XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 03.10.2007 Partizan Igokea - Vojvodina Srbijagas 81:65
2 06.10.2007 Partizan Igokea - Zagreb CO 109:65
3 10.10.2007 FMP - Partizan Igokea 90:80
4 13.10.2007 Partizan Igokea - Geoplin Slovan 81:61
5 15.10.2007 Helios - Partizan Igokea 54:71
6 20.10.2007 Partizan Igokea - Zadar 81:71
7 27.10.2007 Hemofarm Štada - Partizan Igokea 76:79
8 03.11.2007 Partizan Igokea - Crvena Zvezda 82:67
9 11.11.2007 Cibona - Partizan Igokea 77:78
10 17.11.2007 Partizan Igokea - Budućnost 85:80
11 24.11.2007 Union Olimpija - Partizan Igokea 60:83
12 01.12.2007 Partizan Igokea - Široki Prima pivo 81:71
13 09.12.2007 Split CO - Partizan Igokea 69:84
14 15.12.2007 Vojvodina Srbijagas - Partizan Igokea 84:86
15 23.12.2007 Zagreb CO - Partizan Igokea 76:78
16 05.01.2008 Partizan Igokea - FMP 90:68
17 13.01.2008 Geoplin Slovan - Partizan Igokea 74:87
18 19.01.2008 Partizan Igokea - Helios 86:76
19 26.01.2008 Zadar - Partizan Igokea 70:54
20 03.02.2008 Partizan Igokea - Hemofarm Štada 89:86
21 17.02.2008 Crvena Zvezda - Partizan Igokea 81:88
22 22.03.2008 Partizan Igokea - Cibona 84:63
23 01.03.2008 Budućnost - Partizan Igokea 64:68
24 08.03.2008 Partizan Igokea - Union Olimpija 86:81
25 15.03.2008 Široki Prima pivo - Partizan Igokea 59:70
26 23.03.2008 Partizan Igokea - Split CO 78:67
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Šampion Partizan Igokea 26 24 2 50
2 Zadar 26 18 8 44
3 Hemofarm Štada 26 16 10 42
4 Crvena Zvezda 26 16 10 42
5 Union Olimpija 26 15 11 41
6 Budućnost 26 15 11 41
7 FMP 26 15 11 41
8 Cibona 26 15 11 41
9 Vojvodina Srbijagas 26 12 14 38
10 Split CO 26 11 15 37
11 Zagreb CO 26 7 19 33
12 Široki Prima pivo 26 7 19 33
13 Helios 26 6 20 32
14 Geoplin Slovan 26 5 21 31
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.