Lepenica - Arandjelovac 5:0

Lepenica je nastavila sa odličnim partijama i u sedmom kolu savladan je Arandjelovac sa 5:0. Utakmica je igrana po sparnom vremenu pred oko stototinak gledalaca.

Pitanje pobednika bilo je rešeno već u prvom poluvremenu kada su Badnjevčani već vodili sa 4:0. Lepenica je povela u 20 minutu kada se sam ispred golmana našao napadač Marko Ćosić i matirao nemoćnog golmana gostiju. Isti igrač je povisio rezultat u 26 minutu iz slične akcije. U 36 minutu već je bilo 3:0, ali je strelac ovog puta bilo desno krilo Lepenice Miloš Mitić. U 40 minutu pravi evrogol Mitića, volej sa dvadeset metara u same raklje.

Drugo poluvreme je počelo sa većom agresivnošću gostiju, što je otvaralo mogućnost za kontre Lepenice. Iskusni Slavoljub Kizić je slao odlične lopte Ćosiću, Marjanoviću i Mitiću koji su izlazili pred gol Arandjelovčana, medjutim samo je jedna lopta završila u mreži golmana gostiju. To se desilo u 69. minutu kada je het-trik na utakmici postigao danas odlični Marko Ćosić.

Ovom pobedom Lepenica se učvrstila na prvom mestu sa 19 poena, dok Arandjelovac ostaje u sredini tabele. Treba pomenuti odlično sudjenje sudijske trojke Ćakić, Petrović, Karajović koji su pokazali samo dva žuta kartona.

Karađorđe 4 : 1 Bare
Lepenica 5 : 0 Aranđelovac
Sloga 2 : 0 Borac
Banja 2 : 2 Junkovac
Šatornja 3 : 0 Marjan
Bokanja 2 : 1 Beli orlovi
Lokomotiva 5 : 0 Šumadinac
Šumadija 1 : 0 Vinča