Prva liga Rasinskog okruga: Jovan Kursula - FUD 0:0

Gosti su stigli u Varvarin po bod i sve svoje potencijale usmerili ka tom cilju, branili se žestoko i znalački ali ipak im to ne bi bilo dovoljno da su strelci domaćih bili precizniji i imali malo više sreće pogodili su nekoliko puta stativu i prečku. Saša Antić u 19. minutu nije iskoristio ni kazneni udarac za domaće bolje reći golman Mihajlo Vučković je odbranio njegov udarac. Domaći su ređali šanse koje u ovaj izveštaj sve i nemogu stati, Saša Antić posle neiskorišćenog penala u 35. minutu sa 3-4 metra glavom promašuje gol , lopta od prečke ide u gol aut. Potom maler za domaće oba špica se povređuju i Timotijević i Lazarević pa trener Jovičić šalje u vatru napada štopera Ćosića ali ni to ne pomaže on propušta u 47. minutu idealnu šansu potom Milojević pogađa stativu pa opet Milojević u 82. minutu stativu da bi u 90. minutu golman gostiju Mihajlo Vučković baš zaradio epitet igrača utakmice pošto je čitavih 5-6 metara leteo kroz vazduh i stigao do lopte pre od Milojevića i Stoiljkovića koji su maltene bili na lopti. Gosti su jedini šut na gol uputili u 84. minutu sa 22-23 metara šutirao je Nemanja Pavlović ali pored gola.

Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 300. Sudija Bojan Raičević 6, 5 (Kruševac). Opomenuti igrači: Aksentijević (J. Kursula) i Petrović, Pavlović i Luković (FUD). Igrač utakmice: Mihajlo Vučković (FUD).

Jovan Kursula: Nešić-, Boškovac 6, 5 (Antić-), Savić 7, Ćosić 7, Milanović 7, 5, Rajković 7 Timotijevuić 6 (Milosavljević 6), Antić 6, Lazarević 6 (Stoiljković 6, 5), Aksentijević 7, Milojević 6, 5.

FUD: Mihajlo Vučković 8, Vračarević 6, Mladen Vučković 7, 5, Mitrović 7, Čaloveić 6, 5, Vukajlović 7, Pavlović 7, Nikolić 6(Petrović 6, 5), Čolić 7 (Popović-), Zdravković 7, Luković 6.

Foto Darko Branković: Predsednik J. Kursule i uticajni član uprave Gilić Vladimir zabrinuti na dve poslednje utakmice nismo dali gol

Naupare 3 : 1 Mačkovac
Bošnjane 2 : 1 Jastrebac
Pepeljevac 2 : 4 Sloga Dašnica
Jedinstvo 1936 2 : 1 Gradina
Vinogradar 3 : 2 Sloga Ćićevac
Temnić 1924 0 : 0 FUD
Trudbenik 2 : 2 Šanac
Mladost 2 : 1 Jasika