Temnić posle derbija na plus 13

Udarni tandem Temnića Mihajlović - Kolarević

Veliki lokalni ali derbi prvenstva Prve lige Rasinskog okruga zasluženo je pripao Varvarincima koji sada na čelu tabele imaju čitavih 13 bodova u odnosu na prvog pratioca upravo Ćićevčane.

Već u 17. minutu posle idealnog centaršuta sa leve strane Ćosić je pronašao Čabrića koji je prosto zakucao glavom loptu u donji ugao nemoćnog Plužnikova. Nije Temnić na tome stao slična akcija u 40. minutu ovoga puta egzekutor je Danijel Mihajlović.

Domaći su svoju dominaciju nastavili i u drugom delu pa je danas vrlo dobri Ćosić povisio na 3:0 i stavio tačku na derbi. U Temniću posebno se istakao i povratnik Dušan Kolarević koji je svojim pametnim pasovima stalno svoje igrače dovodio u situacije opasne po gol gostiju.

Stadion Temnića u Varvarinu. Gledalaca 500. Sudija Lazar Pršić ) Kruševac 8. Opomenuti igrači: Ćosić,Mihajlović i Petrović (Temnić) i Jovičić i Mitić (Sloga). Igrač utakmice: Dušan Kolarević (Temnić). Strelci: Čabrić u 17, Mihajlović u 40. i Ćosić u 57. minutu.

Temnić: Stojanović 7, Dušan Jovanović 7, Ćosić 7,5, Jovan Jovanović 6,5, Mihajlović 7,5, Dragoljub Kolarević 6,5 (Petrović) 7, Marković 7 (Ilić-), Dušan Kolarević 8, Čabrić 7,5 (Đorđević-) ,Todorović 7 (Rajković-), Vujić 7.

SLOGA (Ćićevac): Plužnikov 7, Veljković 6,5, Mitić 7, Miladinović 6,5 (Šapić-), Radosavljević 7, Živković 6, Jovičić 6,5, Tazić 6, Stolić 7 (Mitrović 7), Jevtić 6,5 (Pešić 7).

Sloga (D) 0 : 0 Sloga (L)
13. April 4 : 3 Jastrebac
Dedina 1 : 4 Bošnjane
Gradina 3 : 0 Rubin
Gornji Stepoš 2 : 0 FUD
Čitluk 1 : 1 Trudbenik