Gruža
Mladost
ND 2011
Jedinstvo (D )- Morava (M) 2:2

Igrači Morave osvojili su veliki bod u Dragosinjcima iako su nastupili bez šestorice standardnih (Milenić, B. Simović, Mršović, Milojević, Jakovljević, M. Urdov) uz to je i Milan Mitrović stigao tek za drugo poluvreme. Povela je Morava u 21. minutu golom Jovića posle greške golmana Jelisavčića. Nakon samo tri minuta Grubač prati jedan centaršut beži svojim čuvarima i lako matira Jevtovića za 1-1. Imali su domaći nekoliko solidnih pokušaja preko strelca izjednačujućeg pogotka ali se rezultat nije menjao do 43. minuta kada kapiten Pavlović silovito šutira iz slobodnog udarca golman domaćih odbija loptu samo do glave Jovića koji ponovo donosi prednos gostima.

U drugom delu jalovi napadi igrača Jedinstva ali bez ozbiljnog udarca na gol. Udarac Miličića iz trka golman domaćih Jelisavčić loptu vrhovima prstiju šalje do prečke. Još jedan solidan pokušaj Jovića završio je pored same stative, šut Andrića i Miloševića iskosa takođe pored gola kao i Urdova koji je završio preko gola. Domaći prete preko Pecića iz slobodnjaka ali je siguran Jevtović. Ipak kada su gosti jedva čekali da se meč završi jednu loptu niodkuda u srcu šesnaesterca prima Pecić i lagano je šalje u mrežu za konačnih 2-2. Sudija Košanin na visini zadatka, utakmica fer i korektna.