MFL Kraljevo : Jedinstvo (D) - Magnohrom 2:4

Nova pobeda fudbalera Magnohroma! Ovoga puta savladana je domaća ekipa Jedinstva rezultatom 4: 2 (1: 0). Ekipa iz Dragosinjaca, iako visoko plasirana na tabeli, svih 90 minuta bila je podređena dominaciji gostiju, koji tek sada treba da žale za slabijim rezultatima u jesenjem delu prvenstva. Desilo se tada par kikseva na domaćem terenu, a nekoliko utrakmica na strani Picmalce je delilo par minuta od pobede. . . Velika je to škola za iduću sezonu!

Na današnjoj utakmici od samog početka je na terenu postojala samo jedna ekipa, ređale su se šanse gostiju, gol Borisa Jelisavčića je, bukvalno, visio u vazduhu. Šćepović je imao par polu-prilika, Filipović posle sjajne asistencije Janića pogađa obe stative (lopta se prošetala po gol-liniji). U 21. minutu Aleksa Janić posle solo prodora postiže gol, a isti igrač ne uspeva da postigne još neki gol iz 3 solidne prilike do kraja I poluvremena. Na početku II poluvremena sve, međutim, dolazi na svoje mesto pa Šćepović i Janić (još jednom) postižu pogotke. Bilo je još izglednih prilika koje nisu iskorišćene, pa sledi kazna: Biševac u 70. iz penala i 73. (lepim udarcem glavom) vraća domaće u igru. Sve sumnje oko krajnjeg ishoda prekida Nikola Gvozdenović koji, par minuta po ulasku u igru, postiže gol posle solo akcije.  Na kraju su domaćini sportski čestitali gostima na pobedi i revanšu za poraz u jesenjem delu.

Utakmicu u kojoj su pokazana 3 žuta kartona (2 domaćim i jedan gostujućem igraču) majstorski je odsudio Nenad Simović, sudija sa liste Okružne lige, koji je , bez preterivanja, prerastao ove lokalne rangove!

Dragosinjci, 20.5.2012.  Igralište: Livade; Gledalaca: 50; Delegat: D. Đilas; Sudija: N. Simović; Pomoćnici: S. Andrijanić i I. Milutinović;Strelci: Biševac u 70. i 73. (Jedinstvo);Janić u 21. i 55, Šćepović u 53. i N. Gvozdenović u 79. minutu;Žuti kartoni: Biševac i Novaković (Jedinstvo);Dukić (Magnohrom).

Igrač utakmice:  Aleksa Janić (Magnohrom).

Jedinstvo: Jelisavčić, Kosovac, Tašić, Rogić, Marković, Milićević, Novaković, Majstorović, Biševac, Pecić, Obradović.

Magnohrom: A. Gozdenović, Baščarević, M. Gvozdenović, Đokić (Vulić), Jeremić, Belaćević, Dukić (N. Gvozdenović), Debeljak, Šćepović (Aleksandrović)Filipović, Janić.

Čibukovac 6 : 0 Morava
Vrnjci 5 : 0 Zvezda
Šumadija 4 : 3 Tavnik
Žiča 2 : 2 Napredak
Jedinstvo 2 : 4 Magnohrom