XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 780 utakmica za dan
Nedelja, 6 Novembar 2022


Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
06.11.2022 15:30
Crvena zvezda
2 : 0
Mladost (L)
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Partizan
Beograd
06.11.2022 19:30
TSC
2 : 3
Partizan
Zlatibor
Čajetina
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
06.11.2022 13:00
Zlatibor
2 : 1
OFK Vršac
Mačva
Šabac
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
06.11.2022 15:00
Mačva
0 : 0
GFK Sloboda
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Podunavac
Belegiš
06.11.2022 13:00
Dinamo 1945
1 : 1
Podunavac
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
06.11.2022 13:30
Ušće Novi Beograd
0 : 2
Budućnost
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Zvezdara
Beograd
06.11.2022 10:00
Brodarac
2 : 0
Zvezdara
Torlak
Beograd
2 : 1
Borac
Lazarevac
06.11.2022 12:00
Torlak
2 : 1
Borac
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
06.11.2022 13:30
Jedinstvo
0 : 0
OFK Beograd
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 0
Borac 1926
Čačak
06.11.2022 13:00
OFK Mihajlovac
0 : 0
Borac 1926
Rađevac
Krupanj
1 : 0
Mačva 1929
Bogatić
06.11.2022 13:00
Rađevac
1 : 0
Mačva 1929
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
06.11.2022 13:30
OFK Brzi Brod
1 : 3
Jedinstvo (P)
SFS Borac
Paraćin
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
06.11.2022 11:00
SFS Borac
3 : 0
Vlasina
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
06.11.2022 13:30
Budućnost (P)
1 : 0
OFK Topličanin
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Sloga
Čonoplja
06.11.2022 13:00
Preporod
1 : 0
Sloga
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 3
Radnički 1905
Bajmok
06.11.2022 13:00
Radnički 1918
1 : 3
Radnički 1905
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 0
Obilić
Zmajevo
06.11.2022 13:00
Mladost (BP)
3 : 0
Obilić
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
06.11.2022 13:00
Vojvodina
1 : 3
OFK Vrbas
Index
Novi Sad
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
06.11.2022 10:00
Index
3 : 0
Dunav
Donji Srem 2015
Pećinci
0 : 2
Hajduk
Divoš
06.11.2022 13:00
Donji Srem 2015
0 : 2
Hajduk
Crvena Zvezda
Rusko Selo
3 : 0
Begej
Žitište
06.11.2022 13:00
Crvena Zvezda
3 : 0
Begej
Radnički
Kovin
2 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
06.11.2022 13:00
Radnički
2 : 2
Kozara
Borac
Starčevo
6 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
06.11.2022 13:00
Borac
6 : 2
Jedinstvo Stević
Omladinac FAM
Botoš
0 : 4
Sloboda
Novi Kozarci
06.11.2022 13:00
Omladinac FAM
0 : 4
Sloboda
Kosmaj
Ralja
1 : 1
PKB
Padinska skela
06.11.2022 13:30
Kosmaj
1 : 1
PKB
Sremčica
Sremčica
3 : 3
Zuce 2019
Zuce
06.11.2022 13:30
Sremčica
3 : 3
Zuce 2019
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 1
Boleč
Boleč
06.11.2022 13:30
Crvena zvezda
2 : 1
Boleč
Lugina
Preševo
2 : 5
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
06.11.2022 13:30
Lugina
2 : 5
Svetlost
Jedinstvo
Gornje Stopanje
5 : 3
OFK Alakince
Alakince
06.11.2022 13:30
Jedinstvo
5 : 3
OFK Alakince
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
06.11.2022 13:30
Plantaža
1 : 0
SFK Morava
Žitorađa
Žitorađa
3 : 1
Sloga
Leskovac
06.11.2022 13:30
Žitorađa
3 : 1
Sloga
Jablanica
Medveđa
1 : 1
Gracko
Staro Gracko
06.11.2022 13:30
Jablanica
1 : 1
Gracko
OFK Niš
Niš
1 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
06.11.2022 13:30
OFK Niš
1 : 0
Jedinstvo
Pukovac
Pukovac
3 : 2
Mladost (M)
Medoševac
06.11.2022 13:30
Pukovac
3 : 2
Mladost (M)
Malošište
Malošište
1 : 0
Orljane
Orljane
06.11.2022 13:30
Malošište
1 : 0
Orljane
Morava
Žitkovac
3 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
06.11.2022 13:30
Morava
3 : 0
Naša krila 1936
Delijski Vis
Niš
2 : 4
OFK Napredak 1929
Aleksinac
06.11.2022 13:30
Delijski Vis
2 : 4
OFK Napredak 1929
Rudar
Jelašnica
0 : 4
Bukovik
Razanj
06.11.2022 13:30
Rudar
0 : 4
Bukovik
Palilulac
Niš
0 : 7
OFK Sinđelić
Niš
06.11.2022 13:30
Palilulac
0 : 7
OFK Sinđelić
Levač
Rekovac
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
06.11.2022 13:30
Levač
3 : 0
OFK Lugomir
Juhor
Obrež
0 : 4
Mladi borac
Sedlare
06.11.2022 13:30
Juhor
0 : 4
Mladi borac
Majdevo-Kupci
Majdevo
5 : 2
Sloga (D)
Despotovac
06.11.2022 13:30
Majdevo-Kupci
5 : 2
Sloga (D)
Rembas
Resavica
3 : 0
Blagotin
Poljna
06.11.2022 13:30
Rembas
3 : 0
Blagotin
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Orlovi
Jasenovo
06.11.2022 13:30
Vinogradar
3 : 1
Orlovi
Župa
Aleksandrovac
0 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
06.11.2022 13:30
Župa
0 : 1
Jedinstvo 1936
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 7
Kušiljevo
Kušiljevo
06.11.2022 13:30
Jedinstvo (M)
1 : 7
Kušiljevo
Jedinstvo
Pirot
2 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
06.11.2022 10:00
Jedinstvo
2 : 2
Balkanski
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 2
Đerdap
Kladovo
06.11.2022 13:30
Tanasko Rajić
1 : 2
Đerdap
Lužnica
Babušnica
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
06.11.2022 13:30
Lužnica
0 : 0
Hajduk Veljko
Jošanica
Novi Pazar
3 : 1
Polet (R)
Ratina
06.11.2022 13:00
Jošanica
3 : 1
Polet (R)
Bane 1931
Raška
3 : 3
Karađorđe
Ribnica
06.11.2022 13:00
Bane 1931
3 : 3
Karađorđe
Gruža
Gruža
2 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
06.11.2022 13:00
Gruža
2 : 2
Goč
Korićani
Korićani
1 : 3
Srbija
Ilićevo
06.11.2022 13:00
Korićani
1 : 3
Srbija
Budućnost (R)
Resnik
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
06.11.2022 13:00
Budućnost (R)
1 : 0
Šumadija 1903
Kej
Čačak
2 : 6
Zlatar
Nova Varoš
06.11.2022 13:00
Kej
2 : 6
Zlatar
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Savinac 1933
Visibaba
06.11.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
0 : 0
Savinac 1933
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Polet (T)
Trbušani
06.11.2022 13:00
Polimlje
2 : 0
Polet (T)
Jasen
Brodarevo
0 : 2
Lazarica
Prilipac
06.11.2022 13:00
Jasen
0 : 2
Lazarica
Omladinac (Z)
Zablaće
4 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
06.11.2022 13:00
Omladinac (Z)
4 : 3
Sloboda (Č)
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
5 : 1
Rudar
Stamnica
06.11.2022 13:00
Pomoravlje 1946
5 : 1
Rudar
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 1
Karađorđe
Topola
06.11.2022 13:00
OFK Aranđelovac 1979
0 : 1
Karađorđe
Borac
Lešnica
4 : 0
Cer
Petkovica
06.11.2022 13:00
Borac
4 : 0
Cer
OFK Divci
Divci
4 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
06.11.2022 13:00
OFK Divci
4 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Radnički (K)
Klupci
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
06.11.2022 13:00
Radnički (K)
0 : 2
Zadrugar
Kačer
Belanovica
4 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
06.11.2022 11:00
Kačer
4 : 1
Vrelo Sport
Železničar
Lajkovac
1 : 2
OFK Osečina
Osečina
06.11.2022 13:00
Železničar
1 : 2
OFK Osečina
Mladost
Prnjavor
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
06.11.2022 13:00
Mladost
2 : 2
Radnički (V)
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 2
Vulturul
Grebenac
06.11.2022 14:00
Karaš (J)
0 : 2
Vulturul
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 1
Hajdučica
Hajdučica
06.11.2022 13:30
Crvena zvezda
0 : 1
Hajdučica
Partizan (G)
Gaj
2 : 3
BAK
Bela Crkva
06.11.2022 13:30
Partizan (G)
2 : 3
BAK
Spartak 1911
Debeljača
6 : 1
Potporanj
Potporanj
06.11.2022 13:30
Spartak 1911
6 : 1
Potporanj
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 2
Unirea
Uzdin
06.11.2022 13:30
Budućnost (A)
1 : 2
Unirea
Dolovo
Dolovo
3 : 0
Glogonj
Glogonj
06.11.2022 13:30
Dolovo
3 : 0
Glogonj
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 0
Jadran
Feketić
06.11.2022 13:00
Sutjeska
0 : 0
Jadran
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Iskra
Kucura
06.11.2022 13:00
Đurđin
3 : 1
Iskra
Budućnost
Savino Selo
5 : 1
Tornjoš
Tornjoš
06.11.2022 13:00
Budućnost
5 : 1
Tornjoš
Hajduk
Stapar
3 : 0
Budućnost (G)
Gložan
06.11.2022 13:00
Hajduk
3 : 0
Budućnost (G)
Lipar
Lipar
3 : 1
ŽAK
Sombor
06.11.2022 13:00
Lipar
3 : 1
ŽAK
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 0
Kordun
Kljajićevo
06.11.2022 13:00
Naša Zvezda
4 : 0
Kordun
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
06.11.2022 13:00
Borac 46
2 : 1
Budućnost (M)
2. Oktobar
Kumane
1 : 6
Radnički 1911
Jaša Tomić
06.11.2022 13:00
2. Oktobar
1 : 6
Radnički 1911
Krajina
Krajišnik
0 : 3
ASK
Aradac
06.11.2022 13:00
Krajina
0 : 3
ASK
MSK
Mihajlovo
2 : 1
Rusanda
Melenci
06.11.2022 13:00
MSK
2 : 1
Rusanda
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
06.11.2022 13:00
OFK Stajićevo
0 : 1
Budućnost
ŽFK Banat
Zrenjanin
2 : 1
Polet
Nakovo
06.11.2022 13:00
ŽFK Banat
2 : 1
Polet
Banat
Čenta
1 : 0
Napredak
Čestereg
06.11.2022 13:00
Banat
1 : 0
Napredak
Mladost
Banatski Despotovac
0 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
06.11.2022 13:00
Mladost
0 : 1
Vojvodina
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 2
Sremac (D)
Deč
06.11.2022 13:00
Graničar (K)
1 : 2
Sremac (D)
Srem
Sremski Mihaljevci
4 : 1
Napredak Meridian
Popinci
06.11.2022 13:00
Srem
4 : 1
Napredak Meridian
Sremac (V)
Vojka
2 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
06.11.2022 13:00
Sremac (V)
2 : 1
Fruškogorac
Budućnost
Salaš Noćajski
6 : 1
Sloga
Voganj
06.11.2022 13:00
Budućnost
6 : 1
Sloga
Šumar
Ogar
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
06.11.2022 13:00
Šumar
2 : 1
Hajduk (B)
Jadran
Golubinci
6 : 0
Borac 1925
Martinci
06.11.2022 13:00
Jadran
6 : 0
Borac 1925
TSK
Temerin
4 : 1
Tatra
Kisač
06.11.2022 13:30
TSK
4 : 1
Tatra
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
06.11.2022 13:30
Fruškogorac
0 : 2
Crvena zvezda
OFK Sirig
Sirig
1 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
06.11.2022 13:30
OFK Sirig
1 : 1
Bačka 1923
Bačka (B)
Begeč
1 : 1
Jugović
Kać
06.11.2022 13:30
Bačka (B)
1 : 1
Jugović
Jedinstvo
Gospođinci
4 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
06.11.2022 13:30
Jedinstvo
4 : 2
Petrovaradin
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 4
Šećeranac Ada
Beograd
06.11.2022 13:30
Posavac Tišma
0 : 4
Šećeranac Ada
Busije
Zemun
4 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
06.11.2022 13:30
Busije
4 : 0
Poštar Zvezdara
Umka
Umka
3 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
06.11.2022 13:30
Umka
3 : 0
Beograd Karaburma
Siti Sport Klub
Beograd
6 : 1
Dunav
Veliko Selo
06.11.2022 11:00
Siti Sport Klub
6 : 1
Dunav
Bratstvo
Krnjača
0 : 3
Balkan Mirijevo
Beograd
06.11.2022 13:30
Bratstvo
0 : 3
Balkan Mirijevo
KFK Ravna gora
Zemun
1 : 6
Heroj Polet
Jajinci
06.11.2022 13:30
KFK Ravna gora
1 : 6
Heroj Polet
BSK 1925
Batajnica
2 : 3
Borac
Ostružnica
06.11.2022 13:30
BSK 1925
2 : 3
Borac
Radnički
Rudovci
4 : 1
Budućnost
Zvečka
06.11.2022 10:00
Radnički
4 : 1
Budućnost
Rušanj
Rušanj
9 : 0
Omladinac
Veliko Polje
06.11.2022 13:30
Rušanj
9 : 0
Omladinac
Krtinska
Krtinska
2 : 2
Strelac
Mislođin
06.11.2022 13:30
Krtinska
2 : 2
Strelac
Turbina
Vreoci
2 : 0
Rojkovac
Obrenovac
06.11.2022 13:30
Turbina
2 : 0
Rojkovac
Lisović 1977
Lisović
2 : 1
Vranić
Vranić
06.11.2022 13:30
Lisović 1977
2 : 1
Vranić
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 0
BSK 1926
Baćevac
06.11.2022 13:30
OFK Budućnost
2 : 0
BSK 1926
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
1 : 0
Vrčin
Vrčin
06.11.2022 11:00
Kaluđerica 1969
1 : 0
Vrčin
Zaklopača
Zaklopača
1 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
06.11.2022 13:30
Zaklopača
1 : 1
Velika Krsna
Gročanski fudbalski klub
Grocka
2 : 2
Rabrovac
Rabrovac
06.11.2022 13:30
Gročanski fudbalski klub
2 : 2
Rabrovac
Dunavac
Grocka
2 : 2
Kovačevac 1956
Kovačevac
06.11.2022 13:30
Dunavac
2 : 2
Kovačevac 1956
Šumadija 1962
Jagnjilo
7 : 1
Hajduk
Kamendo
06.11.2022 13:30
Šumadija 1962
7 : 1
Hajduk
Sebečevac
Sebečevac
0 : 1
Sloga (L)
Lozna
06.11.2022 13:30
Sebečevac
0 : 1
Sloga (L)
13. April
Lomnica
5 : 3
Dedina
Dedina
06.11.2022 13:30
13. April
5 : 3
Dedina
Sloga (D)
Dašnica
3 : 0
Gradina
Pejovac
06.11.2022 13:30
Sloga (D)
3 : 0
Gradina
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Čitluk
Čitluk
06.11.2022 13:30
Polet 57
3 : 0
Čitluk
Bošnjane
Bošnjane
5 : 1
Mačkovac
Mačkovac
06.11.2022 13:30
Bošnjane
5 : 1
Mačkovac
Rubin
Donji Stupanj
1 : 4
Temnić 1924
Varvarin
06.11.2022 13:30
Rubin
1 : 4
Temnić 1924
FUD
Brus
2 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
06.11.2022 13:30
FUD
2 : 2
Sloga (Ć)
Trudbenik
Stalać
4 : 0
Parunovac
Parunovac
06.11.2022 13:30
Trudbenik
4 : 0
Parunovac
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 1
Rajac
Kadina Luka
06.11.2022 10:00
Žabari
4 : 1
Rajac
Mladost
Dračić
4 : 0
Iskra
Donja Bukovica
06.11.2022 13:30
Mladost
4 : 0
Iskra
OFK Senjak
Valjevo
5 : 1
Proleter
Bajevac
06.11.2022 13:30
OFK Senjak
5 : 1
Proleter
Trlić
Trlić
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
06.11.2022 13:30
Trlić
3 : 0
Rubribreza
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 3
Toplica
Donja Toplica
06.11.2022 13:30
Dimitrije Tucović
2 : 3
Toplica
Banjani
Banjani
2 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
06.11.2022 13:30
Banjani
2 : 1
OFK Brđanac
Čučuge
Čučuge
8 : 0
Spartak 1924
Ljig
06.11.2022 13:30
Čučuge
8 : 0
Spartak 1924
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 4
Banja
Banja
06.11.2022 13:30
Šumadinac (S)
4 : 4
Banja
Šumadija
Toponica
4 : 2
Grizli ML
Saranovo
06.11.2022 13:30
Šumadija
4 : 2
Grizli ML
Sloga
Milatovac
1 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
06.11.2022 13:30
Sloga
1 : 3
Šumadinac (N)
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Plaskovac
Plaskovac
06.11.2022 13:30
Prvi srpski ustanak
2 : 1
Plaskovac
Lokomotiva
Lapovo
1 : 0
Mladi rudar
Bukovik
06.11.2022 13:30
Lokomotiva
1 : 0
Mladi rudar
Vinča
Vinča (Topola)
1 : 2
BSK (Bo)
Borač
06.11.2022 13:30
Vinča
1 : 2
BSK (Bo)
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Trnava
Donja Trnava
06.11.2022 13:30
ŽSK
2 : 0
Trnava
BSK (Be)
Belosavci
5 : 4
Marjan
Knić
06.11.2022 13:30
BSK (Be)
5 : 4
Marjan
Naisus 1977
Rožina
3 : 1
Toplica
Šarlinac
06.11.2022 13:00
Naisus 1977
3 : 1
Toplica
Polet
Radevac
0 : 5
Zemljoradnik
Balajnac
06.11.2022 13:00
Polet
0 : 5
Zemljoradnik
Sloga 1980
Jovanovac
1 : 2
Baličevac
Baličevac
06.11.2022 13:00
Sloga 1980
1 : 2
Baličevac
Jastrebac
Tešica
6 : 0
Moravac (Č)
Čečina
06.11.2022 13:00
Jastrebac
6 : 0
Moravac (Č)
Rad
Merošina
2 : 4
Borac
Azbresnica
06.11.2022 13:00
Rad
2 : 4
Borac
Sloga
Lipovica
5 : 1
BSK
Belanovce
06.11.2022 13:30
Sloga
5 : 1
BSK
Mladost
Batulovce
0 : 5
Jedinstvo (G)
Grdelica
06.11.2022 13:30
Mladost
0 : 5
Jedinstvo (G)
Donja Lomnica
Donja Lomnica
0 : 0
Polet
Stajkovce
06.11.2022 11:00
Donja Lomnica
0 : 0
Polet
Lemind 1953
Leskovac
2 : 2
Železničar
Brestovac
06.11.2022 11:00
Lemind 1953
2 : 2
Železničar
Vučje
Vučje
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
06.11.2022 13:30
Vučje
2 : 1
Jedinstvo (B)
Čekmin
Čekmin
4 : 2
Milanovo
Milanovo
06.11.2022 13:30
Čekmin
4 : 2
Milanovo
Podunavac
Udovice
1 : 1
SASK
Saraorci
06.11.2022 13:00
Podunavac
1 : 1
SASK
Petlić SD 2006
Smederevo
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
06.11.2022 13:00
Petlić SD 2006
3 : 0
Mladi borac
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 2
Pobeda
Golobok
06.11.2022 13:00
Crvena zvezda
3 : 2
Pobeda
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 4
Sloga
Lugavčina
06.11.2022 13:00
Mladi radnik 1940
0 : 4
Sloga
Polet
Trnovče
0 : 4
OFK Napredak
Markovac
06.11.2022 13:00
Polet
0 : 4
OFK Napredak
Radnik
Smederevska Palanka
6 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
06.11.2022 13:00
Radnik
6 : 0
Železničar Kusadak
Polet
Jabukovac
3 : 1
Blizna
Blizna
06.11.2022 13:30
Polet
3 : 1
Blizna
Branik
Štubik
1 : 2
Ključ
Podvrška
06.11.2022 13:30
Branik
1 : 2
Ključ
Miloševo
Miloševo
6 : 1
Polom
Leskovo
06.11.2022 11:00
Miloševo
6 : 1
Polom
Mala Vrbica
Mala Vrbica
4 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
06.11.2022 11:00
Mala Vrbica
4 : 1
Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 0
Urovica
Urovica
06.11.2022 13:30
Nemetali
5 : 0
Urovica
BSK 1931
Brežane
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
06.11.2022 13:30
BSK 1931
3 : 1
Krilaš
Vihor
Маljurevac
0 : 5
Napredak (S)
Simićevo
06.11.2022 13:30
Vihor
0 : 5
Napredak (S)
Rudar (Kr)
Krepoljin
3 : 2
Železničar
Požarevac
06.11.2022 13:30
Rudar (Kr)
3 : 2
Železničar
Batovac
Batovac
2 : 3
Obilić
Živica
06.11.2022 13:30
Batovac
2 : 3
Obilić
Šapine
Šapine
4 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
06.11.2022 13:30
Šapine
4 : 3
Budućnost (V)
Borac (K)
Klenovnik
0 : 0
Rudar 2001
Kostolac
06.11.2022 13:30
Borac (K)
0 : 0
Rudar 2001
Borac (V)
Vraneši
0 : 0
Omladinac
Novo Selo
06.11.2022 13:30
Borac (V)
0 : 0
Omladinac
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 0
Ibar
Mataruška Banja
06.11.2022 13:30
Jedinstvo 2017
3 : 0
Ibar
Koštampolje
Delimeđe
1 : 0
Proleter
Pečenog
06.11.2022 13:30
Koštampolje
1 : 0
Proleter
Miločajac
Miločaj
0 : 0
Tavnik
Tavnik
06.11.2022 11:00
Miločajac
0 : 0
Tavnik
Ribnica
Jovac
2 : 1
Radnik
Ušće
06.11.2022 13:30
Ribnica
2 : 1
Radnik
Dragocvet
Dragocvet
4 : 2
Osaonica
Bagrdan
06.11.2022 13:30
Dragocvet
4 : 2
Osaonica
Budućnost (M)
Miliva
2 : 0
Juhor
Glavinci
06.11.2022 13:30
Budućnost (M)
2 : 0
Juhor
Donja Mutnica
Donja Mutnica
4 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
06.11.2022 13:30
Donja Mutnica
4 : 1
Rudar (St)
Sloga
Voljavče
1 : 4
Mladost (J)
Jovac
06.11.2022 13:30
Sloga
1 : 4
Mladost (J)
Napredak
Drenovac
5 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
06.11.2022 13:30
Napredak
5 : 0
Budućnost (Đ)
Moravac 2015
Krušar
4 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
06.11.2022 13:30
Moravac 2015
4 : 2
Rudar (SR)
Kolare
Kolare
3 : 0
Partizan
Majur
06.11.2022 13:30
Kolare
3 : 0
Partizan
Mladost
Lalinac
0 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
06.11.2022 13:30
Mladost
0 : 0
Stevan Nešticki
Planinac 1933
Prva Kutina
7 : 0
Radnički 1936
Trupale
06.11.2022 13:30
Planinac 1933
7 : 0
Radnički 1936
Vulkan 1963
Brenica
2 : 3
Novoselac
Novo Selo
06.11.2022 13:30
Vulkan 1963
2 : 3
Novoselac
Sloga
Donja Trnava
3 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
06.11.2022 13:30
Sloga
3 : 0
Sloboda
Morava
Krušce
2 : 1
Proleter
Donja Vrežina
06.11.2022 13:30
Morava
2 : 1
Proleter
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Vidojevica
Lešnica
06.11.2022 13:00
Karađorđe
4 : 1
Vidojevica
Drina (B)
Badovinci
0 : 5
Mladi borac
Dublje
06.11.2022 13:00
Drina (B)
0 : 5
Mladi borac
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
06.11.2022 13:00
Hajduk Stanko
2 : 0
Gučevo 1929
Drina (Lj)
Ljubovija
1 : 0
Lipolist
Lipolist
06.11.2022 13:00
Drina (Lj)
1 : 0
Lipolist
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Jevremovac
Jevremovac
06.11.2022 13:00
Jedinstvo (MZ)
3 : 0
Jevremovac
Podrinje
Lozničko Polje
7 : 2
Majur
Majur
06.11.2022 13:00
Podrinje
7 : 2
Majur
Jedinstvo (Š)
Štitar
5 : 3
Antimon
Zajača
06.11.2022 13:00
Jedinstvo (Š)
5 : 3
Antimon
Divostin
Kragujevac
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
06.11.2022 14:00
Divostin
1 : 1
Jedinstvo
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
06.11.2022 14:00
Pobeda 1926
0 : 1
Šumadija 1934
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Kutlovo
Kutlovo
06.11.2022 14:00
Slavija
1 : 2
Kutlovo
Sloboda (G)
Grbice
1 : 4
Stanovo 1941
Stanovo
06.11.2022 14:00
Sloboda (G)
1 : 4
Stanovo 1941
Perućac
Perućac
1 : 4
Rampa
Požega
06.11.2022 13:30
Perućac
1 : 4
Rampa
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 3
Gorobilje
Gorobilje
06.11.2022 13:30
Avijatičar Vranjani
1 : 3
Gorobilje
Sloga
Sjenica
2 : 1
Ježevica
Velika Ježevica
06.11.2022 13:30
Sloga
2 : 1
Ježevica
Omladinac
Zdravčići
5 : 0
Kotroman
Mokra Gora
06.11.2022 11:00
Omladinac
5 : 0
Kotroman
Polet
Rasna
2 : 3
Višesava
Bajina Bašta
06.11.2022 13:30
Polet
2 : 3
Višesava
Čajetina
Čajetina
1 : 0
Tara
Kremna
06.11.2022 13:30
Čajetina
1 : 0
Tara
Jedinstvo
Kalenić
3 : 0
Prvi partizan
Užice
06.11.2022 13:30
Jedinstvo
3 : 0
Prvi partizan
Bakionica
Bakionica
2 : 1
Sečica
Seča reka
06.11.2022 13:30
Bakionica
2 : 1
Sečica
Orlovac 1932
Mrčajevci
3 : 4
Rudar
Bresnica
06.11.2022 14:00
Orlovac 1932
3 : 4
Rudar
Prijevor
Prijevor
2 : 2
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
06.11.2022 14:00
Prijevor
2 : 2
Jedinstvo
Napredak
Svračkovci
0 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
06.11.2022 14:00
Napredak
0 : 1
Zadrugar
Mladost
Preljina
1 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
06.11.2022 14:00
Mladost
1 : 2
Ozrem PMH
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
06.11.2022 14:00
Velereč 94
3 : 0
Donja Vrbava
Dragačevo
Guča
2 : 4
Ovčar
Markovica
06.11.2022 14:00
Dragačevo
2 : 4
Ovčar
Morava
Katrga
3 : 0
Jedinstvo
Puhovo
06.11.2022 14:00
Morava
3 : 0
Jedinstvo
Čačak 94
Čačak
0 : 1
Prilike
Prilike
06.11.2022 14:00
Čačak 94
0 : 1
Prilike
Gorušica
Viča
2 : 3
Slatina
Slatina
06.11.2022 14:00
Gorušica
2 : 3
Slatina
Čelik
Belo polje
9 : 2
FSU Južna pruga
Stubla
06.11.2022 13:00
Čelik
9 : 2
FSU Južna pruga
Levosoje
Levosoje
7 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
06.11.2022 13:00
Levosoje
7 : 0
Mladost (S)
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 2
Radnički 2021
Vranje
06.11.2022 13:00
Mladost (B)
2 : 2
Radnički 2021
Dinamo (V)
Vranje
5 : 0
OFK AS
Bujanovac
06.11.2022 13:00
Dinamo (V)
5 : 0
OFK AS
Mineralac
Vranjska Banja
4 : 0
Vihor
Žbevac
06.11.2022 13:00
Mineralac
4 : 0
Vihor
Pavlovac
Pavlovac
1 : 2
SU Dinamo Jug
Vranje
06.11.2022 13:00
Pavlovac
1 : 2
SU Dinamo Jug
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 3
Torpedo 1973
Vranje
06.11.2022 13:00
BSK Bujanovac
2 : 3
Torpedo 1973
Nikodije Stojanović Tatko
Stara Božurna
1 : 7
Dobrič
Pejkovac
06.11.2022 13:30
Nikodije Stojanović Tatko
1 : 7
Dobrič
Partizanski put
Grudaš
3 : 2
Polet
Samarinovac
06.11.2022 13:30
Partizanski put
3 : 2
Polet
Jug Bogdan
Đakus
3 : 1
Omladinac
Podina
06.11.2022 13:30
Jug Bogdan
3 : 1
Omladinac
Akademija 10
Prokuplje
0 : 3
Jastrebac
Blace
06.11.2022 11:00
Akademija 10
0 : 3
Jastrebac
Brezovica
Štrpce
2 : 1
Gračanica
Gračanica
06.11.2022 13:00
Brezovica
2 : 1
Gračanica
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 1
BSK
Bački Brestovac
06.11.2022 13:00
Zadrugar
0 : 1
BSK
Terekveš
Svilojevo
1 : 3
Dinamo 1923
Bački Breg
06.11.2022 13:00
Terekveš
1 : 3
Dinamo 1923
Polet (S)
Sivac
6 : 2
Radnički (S)
Sombor
06.11.2022 13:00
Polet (S)
6 : 2
Radnički (S)
Mladost
Kruščić
2 : 3
Kula
Kula
06.11.2022 13:00
Mladost
2 : 3
Kula
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 1
Polet (R)
Rastina
06.11.2022 13:00
OFK Odžaci
3 : 1
Polet (R)
Omladinac (D)
Deronje
7 : 2
Telečka
Telečka
06.11.2022 13:00
Omladinac (D)
7 : 2
Telečka
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
06.11.2022 13:00
Omladinac (B)
3 : 1
Aleksa Šantić
Garevina
Garevina
1 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
06.11.2022 14:00
Garevina
1 : 1
Beli Orlovi
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 2
Mladost (T)
Toljevac
06.11.2022 12:00
Mladost (DK)
0 : 2
Mladost (T)
Vinogradar
Riljac
0 : 1
Omladinac
Ugljarevo
06.11.2022 14:00
Vinogradar
0 : 1
Omladinac
Župski biseri
Lacisled
0 : 7
Borac
Gornji Katun
06.11.2022 12:00
Župski biseri
0 : 7
Borac
Mladost 1977
Garevina
2 : 2
Jezero 2017
Zlatari
06.11.2022 12:00
Mladost 1977
2 : 2
Jezero 2017
Radnički
Baranda
7 : 0
Mladost
Vojlovica
06.11.2022 13:30
Radnički
7 : 0
Mladost
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
06.11.2022 13:30
BSK Bavanište
1 : 1
Jugoslavija
Proleter
Mramorak
6 : 0
Omladinac (O)
Opovo
06.11.2022 13:30
Proleter
6 : 0
Omladinac (O)
Mundial
Pančevo
1 : 6
Budućnost
Banatski Brestovac
06.11.2022 13:30
Mundial
1 : 6
Budućnost
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
06.11.2022 13:30
Omladinac (D)
4 : 2
Stari Tamiš
Omladinac (K)
Kalinovac
2 : 1
Šarbane
Šarbane
06.11.2022 11:00
Omladinac (K)
2 : 1
Šarbane
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 6
Sovljak
Sovljak
06.11.2022 13:30
OFK Stublenica
1 : 6
Sovljak
Nepričava
Nepričava
3 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
06.11.2022 13:30
Nepričava
3 : 3
OFK Paljuvi
Pambukovica
Pambukovica
1 : 2
Joševa
Joševa
06.11.2022 13:30
Pambukovica
1 : 2
Joševa
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 2
Jedinstvo (M)
Milorci
06.11.2022 13:30
Tvrdojevac
0 : 2
Jedinstvo (M)
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Ratkovac
Ratkovac
06.11.2022 13:30
Pepeljevac
3 : 1
Ratkovac
Tulari
Tulari
3 : 1
Polet (T)
Takovo
06.11.2022 13:30
Tulari
3 : 1
Polet (T)
ZSK
Valjevo
3 : 2
Polet
Popučke
06.11.2022 11:00
ZSK
3 : 2
Polet
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Jadar 2013
Valjevo
06.11.2022 11:00
Tešnjar
1 : 0
Jadar 2013
Mali korak
Oglađenovac
3 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
06.11.2022 11:00
Mali korak
3 : 0
Milenko Pavlović
Popadić
Popadić
2 : 0
Stari drugari
Ljig
06.11.2022 11:00
Popadić
2 : 0
Stari drugari
Kotešica
Kotešica
3 : 0
Ribnikar
Pecka
06.11.2022 11:00
Kotešica
3 : 0
Ribnikar
Rakac Stave
Stave
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
06.11.2022 11:00
Rakac Stave
0 : 1
Kolubara 2
Banat (I)
Ilandža
4 : 3
Partizan
Kajtasovo
06.11.2022 13:30
Banat (I)
4 : 3
Partizan
Banatul
Lokve
6 : 1
Vinogradar
Gudurica
06.11.2022 13:30
Banatul
6 : 1
Vinogradar
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
06.11.2022 13:30
Borac (VS)
4 : 1
Vladimirovac
Omladinac
Zagajica
3 : 2
Polet
Izbište
06.11.2022 13:30
Omladinac
3 : 2
Polet
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 0
Banat (D)
Dupljaja
06.11.2022 13:30
Karaš (K)
4 : 0
Banat (D)
Dunav
Banatska Palanka
3 : 4
Ratar
Kruščica
06.11.2022 13:30
Dunav
3 : 4
Ratar
Ljukovo
Ljukovo
1 : 3
Rudar
Vrdnik
06.11.2022 13:00
Ljukovo
1 : 3
Rudar
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 2
Kameni
Ašanja
06.11.2022 13:00
Hajduk 1932
1 : 2
Kameni
Fruškogorac
Krčedin
0 : 2
Polet (NK)
Novi Karlovci
06.11.2022 13:00
Fruškogorac
0 : 2
Polet (NK)
Mladost
Buđanovci
17 : 0
Sremac
Dobrinci
06.11.2022 13:00
Mladost
17 : 0
Sremac
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 0
Car Uroš
Jazak
06.11.2022 13:00
ČSK Čortanovci
3 : 0
Car Uroš
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Krušedol
Krušedol
06.11.2022 13:00
Napredak
1 : 0
Krušedol
Polet (N)
Nikinci
4 : 1
Graničar
Obrež
06.11.2022 13:00
Polet (N)
4 : 1
Graničar
Susek
Susek
13 : 0
Slanobarac
Budisava
06.11.2022 13:30
Susek
13 : 0
Slanobarac
Železničar NS
Novi Sad
0 : 1
Miletić
Mošorin
06.11.2022 13:30
Železničar NS
0 : 1
Miletić
Titel
Titel
5 : 1
Obilić
Vilovo
06.11.2022 13:30
Titel
5 : 1
Obilić
Borac (NS)
Novi Sad
2 : 1
Sofeks
Futog
06.11.2022 13:30
Borac (NS)
2 : 1
Sofeks
Vinogradar
Ledinci
2 : 5
Hajduk (Č)
Čurug
06.11.2022 13:30
Vinogradar
2 : 5
Hajduk (Č)
Čenej
Čenej
1 : 0
Sloga
Lok
06.11.2022 13:30
Čenej
1 : 0
Sloga
Škriljac
Bradarac
8 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
06.11.2022 10:00
Škriljac
8 : 1
Ratar
Jedinstvo
Bobovište
4 : 1
Rutevac
Rutevac
06.11.2022 10:00
Jedinstvo
4 : 1
Rutevac
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
4 : 1
Mladost 1955
Moravac
06.11.2022 10:00
Rudar 2016
4 : 1
Mladost 1955
Polet
Vitoševac
5 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
06.11.2022 13:00
Polet
5 : 3
OFK Sloga
Borac
Trnjane
2 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
06.11.2022 10:00
Borac
2 : 1
Crvena zvezda
Resavski Despoti
Vitance
1 : 8
15. Avgust 1950
Lomnica
06.11.2022 13:30
Resavski Despoti
1 : 8
15. Avgust 1950
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Istok 63
Plana
06.11.2022 13:30
Omladinac
1 : 1
Istok 63
Kolonija
Jagodina
4 : 1
Radnički
Tekija
06.11.2022 13:30
Kolonija
4 : 1
Radnički
Šumadija
Trešnjevica
3 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
06.11.2022 13:30
Šumadija
3 : 2
Pomoravlje
Napredak
Stubica
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
06.11.2022 13:30
Napredak
2 : 0
OFK Batinac
Šantarovac
Šantarovac
2 : 0
Trnava
Trnava
06.11.2022 13:30
Šantarovac
2 : 0
Trnava
Morava (R)
Ribare
2 : 0
Sinđelić
Grabovac
06.11.2022 13:30
Morava (R)
2 : 0
Sinđelić
Ursule
Ursule
1 : 1
Vinorača
Vinorača
06.11.2022 13:30
Ursule
1 : 1
Vinorača
Sloboda
Šuljkovac
4 : 1
Zenit
Oparić
06.11.2022 13:30
Sloboda
4 : 1
Zenit
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 1
Partizan
Glogovac
06.11.2022 13:30
Jedinstvo
2 : 1
Partizan
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
5 : 1
Omladinac
Drakčići
06.11.2022 13:30
Kraljevo Hajduk
5 : 1
Omladinac
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
06.11.2022 13:30
Jedinstvo (G)
0 : 1
Zvezda
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 0
Mineral 2015
Rudno
06.11.2022 18:00
Popovići Vrnjci
1 : 0
Mineral 2015
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 0
Mlada krila
Metikoši
06.11.2022 13:30
Jovo Kursula
3 : 0
Mlada krila
Mataruge
Mataruge
1 : 2
Gruža
Vitanovac
06.11.2022 13:30
Mataruge
1 : 2
Gruža
Apolon 2018
Kovači
3 : 3
Lazac
Lazac
06.11.2022 13:30
Apolon 2018
3 : 3
Lazac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 3
Morava (M)
Mrsać
06.11.2022 13:30
Jedinstvo (D)
0 : 3
Morava (M)
Napredak
Vašica
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
06.11.2022 13:00
Napredak
1 : 1
Fruška Gora
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
06.11.2022 13:00
OFK Bikić
3 : 0
Borac (VR)
Zmaj
Noćaj
1 : 4
Srem
Sremska Rača
06.11.2022 13:00
Zmaj
1 : 4
Srem
BSK
Bešenovo
4 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
06.11.2022 13:00
BSK
4 : 3
Obilić 1993
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Borac (R)
Radenković
06.11.2022 13:00
OFK Zeka Buljubaša
3 : 1
Borac (R)
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 2
LSK
Laćarak
06.11.2022 13:00
Erdevik 2017
1 : 2
LSK
Jedinstvo
Ruma
1 : 1
Graničar
Adaševci
06.11.2022 13:00
Jedinstvo
1 : 1
Graničar
Bata Bulić
Bistrica
0 : 0
Zabrđe 1936
Zabrđe
06.11.2022 13:30
Bata Bulić
0 : 0
Zabrđe 1936
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 0
Borac (V)
Vukovac
06.11.2022 13:30
Polet (SD)
1 : 0
Borac (V)
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 1
Integral
Batuša
06.11.2022 13:30
Mlava (ML)
0 : 1
Integral
Pobeda 1953
Osanica
4 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
06.11.2022 13:30
Pobeda 1953
4 : 1
Trgovački
Rade Milošević
Dubočka
4 : 3
Zadrugar 1947
Tabanovac
06.11.2022 13:30
Rade Milošević
4 : 3
Zadrugar 1947
BSK 1924
Boževac
3 : 0
Mladost (K)
Krupaja
06.11.2022 13:30
BSK 1924
3 : 0
Mladost (K)
Sloga (L)
Lučica
3 : 1
Beli Orao
Bradarac
06.11.2022 13:30
Sloga (L)
3 : 1
Beli Orao
Dizel
Bare
3 : 2
Barič
Barič
06.11.2022 13:30
Dizel
3 : 2
Barič
Mlava (B)
Bratinac
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
06.11.2022 13:30
Mlava (B)
2 : 1
Napredak (B)
OFK Braničevo
Braničevo
4 : 1
Napredak (P)
Poljana
06.11.2022 13:30
OFK Braničevo
4 : 1
Napredak (P)
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
06.11.2022 13:30
Mladi Borac
1 : 0
Napredak 1934
Kumane
Kumane
2 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
06.11.2022 13:30
Kumane
2 : 3
Vojvoda Milenko
Kulpin
Kulpin
15 : 1
Slavija (B)
Bođani
06.11.2022 13:30
Kulpin
15 : 1
Slavija (B)
Bačka
Despotovo
1 : 4
Krivanj
Selenča
06.11.2022 13:30
Bačka
1 : 4
Krivanj
Neštin
Neštin
5 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
06.11.2022 13:30
Neštin
5 : 1
Bački Hajduk
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
5 : 1
Maglić
Bački Maglić
06.11.2022 13:30
OFK Stari Grad
5 : 1
Maglić
Labudnjača
Vajska
0 : 4
Slavija (P)
Pivnice
06.11.2022 13:30
Labudnjača
0 : 4
Slavija (P)
Duško
Klenje
8 : 2
Omladinac
Slepčević
06.11.2022 13:00
Duško
8 : 2
Omladinac
Budućnost (Z)
Zminjak
2 : 0
Torpedo
Tabanović
06.11.2022 13:00
Budućnost (Z)
2 : 0
Torpedo
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
06.11.2022 13:00
Sloboda
2 : 3
Stojan Lazarac
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 2
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
06.11.2022 13:00
Budućnost (PD)
4 : 2
Mladost (MM)
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 1
Sloga
Bogosavac
06.11.2022 13:00
Zadrugar
3 : 1
Sloga
Petlovača
Petlovača
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
06.11.2022 13:00
Petlovača
2 : 0
Napredak
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 0
Radnički
Pertate
06.11.2022 13:30
Moravac (P)
2 : 0
Radnički
Bobište
Bobište
6 : 3
Šumadija
Razgojna
06.11.2022 13:30
Bobište
6 : 3
Šumadija
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 4
Umac
Miroševce
06.11.2022
Kumarevo 65
0 : 4
Umac
Mladi borac
Živkovo
2 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
06.11.2022 13:30
Mladi borac
2 : 2
Bratstvo
Moravac (G)
Guberevac
2 : 2
Gradac
Konopnica
06.11.2022
Moravac (G)
2 : 2
Gradac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 3
Radnički (K)
Koceljeva
06.11.2022 13:00
Vojvoda Stepa Stepanović
2 : 3
Radnički (K)
Sloga (K)
Krnić
3 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
06.11.2022 13:00
Sloga (K)
3 : 1
Vlašić
Trešnjevka
Trbušac
0 : 3
Dobrava Žabar 2020
Žabar
06.11.2022 13:00
Trešnjevka
0 : 3
Dobrava Žabar 2020
Mrovska
Mrovska
2 : 4
Pričinović
Pocerski Pričinović
06.11.2022 13:00
Mrovska
2 : 4
Pričinović
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
6 : 3
Mišar
Mišar
06.11.2022 13:00
OFK Letnjikovac 1983
6 : 3
Mišar
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
06.11.2022 13:00
Milan Orlić
6 : 1
Jedinstvo
Mladost
Donja Borina
3 : 0
Hajduk
Ribarica
06.11.2022 13:00
Mladost
3 : 0
Hajduk
Jelav
Jelav
3 : 1
7. Juli
Bela Crkva
06.11.2022 13:00
Jelav
3 : 1
7. Juli
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 10
Luk
Voćnjak
06.11.2022 13:00
Cer
4 : 10
Luk
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 3
Velika Reka
Velika Reka
06.11.2022 13:00
Studenac
1 : 3
Velika Reka
Sloga
Straža
3 : 0
Prva Iskra
Runjani
06.11.2022 13:00
Sloga
3 : 0
Prva Iskra
Konjuh
Konjuh
0 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
06.11.2022 11:00
Konjuh
0 : 0
Pepeljevac 1947
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
06.11.2022 11:00
Gaglovo
2 : 1
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
4 : 0
Žabare
Žabare
06.11.2022 11:00
Bukovica
4 : 0
Žabare
Rasina
Vitanovac
4 : 1
Kaonik
Kaonik
06.11.2022 13:30
Rasina
4 : 1
Kaonik
Borac
Bivolje
2 : 3
Makrešane
Makrešane
06.11.2022 13:30
Borac
2 : 3
Makrešane
Naupare
Naupare
2 : 2
Polet
Šavrane
06.11.2022 13:30
Naupare
2 : 2
Polet
Padež
Padež
2 : 2
Modrica
Modrica
06.11.2022 13:30
Padež
2 : 2
Modrica
Mudrakovac
Mudrakovac
4 : 3
BSK
Bela Voda
06.11.2022 13:30
Mudrakovac
4 : 3
BSK
Borac
Progar
3 : 6
Železnik 1930
Železnik
06.11.2022 13:30
Borac
3 : 6
Železnik 1930
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Sinđelić 2012
Ugrinovci
06.11.2022 13:30
Šumadinac
2 : 2
Sinđelić 2012
Srem
Jakovo
0 : 2
13. maj
Zemun
06.11.2022 13:30
Srem
0 : 2
13. maj
Dedinje
Beograd
3 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
06.11.2022 10:00
Dedinje
3 : 1
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
8 : 4
Rekreativo 011
Beograd
06.11.2022 13:30
Bežanija
8 : 4
Rekreativo 011
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 2
Palilulac
Beograd
06.11.2022 13:30
Lepušnica
1 : 2
Palilulac
Bravo
Kotež
3 : 0
OFK Lug 2020
Lug
06.11.2022 13:30
Bravo
3 : 0
OFK Lug 2020
Resnik
Resnik
0 : 3
Rakovica
Beograd
06.11.2022 13:30
Resnik
0 : 3
Rakovica
OFK Crvenka
Borča
3 : 0
Zmaj Novi grad
Zemun
06.11.2022 13:30
OFK Crvenka
3 : 0
Zmaj Novi grad
Sveti Stefan
Slanci
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
06.11.2022 13:30
Sveti Stefan
0 : 1
PKB Kovilovo
Proleter
Mala Plana
0 : 1
Budućnost 1948
Ratari
06.11.2022 13:00
Proleter
0 : 1
Budućnost 1948
Bačinac
Bačinac
5 : 0
Udarnik
Baničina
06.11.2022 13:00
Bačinac
5 : 0
Udarnik
Bukovac
Mramorac
2 : 6
Cerovac 2013
Cerovac
06.11.2022 13:00
Bukovac
2 : 6
Cerovac 2013
Selevac 1919
Selevac
0 : 1
Novi Mladi borac
Vodice
06.11.2022 13:00
Selevac 1919
0 : 1
Novi Mladi borac
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 1
Glavaš
Glibovac
06.11.2022 13:00
Beli Orlovi
1 : 1
Glavaš
21. oktobar
Kragujevac
5 : 0
Kragujevac
Kragujevac
06.11.2022 14:00
21. oktobar
5 : 0
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
0 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
06.11.2022 14:00
Jadran
0 : 3
Mladost (P)
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 5
Šumadinac KG
Kragujevac
06.11.2022 14:00
OFK Žeželj
0 : 5
Šumadinac KG
Borac (D)
Drenovac
1 : 2
Ćava
Grošnica
06.11.2022 14:00
Borac (D)
1 : 2
Ćava
Sloga 1948
Malča
5 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
06.11.2022 13:30
Sloga 1948
5 : 0
Jasenovik 2018
Supovac
Supovac
4 : 0
Mladost
Donji Komren
06.11.2022 13:30
Supovac
4 : 0
Mladost
Moravac 1948
Gornje Međurovo
0 : 2
Standard 2021
Čamurlija
06.11.2022 13:30
Moravac 1948
0 : 2
Standard 2021
Spartak
Sićevo
2 : 3
OFK Budućnost 2020
Niš
06.11.2022 13:30
Spartak
2 : 3
OFK Budućnost 2020
Mezgraja
Mezgraja
2 : 0
Jedinstvo
Gornja Toponica
06.11.2022 13:30
Mezgraja
2 : 0
Jedinstvo
Terekveš
Hetin
1 : 3
Jedinstvo
Novi Bečej
06.11.2022 13:00
Terekveš
1 : 3
Jedinstvo
Borac
Aleksandrovo
5 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
06.11.2022 13:00
Borac
5 : 1
Omladinac
Roham
Nova Crnja
2 : 1
Proleter
Međa
06.11.2022 13:00
Roham
2 : 1
Proleter
Vojvodina
Bašaid
2 : 3
Napredak
Banatska Topola
06.11.2022 13:00
Vojvodina
2 : 3
Napredak
SU Podgrmeč
Žitište
1 : 1
1. Oktobar
Srpski Itebej
06.11.2022 13:00
SU Podgrmeč
1 : 1
1. Oktobar
Hajduk
Podlokanj
0 : 2
Tisa
Padej
06.11.2022 13:00
Hajduk
0 : 2
Tisa
Graničar
Đala
2 : 5
Obilić
Novi Kneževac
06.11.2022 13:00
Graničar
2 : 5
Obilić
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 2
Šampion
Orom
06.11.2022 13:00
Slavija
3 : 2
Šampion
Čoka
Čoka
2 : 2
Jadran
Sanad
06.11.2022 13:00
Čoka
2 : 2
Jadran
Tromeđa
Majdan
1 : 9
Potisje
Kanjiža
06.11.2022 13:00
Tromeđa
1 : 9
Potisje
Bačka
Mol
2 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
06.11.2022 13:00
Bačka
2 : 2
Horgoš 1911
Sloga
Zabojnica
3 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
06.11.2022 10:00
Sloga
3 : 2
Kruševica 1980
Bare
Bare
1 : 2
Mladi radnik
Dragušica
06.11.2022 13:30
Bare
1 : 2
Mladi radnik
Kalipolje
Žabare
2 : 6
Partizan 1945
Darosava
06.11.2022 10:00
Kalipolje
2 : 6
Partizan 1945
Kopljari
Kopljari
6 : 2
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
06.11.2022 13:30
Kopljari
6 : 2
Gornja Trnava 1938
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Venčani
Venčani
06.11.2022 13:30
Jasenica
2 : 0
Venčani
Borac
Kloka
1 : 2
B 2000
Aranđelovac
06.11.2022 13:30
Borac
1 : 2
B 2000
Gorski Car
Garaši
3 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
06.11.2022 10:00
Gorski Car
3 : 0
Trešnjevica
Padež
Petrovac
1 : 8
Napredak
Izvor
06.11.2022 11:00
Padež
1 : 8
Napredak
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
3 : 8
Borac
Barje Čiflik
06.11.2022 13:30
Veliki Suvodol
3 : 8
Borac
Mladost G.
Guberevac
0 : 5
Mali Požarevac
Mali Požarevac
06.11.2022 15:00
Mladost G.
0 : 5
Mali Požarevac
Sibnica
Sibnica
0 : 3
OFK Rogača
Rogača
06.11.2022
Sibnica
0 : 3
OFK Rogača
Popović
Popovići
0 : 4
Mladost M.I.
Mala Ivanča
06.11.2022 14:00
Popović
0 : 4
Mladost M.I.
Slatina
Slatina
2 : 1
Stojnik
Stojnik
06.11.2022 14:00
Slatina
2 : 1
Stojnik
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 3
Vojvoda
Dučina
06.11.2022 14:00
Nemenikuće
2 : 3
Vojvoda
Brezak
Pranjani
0 : 0
Šumadija
Brđani
06.11.2022 14:00
Brezak
0 : 0
Šumadija
Omladinac
Kalimanići
1 : 4
Ozremica
Beršići
06.11.2022 14:00
Omladinac
1 : 4
Ozremica
Šilopaj
Šilopaj
2 : 7
Takovski Ustanak
Takovo
06.11.2022 14:00
Šilopaj
2 : 7
Takovski Ustanak
Majdan
Majdan
5 : 4
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
06.11.2022 14:00
Majdan
5 : 4
Backovac Junajted
Godomin
Smederevo
0 : 2
Železničar 1930
Smederevo
06.11.2022
Godomin
0 : 2
Železničar 1930
Osipaonica
Osipaonica
6 : 0
Landol
Landol
06.11.2022 00:00
Osipaonica
6 : 0
Landol
Vožd 2020
Vodanj
3 : 2
Jezava
Smederevo
06.11.2022 00:00
Vožd 2020
3 : 2
Jezava
Ravni Gaj
Malo Orašje
2 : 1
Badljevica
Badljevica
06.11.2022 00:00
Ravni Gaj
2 : 1
Badljevica
Budućnost
Mala Krsna
3 : 0
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
06.11.2022 00:00
Budućnost
3 : 0
Stari Hrast 2018
Lunjevac
Lunjevac
10 : 1
Skobalj
Skobalj
06.11.2022 00:00
Lunjevac
10 : 1
Skobalj
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
06.11.2022 13:30
OFK Mala Bosna 2015
2 : 4
Elektrovojvodina
Palić
Palić
0 : 3
Solid
Subotica
06.11.2022 13:30
Palić
0 : 3
Solid
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Čantavir
Čantavir
06.11.2022 13:30
Žednik
0 : 1
Čantavir
Bikovo
Bikovo
1 : 4
Kelebijska šuma
Kelebija
06.11.2022 13:30
Bikovo
1 : 4
Kelebijska šuma
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
2 : 7
Vinogradar
Hajdukovo
06.11.2022 13:30
Hajduk 1950
2 : 7
Vinogradar
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
SFU Graničar 024
Kelebija
06.11.2022 13:30
Lokomotiva
0 : 1
SFU Graničar 024
Bratstvo
Dljin
6 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
06.11.2022 13:30
Bratstvo
6 : 2
Vrelo
Voćar
Kotraža
1 : 1
Gradina
Rti
06.11.2022 13:30
Voćar
1 : 1
Gradina
Devići
Devići
7 : 0
Jelica
Goračići
06.11.2022 13:30
Devići
7 : 0
Jelica
Gaučosi
Čačak
0 : 2
Remont
Čačak
06.11.2022 14:00
Gaučosi
0 : 2
Remont
Vujan
Prislonica
1 : 0
Mršinci
Mršinci
06.11.2022 14:00
Vujan
1 : 0
Mršinci
Lugovi
Čačak
4 : 1
Morava
Mojsinje
06.11.2022 14:00
Lugovi
4 : 1
Morava
Malba
Žaočani
2 : 5
Planinac
Vujetinci
06.11.2022 14:00
Malba
2 : 5
Planinac
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 3
Pobeda
Milićevo Selo
06.11.2022 11:00
Dobrinjac
2 : 3
Pobeda
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 4
Glumač
Glumač
06.11.2022 14:00
Napredak
2 : 4
Glumač
Knjaz
Srednja Dobrinja
1 : 7
Plavi Tok
Dražinovići
06.11.2022 11:00
Knjaz
1 : 7
Plavi Tok
Duškovci
Duškovci
1 : 6
Trešnjica
Tvrdići
06.11.2022 14:00
Duškovci
1 : 6
Trešnjica