Mladost 1981 napunila mrežu gostiju iz Dragosinjaca

Po kišovitom i hladnom vremenu na igralištu u Štulcu, prvenstvenu utakmicu trećeg kola Gradske lige Kraljevo grupa "Morava" odigrali su domaća Mladost 1981 i gostujući tim Jedinstvo iz Dragosinjaca. Igralo se tokom celog susreta otvoreno ali fer i korektno.

Domaći su slavili visoku pobedu od 7:3 i sada su zasluženo na drugom mestu tabele sa 7 bodova. Gosti su u 13. minutu došli u vođstvo od 1:0 pogodkom Nikole Petrovića, domaći igrač Bojan Kostić u 17. minutu izjednačuje rezultat 1:1. Isti igrač postiže svoj drugi pogodak u 22. minutu 2:1 za Mladost 1981. Gosi izjednačuju rezultat u 24. minutu 2:2 strelac Luka Jevtić. A onda od 26. do 40. minuta serija pogodaka domaćih igrača koje su postigli Igor Stojković, Đorđije Andrijašević i agilni kapiten Nenad Mladenović za 5:2. Sa ovim rezultatom završeno je prvo poluvreme.

U nastavku uprkos lošem vremenu dobra igra obe ekipe sa laganom dominaciju igrača iz Štulca koja je rezultirala novim pogodkom u 52. minutu strelac Branko Stošić, a posle toga kapiten Nenad Mladenović postiže svoj drugi gol na meču, a sedmi za Mladost 1981 bilo je to 7:2. U 73. minutu utakmice dosuđeni jedanaesterac uspešno realizuje danas dvostruki strelac Nikola Petrović, koji je tako ublažio poraz svoga tima i postavio konačan rezultat ovog susreta - 7:3.

Beležimo i dobro i nepristrasno suđenje glavnog sudije Miloša Maksovića kome je sa strane pomagao kolega Đorđe Salević. Delegat je bio Milovan Trifunović. Naredno četvrto kolo ekipa Mladost 1981 gostuje u Šumaricama kod Šumadija, a  Jedinstvo kući dočekuje Slogu iz Obrve.

Niže lige Srbije Niže lige Srbije Gradska liga Kraljevo grupa "Morava" Mladost 1981 Jedinstvo (D)