XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
300 utakmica za dan Nedelja, 5 Maj 2024


Fudbal

05.05
17:00
Jadran
Mladost
3
3
05.05.2024 17:00 3 : 3
05.05
17:00
Hajduk (D)
Sloboda
0
2
05.05.2024 17:00 0 : 2
05.05
17:00
TSK
Hajduk (B)
3
0
05.05.2024 17:00
TSK
3 : 0
05.05
17:00
Vojvodina (BG)
Ba─Źka 1901
3
2
05.05.2024 17:00 3 : 2
05.05
17:00
Mladost (BP)
OFK Vrbas
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Radni─Źki 1905
Preporod
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Hajduk
Mladost (T)
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Borac
┼ŻAK
5
1
05.05.2024 17:00 5 : 1
05.05
17:00
Budu─çnost (G)
┼ŻAK
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Budu─çnost (P)
Lipar
6
0
05.05.2024 17:00 6 : 0
05.05
17:00
Borac 46
Krila Krajine
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Budu─çnost (M)
Crvenka
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Dolovo
Budu─çnost (BB)
4
2
05.05.2024 17:00 4 : 2
05.05
17:00
Dolina
Hajdu─Źica
2
3
05.05.2024 17:00 2 : 3
05.05
17:00
Potporanj
Vulturul
2
2
05.05.2024 17:00 2 : 2
05.05
17:00
Glogonj
Radni─Źki (B)
2
3
05.05.2024 17:00 2 : 3
05.05
17:00
Budu─çnost (A)
Spartak 1911
0
1
05.05.2024 17:00 0 : 1
05.05
17:00
Unirea
Ševac
3
2
05.05.2024 17:00 3 : 2
05.05
17:00
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
0
3
05.05.2024 17:00 0 : 3
05.05
17:00
Mladost
OFK Staji─çevo
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
┼ŻFK Banat
Bile─çanin
4
2
05.05.2024 17:00 4 : 2
05.05
17:00
Sutjeska
Jadran
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:00
Tavankut
Vinogradar
4
1
05.05.2024 17:00 4 : 1
05.05
17:00
Iskra
Tomislavci
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Srem
Radni─Źki (I)
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Budu─çnost
Polet (NK)
4
0
05.05.2024 17:00 4 : 0
05.05
17:00
Hajduk (V)
Grani─Źar (K)
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:00
LSK
Sremac (V)
1
0
05.05.2024 17:00
LSK
1 : 0
05.05
16:30
Vin─Źa
Šumadija
3
4
05.05.2024 16:30 3 : 4
05.05
16:30
Plaskovac
Šumadinac (S)
0
2
05.05.2024 16:30 0 : 2
05.05
16:30
Kopljari
OFK Aran─Ĺelovac 1979
0
2
05.05.2024 16:30 0 : 2
05.05
16:30
BSK
┼ŻSK
2
1
05.05.2024 16:30
BSK
2 : 1
05.05
16:30
Omladinac
Trnava
1
0
05.05.2024 16:30 1 : 0
05.05
16:30
Lokomotiva
Mladi rudar
2
2
05.05.2024 16:30 2 : 2
05.05
16:30
Banja
Saranovo 1936
2
0
05.05.2024 16:30 2 : 0
05.05
16:30
Marjan
Prvi srpski ustanak
6
2
05.05.2024 16:30 6 : 2
05.05
17:00
Rudar (P)
Jedinstvo
5
2
05.05.2024 17:00 5 : 2
05.05
17:00
Morava
Partizan
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Kolare
Vinogradar
2
4
05.05.2024 17:00 2 : 4
05.05
11:00
Proleter
Junior Novo Naselje
1
0
05.05.2024 11:00 1 : 0
05.05
11:00
┼Żabari
OFK Jabu─Źje
2
0
05.05.2024 11:00 2 : 0
05.05
16:30
Mladost
Lunjevac
3
1
05.05.2024 16:30 3 : 1
05.05
16:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Borac 1932
4
1
05.05.2024 16:30 4 : 1
05.05
16:30
Podunavac
Sloga (M)
1
8
05.05.2024 16:30 1 : 8
05.05
16:30
Sloga (L)
Pobeda
1
0
05.05.2024 16:30 1 : 0
05.05
16:30
Omladinac
SASK
4
3
05.05.2024 16:30 4 : 3
05.05
16:30
Mladi radnik 1940
Udarnik
3
0
05.05.2024 16:30 3 : 0
05.05
16:30
Jedinstvo (P)
Slatina
1
1
05.05.2024 16:30 1 : 1
05.05
16:30
Zadrugar
Lugovi
3
0
05.05.2024 16:30 3 : 0
05.05
16:30
Kej
Prilike
6
1
05.05.2024 16:30
Kej
6 : 1
05.05
14:00
Ozremica
Morava
2
3
05.05.2024 14:00 2 : 3
05.05
16:30
Rudar
Ozrem PMH
1
3
05.05.2024 16:30 1 : 3
05.05
16:30
Mladost
Spartak 1976
3
2
05.05.2024 16:30 3 : 2
05.05
16:30
BSK 1931
Zvi┼żd
1
1
05.05.2024 16:30 1 : 1
05.05
11:00
Vojvoda Milenko
Polet (SD)
2
1
05.05.2024 11:00 2 : 1
05.05
11:00
Trgova─Źki
Sloga 1945
1
3
05.05.2024 11:00 1 : 3
05.05
16:30
Batovac
Integral
2
1
05.05.2024 16:30 2 : 1
05.05
17:30
Rudar (P)
Osni─ç
2
4
05.05.2024 17:30 2 : 4
05.05
16:30
Gradac
Sloga
2
1
05.05.2024 16:30 2 : 1
05.05
11:00
Donja Lomnica
Progres
2
0
05.05.2024 11:00 2 : 0
05.05
16:30
Vu─Źje
Milanovo
1
1
05.05.2024 16:30 1 : 1
05.05
11:00
Lemind 1953
Jedinstvo
4
2
05.05.2024 11:00 4 : 2
05.05
16:30
Moravac
Bobište
0
1
05.05.2024 16:30 0 : 1
05.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Mladost
1
0
05.05.2024 16:30 1 : 0
05.05
17:00
Milan Orli─ç
Antimon
4
2
05.05.2024 17:00 4 : 2
05.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo Vladimirci 1924
7
2
05.05.2024 17:00 7 : 2
05.05
17:00
Mladi Borac
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
2
4
05.05.2024 17:00 2 : 4
05.05
17:00
Podrinje
Gu─Źevo 1929
2
2
05.05.2024 17:00 2 : 2
05.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo (Z)
0
1
05.05.2024 17:00 0 : 1
05.05
17:00
Radni─Źki
Duško
3
1
05.05.2024 17:00 3 : 1
05.05
17:00
Mladost
Stojan Lazarac
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
11:00
Tara
Polet
2
1
05.05.2024 11:00 2 : 1
05.05
11:00
Lazarica
Sloga
2
4
05.05.2024 11:00 2 : 4
05.05
16:00
Omladinac
Crnokosa
0
8
05.05.2024 16:00 0 : 8
05.05
15:30
Vihor
OFK AS
05.05.2024 15:30
05.05
17:00
Omladinac
Popovi─çi Vrnjci
4
1
05.05.2024 17:00 4 : 1
05.05
17:00
Tavnik
Magnohrom
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Stubal
Bogutova─Źka Banja
3
2
05.05.2024 17:00 3 : 2
05.05
17:00
Jedinstvo 2017
Jovo Kursula
11
0
05.05.2024 17:00 11 : 0
05.05
17:00
Banat (D)
Ratar
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Karaš (K)
Partizan (U)
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
Neštin
Ba─Źka (D)
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Slavija (P)
Naša Zvezda
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Terekveš
Mladost
4
1
05.05.2024 17:00 4 : 1
05.05
17:00
Zadrugar
Omladinac
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Polet (S)
Jedinstvo Lemeš
2
2
05.05.2024 17:00 2 : 2
05.05
17:00
Radni─Źki
Borac
7
1
05.05.2024 17:00 7 : 1
05.05
17:00
OFK Mladost
Stari Tamiš
4
2
05.05.2024 17:00 4 : 2
05.05
17:00
Proleter
Partizan
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
BSK Bavanište
Omladinac
7
0
05.05.2024 17:00 7 : 0
05.05
17:00
Borac
Voja Ga─Źi─ç
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:00
Tempo
Jugoslavija
4
0
05.05.2024 17:00 4 : 0
05.05
17:00
Planinac
OFK Bresta─Ź
1
0
05.05.2024 17:00 1 : 0
05.05
17:00
Hrtkovci
Fruškogorac
8
2
05.05.2024 17:00 8 : 2
05.05
17:00
Napredak
Polet
0
1
05.05.2024 17:00 0 : 1
05.05
17:00
Ljukovo
─îSK ─îortanovci
4
0
05.05.2024 17:00 4 : 0
05.05
17:00
Munja
Omladinac
3
1
05.05.2024 17:00 3 : 1
05.05
10:00
Duboko
OFK Urovci
1
4
05.05.2024 10:00 1 : 4
05.05
17:00
Mladi radnik
Omladinac
6
1
05.05.2024 17:00 6 : 1
05.05
17:00
Šumadinac
OFK Dragoševac
7
2
05.05.2024 17:00 7 : 2
05.05
16:30
Mladost (L)
Jedinstvo 2014
2
2
05.05.2024 16:30 2 : 2
05.05
16:30
Borac
Mladost (BB)
2
2
05.05.2024 16:30 2 : 2
05.05
16:30
ASK
Krajina
11
0
05.05.2024 16:30
ASK
11 : 0
05.05
16:30
Zadrugar
Lehel
4
0
05.05.2024 16:30 4 : 0
05.05
16:30
KSK Konak 1926
OFK Gradnulica
0
7
05.05.2024 16:30 0 : 7
05.05
16:30
OFK Klek
Tamiš
5
4
05.05.2024 16:30 5 : 4
05.05
16:30
Polet (T)
Šarbane
0
0
05.05.2024 16:30 0 : 0
05.05
11:00
Trnjaci 2021
Kolubara (LP)
4
0
05.05.2024 11:00 4 : 0
05.05
16:30
Joševa
OFK Paljuvi
0
1
05.05.2024 16:30 0 : 1
05.05
16:30
Jedinstvo (M)
Tulari
3
2
05.05.2024 16:30 3 : 2
05.05
16:30
Mladi Borac
Morava 1932
3
0
05.05.2024 16:30 3 : 0
05.05
16:30
Sloga TOP
┼Żitkovica 2017
1
4
05.05.2024 16:30 1 : 4
05.05
16:30
Beli Orao
Dizel
1
1
05.05.2024 16:30 1 : 1
05.05
16:30
Napredak (B)
Sloga (L)
4
1
05.05.2024 16:30 4 : 1
05.05
16:30
Kumane
Polet (V)
3
0
05.05.2024 16:30 3 : 0
05.05
16:30
Zemljoradnik 1932
Napredak 1934
1
0
05.05.2024 16:30 1 : 0
05.05
17:00
Ba─Źka
Slavija
0
0
05.05.2024 17:00 0 : 0
05.05
17:00
Jedinstvo
Sloboda
0
0
05.05.2024 17:00 0 : 0
05.05
16:30
Zadrugar 1947
Soko
1
0
05.05.2024 16:30 1 : 0
05.05
16:30
Mlava (ML)
Radni─Źki (K)
4
3
05.05.2024 16:30 4 : 3
05.05
16:30
Jedinstvo (S)
Pobeda 1953
2
1
05.05.2024 16:30 2 : 1
05.05
16:30
BSK 1924
Borac (V)
5
2
05.05.2024 16:30 5 : 2
05.05
16:30
Rudar (K)
Crni Vitez 1924
1
3
05.05.2024 16:30 1 : 3
05.05
17:00
Javor
Šumadija
2
2
05.05.2024 17:00 2 : 2
05.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç
Resavski Despoti
3
2
05.05.2024 17:00 3 : 2
05.05
17:00
Heroj
Mladost
0
1
05.05.2024 17:00 0 : 1
05.05
17:00
Majur
Milicionar
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Petlova─Źa
Drina
12
1
05.05.2024 17:00 12 : 1
05.05
17:00
Bair
Mladost
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Zadrugar
OFK Napredak
4
0
05.05.2024 17:00 4 : 0
05.05
17:00
Budu─çnost 1929
Omladinac
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Sloboda
Sloga
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
Jelav
Stolice
1
3
05.05.2024 17:00 1 : 3
05.05
17:00
Prva Iskra
Studenac
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç
7. Juli
5
5
05.05.2024 17:00 5 : 5
05.05
17:00
Velika Reka
Luk
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
Luk
05.05
17:00
Rudar
Borac
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
17:00
Jadar 1961
Sloga
5
2
05.05.2024 17:00 5 : 2
05.05
17:00
Mladost
Azbukovica
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:00
Vrelo
Vo─çar
1
4
05.05.2024 17:00 1 : 4
05.05
11:00
Bratstvo
Brezova
1
0
05.05.2024 11:00 1 : 0
05.05
17:00
Korman
Mišar
1
6
05.05.2024 17:00 1 : 6
05.05
17:00
Dobrava ┼Żabar 2020
Trešnjevka
2
2
05.05.2024 17:00 2 : 2
05.05
17:00
Bobovik
Jevremovac
3
4
05.05.2024 17:00 3 : 4
05.05
17:00
OFK Letnjikovac 1983
Rankovac
3
5
05.05.2024 17:00 3 : 5
05.05
17:00
Napredak
Fruška Gora
1
0
05.05.2024 17:00 1 : 0
05.05
17:00
Sloga 1919
Zmaj
7
0
05.05.2024 17:00 7 : 0
05.05
17:00
Srem
Grani─Źar
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
17:00
Jedinstvo
Borac 1925
1
2
05.05.2024 17:00 1 : 2
05.05
17:00
Obili─ç 1993
BSK
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
BSK
05.05
16:30
Beli Orlovi
Bukovac
0
1
05.05.2024 16:30 0 : 1
05.05
16:30
Cerovac 2013
Novi Mladi borac
4
1
05.05.2024 16:30 4 : 1
05.05
16:30
Šumadija
Glavaš
1
0
05.05.2024 16:30 1 : 0
05.05
16:30
Ba─Źinac
Budu─çnost 1948
2
0
05.05.2024 16:30 2 : 0
05.05
11:00
B 2000
Mladost
1
4
05.05.2024 11:00 1 : 4
05.05
16:30
Partizan 1945
Budu─çnost
2
1
05.05.2024 16:30 2 : 1
05.05
20:00
Gornja Trnava 1938
Gorski Car
4
0
05.05.2024 20:00 4 : 0
05.05
16:30
BSK
Tule┼ż
2
2
05.05.2024 16:30
BSK
2 : 2
05.05
14:00
Šumadija
Šilopaj
8
0
05.05.2024 14:00 8 : 0
05.05
16:30
Brezak
Semedra┼ż
5
0
05.05.2024 16:30 5 : 0
05.05
16:30
Takovski Ustanak
Donja Vrbava
0
4
05.05.2024 16:30 0 : 4
05.05
17:00
Jadran
Grani─Źar
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Hajduk
Horgoš 1911
0
1
05.05.2024 17:00 0 : 1
05.05
17:00
Tisa
Tornjoš
0
0
05.05.2024 17:00 0 : 0
05.05
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Mladost (R)
1
0
05.05.2024 11:00 1 : 0
05.05
16:30
Sloga
Grizli doo
0
3
05.05.2024 16:30 0 : 3
05.05
16:30
Bare
Crvena zvezda
2
0
05.05.2024 16:30 2 : 0
05.05
16:30
Budu─çnost
Mršinci
3
2
05.05.2024 16:30 3 : 2
05.05
16:30
Miokovci
Malba
2
0
05.05.2024 16:30 2 : 0
05.05
16:30
Terekveš
Vojvodina
0
9
05.05.2024 16:30 0 : 9
05.05
16:30
1. Oktobar
Proleter
1
2
05.05.2024 16:30 1 : 2
05.05
16:30
Borac (A)
Bega
4
2
05.05.2024 16:30 4 : 2
05.05
16:30
Roham
Omladinac
5
5
05.05.2024 16:30 5 : 5
05.05
16:30
Jezava
Badljevica
5
2
05.05.2024 16:30 5 : 2
05.05
16:30
Vrbovac
Stari Hrast 2018
2
1
05.05.2024 16:30 2 : 1
05.05
16:30
Proleter 1947
Ravni Gaj
2
2
05.05.2024 16:30 2 : 2
05.05
16:30
Vo┼żd 2020
Godomin
3
0
05.05.2024 16:30 3 : 0
05.05
16:30
Bresje Superior
Polet
3
2
05.05.2024 16:30 3 : 2
05.05
16:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo
05.05.2024 16:30
05.05
14:00
Dobrinjac
Duškovci
0
2
05.05.2024 14:00 0 : 2
05.05
11:00
Lauš
Knjaz
4
6
05.05.2024 11:00 4 : 6
05.05
17:00
Napredak
Trešnjica
7
1
05.05.2024 17:00 7 : 1
05.05
14:00
Avijati─Źar Vranjani
Pobeda
3
0
05.05.2024 14:00 3 : 0
05.05
16:30
Proleter (N)
Zlatica
0
1
05.05.2024 16:30 0 : 1
05.05
16:30
Partizan
Proleter 2006
2
7
05.05.2024 16:30 2 : 7
05.05
16:30
Radni─Źki
Sloga
3
2
05.05.2024 16:30 3 : 2
05.05
17:00
Dunav
Panonija
3
1
05.05.2024 17:00 3 : 1
05.05
17:00
Dinamo
Sport
1
0
05.05.2024 17:00 1 : 0
05.05
17:00
Tele─Źka
Jedinstvo (R)
1
4
05.05.2024 17:00 1 : 4
05.05
16:30
Kremenac
Dobra─Źa
7
2
05.05.2024 16:30 7 : 2
05.05
16:30
Vodoja┼ża
Šumadija
2
1
05.05.2024 16:30 2 : 1
05.05
16:30
Napredak Maini─ç
Azbest 1927
4
1
05.05.2024 16:30 4 : 1
05.05
16:30
Pobeda
Sloga 1932
6
0
05.05.2024 16:30 6 : 0
05.05
16:30
Proleter 1932
Sloga (D)
1
5
05.05.2024 16:30 1 : 5
05.05
16:30
Napredak
Sloga Vitez
1
0
05.05.2024 16:30 1 : 0
05.05
11:00
Metli─ç
Boji─ç
0
3
05.05.2024 11:00 0 : 3
05.05
11:00
Galeb
Borac BTG
3
1
05.05.2024 11:00 3 : 1
05.05
11:00
Rudar DCR
Zabla─çe
5
1
05.05.2024 11:00 5 : 1
05.05
11:00
Mladost (Sl)
Mladost (Sv)
0
9
05.05.2024 11:00 0 : 9
05.05
11:00
Jedinstvo
Jelen
1
5
05.05.2024 11:00 1 : 5
05.05
11:00
Borac
Maskar
1
3
05.05.2024 11:00 1 : 3
05.05
11:00
Jarmenovci
ZT Gorovi─Ź
0
0
05.05.2024 11:00 0 : 0
05.05
11:00
Šumadinac
Donja Trnava
4
1
05.05.2024 11:00 4 : 1
05.05
11:00
Omladinac 2013
Savacium
5
0
05.05.2024 11:00 5 : 0
05.05
11:00
Torpedo 1924
Sunrise Šabac
2
1
05.05.2024 11:00 2 : 1
05.05
11:00
Culjkovi─ç
Roma - Od┼żino selo
3
0
05.05.2024 11:00 3 : 0
05.05
11:00
Verko
Sloga 1949
1
2
05.05.2024 11:00 1 : 2
05.05
11:00
Jedinstvo 2014
Torpedo
0
0
05.05.2024 11:00 0 : 0
05.05
17:00
Hajduk
Petrovac 74
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
11:00
Dobrava
Belpos
6
1
05.05.2024 11:00 6 : 1
05.05
17:00
Dobrica
Naša Krajina
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
16:30
Udarnik
Borac
7
1
05.05.2024 16:30 7 : 1
05.05
16:30
Sloga
Budu─çnost
6
0
05.05.2024 16:30 6 : 0
05.05
16:30
Mladost (P)
Proleter
4
0
05.05.2024 16:30 4 : 0
05.05
17:00
Sloboda
Sloga (─î)
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:00
OFK Sparta
Sloga (Z)
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
17:30
Jedinstvo (M)
Jednota
0
3
05.05.2024 17:30 0 : 3
05.05
17:30
Sin─Ĺeli─ç
Borac
4
2
05.05.2024 17:30 4 : 2
05.05
17:30
OFK Bingula
Jedinstvo (LJ)
2
4
05.05.2024 17:30 2 : 4
05.05
17:00
Borac
Pobeda
6
1
05.05.2024 17:00 6 : 1
05.05
17:00
Borac
Mataruge
3
2
05.05.2024 17:00 3 : 2
05.05
17:00
Lazac
Mineral 2015
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
11:00
Ratkovac
Mladost (V)
0
2
05.05.2024 11:00 0 : 2
05.05
16:30
Mladost (L)
Ka─Źer
2
2
05.05.2024 16:30 2 : 2
05.05
17:00
Zgoda─Źica
Partizan
5
1
05.05.2024 17:00 5 : 1
05.05
17:00
Mladost 1925
Mladi radnik 1925
0
0
05.05.2024 17:00 0 : 0
05.05
17:00
Mladost 1981
Jedinstvo
2
1
05.05.2024 17:00 2 : 1
05.05
16:30
┼Żika Markovi─ç U─Źa
Usije
1
4
05.05.2024 16:30 1 : 4
05.05
16:30
Baštovan 2015
OFK Brani─Źevo
4
3
05.05.2024 16:30 4 : 3
05.05
16:30
Ram
Borac 2016
6
1
05.05.2024 16:30
Ram
6 : 1
05.05
17:00
Vojvodina
Kolonija
2
2
05.05.2024 17:00 2 : 2
05.05
17:00
Jedinstvo
Pobeda
3
1
05.05.2024 17:00 3 : 1
05.05
16:30
Vu─Źak
Šumadinac
2
1
05.05.2024 16:30 2 : 1
05.05
16:30
Omladinac Seone
Drugovac
3
1
05.05.2024 16:30 3 : 1
05.05
16:30
Skobalj
Kolarac
0
5
05.05.2024 16:30 0 : 5
05.05
17:00
Grani─Źar
Borac (K)
2
0
05.05.2024 17:00 2 : 0
05.05
17:00
Fruškogorac
Borac (S)
4
1
05.05.2024 17:00 4 : 1
05.05
17:00
Sremac
Jedinstvo (P)
1
1
05.05.2024 17:00 1 : 1
05.05
11:00
Vukona
Zvizdar 2012
5
3
05.05.2024 11:00 5 : 3
05.05
11:00
Budu─çnost 1995
Tvrdojevac
4
3
05.05.2024 11:00 4 : 3
05.05
11:00
Dokmir
OFK Takovo
4
1
05.05.2024 11:00 4 : 1
05.05
11:00
Pambukovica
Vrelo
2
3
05.05.2024 11:00 2 : 3
05.05
11:00
Kaleni─ç
Mlaka
0
1
05.05.2024 11:00 0 : 1
05.05
11:00
Tamnava
Brgule
1
0
05.05.2024 11:00 1 : 0
05.05
11:00
Rudar 1945
SU Trli─ç 2023
2
4
05.05.2024 11:00 2 : 4
05.05
11:00
Gunjevac
Murgaš 2012
4
2
05.05.2024 11:00 4 : 2
05.05
17:00
Trnava
Lipar
3
0
05.05.2024 17:00 3 : 0
05.05
16:30
Šumadija
Sloga
1
1
05.05.2024 16:30 1 : 1
05.05
16:30
Napredak
Feniks
4
0
05.05.2024 16:30 4 : 0
05.05
Mladost 1936
Borac
05.05.2024 :
05.05
11:00
Stig (MC)
Stig (C)
1
3
05.05.2024 11:00 1 : 3
05.05
11:00
Napredak (VC)
Radnik
3
4
05.05.2024 11:00 3 : 4
05.05
11:00
Ranilovi─ç 1970
Brezovac
2
4
05.05.2024 11:00 2 : 4
05.05
11:00
Vrbica
Misa─Źa
3
1
05.05.2024 11:00 3 : 1
05.05
11:00
OFK Napredak 1933
Gorki
0
2
05.05.2024 11:00 0 : 2
05.05
11:00
Mladost
Radnik
2
3
05.05.2024 11:00 2 : 3
05.05
16:15
Celta Vigo
Villarreal
3
2
05.05.2024 16:15 3 : 2
05.05
14:00
Osasuna
Real Betis
0
2
05.05.2024 14:00 0 : 2
05.05
21:00
Rayo Vallecano
Almer├şa
0
1
05.05.2024 21:00 0 : 1
05.05
21:00
Sevilla
Granada
3
0
05.05.2024 21:00 3 : 0
05.05
18:30
Valencia
Deportivo Alav├ęs
0
1
05.05.2024 18:30 0 : 1
05.05
15:00
Brighton & Hove Albion
Aston Villa
1
0
05.05.2024 15:00 1 : 0
05.05
15:00
Chelsea
West Ham United
5
0
05.05.2024 15:00 5 : 0
05.05
17:30
Liverpool
Tottenham Hotspur
4
2
05.05.2024 17:30 4 : 2
05.05
19:30
Heidenheim
Mainz 05
1
1
05.05.2024 19:30 1 : 1
05.05
15:30
Union Berlin
Bochum 1848
3
4
05.05.2024 15:30 3 : 4
05.05
17:30
Eintracht Frankfurt
Bayer 04 Leverkusen
1
5
05.05.2024 17:30 1 : 5
05.05
12:30
Cagliari
Lecce
1
1
05.05.2024 12:30 1 : 1
05.05
15:00
Empoli
Frosinone
0
0
05.05.2024 15:00 0 : 0
05.05
15:00
Hellas Verona
Fiorentina
2
1
05.05.2024 15:00 2 : 1
05.05
18:00
Milan
Genoa
3
3
05.05.2024 18:00 3 : 3
05.05
20:45
Roma
Juventus
1
1
05.05.2024 20:45 1 : 1
05.05
14:00
┼ŻGFK Borac
Kolubara
0
0
05.05.2024 14:00 0 : 0
05.05
13:30
Sloga (K)
Ma─Źva
1
1
05.05.2024 13:30 1 : 1
05.05
16:30
Radni─Źki (V)
Sloga (P)
0
0
05.05.2024 16:30 0 : 0
05.05
13:00
Loznica
Javor Matis
6
0
05.05.2024 13:00 6 : 0
05.05
11:00
Ribnica
Omladinac
1
4
05.05.2024 11:00 1 : 4
05.05
14:00
Vrelo sport
Jošanica
0
2
05.05.2024 14:00 0 : 2
05.05
10:00
Napredak
Jedinstvo
1
0
05.05.2024 10:00 1 : 0
05.05
10:00
Sloboda
Radni─Źki (Z)
0
12
05.05.2024 10:00 0 : 12
05.05
10:00
Sloboda
OFK Mihajlovac
4
0
05.05.2024 10:00 4 : 0
05.05
11:00
Sloga (K)
Ma─Źva
2
3
05.05.2024 11:00 2 : 3
05.05
14:00
Radni─Źki (V)
Sloga (P)
2
4
05.05.2024 14:00 2 : 4
05.05
12:00
Ra─Ĺevac
Radni─Źki (K)
1
0
05.05.2024 12:00 1 : 0
05.05
11:00
Šumadinac 1913
Polet
6
1
05.05.2024 11:00 6 : 1
05.05
10:00
Ra─Ĺevac
Radni─Źki (K)
0
6
05.05.2024 10:00 0 : 6
05.05
11:00
Polet (SD)
Integral
7
2
05.05.2024 11:00 7 : 2
05.05
10:00
Omladinac
Godomin
3
15
05.05.2024 10:00 3 : 15
05.05
10:00
Napredak
Mladi radnik 1940
7
2
05.05.2024 10:00 7 : 2
05.05
13:00
Borac (A)
Morava (M)
0
3
05.05.2024 13:00 0 : 3
05.05
10:00
Rudar Kostolac 2008
┼Żelezni─Źar
1
6
05.05.2024 10:00 1 : 6
05.05
11:00
Sloga 1945
Trgova─Źki
4
3
05.05.2024 11:00 4 : 3
05.05
10:00
Omladinac 2014
OFK Ose─Źina
7
0
05.05.2024 10:00 7 : 0
05.05
10:00
Tešnjar Stari grad
Jedinstvo
1
3
05.05.2024 10:00 1 : 3
05.05
10:00
Budućnost Krušik 014
Vojvode
4
0
05.05.2024 10:00 4 : 0
05.05
10:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki
1
9
05.05.2024 10:00 1 : 9

Stoni tenis

05.05
12:00
Radni─Źki
Prva Petoletka
05.05.2024 12:00 :
05.05
16:00
Borac
Proleter
05.05.2024 16:00 :
05.05
11:00
SFS Borac
Leposavi─ç
05.05.2024 11:00 :
05.05
12:30
Bane
Go─Ź
05.05.2024 12:30 :