Žiča
Mladost
Šumadija
MOL Kraljevo: Morava (M) - Mlada Krila 2:0

Morava se brzo oporavila posle poraza u Jovcu i veoma loše igre i na svom terenu dosta lako savladala ekipu iz Metikoša. Samo što je lopta krenula sa centra Jović dobija upotrebljivu loptu sa strane i sa nekih 5-6 metara šutira pravo u golmana. U četvrtom minutu Četrovićev centaršut sa leve strane najbolje prati Puzić i glavom dovodi domaćina u vođstvo. Četrović izvodi slobodnjak golman gostiju krajnjim naporom interveniše kao i nekoliko minuta kasnije posle šuta Puzića pod samu prečku.Pokušali su Đurić i Jović ali je rezultat ostao nepromenjen.

Samo što je počeo drugi deo Pavlović neometan glavom šalje loptu pored same stative.Malo kasnije Jović pretrčava odbranu gostiju i lako vara nemoćnog golmana gostiju u 49.minutu za novu radost Morave. Isti igrač imao je još jedan solidan pokušaj ali lopta zamalo odlazi pored gola.Puzić posle solo prodora sam sebi stvara šansu ali je i ovog puta neprecizan.A onda sredinom drugog dela gosti prvi put u poziciji da ugoze gol Morave.Paunović dobija dubinsku loptu i gotovo izašao sam pred golmana ali je Starčević hrabro intervenisao i uhvatio "živu" loptu. Posle dobrog solo prodora Kovačević šutira pored gola kao i Đurić u dva navrata.Brzu akciju započeo je Puzić dodao do Miličića ovaj odograo dupli pas sa Četrovićem koji je sjajnim potezom izbacio Miličića u dobru poziciju ali je njegov šut sjajno zaustavio golman gostiju.I na samom kraju beležimo i šut kapitena gostiju Milojevića koji je golman domaćih skrenuo u korner.Morava bolja i konkretnije i ostaje žal za još kojim pogotkom dok gostima ostaje grčevita borba za opstanak ali sa nekoliko pravih veterana u timu gotovo da je nemoguća misija.Na kraju treba dodati da je meč ostao u senci teške povrede kolena igrača Morave Mršoviča koji je iznet sa terena.