Goleada u Razbojni

U komšijskom derbiju Druge rasinski okružne lige Donji Kopaonik iz Razbojne je dočekao ekipu Jezera iz Zlatara. Po veoma hladnom i kišovitom vremenu bolje se snašla ekipa iz Zlatara i zasluženo odnela sva tri boda kući. Povela je domaća ekipa u 4. minutu strelac je bio Raičević. Brzo su gosti stigli do izjednačenja već u 7. minutu Radović je postigao gol za 1:1. Marjan Nikolić je u 30. minutu doveo ponovo domaću ekipu u vođstvo, da bi Ralić izjednačio u 35. minutu na 2:2. Od izjednačenja gosti preuzimaju inicijativu i stižu do preokreta u 40. minutu Savić postiže gol za 2:3 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je pala u igri, a ekipa Jezera to koristi i u 60. minutu Bogićević postiže gol za 2:4 .Do kraja gosti postižu još jedan gol u 65. minutu a strelac je bio Jeremić. Domaćin preko Raičevića koji postiže svoj drugi gol na meču u 75. minutu i Nikolića u 80. minutu samo ublažava rezultatski deficit.

Donji Kopaonik -Jezero 4:5 ( 2:3)

Razbojna-Stadion Donjeg Kopaonika. Gledalaca: 100. Sudija: Nenad Bajić (Kruševac). Strelci: Raičević u 4, i 75, Nikolić u 30, i 80. minutu za Donji Kopaonik, Radović u 7, Ralić u 35, Savić u 40, Bogićević u 60. i Jeremić u 65. minutu za Jezero. Žuti kartoni: Lapčević (D.Kopaonik), Ralić, Tomić, Popović, A.Marković (Jezero). Igrač utakmice: Saša Marković Jezero).

Donji Koponik: Nedić 7, Kostić 6,5 (od 4.6 min Planiničić 6,5), Stošković 6,5, Virijević 7, Stojanović 6,5 (od 70. min Vasić-), Nikolić 7, Spasić 7, Radmanović 7 (od 70. min Vučković -), Raičević 7, Lapčević 6,5, Lazić 7,
Jezero: F.Bogićević 6,5, Popović, A.Marković 6,5, Simić 7, Stevanović 6,5, Jeremić 7, Ralić 7 (od 73. min Trošić-), Tomić 7, Savić 7 (od 89. min Punoševac-), S.Bogićević 7 (od 80. min Danilović-), Radović 7.