Dubljani odneli tri boda pogodkom Darka Blagojevića

Detalj sa utakmice u Dublju - foto: D.Ivanović

Zanimljiva, borbena, fer i korektna utakmica, u okviru 29. kola Druge rasinske okružne lige u Počekovini, gde su se sastali stari rivali ekipa Poljoprivrednik i Kamenorezac iz Dublja. Domaći su tokom celog susreta bili bolji tim gosti su se branili ponekad napadali. Kamenorezac je doputovao bez šestorice standardnih igrača pa se to znatno osetilo u igru.

Poluvreme je završeno bez golova a u nastavku gosti su iznenadili domaće, prodor sa desne strane brzonogog Đorđija Andrijaševića odličan centaršut i dobra reakcija Darka Blagojevića koji je uspeo da prihvati nabačenu loptu i pošalje je u mrežu za 1:0. Ovaj rezultat su dubljani uspeli da odbrane do kraja susreta. Ovom pobedom ekipa Kamenorezca 76 se trenutno nalazi na devetom mestu sa 39 bodova, dok Poljoprivrednik zauzima 11. mesto sa 34 boda.

U narednom poslednjem 30. kolu biće zanimljivo u Dublju gde domaći Kamenorezac dočekuje lidera na tabeli ekipu Poleta iz Milutovca. Pomenimo na kraju i sudije susreta u Počekovini glavni je bio Ljubiša Jakovljević koji je dobro sudio, a pomagali su mu isto tako uspešno iskusni Dušan Stojanović i Bojan Milić. Delegat je bila jedna dama Katarina Jović koja je profesionalno obavila svoj deo posla.

Vinogradar 1 : 0 Župski biseri
Mladost 1 : 1 Varvarin
Garevina 3 : 0 14. Oktobar
Stari Trstenik 4 : 1 Donji Kopaonik
Velika Drenova 4 : 2 Ribnik
Borac 3 : 2 Jezero 2017
Polet 57 3 : 2 Omladinac
Poljoprivrednik 0 : 1 Kamenorezac 76