12.11
17:00
TSC
Radnički (N)
2
0
|
12.11.2022 17:00 | TSC | 2 : 0 | Radnički (N) | |||||
12.11
19:00
Vojvodina
Radnički 1923
2
1
|
12.11.2022 19:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
12.11
15:00
Mladost (L)
Kolubara
2
0
|
12.11.2022 15:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | Kolubara |
12.11
13:00
OFK Vršac
Metalac
1
0
|
12.11.2022 13:00 | OFK Vršac | 1 : 0 | Metalac | |||||
12.11
13:00
Inđija Toyo Tires
Radnički (SM)
0
1
|
12.11.2022 13:00 | Inđija Toyo Tires | 0 : 1 | Radnički (SM) | |||||
12.11
13:00
RFK Grafičar
Rad
6
1
|
12.11.2022 13:00 | RFK Grafičar | 6 : 1 | Rad |
12.11
13:00
Omladinac
1. Maj Ruma
2
1
|
12.11.2022 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
12.11
13:00
OFK Bačka
Tekstilac
0
2
|
12.11.2022 13:00 | OFK Bačka | 0 : 2 | Tekstilac | |||||
12.11
13:00
Dinamo 1945
Naftagas
3
1
|
12.11.2022 13:00 | Dinamo 1945 | 3 : 1 | Naftagas |
12.11
13:30
Budućnost
BSK Borča
1
1
|
12.11.2022 13:30 | Budućnost | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
12.11
13:30
OFK Beograd
Studentski grad
4
0
|
12.11.2022 13:30 | OFK Beograd | 4 : 0 | Studentski grad | |||||
12.11
10:00
Sinđelić
Zemun
0
0
|
12.11.2022 10:00 | Sinđelić | 0 : 0 | Zemun | |||||
12.11
11:00
Teleoptik
Brodarac
6
0
|
12.11.2022 11:00 | Teleoptik | 6 : 0 | Brodarac |
12.11
13:00
Mačva 1929
Budućnost (A)
2
0
|
12.11.2022 13:00 | Mačva 1929 | 2 : 0 | Budućnost (A) | |||||
12.11
13:00
Borac 1926
Rađevac
3
1
|
12.11.2022 13:00 | Borac 1926 | 3 : 1 | Rađevac | |||||
12.11
13:00
FAP
OFK Mihajlovac
3
0
|
12.11.2022 13:00 | FAP | 3 : 0 | OFK Mihajlovac | |||||
12.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Takovo
0
2
|
12.11.2022 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 2 | Takovo | |||||
12.11
13:00
Sloga (K)
Sloga (P)
0
1
|
12.11.2022 13:00 | Sloga (K) | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
12.11
13:00
Tutin
Sloga (BB)
1
0
|
12.11.2022 13:00 | Tutin | 1 : 0 | Sloga (BB) | |||||
12.11
13:00
Real
Smederevo 1924
0
4
|
12.11.2022 13:00 | Real | 0 : 4 | Smederevo 1924 |
12.11
13:00
GFK Jagodina
Budućnost (P)
1
2
|
12.11.2022 13:00 | GFK Jagodina | 1 : 2 | Budućnost (P) | |||||
12.11
13:00
Radnički (S)
Timok 1919
5
1
|
12.11.2022 13:00 | Radnički (S) | 5 : 1 | Timok 1919 | |||||
12.11
13:00
Jedinstvo (P)
SFS Borac
2
2
|
12.11.2022 13:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 2 | SFS Borac | |||||
12.11
13:00
Dunav
OFK Brzi Brod
5
0
|
12.11.2022 13:00 | Dunav | 5 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
12.11
13:00
Pčinja
Timočanin
2
2
|
12.11.2022 13:00 | Pčinja | 2 : 2 | Timočanin |
12.11
13:00
Sloga
Bratstvo 2019
1
2
|
12.11.2022 13:00 | Sloga | 1 : 2 | Bratstvo 2019 | |||||
12.11
13:00
OFK Vrbas
Bajša
2
0
|
12.11.2022 13:00 | OFK Vrbas | 2 : 0 | Bajša | |||||
12.11
13:00
Senta
Vojvodina
3
2
|
12.11.2022 13:00 | Senta | 3 : 2 | Vojvodina |
12.11
13:00
Radnički (NP)
Donji Srem 2015
2
4
|
12.11.2022 13:00 | Radnički (NP) | 2 : 4 | Donji Srem 2015 | |||||
12.11
13:00
GFK Sloven
Sloga (E)
2
0
|
12.11.2022 13:00 | GFK Sloven | 2 : 0 | Sloga (E) | |||||
12.11
13:00
Sloboda
Radnički (Š)
1
1
|
12.11.2022 13:00 | Sloboda | 1 : 1 | Radnički (Š) | |||||
12.11
13:00
Mladost (BJ)
Index
2
1
|
12.11.2022 13:00 | Mladost (BJ) | 2 : 1 | Index |
12.11
13:00
Sloboda
Jedinstvo (BK)
0
0
|
12.11.2022 13:00 | Sloboda | 0 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
12.11
13:00
Jedinstvo Stević
Omladinac FAM
0
1
|
12.11.2022 13:00 | Jedinstvo Stević | 0 : 1 | Omladinac FAM | |||||
12.11
13:00
Kozara
Borac
2
2
|
12.11.2022 13:00 | Kozara | 2 : 2 | Borac | |||||
12.11
13:00
Begej
OFK Kikinda
0
2
|
12.11.2022 13:00 | Begej | 0 : 2 | OFK Kikinda | |||||
12.11
13:00
Proleter
Crvena Zvezda
2
1
|
12.11.2022 13:00 | Proleter | 2 : 1 | Crvena Zvezda |
12.11
13:30
Šušnjar
Komgrap
3
0
|
12.11.2022 13:30 | Šušnjar | 3 : 0 | Komgrap | |||||
12.11
11:00
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
5
1
|
12.11.2022 11:00 | GSP Polet Dorćol | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
12.11
13:30
Barajevo
Leštane
3
0
|
12.11.2022 13:30 | Barajevo | 3 : 0 | Leštane |
12.11
13:00
Gracko
Nebeski Andjeli
0
3
|
12.11.2022 13:00 | Gracko | 0 : 3 | Nebeski Andjeli | |||||
12.11
13:00
SFK Morava
OFK Kosanica
3
2
|
12.11.2022 13:00 | SFK Morava | 3 : 2 | OFK Kosanica |
12.11
13:00
Jedinstvo 1936
Jedinstvo (M)
13
0
|
12.11.2022 13:00 | Jedinstvo 1936 | 13 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
12.11
13:00
Blagotin
Vinogradar
3
1
|
12.11.2022 13:00 | Blagotin | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
12.11
13:00
Sloga (D)
Rembas
1
0
|
12.11.2022 13:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Rembas | |||||
12.11
13:00
Trstenik PPT
Majdevo-Kupci
6
1
|
12.11.2022 13:00 | Trstenik PPT | 6 : 1 | Majdevo-Kupci | |||||
12.11
13:00
Mladi borac
Morava 1918
2
7
|
12.11.2022 13:00 | Mladi borac | 2 : 7 | Morava 1918 |
12.11
13:00
OFK Knjaz
Radnički 1946
3
1
|
12.11.2022 13:00 | OFK Knjaz | 3 : 1 | Radnički 1946 | |||||
12.11
13:00
Balkanski
Tanasko Rajić
0
0
|
12.11.2022 13:00 | Balkanski | 0 : 0 | Tanasko Rajić | |||||
12.11
13:00
OFK Zlot
Jedinstvo
2
3
|
12.11.2022 13:00 | OFK Zlot | 2 : 3 | Jedinstvo |
12.11
13:00
Šumadija 1903
Jošanica
2
3
|
12.11.2022 13:00 | Šumadija 1903 | 2 : 3 | Jošanica | |||||
12.11
17:00
Goč
Napredak (G)
1
0
|
12.11.2022 17:00 | Goč | 1 : 0 | Napredak (G) | |||||
12.11
13:00
Karađorđe
Mokra Gora
1
2
|
12.11.2022 13:00 | Karađorđe | 1 : 2 | Mokra Gora |
12.11
13:00
Sevojno
Omladinac (Z)
2
1
|
12.11.2022 13:00 | Sevojno | 2 : 1 | Omladinac (Z) |
12.11
13:00
Karađorđe
VGSK
2
0
|
12.11.2022 13:00 | Karađorđe | 2 : 0 | VGSK | |||||
12.11
13:00
Omladinac
Pomoravlje 1946
2
4
|
12.11.2022 13:00 | Omladinac | 2 : 4 | Pomoravlje 1946 | |||||
12.11
13:00
Đerdap
Sloboda
2
3
|
12.11.2022 13:00 | Đerdap | 2 : 3 | Sloboda |
12.11
13:00
Ribnica
Borac
1
1
|
12.11.2022 13:00 | Ribnica | 1 : 1 | Borac | |||||
12.11
13:00
Zadrugar
Kačer
0
0
|
12.11.2022 13:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Kačer | |||||
12.11
13:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Radnički (K)
3
0
|
12.11.2022 13:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
12.11
13:00
Cer
OFK Divci
0
2
|
12.11.2022 13:00 | Cer | 0 : 2 | OFK Divci |
12.11
13:00
BAK
Spartak 1911
1
2
|
12.11.2022 13:00 | BAK | 1 : 2 | Spartak 1911 | |||||
12.11
13:00
Partizan (U)
Sloga (P)
0
3
|
12.11.2022 13:00 | Partizan (U) | 0 : 3 | Sloga (P) |
12.11
13:00
Proleter
Budućnost
7
0
|
12.11.2022 13:00 | Proleter | 7 : 0 | Budućnost | |||||
12.11
13:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
AFK
3
1
|
12.11.2022 13:00 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo | 3 : 1 | AFK | |||||
12.11
13:00
Srbobran
Napredak
3
2
|
12.11.2022 13:00 | Srbobran | 3 : 2 | Napredak |
12.11
13:00
Soko
Crvenka
0
1
|
12.11.2022 13:00 | Soko | 0 : 1 | Crvenka | |||||
12.11
13:00
Kordun
Borac 46
2
0
|
12.11.2022 13:00 | Kordun | 2 : 0 | Borac 46 | |||||
12.11
13:00
ŽAK
Naša Zvezda
4
0
|
12.11.2022 13:00 | ŽAK | 4 : 0 | Naša Zvezda | |||||
12.11
13:00
ČSK Pivara
Lipar
0
1
|
12.11.2022 13:00 | ČSK Pivara | 0 : 1 | Lipar |
12.11
13:00
Delija
ŽFK Banat
1
3
|
12.11.2022 13:00 | Delija | 1 : 3 | ŽFK Banat | |||||
12.11
13:00
Budućnost
Crvena zvezda
1
0
|
12.11.2022 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | Crvena zvezda |
12.11
13:00
Hajduk (B)
Jadran
0
1
|
12.11.2022 13:00 | Hajduk (B) | 0 : 1 | Jadran | |||||
12.11
13:00
Partizan
Srem
1
0
|
12.11.2022 13:00 | Partizan | 1 : 0 | Srem |
12.11
13:00
Crvena zvezda
OFK Sirig
0
1
|
12.11.2022 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | OFK Sirig | |||||
12.11
13:00
Fruškogorski partizan
TSK
4
1
|
12.11.2022 13:00 | Fruškogorski partizan | 4 : 1 | TSK |
12.11
13:30
Balkan Mirijevo
KFK Ravna gora
5
1
|
12.11.2022 13:30 | Balkan Mirijevo | 5 : 1 | KFK Ravna gora | |||||
12.11
13:30
Beograd Karaburma
Siti Sport Klub
0
0
|
12.11.2022 13:30 | Beograd Karaburma | 0 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
12.11
13:00
Borac
Umka
1
3
|
12.11.2022 13:00 | Borac | 1 : 3 | Umka |
12.11
15:15
BSK 1926
Šumadija
3
1
|
12.11.2022 15:15 | BSK 1926 | 3 : 1 | Šumadija |
12.11
13:30
Temnić 1924
FUD
2
0
|
12.11.2022 13:30 | Temnić 1924 | 2 : 0 | FUD | |||||
12.11
13:30
Dedina
Sloga (D)
5
1
|
12.11.2022 13:30 | Dedina | 5 : 1 | Sloga (D) |
12.11
13:30
OFK Brđanac
Čučuge
2
1
|
12.11.2022 13:30 | OFK Brđanac | 2 : 1 | Čučuge | |||||
12.11
13:30
OFK Jabučje
Mladost
0
6
|
12.11.2022 13:30 | OFK Jabučje | 0 : 6 | Mladost |
12.11
20:00
Trnava
BSK (Be)
2
1
|
12.11.2022 20:00 | Trnava | 2 : 1 | BSK (Be) |
12.11
13:00
Baličevac
Radnički 1924
1
1
|
12.11.2022 13:00 | Baličevac | 1 : 1 | Radnički 1924 | |||||
12.11
13:00
Zemljoradnik
Sloga 1980
8
2
|
12.11.2022 13:00 | Zemljoradnik | 8 : 2 | Sloga 1980 |
12.11
13:00
OFK Napredak
Mladost 1948
4
0
|
12.11.2022 13:00 | OFK Napredak | 4 : 0 | Mladost 1948 | |||||
12.11
13:00
Jasenica 2017
Podunavac
4
1
|
12.11.2022 13:00 | Jasenica 2017 | 4 : 1 | Podunavac |
12.11
13:00
Krivelj
Mala Vrbica
0
2
|
12.11.2022 13:00 | Krivelj | 0 : 2 | Mala Vrbica | |||||
12.11
13:00
Polom
Rudna Glava
1
4
|
12.11.2022 13:00 | Polom | 1 : 4 | Rudna Glava | |||||
12.11
13:00
Šarbanovac
Polet
5
1
|
12.11.2022 13:00 | Šarbanovac | 5 : 1 | Polet |
12.11
13:00
Rudar 2001
Sirakovo
4
1
|
12.11.2022 13:00 | Rudar 2001 | 4 : 1 | Sirakovo |
12.11
13:30
Rudar
Borac (V)
4
4
|
12.11.2022 13:30 | Rudar | 4 : 4 | Borac (V) |
12.11
13:00
Rudar (SR)
Kolare
4
3
|
12.11.2022 13:00 | Rudar (SR) | 4 : 3 | Kolare |
12.11
13:00
Aluminijum
Mladost
3
2
|
12.11.2022 13:00 | Aluminijum | 3 : 2 | Mladost |
12.11
13:00
Jevremovac
Podrinje
2
6
|
12.11.2022 13:00 | Jevremovac | 2 : 6 | Podrinje | |||||
12.11
13:00
Lipolist
Jedinstvo (MZ)
4
0
|
12.11.2022 13:00 | Lipolist | 4 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
12.11
13:00
Gučevo 1929
Drina (Lj)
3
1
|
12.11.2022 13:00 | Gučevo 1929 | 3 : 1 | Drina (Lj) |
12.11
14:00
Stanovo 1941
Sloga 1934
1
2
|
12.11.2022 14:00 | Stanovo 1941 | 1 : 2 | Sloga 1934 | |||||
12.11
14:00
Košutnjak
Divostin
3
1
|
12.11.2022 14:00 | Košutnjak | 3 : 1 | Divostin |
12.11
Midžor
Osnić
5
1
|
12.11.2022 | Midžor | 5 : 1 | Osnić |
12.11
13:30
Parmenac
Dragačevo
0
2
|
12.11.2022 13:30 | Parmenac | 0 : 2 | Dragačevo | |||||
12.11
13:30
Sloga
Gorušica
2
1
|
12.11.2022 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Gorušica | |||||
12.11
13:30
Slatina
Čačak 94
2
0
|
12.11.2022 13:30 | Slatina | 2 : 0 | Čačak 94 |
12.11
13:00
Mladost (S)
Mladost (B)
0
7
|
12.11.2022 13:00 | Mladost (S) | 0 : 7 | Mladost (B) |
12.11
13:30
Jezero 2017
Donji Kopaonik
3
1
|
12.11.2022 13:30 | Jezero 2017 | 3 : 1 | Donji Kopaonik |
12.11
13:00
Sofeks
Vinogradar
3
1
|
12.11.2022 13:00 | Sofeks | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
12.11
13:00
Slanobarac
Železničar NS
1
2
|
12.11.2022 13:00 | Slanobarac | 1 : 2 | Železničar NS |
12.11
13:00
OFK Sloga
Borac
2
2
|
12.11.2022 13:00 | OFK Sloga | 2 : 2 | Borac |
12.11
13:00
OFK Batinac
Beljanica
3
1
|
12.11.2022 13:00 | OFK Batinac | 3 : 1 | Beljanica | |||||
12.11
13:00
Mladost
Omladinac
3
1
|
12.11.2022 13:00 | Mladost | 3 : 1 | Omladinac |
12.11
13:00
Vinogradar
Šumadinac
5
1
|
12.11.2022 13:00 | Vinogradar | 5 : 1 | Šumadinac |
12.11
13:30
Mlada krila
Mataruge
4
1
|
12.11.2022 13:30 | Mlada krila | 4 : 1 | Mataruge |
12.11
13:00
Graničar
Napredak
1
0
|
12.11.2022 13:00 | Graničar | 1 : 0 | Napredak | |||||
12.11
13:00
LSK
Jedinstvo
1
0
|
12.11.2022 13:00 | LSK | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.11
13:00
Borac (R)
Erdevik 2017
3
1
|
12.11.2022 13:00 | Borac (R) | 3 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
12.11
13:00
Obilić 1993
OFK Zeka Buljubaša
3
0
|
12.11.2022 13:00 | Obilić 1993 | 3 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
12.11
13:00
Srem
BSK
0
0
|
12.11.2022 13:00 | Srem | 0 : 0 | BSK | |||||
12.11
13:00
Borac (VR)
Zmaj
1
2
|
12.11.2022 13:00 | Borac (VR) | 1 : 2 | Zmaj | |||||
12.11
10:00
Fruška Gora
OFK Bikić
0
3
|
12.11.2022 10:00 | Fruška Gora | 0 : 3 | OFK Bikić |
12.11
13:00
Jasenovac
Bata Bulić
5
0
|
12.11.2022 13:00 | Jasenovac | 5 : 0 | Bata Bulić |
12.11
13:00
Maglić
Labudnjača
4
2
|
12.11.2022 13:00 | Maglić | 4 : 2 | Labudnjača |
12.11
13:00
Radnički
OFK Brza
3
0
|
12.11.2022 13:00 | Radnički | 3 : 0 | OFK Brza |
12.11
13:00
Jedinstvo
Prva Iskra
4
1
|
12.11.2022 13:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Prva Iskra | |||||
12.11
13:00
Luk
Studenac
3
0
|
12.11.2022 13:00 | Luk | 3 : 0 | Studenac |
12.11
13:00
Makrešane
Kaonik
6
0
|
12.11.2022 13:00 | Makrešane | 6 : 0 | Kaonik | |||||
12.11
13:00
Pepeljevac 1947
Gaglovo
1
0
|
12.11.2022 13:00 | Pepeljevac 1947 | 1 : 0 | Gaglovo |
12.11
13:30
Zmaj Novi grad
Sveti Stefan
3
0
|
12.11.2022 13:30 | Zmaj Novi grad | 3 : 0 | Sveti Stefan | |||||
12.11
10:30
Rakovica
OFK Crvenka
4
4
|
12.11.2022 10:30 | Rakovica | 4 : 4 | OFK Crvenka |
12.11
14:00
Mladost (MI)
OFK Slatina
4
1
|
12.11.2022 14:00 | Mladost (MI) | 4 : 1 | OFK Slatina |
12.11
13:00
Landol
Vožd 2020
0
4
|
12.11.2022 13:00 | Landol | 0 : 4 | Vožd 2020 |
12.11
13:30
Paskovac
Mladost (B)
4
1
|
12.11.2022 13:30 | Paskovac | 4 : 1 | Mladost (B) |
12.11
13:00
Dražmirovac
OFK Borac
2
0
|
12.11.2022 13:00 | Dražmirovac | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
12.11
13:00
OFK Dragoševac
Bratstvo
1
5
|
12.11.2022 13:00 | OFK Dragoševac | 1 : 5 | Bratstvo |
12.11
13:30
Roma - Odžino selo
Jelen
2
3
|
12.11.2022 13:30 | Roma - Odžino selo | 2 : 3 | Jelen |
12.11
13:30
Mladost (Sv)
Mladost (Sl)
6
3
|
12.11.2022 13:30 | Mladost (Sv) | 6 : 3 | Mladost (Sl) |
12.11
13:00
Šumadinac
ZT Gorovič
2
1
|
12.11.2022 13:00 | Šumadinac | 2 : 1 | ZT Gorovič |
12.11
13:00
Atletiko
ŠFU Derbi 2016
4
1
|
12.11.2022 13:00 | Atletiko | 4 : 1 | ŠFU Derbi 2016 |
12.11
13:00
Radnik
Mladost (GM)
2
2
|
12.11.2022 13:00 | Radnik | 2 : 2 | Mladost (GM) |
12.11
13:00
Napredak (VC)
Napredak (T)
4
0
|
12.11.2022 13:00 | Napredak (VC) | 4 : 0 | Napredak (T) | |||||
12.11
13:00
Crni Vitez
Stig (MC)
1
1
|
12.11.2022 13:00 | Crni Vitez | 1 : 1 | Stig (MC) |
12.11
13:00
Velež
Široki Brijeg
4
4
|
12.11.2022 13:00 | Velež | 4 : 4 | Široki Brijeg |
12.11
13:00
Famos
Slavija
2
2
|
12.11.2022 13:00 | Famos | 2 : 2 | Slavija | |||||
12.11
13:00
Radnik
Sutjeska
2
0
|
12.11.2022 13:00 | Radnik | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
12.11
13:00
Ljubić
Tekstilac
2
0
|
12.11.2022 13:00 | Ljubić | 2 : 0 | Tekstilac | |||||
12.11
13:00
Drina
Laktaši
0
2
|
12.11.2022 13:00 | Drina | 0 : 2 | Laktaši | |||||
12.11
13:00
Željezničar
Krupa
1
3
|
12.11.2022 13:00 | Željezničar | 1 : 3 | Krupa | |||||
12.11
13:00
Rudar Prijedor
Kozara
1
0
|
12.11.2022 13:00 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Kozara | |||||
12.11
13:00
Zvijezda 09
Modriča
3
0
|
12.11.2022 13:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Modriča | |||||
12.11
13:00
Podrinje
Sloboda (NG)
0
1
|
12.11.2022 13:00 | Podrinje | 0 : 1 | Sloboda (NG) |
12.11
13:30
Goražde
Tomislav
1
3
|
12.11.2022 13:30 | Goražde | 1 : 3 | Tomislav | |||||
12.11
13:30
Rudar
Budućnost
1
1
|
12.11.2022 13:30 | Rudar | 1 : 1 | Budućnost | |||||
12.11
13:30
Bratstvo
Simm-Bau
1
0
|
12.11.2022 13:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Simm-Bau | |||||
12.11
13:30
Gradina
Radnik
1
3
|
12.11.2022 13:30 | Gradina | 1 : 3 | Radnik | |||||
12.11
13:30
Zvijezda
Mladost
4
0
|
12.11.2022 13:30 | Zvijezda | 4 : 0 | Mladost | |||||
12.11
13:30
Travnik
Radnički
0
1
|
12.11.2022 13:30 | Travnik | 0 : 1 | Radnički |
12.11
16:00
OFK Petrovac
Mornar
1
2
|
12.11.2022 16:00 | OFK Petrovac | 1 : 2 | Mornar | |||||
12.11
13:00
Jezero
Iskra
0
0
|
12.11.2022 13:00 | Jezero | 0 : 0 | Iskra | |||||
12.11
14:00
Jedinstvo
Budućnost
0
1
|
12.11.2022 14:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Budućnost | |||||
12.11
17:00
Arsenal
Dečić
1
2
|
12.11.2022 17:00 | Arsenal | 1 : 2 | Dečić | |||||
12.11
15:00
Sutjeska
Rudar
4
0
|
12.11.2022 15:00 | Sutjeska | 4 : 0 | Rudar |
12.11
00:00
Olympico
Drezga
0
13
|
12.11.2022 00:00 | Olympico | 0 : 13 | Drezga | |||||
12.11
00:00
Zabjelo
Ribnica
0
3
|
12.11.2022 00:00 | Zabjelo | 0 : 3 | Ribnica | |||||
12.11
00:00
OFK Titograd
Polet Stars
3
1
|
12.11.2022 00:00 | OFK Titograd | 3 : 1 | Polet Stars | |||||
12.11
00:00
Internacional
Karioke
5
0
|
12.11.2022 00:00 | Internacional | 5 : 0 | Karioke | |||||
12.11
00:00
Crvena stijena
Čelik
4
0
|
12.11.2022 00:00 | Crvena stijena | 4 : 0 | Čelik | |||||
12.11
00:00
Adria
Zora
1
3
|
12.11.2022 00:00 | Adria | 1 : 3 | Zora |
12.11
00:00
Sloga (R)
Lovćen
0
5
|
12.11.2022 00:00 | Sloga (R) | 0 : 5 | Lovćen | |||||
12.11
00:00
Budva
Hajduk
1
0
|
12.11.2022 00:00 | Budva | 1 : 0 | Hajduk | |||||
12.11
00:00
Sloga (SB)
Akademija
1
1
|
12.11.2022 00:00 | Sloga (SB) | 1 : 1 | Akademija | |||||
12.11
00:00
Cetinje
Orjen
1
4
|
12.11.2022 00:00 | Cetinje | 1 : 4 | Orjen |
12.11
16:00
AFC Bournemouth
Everton
3
0
|
12.11.2022 16:00 | AFC Bournemouth | 3 : 0 | Everton | |||||
12.11
16:00
Liverpool
Southampton
3
1
|
12.11.2022 16:00 | Liverpool | 3 : 1 | Southampton | |||||
12.11
13:30
Manchester City
Brentford
1
2
|
12.11.2022 13:30 | Manchester City | 1 : 2 | Brentford | |||||
12.11
18:30
Newcastle United
Chelsea
1
0
|
12.11.2022 18:30 | Newcastle United | 1 : 0 | Chelsea | |||||
12.11
16:00
Nottingham Forest
Crystal Palace
1
0
|
12.11.2022 16:00 | Nottingham Forest | 1 : 0 | Crystal Palace | |||||
12.11
16:00
Tottenham Hotspur
Leeds United
4
3
|
12.11.2022 16:00 | Tottenham Hotspur | 4 : 3 | Leeds United | |||||
12.11
16:00
West Ham United
Leicester City
0
2
|
12.11.2022 16:00 | West Ham United | 0 : 2 | Leicester City | |||||
12.11
20:45
Wolverhampton
Arsenal
0
2
|
12.11.2022 20:45 | Wolverhampton | 0 : 2 | Arsenal |
12.11
15:30
1899 Hoffenheim
VfL Wolfsburg
1
2
|
12.11.2022 15:30 | 1899 Hoffenheim | 1 : 2 | VfL Wolfsburg | |||||
12.11
15:30
Bayer 04 Leverkusen
VfB Stuttgart
2
0
|
12.11.2022 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 2 : 0 | VfB Stuttgart | |||||
12.11
15:30
FC Augsburg
VfL Bochum
0
1
|
12.11.2022 15:30 | FC Augsburg | 0 : 1 | VfL Bochum | |||||
12.11
18:30
FC Schalke 04
Bayern München
0
2
|
12.11.2022 18:30 | FC Schalke 04 | 0 : 2 | Bayern München | |||||
12.11
15:30
Hertha BSC
1. FC Köln
2
0
|
12.11.2022 15:30 | Hertha BSC | 2 : 0 | 1. FC Köln | |||||
12.11
15:30
Werder Bremen
RB Leipzig
1
2
|
12.11.2022 15:30 | Werder Bremen | 1 : 2 | RB Leipzig |
12.11
21:00
Stade Rennais
Toulouse
2
1
|
12.11.2022 21:00 | Stade Rennais | 2 : 1 | Toulouse | |||||
12.11
17:00
RC Lens
Clermont Foot 63
2
1
|
12.11.2022 17:00 | RC Lens | 2 : 1 | Clermont Foot 63 |
12.11
20:45
Bologna
Sassuolo
3
0
|
12.11.2022 20:45 | Bologna | 3 : 0 | Sassuolo | |||||
12.11
15:00
Napoli
Udinese
3
2
|
12.11.2022 15:00 | Napoli | 3 : 2 | Udinese | |||||
12.11
18:00
Sampdoria
Lecce
0
2
|
12.11.2022 18:00 | Sampdoria | 0 : 2 | Lecce |
12.11
11:00
Radnički (SM)
Radnički 1912
1
0
|
12.11.2022 11:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Radnički 1912 | |||||
12.11
10:00
Vojvodina
Petar Puača
3
0
|
12.11.2022 10:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Petar Puača |
12.11
13:30
Radnički 1923
Sloga (K)
1
0
|
12.11.2022 13:30 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Sloga (K) |
12.11
10:00
DIF
IMT 2
3
2
|
12.11.2022 10:00 | DIF | 3 : 2 | IMT 2 | |||||
12.11
10:00
BASK TEK
Kolubara
2
1
|
12.11.2022 10:00 | BASK TEK | 2 : 1 | Kolubara |
12.11
Radnički (N)
GFK Dubočica
7
0
|
12.11.2022 | Radnički (N) | 7 : 0 | GFK Dubočica | |||||
12.11
Vlasina
Real
0
3
|
12.11.2022 | Vlasina | 0 : 3 | Real |
12.11
Teleoptik
Zvezdara
8
0
|
12.11.2022 | Teleoptik | 8 : 0 | Zvezdara | |||||
12.11
Dunav
Budućnost
0
4
|
12.11.2022 | Dunav | 0 : 4 | Budućnost | |||||
12.11
00:00
BSK 1925
OLE
1
3
|
12.11.2022 00:00 | BSK 1925 | 1 : 3 | OLE | |||||
12.11
12:30
Rakovica
Prva Iskra
7
1
|
12.11.2022 12:30 | Rakovica | 7 : 1 | Prva Iskra |
12.11
11:00
Borac (BG)
OFK Bačka
2
5
|
12.11.2022 11:00 | Borac (BG) | 2 : 5 | OFK Bačka |
12.11
Partizan
Jedinstvo
0
9
|
12.11.2022 | Partizan | 0 : 9 | Jedinstvo |
12.11
Armija SK
OFK Bečej 1918
|
12.11.2022 | Armija SK | : | OFK Bečej 1918 | |||||
12.11
RFK Novi Sad 1921
|
12.11.2022 | RFK Novi Sad 1921 | : | ||||||
12.11
Borac
Fruškogorac
|
12.11.2022 | Borac | : | Fruškogorac | |||||
12.11
Bačka
Crvena zvezda (NS)
2
0
|
12.11.2022 | Bačka | 2 : 0 | Crvena zvezda (NS) |
12.11
00:00
Rad
Rakovica
1
2
|
12.11.2022 00:00 | Rad | 1 : 2 | Rakovica | |||||
12.11
00:00
RFK Grafičar
ADA
3
5
|
12.11.2022 00:00 | RFK Grafičar | 3 : 5 | ADA | |||||
12.11
00:00
Radnički (NB)
Voždovac
1
1
|
12.11.2022 00:00 | Radnički (NB) | 1 : 1 | Voždovac | |||||
12.11
00:00
Lokomotiva
IMT
2
4
|
12.11.2022 00:00 | Lokomotiva | 2 : 4 | IMT | |||||
12.11
00:00
Brodarac
OFK Beograd
1
1
|
12.11.2022 00:00 | Brodarac | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
12.11
00:00
OLE
Zemun
2
4
|
12.11.2022 00:00 | OLE | 2 : 4 | Zemun | |||||
12.11
00:00
011
Sinđelić
0
1
|
12.11.2022 00:00 | 011 | 0 : 1 | Sinđelić |
12.11
00:00
Zmaj Novi Grad
Crvena zvezda
1
0
|
12.11.2022 00:00 | Zmaj Novi Grad | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
12.11
00:00
GSP Polet
Sinđelić 2
4
1
|
12.11.2022 00:00 | GSP Polet | 4 : 1 | Sinđelić 2 | |||||
12.11
00:00
Rad 2
Boleč
15
1
|
12.11.2022 00:00 | Rad 2 | 15 : 1 | Boleč |
12.11
11:00
Mladost (L)
Radnički 1912
0
4
|
12.11.2022 11:00 | Mladost (L) | 0 : 4 | Radnički 1912 | |||||
12.11
12:30
Vojvodina
Radnički (Z)
3
0
|
12.11.2022 12:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Radnički (Z) | |||||
12.11
10:00
Petrika
Inđija
1
1
|
12.11.2022 10:00 | Petrika | 1 : 1 | Inđija |
12.11
11:00
Radnički 1923
Savacijum
5
0
|
12.11.2022 11:00 | Radnički 1923 | 5 : 0 | Savacijum |
12.11
11:30
VGSK
Sloga 1924
6
0
|
12.11.2022 11:30 | VGSK | 6 : 0 | Sloga 1924 | |||||
12.11
10:00
Morava
Sloga 33
2
0
|
12.11.2022 10:00 | Morava | 2 : 0 | Sloga 33 | |||||
12.11
10:00
OPK Rudar 1933
Šumadija (A)
1
0
|
12.11.2022 10:00 | OPK Rudar 1933 | 1 : 0 | Šumadija (A) | |||||
12.11
11:00
Smederevo 1924
Sušica
2
3
|
12.11.2022 11:00 | Smederevo 1924 | 2 : 3 | Sušica |
12.11
10:00
Železničar
Vrelo Sport
2
1
|
12.11.2022 10:00 | Železničar | 2 : 1 | Vrelo Sport | |||||
12.11
11:00
Sunrise Šabac
Kačer
23
0
|
12.11.2022 11:00 | Sunrise Šabac | 23 : 0 | Kačer |
12.11
Real Niš
Trayal
4
0
|
12.11.2022 | Real Niš | 4 : 0 | Trayal | |||||
12.11
00:00
Budućnost
Radnik
7
3
|
12.11.2022 00:00 | Budućnost | 7 : 3 | Radnik | |||||
12.11
00:00
Kopernikus Želežničar
Timočanin
1
0
|
12.11.2022 00:00 | Kopernikus Želežničar | 1 : 0 | Timočanin | |||||
12.11
OFK Radnički
Timok 1919
4
3
|
12.11.2022 | OFK Radnički | 4 : 3 | Timok 1919 | |||||
12.11
Radnički (N)
Radnički (P)
5
0
|
12.11.2022 | Radnički (N) | 5 : 0 | Radnički (P) | |||||
12.11
00:00
Meševo
Mineralac
3
1
|
12.11.2022 00:00 | Meševo | 3 : 1 | Mineralac | |||||
12.11
00:00
GFK Dubočica
Lider MGM
3
1
|
12.11.2022 00:00 | GFK Dubočica | 3 : 1 | Lider MGM |
12.11
11:00
Polimlje
Spartak 1976
0
4
|
12.11.2022 11:00 | Polimlje | 0 : 4 | Spartak 1976 | |||||
12.11
10:00
Sloga (BB)
Budućnost
7
0
|
12.11.2022 10:00 | Sloga (BB) | 7 : 0 | Budućnost |
12.11
00:00
Kolubara
Rakovica
2
0
|
12.11.2022 00:00 | Kolubara | 2 : 0 | Rakovica | |||||
12.11
00:00
011
Voždovac
1
6
|
12.11.2022 00:00 | 011 | 1 : 6 | Voždovac | |||||
12.11
00:00
BSK Borča
Ada
1
1
|
12.11.2022 00:00 | BSK Borča | 1 : 1 | Ada | |||||
12.11
00:00
Prva Iskra
Radnički (NB)
1
3
|
12.11.2022 00:00 | Prva Iskra | 1 : 3 | Radnički (NB) | |||||
12.11
00:00
OFK Beograd
IMT
4
0
|
12.11.2022 00:00 | OFK Beograd | 4 : 0 | IMT |
12.11
00:00
OFK Crvenka
Bežanija
1
2
|
12.11.2022 00:00 | OFK Crvenka | 1 : 2 | Bežanija | |||||
12.11
00:00
Žarkovo 2000
OFK Mladenovac
10
2
|
12.11.2022 00:00 | Žarkovo 2000 | 10 : 2 | OFK Mladenovac | |||||
12.11
00:00
Lokomotiva
Dunavac
3
0
|
12.11.2022 00:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Dunavac | |||||
12.11
00:00
DIF
Zvezdara
2
1
|
12.11.2022 00:00 | DIF | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
12.11
00:00
Radnički (O)
Omladinac
1
0
|
12.11.2022 00:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | Omladinac | |||||
12.11
00:00
OFK Balkan
Železnik 1930
2
0
|
12.11.2022 00:00 | OFK Balkan | 2 : 0 | Železnik 1930 |
12.11
00:00
Hajduk
Sremčica
0
2
|
12.11.2022 00:00 | Hajduk | 0 : 2 | Sremčica | |||||
12.11
00:00
Borac
Budućnost
2
1
|
12.11.2022 00:00 | Borac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
12.11
00:00
Milutinac
Torlak
7
0
|
12.11.2022 00:00 | Milutinac | 7 : 0 | Torlak |
12.11
10:00
RFK Grafičar
Brodarac
0
1
|
12.11.2022 10:00 | RFK Grafičar | 0 : 1 | Brodarac | |||||
12.11
13:00
Čukarički
Sloga (K)
3
0
|
12.11.2022 13:00 | Čukarički | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
12.11
13:00
OLE
Spartak ŽK
2
3
|
12.11.2022 13:00 | OLE | 2 : 3 | Spartak ŽK | |||||
12.11
13:00
Partizan
Napredak
3
0
|
12.11.2022 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Napredak | |||||
12.11
12:00
Rad
Mladost (L)
2
1
|
12.11.2022 12:00 | Rad | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
12.11
13:00
Kiker
Crvena zvezda
0
4
|
12.11.2022 13:00 | Kiker | 0 : 4 | Crvena zvezda |
12.11
10:00
Radnički 1905
Preporod
0
1
|
12.11.2022 10:00 | Radnički 1905 | 0 : 1 | Preporod | |||||
12.11
10:00
Obilić
Sloga
2
1
|
12.11.2022 10:00 | Obilić | 2 : 1 | Sloga |
12.11
RFK Novi Sad 1921
Sutjeska
4
4
|
12.11.2022 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 4 | Sutjeska | |||||
12.11
Index
ŽSK
1
1
|
12.11.2022 | Index | 1 : 1 | ŽSK | |||||
12.11
Veternik
Bačka 1923
1
3
|
12.11.2022 | Veternik | 1 : 3 | Bačka 1923 | |||||
12.11
Sloga
TSK
3
0
|
12.11.2022 | Sloga | 3 : 0 | TSK |
12.11
14:00
Sloga
Zlatar
1
1
|
12.11.2022 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Zlatar |
12.11
10:00
AFK
Vinogradar
1
2
|
12.11.2022 10:00 | AFK | 1 : 2 | Vinogradar |
12.11
11:00
LSK
Ljukovo
4
1
|
12.11.2022 11:00 | LSK | 4 : 1 | Ljukovo | |||||
12.11
11:00
Jedinstvo
Jadran
|
12.11.2022 11:00 | Jedinstvo | : | Jadran | |||||
12.11
11:00
Budućnost
Dunav
3
1
|
12.11.2022 11:00 | Budućnost | 3 : 1 | Dunav | |||||
12.11
11:00
Fruskogorac
Hajduk
|
12.11.2022 11:00 | Fruskogorac | : | Hajduk | |||||
12.11
11:00
ČSK
Sremac
7
1
|
12.11.2022 11:00 | ČSK | 7 : 1 | Sremac | |||||
12.11
11:00
Srem
Napredak
0
6
|
12.11.2022 11:00 | Srem | 0 : 6 | Napredak | |||||
12.11
11:00
Sloboda
Graničar
7
1
|
12.11.2022 11:00 | Sloboda | 7 : 1 | Graničar |
12.11
11:00
Mašinac
Lavice Dubočica
3
0
|
12.11.2022 11:00 | Mašinac | 3 : 0 | Lavice Dubočica |
12.11
09:00
Radnički (NB)
OFK Beograd
0
5
|
12.11.2022 09:00 | Radnički (NB) | 0 : 5 | OFK Beograd | |||||
12.11
13:30
011
RFK Grafičar
1
1
|
12.11.2022 13:30 | 011 | 1 : 1 | RFK Grafičar | |||||
12.11
15:00
Crvena zvezda
Čukarički
2
0
|
12.11.2022 15:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Čukarički | |||||
12.11
13:00
Sinđelić
Brodarac
1
1
|
12.11.2022 13:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Brodarac | |||||
12.11
10:00
OLE
Voždovac
1
1
|
12.11.2022 10:00 | OLE | 1 : 1 | Voždovac | |||||
12.11
11:30
IMT
Zemun
2
1
|
12.11.2022 11:30 | IMT | 2 : 1 | Zemun | |||||
12.11
15:00
Partizan
Teleoptik
0
1
|
12.11.2022 15:00 | Partizan | 0 : 1 | Teleoptik |
12.11
16:00
OFK Beograd
Vrčin
8
0
|
12.11.2022 16:00 | OFK Beograd | 8 : 0 | Vrčin | |||||
12.11
13:00
BSK Borča
Lokomotiva
2
2
|
12.11.2022 13:00 | BSK Borča | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
12.11
10:00
Kolubara
Sinđelić
0
4
|
12.11.2022 10:00 | Kolubara | 0 : 4 | Sinđelić |
12.11
09:00
Rad
OFK Beograd
0
1
|
12.11.2022 09:00 | Rad | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
12.11
10:00
Obrenovac 1905
Borac
1
3
|
12.11.2022 10:00 | Obrenovac 1905 | 1 : 3 | Borac | |||||
12.11
11:30
PFK Žarkovo 2000
Sinđelić 2012
8
0
|
12.11.2022 11:30 | PFK Žarkovo 2000 | 8 : 0 | Sinđelić 2012 |
12.11
10:00
Inđija
OFK Vršac
0
2
|
12.11.2022 10:00 | Inđija | 0 : 2 | OFK Vršac | |||||
12.11
13:00
ODR
GFK Sloven
3
0
|
12.11.2022 13:00 | ODR | 3 : 0 | GFK Sloven | |||||
12.11
13:00
Radnički (SM)
Železničar
1
0
|
12.11.2022 13:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Železničar | |||||
12.11
13:00
Radnički (Z)
Radnički (Š)
1
2
|
12.11.2022 13:00 | Radnički (Z) | 1 : 2 | Radnički (Š) | |||||
12.11
10:00
Proleter 2006
1. maj
3
0
|
12.11.2022 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | 1. maj | |||||
12.11
11:45
Petrika
Voja Gačić
2
0
|
12.11.2022 11:45 | Petrika | 2 : 0 | Voja Gačić |
12.11
10:00
Derby 2015
Vojvodina
3
2
|
12.11.2022 10:00 | Derby 2015 | 3 : 2 | Vojvodina |
12.11
11:00
Bane 1931
AS Novi Pazar
3
3
|
12.11.2022 11:00 | Bane 1931 | 3 : 3 | AS Novi Pazar | |||||
12.11
12:00
Apolon 2018
Sloga (K)
11
0
|
12.11.2022 12:00 | Apolon 2018 | 11 : 0 | Sloga (K) | |||||
12.11
11:00
Sušica
Radnički 1923
1
3
|
12.11.2022 11:00 | Sušica | 1 : 3 | Radnički 1923 |
12.11
14:00
Sloboda (Č)
GFK Sloboda
2
2
|
12.11.2022 14:00 | Sloboda (Č) | 2 : 2 | GFK Sloboda | |||||
12.11
10:00
Spartak 1976
Mladost (L)
2
0
|
12.11.2022 10:00 | Spartak 1976 | 2 : 0 | Mladost (L) |
12.11
10:00
Mladi radnik 1926
Jasenica 2017
0
3
|
12.11.2022 10:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
12.11
10:00
Železničar
AF Duljaj
1
4
|
12.11.2022 10:00 | Železničar | 1 : 4 | AF Duljaj |
12.11
10:00
OFK Senjak
SFU Fenix
0
2
|
12.11.2022 10:00 | OFK Senjak | 0 : 2 | SFU Fenix | |||||
12.11
10:00
Respekt
POFK Savacium
0
2
|
12.11.2022 10:00 | Respekt | 0 : 2 | POFK Savacium | |||||
12.11
11:00
Loznica
Radnički (K)
4
1
|
12.11.2022 11:00 | Loznica | 4 : 1 | Radnički (K) | |||||
12.11
09:00
OFK Osečina
Ribnica
0
2
|
12.11.2022 09:00 | OFK Osečina | 0 : 2 | Ribnica | |||||
12.11
10:00
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2014
6
3
|
12.11.2022 10:00 | Jedinstvo | 6 : 3 | Budućnost Krušik 2014 |
12.11
10:00
Radnički (NB)
Crvena zvezda
2
3
|
12.11.2022 10:00 | Radnički (NB) | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
12.11
14:30
Rad
Čukarički
0
1
|
12.11.2022 14:30 | Rad | 0 : 1 | Čukarički |
12.11
13:00
Trayal Knez Lazar
OFK Radnički
4
0
|
12.11.2022 13:00 | Trayal Knez Lazar | 4 : 0 | OFK Radnički | |||||
12.11
11:00
OFK Šampion 2014
Timočanin
3
0
|
12.11.2022 11:00 | OFK Šampion 2014 | 3 : 0 | Timočanin |
12.11
OFK Radnički
Mladost
0
1
|
12.11.2022 | OFK Radnički | 0 : 1 | Mladost | |||||
12.11
Vlasina
Filip Filipović
1
1
|
12.11.2022 | Vlasina | 1 : 1 | Filip Filipović | |||||
12.11
Real Niš 2
BSK
7
3
|
12.11.2022 | Real Niš 2 | 7 : 3 | BSK | |||||
12.11
OFK Sinđelić
SU Prestiž - Joca Ristić
0
6
|
12.11.2022 | OFK Sinđelić | 0 : 6 | SU Prestiž - Joca Ristić | |||||
12.11
GFK Dubočica
Sloga
6
1
|
12.11.2022 | GFK Dubočica | 6 : 1 | Sloga | |||||
12.11
10:00
Radnik
OFK Topličanin
3
0
|
12.11.2022 10:00 | Radnik | 3 : 0 | OFK Topličanin | |||||
12.11
Trnovac
SFK Morava
7
1
|
12.11.2022 | Trnovac | 7 : 1 | SFK Morava | |||||
12.11
Mineralac
OFK Budućnost 2020
3
2
|
12.11.2022 | Mineralac | 3 : 2 | OFK Budućnost 2020 | |||||
12.11
OFK Kosanica
Pusta Reka
2
2
|
12.11.2022 | OFK Kosanica | 2 : 2 | Pusta Reka |
12.11
13:00
Godomin
Mihajlovac 1934
6
0
|
12.11.2022 13:00 | Godomin | 6 : 0 | Mihajlovac 1934 | |||||
12.11
13:00
Železničar Kusadak
Mladi radnik 1940
14
0
|
12.11.2022 13:00 | Železničar Kusadak | 14 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
12.11
13:00
Udarnik
Tesla
10
0
|
12.11.2022 13:00 | Udarnik | 10 : 0 | Tesla | |||||
12.11
11:00
Proleter
Mladost 1948
3
6
|
12.11.2022 11:00 | Proleter | 3 : 6 | Mladost 1948 | |||||
12.11
13:00
Osipaonica
Petlić SD 2006
5
1
|
12.11.2022 13:00 | Osipaonica | 5 : 1 | Petlić SD 2006 | |||||
12.11
13:00
Budućnost
Sloga
8
1
|
12.11.2022 13:00 | Budućnost | 8 : 1 | Sloga |
12.11
Mladost
Mundial
3
3
|
12.11.2022 | Mladost | 3 : 3 | Mundial | |||||
12.11
BSK
Stari Tamiš
4
1
|
12.11.2022 | BSK | 4 : 1 | Stari Tamiš |
12.11
12:00
OFK Plandište
Dinamo 1945
0
7
|
12.11.2022 12:00 | OFK Plandište | 0 : 7 | Dinamo 1945 | |||||
12.11
14:00
OFK Vršac
Radnički
2
0
|
12.11.2022 14:00 | OFK Vršac | 2 : 0 | Radnički | |||||
12.11
10:00
Borac
Proleter
4
0
|
12.11.2022 10:00 | Borac | 4 : 0 | Proleter |
12.11
11:30
Rakovica
Torlak
3
0
|
12.11.2022 11:30 | Rakovica | 3 : 0 | Torlak | |||||
12.11
17:15
Ada
Bežanija
2
6
|
12.11.2022 17:15 | Ada | 2 : 6 | Bežanija | |||||
12.11
13:00
Obilić 1924
Lokomotiva
3
1
|
12.11.2022 13:00 | Obilić 1924 | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
12.11
11:00
BSK 1925
Radnički (O)
1
6
|
12.11.2022 11:00 | BSK 1925 | 1 : 6 | Radnički (O) | |||||
12.11
15:30
Sinđelić
Zemun
0
4
|
12.11.2022 15:30 | Sinđelić | 0 : 4 | Zemun | |||||
12.11
12:00
BSK
PFK Žarkovo 2000
0
3
|
12.11.2022 12:00 | BSK | 0 : 3 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
12.11
10:00
Balkan
Karioke
1
0
|
12.11.2022 10:00 | Balkan | 1 : 0 | Karioke |
12.11
12:30
Beograd 1929
OFK Crvenka
2
6
|
12.11.2022 12:30 | Beograd 1929 | 2 : 6 | OFK Crvenka | |||||
12.11
12:00
Dunavac
OFK Mladenovac
2
2
|
12.11.2022 12:00 | Dunavac | 2 : 2 | OFK Mladenovac | |||||
12.11
13:00
Trudbenik
Zvezdara
6
0
|
12.11.2022 13:00 | Trudbenik | 6 : 0 | Zvezdara | |||||
12.11
09:30
Banja
Kosmaj
6
0
|
12.11.2022 09:30 | Banja | 6 : 0 | Kosmaj |
12.11
10:00
TSC
Spartak 09
2
4
|
12.11.2022 10:00 | TSC | 2 : 4 | Spartak 09 |
12.11
OFK DIF
Tutin
1
0
|
12.11.2022 | OFK DIF | 1 : 0 | Tutin | |||||
12.11
SU FA Al Ahli
Jedinstvo 2017
4
2
|
12.11.2022 | SU FA Al Ahli | 4 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
12.11
00:00
Pazar Juniors
OFK National AG
1
3
|
12.11.2022 00:00 | Pazar Juniors | 1 : 3 | OFK National AG | |||||
12.11
Jošanica
OFK Ras
4
2
|
12.11.2022 | Jošanica | 4 : 2 | OFK Ras | |||||
12.11
Bane 1931
Sport Klub 99
2
6
|
12.11.2022 | Bane 1931 | 2 : 6 | Sport Klub 99 |
12.11
Sloga
Vinogradar
0
3
|
12.11.2022 | Sloga | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
12.11
Jedinstvo
AFK
2
3
|
12.11.2022 | Jedinstvo | 2 : 3 | AFK | |||||
12.11
Senta
Čantavir
2
3
|
12.11.2022 | Senta | 2 : 3 | Čantavir |
12.11
10:00
ŽFK Jedinstvo Putevi
Zlatar
0
3
|
12.11.2022 10:00 | ŽFK Jedinstvo Putevi | 0 : 3 | Zlatar |
12.11
10:00
Brodarac
Trudbenik
1
2
|
12.11.2022 10:00 | Brodarac | 1 : 2 | Trudbenik | |||||
12.11
OFK Beograd
PFK Žarkovo 2000
3
0
|
12.11.2022 | OFK Beograd | 3 : 0 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
12.11
09:00
Teleoptik
Železnik 1930
3
0
|
12.11.2022 09:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Železnik 1930 | |||||
12.11
Crvena zvezda
Čukarički
1
2
|
12.11.2022 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Čukarički | |||||
12.11
12:30
OLE
Kampione
0
4
|
12.11.2022 12:30 | OLE | 0 : 4 | Kampione |
12.11
15:00
Radnički (NB)
Partizan
0
4
|
12.11.2022 15:00 | Radnički (NB) | 0 : 4 | Partizan | |||||
12.11
10:00
Dinamo 1945
Kolubara
3
1
|
12.11.2022 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 1 | Kolubara | |||||
12.11
15:00
RFK Grafičar
Voždovac
4
0
|
12.11.2022 15:00 | RFK Grafičar | 4 : 0 | Voždovac | |||||
12.11
09:00
Rad
Radnički (O)
5
0
|
12.11.2022 09:00 | Rad | 5 : 0 | Radnički (O) | |||||
12.11
11:30
011
T6 NIKA
3
0
|
12.11.2022 11:30 | 011 | 3 : 0 | T6 NIKA | |||||
12.11
10:30
Zemun
Olimpik
0
4
|
12.11.2022 10:30 | Zemun | 0 : 4 | Olimpik |
12.11
14:00
Borac
Kolubara
4
2
|
12.11.2022 14:00 | Borac | 4 : 2 | Kolubara | |||||
12.11
10:00
Velika Moštanica
Zuce 2019
8
0
|
12.11.2022 10:00 | Velika Moštanica | 8 : 0 | Zuce 2019 | |||||
12.11
17:00
Šušnjar
Zmaj Novi Grad
6
1
|
12.11.2022 17:00 | Šušnjar | 6 : 1 | Zmaj Novi Grad | |||||
12.11
Petlić
Sremčica
|
12.11.2022 | Petlić | : | Sremčica | |||||
12.11
13:30
Lokomotiva
Komgrap
3
3
|
12.11.2022 13:30 | Lokomotiva | 3 : 3 | Komgrap |
12.11
11:00
Lanosa
PFK Žarkovo 2000
4
2
|
12.11.2022 11:00 | Lanosa | 4 : 2 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
12.11
13:00
OFK Prima Fortuna
Jedinstvo
1
1
|
12.11.2022 13:00 | OFK Prima Fortuna | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.11
10:00
Budućnost
BSK 1925
2
0
|
12.11.2022 10:00 | Budućnost | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
12.11
13:00
Hajduk
Milutinac
1
3
|
12.11.2022 13:00 | Hajduk | 1 : 3 | Milutinac | |||||
12.11
10:00
Milano Stars
OFK Beograd
3
0
|
12.11.2022 10:00 | Milano Stars | 3 : 0 | OFK Beograd |
12.11
11:00
OFK Crvenka
Sopot
7
3
|
12.11.2022 11:00 | OFK Crvenka | 7 : 3 | Sopot | |||||
12.11
10:00
BSK Borča
Rakovica
2
4
|
12.11.2022 10:00 | BSK Borča | 2 : 4 | Rakovica | |||||
12.11
11:00
Obilić 1924
Rad - B
7
1
|
12.11.2022 11:00 | Obilić 1924 | 7 : 1 | Rad - B | |||||
12.11
09:00
IMT
Palilulac
6
0
|
12.11.2022 09:00 | IMT | 6 : 0 | Palilulac | |||||
12.11
10:00
Partizan - B
DIF
6
0
|
12.11.2022 10:00 | Partizan - B | 6 : 0 | DIF | |||||
12.11
10:00
Čukarički - B
Obrenovac 1905
1
3
|
12.11.2022 10:00 | Čukarički - B | 1 : 3 | Obrenovac 1905 |
12.11
13:00
Prave Dame
TSC
8
0
|
12.11.2022 13:00 | Prave Dame | 8 : 0 | TSC | |||||
12.11
11:00
Spartak d.o.o.
Voja Gačić
1
1
|
12.11.2022 11:00 | Spartak d.o.o. | 1 : 1 | Voja Gačić | |||||
12.11
11:00
Lehel 2019
Banat
2
0
|
12.11.2022 11:00 | Lehel 2019 | 2 : 0 | Banat |
12.11
Car Konstantin
Budućnost
0
2
|
12.11.2022 | Car Konstantin | 0 : 2 | Budućnost | |||||
12.11
Timok 1919
Lider MGM
2
0
|
12.11.2022 | Timok 1919 | 2 : 0 | Lider MGM | |||||
12.11
Real Niš
Kopernikus Železničar
6
0
|
12.11.2022 | Real Niš | 6 : 0 | Kopernikus Železničar | |||||
12.11
OFK Šampion 2014
Timočanin
0
2
|
12.11.2022 | OFK Šampion 2014 | 0 : 2 | Timočanin | |||||
12.11
Radnički (P)
OFK Paraćin
2
1
|
12.11.2022 | Radnički (P) | 2 : 1 | OFK Paraćin |
12.11
12:30
Sloga (BB)
GFK Sloboda
0
1
|
12.11.2022 12:30 | Sloga (BB) | 0 : 1 | GFK Sloboda | |||||
12.11
10:00
Sloga (P)
Crnokosa
3
0
|
12.11.2022 10:00 | Sloga (P) | 3 : 0 | Crnokosa |
12.11
OFK Radnički
Mladost
15
0
|
12.11.2022 | OFK Radnički | 15 : 0 | Mladost | |||||
12.11
Vlasina
Filip Filipović
0
5
|
12.11.2022 | Vlasina | 0 : 5 | Filip Filipović | |||||
12.11
Real Niš 2
BSK
0
0
|
12.11.2022 | Real Niš 2 | 0 : 0 | BSK | |||||
12.11
Nacional
SU Prestiz - Joca Ristic
0
2
|
12.11.2022 | Nacional | 0 : 2 | SU Prestiz - Joca Ristic | |||||
12.11
Radnik
OFK Topličanin
0
7
|
12.11.2022 | Radnik | 0 : 7 | OFK Topličanin | |||||
12.11
GFK Dubočica
Sloga
2
0
|
12.11.2022 | GFK Dubočica | 2 : 0 | Sloga | |||||
12.11
Trnovac
Vučje
4
2
|
12.11.2022 | Trnovac | 4 : 2 | Vučje |
12.11
09:00
TSC '10
Subotica 10
12
0
|
12.11.2022 09:00 | TSC '10 | 12 : 0 | Subotica 10 |
12.11
Kosmet
Sport Club 99
1
3
|
12.11.2022 | Kosmet | 1 : 3 | Sport Club 99 | |||||
12.11
Jedinstvo 2017
Novi Pazar
0
8
|
12.11.2022 | Jedinstvo 2017 | 0 : 8 | Novi Pazar | |||||
12.11
00:00
Bane 1931
Pazar Juniors
1
3
|
12.11.2022 00:00 | Bane 1931 | 1 : 3 | Pazar Juniors | |||||
12.11
AF AS Novi Pazar
SU Fa Al Ahli
2
2
|
12.11.2022 | AF AS Novi Pazar | 2 : 2 | SU Fa Al Ahli | |||||
12.11
OFK Vlada Dimitrijević
OFK National
0
3
|
12.11.2022 | OFK Vlada Dimitrijević | 0 : 3 | OFK National |
12.11
Jošanica
OFK Dif
0
9
|
12.11.2022 | Jošanica | 0 : 9 | OFK Dif | |||||
12.11
Pazar Juniors
Rudar (KM)
2
5
|
12.11.2022 | Pazar Juniors | 2 : 5 | Rudar (KM) | |||||
12.11
SU Fa Al Ahli
Novi Pazar
1
5
|
12.11.2022 | SU Fa Al Ahli | 1 : 5 | Novi Pazar | |||||
12.11
OFK Ras
Rudar (B)
6
0
|
12.11.2022 | OFK Ras | 6 : 0 | Rudar (B) |
12.11
18:00
Vojvodina
Kolubara LA 2003
83
54
|
12.11.2022 18:00 | Vojvodina | 83 : 54 | Kolubara LA 2003 | |||||
12.11
18:00
Dynamic BalkanBet
Zdravlje Leskovac
69
66
|
12.11.2022 18:00 | Dynamic BalkanBet | 69 : 66 | Zdravlje Leskovac | |||||
12.11
18:00
Dunav
Metalac
69
98
|
12.11.2022 18:00 | Dunav | 69 : 98 | Metalac | |||||
12.11
18:00
Vršac
OKK Novi Pazar
113
75
|
12.11.2022 18:00 | Vršac | 113 : 75 | OKK Novi Pazar |
12.11
19:00
Mladost
Joker
97
85
|
12.11.2022 19:00 | Mladost | 97 : 85 | Joker | |||||
12.11
18:00
Hercegovac
Radnički SPD
80
97
|
12.11.2022 18:00 | Hercegovac | 80 : 97 | Radnički SPD |
12.11
20:00
Radnički
Srem
78
68
|
12.11.2022 20:00 | Radnički | 78 : 68 | Srem |
12.11
20:00
Podrinje
Sveti Đorđe
81
69
|
12.11.2022 20:00 | Podrinje | 81 : 69 | Sveti Đorđe |
12.11
15:20
Umka džez
Bkk Radnički
59
92
|
12.11.2022 15:20 | Umka džez | 59 : 92 | Bkk Radnički |
12.11
15:30
Požarevac
Svilajnac
49
70
|
12.11.2022 15:30 | Požarevac | 49 : 70 | Svilajnac | |||||
12.11
18:00
Plana
Napredak Junior
97
72
|
12.11.2022 18:00 | Plana | 97 : 72 | Napredak Junior | |||||
12.11
16:30
Jagodina
Zekas 75
96
85
|
12.11.2022 16:30 | Jagodina | 96 : 85 | Zekas 75 |
12.11
20:30
Užice
Ivanjica
84
85
|
12.11.2022 20:30 | Užice | 84 : 85 | Ivanjica | |||||
12.11
20:00
Priboj
Sloga Elite
107
55
|
12.11.2022 20:00 | Priboj | 107 : 55 | Sloga Elite |
12.11
16:30
Ratnici
Konstantin
75
108
|
12.11.2022 16:30 | Ratnici | 75 : 108 | Konstantin |
12.11
18:30
OKK Junior
Bor
48
85
|
12.11.2022 18:30 | OKK Junior | 48 : 85 | Bor | |||||
12.11
20:00
OKK Vlasotince
Marinos
43
92
|
12.11.2022 20:00 | OKK Vlasotince | 43 : 92 | Marinos |
12.11
14:00
Sloboda
Futog
66
106
|
12.11.2022 14:00 | Sloboda | 66 : 106 | Futog |
12.11
18:00
Šimanovci
Tamiš
85
88
|
12.11.2022 18:00 | Šimanovci | 85 : 88 | Tamiš | |||||
12.11
19:00
Omladinac
Opovo 99
80
88
|
12.11.2022 19:00 | Omladinac | 80 : 88 | Opovo 99 |
12.11
20:00
Astra
Gro-Basket
94
79
|
12.11.2022 20:00 | Astra | 94 : 79 | Gro-Basket | |||||
12.11
14:00
Šuter
Zvezdara
68
84
|
12.11.2022 14:00 | Šuter | 68 : 84 | Zvezdara | |||||
12.11
19:30
Barajevo Bambi
Gorica
98
106
|
12.11.2022 19:30 | Barajevo Bambi | 98 : 106 | Gorica |
12.11
Polet
Bane
20
0
|
12.11.2022 | Polet | 20 : 0 | Bane | |||||
12.11
20:30
Goč
Prva Petoletka
78
103
|
12.11.2022 20:30 | Goč | 78 : 103 | Prva Petoletka | |||||
12.11
20:30
OKK KV
Trepča
113
109
|
12.11.2022 20:30 | OKK KV | 113 : 109 | Trepča |
12.11
19:00
Sloga (B)
Stragari
98
69
|
12.11.2022 19:00 | Sloga (B) | 98 : 69 | Stragari | |||||
12.11
20:30
Zicer 2014
Sloga (PM)
79
61
|
12.11.2022 20:30 | Zicer 2014 | 79 : 61 | Sloga (PM) |
12.11
19:30
Železničar
Student 014
70
103
|
12.11.2022 19:30 | Železničar | 70 : 103 | Student 014 |
12.11
19:00
Jastreb
Svrljig
62
67
|
12.11.2022 19:00 | Jastreb | 62 : 67 | Svrljig | |||||
12.11
18:00
Hisar
Actavis Academy
112
71
|
12.11.2022 18:00 | Hisar | 112 : 71 | Actavis Academy |
12.11
14:30
Probasket 2020
Gimnazijalac
58
80
|
12.11.2022 14:30 | Probasket 2020 | 58 : 80 | Gimnazijalac | |||||
12.11
16:00
Hajduk Veljko
Bagdala
70
57
|
12.11.2022 16:00 | Hajduk Veljko | 70 : 57 | Bagdala |
12.11
Čelarevo
Sivac
|
12.11.2022 | Čelarevo | : | Sivac | |||||
12.11
Titel
Proleter
|
12.11.2022 | Titel | : | Proleter | |||||
12.11
SO ŽKK
Karađorđevo
|
12.11.2022 | SO ŽKK | : | Karađorđevo | |||||
12.11
Delfin
Srem
|
12.11.2022 | Delfin | : | Srem |
12.11
Vizura
Radivoj Korać
|
12.11.2022 | Vizura | : | Radivoj Korać |
12.11
ČA basket
Užice
|
12.11.2022 | ČA basket | : | Užice |
12.11
15:00
Javor
Pazar
61
32
|
12.11.2022 15:00 | Javor | 61 : 32 | Pazar |
12.11
20:00
Partizan 1953
Sloga MAYA CONSULTING
69
70
|
12.11.2022 20:00 | Partizan 1953 | 69 : 70 | Sloga MAYA CONSULTING | |||||
12.11
18:30
Crvena zvezda
Duga
94
44
|
12.11.2022 18:30 | Crvena zvezda | 94 : 44 | Duga | |||||
12.11
18:00
Kraljevo
Novosadska ŽKA
89
74
|
12.11.2022 18:00 | Kraljevo | 89 : 74 | Novosadska ŽKA | |||||
12.11
15:00
Art Basket
Spartak
102
54
|
12.11.2022 15:00 | Art Basket | 102 : 54 | Spartak |
12.11
19:00
Paraćin
Stara Pazova
63
50
|
12.11.2022 19:00 | Paraćin | 63 : 50 | Stara Pazova | |||||
12.11
17:00
Mileševka
Srbobran
67
74
|
12.11.2022 17:00 | Mileševka | 67 : 74 | Srbobran |
12.11
14:00
Crvena zvezda MTS
Dynamic VIP PAY
89
76
|
12.11.2022 14:00 | Crvena zvezda MTS | 89 : 76 | Dynamic VIP PAY | |||||
12.11
17:00
Čačak 94 Quantox
Partizan
49
82
|
12.11.2022 17:00 | Čačak 94 Quantox | 49 : 82 | Partizan |
12.11
17:30
Art Basket
SPD Radnički
62
44
|
12.11.2022 17:30 | Art Basket | 62 : 44 | SPD Radnički | |||||
12.11
14:20
Vizura
Crvena zvezda MTS
47
71
|
12.11.2022 14:20 | Vizura | 47 : 71 | Crvena zvezda MTS |
12.11
19:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (LJ)
3
1
|
12.11.2022 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Spartak (LJ) | |||||
12.11
19:00
SPD Radnički
Karađorđe
3
1
|
12.11.2022 19:00 | SPD Radnički | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
12.11
19:00
Mladi radnik
Novi Sad Maneks
3
0
|
12.11.2022 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Novi Sad Maneks |
12.11
19:00
Klek Srbijašume
Smederevo Carina
3
2
|
12.11.2022 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 2 | Smederevo Carina | |||||
12.11
17:00
Niš
Topličanin 97
3
0
|
12.11.2022 17:00 | Niš | 3 : 0 | Topličanin 97 | |||||
12.11
17:00
Borac (S)
Vojvodina 2
1
3
|
12.11.2022 17:00 | Borac (S) | 1 : 3 | Vojvodina 2 | |||||
12.11
19:00
VGSK
Partizan EFBET 2
3
0
|
12.11.2022 19:00 | VGSK | 3 : 0 | Partizan EFBET 2 |
12.11
13:00
Jablanica
Toplički Vitezovi
3
0
|
12.11.2022 13:00 | Jablanica | 3 : 0 | Toplički Vitezovi |
12.11
17:00
Bavanište
Futog
1
3
|
12.11.2022 17:00 | Bavanište | 1 : 3 | Futog | |||||
12.11
20:00
Dunav Volley
Banat
3
0
|
12.11.2022 20:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Banat | |||||
12.11
17:00
Sombor
Proleter
0
3
|
12.11.2022 17:00 | Sombor | 0 : 3 | Proleter | |||||
12.11
17:00
Kikinda
Sloven
3
2
|
12.11.2022 17:00 | Kikinda | 3 : 2 | Sloven |
12.11
15:00
Užice
Takovo 2
3
0
|
12.11.2022 15:00 | Užice | 3 : 0 | Takovo 2 | |||||
12.11
19:00
Gračac
Bagdala
1
3
|
12.11.2022 19:00 | Gračac | 1 : 3 | Bagdala |
12.11
Smederevo Carina 2
Radnički 2
3
1
|
12.11.2022 | Smederevo Carina 2 | 3 : 1 | Radnički 2 | |||||
12.11
Crvena zvezda 2
Železničar
2
3
|
12.11.2022 | Crvena zvezda 2 | 2 : 3 | Železničar | |||||
12.11
Lucky Star
Karađorđe 2
3
0
|
12.11.2022 | Lucky Star | 3 : 0 | Karađorđe 2 |
12.11
12:00
Vrbas
Dunav Voley 2
3
2
|
12.11.2022 12:00 | Vrbas | 3 : 2 | Dunav Voley 2 |
12.11
Surdulica
Mladost
|
12.11.2022 | Surdulica | : | Mladost | |||||
12.11
Morava
Vranje 2
|
12.11.2022 | Morava | : | Vranje 2 |
12.11
17:00
Novi Sad
Železničar
1
3
|
12.11.2022 17:00 | Novi Sad | 1 : 3 | Železničar | |||||
12.11
18:00
Ub
Srem
3
0
|
12.11.2022 18:00 | Ub | 3 : 0 | Srem | |||||
12.11
19:00
TENT
Jedinstvo (SP)
2
3
|
12.11.2022 19:00 | TENT | 2 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
12.11
17:00
Partizan EFBET
Inđija
2
3
|
12.11.2022 17:00 | Partizan EFBET | 2 : 3 | Inđija |
12.11
15:00
Radnički Blaster
Leskovac 98
1
3
|
12.11.2022 15:00 | Radnički Blaster | 1 : 3 | Leskovac 98 | |||||
12.11
18:00
Jedinstvo
Takovo Zvezda Helios
0
3
|
12.11.2022 18:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
12.11
14:00
Roda
Klek
0
3
|
12.11.2022 14:00 | Roda | 0 : 3 | Klek | |||||
12.11
16:30
Beograd
Zlatibor
3
1
|
12.11.2022 16:30 | Beograd | 3 : 1 | Zlatibor |
12.11
18:00
Majdanpek FBC
Vranje
3
0
|
12.11.2022 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Vranje |
12.11
14:30
Gimnazijalac
Lotus
3
1
|
12.11.2022 14:30 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Lotus | |||||
12.11
18:00
Ivanjica
Trendtex
3
0
|
12.11.2022 18:00 | Ivanjica | 3 : 0 | Trendtex | |||||
12.11
17:00
Kosovska Mitrovica
Borac
0
3
|
12.11.2022 17:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Borac | |||||
12.11
Mokra Gora
Novi Pazar
1
3
|
12.11.2022 | Mokra Gora | 1 : 3 | Novi Pazar |
12.11
Crno Bele 011
Sterija
3
0
|
12.11.2022 | Crno Bele 011 | 3 : 0 | Sterija | |||||
12.11
Crnjanski
Ribnica
3
0
|
12.11.2022 | Crnjanski | 3 : 0 | Ribnica | |||||
12.11
Smeč 5
Šumadija
3
1
|
12.11.2022 | Smeč 5 | 3 : 1 | Šumadija |
12.11
14:00
Odbojka 013
Volley Stars
0
3
|
12.11.2022 14:00 | Odbojka 013 | 0 : 3 | Volley Stars | |||||
12.11
16:00
Panonija
Vršac
3
1
|
12.11.2022 16:00 | Panonija | 3 : 1 | Vršac |
12.11
20:00
Bagljaš 023
Bavanište
3
0
|
12.11.2022 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Bavanište | |||||
12.11
15:00
GŽOK Kikinda 0230 - 2
Hercegovina
0
3
|
12.11.2022 15:00 | GŽOK Kikinda 0230 - 2 | 0 : 3 | Hercegovina |
12.11
12:00
Vrbas
Spartak 2
0
3
|
12.11.2022 12:00 | Vrbas | 0 : 3 | Spartak 2 |
12.11
13:00
NS Volej Team 2
Merkur
3
0
|
12.11.2022 13:00 | NS Volej Team 2 | 3 : 0 | Merkur |
12.11
16:00
Partizan
Inđija 2
3
1
|
12.11.2022 16:00 | Partizan | 3 : 1 | Inđija 2 |
12.11
Radan
Surdulica
1
3
|
12.11.2022 | Radan | 1 : 3 | Surdulica | |||||
12.11
Fenix
Morava
0
3
|
12.11.2022 | Fenix | 0 : 3 | Morava | |||||
12.11
ŽOK Topličanin
Vlasina
3
0
|
12.11.2022 | ŽOK Topličanin | 3 : 0 | Vlasina | |||||
12.11
Jablanica
Pusta Reka
0
3
|
12.11.2022 | Jablanica | 0 : 3 | Pusta Reka |
12.11
18:00
Timok
Zaječar
3
1
|
12.11.2022 18:00 | Timok | 3 : 1 | Zaječar | |||||
12.11
15:00
Ozren
Volejbor-Tim
1
3
|
12.11.2022 15:00 | Ozren | 1 : 3 | Volejbor-Tim |
12.11
PIN
Milenijum
3
1
|
12.11.2022 | PIN | 3 : 1 | Milenijum | |||||
12.11
Pirot
Stampedo 2
1
3
|
12.11.2022 | Pirot | 1 : 3 | Stampedo 2 | |||||
12.11
Student 2
Banjica
3
0
|
12.11.2022 | Student 2 | 3 : 0 | Banjica |
12.11
18:00
Crvena zvezda 2
Lucky Star
3
0
|
12.11.2022 18:00 | Crvena zvezda 2 | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
12.11
18:00
Blok Aut
Mladenovac
0
3
|
12.11.2022 18:00 | Blok Aut | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
12.11
18:00
Tent 3
AS
0
3
|
12.11.2022 18:00 | Tent 3 | 0 : 3 | AS | |||||
12.11
18:00
Obilić
Železničar
3
1
|
12.11.2022 18:00 | Obilić | 3 : 1 | Železničar | |||||
12.11
18:00
Kolubara
Volleyland
3
0
|
12.11.2022 18:00 | Kolubara | 3 : 0 | Volleyland |
12.11
16:30
Maks
Maks 2
3
1
|
12.11.2022 16:30 | Maks | 3 : 1 | Maks 2 | |||||
12.11
16:00
Stars
Srem Iton
0
3
|
12.11.2022 16:00 | Stars | 0 : 3 | Srem Iton | |||||
12.11
18:00
Beočin 2
Ruma 2
1
3
|
12.11.2022 18:00 | Beočin 2 | 1 : 3 | Ruma 2 | |||||
12.11
18:00
Srem Iton 2
Sloga
3
0
|
12.11.2022 18:00 | Srem Iton 2 | 3 : 0 | Sloga |
12.11
18:30
Metaloplastika
Dinamo
32
32
|
12.11.2022 18:30 | Metaloplastika | 32 : 32 | Dinamo | |||||
12.11
16:30
SPD Radnički
Obilić
32
25
|
12.11.2022 16:30 | SPD Radnički | 32 : 25 | Obilić | |||||
12.11
19:00
Jugović
Kikinda
25
29
|
12.11.2022 19:00 | Jugović | 25 : 29 | Kikinda | |||||
12.11
16:30
Crvena zvezda Grundfos
Dubočica 54
31
25
|
12.11.2022 16:30 | Crvena zvezda Grundfos | 31 : 25 | Dubočica 54 |
12.11
18:00
Sivac 69
Hercegovac
31
27
|
12.11.2022 18:00 | Sivac 69 | 31 : 27 | Hercegovac | |||||
12.11
17:00
Spartak
Crvenka
31
30
|
12.11.2022 17:00 | Spartak | 31 : 30 | Crvenka |
12.11
18:00
Priboj
Goč Merkur
20
24
|
12.11.2022 18:00 | Priboj | 20 : 24 | Goč Merkur | |||||
12.11
18:00
Bela Palanka
Vlasotince
22
22
|
12.11.2022 18:00 | Bela Palanka | 22 : 22 | Vlasotince | |||||
12.11
17:30
Mokra Gora
Kuršumlija
28
28
|
12.11.2022 17:30 | Mokra Gora | 28 : 28 | Kuršumlija | |||||
12.11
17:00
Loznica
Hajduk Veljko
34
29
|
12.11.2022 17:00 | Loznica | 34 : 29 | Hajduk Veljko | |||||
12.11
19:30
Železničar 1949
Vranje 1957
31
27
|
12.11.2022 19:30 | Železničar 1949 | 31 : 27 | Vranje 1957 |
12.11
18:00
Slavija
Jedinstvo
31
40
|
12.11.2022 18:00 | Slavija | 31 : 40 | Jedinstvo | |||||
12.11
20:00
Mladost TSK
Metalac
30
33
|
12.11.2022 20:00 | Mladost TSK | 30 : 33 | Metalac | |||||
12.11
19:00
Lavovi BP
Hercegovina
40
32
|
12.11.2022 19:00 | Lavovi BP | 40 : 32 | Hercegovina | |||||
12.11
19:00
Banatski Karlovac
Nova Pazova 1957
32
28
|
12.11.2022 19:00 | Banatski Karlovac | 32 : 28 | Nova Pazova 1957 |
12.11
15:30
BASK Soko
Mladenovac
29
20
|
12.11.2022 15:30 | BASK Soko | 29 : 20 | Mladenovac |
12.11
19:00
Zlatar
Mladost
33
31
|
12.11.2022 19:00 | Zlatar | 33 : 31 | Mladost | |||||
12.11
20:00
Karađorđe
Mačva
33
37
|
12.11.2022 20:00 | Karađorđe | 33 : 37 | Mačva |
12.11
20:30
Jastrebac
Zaječar 1949
28
23
|
12.11.2022 20:30 | Jastrebac | 28 : 23 | Zaječar 1949 |
12.11
19:00
Sombor
Zrenjanin
31
32
|
12.11.2022 19:00 | Sombor | 31 : 32 | Zrenjanin | |||||
12.11
19:00
PIK Prigrevica
Crvena zvezda
30
36
|
12.11.2022 19:00 | PIK Prigrevica | 30 : 36 | Crvena zvezda |
12.11
20:00
Pirot
Mladost 2012
34
27
|
12.11.2022 20:00 | Pirot | 34 : 27 | Mladost 2012 |
12.11
18:00
Arilje
Užice
31
33
|
12.11.2022 18:00 | Arilje | 31 : 33 | Užice |
12.11
15:00
Kljajićevo
Grafičar
44
23
|
12.11.2022 15:00 | Kljajićevo | 44 : 23 | Grafičar |
12.11
16:00
Mladi radnik
Beograd
26
23
|
12.11.2022 16:00 | Mladi radnik | 26 : 23 | Beograd | |||||
12.11
17:00
Srem
Radnički BG
26
23
|
12.11.2022 17:00 | Srem | 26 : 23 | Radnički BG | |||||
12.11
19:30
Napredak 12
Halas Jožef
38
27
|
12.11.2022 19:30 | Napredak 12 | 38 : 27 | Halas Jožef | |||||
12.11
18:00
Crvena zvezda
Sloga
41
33
|
12.11.2022 18:00 | Crvena zvezda | 41 : 33 | Sloga |
12.11
14:00
SPD Radnički - 2
Loznica grad
17
35
|
12.11.2022 14:00 | SPD Radnički - 2 | 17 : 35 | Loznica grad | |||||
12.11
19:00
Metalac 2015
Radnički (S)
32
18
|
12.11.2022 19:00 | Metalac 2015 | 32 : 18 | Radnički (S) |
12.11
18:00
Pirot
Vranje
30
25
|
12.11.2022 18:00 | Pirot | 30 : 25 | Vranje |
12.11
18:00
Sloven
Mladost
23
21
|
12.11.2022 18:00 | Sloven | 23 : 21 | Mladost | |||||
12.11
17:00
Železničar 2
Gradnulica
27
19
|
12.11.2022 17:00 | Železničar 2 | 27 : 19 | Gradnulica |
12.11
19:00
Odžaci
Jadran
22
33
|
12.11.2022 19:00 | Odžaci | 22 : 33 | Jadran | |||||
12.11
18:00
Apatin
Vrbas
30
26
|
12.11.2022 18:00 | Apatin | 30 : 26 | Vrbas |
12.11
20:00
Nais
Proleter
4
17
|
12.11.2022 20:00 | Nais | 4 : 17 | Proleter | |||||
12.11
19:00
Valis
Novi Beograd
8
20
|
12.11.2022 19:00 | Valis | 8 : 20 | Novi Beograd | |||||
12.11
19:45
NBG Vukovi
Partizan
8
13
|
12.11.2022 19:45 | NBG Vukovi | 8 : 13 | Partizan | |||||
12.11
19:00
Šabac
Vojvodina
15
7
|
12.11.2022 19:00 | Šabac | 15 : 7 | Vojvodina |
12.11
12:00
Banjica
Beograd
16
8
|
12.11.2022 12:00 | Banjica | 16 : 8 | Beograd | |||||
12.11
17:45
Zemun
Sava
20
9
|
12.11.2022 17:45 | Zemun | 20 : 9 | Sava | |||||
12.11
18:00
Bečej
Stari Grad
11
11
|
12.11.2022 18:00 | Bečej | 11 : 11 | Stari Grad | |||||
12.11
20:00
Mladost
Valjevo
16
4
|
12.11.2022 20:00 | Mladost | 16 : 4 | Valjevo |
12.11
20:00
Vračar
Rasina
9
15
|
12.11.2022 20:00 | Vračar | 9 : 15 | Rasina |
12.11
19:00
Bečej 2003
Beogradski FON
5
11
|
12.11.2022 19:00 | Bečej 2003 | 5 : 11 | Beogradski FON | |||||
12.11
19:00
Vranje
Palež
5
1
|
12.11.2022 19:00 | Vranje | 5 : 1 | Palež | |||||
12.11
20:30
Novi Sad
Ivanjica
2
0
|
12.11.2022 20:30 | Novi Sad | 2 : 0 | Ivanjica | |||||
12.11
19:30
Loznica Grad 2018
Ekonomac
3
2
|
12.11.2022 19:30 | Loznica Grad 2018 | 3 : 2 | Ekonomac |
12.11
21:00
Winter sport
Jastrebac
9
1
|
12.11.2022 21:00 | Winter sport | 9 : 1 | Jastrebac | |||||
12.11
15:00
Gvozdeni puk
SAS
2
3
|
12.11.2022 15:00 | Gvozdeni puk | 2 : 3 | SAS |
12.11
20:30
MB Namenska
RB
6
1
|
12.11.2022 20:30 | MB Namenska | 6 : 1 | RB | |||||
12.11
14:00
Kragujevac Wild Boars
Euro-lider
11
3
|
12.11.2022 14:00 | Kragujevac Wild Boars | 11 : 3 | Euro-lider | |||||
12.11
18:30
Metalac Kolorado
Aranđelovac
7
4
|
12.11.2022 18:30 | Metalac Kolorado | 7 : 4 | Aranđelovac |
12.11
21:15
Student
Intelektualac
4
3
|
12.11.2022 21:15 | Student | 4 : 3 | Intelektualac | |||||
12.11
20:00
Hram
Desetka
7
3
|
12.11.2022 20:00 | Hram | 7 : 3 | Desetka | |||||
12.11
19:00
Klub 33
Solunac
6
1
|
12.11.2022 19:00 | Klub 33 | 6 : 1 | Solunac |
12.11
19:25
Raška
Ares
0
5
|
12.11.2022 19:25 | Raška | 0 : 5 | Ares |
12.11
21:00
Bezbednost 192
Zenon
5
9
|
12.11.2022 21:00 | Bezbednost 192 | 5 : 9 | Zenon |
12.11
20:00
Babušnica 2011
As
6
3
|
12.11.2022 20:00 | Babušnica 2011 | 6 : 3 | As | |||||
12.11
17:30
Niš 92
Pčinja
5
3
|
12.11.2022 17:30 | Niš 92 | 5 : 3 | Pčinja |
12.11
18:00
Konjic
Sarajevo
1
5
|
12.11.2022 18:00 | Konjic | 1 : 5 | Sarajevo | |||||
12.11
20:30
Doboj
Sloga
3
1
|
12.11.2022 20:30 | Doboj | 3 : 1 | Sloga |