XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 769 utakmica za dan
Nedelja, 17 April 2022


Fudbal

Borac (S)
Sakule
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
17.04.2022 16:30
Borac (S)
3 : 1
Hajduk 1912
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
17.04.2022 16:30
Borac (Š)
0 : 0
1. Maj Ruma
BASK
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
17.04.2022 10:00
BASK
2 : 1
OFK Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
17.04.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 0
Radnički (O)
Leštane
Leštane
0 : 0
Zvezdara
Beograd
17.04.2022 16:00
Leštane
0 : 0
Zvezdara
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 2
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
17.04.2022 16:00
Studentski grad
1 : 2
Ušće Novi Beograd
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
17.04.2022 16:30
Radnički (S)
1 : 1
Timočanin
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
17.04.2022 16:30
Hajduk Veljko
1 : 0
Jedinstvo (P)
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
17.04.2022 16:30
Radnički (P)
3 : 1
OFK Brzi Brod
Borac
Starčevo
3 : 1
Omladinac FAM
Botoš
17.04.2022 16:30
Borac
3 : 1
Omladinac FAM
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Polet
Idvor
17.04.2022 16:30
Crvena zvezda (RS)
1 : 1
Polet
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 1
Podunavac
Belegiš
17.04.2022 16:30
Budućnost
0 : 1
Podunavac
Hajduk
Divoš
3 : 1
Sloga (T)
Temerin
17.04.2022 16:30
Hajduk
3 : 1
Sloga (T)
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 3
Veternik
Veternik
17.04.2022 16:30
Sloboda
2 : 3
Veternik
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Index
Novi Sad
17.04.2022 16:30
Jedinstvo
3 : 0
Index
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
17.04.2022 16:30
Tavankut
1 : 2
Vojvodina (BG)
Bačka (P)
Pačir
5 : 4
Stanišić
Stanišić
17.04.2022 16:30
Bačka (P)
5 : 4
Stanišić
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
17.04.2022 16:30
Mladost (T)
1 : 0
Krila Krajine
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Bajša
Bajša
17.04.2022 16:30
Mladost (BP)
2 : 1
Bajša
Hercegovac
Gajdobra
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
17.04.2022 16:30
Hercegovac
3 : 1
Njegoš
Komgrap
Beograd
2 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
17.04.2022 16:00
Komgrap
2 : 2
Poštar Zvezdara
PKB
Padinska skela
2 : 0
Kosmaj
Ralja
17.04.2022 16:00
PKB
2 : 0
Kosmaj
Zuce 2019
Zuce
0 : 1
Sinđelić
Beograd
17.04.2022 16:00
Zuce 2019
0 : 1
Sinđelić
BSK 1925
Batajnica
2 : 1
Vinča
Vinča
17.04.2022 16:00
BSK 1925
2 : 1
Vinča
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 4
Sremčica
Sremčica
17.04.2022 16:00
Crvena zvezda (MML)
0 : 4
Sremčica
Budućnost
Resnik
2 : 3
Bane 1931
Raška
17.04.2022 16:00
Budućnost
2 : 3
Bane 1931
Polet
Ratina
1 : 0
Gruža
Gruža
17.04.2022 16:00
Polet
1 : 0
Gruža
Korićani
Korićani
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
17.04.2022 16:00
Korićani
0 : 1
Šumadija 1903
Sloboda
Grbice
2 : 0
Karađorđe
Ribnica
17.04.2022 16:00
Sloboda
2 : 0
Karađorđe
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
17.04.2022 16:00
Mokra Gora
0 : 3
Jošanica
Polimlje
Prijepolje
3 : 2
Omladinac
Zablaće
17.04.2022 16:00
Polimlje
3 : 2
Omladinac
Savinac
Visibaba
0 : 3
Prijevor
Prijevor
17.04.2022 16:00
Savinac
0 : 3
Prijevor
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Sloboda
Čačak
17.04.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Sloboda
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 4
Polet (LJ)
Ljubić
17.04.2022 16:00
Jedinstvo (K)
2 : 4
Polet (LJ)
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Jasen
Brodarevo
17.04.2022 16:00
Polet (T)
2 : 0
Jasen
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Parmenac
Parmenac
17.04.2022 16:00
Zlatar
3 : 1
Parmenac
OFK Divci
Divci
3 : 1
Železničar
Lajkovac
17.04.2022 16:00
OFK Divci
3 : 1
Železničar
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 3
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
17.04.2022 16:00
Vrelo Sport
1 : 3
Jedinstvo Vladimirci 1924
Zadrugar
Lajkovac
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
17.04.2022 16:00
Zadrugar
2 : 2
Radnički (V)
OFK Napredak
Markovac
7 : 3
Mladi borac
Veliko Orašje
17.04.2022 16:00
OFK Napredak
7 : 3
Mladi borac
Grizli ML
Saranovo
0 : 6
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
17.04.2022 16:00
Grizli ML
0 : 6
OFK Mihajlovac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 0
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
17.04.2022 16:00
OFK Aranđelovac 1979
2 : 0
Pomoravlje 1946
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 2
Car Konstantin
Niš
17.04.2022 16:30
Jedinstvo (GM)
0 : 2
Car Konstantin
OFK Niš
Niš
3 : 0
Mladost (M)
Medoševac
17.04.2022 16:30
OFK Niš
3 : 0
Mladost (M)
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Delijski Vis
Niš
17.04.2022 16:30
Pukovac
2 : 1
Delijski Vis
Morava
Žitkovac
0 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
17.04.2022 16:30
Morava
0 : 1
OFK Napredak 1929
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 4
OFK Sinđelić
Niš
17.04.2022 16:30
Naša krila 1936
1 : 4
OFK Sinđelić
Orljane
Orljane
2 : 3
Bukovik
Razanj
17.04.2022 16:30
Orljane
2 : 3
Bukovik
Malošište
Malošište
5 : 1
Aluminijum
Niš
17.04.2022 16:30
Malošište
5 : 1
Aluminijum
Rudar
Jelašnica
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
17.04.2022 16:30
Rudar
1 : 2
Mladost (B)
Radan
Lebane
1 : 1
OFK Alakince
Alakince
17.04.2022 16:30
Radan
1 : 1
OFK Alakince
Jablanica
Medveđa
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
17.04.2022 16:30
Jablanica
1 : 3
OFK Topličanin
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 5
Žitorađa
Žitorađa
17.04.2022 16:30
Plantaža
0 : 5
Žitorađa
Čekmin
Čekmin
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
17.04.2022 16:30
Čekmin
0 : 0
Svetlost
Župa
Aleksandrovac
3 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
17.04.2022 16:30
Župa
3 : 3
Kušiljevo
Juhor
Obrež
1 : 4
Morava 1918
Ćuprija
17.04.2022 16:30
Juhor
1 : 4
Morava 1918
Orlovi
Jasenovo
1 : 6
SFS Borac
Paraćin
17.04.2022 16:30
Orlovi
1 : 6
SFS Borac
Gradina
Pejovac
2 : 2
Sloga (M)
Majdevo
17.04.2022 16:30
Gradina
2 : 2
Sloga (M)
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Jedinstvo (M)
Mijatovac
17.04.2022 16:30
OFK Lugomir
2 : 1
Jedinstvo (M)
Levač
Rekovac
1 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
17.04.2022 16:30
Levač
1 : 1
Jedinstvo 1936
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 3
Đerdap
Kladovo
17.04.2022 14:30
Jedinstvo (P)
1 : 3
Đerdap
Rajko Mitić
Bela Palanka
7 : 2
Zvezda
Blato
17.04.2022 16:30
Rajko Mitić
7 : 2
Zvezda
Ozren
Sokobanja
3 : 4
OFK 019
Zaječar
17.04.2022 16:30
Ozren
3 : 4
OFK 019
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
17.04.2022 16:30
Naša Zvezda
1 : 1
Budućnost (P)
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Polet
Karavukovo
17.04.2022 16:30
Budućnost (M)
2 : 1
Polet
Lipar
Lipar
2 : 0
Borac 46
Obrovac
17.04.2022 16:30
Lipar
2 : 0
Borac 46
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 2
Jedinstvo
Gospođinci
17.04.2022 17:00
Bačka 1923
3 : 2
Jedinstvo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 0
OFK Futog
Futog
17.04.2022 17:00
Fruškogorac
2 : 0
OFK Futog
Dinamo
Budisava
1 : 4
Fruškogorski partizan
Bukovac
17.04.2022 17:00
Dinamo
1 : 4
Fruškogorski partizan
TSK
Temerin
2 : 1
Borac
Novi Sad
17.04.2022 17:00
TSK
2 : 1
Borac
ŽSK
Žabalj
0 : 2
Tatra
Kisač
17.04.2022 17:00
ŽSK
0 : 2
Tatra
Jugović
Kać
0 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
17.04.2022 17:00
Jugović
0 : 2
Omladinac
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
17.04.2022 16:30
Partizan (G)
2 : 1
Crvena zvezda
Vulturul
Grebenac
2 : 2
Dolina
Padina
17.04.2022 16:30
Vulturul
2 : 2
Dolina
Spartak 1911
Debeljača
0 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
17.04.2022 16:30
Spartak 1911
0 : 1
Stari Tamiš
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
17.04.2022 16:30
Jugoslavija
0 : 1
Sloga (BNS)
Potporanj
Potporanj
0 : 0
Hajdučica
Hajdučica
17.04.2022 16:30
Potporanj
0 : 0
Hajdučica
Sremac (D)
Dobrinci
1 : 2
Fruškogorac
Manđelos
17.04.2022 16:00
Sremac (D)
1 : 2
Fruškogorac
Partizan
Vitojevci
2 : 1
Radnički
Irig
17.04.2022 16:00
Partizan
2 : 1
Radnički
Borac (M)
Martinci
2 : 0
Sloga
Voganj
17.04.2022 16:00
Borac (M)
2 : 0
Sloga
Ljukovo
Ljukovo
0 : 2
Železničar
Inđija
17.04.2022 16:00
Ljukovo
0 : 2
Železničar
Borac (K)
Klenak
3 : 0
Sremac (Deč)
Deč
17.04.2022 16:00
Borac (K)
3 : 0
Sremac (Deč)
Jadran
Golubinci
4 : 2
Hajduk
Beška
17.04.2022 16:00
Jadran
4 : 2
Hajduk
Budućnost
Savino Selo
0 : 3
Tornjoš
Tornjoš
17.04.2022 16:30
Budućnost
0 : 3
Tornjoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 1
Bačka
Mol
17.04.2022 16:30
Sutjeska
5 : 1
Bačka
Obilić (Z)
Zmajevo
2 : 1
Radnički 1905
Bajmok
17.04.2022 16:30
Obilić (Z)
2 : 1
Radnički 1905
Jedinstvo
Krnjevo
2 : 1
Bačinac
Bačinac
17.04.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Bačinac
SASK
Saraorci
3 : 4
Polet
Trnovče
17.04.2022 16:00
SASK
3 : 4
Polet
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
17.04.2022 16:00
Osipaonica
2 : 0
Petlić SD 026
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 1
Borac 1932
Ralja
17.04.2022 16:00
Radnik
0 : 1
Borac 1932
Sloga
Lugavčina
2 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
17.04.2022 16:00
Sloga
2 : 2
Jasenica 2017
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Podunavac
Udovice
17.04.2022 16:00
Glavaš
2 : 1
Podunavac
Marjan
Knić
3 : 1
Mladi rudar 1954
Bukovik
17.04.2022 16:00
Marjan
3 : 1
Mladi rudar 1954
Banja 1957
Banja
0 : 1
Sloga (M)
Milatovac
17.04.2022 16:00
Banja 1957
0 : 1
Sloga (M)
Jasenica
Božurnja
1 : 2
Vinča
Vinča
17.04.2022 16:00
Jasenica
1 : 2
Vinča
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Plaskovac
Plaskovac
17.04.2022 16:00
Prvi srpski ustanak
3 : 0
Plaskovac
Trnava
Donja Trnava
3 : 1
Badnjevac
Badnjevac
17.04.2022 16:00
Trnava
3 : 1
Badnjevac
ŽSK
Žirovnica
0 : 1
BSK
Belosavci
17.04.2022 16:00
ŽSK
0 : 1
BSK
Lokomotiva
Lapovo
1 : 4
Šumadinac 1913
Natalinci
17.04.2022 16:00
Lokomotiva
1 : 4
Šumadinac 1913
Brestovac
Borski Brestovac
2 : 0
Zlot
Zlot
17.04.2022 16:30
Brestovac
2 : 0
Zlot
Branik
Štubik
1 : 0
Ključ
Podvrška
17.04.2022 16:30
Branik
1 : 0
Ključ
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 3
Polet
Jabukovac
17.04.2022 16:30
Nemetali
5 : 3
Polet
Urovica
Urovica
3 : 1
BSK
Bukovče
17.04.2022 16:30
Urovica
3 : 1
BSK
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
17.04.2022 11:00
Mala Vrbica
2 : 0
Radnički (K)
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
17.04.2022 16:30
Bratstvo
2 : 1
Jedinstvo (G)
Polet
Stajkovce
1 : 1
OFK Brza
Brza
17.04.2022 16:30
Polet
1 : 1
OFK Brza
Donja Lomnica
Donja Lomnica
5 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
17.04.2022 11:00
Donja Lomnica
5 : 0
Kumarevo 65
Progres
Ladovica
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
17.04.2022 16:30
Progres
2 : 1
Zloćudovo
Vučje
Vučje
0 : 0
Budućnost
Orašje
17.04.2022 16:30
Vučje
0 : 0
Budućnost
Mladost
Batulovce
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
17.04.2022 16:30
Mladost
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Milanovo
Milanovo
4 : 4
Mladost 1959
Vinarce
17.04.2022 16:30
Milanovo
4 : 4
Mladost 1959
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
5 : 1
Mladi borac
Živkovo
17.04.2022 16:30
Veliko Trnjane
5 : 1
Mladi borac
BSK
Belanovce
4 : 4
Sloga
Lipovica
17.04.2022 16:30
BSK
4 : 4
Sloga
OFK Morava
Leskovac
4 : 0
Moravac
Pečenjevce
17.04.2022 16:30
OFK Morava
4 : 0
Moravac
Bobište
Bobište
2 : 0
Železničar
Brestovac
17.04.2022 16:30
Bobište
2 : 0
Železničar
Real
Donja Jajina
2 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
17.04.2022 16:30
Real
2 : 4
Jedinstvo (B)
Radnički 1924
Kočane
0 : 0
Jastrebac
Tešica
17.04.2022 16:30
Radnički 1924
0 : 0
Jastrebac
Radnički 1947
Čapljinac
5 : 1
Moravac
Čečina
17.04.2022 16:30
Radnički 1947
5 : 1
Moravac
Naisus 1977
Rožina
3 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
17.04.2022 16:30
Naisus 1977
3 : 0
Zemljoradnik
Baličevac
Baličevac
3 : 1
Toplica
Šarlinac
17.04.2022 16:30
Baličevac
3 : 1
Toplica
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Osnić
Osnić
17.04.2022
Graničar
3 : 0
Osnić
Trebič
Sokobanja
4 : 1
Rudar (P)
Podvis
17.04.2022
Trebič
4 : 1
Rudar (P)
Kosovo
Zvezdan
3 : 2
OFK Rtanj
Boljevac
17.04.2022 00:00
Kosovo
3 : 2
OFK Rtanj
Šljivar
Šljivar
1 : 7
FSU Kraljevica
Zaječar
17.04.2022 00:00
Šljivar
1 : 7
FSU Kraljevica
Sloga
Minićevo
3 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
17.04.2022
Sloga
3 : 0
Velika Jasikova
Trudbenik
Stalać
0 : 3
Vinogradar
Zleginje
17.04.2022 16:30
Trudbenik
0 : 3
Vinogradar
Parunovac
Parunovac
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
17.04.2022 16:30
Parunovac
2 : 0
Mačkovac
Mladost (T)
Toljevac
0 : 5
Kupci
Kupci
17.04.2022 16:30
Mladost (T)
0 : 5
Kupci
Čitluk
Čitluk
5 : 1
Bošnjane
Bošnjane
17.04.2022 16:30
Čitluk
5 : 1
Bošnjane
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Sloga (L)
Lozna
17.04.2022 16:30
Temnić 1924
3 : 1
Sloga (L)
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 0
FUD
Brus
17.04.2022 16:30
Sloga (Ć)
4 : 0
FUD
Sebečevac
Sebečevac
2 : 4
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
17.04.2022 16:30
Sebečevac
2 : 4
Jastrebac (VŠ)
13. April
Lomnica
3 : 2
Sloga (D)
Dašnica
17.04.2022 16:30
13. April
3 : 2
Sloga (D)
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 2
Napredak
Čestereg
17.04.2022 16:00
Vojvodina (NM)
2 : 2
Napredak
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
17.04.2022 16:00
Mladost (L)
2 : 1
Mladost (BD)
Polet
Nakovo
3 : 1
Rusanda
Melenci
17.04.2022 16:00
Polet
3 : 1
Rusanda
ASK
Aradac
0 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
17.04.2022 16:00
ASK
0 : 1
ŽFK Banat
Borac
Aleksandrovo
1 : 2
ŽAK
Kikinda
17.04.2022 16:00
Borac
1 : 2
ŽAK
Banat
Čenta
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
17.04.2022 16:00
Banat
1 : 0
Budućnost
Kolare
Kolare
1 : 1
Moravac 2015
Krušar
17.04.2022 16:30
Kolare
1 : 1
Moravac 2015
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 1
Partizan (M)
Majur
17.04.2022 16:30
Rudar (St)
3 : 1
Partizan (M)
Napredak
Drenovac
0 : 2
Budućnost (Đ)
Đurinac
17.04.2022 16:30
Napredak
0 : 2
Budućnost (Đ)
GFK Tabane
Jagodina
2 : 1
Partizan (G)
Glogovac
17.04.2022 16:30
GFK Tabane
2 : 1
Partizan (G)
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 1
Javor
Sladaja
17.04.2022 16:30
OFK Juhor 2016
2 : 1
Javor
Sloga
Voljavče
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
17.04.2022 16:30
Sloga
2 : 0
Dragocvet
Mladost (R)
Ranovac
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
17.04.2022 16:00
Mladost (R)
3 : 0
Borac (K)
Železničar
Požarevac
5 : 1
Sirakovo
Sirakovo
17.04.2022 16:00
Železničar
5 : 1
Sirakovo
Borac (Ž)
Žabari
6 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
17.04.2022 16:00
Borac (Ž)
6 : 3
Budućnost (V)
Krilaš
Ćovdin
6 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
17.04.2022 16:00
Krilaš
6 : 0
Žitkovica 2017
Rudar (Kr)
Krepoljin
5 : 4
Sloga (L)
Lučica
17.04.2022 16:00
Rudar (Kr)
5 : 4
Sloga (L)
Dragoš
Pirot
1 : 4
Željuša
Željuša
17.04.2022 16:00
Dragoš
1 : 4
Željuša
Pobeda
Držina
2 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
17.04.2022 16:00
Pobeda
2 : 3
Vladimir Durković
Gnjilan
Gnjilan
0 : 1
Spartak
Pirot
17.04.2022 16:00
Gnjilan
0 : 1
Spartak
Beljina
Beljina
6 : 0
Mladost
Cvetovac
17.04.2022 16:00
Beljina
6 : 0
Mladost
Budućnost (Z)
Zvečka
2 : 2
Krtinska
Krtinska
17.04.2022 16:00
Budućnost (Z)
2 : 2
Krtinska
Turbina
Vreoci
1 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
17.04.2022 16:00
Turbina
1 : 0
Dimitrije Tucović
Radnički (R)
Rudovci
3 : 1
BSK 1926
Baćevac
17.04.2022 10:00
Radnički (R)
3 : 1
BSK 1926
Šumadija
Šopić
10 : 2
Omladinac
Veliko Polje
17.04.2022 16:00
Šumadija
10 : 2
Omladinac
Strelac
Mislođin
5 : 2
Lisović 1977
Lisović
17.04.2022 16:00
Strelac
5 : 2
Lisović 1977
Pudarci
Pudarci
2 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
17.04.2022 16:00
Pudarci
2 : 0
Šumadija 1962
Napredak
Međulužje
1 : 2
Rabrovac
Rabrovac
17.04.2022 16:00
Napredak
1 : 2
Rabrovac
Boleč
Boleč
3 : 1
Vrčin
Vrčin
17.04.2022 16:00
Boleč
3 : 1
Vrčin
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
17.04.2022 11:00
Kaluđerica 1969
3 : 0
Velika Krsna
SUF Dubona
Dubona
1 : 4
Dunavac
Grocka
17.04.2022 16:00
SUF Dubona
1 : 4
Dunavac
Zaklopača
Zaklopača
2 : 0
Podunavac
Ritopek
17.04.2022 16:00
Zaklopača
2 : 0
Podunavac
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
17.04.2022 16:00
Dunav
1 : 1
Siti Sport Klub
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 5
Beograd Karaburma
Beograd
17.04.2022 18:00
Šećeranac Ada
2 : 5
Beograd Karaburma
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
Heroj Polet
Jajinci
17.04.2022 16:00
PKB Kovilovo
0 : 1
Heroj Polet
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 0
Borac (O)
Ostružnica
17.04.2022 16:00
Balkan Mirijevo
2 : 0
Borac (O)
Srem
Jakovo
1 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
17.04.2022 16:00
Srem
1 : 2
Posavac Tišma
Maršić
Maršić
1 : 2
Srbija
Ilićevo
17.04.2022 16:00
Maršić
1 : 2
Srbija
Kolonija
Kragujevac
4 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
17.04.2022 16:00
Kolonija
4 : 2
Mladost (P)
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
17.04.2022 16:00
Slavija
2 : 2
Šumadija 1934
Zastava
Kragujevac
4 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
17.04.2022 16:00
Zastava
4 : 2
Pobeda 1926
ZSK
Valjevo
1 : 3
Spartak 1924
Ljig
17.04.2022 15:30
ZSK
1 : 3
Spartak 1924
Mladost (D)
Dračić
1 : 1
Kačer
Belanovica
17.04.2022 15:30
Mladost (D)
1 : 1
Kačer
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Proleter
Bajevac
17.04.2022 15:30
Dimitrije Tucović
1 : 1
Proleter
Toplica
Donja Toplica
2 : 2
Žabari
Žabari (Valjevo)
17.04.2022 15:30
Toplica
2 : 2
Žabari
Trlić
Trlić
1 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
17.04.2022 15:30
Trlić
1 : 0
OFK Brđanac
Mladost
Lalinac
1 : 3
Radnički 2020
Knez Selo
17.04.2022 16:30
Mladost
1 : 3
Radnički 2020
Proleter
Donja Vrežina
0 : 2
Planinac 1933
Prva Kutina
17.04.2022 11:00
Proleter
0 : 2
Planinac 1933
Omladinac
Gornji Komren
8 : 0
Radnički 1936
Trupale
17.04.2022 16:30
Omladinac
8 : 0
Radnički 1936
Crvena zastava
Hum
1 : 2
Morava
Krušce
17.04.2022 16:30
Crvena zastava
1 : 2
Morava
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 3
Palilulac
Niš
17.04.2022 16:30
Stevan Nešticki
0 : 3
Palilulac
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
17.04.2022 16:30
Sloboda
0 : 0
Čegar 1946
Prilike
Prilike
3 : 1
Slatina
Slatina
17.04.2022 16:00
Prilike
3 : 1
Slatina
Kej
Čačak
3 : 1
Voćar
Kotraža
17.04.2022 16:00
Kej
3 : 1
Voćar
Gorušica
Viča
3 : 0
Jedinstvo
Puhovo
17.04.2022 16:00
Gorušica
3 : 0
Jedinstvo
Ozrem
Ozrem
4 : 0
Šumadija
Brđani
17.04.2022 16:00
Ozrem
4 : 0
Šumadija
Mladost
Preljina
1 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
17.04.2022 16:00
Mladost
1 : 2
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
Donja Trepča
3 : 2
Rakova
Rakova
17.04.2022 16:00
Zadrugar
3 : 2
Rakova
Rudar
Bresnica
3 : 3
Donja Vrbava
Donja Vrbava
17.04.2022 16:00
Rudar
3 : 3
Donja Vrbava
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Orlovac 1932
Mrčajevci
17.04.2022 16:00
Napredak
2 : 0
Orlovac 1932
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Tavnik
Tavnik
17.04.2022 16:30
Ibar
3 : 1
Tavnik
Koštampolje
Delimeđe
1 : 2
Budućnost
Konarevo
17.04.2022 16:30
Koštampolje
1 : 2
Budućnost
Proleter
Pečenog
0 : 3
Napredak
Gračac
17.04.2022 11:00
Proleter
0 : 3
Napredak
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Mataruge
Mataruge
17.04.2022 16:30
Omladinac (NS)
1 : 1
Mataruge
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
17.04.2022 16:30
Zvezda
1 : 0
Mladost (V)
OFK Progorelica
Progorelica
0 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
17.04.2022 16:30
OFK Progorelica
0 : 3
OFK Ras
Ribnica
Jovac
3 : 1
Radnik
Ušće
17.04.2022 16:30
Ribnica
3 : 1
Radnik
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Vidojevica
Lešnica
17.04.2022 16:30
Jedinstvo (MZ)
2 : 1
Vidojevica
Radnički (Kl)
Klupci
4 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
17.04.2022 16:30
Radnički (Kl)
4 : 0
Milan Orlić
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 0
Radnički (Ko)
Koceljeva
17.04.2022 16:30
Jedinstvo (Š)
3 : 0
Radnički (Ko)
Sloga
Lipnički Šor
4 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
17.04.2022 16:30
Sloga
4 : 0
Podrinje
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Majur
Majur
17.04.2022 16:30
Hajduk Stanko
2 : 0
Majur
Drina
Badovinci
2 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
17.04.2022 16:30
Drina
2 : 0
Gučevo 1929
Polet
Rasna
0 : 2
Avijatičar Vranjani
Vranjani
17.04.2022 16:00
Polet
0 : 2
Avijatičar Vranjani
Lazarica
Prilipac
4 : 1
Višesava
Bajina Bašta
17.04.2022 16:00
Lazarica
4 : 1
Višesava
Ježevica
Velika Ježevica
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
17.04.2022 16:00
Ježevica
1 : 1
Crnokosa
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Čajetina
Čajetina
17.04.2022 16:00
Omladinac
0 : 2
Čajetina
Perućac
Perućac
4 : 1
Sečica
Seča reka
17.04.2022 16:00
Perućac
4 : 1
Sečica
Bakionica
Bakionica
2 : 3
Tara
Kremna
17.04.2022 16:00
Bakionica
2 : 3
Tara
Sloga
Sjenica
3 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
17.04.2022 16:00
Sloga
3 : 0
Plavi Tok
Jedinstvo
Kalenić
2 : 1
Prvi partizan
Užice
17.04.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 1
Prvi partizan
Rampa
Požega
1 : 2
OFK Kotroman
Mokra Gora
17.04.2022 14:30
Rampa
1 : 2
OFK Kotroman
Lugina
Preševo
2 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
17.04.2022 16:00
Lugina
2 : 0
Mladost (B)
Levosoje
Levosoje
3 : 0
Čelik
Belo polje
17.04.2022 16:00
Levosoje
3 : 0
Čelik
Mineralac
Vranjska Banja
2 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
17.04.2022 16:00
Mineralac
2 : 0
FSU Južna pruga
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 2
Pavlovac
Pavlovac
17.04.2022 16:00
BSK Bujanovac
3 : 2
Pavlovac
Dračić 2018
Dračić
1 : 5
Rajac
Kadina Luka
17.04.2022 11:00
Dračić 2018
1 : 5
Rajac
Rakac Stave
Stave
1 : 0
Kotešica
Kotešica
17.04.2022 11:00
Rakac Stave
1 : 0
Kotešica
Popadić
Popadić
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
17.04.2022 11:00
Popadić
2 : 0
Junior Novo Naselje
Mali korak
Oglađenovac
1 : 4
Kolubara 2
Valjevo
17.04.2022 11:00
Mali korak
1 : 4
Kolubara 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
17.04.2022 11:00
Milenko Pavlović
1 : 1
Tešnjar
Jadar 2013
Valjevo
3 : 2
Polet
Popučke
17.04.2022 11:00
Jadar 2013
3 : 2
Polet
Lukavac
Lukavac
0 : 4
OFK Povlen
Brezovice
17.04.2022 11:00
Lukavac
0 : 4
OFK Povlen
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Graničar
Riđica
17.04.2022 16:30
Zadrugar
3 : 0
Graničar
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
17.04.2022 16:30
Omladinac (B)
0 : 2
BSK
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 2
Hajduk
Stapar
17.04.2022 16:30
OFK Odžaci
0 : 2
Hajduk
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 5
Mladost
Kruščić
17.04.2022 16:30
Dinamo 1923
3 : 5
Mladost
Kula
Kula
1 : 0
Polet
Sivac
17.04.2022 16:30
Kula
1 : 0
Polet
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
17.04.2022 16:30
Terekveš
2 : 0
Aleksa Šantić
Župski biseri
Lacisled
4 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
17.04.2022
Župski biseri
4 : 1
Ribnik
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 5
Jezero 2017
Zlatari
17.04.2022
Donji Kopaonik
4 : 5
Jezero 2017
Mladost
Donji Katun
1 : 2
Polet 57
Milutovac
17.04.2022
Mladost
1 : 2
Polet 57
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
17.04.2022 16:30
Stari Trstenik
1 : 3
Velika Drenova
Glogonj
Glogonj
8 : 0
Pobeda
Samoš
17.04.2022 16:30
Glogonj
8 : 0
Pobeda
Unirea
Uzdin
4 : 2
Omladinac 1927
Opovo
17.04.2022 16:30
Unirea
4 : 2
Omladinac 1927
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 1
Mundial
Pančevo
17.04.2022 16:30
Omladinac (D)
2 : 1
Mundial
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
17.04.2022 16:30
Radnički (B)
2 : 0
Mladost (V)
Šarbane
Šarbane
0 : 0
Sovljak
Sovljak
17.04.2022 15:30
Šarbane
0 : 0
Sovljak
Ratkovac
Ratkovac
0 : 1
Jedinstvo (M)
Milorci
17.04.2022 15:30
Ratkovac
0 : 1
Jedinstvo (M)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 1
Nepričava
Nepričava
17.04.2022 15:30
Tvrdojevac
3 : 1
Nepričava
OFK Paljuvi
Paljuvi
5 : 1
Polet (T)
Takovo
17.04.2022 15:30
OFK Paljuvi
5 : 1
Polet (T)
Čučuge
Čučuge
5 : 1
Pambukovica
Pambukovica
17.04.2022 15:30
Čučuge
5 : 1
Pambukovica
Joševa
Joševa
3 : 2
Omladinac (K)
Kalinovac
17.04.2022 15:30
Joševa
3 : 2
Omladinac (K)
Mladost (V)
Vračević
1 : 5
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
17.04.2022 15:30
Mladost (V)
1 : 5
Pepeljevac
Graničar (O)
Obrež
5 : 1
PSK Putinci
Putinci
17.04.2022 16:00
Graničar (O)
5 : 1
PSK Putinci
Krušedol
Krušedol
2 : 0
Jedinstvo
Platičevo
17.04.2022 16:00
Krušedol
2 : 0
Jedinstvo
Srem
Sremski Mihaljevci
7 : 0
Napredak
Žarkovac
17.04.2022 16:00
Srem
7 : 0
Napredak
Mladost
Buđanovci
2 : 4
Hajduk 1932
Šimanovci
17.04.2022 16:00
Mladost
2 : 4
Hajduk 1932
ČSK Čortanovci
Čortanovci
0 : 2
Šumar
Ogar
17.04.2022 16:00
ČSK Čortanovci
0 : 2
Šumar
Partizan
Tomaševac
4 : 3
Potisje
Knićanin
17.04.2022 16:30
Partizan
4 : 3
Potisje
Bilećanin
Sečanj
5 : 3
Mladost
Belo Blato
17.04.2022 16:30
Bilećanin
5 : 3
Mladost
Tamiš
Farkaždin
0 : 7
MSK
Mihajlovo
17.04.2022 16:30
Tamiš
0 : 7
MSK
Tisa 1933
Taraš
0 : 6
Naftagas
Boka
17.04.2022 16:30
Tisa 1933
0 : 6
Naftagas
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
17.04.2022 16:30
OFK Stajićevo
1 : 3
Radnički 1911
OFK Gradnulica
Zrenjanin
4 : 2
OFK Klek
Klek
17.04.2022 16:30
OFK Gradnulica
4 : 2
OFK Klek
Gradac
Konopnica
6 : 0
Jašunja
Jašunja
17.04.2022 11:00
Gradac
6 : 0
Jašunja
Marjan MB
Mala Biljanica
0 : 2
Rudar 1973
Rudare
17.04.2022 11:00
Marjan MB
0 : 2
Rudar 1973
Šumadija
Razgojna
1 : 1
Lemind 1953
Leskovac
17.04.2022 11:00
Šumadija
1 : 1
Lemind 1953
Prva Iskra
Runjani
6 : 1
Luk
Voćnjak
17.04.2022 16:30
Prva Iskra
6 : 1
Luk
Jelav
Jelav
0 : 1
7. Juli
Bela Crkva
17.04.2022 16:30
Jelav
0 : 1
7. Juli
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
17.04.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 1
Jadar 1961
Velika Reka
Velika Reka
6 : 0
Sloga
Straža
17.04.2022 16:30
Velika Reka
6 : 0
Sloga
Antimon
Zajača
4 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
17.04.2022 16:30
Antimon
4 : 0
TE Gučevo
Vojvoda
Dučina
2 : 1
Crvena zvezda
Ralja
17.04.2022 16:00
Vojvoda
2 : 1
Crvena zvezda
Sopot
Sopot
0 : 1
Mali Požarevac
Mali Požarevac
17.04.2022 16:00
Sopot
0 : 1
Mali Požarevac
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 2
Vis
Parcani
17.04.2022 16:00
Nemenikuće
4 : 2
Vis
Popović
Popovići
2 : 3
Sibnica
Sibnica
17.04.2022 16:00
Popović
2 : 3
Sibnica
Mladost (G)
Guberevac
6 : 2
OFK Slatina
Slatina
17.04.2022 16:00
Mladost (G)
6 : 2
OFK Slatina
Stojnik
Stojnik
1 : 10
OFK Rogača
Rogača
17.04.2022 16:00
Stojnik
1 : 10
OFK Rogača
Rojkovac
Obrenovac
3 : 0
Partizan
Draževac
17.04.2022 17:00
Rojkovac
3 : 0
Partizan
Skela
Skela
5 : 3
Jedinstvo
Dren
17.04.2022 17:00
Skela
5 : 3
Jedinstvo
Borac
Ušće
3 : 1
Munja
Barič
17.04.2022 17:00
Borac
3 : 1
Munja
Polet
Grabovac
3 : 1
Duboko
Mala Moštanica
17.04.2022 11:00
Polet
3 : 1
Duboko
OFK Zabrežje
Zabrežje
5 : 0
Rvati
Obrenovac
17.04.2022 11:00
OFK Zabrežje
5 : 0
Rvati
Omladinac
Šaludovac
2 : 1
Planinac
Panjevac
17.04.2022 16:30
Omladinac
2 : 1
Planinac
Pomoravlje
Ostrikovac
4 : 3
Beljanica
Strmosten
17.04.2022 16:30
Pomoravlje
4 : 3
Beljanica
Šumadija
Trešnjevica
1 : 0
Sinđelić
Vojnik
17.04.2022 16:30
Šumadija
1 : 0
Sinđelić
Sloga
Donje Vidovo
3 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
17.04.2022 16:30
Sloga
3 : 2
15. Avgust 1950
Rudar
Plazane
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
17.04.2022 16:30
Rudar
2 : 0
OFK Batinac
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 1
Busije
Zemun
17.04.2022 16:00
Velika Moštanica
2 : 1
Busije
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 1
Dedinje
Beograd
17.04.2022 16:00
Novi Beograd
3 : 1
Dedinje
Borac
Progar
1 : 1
BUSK
Beograd
17.04.2022 16:00
Borac
1 : 1
BUSK
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 2
13. maj
Zemun
17.04.2022 16:00
Sinđelić 2012
1 : 2
13. maj
Železnik 1930
Železnik
0 : 0
Šumadinac
Bečmen
17.04.2022 10:00
Železnik 1930
0 : 0
Šumadinac
Rekreativo 011
Beograd
1 : 4
Bežanija
Beograd
17.04.2022 12:00
Rekreativo 011
1 : 4
Bežanija
OFK Crvenka
Borča
1 : 0
Pionir
Besni Fok
17.04.2022 16:00
OFK Crvenka
1 : 0
Pionir
Resnik
Resnik
2 : 4
KFK Ravna gora
Zemun
17.04.2022 16:00
Resnik
2 : 4
KFK Ravna gora
Palilulac
Beograd
0 : 3
Avala 1939
Beli Potok
17.04.2022 16:00
Palilulac
0 : 3
Avala 1939
Pinosava
Pinosava
0 : 1
Minel
Ripanj
17.04.2022 16:00
Pinosava
0 : 1
Minel
Mladi proleter
Beograd
1 : 3
Sveti Stefan
Slanci
17.04.2022 11:00
Mladi proleter
1 : 3
Sveti Stefan
Ćava
Grošnica
3 : 4
Divostin
Kragujevac
17.04.2022 16:00
Ćava
3 : 4
Divostin
OFK Žeželj
Donja Sabanta
7 : 0
Dobrača
Dobrača
17.04.2022 16:00
OFK Žeželj
7 : 0
Dobrača
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 5
Jadran
Kragujevac
17.04.2022 16:00
OFK Bagremar
1 : 5
Jadran
Kragujevac
Kragujevac
2 : 3
Stanovo 1941
Stanovo
17.04.2022 11:00
Kragujevac
2 : 3
Stanovo 1941
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
Seljak
Cvetojevac
17.04.2022 16:00
21. oktobar
3 : 1
Seljak
Jedinstvo
Oplanić
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
17.04.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Mladost (R)
Feniks
Rača
2 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
17.04.2022 10:00
Feniks
2 : 0
Partizan
Karađorđe
Vučić
2 : 0
Šumadija
Sipić
17.04.2022 11:00
Karađorđe
2 : 0
Šumadija
Mladost (T)
Tečić
3 : 1
GFK Strelište
Jagodina
17.04.2022 16:30
Mladost (T)
3 : 1
GFK Strelište
Osaonica
Bagrdan
3 : 0
Šumadinac
Dragovo
17.04.2022 16:30
Osaonica
3 : 0
Šumadinac
Vinorača
Vinorača
3 : 0
Bratstvo
Međureč
17.04.2022 16:30
Vinorača
3 : 0
Bratstvo
Mladost (G)
Gložane
3 : 1
Kupinovac
Kupinovac
17.04.2022 16:30
Mladost (G)
3 : 1
Kupinovac
Mladost (K)
Končarevo
2 : 0
Morava
Ribare
17.04.2022 16:30
Mladost (K)
2 : 0
Morava
Kopljari
Kopljari
2 : 2
Šumadinac
Stojnik
17.04.2022 16:00
Kopljari
2 : 2
Šumadinac
Kalipolje
Žabare
2 : 0
Šamot
Aranđelovac
17.04.2022 11:00
Kalipolje
2 : 0
Šamot
Mladost (R)
Rajkovac
0 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
17.04.2022 16:00
Mladost (R)
0 : 2
Trešnjevica
B 2000
Aranđelovac
2 : 0
Venčani
Venčani
17.04.2022 11:00
B 2000
2 : 0
Venčani
Tulež
Tulež
1 : 0
Gorski Car
Garaši
17.04.2022 16:00
Tulež
1 : 0
Gorski Car
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 5
Slavija (P)
Pivnice
17.04.2022 16:30
Bački Hajduk
0 : 5
Slavija (P)
Orlovi
Bačka Palanka
4 : 2
Kulpin
Kulpin
17.04.2022 16:30
Orlovi
4 : 2
Kulpin
Borac
Vizić
2 : 1
Mladost
Mali Bač
17.04.2022 16:30
Borac
2 : 1
Mladost
Slavija (B)
Bođani
1 : 5
Soko
Nova Gajdobra
17.04.2022 16:30
Slavija (B)
1 : 5
Soko
Neštin
Neštin
2 : 6
Maglić
Bački Maglić
17.04.2022 16:30
Neštin
2 : 6
Maglić
Omladinac
Slepčević
2 : 4
Mladost
Mačvanski Metković
17.04.2022 16:00
Omladinac
2 : 4
Mladost
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
Torpedo
Tabanović
17.04.2022 16:00
Napredak
1 : 2
Torpedo
Mladi borac
Dublje
5 : 0
Sloga
Duvanište
17.04.2022 16:00
Mladi borac
5 : 0
Sloga
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Stojan Lazarac
Sovljak
17.04.2022 16:00
Milicionar
1 : 0
Stojan Lazarac
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 4
Sloboda
Salaš Crnobarski
17.04.2022 16:00
Budućnost (Z)
1 : 4
Sloboda
Gorki
Glušci
1 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
17.04.2022 16:00
Gorki
1 : 1
Budućnost (PD)
Petlovača
Petlovača
1 : 1
Duško
Klenje
17.04.2022 16:00
Petlovača
1 : 1
Duško
Studen Vitez
Studenica
3 : 1
Gruža
Vitanovac
17.04.2022 11:00
Studen Vitez
3 : 1
Gruža
Apolon 2018
Kovači
4 : 0
Lazac
Lazac
17.04.2022 16:30
Apolon 2018
4 : 0
Lazac
Omladinac
Drakčići
0 : 4
Miločajac
Miločaj
17.04.2022 16:30
Omladinac
0 : 4
Miločajac
Mineral 2015
Rudno
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
17.04.2022 11:00
Mineral 2015
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 2
Mlada krila
Metikoši
17.04.2022 16:30
Jedinstvo (G)
3 : 2
Mlada krila
Borac
Vraneši
3 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
17.04.2022 16:30
Borac
3 : 1
Jovo Kursula
Granit
Jošanička banja
3 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
17.04.2022 16:30
Granit
3 : 1
Popovići Vrnjci
Trešnjevka
Trbusac
5 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
17.04.2022 16:00
Trešnjevka
5 : 0
Vlašić
Dobrava Žabar 2020
Žabar
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
17.04.2022 16:00
Dobrava Žabar 2020
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 4
Šipurske livade
Šabac
17.04.2022 16:00
Pričinović
2 : 4
Šipurske livade
Sloga (M)
Matijevac
1 : 2
Mrovska
Mrovska
17.04.2022 16:00
Sloga (M)
1 : 2
Mrovska
Dumača
Pocerski Metković
2 : 0
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
17.04.2022 16:00
Dumača
2 : 0
Mladost (PP)
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 1
Sloga (K)
Krnić
17.04.2022 16:00
OFK Letnjikovac 1983
2 : 1
Sloga (K)
Jevremovac
Jevremovac
7 : 0
Dobrava
Vukošić
17.04.2022 16:00
Jevremovac
7 : 0
Dobrava
Novoselac
Novo Selo
5 : 2
Real Niš
Niš
17.04.2022 16:30
Novoselac
5 : 2
Real Niš
Mezgraja
Mezgraja
0 : 4
Mramor
Mramor
17.04.2022 16:30
Mezgraja
0 : 4
Mramor
Vrtište
Vrtište
0 : 3
Standard 2021
Čamurlija
17.04.2022 16:30
Vrtište
0 : 3
Standard 2021
Mladost
Donji Komren
3 : 2
Spartak
Sićevo
17.04.2022 16:30
Mladost
3 : 2
Spartak
Sloga 1948
Malča
8 : 0
Supovac
Supovac
17.04.2022 16:30
Sloga 1948
8 : 0
Supovac
Sloga (DT)
Donja Trnava
2 : 3
Jasenovik 2018
Jasenovik
17.04.2022 11:00
Sloga (DT)
2 : 3
Jasenovik 2018
Terekveš
Hetin
5 : 1
1. Oktobar
Srpski Itebej
17.04.2022 16:00
Terekveš
5 : 1
1. Oktobar
Roham
Nova Crnja
4 : 0
Proleter
Međa
17.04.2022 16:00
Roham
4 : 0
Proleter
Malba
Žaočani
1 : 0
Planinac
Vujetinci
17.04.2022 15:30
Malba
1 : 0
Planinac
Lugovi
Čačak
17.04.2022
15:30
Prijatelji
Čačak
17.04.2022 15:30
Lugovi
:
Prijatelji
Mršinci
Mršinci
0 : 2
Vujan
Prislonica
17.04.2022 15:30
Mršinci
0 : 2
Vujan
Remont
Čačak
6 : 1
Gladijator
Čačak
17.04.2022 15:30
Remont
6 : 1
Gladijator
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 9
Čačak 94
Čačak
17.04.2022 15:30
Gavrilo Princip
0 : 9
Čačak 94
Gaučosi
Čačak
3 : 1
Morava
Mojsinje
17.04.2022 15:30
Gaučosi
3 : 1
Morava
Barič
Barič
1 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
17.04.2022 16:00
Barič
1 : 1
Napredak (B)
Mlava (B)
Bratinac
3 : 2
Stig 1955
Beranje
17.04.2022 16:00
Mlava (B)
3 : 2
Stig 1955
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 7
Dizel
Bare
17.04.2022 16:00
Ljubičevo
1 : 7
Dizel
Batovac
Batovac
4 : 0
Mladi Borac
Majilovac
17.04.2022 16:00
Batovac
4 : 0
Mladi Borac
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
17.04.2022 16:00
OFK Braničevo
1 : 0
Napredak 1934
Beli Orao
Bradarac
0 : 5
BSK 1931
Brežane
17.04.2022 16:00
Beli Orao
0 : 5
BSK 1931
Soko
Krvije
0 : 3
Jasenovac
Krepoljin
17.04.2022 16:00
Soko
0 : 3
Jasenovac
Manastirica
Manastirica
5 : 2
Zadrugar 1947
Tabanovac
17.04.2022 16:00
Manastirica
5 : 2
Zadrugar 1947
Pobeda 1953
Osanica
1 : 0
Integral
Batuša
17.04.2022 16:00
Pobeda 1953
1 : 0
Integral
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
17.04.2022 16:00
Sloga 1945
3 : 0
Jedinstvo (S)
Napredak (S)
Simićevo
2 : 1
Mladost (K)
Krupaja
17.04.2022 16:00
Napredak (S)
2 : 1
Mladost (K)
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
10 : 1
Padež
Petrovac
17.04.2022 16:00
Sloga
10 : 1
Padež
Lokomotiva
Belo Polje
7 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
17.04.2022 16:00
Lokomotiva
7 : 0
Veliki Suvodol
Tempo
Mozgovo
0 : 2
Jedinstvo
Bobovište
17.04.2022 16:00
Tempo
0 : 2
Jedinstvo
Sloga
Korman
1 : 3
Škriljac
Bradarac
17.04.2022 11:00
Sloga
1 : 3
Škriljac
OFK Sloga
Dobrujevac
3 : 0
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
17.04.2022 10:30
OFK Sloga
3 : 0
Rudar 2016
Borac
Trnjane
6 : 0
Polet
Vitoševac
17.04.2022 11:00
Borac
6 : 0
Polet
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
17.04.2022 11:00
Crvena zvezda
3 : 0
Ratar
Badljevica
Badljevica
3 : 4
Jezava
Smederevo
17.04.2022 16:00
Badljevica
3 : 4
Jezava
Budućnost
Mala Krsna
2 : 1
Skobalj
Skobalj
17.04.2022 16:00
Budućnost
2 : 1
Skobalj
Godomin
Smederevo
0 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
17.04.2022 16:00
Godomin
0 : 2
Crvena zvezda
Lunjevac
Lunjevac
4 : 0
Vožd 2020
Vodanj
17.04.2022 16:00
Lunjevac
4 : 0
Vožd 2020
Proleter 1947
Vranovo
4 : 1
Landol
Landol
17.04.2022 16:00
Proleter 1947
4 : 1
Landol
Bratstvo
Dljin
2 : 0
Devići
Devići
17.04.2022 16:00
Bratstvo
2 : 0
Devići
Radnički
Turica
2 : 4
Gradina
Rti
17.04.2022 16:00
Radnički
2 : 4
Gradina
Brezova
Brezova
2 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
17.04.2022 16:00
Brezova
2 : 0
Vrelo
Jedinstvo (M)
Martonoš
3 : 1
Tromeđa
Majdan
17.04.2022 16:30
Jedinstvo (M)
3 : 1
Tromeđa
Graničar
Đala
0 : 1
Hajduk
Podlokanj
17.04.2022 16:30
Graničar
0 : 1
Hajduk
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
17.04.2022 16:30
Slavija
1 : 1
Horgoš 1911
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
4 : 0
Čoka
Čoka
17.04.2022 16:30
Jedinstvo (SK)
4 : 0
Čoka
Jadran
Sanad
5 : 0
Šampion
Orom
17.04.2022 16:30
Jadran
5 : 0
Šampion
Tisa
Padej
2 : 0
Potisje
Kanjiža
17.04.2022 16:30
Tisa
2 : 0
Potisje
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
17.04.2022 16:00
Erdevik 2017
1 : 1
OFK Bačinci
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
17.04.2022 16:00
LSK Laćarak
1 : 3
Obilić 1993
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Zmaj
Noćaj
17.04.2022 16:00
Srem
2 : 1
Zmaj
Hajduk
Višnjićevo
5 : 0
Fruška Gora
Ruma
17.04.2022 16:00
Hajduk
5 : 0
Fruška Gora
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
17.04.2022 16:00
OFK Bikić
1 : 3
OFK Zeka Buljubaša
BSK
Bešenovo
2 : 0
Jedinstvo
Ruma
17.04.2022 16:00
BSK
2 : 0
Jedinstvo
Graničar (A)
Adaševci
0 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
17.04.2022 16:00
Graničar (A)
0 : 2
Graničar (K)
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 4
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
17.04.2022
Backovac Junajted
2 : 4
FC Stella Rossa
Velereč 94
Velereč
8 : 2
Omladinac
Kalimanići
17.04.2022
Velereč 94
8 : 2
Omladinac
Majdan
Majdan
2 : 4
Ozremica
Beršići
17.04.2022
Majdan
2 : 4
Ozremica
Semedraž
Semedraž
2 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
17.04.2022
Semedraž
2 : 1
Jablanica
Brezak
Pranjani
3 : 0
Lunjevica
Lunjevica
17.04.2022
Brezak
3 : 0
Lunjevica
Šilopaj
Šilopaj
5 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
17.04.2022
Šilopaj
5 : 3
Takovski Ustanak
Arbanasce
Arbanasce
1 : 0
Dobrič 1974
Brest
17.04.2022 13:00
Arbanasce
1 : 0
Dobrič 1974
Omladinac 1977
Arbanasce
4 : 3
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
17.04.2022 13:00
Omladinac 1977
4 : 3
Jugovići 1976
Lepaja 2018
Lepaja
4 : 1
Balajnac 2019
Balajnac
17.04.2022 10:00
Lepaja 2018
4 : 1
Balajnac 2019
Jastrebac 1979
Krajkovac
3 : 0
Koprijan
Gradište
17.04.2022 10:00
Jastrebac 1979
3 : 0
Koprijan
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
17.04.2022 16:30
Udarnik Višnjevac
5 : 1
Hajduk 1950
Solid
Subotica
0 : 4
Bikovo
Bikovo
17.04.2022 16:30
Solid
0 : 4
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
3 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
17.04.2022 16:30
Žednik
3 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 0
Čantavir
Čantavir
17.04.2022 16:30
Elektrovojvodina
2 : 0
Čantavir
Banat (D)
Dupljaja
4 : 1
Graničar
Miletićevo
17.04.2022 16:30
Banat (D)
4 : 1
Graničar
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 3
Omladinac
Zagajica
17.04.2022 16:30
Karaš (K)
2 : 3
Omladinac
Vitorul
Straža
2 : 4
Dunav
Banatska Palanka
17.04.2022 16:30
Vitorul
2 : 4
Dunav
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Partizan
Kajtasovo
17.04.2022 16:30
Borac (VS)
4 : 1
Partizan
Ratar
Kruščica
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
17.04.2022 16:30
Ratar
3 : 0
Karaš (J)
Ševac
Kusić
3 : 1
Polet
Izbište
17.04.2022 16:30
Ševac
3 : 1
Polet
Selevac 1919
Selevac
2 : 2
Budućnost 1948
Ratari
17.04.2022 12:00
Selevac 1919
2 : 2
Budućnost 1948
Beli Orlovi
Pridvorice
0 : 6
Udarnik
Baničina
17.04.2022 16:00
Beli Orlovi
0 : 6
Udarnik
Pobeda
Golobok
1 : 0
Bukovac
Mramorac
17.04.2022 16:00
Pobeda
1 : 0
Bukovac
Omladinac
Rakinac
3 : 1
Obilić
Staro Selo
17.04.2022 16:00
Omladinac
3 : 1
Obilić
Sloga
Miloševac
2 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
17.04.2022 16:00
Sloga
2 : 1
Bresje Superior
Karadjordje
Radovanje
0 : 3
Mladost
Novo Selo
17.04.2022 15:30
Karadjordje
0 : 3
Mladost
Moravac
Zaplanjska Toponica
3 : 0
10. februar
Šajinovac
17.04.2022 11:00
Moravac
3 : 0
10. februar
Elid
Donji Dušnik
0 : 4
Grkinja
Grkinja
17.04.2022 16:00
Elid
0 : 4
Grkinja
Slavija
Novo Orahovo
1 : 2
Sloboda
Stara Moravica
17.04.2022
Slavija
1 : 2
Sloboda
Mladost
Radičević
0 : 2
Tomislavci
Tomislavci
17.04.2022
Mladost
0 : 2
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
17.04.2022
Eđšeg
3 : 0
Jedinstvo
Pobeda
Pobeda
1 : 7
Proleter
Njegoševo
17.04.2022
Pobeda
1 : 7
Proleter
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 5
Egeta
Brza Palanka
17.04.2022 16:30
Lokomotiva
1 : 5
Egeta
Koča Anđelković
Tekija
0 : 2
Kladušnica
Kladušnica
17.04.2022 16:30
Koča Anđelković
0 : 2
Kladušnica
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 4
Dobrinjac
Donja Dobrinja
17.04.2022 13:00
Napredak
3 : 4
Dobrinjac
Glumač
Glumač
2 : 2
Knjaz
Srednja Dobrinja
17.04.2022 16:00
Glumač
2 : 2