Seljak
Hajduk

OFK Bagremar novi gradski prvoligaÅ”

11.06.2013 Željko Marinković

Iako joj je u ovoj utakmici predzadnjeg prvenstvenog kola bio potreban samo jedan bod kako bi i matematički postali prvaci lige, OFK Bagremar je na vrućem terenu u Pajazitovu ostvario ipak pobedu, čime se i zvanično naša u višem rangu. Proteklo je dosta godina kako bi se želje gradskog ligaša ostvarile. Međutim, Mladost prva dolazi u vođstvo i to već u 5. minutu kada je strelac bio Đusić. Nekada igrač Arsenala Tadić uspeva da poravnja u 21. minutu, da bi u nastavku nakon brojnih šansi gostiju tek u 68. minutu veliku pobedu doneo bivši igrač Radničkog Kragujevac Stevanović, čime je moglo da odpočen veliko slavlje, kome je u mnogo čemu kumovalo najmlađa Uprava u kragujevačkom fudbalu.

PAJAZITOVO: Strelci: 1:0 Đusić 5, 1:1 Tadić 21, 1:2 Stevanović u 68. minutu. Igralište: Mladosti Gledalaca: 50. Sudija: Anđela Biševac (Kragujevac). Žuti kartoni: Šapić (OFK Bagremar). Igrač utakmice: Aleksandar Tadić (OFK Bagremar).

MLADOST P. : Milošević, Todorčević, Begović, Živanović, Đorđević, Milenković, Đusić, Nikolić, Kuč, Janićijević, Todorović.
OFK BAGREMAR: Radović, Sremčević, Marković, Vukosavljević, Despotović, Đušić, Jevtić(Šapić), Tadić, Maksimović(Petrović), Stevanović, Sekulić