XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Radnik Sušica - Marjan MB 2:2
2 26.08.2018 11:00 Lemind 1953 - Radnik Sušica 0:3
3 02.09.2018 16:30 Radnik Sušica - Jedinstvo (Š) 2:0
4 09.09.2018 16:00 Gradac - Radnik Sušica 1:0
5 16.09.2018 16:00 Radnik Sušica - Plantaža 0:0
6 23.09.2018 15:30 Milanovo - Radnik Sušica 3:1
7 30.09.2018 15:30 Radnik Sušica - Radnički 8:2
8 07.10.2018 15:00 Radnik Sušica - Veliko Trnjane 1:1
9 14.10.2018 15:00 Sloboda - Radnik Sušica 2:0
10 21.10.2018 15:00 Radnik Sušica - Real 1:3
11 28.10.2018 14:00 Moravac - Radnik Sušica 2:0
12 04.11.2018 13:30 Radnik Sušica - Todorovce 3:2
13 11.11.2018 11:00 Bratstvo - Radnik Sušica 3:1
14 18.11.2018 13:00 Radnik Sušica - BSK 1:0
15 24.11.2018 13:00 Mladost (B) - Radnik Sušica 4:0
16 Marjan MB - Radnik Sušica
17 Radnik Sušica - Lemind 1953
18 Jedinstvo (Š) - Radnik Sušica
19 Radnik Sušica - Gradac
20 Plantaža - Radnik Sušica
21 Radnik Sušica - Milanovo
22 Radnički - Radnik Sušica
23 Veliko Trnjane - Radnik Sušica
24 Radnik Sušica - Sloboda
25 Real - Radnik Sušica
26 Radnik Sušica - Moravac
27 Todorovce - Radnik Sušica
28 Radnik Sušica - Bratstvo
29 BSK - Radnik Sušica
30 Radnik Sušica - Mladost (B)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Real 15 11 2 2 35
2 Sloboda 15 9 4 2 31
3 Moravac 15 10 1 4 31
4 Gradac 15 9 2 4 29
5 BSK 15 8 2 5 26
6 Milanovo 15 8 1 6 25
7 Lemind 1953 15 8 1 6 25
8 Bratstvo 15 6 4 5 22
9 Marjan MB 15 6 4 5 22
10 Plantaža 15 6 1 8 19
11 Radnik Sušica 15 5 3 7 18
12 Radnički 15 5 3 7 18
13 Jedinstvo (Š) (-1) 15 4 2 9 13
14 Mladost (B) 15 4 0 11 12
15 Todorovce 15 2 2 11 8
16 Veliko Trnjane (-1) 15 2 2 11 7
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu