XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Pomoravlje - Rudar 2001 2:0
2 25.08.2018 17:00 Rudar 2001 - Sloga (B) 2:1
3 02.09.2018 16:30 Omladinac (Š) - Rudar 2001 3:0
4 08.09.2018 16:30 Rudar 2001 - Đerdap 1:4
5 12.09.2018 16:00 Trgovački - Rudar 2001 2:0
6 15.09.2018 16:00 Rudar 2001 - Železničar 2:1
7 23.09.2018 15:30 Borac (Ž) - Rudar 2001 1:1
8 29.09.2018 15:30 Rudar 2001 - Makce 9:0
9 07.10.2018 15:00 Borac (K) - Rudar 2001 1:1
10 13.10.2018 15:00 Rudar 2001 - Budućnost 1:1
11 21.10.2018 14:30 Mlava (ML) - Rudar 2001 2:1
12 27.10.2018 13:30 Rudar 2001 - Polet (SD) 3:2
13 04.11.2018 13:30 Obilić - Rudar 2001 1:0
14 10.11.2018 13:00 Rudar 2001 - Rudar (K) 3:1
15 17.11.2018 13:00 Jedinstvo (Lj) - Rudar 2001 3:2
16 16.03.2019 14:30 Rudar 2001 - Pomoravlje
17 24.03.2019 14:30 Sloga (B) - Rudar 2001
18 30.03.2019 15:30 Rudar 2001 - Omladinac (Š)
19 06.04.2019 15:30 Đerdap - Rudar 2001
20 10.04.2019 15:30 Rudar 2001 - Trgovački
21 14.04.2019 15:30 Železničar - Rudar 2001
22 20.04.2019 16:00 Rudar 2001 - Borac (Ž)
23 28.04.2019 16:00 Makce - Rudar 2001
24 04.05.2019 16:30 Rudar 2001 - Borac (K)
25 12.05.2019 16:30 Budućnost - Rudar 2001
26 18.05.2019 17:00 Rudar 2001 - Mlava (ML)
27 25.05.2019 17:00 Polet (SD) - Rudar 2001
28 01.06.2019 17:30 Rudar 2001 - Obilić
29 09.06.2019 17:30 Rudar (K) - Rudar 2001
30 16.06.2019 17:30 Rudar 2001 - Jedinstvo (Lj)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pomoravlje 15 15 0 0 45
2 Đerdap 15 10 2 3 32
3 Borac (Ž) 15 8 3 4 27
4 Omladinac (Š) 15 8 1 6 25
5 Trgovački 15 7 4 4 25
6 Budućnost 15 7 3 5 24
7 Železničar 15 7 2 6 23
8 Mlava (ML) 15 6 3 6 21
9 Sloga (B) 15 5 5 5 20
10 Obilić 15 5 3 7 18
11 Rudar 2001 15 5 3 7 18
12 Rudar (K) 15 6 0 9 18
13 Polet (SD) 15 6 0 9 18
14 Jedinstvo (Lj) 15 5 2 8 17
15 Borac (K) 15 4 1 10 13
16 Makce (-1) 15 0 0 15 -1
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu