XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2016 17:00 OFK Kosanica - Sloga 3:2
2 20.08.2016 17:00 Žitorađa - OFK Kosanica 5:2
3 27.08.2016 16:30 OFK Kosanica - Trajal 0:1
4 04.09.2016 16:30 Poljoprivrednik - OFK Kosanica 2:0
5 10.09.2016 16:00 OFK Kosanica - SFS Borac 3:1
6 17.09.2016 16:00 OFK Kosanica - Morava 1918 2:0
7 25.09.2016 15:30 OFK Lugomir - OFK Kosanica 4:3
8 01.10.2016 15:30 OFK Kosanica - OFK Topličanin 1:3
9 08.10.2016 15:00 Kopaonik - OFK Kosanica 1:1
10 15.10.2016 15:00 OFK Kosanica - Župa 3:0
11 23.10.2016 14:00 Levač - OFK Kosanica 0:1
12 29.10.2016 14:00 OFK Kosanica - Bošnjane 3:1
13 06.11.2016 13:30 Rembas - OFK Kosanica 2:1
14 12.11.2016 13:30 OFK Kosanica - Jedinstvo 4:0
15 20.11.2016 13:00 Juhor - OFK Kosanica 2:2
16 12.03.2017 15:00 Sloga - OFK Kosanica 4:2
17 18.03.2017 15:00 OFK Kosanica - Žitorađa 0:0
18 26.03.2017 15:00 Trajal - OFK Kosanica 4:1
19 01.04.2017 16:00 OFK Kosanica - Poljoprivrednik 2:0
20 08.04.2017 16:00 SFS Borac - OFK Kosanica 1:1
21 12.04.2017 16:00 Morava 1918 - OFK Kosanica 4:1
22 15.04.2017 16:30 OFK Kosanica - OFK Lugomir 0:3
23 22.04.2017 16:30 OFK Topličanin - OFK Kosanica 3:0
24 29.04.2017 16:30 OFK Kosanica - Kopaonik 2:1
25 07.05.2017 16:30 Župa - OFK Kosanica 0:0
26 13.05.2017 16:30 OFK Kosanica - Levač 4:1
27 17.05.2017 17:00 Bošnjane - OFK Kosanica 2:2
28 20.05.2017 17:00 OFK Kosanica - Rembas 6:2
29 28.05.2017 17:30 Jedinstvo - OFK Kosanica 2:0
30 04.06.2017 17:30 OFK Kosanica - Juhor 5:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Trajal 30 24 3 3 75
2 OFK Topličanin 30 18 3 9 57
3 SFS Borac 30 14 7 9 49
4 Kopaonik 30 14 7 9 49
5 Žitorađa 30 12 8 10 44
6 Jedinstvo 30 14 2 14 44
7 OFK Kosanica (-1) 30 12 6 12 41
8 Sloga 30 12 5 13 41
9 Morava 1918 30 11 7 12 40
10 Poljoprivrednik 30 12 4 14 40
11 OFK Lugomir 30 12 4 14 40
12 Levač 30 11 7 12 40
13 Bošnjane 30 11 6 13 39
14 Župa (-3) 30 11 7 12 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Rembas 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Juhor (-1) 30 2 4 24 9
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu