XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 OFK Lugomir - Jedinstvo 3:1
2 21.08.2016 17:00 Juhor - OFK Lugomir 0:2
3 28.08.2016 16:30 OFK Lugomir - Sloga 1:2
4 03.09.2016 16:30 Žitorađa - OFK Lugomir 2:0
5 11.09.2016 16:00 OFK Lugomir - Trajal 0:1
6 18.09.2016 16:00 Poljoprivrednik - OFK Lugomir 2:3
7 25.09.2016 15:30 OFK Lugomir - OFK Kosanica 4:3
8 01.10.2016 15:30 Morava 1918 - OFK Lugomir 0:1
9 09.10.2016 15:00 OFK Lugomir - SFS Borac 1:1
10 16.10.2016 15:00 OFK Lugomir - OFK Topličanin 4:1
11 22.10.2016 14:00 Kopaonik - OFK Lugomir 2:2
12 30.10.2016 14:00 OFK Lugomir - Župa 1:2
13 06.11.2016 13:30 Levač - OFK Lugomir 0:0
14 13.11.2016 13:30 OFK Lugomir - Bošnjane 1:0
15 20.11.2016 13:00 Rembas - OFK Lugomir 1:0
16 12.03.2017 15:00 Jedinstvo - OFK Lugomir 1:0
17 19.03.2017 15:00 OFK Lugomir - Juhor 2:1
18 26.03.2017 15:00 Sloga - OFK Lugomir 3:1
19 02.04.2017 16:00 OFK Lugomir - Žitorađa 3:2
20 09.04.2017 16:00 Trajal - OFK Lugomir 2:0
21 12.04.2017 16:00 OFK Lugomir - Poljoprivrednik 4:2
22 15.04.2017 16:30 OFK Kosanica - OFK Lugomir 0:3
23 23.04.2017 16:30 OFK Lugomir - Morava 1918 2:3
24 29.04.2017 16:30 SFS Borac - OFK Lugomir 4:0
25 06.05.2017 16:30 OFK Topličanin - OFK Lugomir 4:0
26 14.05.2017 16:30 OFK Lugomir - Kopaonik 0:4
27 17.05.2017 17:00 Župa - OFK Lugomir 3:1
28 21.05.2017 17:00 OFK Lugomir - Levač 2:2
29 28.05.2017 17:30 Bošnjane - OFK Lugomir 1:0
30 04.06.2017 17:30 OFK Lugomir - Rembas 4:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Trajal 30 24 3 3 75
2 OFK Topličanin 30 18 3 9 57
3 SFS Borac 30 14 7 9 49
4 Kopaonik 30 14 7 9 49
5 Žitorađa 30 12 8 10 44
6 Jedinstvo 30 14 2 14 44
7 OFK Kosanica (-1) 30 12 6 12 41
8 Sloga 30 12 5 13 41
9 Morava 1918 30 11 7 12 40
10 Poljoprivrednik 30 12 4 14 40
11 OFK Lugomir 30 12 4 14 40
12 Levač 30 11 7 12 40
13 Bošnjane 30 11 6 13 39
14 Župa (-3) 30 11 7 12 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Rembas 30 7 6 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Juhor (-1) 30 2 4 24 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu