XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Srem - Crvena zvezda 1:2
2 23.08.2015 11:00 Žarkovo - Srem 2:0
3 30.08.2015 16:30 Srem - Budućnost 1:1
4 06.09.2015 16:30 Brodarac 1947 - Srem 3:1
5 13.09.2015 16:00 Srem - Dorćol 1:1
6 20.09.2015 16:00 Turbina - Srem 2:0
7 27.09.2015 15:30 Srem - IMR 2:2
8 04.10.2015 15:30 Srem - IMT 0:1
9 10.10.2015 10:00 BASK - Srem 2:1
10 18.10.2015 14:30 Srem - Sopot 2:0
11 24.10.2015 13:30 Teleoptik - Srem 3:0
12 01.11.2015 13:30 Srem - Radnički (O) 1:2
13 07.11.2015 11:00 GSP Polet - Srem 2:0
14 15.11.2015 13:00 Srem - Stepojevac Vaga 2:0
15 21.11.2015 13:00 Radnički (NB) - Srem 4:0
16 13.03.2016 14:30 Crvena zvezda - Srem 3:0
17 20.03.2016 14:30 Srem - Žarkovo 0:2
18 27.03.2016 15:00 Budućnost - Srem 2:1
19 03.04.2016 15:30 Srem - Brodarac 1947 2:1
20 09.04.2016 11:00 Dorćol - Srem 1:0
21 13.04.2016 16:00 Srem - Turbina 3:2
22 16.04.2016 16:00 IMR - Srem 0:0
23 23.04.2016 16:00 IMT - Srem 1:0
24 01.05.2016 16:30 Srem - BASK 3:1
25 07.05.2016 16:30 Sopot - Srem 2:2
26 15.05.2016 16:30 Srem - Teleoptik 2:3
27 18.05.2016 16:30 Radnički (O) - Srem 1:2
28 22.05.2016 16:30 Srem - GSP Polet 0:0
29 29.05.2016 17:00 Stepojevac Vaga - Srem 2:3
30 05.06.2016 17:00 Srem - Radnički (NB) 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost 30 17 9 4 60
2 Teleoptik 30 17 9 4 60
3 Brodarac 1947 30 16 8 6 56
4 Žarkovo 30 14 9 7 51
5 Radnički (NB) 30 14 7 9 49
6 IMT 30 14 6 10 48
7 Dorćol 30 12 6 12 42
8 Radnički (O) 30 12 5 13 41
9 IMR 30 11 7 12 40
10 Stepojevac Vaga 30 11 5 14 38
11 Sopot 30 10 5 15 35
12 GSP Polet 30 8 6 16 30
13 BASK 30 8 6 16 30
14 Crvena zvezda 30 8 6 16 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Turbina 30 8 5 17 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Srem 30 7 7 16 28
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu