XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 894 utakmica za dan
Nedelja, 18 Oktobar 2015

Fudbal

18.10.2015 15:00 Metalac 0 : 0 Mladost
18.10.2015 19:00 Partizan 3 : 2 Javor Matis
18.10.2015 19:00 Jagodina 1 : 1 Radnik
18.10.2015 15:00 Novi Pazar 0 : 0 Čukarički
18.10.2015 15:00 Spartak 0 : 2 Voždovac
18.10.2015 15:00 Borac 1 : 0 OFK Beograd
18.10.2015 15:00 Proleter 3 : 3 Zemun
18.10.2015 17:00 Široki Brijeg 2 : 1 Olimpic
18.10.2015 15:00 Travnik 1 : 2 Mladost
18.10.2015 18:00 Zrinjski 2 : 1 Željezničar
18.10.2015 15:00 Slavija 3 : 0 Borac
18.10.2015 14:30 Sloboda (MG) 0 : 0 Tekstilac
18.10.2015 14:30 Omarska 8 : 0 Ozren
18.10.2015 14:30 Borac 1 : 1 Ljubić
18.10.2015 14:30 Župa 0 : 7 Sloga (D)
18.10.2015 14:30 Mladost (DS) 2 : 1 Liješće
18.10.2015 14:30 Mladost (R) 4 : 2 Sloga Junajted
18.10.2015 14:30 Jedinstvo (Br) 1 : 2 Napredak
18.10.2015 14:30 Karanovac 2 : 0 Mladost
18.10.2015 14:30 Gomjenica 3 : 2 FSA
18.10.2015 14:30 Sloga DIPO 0 : 0 Lijevče
18.10.2015 14:30 OFK Ravan 0 : 3 OFK Lauš
18.10.2015 14:30 Vranjak 3 : 2 Naša krila
18.10.2015 14:30 Budućnost 2 : 0 OFK Pridjel
18.10.2015 14:30 Crvena zvijezda 1 : 4 Mineral
18.10.2015 14:30 Rudanka 2 : 0 Polet 1926
18.10.2015 14:30 Skugrić 5 : 3 Ozren
18.10.2015 14:30 OFK Trnovica 2 : 2 Birač
18.10.2015 14:30 Majevica 1 : 3 Guber
18.10.2015 14:30 Milići 3 : 0 Jedinstvo
18.10.2015 14:30 Proleter 2 : 0 OFK Šekovići
18.10.2015 14:00 Rudo 0 : 2 Romanija
18.10.2015 14:30 Brzi 0 : 1 Plamen
18.10.2015 14:30 Radnik Urije 1 : 2 Omladinac
18.10.2015 14:30 Sloga 4 : 2 Mrakovica
18.10.2015 14:30 Bratstvo 3 : 0 Berek 1975
18.10.2015 14:30 Kozara 2 : 2 Slaven
18.10.2015 15:00 Mladost (B) 1 : 0 Torpedo
18.10.2015 15:00 Borac (M) 5 : 2 Kladari
18.10.2015 15:00 Biseri 0 : 1 Mladi Krajišnik
18.10.2015 15:00 Ratar 1 : 0 Sloboda
18.10.2015 15:00 Borac (Š) 5 : 4 Bratstvo
18.10.2015 15:00 Kozara 4 : 1 Tamaris
18.10.2015 14:30 Gomionica 0 : 2 Gorica
18.10.2015 14:30 Šnjegotina 8 : 2 Borac
18.10.2015 14:30 Čelinac 2 : 0 Krajina
18.10.2015 14:30 Džaja 0 : 1 Vrbas
18.10.2015 14:30 Polet-Krajišnik 2 : 1 Rekreativo
18.10.2015 17:00 Sloboda 2 : 3 Rudar
18.10.2015 17:00 Pelagićevo 5 : 1 Crvena Zvijezda
18.10.2015 17:00 Ukrina 0 : 3 Sloga
18.10.2015 17:00 Jedinstvo 1 : 5 Crkvina
18.10.2015 17:00 Zvijezda 4 : 0 Kladari
18.10.2015 17:00 Borac 6 : 0 Mladost
18.10.2015 17:00 Bosna 4 : 0 Bratstvo
18.10.2015 15:00 Sveti Jovan 2 : 1 Mladost 2003
18.10.2015 15:00 Gredice 1 : 1 Mladost (S)
18.10.2015 15:00 Slijepčevići 5 : 2 Grčica
18.10.2015 15:00 OFK Krbeti 3 : 2 Mladost (T)
18.10.2015 15:00 Obilić 2 : 1 Omladinac
18.10.2015 15:00 Mladost (L) 0 : 1 OFK Brezik
18.10.2015 15:00 Sava 04 3 : 0 Jugović
18.10.2015 14:30 Jedinstvo 1 : 0 Sloga 94
18.10.2015 14:30 BSK Ledinci 2 : 0 Novo doba
18.10.2015 14:30 Majevica 2 : 1 SFK Akademac UIS
18.10.2015 14:30 Miloš Obilić 0 : 0 Sloboda
18.10.2015 14:30 Drina 1 : 1 Semberija
18.10.2015 14:30 Priboj 2 : 2 Balatun
18.10.2015 14:00 Srpski Soko 0 : 3 Jardan
18.10.2015 14:00 Jadar 2 : 1 Polet
18.10.2015 14:00 Branjevo 2 : 1 Budućnost (S)
18.10.2015 14:00 Tabanci 1 : 4 Budućnost (P)
18.10.2015 14:30 Moštanica 0 : 3 Radnik
18.10.2015 14:30 Rasavci 2 : 1 Blatna
18.10.2015 14:30 Podgrmeč 6 : 0 Kiseljak
18.10.2015 14:30 Rudar 0 : 3 Svodna
18.10.2015 15:00 Borac 1 : 2 Polet
18.10.2015 15:00 Obradovac 2 : 3 OFK Laminci
18.10.2015 15:00 Novi Napredak 3 : 0 13 Skojevki
18.10.2015 15:00 Romanovci 2 : 1 Stevan Dukić
18.10.2015 14:30 Bratstvo 1 : 0 Vrbas
18.10.2015 14:30 Budućnost 3 : 2 Studenac
18.10.2015 14:30 Crvena zemlja 2 : 3 Biseri
18.10.2015 16:00 Skugrić 1964 6 : 0 Omladinac
18.10.2015 16:00 Partizan 2 : 0 Vučijak
18.10.2015 16:00 Sloga 73 2 : 2 Trebavac
18.10.2015 11:00 Sloboda 3 : 2 Crvena zvijezda
18.10.2015 15:00 Stević Jovan 5 : 0 Sloboda
18.10.2015 15:00 Panteri 3 : 0 Građanski
18.10.2015 15:00 Omladinac 4 : 3 Proleter
18.10.2015 15:00 OFK Magnojević 4 : 0 Koridor 2011
18.10.2015 15:00 Ljeljenča 0 : 1 Magnojević 2001
18.10.2015 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Obarska
18.10.2015 15:00 Moravac Orion 0 : 0 Dunav
18.10.2015 15:00 Temnić 1924 1 : 1 Car Konstantin
18.10.2015 15:00 Dunav 1 : 1 Vršac
18.10.2015 15:00 Dolina 0 : 0 Senta
18.10.2015 11:00 Žarkovo 0 : 0 Radnički (NB)
18.10.2015 14:30 Budućnost 4 : 0 Stepojevac Vaga
18.10.2015 14:30 Brodarac 1947 3 : 1 GSP Polet
18.10.2015 11:00 Dorćol 2 : 1 Radnički (O)
18.10.2015 14:30 Turbina 0 : 1 Teleoptik
18.10.2015 14:30 Srem 2 : 0 Sopot
18.10.2015 11:00 Polet (LJ) 0 : 2 Karađorđe
18.10.2015 14:30 Zvižd 3 : 1 Mačva
18.10.2015 15:00 Bošnjane 1 : 0 FUD
18.10.2015 15:00 Rembas 3 : 1 SFS Borac
18.10.2015 15:00 Morava 0 : 3 Žitorađa
18.10.2015 15:00 Župa 4 : 0 Jedinstvo (M)
18.10.2015 15:00 Poljoprivrednik 0 : 1 Lugomir
18.10.2015 15:00 Levač 1 : 0 Juhor
18.10.2015 15:00 Šarbanovac 6 : 0 Radnički (L)
18.10.2015 15:00 Rudar Alpos 2 : 2 Brodoremont
18.10.2015 15:00 Pukovac 3 : 1 Hajduk Veljko
18.10.2015 15:00 Moravica 0 : 0 Zaplanjac
18.10.2015 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 Bobište
18.10.2015 15:00 Vlasina 2 : 0 Jablanica
18.10.2015 15:00 ŽAK 1 : 1 Kozara
18.10.2015 15:00 Slavia 2 : 1 Polet
18.10.2015 14:00 Tekstilac 0 : 4 OFK Mladost APA
18.10.2015 14:00 Mladost (T) 1 : 0 ŽAK
18.10.2015 14:00 Bačka (P) 0 : 3 Polet (S)
18.10.2015 10:00 Subotica 1 : 1 Srbobran
18.10.2015 15:00 Budućnost (SN) 3 : 0 Kabel
18.10.2015 15:00 Kupinovo 5 : 0 Jugović
18.10.2015 15:00 LSK Laćarak 0 : 3 Jedinstvo (SP)
18.10.2015 15:00 Hajduk (B) 1 : 0 Slavija
18.10.2015 14:30 Napredak 0 : 0 Proleter
18.10.2015 14:30 Omladinac 0 : 1 GFK Jasenica 1911
18.10.2015 14:30 RSK 3 : 2 Borac
18.10.2015 14:30 OFK Osečina 1 : 2 Zadrugar
18.10.2015 14:30 Zlatar 0 : 0 Rađevac
18.10.2015 14:30 Ribnica 0 : 1 Provo
18.10.2015 14:30 Polimlje 1 : 0 Brezovica
18.10.2015 14:30 Sloga (S) 1 : 0 Budućnost
18.10.2015 14:30 Zlatibor 3 : 0 Radnički Stobex
18.10.2015 14:30 Bane 1 : 0 Ovčar
18.10.2015 14:30 Karađorđe 3 : 0 Dragačevo
18.10.2015 14:30 Polet (T) 1 : 1 Orlovac
18.10.2015 14:30 Braća Vuković 1 : 0 Arsenal
18.10.2015 14:00 Partizan 1 : 0 Kušiljevo
18.10.2015 14:00 Napredak (Z) 5 : 2 Mladi radnik
18.10.2015 14:00 Bratstvo 4 : 1 Dragocvet
18.10.2015 14:00 Sloga 9 : 2 Mladost (K)
18.10.2015 14:00 Napredak (D) 5 : 2 Budućnost
18.10.2015 14:00 OFK Bratstvo 2 : 1 OFK Batinac
18.10.2015 11:00 BSK 2 : 2 Mladost (J)
18.10.2015 14:30 Sloga 3 : 0 Gradina
18.10.2015 14:30 Čitluk 1 : 1 Mladi radnik
18.10.2015 14:30 Vinogradar 4 : 1 Ribnik
18.10.2015 14:30 Mačkovac 3 : 4 Naupare
18.10.2015 14:30 Mladost 1 : 2 Šanac
18.10.2015 14:30 Parunovac 1 : 3 13. April
18.10.2015 14:30 Jastrebac 1 : 0 Gornji Stepoš
18.10.2015 15:00 Jastrebac 3 : 0 Dunđerski
18.10.2015 15:00 Mladost 1982 1 : 1 Pobeda
18.10.2015 15:00 Dobrič 5 : 0 NS Tatko
18.10.2015 15:00 Partizanski put 2 : 2 Kosovac
18.10.2015 15:00 Borac 4 : 6 Jug Bogdan
18.10.2015 15:00 Real 1 : 2 Trbunje
18.10.2015 15:00 Kaćuša 0 : 3 Polet
18.10.2015 15:30 Doljevac 2 : 1 Zemljoradnik
18.10.2015 15:30 Mladost (Batuš.) 1 : 0 Orljane
18.10.2015 15:30 Radnički 1924 2 : 0 Radnički 1947 (Č)
18.10.2015 15:30 Jedinstvo (B) 1 : 1 Rasovača
18.10.2015 15:30 Malošište 4 : 1 Morava
18.10.2015 15:00 BSK 4 : 0 Nemetali
18.10.2015 15:00 Branik 1 : 2 Sloga
18.10.2015 15:00 Slatina 6 : 1 Radnički
18.10.2015 15:00 Blizna 2 : 3 Majdanpek
18.10.2015 15:00 Krivelj 7 : 1 Polom
18.10.2015 15:00 Deli Jovan 8 : 1 Čubra
18.10.2015 11:00 Ključ 6 : 1 Poreč
18.10.2015 15:00 Polet 2 : 3 Rudar
18.10.2015 15:00 Svrljiška Topla 1 : 9 ŠSK
18.10.2015 15:00 Trebič 4 : 0 Sloga
18.10.2015 15:00 OFK Knjaz 4 : 1 Grlište
18.10.2015 15:00 Omladinac 1 : 2 Malinik
18.10.2015 15:00 Zadrugar 2 : 1 Mladost
18.10.2015 15:00 Gnjilan 6 : 1 Napredak
18.10.2015 15:00 Željuša 0 : 2 Spartak
18.10.2015 14:00 Levosoje 1 : 0 Vihor
18.10.2015 11:00 Corrotica 3 : 0 Levosoje Talenat
18.10.2015 14:00 Čelik 0 : 2 Pčinja
18.10.2015 14:00 Mladost (B) 2 : 2 OFK Alakince
18.10.2015 14:00 Bukuroca 0 : 3 Ternoci
18.10.2015 14:00 Trešnjevka 1 : 0 Pavlovac
18.10.2015 14:00 Umac 3 : 3 Kumarevo
18.10.2015 14:00 Sloga (L) 3 : 1 Čekmin
18.10.2015 14:00 Zloćudovo 2 : 1 Radnički (P)
18.10.2015 14:00 Sloboda D.B 4 : 1 Vučje
18.10.2015 14:00 Jedinstvo GS 3 : 1 Plantaža
18.10.2015 14:00 Mladi Borac 2 : 2 Omladinac
18.10.2015 14:00 Progres 0 : 0 Brza
18.10.2015 14:00 Mladost V 1 : 2 Železničar
18.10.2015 Radnički 0 : 5 OFK Niš
18.10.2015 Mladost 1 : 3 Palilulac
18.10.2015 Vrtište 3 : 2 Proleter
18.10.2015 Crvena zastava 4 : 0 Mramor
18.10.2015 Sloboda 5 : 2 Budućnost
18.10.2015 Rudar 6 : 3 Morava
18.10.2015 Jedinstvo (GM) 4 : 2 Vulkan
18.10.2015 15:00 Vladimirovac 2 : 0 Partizan (G)
18.10.2015 15:00 Vulturul 3 : 1 Jugoslavija
18.10.2015 15:00 Sloga (BNS) 1 : 1 Jedinstvo Stević
18.10.2015 15:00 Mladost (V) 1 : 2 Mladost (O)
18.10.2015 15:00 Budućnost (A) 1 : 2 Dinamo 1945
18.10.2015 15:00 Terekveš 0 : 4 Polet
18.10.2015 15:00 Hajduk 1 : 2 Lipar
18.10.2015 15:00 Rusin 1 : 0 Borac
18.10.2015 15:00 Omladinac (B) 1 : 1 Kula
18.10.2015 15:00 Kordun 4 : 4 BSK
18.10.2015 14:30 Proleter 2 : 3 Bačka
18.10.2015 14:30 Eđšeg 1 : 7 Preporod
18.10.2015 14:30 Sloga 0 : 3 Krivaja
18.10.2015 15:00 Jadran 4 : 0 OFK Brestač
18.10.2015 15:00 Hajduk 1925 Podunavac 6 : 0 Donji Petrovci
18.10.2015 15:00 Hajduk (D) 1 : 1 Graničar 1924
18.10.2015 15:00 Jedinstvo (M) 4 : 2 OFK Zeka Buljubaša
18.10.2015 15:00 Napredak (P) 0 : 2 Ljukovo
18.10.2015 Napredak 0 : 2 Miletić
18.10.2015 Jedinstvo 2 : 1 Krila Krajine
18.10.2015 Stari Grad 0 : 7 Borac
18.10.2015 Titel 1 : 0 Budućnost
18.10.2015 Mladost 3 : 1 Sutjeska
18.10.2015 14:30 Strelac 3 : 0 Mladost (B)
18.10.2015 14:30 OFK Borac 2 : 2 Radnički
18.10.2015 14:30 Polet 4 : 2 Veliki Borak
18.10.2015 14:30 Sindjelić 2012 4 : 0 Institut
18.10.2015 14:30 Banja 2 : 0 Zmaj 1953
18.10.2015 14:30 Komgrap 10 : 3 Pionir
18.10.2015 14:30 Dunav 3 : 2 PKB Kovilovo
18.10.2015 10:00 Selo Mladenovac 0 : 0 Boleč
18.10.2015 14:30 OFK Leštane 2 : 0 Pudarci
18.10.2015 14:30 Ropočevo 2 : 5 Avala 1939
18.10.2015 14:30 Dunavac 1 : 1 Vinča
18.10.2015 Omladinac 2 : 1 Sloga
18.10.2015 7. Juli 1 : 0 Sloboda
18.10.2015 Budućnost 2 : 0 Osipaonica
18.10.2015 Šumadija 2 : 0 Bačinac
18.10.2015 Pobeda 2 : 0 Železničar
18.10.2015 Mladi radnik 1 : 1 Borac (R)
18.10.2015 14:30 Makce 3 : 3 Železničar
18.10.2015 14:30 Napredak 2 : 0 Krilaš
18.10.2015 14:30 Mlava 1 : 1 Mladost
18.10.2015 14:30 Budućnost 1 : 1 Vojvoda Milenko
18.10.2015 14:30 Borac 3 : 0 Sloga (B)
18.10.2015 14:30 Rudar 0 : 2 Petar Dobrnjac
18.10.2015 14:30 Aranđelovac 3 : 0 Karađorđe
18.10.2015 14:30 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Šatornja
18.10.2015 14:30 Vitlina-Bokanja 2 : 0 Šumadija
18.10.2015 14:30 Vinča 3 : 0 Šumadinac
18.10.2015 14:30 Lepenica 2 : 1 Trnava
18.10.2015 14:30 BSK 4 : 0 Banja
18.10.2015 14:30 Junkovac 5 : 0 Pobeda
18.10.2015 14:30 Borac 1 : 0 ŽSK
18.10.2015 14:30 Prvi partizan 10 : 0 Jedinstvo
18.10.2015 14:30 Napredak 2 : 7 Železničar
18.10.2015 14:30 Polet 0 : 1 Crnokosa
18.10.2015 14:30 Višesava 5 : 0 Soko
18.10.2015 15:00 Lipolist 1 : 2 Jedinstvo (Š)
18.10.2015 15:00 Drina 2 : 0 Jadar
18.10.2015 15:00 Borac (L) 0 : 1 Mačva 2005
18.10.2015 15:00 Jedinstvo (Z) 0 : 3 Mladost (P)
18.10.2015 15:00 Podrinje 2 : 2 BMR Petlovača
18.10.2015 15:00 Borac (V) 0 : 2 Hajduk Stanko
18.10.2015 Vodojaža 1 : 1 Vinogradi DB
18.10.2015 15:00 Srbija 4 : 0 Mladost
18.10.2015 Šumadinac 0 : 3 Ćava
18.10.2015 Sušica 5 : 1 Maršić
18.10.2015 Partizan 2 : 0 Kolonija
18.10.2015 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo
18.10.2015 15:00 Real 6 : 0 Ibar
18.10.2015 15:00 Borac 0 : 4 Goč
18.10.2015 15:00 Stubal 7 : 0 OFK Ras
18.10.2015 15:00 Granit 1 : 0 Rudar
18.10.2015 15:00 Polet 1 : 0 Radnik
18.10.2015 15:00 Gruža 1 : 4 Pazar Juniors 2011
18.10.2015 15:00 Mataruge 1 : 0 Budućnost
18.10.2015 15:00 Ribnica 1 : 2 Radnički
18.10.2015 Brezovica 1 : 4 Gracko
18.10.2015 Radnički 3 : 0 Ugljare
18.10.2015 14:00 Polet 0 : 2 Rudar (P)
18.10.2015 14:00 Mladost (S) 3 : 2 Moravac
18.10.2015 14:00 Napredak (Sv) 3 : 5 Hajduk
18.10.2015 14:00 Šumadija 3 : 0 Rudar (SR)
18.10.2015 14:00 Javor 2 : 2 Rudar Stenjevac
18.10.2015 14:00 Napredak Stubica 0 : 3 Supska
18.10.2015 14:00 Istok 63 3 : 2 Omladinski
18.10.2015 14:00 Budućnost 0 : 2 Kolare
18.10.2015 14:00 Crni Vrh 2 : 0 Blagotin
18.10.2015 14:00 Morava 3 : 0 Ursule
18.10.2015 14:00 Mladost (D) 5 : 0 Sloga
18.10.2015 14:00 Resavac 7 : 0 Kupinovac
18.10.2015 14:00 Juhor 5 : 0 Napredak (SL)
18.10.2015 14:00 Šumadinac 1 : 2 Mladost (G)
18.10.2015 14:30 OFK Gnjila 3 : 0 Trudbenik
18.10.2015 14:30 Donji Kopaonik 6 : 1 Omladinac
18.10.2015 14:30 Beli Orlovi 3 : 2 Rubin (Z)
18.10.2015 14:30 14. Oktobar 1 : 0 Sloga
18.10.2015 14:00 Crvena zvezda 5 : 2 Gredetin
18.10.2015 15:00 Tempo 2 : 1 Feniks 2012
18.10.2015 15:00 Borac 2 : 2 Jedinstvo GVD
18.10.2015 11:00 Vukašinovac 6 : 1 OFK Rutevac 1908
18.10.2015 11:00 OFK Sloga 0 : 6 Ratar
18.10.2015 15:30 Marina Kutina 0 : 6 Dušnik
18.10.2015 15:30 Pobeda 2 : 3 4. Juli
18.10.2015 15:30 Moravac (ZT) 7 : 2 Grkinja
18.10.2015 15:30 Toplica 7 : 1 Knežica
18.10.2015 15:00 Egeta 1 : 6 Napredak
18.10.2015 15:00 Velika Vrbica 15 : 3 Lokomotiva
18.10.2015 15:00 Milutinovac 2 : 1 Omladinac
18.10.2015 15:00 Koča Andjelković 0 : 4 Mala Vrbica
18.10.2015 15:00 Pontes 1 : 2 Lovćen
18.10.2015 15:00 Kladušnica 2 : 2 Rtkovo
18.10.2015 15:00 Polet 1959 3 : 4 Timok 1928
18.10.2015 14:00 Moravac 1 : 5 OFK Bobište
18.10.2015 14:00 OFK Morava 1 : 0 Real
18.10.2015 14:00 Gradac 4 : 1 Navalin
18.10.2015 14:00 Napredak 6 : 1 Mladost (DL)
18.10.2015 14:00 Mladost (B) 6 : 1 Morava
18.10.2015 14:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Jedinstvo (Š)
18.10.2015 11:00 Lemind 1953 4 : 1 BSK
18.10.2015 15:00 Vojvodina (S) 1 : 2 Hajdučica
18.10.2015 15:00 Vojvodina (CC) 3 : 0 Karaš (J)
18.10.2015 15:00 Karaš (K) 3 : 0 Potporanj
18.10.2015 15:00 Borac (VS) 2 : 0 Partizan (K)
18.10.2015 15:00 Banat (I) 1 : 2 Jedinstvo
18.10.2015 15:00 Ratar 2 : 1 Borac (VG)
18.10.2015 15:00 Dunav 0 : 1 Ševac
18.10.2015 15:00 Omladinac 2 : 0 Unirea
18.10.2015 15:00 Tempo 0 : 3 Polet
18.10.2015 15:00 Napredak 0 : 0 Proleter
18.10.2015 15:00 1.Oktobar 0 : 5 Terekveš
18.10.2015 15:00 Vojvodina (NM) 1 : 4 Jedinstvo
18.10.2015 15:00 Omladinac 10 : 1 Budućnost
18.10.2015 15:00 Vojvodina (B) 6 : 1 Bega
18.10.2015 15:00 Proleter 2 : 3 Omladinac
18.10.2015 15:00 ŽFK Banat 5 : 0 Potisje
18.10.2015 15:00 Jedinstvo 1 : 3 Rusanda
18.10.2015 15:00 Lehel 4 : 0 ASK
18.10.2015 15:00 OFK Klek 2 : 0 Naftagas
18.10.2015 15:00 MSK 3 : 1 OFK Gradnulica
18.10.2015 15:00 Telečka 1 : 4 Partizan
18.10.2015 15:00 Dunav 0 : 3 Aleksa Šantić
18.10.2015 15:00 Dinamo 0 : 3 Hajduk Junior
18.10.2015 15:00 Graničar 2 : 1 Rastina 1918
18.10.2015 14:30 Đurđin 0 : 1 Lokomotiva
18.10.2015 14:30 Palić 3 : 0 Bratstvo
18.10.2015 14:30 Bikovo 2 : 4 Dušan Silni
18.10.2015 14:30 Žednik 1 : 9 Elektrovojvodina
18.10.2015 14:30 Hajduk 1 : 3 Solid
18.10.2015 14:30 Udarnik Višnjevac 0 : 0 Čantavir
18.10.2015 15:00 Borac (M) 0 : 0 Noćaj
18.10.2015 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Mitros
18.10.2015 15:00 Sloboda 2 : 2 Sloga
18.10.2015 15:00 Borac (K) 2 : 1 Radnički
18.10.2015 15:00 Fruškogorac 4 : 1 Napredak
18.10.2015 15:00 Hajduk 1932 0 : 11 Graničar
18.10.2015 15:00 Omladinac 6 : 3 Borac (S)
18.10.2015 15:00 Obilić 1993 1 : 0 PSK Putinci
18.10.2015 15:00 Obilić (Zmajevo) 0 : 3 Iskra
18.10.2015 15:00 Bačka 2 : 0 Vojvodina
18.10.2015 15:00 Sloga 2 : 4 Budućnost
18.10.2015 15:00 Mladost Radost 2 : 2 Mladost
18.10.2015 15:00 Obilić (Vilovo) 1 : 0 Jedinstvo
18.10.2015 14:30 Krivanj 4 : 1 Borac
18.10.2015 14:30 Soko 3 : 1 Labudnjača
18.10.2015 14:30 Naša Zvezda 3 : 0 Bački Hajduk
18.10.2015 14:30 Slavija 4 : 1 Bačka
18.10.2015 14:30 Maglić 1 : 4 Neštin
18.10.2015 10:00 Kabel - Štrand 3 : 0 Sremac
18.10.2015 14:30 Čenej 0 : 0 Centar
18.10.2015 14:30 Bačka 1 : 1 Tatra
18.10.2015 14:30 Rekreativo 011 2 : 1 Sparta
18.10.2015 14:30 Crvenka 3 : 0 Heroj Polet
18.10.2015 14:30 Sveti Stefan 0 : 3 Minel
18.10.2015 14:30 Šumadinac 0 : 1 Busije
18.10.2015 14:30 OFK Petrovčić 1 : 0 Šećeranac Ada
18.10.2015 14:30 Posavac 0 : 3 Atakante
18.10.2015 14:30 BUSK 3 : 2 Studenski Grad
18.10.2015 Budućnost 1 : 2 Udarnik
18.10.2015 Proleter 5 : 1 Bašin
18.10.2015 Vodice 2 : 3 Beli Orlovi
18.10.2015 Jasenica 4 : 2 Obilić
18.10.2015 14:30 Jedinstvo (D) 6 : 2 Vihor
18.10.2015 14:30 Napredak (P) 2 : 1 Mlava (B)
18.10.2015 14:30 Desine 1 : 0 Braničevo
18.10.2015 14:30 Napredak (B) 0 : 0 Napredak 1934
18.10.2015 14:30 Polet (B) 0 : 1 Žitkovica
18.10.2015 14:30 Sloga 1952 7 : 0 Zadrugar
18.10.2015 14:30 Polet 1 : 4 Rudar
18.10.2015 14:30 Omladinac (S) 3 : 2 Rade Milošević
18.10.2015 14:30 Bata Bulić 1 : 2 Omladinac (Š)
18.10.2015 14:30 Mladost 1 : 3 Radnik
18.10.2015 14:30 BSK 3 : 1 Radnički
18.10.2015 14:30 Dragoš 1 : 2 Napredak
18.10.2015 14:30 Kotlenik 2 : 3 Karađorđe Vučić
18.10.2015 14:30 Marjan 2 : 0 Kusovac
18.10.2015 14:30 Mladost MG 4 : 2 Bare
18.10.2015 14:30 Grivac 0 : 3 Lokomotiva
18.10.2015 14:30 Mladost (R) 4 : 1 Crvena zvezda
18.10.2015 14:30 Sloga 3 : 5 BSK
18.10.2015 14:30 Jasenica 0 : 1 Mladi rudar
18.10.2015 14:30 Proleter 2 : 0 Kopljari
18.10.2015 14:30 Šumadinac (S) 4 : 1 Budućnost
18.10.2015 14:30 Misača 0 : 4 Sloga
18.10.2015 14:30 Šumadinac (N) 2 : 3 Partizan
18.10.2015 14:30 Šamot 3 : 2 B 2000
18.10.2015 14:30 Ranilović 2 : 0 Žabare
18.10.2015 15:00 Vlašić 2 : 2 Dobrava
18.10.2015 15:00 Trešnjevka 3 : 0 Sloga
18.10.2015 15:00 Mrovska 2 : 2 Radnički
18.10.2015 15:00 Cerić 0 : 0 OFK Jelen
18.10.2015 15:00 Pričinović 2 : 2 Vojvoda Stepa Step.
18.10.2015 15:00 Karađorđe 4 : 2 Jevremovac
18.10.2015 15:00 Cer 7 : 2 Sloga (LŠ)
18.10.2015 15:00 Mladost (DB) 2 : 2 Cerova
18.10.2015 11:00 Crnča 1 : 0 Velika Reka
18.10.2015 11:00 Studenac 5 : 2 Krasava
18.10.2015 15:00 Sloga (S) 2 : 1 Vidojevica
18.10.2015 15:00 Jedinstvo 8 : 1 Milan Orlić
18.10.2015 15:00 Stolice 3 : 0 Čobanče
18.10.2015 15:00 Borac 0 : 1 Gučevo
18.10.2015 15:00 Borac 0 : 3 Duško
18.10.2015 15:00 Drina 5 : 1 Partizan
18.10.2015 15:00 Mladi Borac 3 : 0 Gorki
18.10.2015 15:00 Cer 3 : 3 Proleter
18.10.2015 15:00 Omladinac 2013 0 : 5 Majur
18.10.2015 15:00 Sloga 2 : 3 Budućnost (Z)
18.10.2015 15:00 Budućnost (PD) 3 : 2 Torpedo 1924
18.10.2015 11:00 Jadar 2013 2 : 0 Ribnikar
18.10.2015 15:30 Mladost 3 : 6 Liplje
18.10.2015 15:30 Popadić 0 : 3 Milenko Pavlović
18.10.2015 15:30 Kolubara 2 4 : 4 Komanice
18.10.2015 15:30 Rajac 10 : 1 Gradac
18.10.2015 15:30 Borac 0 : 6 Iskra
18.10.2015 15:30 Dimitrije Tucović 0 : 0 Polet (DL)
18.10.2015 15:30 Stepanje 1 : 4 Polet (T)
18.10.2015 15:30 OFK Stublenica 0 : 0 Rudar
18.10.2015 15:00 Kutlovo 6 : 2 Kremenac
18.10.2015 15:00 Šumadija 1934 2 : 0 Botunje
18.10.2015 15:00 Seljak 3 : 1 Hajduk
18.10.2015 15:00 Divostin 4 : 2 Košutnjak
18.10.2015 15:00 Zastava 1 : 3 21. oktobar
18.10.2015 14:30 Mladost 09 1 : 4 Takovski Ustanak
18.10.2015 14:30 Brezak 5 : 3 Omladinac
18.10.2015 14:30 Šumadija 4 : 1 Velereč 94
18.10.2015 14:30 Hajduk Veljko 1934 0 : 6 Skobalj
18.10.2015 14:30 Jezava 2 : 1 Železničar
18.10.2015 14:30 OFK Slavija 1 : 2 Budućnost
18.10.2015 14:30 Vrbovac 2 : 0 Vučak
18.10.2015 14:30 Omladinac 5 : 2 Petrijevac
18.10.2015 14:30 Podunavac 6 : 1 Badljevica
18.10.2015 14:30 Landol 2 : 2 Kolarac
18.10.2015 14:30 Lunjevac 4 : 2 Drugovac
18.10.2015 14:30 Vrelo 5 : 2 Gradina
18.10.2015 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Jelica
18.10.2015 14:30 Brezova 3 : 3 Bjelica
18.10.2015 14:30 Jedinstvo (M) 2 : 3 Jedinstvo (SK)
18.10.2015 14:30 Tisa B 3 : 0 Graničar
18.10.2015 14:30 Tisa (P) 1 : 1 Slavija
18.10.2015 14:30 Horgoš 1911 0 : 1 Čoka
18.10.2015 14:30 Hajduk 1 : 2 Jadran
18.10.2015 14:30 Tromedja 1 : 1 Šampion
18.10.2015 14:30 Podunavac 0 : 2 OFK Mladost
18.10.2015 14:30 Hajduk 5 : 1 Partizan
18.10.2015 15:00 Mladost 3 : 0 Čegar 1946
18.10.2015 15:00 Stevan Nešticki 1 : 1 Sloga 1948
18.10.2015 15:00 Durlan siti 1 : 2 Delijski Vis
18.10.2015 15:00 Supovac 4 : 1 Moravac 1948
18.10.2015 15:00 Čegar 2013 0 : 0 Proleter DV
18.10.2015 15:00 Morava 0 : 1 AZ Borac 2014
18.10.2015 15:00 OFK Tamnič 3 : 3 Urovica
18.10.2015 11:00 Malajnica 3 : 0 Graničar
18.10.2015 11:00 Miloševo 5 : 0 Rečka
18.10.2015 15:00 Smedovac 5 : 0 Srbovo
18.10.2015 15:00 Ratar 2 : 6 Polet
18.10.2015 15:30 Palilulac 4 : 4 Sloga
18.10.2015 15:30 Jedinstvo 1953 0 : 9 Sloboda 2013
18.10.2015 15:30 Slemen 4 : 3 Hajduk
18.10.2015 13:00 Gavrilo Princip 1 : 6 Zadrugar
18.10.2015 13:00 Morava 1 : 1 Rakova
18.10.2015 13:00 Vujan 2 : 1 Čačak 94
18.10.2015 13:00 Malba 3 : 0 Polet
18.10.2015 15:00 Sloboda 3 : 1 Tomislavci
18.10.2015 14:30 Vukićevica 2 : 3 Posavina
18.10.2015 14:30 Krtinska 2 : 0 OFK Urovci
18.10.2015 14:30 Borac 4 : 0 Omladinac
18.10.2015 14:30 Zvezda-Konatice 2 : 0 Jedinstvo
18.10.2015 14:30 Rvati 1 : 5 Belo Polje
18.10.2015 14:30 Trstenica 1 : 2 Partizan-Draževac
18.10.2015 14:30 Ljubinić 0 : 2 Duboko
18.10.2015 14:30 Vranić 0 : 1 Rušanj
18.10.2015 14:30 Guncate 1 : 2 Lisović
18.10.2015 14:30 Bistrica 0 : 3 Budućnost
18.10.2015 14:30 Polet 1 : 2 Rudar
18.10.2015 14:30 BSK 3 : 0 Vreoci
18.10.2015 14:30 OFK Radnički 2 : 2 Sloboda
18.10.2015 14:30 Borac 2 : 0 Sloga
18.10.2015 15:00 Sibnica 0 : 3 Mladost (MI)
18.10.2015 12:00 OFK Slatina 2 : 4 Vis
18.10.2015 11:00 Stojnik 1 : 4 Rudar 2012
18.10.2015 14:30 Omladinac 1 : 1 Ivanča
18.10.2015 14:30 OFK Student 2 : 4 Sloga
18.10.2015 14:30 Borac 1 : 3 Šepšin
18.10.2015 14:30 Markovac 0 : 1 Šumadija 1962
18.10.2015 15:00 Popovac 0 : 0 Mladost
18.10.2015 15:00 Buljane 7 : 0 ISK Izvor
18.10.2015 15:00 Heroj 1 : 4 Razvitak
18.10.2015 15:00 Budućnost 4 : 2 Sloboda
18.10.2015 15:00 Železničar 8 : 2 Jedinstvo
18.10.2015 14:00 Mladi radnik 2 : 1 Resavac
18.10.2015 14:00 Zelenika 0 : 4 Sindjelić
18.10.2015 14:00 15. Avgust 1950 1 : 0 Beljanica
18.10.2015 14:30 Šantarovac 4 : 0 Omladinac
18.10.2015 14:30 Trnava 0 : 0 Hajduk
18.10.2015 14:30 Crnovršanin 0 : 0 Jedinstvo
18.10.2015 14:30 Morava 3 : 1 Belica
18.10.2015 14:30 OFK Borac 3 : 0 Sloboda
18.10.2015 15:30 Rujišnik 0 : 3 Velika Drenova
18.10.2015 15:30 Omladinac 0 : 1 Topoljak
18.10.2015 14:30 Parcane 1 : 0 Velika Morava
18.10.2015 14:30 Gradac 3 : 2 Mladost
18.10.2015 14:30 Borac 12 : 2 Kostrež
18.10.2015 11:00 Rudar 3 : 0 Gornje Krajince
18.10.2015 11:00 Atletiko 9 : 0 Nomanica
18.10.2015 15:00 Omladinac 6 : 2 Jedinstvo
18.10.2015 15:00 Vinogradar 2 : 1 Banat
18.10.2015 15:00 Hajduk 1 : 0 Pobeda
18.10.2015 15:00 KSK Konak 1926 3 : 2 Tamiš
18.10.2015 15:00 ZŠF Petlić 3 : 0 Sloga
18.10.2015 15:00 Zlatica 2 : 1 OFK Stajićevo
18.10.2015 15:00 Borac 10 : 0 Tisa 1933
18.10.2015 15:00 Jedinstvo (R) 6 : 0 Vojvodina
18.10.2015 15:00 Mladost (P) 1 : 1 Jedinstvo (K)
18.10.2015 15:00 Polet 0 : 5 Sloga
18.10.2015 15:00 Planinac 4 : 1 Graničar
18.10.2015 15:00 Mladost (B) 3 : 3 Fruška Gora
18.10.2015 15:00 Fruškogorac 1 : 3 Sremac
18.10.2015 15:00 27. Oktobar 0 : 3 Car Uroš
18.10.2015 Sremac 1 : 12 Hajduk
18.10.2015 OFK Bingula 4 : 1 OFK Bačinci
18.10.2015 Sinđelić 3 : 2 Jednota
18.10.2015 Omladinac 3 : 2 Jedinstvo (Lj)
18.10.2015 Borac 6 : 0 Bratstvo
18.10.2015 Graničar 3 : 3 OFK Bikić
18.10.2015 15:00 Vitez 1 : 2 Mladost
18.10.2015 15:00 Šumar 0 : 2 Kameni
18.10.2015 15:00 Graničar 4 : 1 Srem
18.10.2015 15:00 Lovac 3 : 0 Sremac
18.10.2015 15:00 Napredak 3 : 0 Sremac
18.10.2015 15:00 Borac (R) 2 : 1 Sloboda
18.10.2015 15:00 Grgurevci 1 : 5 Sloga (Č)
18.10.2015 15:00 Planinac 1 : 1 Poletarac
18.10.2015 15:00 Borac (VR) 1 : 4 BSK
18.10.2015 15:00 Sloga (Z) 0 : 10 Srem
18.10.2015 15:00 Železničar 6 : 1 Borac
18.10.2015 15:00 Polet 5 : 1 ČSK Čortanovci
18.10.2015 15:00 Borac 0 : 3 Krušedol
18.10.2015 15:00 Sloga 2 : 1 Fruškogorac
18.10.2015 14:30 Sloga (L) 1 : 2 Dunavac
18.10.2015 14:30 Sopot 7 : 1 Ljubičevo
18.10.2015 14:30 Proleter 4 : 2 Sloga (Du)
18.10.2015 14:30 Pobeda 2 : 1 Stig 1955
18.10.2015 14:30 Zemljoradnik 4 : 2 Dunav
18.10.2015 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Vukan
18.10.2015 14:30 Melnica 0 : 7 Manastirica
18.10.2015 14:30 Radnik 4 : 2 Zabrđe 1936
18.10.2015 11:00 BSK 1 : 0 Soko
18.10.2015 14:30 Omladinac 2 : 2 Dobrnje
18.10.2015 10:00 Maskar 1 : 4 Kralj Petar I
18.10.2015 11:00 Radoje Domanović 10 : 1 Jarmenovci
18.10.2015 10:00 Krćevac 04 3 : 1 Mladost (R)
18.10.2015 11:00 Brezovac 5 : 0 Gorski Car
18.10.2015 11:00 Mladost 1 : 1 Miloš Pocerac 2013
18.10.2015 11:00 Korman 3 : 1 Jedinstvo
18.10.2015 11:00 Zablaće 1 : 0 Galeb
18.10.2015 11:00 Žabar 0 : 2 Sava
18.10.2015 15:00 Hajduk 1 : 1 Skupljen 2013
18.10.2015 15:00 Verko 1 : 1 Dragojevac
18.10.2015 15:00 Provo 2015 1 : 2 Sloga 1949
18.10.2015 15:00 Polet 1 : 2 Torpedo
18.10.2015 15:00 Sloga Trgošped 2 : 3 Mladost (B)
18.10.2015 11:00 Bojić 2 : 5 Mladost (S)
18.10.2015 11:00 Grušić 1 : 9 Šipurske livade
18.10.2015 11:00 Bair 4 : 5 Sloboda
18.10.2015 11:00 Premijer 6 : 3 Omladinac
18.10.2015 11:00 Radnik 0 : 1 Šumice
18.10.2015 11:00 OFK Šabac 4 : 3 Culjković
18.10.2015 14:30 Paune 2 : 5 Kotešica
18.10.2015 14:30 Zadrugar 0 : 3 Bujačić
18.10.2015 14:30 Lukavac 5 : 0 Žabari
18.10.2015 11:00 Mladi radnik 0 : 0 OFK Brđanac
18.10.2015 14:30 Dupljaj 1 : 1 Rakac Stave
18.10.2015 14:30 Mali korak 0 : 4 Beloševac
18.10.2015 15:30 Mladost 0 : 1 Vojvode
18.10.2015 15:30 Gornji Mušić 3 : 3 Stari drugari
18.10.2015 15:30 Tolić 3 : 0 Babajić
18.10.2015 15:30 Paštrić 3 : 4 Toplica
18.10.2015 15:30 Orao 2 : 4 Gornji Lajkovac
18.10.2015 Strmovo 1968 7 : 1 Sloga
18.10.2015 11:00 Šarbane 1 : 2 Pambukovica
18.10.2015 15:00 Dokmir 1 : 2 Murgaš 2012
18.10.2015 11:00 Zvizdar 1 : 0 Sloga
18.10.2015 11:00 OFK Takovo 0 : 0 Sloga
18.10.2015 15:00 Vrelo 2 : 0 Vukona
18.10.2015 15:00 Brgule 1 : 11 Strelac 001
18.10.2015 11:00 Jedinstvo 0 : 2 Omladinac
18.10.2015 14:00 Mladost Teferič 3 : 1 Bukorovac
18.10.2015 14:00 Erdoglija 2 : 0 Dobrača
18.10.2015 14:00 Borac 2 : 0 Šumarice 2008
18.10.2015 15:00 Mladost 1981 0 : 2 Morava
18.10.2015 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Lasta
18.10.2015 11:00 Jovo Kursula 3 : 1 Zgodačica
18.10.2015 15:00 Omladinac 2 : 1 Studen Vitez
18.10.2015 15:00 Musina reka 1 : 4 Bogutovačka Banja
18.10.2015 15:00 Mineral 2015 1 : 2 Mlada krila
18.10.2015 12:00 BSK 2014 0 : 1 Žiča
18.10.2015 15:00 Progorelica 4 : 1 Bane 1931
18.10.2015 14:30 Mudrakovac 2 : 0 Zdravinje
18.10.2015 15:30 Polet 1 : 3 Modrica
18.10.2015 11:00 Srnje 3 : 3 Gaglovo
18.10.2015 11:00 Vratare 1 : 3 Meševo
18.10.2015 14:30 Mladost 5 : 1 Slavija
18.10.2015 14:30 Borac 1 : 7 Sloga
18.10.2015 15:00 Plavi Tok 3 : 7 Sečica
18.10.2015 12:30 Dobrinjac 1 : 2 Avijatičar Vranjani
18.10.2015 15:00 Borac 2 : 2 Glumač
18.10.2015 12:00 Omladinac 6 : 0 Gorobilje
18.10.2015 12:30 Lauš 0 : 3 Pobeda
18.10.2015 15:00 Lazarica 3 : 0 Trešnjica
18.10.2015 15:00 Blagaja 1 : 3 Bakionica
18.10.2015 12:30 Ježevica 8 : 0 Duškovci
18.10.2015 14:30 Baštovan 2 : 1 Mladost
18.10.2015 14:30 Karađorđe 2013 5 : 1 Napredak
18.10.2015 14:30 Šumadija 1 : 0 Badnjevac
18.10.2015 14:30 Mladost 2 : 1 Veteran
18.10.2015 14:30 Udarnik 0 : 3 Pobeda
18.10.2015 15:30 Mladost 3 : 3 Usije
18.10.2015 15:30 Barič 3 : 1 OFK Vinci
18.10.2015 15:30 Mrčkovac 0 : 2 Žika Marković Uča
18.10.2015 14:30 Mladi Borac 3 : 2 Lazarevac
18.10.2015 14:30 Šumadinac 1 : 0 20. Oktobar
18.10.2015 14:30 Zeta 0 : 0 Budućnost
18.10.2015 14:30 OFK Petrovac 2 : 1 Lovćen
18.10.2015 14:30 Bokelj 3 : 1 Sutjeska
18.10.2015 14:30 Mladost 1 : 0 Rudar
18.10.2015 14:30 Dečić 3 : 1 Grbalj
18.10.2015 14:30 Igalo 1 : 0 Berane
18.10.2015 14:30 Jezero 2 : 1 Grafičar
18.10.2015 14:30 Kom 0 : 0 Radnički
18.10.2015 14:30 Brskovo 0 : 3 Jedinstvo
18.10.2015 14:30 Ibar 2 : 4 Bratstvo
18.10.2015 15:00 Lavice-Dubočica 0 : 1 Kolibri
18.10.2015 14:00 Šabac 0 : 0 Jerina
18.10.2015 10:00 Bukovička Banja 0 : 9 Požega
18.10.2015 12:00 Majdanpek : Radnički 2012
18.10.2015 10:00 Jagodina 2 : 1 Lokomotiva
18.10.2015 13:00 Radnički (N) 1 : 0 Brodarac
18.10.2015 Napredak 1 : 1 OFK Beograd
18.10.2015 13:30 Vojvodina 3 : 1 Novi Pazar
18.10.2015 11:00 Radnički 1923 1 : 3 Crvena zvezda
18.10.2015 11:00 Loznica 3 : 2 Budućnost Krušik 2014
18.10.2015 10:00 Inđija 1 : 1 Veternik
18.10.2015 10:00 Radnički (SM) 2 : 0 Donji Srem
18.10.2015 10:00 Sloga 0 : 2 Dinamo 1945
18.10.2015 10:00 Proleter (BK) 6 : 0 Begej
18.10.2015 10:00 Radnički (S) 0 : 3 ČSK Pivara
18.10.2015 14:30 Smederevo 1924 0 : 2 Radnički 1926
18.10.2015 14:30 Morava 0 : 2 Karadjordje
18.10.2015 14:30 Šumadija 1 : 1 Železničar Kusadak
18.10.2015 14:30 Mihajlovac 1934 1 : 1 Homoljac
18.10.2015 12:00 Šumadija 1903 7 : 0 Rudar
18.10.2015 10:00 Policajac 1 : 8 Siti Sport Klub
18.10.2015 11:00 BSK Borča 2 : 1 IM Rakovica
18.10.2015 14:30 Žarkovo 2 : 1 Radnički (O)
18.10.2015 11:00 Borac (P) 2 : 2 C.zvezda
18.10.2015 13:45 GSP Polet 6 : 0 Zvezdara
18.10.2015 14:00 PKB 4 : 1 Turbina
18.10.2015 10:00 Zmaj 1953 3 : 0 Seceranac Ada
18.10.2015 13:00 Torlak 3 : 2 Sopot
18.10.2015 12:30 Jagodina 0 : 0 Teleoptik
18.10.2015 15:00 Radnički (N) 1 : 2 Brodarac
18.10.2015 Napredak 0 : 1 OFK Beograd
18.10.2015 13:30 Vojvodina 1 : 0 Novi Pazar
18.10.2015 Partizan 5 : 0 Spartak
18.10.2015 10:00 Zemun 2 : 3 Čukarički
18.10.2015 13:00 Rad 1 : 0 Real Niš
18.10.2015 12:00 Radnički (NP) 1 : 5 Petar Puača
18.10.2015 12:00 Mladost 2 : 0 Kikinda 1909
18.10.2015 12:00 Vrbas 2 : 1 Radnički (S)
18.10.2015 12:00 Bečej 1918 0 : 1 Bačka (BP)
18.10.2015 10:00 Sindjelić 0 : 0 Internacional
18.10.2015 11:00 IM Rakovica 0 : 3 Teleoptik
18.10.2015 10:00 Kolubara 1 : 1 Voždovac
18.10.2015 09:30 Dominus 3 : 5 011
18.10.2015 12:00 Milenium 3 : 0 PKB Kovilovo
18.10.2015 12:00 Železničar 3 : 1 Drina
18.10.2015 12:00 Jedinstvo 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
18.10.2015 14:30 VGSK 3 : 1 AF Đokić
18.10.2015 10:00 Tornjoš 0 : 3 Obilić
18.10.2015 13:00 Apolon 2010 3 : 1 Beograd 1929
18.10.2015 10:00 Hajduk 2 : 0 Banja
18.10.2015 11:00 Pinosava 1 : 7 Dorćol
18.10.2015 10:00 Crvena zastava 0 : 3 Posavina
18.10.2015 Famos 2 : 5 Velež
18.10.2015 Glasinac 3 : 0 Romanija
18.10.2015 Mladost (G) 1 : 2 Hercegovac
18.10.2015 10:00 Radnički (NP) 0 : 3 Petar Puača
18.10.2015 10:00 Vrbas 1 : 0 Radnički (S)
18.10.2015 10:00 Bečej 1918 4 : 1 Bačka (BP)
18.10.2015 10:00 Mladost 1 : 5 Kikinda 1909
18.10.2015 10:00 Dinamo 1945 4 : 0 Vršac united
18.10.2015 13:00 Kiker 1 : 0 Bane
18.10.2015 Sloga 3 : 1 Slavija
18.10.2015 Novi Pazar 0 : 1 Radnički 1923
18.10.2015 16:00 Čukarički 2 : 2 OFK Beograd
18.10.2015 09:00 Voždovac 0 : 3 Crvena zvezda
18.10.2015 11:00 Rad 1 : 2 Partizan
18.10.2015 11:00 Teleoptik 8 : 0 Dominus
18.10.2015 15:00 Sindjelić 0 : 1 BSK 1925
18.10.2015 10:00 Železničar 2 : 1 Drina
18.10.2015 10:00 Jedinstvo 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
18.10.2015 14:30 Pinkum 0 : 4 Petlić 2006
18.10.2015 14:30 GFK Jasenica 1911 5 : 0 Zvižd
18.10.2015 11:00 OFK Zabrežje 10 : 2 Borac P.
18.10.2015 10:00 Borac O. 1 : 7 BASK
18.10.2015