23.10
14:00
Lokomotiva
Rudar
1
0
|
23.10.2015 14:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Rudar |
23.10
18:00
Čukarički
Spartak
3
0
|
23.10.2015 18:00 | Čukarički | 3 : 0 | Spartak |
23.10
20:00
Milenium
Lokomotiva
1
3
|
23.10.2015 20:00 | Milenium | 1 : 3 | Lokomotiva |
23.10
18:00
Jablanica
Jastrebac
92
84
|
23.10.2015 18:00 | Jablanica | 92 : 84 | Jastrebac | |||||
23.10
21:00
Prokuplje
OKK Junior
82
83
|
23.10.2015 21:00 | Prokuplje | 82 : 83 | OKK Junior |
23.10
20:30
Barajevo
Astra
90
79
|
23.10.2015 20:30 | Barajevo | 90 : 79 | Astra |
23.10
17:30
Ivanjica
Sloga
76
52
|
23.10.2015 17:30 | Ivanjica | 76 : 52 | Sloga |
23.10
21:15
Eko Sport
LA Basket
86
78
|
23.10.2015 21:15 | Eko Sport | 86 : 78 | LA Basket |
23.10
Temnić
Trepča
0
20
|
23.10.2015 | Temnić | 0 : 20 | Trepča |
23.10
21:00
Tajfun
Mega Leks
60
64
|
23.10.2015 21:00 | Tajfun | 60 : 64 | Mega Leks |
23.10
19:00
FMP
Beovuk 72
81
70
|
23.10.2015 19:00 | FMP | 81 : 70 | Beovuk 72 | |||||
23.10
21:00
Vojvodina Srbijagas
Napredak Rubin
74
65
|
23.10.2015 21:00 | Vojvodina Srbijagas | 74 : 65 | Napredak Rubin |
23.10
19:30
Vojvodina
Mladost
98
79
|
23.10.2015 19:30 | Vojvodina | 98 : 79 | Mladost |
23.10
18:30
Medveščak
Badel 1862
85
54
|
23.10.2015 18:30 | Medveščak | 85 : 54 | Badel 1862 |
23.10
20:00
Mladenovac
VGSK
2
3
|
23.10.2015 20:00 | Mladenovac | 2 : 3 | VGSK |
23.10
18:00
Kakanj 78
Radnik
3
2
|
23.10.2015 18:00 | Kakanj 78 | 3 : 2 | Radnik | |||||
23.10
18:00
Gradina Herceg
Ljubinje
3
2
|
23.10.2015 18:00 | Gradina Herceg | 3 : 2 | Ljubinje | |||||
23.10
18:00
Mladost
Borac m:tel
3
2
|
23.10.2015 18:00 | Mladost | 3 : 2 | Borac m:tel | |||||
23.10
18:00
Jedinstvo
Ilijaš
3
0
|
23.10.2015 18:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Ilijaš | |||||
23.10
18:00
Domaljevac
Gacko
0
3
|
23.10.2015 18:00 | Domaljevac | 0 : 3 | Gacko |
23.10
19:00
Spartak
Crvena zvezda
3
0
|
23.10.2015 19:00 | Spartak | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
23.10
18:00
Vojvodina NS Seme
Partizan
3
0
|
23.10.2015 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Partizan | |||||
23.10
19:00
Inđija
Niš
2
3
|
23.10.2015 19:00 | Inđija | 2 : 3 | Niš |
23.10
19:00
Spartak
Metalac Takovo
3
0
|
23.10.2015 19:00 | Spartak | 3 : 0 | Metalac Takovo |
23.10
18:00
BL Volley
Bosna
3
0
|
23.10.2015 18:00 | BL Volley | 3 : 0 | Bosna | |||||
23.10
18:00
Gacko
Bimal Jedinstvo
3
1
|
23.10.2015 18:00 | Gacko | 3 : 1 | Bimal Jedinstvo | |||||
23.10
18:00
Sloboda Tuzlafarm
Bihać Preminger
3
1
|
23.10.2015 18:00 | Sloboda Tuzlafarm | 3 : 1 | Bihać Preminger | |||||
23.10
18:00
Derventa
Radnik
3
1
|
23.10.2015 18:00 | Derventa | 3 : 1 | Radnik | |||||
23.10
18:00
Kula Gradačac
Modriča
3
0
|
23.10.2015 18:00 | Kula Gradačac | 3 : 0 | Modriča |
23.10
19:00
Mladost TSK
Radnički (JT)
32
26
|
23.10.2015 19:00 | Mladost TSK | 32 : 26 | Radnički (JT) |
23.10
18:00
Budućnost
Radnički
34
19
|
23.10.2015 18:00 | Budućnost | 34 : 19 | Radnički | |||||
23.10
16:30
Omladinac (I)
Glogonj
34
30
|
23.10.2015 16:30 | Omladinac (I) | 34 : 30 | Glogonj |
23.10
18:00
Vojput 2
Grafičar
28
30
|
23.10.2015 18:00 | Vojput 2 | 28 : 30 | Grafičar | |||||
23.10
20:00
Sonta
Dalmatinac
34
48
|
23.10.2015 20:00 | Sonta | 34 : 48 | Dalmatinac |
23.10
20:15
Obilić
Jedinstvo
30
25
|
23.10.2015 20:15 | Obilić | 30 : 25 | Jedinstvo |
23.10
19:00
Gradačac
Prijedor
23
29
|
23.10.2015 19:00 | Gradačac | 23 : 29 | Prijedor | |||||
23.10
18:30
Igman
Krajina
28
27
|
23.10.2015 18:30 | Igman | 28 : 27 | Krajina | |||||
23.10
19:00
Sloga
Zrinjski
36
27
|
23.10.2015 19:00 | Sloga | 36 : 27 | Zrinjski |
23.10
19:00
Topličanin
Dinamo
26
24
|
23.10.2015 19:00 | Topličanin | 26 : 24 | Dinamo |
23.10
19:30
Ravangrad
Jadran
28
30
|
23.10.2015 19:30 | Ravangrad | 28 : 30 | Jadran |
23.10
19:00
Obilić
Mladost
20
31
|
23.10.2015 19:00 | Obilić | 20 : 31 | Mladost |
23.10
21:00
Viking
Forum
1
9
|
23.10.2015 21:00 | Viking | 1 : 9 | Forum |
23.10
20:30
Metalac Kolorado
Fontana
4
4
|
23.10.2015 20:30 | Metalac Kolorado | 4 : 4 | Fontana | |||||
23.10
18:30
Aranđelovac Fortuna
Krčagovo
3
0
|
23.10.2015 18:30 | Aranđelovac Fortuna | 3 : 0 | Krčagovo | |||||
23.10
20:00
RB-Radio 014
Ivanjica
4
2
|
23.10.2015 20:00 | RB-Radio 014 | 4 : 2 | Ivanjica | |||||
23.10
18:00
Župski Rubin
Raška
7
5
|
23.10.2015 18:00 | Župski Rubin | 7 : 5 | Raška |
23.10
19:30
Deus
Mašinac
7
3
|
23.10.2015 19:30 | Deus | 7 : 3 | Mašinac | |||||
23.10
19:30
Smederevo
Niš 92
6
2
|
23.10.2015 19:30 | Smederevo | 6 : 2 | Niš 92 |