17.10
15:00
Timočanin
Sinđelić
1
2
|
17.10.2015 15:00 | Timočanin | 1 : 2 | Sinđelić | |||||
17.10
15:00
OFK Bor
Sloga (D)
2
1
|
17.10.2015 15:00 | OFK Bor | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
17.10
15:00
Jedinstvo (B)
Trstenik PPT
0
2
|
17.10.2015 15:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 2 | Trstenik PPT | |||||
17.10
15:00
Radan
Tabane 1970
1
1
|
17.10.2015 15:00 | Radan | 1 : 1 | Tabane 1970 | |||||
17.10
15:00
Ozren
Radnički (P)
2
2
|
17.10.2015 15:00 | Ozren | 2 : 2 | Radnički (P) | |||||
17.10
15:00
Radnički (S)
Timok
2
1
|
17.10.2015 15:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Timok |
17.10
15:00
Radnički (NP)
Borac (S)
1
0
|
17.10.2015 15:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Borac (S) | |||||
17.10
15:00
Radnički (Š)
Železničar
2
0
|
17.10.2015 15:00 | Radnički (Š) | 2 : 0 | Železničar | |||||
17.10
15:00
Banat
Radnički (SM)
3
3
|
17.10.2015 15:00 | Banat | 3 : 3 | Radnički (SM) | |||||
17.10
15:00
Odžaci
Bačka 1901
0
0
|
17.10.2015 15:00 | Odžaci | 0 : 0 | Bačka 1901 | |||||
17.10
15:00
Sloga
Omladinac
1
1
|
17.10.2015 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Omladinac | |||||
17.10
15:00
Cement
TSC
0
1
|
17.10.2015 15:00 | Cement | 0 : 1 | TSC |
17.10
14:30
IMR
Crvena zvezda
3
0
|
17.10.2015 14:30 | IMR | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
17.10
14:30
IMT
BASK
0
2
|
17.10.2015 14:30 | IMT | 0 : 2 | BASK |
17.10
14:30
Mihajlovac 1934
Sloga (P)
2
0
|
17.10.2015 14:30 | Mihajlovac 1934 | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
17.10
14:30
Šumadija 1903
Jedinstvo Putevi
1
1
|
17.10.2015 14:30 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
17.10
14:30
Sloga (K)
Jedinstvo
1
1
|
17.10.2015 14:30 | Sloga (K) | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.10
14:30
Budućnost Krušik 2014
Mokra Gora
1
0
|
17.10.2015 14:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
17.10
14:30
Železničar
FAP
2
2
|
17.10.2015 14:30 | Železničar | 2 : 2 | FAP | |||||
17.10
14:30
Šumadija (A)
Smederevo 1924
0
1
|
17.10.2015 14:30 | Šumadija (A) | 0 : 1 | Smederevo 1924 |
17.10
15:00
Jedinstvo (P)
Kosanica
1
0
|
17.10.2015 15:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Kosanica |
17.10
15:00
Svrljig
Bukovik
0
1
|
17.10.2015 15:00 | Svrljig | 0 : 1 | Bukovik | |||||
17.10
15:00
Napredak
Bučje
4
1
|
17.10.2015 15:00 | Napredak | 4 : 1 | Bučje | |||||
17.10
15:00
Rtanj
Kablovi
2
1
|
17.10.2015 15:00 | Rtanj | 2 : 1 | Kablovi |
17.10
15:00
Vranjska Banja
Ropotovo
1
0
|
17.10.2015 15:00 | Vranjska Banja | 1 : 0 | Ropotovo | |||||
17.10
15:00
Pusta Reka
Budućnost (O)
2
1
|
17.10.2015 15:00 | Pusta Reka | 2 : 1 | Budućnost (O) | |||||
17.10
15:00
Morava
Lužnica
0
3
|
17.10.2015 15:00 | Morava | 0 : 3 | Lužnica | |||||
17.10
15:00
Sloga (L)
Budućnost (P)
2
0
|
17.10.2015 15:00 | Sloga (L) | 2 : 0 | Budućnost (P) | |||||
17.10
15:00
Balkanski
Mladost (M)
1
1
|
17.10.2015 15:00 | Balkanski | 1 : 1 | Mladost (M) |
17.10
15:00
Budućnost
Radnički (S)
4
1
|
17.10.2015 15:00 | Budućnost | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
17.10
15:00
Radnički (K)
Jedinstvo (BK)
1
2
|
17.10.2015 15:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
17.10
15:00
Vršac United
Radnički Zrenjanin
2
3
|
17.10.2015 15:00 | Vršac United | 2 : 3 | Radnički Zrenjanin | |||||
17.10
15:00
Proleter (BK)
Crvena zvezda (RS)
3
1
|
17.10.2015 15:00 | Proleter (BK) | 3 : 1 | Crvena zvezda (RS) | |||||
17.10
15:00
Jedinstvo (NB)
Mladost (L)
2
0
|
17.10.2015 15:00 | Jedinstvo (NB) | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
17.10
15:00
Sloboda
Sloga
4
1
|
17.10.2015 15:00 | Sloboda | 4 : 1 | Sloga |
17.10
14:00
Bečej 1918
Sloga (Č)
2
0
|
17.10.2015 14:00 | Bečej 1918 | 2 : 0 | Sloga (Č) | |||||
17.10
14:00
Bratstvo 1946
Tavankut
5
0
|
17.10.2015 14:00 | Bratstvo 1946 | 5 : 0 | Tavankut | |||||
17.10
14:00
Radnički (S)
Zadrugar
1
1
|
17.10.2015 14:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
17.10
14:00
OFK Vrbas
Tisa (A)
3
2
|
17.10.2015 14:00 | OFK Vrbas | 3 : 2 | Tisa (A) |
17.10
15:00
Veternik
Borac
3
1
|
17.10.2015 15:00 | Veternik | 3 : 1 | Borac | |||||
17.10
15:00
Crvena Zvezda
Mladost (BJ)
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
17.10
15:00
Sremac
ŽSK
1
1
|
17.10.2015 15:00 | Sremac | 1 : 1 | ŽSK | |||||
17.10
15:00
Sloga
Budućnost (G)
1
1
|
17.10.2015 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Budućnost (G) |
17.10
14:30
Torlak
Prva Iskra
0
3
|
17.10.2015 14:30 | Torlak | 0 : 3 | Prva Iskra | |||||
17.10
14:30
Balkan
PKB
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Balkan | 2 : 1 | PKB | |||||
17.10
14:30
BSK Batajnica
Jedinstvo
1
0
|
17.10.2015 14:30 | BSK Batajnica | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.10
14:30
Sremčica
Borac
4
2
|
17.10.2015 14:30 | Sremčica | 4 : 2 | Borac | |||||
17.10
14:30
Lepušnica
Baćevac
3
2
|
17.10.2015 14:30 | Lepušnica | 3 : 2 | Baćevac | |||||
17.10
14:30
Zvezdara
Vrčin
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Zvezdara | 2 : 1 | Vrčin | |||||
17.10
14:30
Lokomotiva
Hajduk
6
0
|
17.10.2015 14:30 | Lokomotiva | 6 : 0 | Hajduk |
17.10
14:30
Sloga
Rudar
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Sloga | 2 : 1 | Rudar | |||||
17.10
14:30
Gruža
Šapine
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Gruža | 2 : 1 | Šapine | |||||
17.10
14:30
VGSK
Homoljac
2
2
|
17.10.2015 14:30 | VGSK | 2 : 2 | Homoljac | |||||
17.10
14:30
Radnički 1926
Morava
0
1
|
17.10.2015 14:30 | Radnički 1926 | 0 : 1 | Morava |
17.10
14:30
Sloga 1940 (BB)
Jedinstvo 1945
1
0
|
17.10.2015 14:30 | Sloga 1940 (BB) | 1 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
17.10
14:30
Spartak 1924
Radnički (V)
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Spartak 1924 | 2 : 1 | Radnički (V) |
17.10
14:30
Jošanica
Trepča
8
1
|
17.10.2015 14:30 | Jošanica | 8 : 1 | Trepča | |||||
17.10
14:30
Omladinac (NS)
Takovo
3
1
|
17.10.2015 14:30 | Omladinac (NS) | 3 : 1 | Takovo | |||||
17.10
14:30
Sloboda (Č)
Tutin
2
0
|
17.10.2015 14:30 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Tutin |
17.10
14:00
Morava 1918
OFK Tekstilac
3
2
|
17.10.2015 14:00 | Morava 1918 | 3 : 2 | OFK Tekstilac |
17.10
14:30
Blagotin
Trajal
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Blagotin | 2 : 1 | Trajal |
17.10
15:00
Topličanin
Omladinac
7
0
|
17.10.2015 15:00 | Topličanin | 7 : 0 | Omladinac |
17.10
15:30
Koprijan 1975
Palilula
3
4
|
17.10.2015 15:30 | Koprijan 1975 | 3 : 4 | Palilula | |||||
17.10
15:30
Naša krila 1936
Polet
2
1
|
17.10.2015 15:30 | Naša krila 1936 | 2 : 1 | Polet |
17.10
15:00
Zlot
Rudna Glava
3
1
|
17.10.2015 15:00 | Zlot | 3 : 1 | Rudna Glava |
17.10
15:00
BSK
Mladost (S)
5
0
|
17.10.2015 15:00 | BSK | 5 : 0 | Mladost (S) | |||||
17.10
15:00
Rgotina
Midžor
3
1
|
17.10.2015 15:00 | Rgotina | 3 : 1 | Midžor | |||||
17.10
15:00
Vratarnica
Osnić
1
4
|
17.10.2015 15:00 | Vratarnica | 1 : 4 | Osnić |
17.10
15:00
Vladimir Durković
Jedinstvo
1
0
|
17.10.2015 15:00 | Vladimir Durković | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.10
15:00
Borac
Padež
1
2
|
17.10.2015 15:00 | Borac | 1 : 2 | Padež | |||||
17.10
15:00
Tanasko Rajić
Zvezda
2
1
|
17.10.2015 15:00 | Tanasko Rajić | 2 : 1 | Zvezda |
17.10
14:00
Samolica
Mladost (S)
7
0
|
17.10.2015 14:00 | Samolica | 7 : 0 | Mladost (S) | |||||
17.10
14:00
Biljači
Lugina
1
7
|
17.10.2015 14:00 | Biljači | 1 : 7 | Lugina |
17.10
14:00
GFK Dubočica
Šumadija
5
0
|
17.10.2015 14:00 | GFK Dubočica | 5 : 0 | Šumadija |
17.10
15:00
Aluminjum
Brzi Brod
2
6
|
17.10.2015 15:00 | Aluminjum | 2 : 6 | Brzi Brod |
17.10
15:00
Partizan (U)
Vojvodina
2
4
|
17.10.2015 15:00 | Partizan (U) | 2 : 4 | Vojvodina | |||||
17.10
15:00
BAK
Borac (S)
1
1
|
17.10.2015 15:00 | BAK | 1 : 1 | Borac (S) |
17.10
15:00
Polet
Zadrugar
5
0
|
17.10.2015 15:00 | Polet | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
17.10
15:00
Vojvodina 1928
Roham
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Vojvodina 1928 | 3 : 0 | Roham | |||||
17.10
15:00
Krajina
Radnički 1911
2
0
|
17.10.2015 15:00 | Krajina | 2 : 0 | Radnički 1911 | |||||
17.10
15:00
Crvena zvezda
Bilećanin
6
0
|
17.10.2015 15:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Bilećanin | |||||
17.10
15:00
Begej
Borac Aleksandrovo
4
2
|
17.10.2015 15:00 | Begej | 4 : 2 | Borac Aleksandrovo | |||||
17.10
15:00
Mladost
Napredak
4
0
|
17.10.2015 15:00 | Mladost | 4 : 0 | Napredak | |||||
17.10
15:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
17.10
15:00
Naftagas
Banat
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Naftagas | 3 : 0 | Banat |
17.10
15:00
Graničar (G)
Omladinac (D)
3
1
|
17.10.2015 15:00 | Graničar (G) | 3 : 1 | Omladinac (D) | |||||
17.10
15:00
Mladost
OFK Šikara
3
1
|
17.10.2015 15:00 | Mladost | 3 : 1 | OFK Šikara | |||||
17.10
15:00
Stanišić
Radnički 1918
5
1
|
17.10.2015 15:00 | Stanišić | 5 : 1 | Radnički 1918 |
17.10
14:30
Potisje
Njegoš
1
2
|
17.10.2015 14:30 | Potisje | 1 : 2 | Njegoš | |||||
17.10
14:30
Jadran
Bajša
4
1
|
17.10.2015 14:30 | Jadran | 4 : 1 | Bajša | |||||
17.10
14:30
Tornjoš
Vinogradar
2
4
|
17.10.2015 14:30 | Tornjoš | 2 : 4 | Vinogradar | |||||
17.10
14:30
Radnički 1905
Obilić
2
3
|
17.10.2015 14:30 | Radnički 1905 | 2 : 3 | Obilić |
17.10
15:00
Partizan
1. Maj Ruma
1
2
|
17.10.2015 15:00 | Partizan | 1 : 2 | 1. Maj Ruma | |||||
17.10
15:00
Rudar
Hrtkovci
3
1
|
17.10.2015 15:00 | Rudar | 3 : 1 | Hrtkovci | |||||
17.10
15:00
Sloven
Podrinje
0
0
|
17.10.2015 15:00 | Sloven | 0 : 0 | Podrinje |
17.10
15:30
Mladost
Hercegovac
2
0
|
17.10.2015 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Hercegovac | |||||
17.10
Sutjeska
Tvrdjava
3
0
|
17.10.2015 | Sutjeska | 3 : 0 | Tvrdjava | |||||
17.10
Budućnost
Stari Grad
3
1
|
17.10.2015 | Budućnost | 3 : 1 | Stari Grad | |||||
17.10
Borac
Jedinstvo
3
1
|
17.10.2015 | Borac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.10
Hercegovac
Proleter
2
2
|
17.10.2015 | Hercegovac | 2 : 2 | Proleter | |||||
17.10
Vojvodina
Kulpin
3
1
|
17.10.2015 | Vojvodina | 3 : 1 | Kulpin | |||||
17.10
Tvrdjava
Hajduk
1
1
|
17.10.2015 | Tvrdjava | 1 : 1 | Hajduk |
17.10
14:30
Omladinac
TSK
5
1
|
17.10.2015 14:30 | Omladinac | 5 : 1 | TSK | |||||
17.10
14:30
Susek
Vinogradar
3
2
|
17.10.2015 14:30 | Susek | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
17.10
14:30
Proleter
Petrovaradin
1
1
|
17.10.2015 14:30 | Proleter | 1 : 1 | Petrovaradin | |||||
17.10
14:30
Mladost
Jedinstvo
0
0
|
17.10.2015 14:30 | Mladost | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.10
14:30
Šajkaš 1908
Fruškogorski partizan
5
1
|
17.10.2015 14:30 | Šajkaš 1908 | 5 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
17.10
14:30
Železničar
OFK Sirig
1
4
|
17.10.2015 14:30 | Železničar | 1 : 4 | OFK Sirig | |||||
17.10
14:30
Index
OFK Futog
3
0
|
17.10.2015 14:30 | Index | 3 : 0 | OFK Futog |
17.10
14:30
Šumadija
Napredak
0
0
|
17.10.2015 14:30 | Šumadija | 0 : 0 | Napredak | |||||
17.10
14:30
Mladost (C)
TEK Sloga
3
3
|
17.10.2015 14:30 | Mladost (C) | 3 : 3 | TEK Sloga | |||||
17.10
14:30
OFK Zabrežje
Borac
1
1
|
17.10.2015 14:30 | OFK Zabrežje | 1 : 1 | Borac | |||||
17.10
14:30
Mladost (Č)
Budućnost
0
4
|
17.10.2015 14:30 | Mladost (Č) | 0 : 4 | Budućnost |
17.10
14:30
Milutinac
Borac
2
0
|
17.10.2015 14:30 | Milutinac | 2 : 0 | Borac | |||||
17.10
14:30
Policajac
Poštar Zvezdara
0
0
|
17.10.2015 14:30 | Policajac | 0 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
17.10
15:00
Brodarac
13. maj
0
1
|
17.10.2015 15:00 | Brodarac | 0 : 1 | 13. maj |
17.10
14:30
Mladenovac
Velika Krsna
1
0
|
17.10.2015 14:30 | Mladenovac | 1 : 0 | Velika Krsna | |||||
17.10
14:30
Pinosava
Kosmaj
0
3
|
17.10.2015 14:30 | Pinosava | 0 : 3 | Kosmaj |
17.10
Mladi borac
Udarnik
1
1
|
17.10.2015 | Mladi borac | 1 : 1 | Udarnik | |||||
17.10
Bresje Superior
SASK
5
2
|
17.10.2015 | Bresje Superior | 5 : 2 | SASK |
17.10
14:30
Trgovački
Sloga (Ć)
5
0
|
17.10.2015 14:30 | Trgovački | 5 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
17.10
14:30
Đerdap
Dizel
5
2
|
17.10.2015 14:30 | Đerdap | 5 : 2 | Dizel | |||||
17.10
14:30
Polet
Integral
3
0
|
17.10.2015 14:30 | Polet | 3 : 0 | Integral |
17.10
14:30
Ariljska rampa
Savinac
2
2
|
17.10.2015 14:30 | Ariljska rampa | 2 : 2 | Savinac | |||||
17.10
14:30
Jasen
Perućac
6
2
|
17.10.2015 14:30 | Jasen | 6 : 2 | Perućac |
17.10
15:00
Mladost (PP)
Antimon
0
2
|
17.10.2015 15:00 | Mladost (PP) | 0 : 2 | Antimon | |||||
17.10
15:00
Sinđelić
Radnički Šabački
2
3
|
17.10.2015 15:00 | Sinđelić | 2 : 3 | Radnički Šabački |
17.10
15:30
Joševa
Kolubara
5
1
|
17.10.2015 15:30 | Joševa | 5 : 1 | Kolubara | |||||
17.10
15:30
Pepeljevac
Sovljak
2
1
|
17.10.2015 15:30 | Pepeljevac | 2 : 1 | Sovljak | |||||
17.10
15:30
Banjani
Mladost
2
2
|
17.10.2015 15:30 | Banjani | 2 : 2 | Mladost | |||||
17.10
15:30
OFK Jabučje
Polet
7
0
|
17.10.2015 15:30 | OFK Jabučje | 7 : 0 | Polet | |||||
17.10
15:30
Tešnjar
Tvrdojevac
2
0
|
17.10.2015 15:30 | Tešnjar | 2 : 0 | Tvrdojevac | |||||
17.10
15:30
Kačer
Tulari
0
2
|
17.10.2015 15:30 | Kačer | 0 : 2 | Tulari | |||||
17.10
15:30
ZSK
Trlić
2
1
|
17.10.2015 15:30 | ZSK | 2 : 1 | Trlić | |||||
17.10
15:30
OFK Divci
Junior Novo Naselje
3
1
|
17.10.2015 15:30 | OFK Divci | 3 : 1 | Junior Novo Naselje |
17.10
14:30
Jadran
Borac
4
1
|
17.10.2015 14:30 | Jadran | 4 : 1 | Borac |
17.10
Polet
Sitnica
1
0
|
17.10.2015 | Polet | 1 : 0 | Sitnica | |||||
17.10
Čaglavica
Gračanica
0
1
|
17.10.2015 | Čaglavica | 0 : 1 | Gračanica |
17.10
15:30
Slatina
Mladost
6
1
|
17.10.2015 15:30 | Slatina | 6 : 1 | Mladost | |||||
17.10
15:30
Donja Vrbava
Spartak
3
3
|
17.10.2015 15:30 | Donja Vrbava | 3 : 3 | Spartak | |||||
17.10
15:30
Lunjevica
Jedinstvo
3
1
|
17.10.2015 15:30 | Lunjevica | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.10
15:30
Majdan
Napredak
0
2
|
17.10.2015 15:30 | Majdan | 0 : 2 | Napredak | |||||
17.10
15:30
Backovac Junajted
Miokovci
2
3
|
17.10.2015 15:30 | Backovac Junajted | 2 : 3 | Miokovci |
17.10
14:00
Radnički
Omladinac
0
2
|
17.10.2015 14:00 | Radnički | 0 : 2 | Omladinac |
17.10
14:00
Vinorača
Osaonica
2
0
|
17.10.2015 14:00 | Vinorača | 2 : 0 | Osaonica |
17.10
14:30
Kamenorezac 76
Stari Trstenik
4
1
|
17.10.2015 14:30 | Kamenorezac 76 | 4 : 1 | Stari Trstenik | |||||
17.10
14:30
Varvarin
Polet 57
1
0
|
17.10.2015 14:30 | Varvarin | 1 : 0 | Polet 57 |
17.10
14:30
Borac
Sloga
2
2
|
17.10.2015 14:30 | Borac | 2 : 2 | Sloga | |||||
17.10
14:30
Rasina
Kupci
1
2
|
17.10.2015 14:30 | Rasina | 1 : 2 | Kupci | |||||
17.10
14:30
Dvorane
Čarapan
3
3
|
17.10.2015 14:30 | Dvorane | 3 : 3 | Čarapan | |||||
17.10
14:30
Budućnost
BSK
1
2
|
17.10.2015 14:30 | Budućnost | 1 : 2 | BSK | |||||
17.10
14:30
Bukovica
Jedinstvo 1936
6
5
|
17.10.2015 14:30 | Bukovica | 6 : 5 | Jedinstvo 1936 | |||||
17.10
14:30
Žabare
Sebečevac
0
1
|
17.10.2015 14:30 | Žabare | 0 : 1 | Sebečevac | |||||
17.10
14:30
Kapidžija
Sokolovi
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Kapidžija | 2 : 1 | Sokolovi |
17.10
15:00
Pobeda 1976
Sloga (K)
1
4
|
17.10.2015 15:00 | Pobeda 1976 | 1 : 4 | Sloga (K) | |||||
17.10
15:00
Napredak 2012
Jastrebac (T)
1
1
|
17.10.2015 15:00 | Napredak 2012 | 1 : 1 | Jastrebac (T) | |||||
17.10
15:00
Planinac 2015
OFK Draževac
2
2
|
17.10.2015 15:00 | Planinac 2015 | 2 : 2 | OFK Draževac |
17.10
15:30
Moravac (Č)
Klisura
4
1
|
17.10.2015 15:30 | Moravac (Č) | 4 : 1 | Klisura |
17.10
15:00
Šljivar
Velika Jasikova
2
2
|
17.10.2015 15:00 | Šljivar | 2 : 2 | Velika Jasikova | |||||
17.10
15:00
Deli Jovan
Lovac
5
2
|
17.10.2015 15:00 | Deli Jovan | 5 : 2 | Lovac | |||||
17.10
15:00
Graničar
Kosovo
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Graničar | 3 : 0 | Kosovo | |||||
17.10
15:00
Nacional
Kastrum
5
3
|
17.10.2015 15:00 | Nacional | 5 : 3 | Kastrum |
17.10
14:00
Marjan MB
Polet
4
2
|
17.10.2015 14:00 | Marjan MB | 4 : 2 | Polet | |||||
17.10
14:00
Bratstvo
Sušica 2012
1
1
|
17.10.2015 14:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Sušica 2012 |
17.10
15:00
Omladinac
Kolonija
3
3
|
17.10.2015 15:00 | Omladinac | 3 : 3 | Kolonija | |||||
17.10
15:00
BSK Bavanište
Strela
0
2
|
17.10.2015 15:00 | BSK Bavanište | 0 : 2 | Strela | |||||
17.10
15:00
Proleter
Dolovo
1
2
|
17.10.2015 15:00 | Proleter | 1 : 2 | Dolovo |
17.10
15:00
Mika Antić
Spartak
0
3
|
17.10.2015 15:00 | Mika Antić | 0 : 3 | Spartak | |||||
17.10
15:00
Stari Tamiš
Pobeda
7
2
|
17.10.2015 15:00 | Stari Tamiš | 7 : 2 | Pobeda |
17.10
15:00
Delija
2. Oktobar
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Delija | 3 : 0 | 2. Oktobar |
17.10
15:00
Jedinstvo 1947
KFK Kula
0
1
|
17.10.2015 15:00 | Jedinstvo 1947 | 0 : 1 | KFK Kula | |||||
17.10
15:00
Crvenka
Jedinstvo (R)
6
2
|
17.10.2015 15:00 | Crvenka | 6 : 2 | Jedinstvo (R) |
17.10
14:30
RFK Novi Sad 1921
Borac
11
0
|
17.10.2015 14:30 | RFK Novi Sad 1921 | 11 : 0 | Borac |
17.10
14:30
Mladost
Dedinje
0
1
|
17.10.2015 14:30 | Mladost | 0 : 1 | Dedinje |
17.10
Cerovac
Glavaš
2
1
|
17.10.2015 | Cerovac | 2 : 1 | Glavaš |
17.10
14:30
Polet (V)
Kurjače
5
1
|
17.10.2015 14:30 | Polet (V) | 5 : 1 | Kurjače | |||||
17.10
14:30
Jedinstvo (Lj)
Borac (K)
1
2
|
17.10.2015 14:30 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 2 | Borac (K) |
17.10
14:30
Meteor
Mladost Crni Kao
1
1
|
17.10.2015 14:30 | Meteor | 1 : 1 | Mladost Crni Kao |
17.10
15:00
Mladost 2013
Rankovac
1
0
|
17.10.2015 15:00 | Mladost 2013 | 1 : 0 | Rankovac |
17.10
15:00
Milicionar
Mladost (MM)
9
1
|
17.10.2015 15:00 | Milicionar | 9 : 1 | Mladost (MM) |
17.10
15:30
Crvena Jabuka
Gunjevac
3
6
|
17.10.2015 15:30 | Crvena Jabuka | 3 : 6 | Gunjevac | |||||
17.10
15:30
Radnik
Proleter
6
0
|
17.10.2015 15:30 | Radnik | 6 : 0 | Proleter |
17.10
15:00
Azbest
OFK Bagremar
0
3
|
17.10.2015 15:00 | Azbest | 0 : 3 | OFK Bagremar |
17.10
15:00
Grdica
Jedinstvo
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Grdica | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.10
15:00
Budućnost
Šumadija
2
0
|
17.10.2015 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Šumadija | |||||
17.10
15:00
Morava
Vrnjci
4
0
|
17.10.2015 15:00 | Morava | 4 : 0 | Vrnjci | |||||
17.10
15:00
Partizan
Magnohrom
0
2
|
17.10.2015 15:00 | Partizan | 0 : 2 | Magnohrom | |||||
17.10
15:00
Borac
Lazac
0
0
|
17.10.2015 15:00 | Borac | 0 : 0 | Lazac | |||||
17.10
15:00
Mladost
Napredak
4
2
|
17.10.2015 15:00 | Mladost | 4 : 2 | Napredak | |||||
17.10
15:00
Tavnik
Kraljevo Hajduk
1
3
|
17.10.2015 15:00 | Tavnik | 1 : 3 | Kraljevo Hajduk | |||||
17.10
15:00
Proleter
Zvezda
2
1
|
17.10.2015 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Zvezda |
17.10
14:30
Ozremica
Šilopaj
1
0
|
17.10.2015 14:30 | Ozremica | 1 : 0 | Šilopaj | |||||
17.10
14:30
Sparta Grabovica
Ozrem PMH
3
2
|
17.10.2015 14:30 | Sparta Grabovica | 3 : 2 | Ozrem PMH |
17.10
14:30
Voćar
Gorušica
0
3
|
17.10.2015 14:30 | Voćar | 0 : 3 | Gorušica |
17.10
15:00
OFK Sikole
Kovilovo
1
5
|
17.10.2015 15:00 | OFK Sikole | 1 : 5 | Kovilovo |
17.10
15:00
Padina
Sloga
0
3
|
17.10.2015 15:00 | Padina | 0 : 3 | Sloga | |||||
17.10
15:30
Baličevac
Banaćanin
2
1
|
17.10.2015 15:30 | Baličevac | 2 : 1 | Banaćanin | |||||
17.10
15:00
Rad
Borac
2
5
|
17.10.2015 15:00 | Rad | 2 : 5 | Borac |
17.10
15:30
Mladost
Omladinac (BL)
1
1
|
17.10.2015 15:30 | Mladost | 1 : 1 | Omladinac (BL) | |||||
17.10
15:30
Napredak 1976
Bukovik
0
2
|
17.10.2015 15:30 | Napredak 1976 | 0 : 2 | Bukovik |
17.10
15:00
Bačka B
Pobeda
0
3
|
17.10.2015 15:00 | Bačka B | 0 : 3 | Pobeda |
17.10
14:30
Barajevo
Beljina
7
1
|
17.10.2015 14:30 | Barajevo | 7 : 1 | Beljina |
17.10
14:30
Šumadija
OFK Burovo
0
2
|
17.10.2015 14:30 | Šumadija | 0 : 2 | OFK Burovo |
17.10
15:00
Vojvoda
OFK Rogača
2
2
|
17.10.2015 15:00 | Vojvoda | 2 : 2 | OFK Rogača | |||||
17.10
15:00
Popović
Mladost (G)
5
0
|
17.10.2015 15:00 | Popović | 5 : 0 | Mladost (G) |
17.10
14:30
Vlaška 1950
Napredak
1
4
|
17.10.2015 14:30 | Vlaška 1950 | 1 : 4 | Napredak |
17.10
15:00
OFK Borac
Zemljoradnik
3
1
|
17.10.2015 15:00 | OFK Borac | 3 : 1 | Zemljoradnik | |||||
17.10
15:00
Radnik
Vihor
3
1
|
17.10.2015 15:00 | Radnik | 3 : 1 | Vihor |
17.10
14:00
Planinac
Resava
1
2
|
17.10.2015 14:00 | Planinac | 1 : 2 | Resava |
17.10
14:30
Bresje
Partizan
5
2
|
17.10.2015 14:30 | Bresje | 5 : 2 | Partizan |
17.10
14:30
Sinđelić 1934
Mladi Radnik
3
0
|
17.10.2015 14:30 | Sinđelić 1934 | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
17.10
14:30
Vinogradar
Sindjelić
3
0
|
17.10.2015 14:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Sindjelić |
17.10
15:30
Stara Čaršija
Morava
2
1
|
17.10.2015 15:30 | Stara Čaršija | 2 : 1 | Morava | |||||
17.10
15:30
Borjak 2013
Mladost
1
1
|
17.10.2015 15:30 | Borjak 2013 | 1 : 1 | Mladost | |||||
17.10
15:30
Jugovići
Stragari
2
0
|
17.10.2015 15:30 | Jugovići | 2 : 0 | Stragari | |||||
17.10
14:00
Sloboda 1948
Stevka Božurevka
5
1
|
17.10.2015 14:00 | Sloboda 1948 | 5 : 1 | Stevka Božurevka |
17.10
14:30
Ušće
OFK Orašje
2
2
|
17.10.2015 14:30 | Ušće | 2 : 2 | OFK Orašje |
17.10
14:00
Radnik 2013
Pomoravlje
2
2
|
17.10.2015 14:00 | Radnik 2013 | 2 : 2 | Pomoravlje | |||||
17.10
14:00
Badince
Veternica
6
3
|
17.10.2015 14:00 | Badince | 6 : 3 | Veternica |
17.10
14:00
Gornje Sinkovce
Moravac
3
1
|
17.10.2015 14:00 | Gornje Sinkovce | 3 : 1 | Moravac | |||||
17.10
14:00
Bratstvo
Jedinstvo
6
1
|
17.10.2015 14:00 | Bratstvo | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.10
14:00
Grdanica 024
Mladost
2
0
|
17.10.2015 14:00 | Grdanica 024 | 2 : 0 | Mladost | |||||
17.10
14:00
Milanovo
Turekovac
3
1
|
17.10.2015 14:00 | Milanovo | 3 : 1 | Turekovac |
17.10
15:00
Janošik
Crvena Zvezda
2
0
|
17.10.2015 15:00 | Janošik | 2 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
17.10
15:00
Naša Krajina
Sloga
0
5
|
17.10.2015 15:00 | Naša Krajina | 0 : 5 | Sloga | |||||
17.10
15:00
Solunac
Mladost
4
0
|
17.10.2015 15:00 | Solunac | 4 : 0 | Mladost | |||||
17.10
15:00
Dobrica
Gaj
10
1
|
17.10.2015 15:00 | Dobrica | 10 : 1 | Gaj |
17.10
14:30
Udarnik 2015
Mladost (L)
3
1
|
17.10.2015 14:30 | Udarnik 2015 | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
17.10
14:30
Mladost (R)
Omladinac B
3
2
|
17.10.2015 14:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Omladinac B |
17.10
14:30
Veliko Laole
Burovac
0
0
|
17.10.2015 14:30 | Veliko Laole | 0 : 0 | Burovac |
17.10
14:30
Mladost
Polet
5
1
|
17.10.2015 14:30 | Mladost | 5 : 1 | Polet | |||||
17.10
14:30
Omladinac
Beli Orlovi
4
0
|
17.10.2015 14:30 | Omladinac | 4 : 0 | Beli Orlovi | |||||
17.10
14:30
Mladi Radnik
Jedinstvo
3
1
|
17.10.2015 14:30 | Mladi Radnik | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.10
14:30
Bečevica
Kotlenik
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Bečevica | 2 : 1 | Kotlenik |
17.10
14:30
Plaskovac
Borac
5
0
|
17.10.2015 14:30 | Plaskovac | 5 : 0 | Borac | |||||
17.10
14:30
Mladost (J)
ZT Gorovič
|
17.10.2015 14:30 | Mladost (J) | : | ZT Gorovič |
17.10
14:30
Venčani
Tulež
3
5
|
17.10.2015 14:30 | Venčani | 3 : 5 | Tulež |
17.10
15:00
Jedinstvo 2014
Sloga (R)
5
1
|
17.10.2015 15:00 | Jedinstvo 2014 | 5 : 1 | Sloga (R) |
17.10
15:00
Pocerina
Volujac
4
2
|
17.10.2015 15:00 | Pocerina | 4 : 2 | Volujac | |||||
17.10
15:00
OFK Varna
Maovi MH
1
0
|
17.10.2015 15:00 | OFK Varna | 1 : 0 | Maovi MH |
17.10
16:30
Jadar 1961
Luk
2
3
|
17.10.2015 16:30 | Jadar 1961 | 2 : 3 | Luk | |||||
17.10
16:30
Mladost (DD)
Jelav
4
1
|
17.10.2015 16:30 | Mladost (DD) | 4 : 1 | Jelav | |||||
17.10
16:30
Hajduk
Granit
2
3
|
17.10.2015 16:30 | Hajduk | 2 : 3 | Granit | |||||
17.10
16:30
Sloga
Mladost (G)
3
7
|
17.10.2015 16:30 | Sloga | 3 : 7 | Mladost (G) | |||||
17.10
16:30
Rudar
Mladost (B)
2
1
|
17.10.2015 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
17.10
16:30
Prva Iskra
TE Gučevo
4
2
|
17.10.2015 16:30 | Prva Iskra | 4 : 2 | TE Gučevo |
17.10
15:00
Napredak (MB)
Mladost
7
0
|
17.10.2015 15:00 | Napredak (MB) | 7 : 0 | Mladost | |||||
17.10
15:00
Stojan Lazarac
Napredak (BP)
1
3
|
17.10.2015 15:00 | Stojan Lazarac | 1 : 3 | Napredak (BP) |
17.10
15:00
POFK Letnjikovac
OFK Letnjikovac 1983
0
3
|
17.10.2015 15:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 3 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
17.10
15:00
Napredak
Metaloplastika
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Napredak | 3 : 0 | Metaloplastika | |||||
17.10
15:00
Zadrugar
Sloga
1
3
|
17.10.2015 15:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Sloga |
17.10
Mladost
Ratkovac
3
0
|
17.10.2015 | Mladost | 3 : 0 | Ratkovac |
17.10
15:00
Kalenić
Čučuge
2
1
|
17.10.2015 15:00 | Kalenić | 2 : 1 | Čučuge |
17.10
15:00
Vrelo Sport
Kolubara
9
0
|
17.10.2015 15:00 | Vrelo Sport | 9 : 0 | Kolubara |
17.10
14:30
OFK Homolje
Best
3
0
|
17.10.2015 14:30 | OFK Homolje | 3 : 0 | Best | |||||
17.10
14:30
Jasenovac
Zvezda
5
0
|
17.10.2015 14:30 | Jasenovac | 5 : 0 | Zvezda | |||||
17.10
14:30
OFK Selište
Borac
1
3
|
17.10.2015 14:30 | OFK Selište | 1 : 3 | Borac |
17.10
14:30
Pomoravlje
Napredak
1
0
|
17.10.2015 14:30 | Pomoravlje | 1 : 0 | Napredak | |||||
17.10
14:30
Budućnost
Jedinstvo
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.10
14:30
Mladost
Proleter
6
4
|
17.10.2015 14:30 | Mladost | 6 : 4 | Proleter |
17.10
14:30
Ram
Baštovan 2015
3
2
|
17.10.2015 14:30 | Ram | 3 : 2 | Baštovan 2015 | |||||
17.10
14:30
Sloga
Sirakovo
0
0
|
17.10.2015 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Sirakovo | |||||
17.10
14:30
Radnički
Pek
3
0
|
17.10.2015 14:30 | Radnički | 3 : 0 | Pek | |||||
17.10
14:30
Pečanica
Mladi Borac
3
1
|
17.10.2015 14:30 | Pečanica | 3 : 1 | Mladi Borac | |||||
17.10
14:30
Dunavac
Srednjevo
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Dunavac | 2 : 1 | Srednjevo |
17.10
14:30
Budućnost Sena
BSK 2015
4
0
|
17.10.2015 14:30 | Budućnost Sena | 4 : 0 | BSK 2015 | |||||
17.10
14:30
Pobeda
Sloga
1
9
|
17.10.2015 14:30 | Pobeda | 1 : 9 | Sloga | |||||
17.10
14:30
Zvižd Omladinac
Radenka
3
1
|
17.10.2015 14:30 | Zvižd Omladinac | 3 : 1 | Radenka | |||||
17.10
14:30
Homolje
Neresnica
0
3
|
17.10.2015 14:30 | Homolje | 0 : 3 | Neresnica |
17.10
14:30
Vitanovac 08
Zmajevac
0
3
|
17.10.2015 14:30 | Vitanovac 08 | 0 : 3 | Zmajevac | |||||
17.10
15:30
Polet
Jablanica
6
3
|
17.10.2015 15:30 | Polet | 6 : 3 | Jablanica | |||||
17.10
14:30
Mladost 2015
Štitari
1
3
|
17.10.2015 14:30 | Mladost 2015 | 1 : 3 | Štitari | |||||
17.10
15:30
Lipovac
Mladost VPD
0
1
|
17.10.2015 15:30 | Lipovac | 0 : 1 | Mladost VPD |
17.10
14:30
Knez Lazar
Padež
4
1
|
17.10.2015 14:30 | Knez Lazar | 4 : 1 | Padež | |||||
17.10
14:30
Pepeljevac 1947
Kruševica
3
2
|
17.10.2015 14:30 | Pepeljevac 1947 | 3 : 2 | Kruševica | |||||
17.10
14:30
Dušan Ristić
Konjuh
|
17.10.2015 14:30 | Dušan Ristić | : | Konjuh | |||||
17.10
14:30
Pasjak 2013
Dedina
2
4
|
17.10.2015 14:30 | Pasjak 2013 | 2 : 4 | Dedina |
17.10
14:30
Proleter
Budućnost
3
3
|
17.10.2015 14:30 | Proleter | 3 : 3 | Budućnost |
17.10
14:00
Borac
Slavija 1915
2
1
|
17.10.2015 14:00 | Borac | 2 : 1 | Slavija 1915 |
17.10
14:30
Baljevac
Roma-Iverić
4
1
|
17.10.2015 14:30 | Baljevac | 4 : 1 | Roma-Iverić | |||||
17.10
14:30
Zadrugar
Proleter
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Proleter | |||||
17.10
14:30
Barič-Munja
Skela
4
2
|
17.10.2015 14:30 | Barič-Munja | 4 : 2 | Skela | |||||
17.10
14:30
Sloga
Rekreativo
3
1
|
17.10.2015 14:30 | Sloga | 3 : 1 | Rekreativo |
17.10
14:30
Strmovo
Dimitrije Tucović
1
3
|
17.10.2015 14:30 | Strmovo | 1 : 3 | Dimitrije Tucović | |||||
17.10
14:30
Mladi Radnik
Petka
1
1
|
17.10.2015 14:30 | Mladi Radnik | 1 : 1 | Petka |
17.10
Dobra Voda
Oniks
6
0
|
17.10.2015 | Dobra Voda | 6 : 0 | Oniks |
17.10
14:30
Mornar
Iskra
0
0
|
17.10.2015 14:30 | Mornar | 0 : 0 | Iskra |
17.10
15:00
Drina
Sloboda
1
2
|
17.10.2015 15:00 | Drina | 1 : 2 | Sloboda | |||||
17.10
15:00
Sarajevo
Velež
4
1
|
17.10.2015 15:00 | Sarajevo | 4 : 1 | Velež | |||||
17.10
15:00
Čelik
Vitez
6
1
|
17.10.2015 15:00 | Čelik | 6 : 1 | Vitez | |||||
17.10
15:00
Rudar
Radnik
0
1
|
17.10.2015 15:00 | Rudar | 0 : 1 | Radnik |
17.10
14:30
Kozara
Vlasenica
1
0
|
17.10.2015 14:30 | Kozara | 1 : 0 | Vlasenica | |||||
17.10
14:30
Sutjeska
Sloboda (NG)
2
2
|
17.10.2015 14:30 | Sutjeska | 2 : 2 | Sloboda (NG) | |||||
17.10
14:30
Drina HE
Borac
3
1
|
17.10.2015 14:30 | Drina HE | 3 : 1 | Borac | |||||
17.10
14:30
Zvijezda 09
Mladost
2
2
|
17.10.2015 14:30 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Mladost | |||||
17.10
14:30
Leotar
Krupa
1
0
|
17.10.2015 14:30 | Leotar | 1 : 0 | Krupa |
17.10
14:30
Željezničar
Proleter
1
3
|
17.10.2015 14:30 | Željezničar | 1 : 3 | Proleter | |||||
17.10
14:30
BSK
Jedinstvo (Ž)
0
1
|
17.10.2015 14:30 | BSK | 0 : 1 | Jedinstvo (Ž) | |||||
17.10
14:30
Sloga (S)
Sloga (T)
5
3
|
17.10.2015 14:30 | Sloga (S) | 5 : 3 | Sloga (T) | |||||
17.10
14:30
Modriča
Laktaši
2
0
|
17.10.2015 14:30 | Modriča | 2 : 0 | Laktaši |
17.10
14:30
Rudar
Famos
0
3
|
17.10.2015 14:30 | Rudar | 0 : 3 | Famos | |||||
17.10
14:30
Jedinstvo (Bč)
Proleter
6
1
|
17.10.2015 14:30 | Jedinstvo (Bč) | 6 : 1 | Proleter | |||||
17.10
14:30
Mladost (G)
Mladost (BS)
3
1
|
17.10.2015 14:30 | Mladost (G) | 3 : 1 | Mladost (BS) | |||||
17.10
14:30
Podrinje
Ilićka 01
1
0
|
17.10.2015 14:30 | Podrinje | 1 : 0 | Ilićka 01 | |||||
17.10
14:30
Glasinac 2011
Lokomotiva
2
0
|
17.10.2015 14:30 | Glasinac 2011 | 2 : 0 | Lokomotiva |
17.10
14:30
Progres
Dubrave
0
2
|
17.10.2015 14:30 | Progres | 0 : 2 | Dubrave |
17.10
14:30
Hajduk
Posavina
3
3
|
17.10.2015 14:30 | Hajduk | 3 : 3 | Posavina | |||||
17.10
14:30
Trebava
Sloga
3
2
|
17.10.2015 14:30 | Trebava | 3 : 2 | Sloga |
17.10
14:30
Partizan
Bratstvo
0
0
|
17.10.2015 14:30 | Partizan | 0 : 0 | Bratstvo |
17.10
14:30
Omladinac
Sloga-Nektar
2
0
|
17.10.2015 14:30 | Omladinac | 2 : 0 | Sloga-Nektar |
17.10
14:30
Sloga
Međaši
13
0
|
17.10.2015 14:30 | Sloga | 13 : 0 | Međaši |
17.10
15:00
Kalemi
Omladinac
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Kalemi | 3 : 0 | Omladinac |
17.10
15:00
BSK
Borac 1975
6
0
|
17.10.2015 15:00 | BSK | 6 : 0 | Borac 1975 | |||||
17.10
15:00
Radnički
Željezničar
3
4
|
17.10.2015 15:00 | Radnički | 3 : 4 | Željezničar | |||||
17.10
15:00
OFK Zborište
Borac (K)
1
0
|
17.10.2015 15:00 | OFK Zborište | 1 : 0 | Borac (K) | |||||
17.10
15:00
27. Juli
Polet
3
0
|
17.10.2015 15:00 | 27. Juli | 3 : 0 | Polet | |||||
17.10
15:00
Hajduk
Zadrugar
5
2
|
17.10.2015 15:00 | Hajduk | 5 : 2 | Zadrugar | |||||
17.10
15:00
Borac (L)
4. Juli
9
1
|
17.10.2015 15:00 | Borac (L) | 9 : 1 | 4. Juli |
17.10
15:00
Modran
Mladost
1
2
|
17.10.2015 15:00 | Modran | 1 : 2 | Mladost | |||||
17.10
15:00
OFK Janja 2009
Glogovac
4
1
|
17.10.2015 15:00 | OFK Janja 2009 | 4 : 1 | Glogovac | |||||
17.10
15:00
Sloga
OFK Batković
0
3
|
17.10.2015 15:00 | Sloga | 0 : 3 | OFK Batković | |||||
17.10
15:00
Drina
Tavna
4
2
|
17.10.2015 15:00 | Drina | 4 : 2 | Tavna | |||||
17.10
15:00
Brodac
VSK
1
0
|
17.10.2015 15:00 | Brodac | 1 : 0 | VSK | |||||
17.10
15:00
Kolektiv
Bjeloševac
11
0
|
17.10.2015 15:00 | Kolektiv | 11 : 0 | Bjeloševac |
17.10
10:30
Buk
Mladen Perić
4
1
|
17.10.2015 10:30 | Buk | 4 : 1 | Mladen Perić | |||||
17.10
10:30
Sava
Sloga
3
0
|
17.10.2015 10:30 | Sava | 3 : 0 | Sloga | |||||
17.10
10:30
Semberija Gaj
Polet
0
8
|
17.10.2015 10:30 | Semberija Gaj | 0 : 8 | Polet |
17.10
15:00
Nacional
Ljeskovac
4
2
|
17.10.2015 15:00 | Nacional | 4 : 2 | Ljeskovac | |||||
17.10
15:00
Lazarevica
Čengić
3
5
|
17.10.2015 15:00 | Lazarevica | 3 : 5 | Čengić | |||||
17.10
15:00
Polet
Borac
1
2
|
17.10.2015 15:00 | Polet | 1 : 2 | Borac |
17.10
15:00
Vojvodina
Radnički (N)
0
2
|
17.10.2015 15:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Radnički (N) | |||||
17.10
13:00
Rad
Crvena zvezda
0
3
|
17.10.2015 13:00 | Rad | 0 : 3 | Crvena zvezda |
17.10
15:00
ČSK Pivara
BSK Borča
0
1
|
17.10.2015 15:00 | ČSK Pivara | 0 : 1 | BSK Borča | |||||
17.10
15:00
Bežanija
Sindjelić
0
0
|
17.10.2015 15:00 | Bežanija | 0 : 0 | Sindjelić | |||||
17.10
15:00
Dinamo
Sloga (PM)
1
1
|
17.10.2015 15:00 | Dinamo | 1 : 1 | Sloga (PM) | |||||
17.10
18:00
Napredak
Kolubara
1
0
|
17.10.2015 18:00 | Napredak | 1 : 0 | Kolubara | |||||
17.10
15:00
Sloboda
Bačka (BP)
2
2
|
17.10.2015 15:00 | Sloboda | 2 : 2 | Bačka (BP) | |||||
17.10
15:00
Loznica
Radnički 1923
1
0
|
17.10.2015 15:00 | Loznica | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
17.10
15:00
Donji Srem
Inđija
1
1
|
17.10.2015 15:00 | Donji Srem | 1 : 1 | Inđija |
17.10
13:00
Radnički 2013
Sloga 036
1
0
|
17.10.2015 13:00 | Radnički 2013 | 1 : 0 | Sloga 036 |
17.10
15:00
Metalmania
Rad
6
3
|
17.10.2015 15:00 | Metalmania | 6 : 3 | Rad | |||||
17.10
14:30
Sremice
Bačka Žabalj
3
0
|
17.10.2015 14:30 | Sremice | 3 : 0 | Bačka Žabalj | |||||
17.10
Bistrica 021
Radnički 1919
0
0
|
17.10.2015 | Bistrica 021 | 0 : 0 | Radnički 1919 |
17.10
Knjaževac 2015
Levač
|
17.10.2015 | Knjaževac 2015 | : | Levač |
17.10
11:00
Cvetex
Sjeverna zvijezda
0
9
|
17.10.2015 11:00 | Cvetex | 0 : 9 | Sjeverna zvijezda | |||||
17.10
14:00
Breznica
Lovćen
9
0
|
17.10.2015 14:00 | Breznica | 9 : 0 | Lovćen | |||||
17.10
15:00
Obilić
Mladost 2015
0
0
|
17.10.2015 15:00 | Obilić | 0 : 0 | Mladost 2015 |
17.10
15:00
Mostar
Mladost
2
3
|
17.10.2015 15:00 | Mostar | 2 : 3 | Mladost | |||||
17.10
15:00
Banjaluka
SFK 2000
1
6
|
17.10.2015 15:00 | Banjaluka | 1 : 6 | SFK 2000 | |||||
17.10
15:00
Radnik Bumerang
Lokomotiva
2
1
|
17.10.2015 15:00 | Radnik Bumerang | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
17.10
15:00
Gradina
Modriča
3
0
|
17.10.2015 15:00 | Gradina | 3 : 0 | Modriča |
17.10
16:00
Sloga Kakmuž-Petrovo
Proleter
6
1
|
17.10.2015 16:00 | Sloga Kakmuž-Petrovo | 6 : 1 | Proleter | |||||
17.10
16:00
Sokolac
Mladost Poljavnice
0
6
|
17.10.2015 16:00 | Sokolac | 0 : 6 | Mladost Poljavnice |
17.10
Jagodina
Trijumf
2
2
|
17.10.2015 | Jagodina | 2 : 2 | Trijumf | |||||
17.10
Šumadija 1903
Polet
1
1
|
17.10.2015 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Polet |
17.10
11:00
Partizan
Mačva
6
1
|
17.10.2015 11:00 | Partizan | 6 : 1 | Mačva | |||||
17.10
11:00
Borac
Čukarički
0
1
|
17.10.2015 11:00 | Borac | 0 : 1 | Čukarički |
17.10
12:00
Olimpic
Široki Brijeg
4
2
|
17.10.2015 12:00 | Olimpic | 4 : 2 | Široki Brijeg | |||||
17.10
12:00
Sloboda
Drina
2
0
|
17.10.2015 12:00 | Sloboda | 2 : 0 | Drina | |||||
17.10
12:00
Mladost
Travnik
1
1
|
17.10.2015 12:00 | Mladost | 1 : 1 | Travnik | |||||
17.10
12:00
Velež
Sarajevo
1
1
|
17.10.2015 12:00 | Velež | 1 : 1 | Sarajevo | |||||
17.10
12:00
Željezničar
Zrinjski
0
1
|
17.10.2015 12:00 | Željezničar | 0 : 1 | Zrinjski | |||||
17.10
12:00
Vitez
Čelik
1
1
|
17.10.2015 12:00 | Vitez | 1 : 1 | Čelik | |||||
17.10
12:00
Radnik
Rudar Prijedor
3
3
|
17.10.2015 12:00 | Radnik | 3 : 3 | Rudar Prijedor | |||||
17.10
12:00
Borac
Slavija
2
1
|
17.10.2015 12:00 | Borac | 2 : 1 | Slavija |
17.10
11:00
Železničar
Radnički
1
2
|
17.10.2015 11:00 | Železničar | 1 : 2 | Radnički |
17.10
10:00
Proleter 2006
Vršac
2
0
|
17.10.2015 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | Vršac |
17.10
10:00
Bačka 1901
TSC
2
3
|
17.10.2015 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 3 | TSC | |||||
17.10
10:00
Hajduk Junior
Spartak
0
1
|
17.10.2015 10:00 | Hajduk Junior | 0 : 1 | Spartak |
17.10
14:30
Javor
Sloga (P)
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Javor | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
17.10
14:30
Sloga (K)
Sloboda (Č)
3
1
|
17.10.2015 14:30 | Sloga (K) | 3 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
17.10
14:30
Mladost
Metalac (GM)
3
2
|
17.10.2015 14:30 | Mladost | 3 : 2 | Metalac (GM) | |||||
17.10
11:00
Metalac (K)
Polet
2
1
|
17.10.2015 11:00 | Metalac (K) | 2 : 1 | Polet | |||||
17.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Budućnost
3
0
|
17.10.2015 14:30 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Budućnost | |||||
17.10
14:30
Sloboda (U)
Sloga (BB)
1
2
|
17.10.2015 14:30 | Sloboda (U) | 1 : 2 | Sloga (BB) |
17.10
11:00
BASK
Brodarac 2
1
3
|
17.10.2015 11:00 | BASK | 1 : 3 | Brodarac 2 | |||||
17.10
11:00
Jedinstvo
Sindjelić
0
2
|
17.10.2015 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Sindjelić | |||||
17.10
11:30
Zemun
Radnički (NB)
2
0
|
17.10.2015 11:30 | Zemun | 2 : 0 | Radnički (NB) | |||||
17.10
10:00
Bežanija
Kolubara
3
1
|
17.10.2015 10:00 | Bežanija | 3 : 1 | Kolubara |
17.10
11:00
Omladinac
Dolina
2
4
|
17.10.2015 11:00 | Omladinac | 2 : 4 | Dolina | |||||
17.10
11:00
Unirea
Glogonj
0
3
|
17.10.2015 11:00 | Unirea | 0 : 3 | Glogonj | |||||
17.10
11:00
Slavija
Borac (S)
0
6
|
17.10.2015 11:00 | Slavija | 0 : 6 | Borac (S) |
17.10
11:00
Stari Tamiš
Partizan (G)
6
3
|
17.10.2015 11:00 | Stari Tamiš | 6 : 3 | Partizan (G) | |||||
17.10
11:00
Borac (P)
Budućnost (A)
3
4
|
17.10.2015 11:00 | Borac (P) | 3 : 4 | Budućnost (A) | |||||
17.10
11:00
Borac (S)
Partizan (U)
4
1
|
17.10.2015 11:00 | Borac (S) | 4 : 1 | Partizan (U) |
17.10
12:00
Vrcin
IMT
0
2
|
17.10.2015 12:00 | Vrcin | 0 : 2 | IMT | |||||
17.10
15:00
Studentski Grad
BSK 1925
2
1
|
17.10.2015 15:00 | Studentski Grad | 2 : 1 | BSK 1925 | |||||
17.10
17:15
Brodarac 1947
Srem
1
3
|
17.10.2015 17:15 | Brodarac 1947 | 1 : 3 | Srem | |||||
17.10
09:30
Trudbenik
Prva Iskra
3
0
|
17.10.2015 09:30 | Trudbenik | 3 : 0 | Prva Iskra |
17.10
11:00
Grafičar
Buducnost
4
1
|
17.10.2015 11:00 | Grafičar | 4 : 1 | Buducnost | |||||
17.10
13:00
Dunavac Grocka
011
0
9
|
17.10.2015 13:00 | Dunavac Grocka | 0 : 9 | 011 | |||||
17.10
15:00
Milenium
Omladinac
0
2
|
17.10.2015 15:00 | Milenium | 0 : 2 | Omladinac |
17.10
15:00
7. Juli
Borac 1932
|
17.10.2015 15:00 | 7. Juli | : | Borac 1932 | |||||
17.10
12:00
Mladi radnik 1940
Sloboda
5
1
|
17.10.2015 12:00 | Mladi radnik 1940 | 5 : 1 | Sloboda | |||||
17.10
15:00
Budućnost
Osipaonica
2
6
|
17.10.2015 15:00 | Budućnost | 2 : 6 | Osipaonica |
17.10
15:00
Pobeda
Bačinac
0
2
|
17.10.2015 15:00 | Pobeda | 0 : 2 | Bačinac |
17.10
15:00
Sloga
Omladinac
16
1
|
17.10.2015 15:00 | Sloga | 16 : 1 | Omladinac |
17.10
10:00
Sinđelić MO
Brodarac MO
4
3
|
17.10.2015 10:00 | Sinđelić MO | 4 : 3 | Brodarac MO | |||||
17.10
10:00
Zemun MO
BSK Borča MO
2
1
|
17.10.2015 10:00 | Zemun MO | 2 : 1 | BSK Borča MO | |||||
17.10
10:00
Voždovac MO
BASK MO
3
0
|
17.10.2015 10:00 | Voždovac MO | 3 : 0 | BASK MO | |||||
17.10
10:00
OFK Beograd MO
Internacional MO
6
0
|
17.10.2015 10:00 | OFK Beograd MO | 6 : 0 | Internacional MO | |||||
17.10
10:00
IMT MO
Radnički (NB) MO
4
1
|
17.10.2015 10:00 | IMT MO | 4 : 1 | Radnički (NB) MO | |||||
17.10
10:00
Bežanija MO
011 MO
0
5
|
17.10.2015 10:00 | Bežanija MO | 0 : 5 | 011 MO | |||||
17.10
10:00
Lokomotiva MO
Rad MO
1
1
|
17.10.2015 10:00 | Lokomotiva MO | 1 : 1 | Rad MO |
17.10
10:00
Olimpic
Široki Brijeg
1
1
|
17.10.2015 10:00 | Olimpic | 1 : 1 | Široki Brijeg | |||||
17.10
10:00
Sloboda
Drina
3
1
|
17.10.2015 10:00 | Sloboda | 3 : 1 | Drina | |||||
17.10
10:00
Mladost
Travnik
3
1
|
17.10.2015 10:00 | Mladost | 3 : 1 | Travnik | |||||
17.10
10:00
Velež
Sarajevo
0
1
|
17.10.2015 10:00 | Velež | 0 : 1 | Sarajevo | |||||
17.10
10:00
Željezničar
Zrinjski
2
0
|
17.10.2015 10:00 | Željezničar | 2 : 0 | Zrinjski | |||||
17.10
10:00
Vitez
Čelik
0
0
|
17.10.2015 10:00 | Vitez | 0 : 0 | Čelik | |||||
17.10
10:00
Radnik
Rudar Prijedor
0
2
|
17.10.2015 10:00 | Radnik | 0 : 2 | Rudar Prijedor | |||||
17.10
10:00
Borac
Slavija
1
0
|
17.10.2015 10:00 | Borac | 1 : 0 | Slavija |
17.10
14:30
Lovćen
Mladost
1
2
|
17.10.2015 14:30 | Lovćen | 1 : 2 | Mladost | |||||
17.10
14:30
OFK Petrovac
Radnicki
0
4
|
17.10.2015 14:30 | OFK Petrovac | 0 : 4 | Radnicki | |||||
17.10
14:30
Mornar
Budućnost
2
4
|
17.10.2015 14:30 | Mornar | 2 : 4 | Budućnost | |||||
17.10
14:30
Grbalj
Zeta
1
4
|
17.10.2015 14:30 | Grbalj | 1 : 4 | Zeta | |||||
17.10
14:30
Bokelj
Sutjeska
1
6
|
17.10.2015 14:30 | Bokelj | 1 : 6 | Sutjeska | |||||
17.10
14:30
Brskovo
Graficar
2
3
|
17.10.2015 14:30 | Brskovo | 2 : 3 | Graficar | |||||
17.10
14:30
Dečić
Jezero
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Dečić | 2 : 1 | Jezero | |||||
17.10
14:30
Jedinstvo
Igalo
7
1
|
17.10.2015 14:30 | Jedinstvo | 7 : 1 | Igalo |
17.10
11:00
OFK Hajduk
Crvena zvezda
0
1
|
17.10.2015 11:00 | OFK Hajduk | 0 : 1 | Crvena zvezda |
17.10
12:00
Donji Srem
Radnički (SM)
0
5
|
17.10.2015 12:00 | Donji Srem | 0 : 5 | Radnički (SM) | |||||
17.10
12:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
3
0
|
17.10.2015 12:00 | Vojvodina | 3 : 0 | RFK N.S. 1921 | |||||
17.10
12:00
Indeks
Inđija
2
0
|
17.10.2015 12:00 | Indeks | 2 : 0 | Inđija |
17.10
12:00
Železničar
Radnički (Z)
1
2
|
17.10.2015 12:00 | Železničar | 1 : 2 | Radnički (Z) | |||||
17.10
12:00
Dinamo 1945
Radnički (K)
2
0
|
17.10.2015 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Radnički (K) |
17.10
12:00
Spartak
Hajduk Junior
6
2
|
17.10.2015 12:00 | Spartak | 6 : 2 | Hajduk Junior | |||||
17.10
12:00
TSC
Bačka 1901
2
1
|
17.10.2015 12:00 | TSC | 2 : 1 | Bačka 1901 |
17.10
11:00
BSK 1925
Radnički
1
0
|
17.10.2015 11:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | Radnički | |||||
17.10
08:30
Lokomotiva
BASK
3
0
|
17.10.2015 08:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | BASK | |||||
17.10
11:00
Borča
Studentski Grad
0
0
|
17.10.2015 11:00 | Borča | 0 : 0 | Studentski Grad |
17.10
Radnički 1923
Nacional
4
0
|
17.10.2015 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Nacional | |||||
17.10
14:30
Kiker
Novi Pazar
2
0
|
17.10.2015 14:30 | Kiker | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
17.10
Junior
Tutin
5
2
|
17.10.2015 | Junior | 5 : 2 | Tutin | |||||
17.10
12:00
Apolon 4
Rudar
7
1
|
17.10.2015 12:00 | Apolon 4 | 7 : 1 | Rudar |
17.10
12:00
GSP Polet
IMT
0
2
|
17.10.2015 12:00 | GSP Polet | 0 : 2 | IMT | |||||
17.10
14:00
Budućnost
Brodarac 1947
0
2
|
17.10.2015 14:00 | Budućnost | 0 : 2 | Brodarac 1947 | |||||
17.10
10:00
Žarkovo
PKB
0
5
|
17.10.2015 10:00 | Žarkovo | 0 : 5 | PKB | |||||
17.10
12:00
Trudbenik
Balkan
1
1
|
17.10.2015 12:00 | Trudbenik | 1 : 1 | Balkan |
17.10
11:00
Senjak
OFK Šabac
4
1
|
17.10.2015 11:00 | Senjak | 4 : 1 | OFK Šabac | |||||
17.10
10:00
Šampion
Loznica
0
3
|
17.10.2015 10:00 | Šampion | 0 : 3 | Loznica | |||||
17.10
12:00
Savacium
Mačva
1
1
|
17.10.2015 12:00 | Savacium | 1 : 1 | Mačva |
17.10
14:30
Smederevo 1924
Petlić 2006
2
1
|
17.10.2015 14:30 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Petlić 2006 | |||||
17.10
14:30
Mihajlovac 1934
Sloga (PM)
5
1
|
17.10.2015 14:30 | Mihajlovac 1934 | 5 : 1 | Sloga (PM) | |||||
17.10
14:30
Obilić
Sloga (B)
4
1
|
17.10.2015 14:30 | Obilić | 4 : 1 | Sloga (B) | |||||
17.10
14:30
AF Duljaj
Zvižd
4
2
|
17.10.2015 14:30 | AF Duljaj | 4 : 2 | Zvižd | |||||
17.10
14:30
GFK Jasenice 1911
Šumadija
2
0
|
17.10.2015 14:30 | GFK Jasenice 1911 | 2 : 0 | Šumadija |
17.10
12:00
Njerš Ištvan
Senta
0
2
|
17.10.2015 12:00 | Njerš Ištvan | 0 : 2 | Senta | |||||
17.10
10:00
AFK
Vinogradar
4
1
|
17.10.2015 10:00 | AFK | 4 : 1 | Vinogradar |
17.10
14:00
Graficar
Borac
0
0
|
17.10.2015 14:00 | Graficar | 0 : 0 | Borac | |||||
17.10
10:00
Sremcica
Zuce
3
1
|
17.10.2015 10:00 | Sremcica | 3 : 1 | Zuce | |||||
17.10
19:30
Jedinstvo
Avala
2
3
|
17.10.2015 19:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Avala |
17.10
11:00
Dinamo 1945
Dolina
0
3
|
17.10.2015 11:00 | Dinamo 1945 | 0 : 3 | Dolina | |||||
17.10
Jugoslavija
Vršac United
3
2
|
17.10.2015 | Jugoslavija | 3 : 2 | Vršac United | |||||
17.10
Vojvodina
Mladost (O)
0
3
|
17.10.2015 | Vojvodina | 0 : 3 | Mladost (O) |
17.10
10:00
Budućnost
Jedinstvo
0
2
|
17.10.2015 10:00 | Budućnost | 0 : 2 | Jedinstvo |
17.10
12:00
Radnički
Karađorđe
0
2
|
17.10.2015 12:00 | Radnički | 0 : 2 | Karađorđe | |||||
17.10
12:00
POFK Letnjikovac
POFK Savacium
1
2
|
17.10.2015 12:00 | POFK Letnjikovac | 1 : 2 | POFK Savacium | |||||
17.10
12:00
Donjošorac
OFK Atletiko
3
2
|
17.10.2015 12:00 | Donjošorac | 3 : 2 | OFK Atletiko |
17.10
Han Pijesak
Stakorina
7
0
|
17.10.2015 | Han Pijesak | 7 : 0 | Stakorina |
17.10
10:00
Donji Srem
Radnički (SM)
0
3
|
17.10.2015 10:00 | Donji Srem | 0 : 3 | Radnički (SM) | |||||
17.10
10:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
3
1
|
17.10.2015 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | RFK N.S. 1921 | |||||
17.10
10:00
Indeks
Inđija
2
0
|
17.10.2015 10:00 | Indeks | 2 : 0 | Inđija |
17.10
10:00
Spartak
Hajduk Junior
7
0
|
17.10.2015 10:00 | Spartak | 7 : 0 | Hajduk Junior | |||||
17.10
10:00
TSC
Bačka 1901
5
2
|
17.10.2015 10:00 | TSC | 5 : 2 | Bačka 1901 |
17.10
10:00
Železničar
Radnički (Z)
1
2
|
17.10.2015 10:00 | Železničar | 1 : 2 | Radnički (Z) |
17.10
slobodan tim
Šumadija 1903
|
17.10.2015 | slobodan tim | : | Šumadija 1903 |
17.10
13:30
BSK
FSFV
0
3
|
17.10.2015 13:30 | BSK | 0 : 3 | FSFV |
17.10
15:30
PKB Kovilovo
Bežanija
3
2
|
17.10.2015 15:30 | PKB Kovilovo | 3 : 2 | Bežanija | |||||
17.10
10:00
Kolubara
Studentski Grad
1
0
|
17.10.2015 10:00 | Kolubara | 1 : 0 | Studentski Grad | |||||
17.10
14:00
Zemun
Internacional
9
0
|
17.10.2015 14:00 | Zemun | 9 : 0 | Internacional | |||||
17.10
10:00
Radnički (NB)
Radnički (O)
5
3
|
17.10.2015 10:00 | Radnički (NB) | 5 : 3 | Radnički (O) |
17.10
10:00
Proleter
SASK
|
17.10.2015 10:00 | Proleter | : | SASK | |||||
17.10
13:00
7. Juli
Borac 1932
|
17.10.2015 13:00 | 7. Juli | : | Borac 1932 | |||||
17.10
10:00
Mladi radnik 1940
Sloboda
3
1
|
17.10.2015 10:00 | Mladi radnik 1940 | 3 : 1 | Sloboda | |||||
17.10
13:00
Budućnost
Osipaonica
2
6
|
17.10.2015 13:00 | Budućnost | 2 : 6 | Osipaonica |
17.10
13:00
Akademija fudbala Djokić
Bresje Superior
9
3
|
17.10.2015 13:00 | Akademija fudbala Djokić | 9 : 3 | Bresje Superior | |||||
17.10
13:00
Jedinstvo
Mladi borac
7
1
|
17.10.2015 13:00 | Jedinstvo | 7 : 1 | Mladi borac | |||||
17.10
10:00
Napredak
Udarnik
3
0
|
17.10.2015 10:00 | Napredak | 3 : 0 | Udarnik | |||||
17.10
13:00
Sloga
Omladinac
2
0
|
17.10.2015 13:00 | Sloga | 2 : 0 | Omladinac |
17.10
10:00
Savacijum
Mačva
3
0
|
17.10.2015 10:00 | Savacijum | 3 : 0 | Mačva | |||||
17.10
10:00
Donjošorac
OFK Osečina
5
0
|
17.10.2015 10:00 | Donjošorac | 5 : 0 | OFK Osečina |
17.10
14:30
Presing
Plana
6
1
|
17.10.2015 14:30 | Presing | 6 : 1 | Plana | |||||
17.10
14:30
Cepelin 026
Karađorđe (T)
1
5
|
17.10.2015 14:30 | Cepelin 026 | 1 : 5 | Karađorđe (T) | |||||
17.10
14:30
Bačinac
Smederevo 1924
1
3
|
17.10.2015 14:30 | Bačinac | 1 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
17.10
14:30
Sloga (PM)
AF Duljaj
4
0
|
17.10.2015 14:30 | Sloga (PM) | 4 : 0 | AF Duljaj | |||||
17.10
14:30
OŠ Karađorđe 2009
Obilić
0
6
|
17.10.2015 14:30 | OŠ Karađorđe 2009 | 0 : 6 | Obilić |
17.10
12:00
Budućnost D.
Institut
0
6
|
17.10.2015 12:00 | Budućnost D. | 0 : 6 | Institut | |||||
17.10
10:00
Srem J.
Vranić
1
0
|
17.10.2015 10:00 | Srem J. | 1 : 0 | Vranić | |||||
17.10
16:00
IMT
13.maj
0
6
|
17.10.2015 16:00 | IMT | 0 : 6 | 13.maj |
17.10
BSK
Proleter (BK)
4
4
|
17.10.2015 | BSK | 4 : 4 | Proleter (BK) | |||||
17.10
10:00
BAK
Dinamo 1945
2
4
|
17.10.2015 10:00 | BAK | 2 : 4 | Dinamo 1945 |
17.10
Banat
Sloga (P)
1
2
|
17.10.2015 | Banat | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
17.10
Vršac
Pavliš
10
0
|
17.10.2015 | Vršac | 10 : 0 | Pavliš | |||||
17.10
Vulturul
Polet
3
4
|
17.10.2015 | Vulturul | 3 : 4 | Polet | |||||
17.10
Ševac
Hajdučica
4
2
|
17.10.2015 | Ševac | 4 : 2 | Hajdučica |
17.10
10:00
Njerš Ištvan
Senta
1
5
|
17.10.2015 10:00 | Njerš Ištvan | 1 : 5 | Senta |
17.10
Vladimirovac
Omladinac (D)
7
3
|
17.10.2015 | Vladimirovac | 7 : 3 | Omladinac (D) | |||||
17.10
Borac (P)
Karlsdorf
0
5
|
17.10.2015 | Borac (P) | 0 : 5 | Karlsdorf | |||||
17.10
10:00
Sloga (BNS)
Proleter (M)
3
5
|
17.10.2015 10:00 | Sloga (BNS) | 3 : 5 | Proleter (M) |
17.10
10:00
Palilulac
Beograd 1929
5
2
|
17.10.2015 10:00 | Palilulac | 5 : 2 | Beograd 1929 |
17.10
11:00
MIP Majdan
Borac
3
0
|
17.10.2015 11:00 | MIP Majdan | 3 : 0 | Borac |
17.10
Slavija
Mika Antić
0
8
|
17.10.2015 | Slavija | 0 : 8 | Mika Antić | |||||
17.10
Tempo
Petar Urošev
9
0
|
17.10.2015 | Tempo | 9 : 0 | Petar Urošev | |||||
17.10
Polet
Slavija
1
14
|
17.10.2015 | Polet | 1 : 14 | Slavija | |||||
17.10
Mika Antić
Borac
0
4
|
17.10.2015 | Mika Antić | 0 : 4 | Borac |
17.10
10:00
Tisa
Slavija
5
3
|
17.10.2015 10:00 | Tisa | 5 : 3 | Slavija | |||||
17.10
10:00
Jedinstvo
Sloga
8
0
|
17.10.2015 10:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Sloga |
17.10
10:00
Jedinstvo
Posavina
0
5
|
17.10.2015 10:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Posavina | |||||
17.10
10:00
Skela
Radnički
2
5
|
17.10.2015 10:00 | Skela | 2 : 5 | Radnički | |||||
17.10
10:00
Omladinac
Prva Iskra
7
2
|
17.10.2015 10:00 | Omladinac | 7 : 2 | Prva Iskra | |||||
17.10
10:00
Belo Polje
Zadrugar
5
6
|
17.10.2015 10:00 | Belo Polje | 5 : 6 | Zadrugar | |||||
17.10
10:00
Polet
Strelac
0
1
|
17.10.2015 10:00 | Polet | 0 : 1 | Strelac |
17.10
10:00
Mladost (P)
OFK Atletiko
0
2
|
17.10.2015 10:00 | Mladost (P) | 0 : 2 | OFK Atletiko |
17.10
12:30
Radnički MK
13. Maj MK
3
3
|
17.10.2015 12:30 | Radnički MK | 3 : 3 | 13. Maj MK | |||||
17.10
12:00
Tempo
Zemun B
1
2
|
17.10.2015 12:00 | Tempo | 1 : 2 | Zemun B |
17.10
14:30
Jerina
Trijumf
3
3
|
17.10.2015 14:30 | Jerina | 3 : 3 | Trijumf | |||||
17.10
14:30
Sloga 036
Požega
0
4
|
17.10.2015 14:30 | Sloga 036 | 0 : 4 | Požega |
17.10
10:00
AS-07
Mačva
1
7
|
17.10.2015 10:00 | AS-07 | 1 : 7 | Mačva |
17.10
13:00
Levač
Rosulja 2014
3
1
|
17.10.2015 13:00 | Levač | 3 : 1 | Rosulja 2014 | |||||
17.10
12:00
Kolibri
Knjaževac 2015
2
0
|
17.10.2015 12:00 | Kolibri | 2 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
17.10
11:00
Mašinac
Lavice Dubočica
3
0
|
17.10.2015 11:00 | Mašinac | 3 : 0 | Lavice Dubočica |
17.10
Crvena zvezda
Obilić
|
17.10.2015 | Crvena zvezda | : | Obilić | |||||
17.10
10:00
Rad
Milutinac
2
4
|
17.10.2015 10:00 | Rad | 2 : 4 | Milutinac | |||||
17.10
12:00
Šampion 2013
Sloga Radnički
1
5
|
17.10.2015 12:00 | Šampion 2013 | 1 : 5 | Sloga Radnički |
17.10
10:00
Mačva 2005
Akademija RAĐ
3
0
|
17.10.2015 10:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Akademija RAĐ | |||||
17.10
10:00
Radnički (K)
Karađorđe
|
17.10.2015 10:00 | Radnički (K) | : | Karađorđe | |||||
17.10
10:00
POFK Letnjikovac
POFK Savacium
1
21
|
17.10.2015 10:00 | POFK Letnjikovac | 1 : 21 | POFK Savacium | |||||
17.10
10:00
Donjošorac
OFK Atletiko
|
17.10.2015 10:00 | Donjošorac | : | OFK Atletiko | |||||
17.10
10:00
Rađevac
OFK Šabac
0
3
|
17.10.2015 10:00 | Rađevac | 0 : 3 | OFK Šabac |
17.10
10:00
Čukarički
Kolubara
0
1
|
17.10.2015 10:00 | Čukarički | 0 : 1 | Kolubara | |||||
17.10
11:00
OFK Beograd
Brodarac
1
0
|
17.10.2015 11:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Brodarac | |||||
17.10
09:30
BSK Borča
Radnički Obrenovac
2
0
|
17.10.2015 09:30 | BSK Borča | 2 : 0 | Radnički Obrenovac |
17.10
09:00
BSK 1925
Studentski Grad
5
1
|
17.10.2015 09:00 | BSK 1925 | 5 : 1 | Studentski Grad | |||||
17.10
10:00
Budućnost (D)
Fer Plej 06
1
6
|
17.10.2015 10:00 | Budućnost (D) | 1 : 6 | Fer Plej 06 | |||||
17.10
10:00
Sindjelić 2012
Olimpik
0
10
|
17.10.2015 10:00 | Sindjelić 2012 | 0 : 10 | Olimpik |
17.10
12:00
PKB Kovilovo
BASK
3
0
|
17.10.2015 12:00 | PKB Kovilovo | 3 : 0 | BASK | |||||
17.10
12:00
DIF
Internacional
0
1
|
17.10.2015 12:00 | DIF | 0 : 1 | Internacional | |||||
17.10
09:00
Sindjelić
Balkan
3
5
|
17.10.2015 09:00 | Sindjelić | 3 : 5 | Balkan | |||||
17.10
11:00
OLE
Dorćol
3
0
|
17.10.2015 11:00 | OLE | 3 : 0 | Dorćol |
17.10
11:00
Napredak
Milenium
7
0
|
17.10.2015 11:00 | Napredak | 7 : 0 | Milenium | |||||
17.10
15:00
Sremčica
Sećeranac Ada
6
1
|
17.10.2015 15:00 | Sremčica | 6 : 1 | Sećeranac Ada |
17.10
12:00
Poštar
Brodarac 1947
2
1
|
17.10.2015 12:00 | Poštar | 2 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
17.10
09:00
OFK Beograd (B)
Lokomotiva (B)
3
1
|
17.10.2015 09:00 | OFK Beograd (B) | 3 : 1 | Lokomotiva (B) |
17.10
12:00
Bačka 1901
Senta
3
1
|
17.10.2015 12:00 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Senta | |||||
17.10
10:00
Arena SU
Spartak '04
2
0
|
17.10.2015 10:00 | Arena SU | 2 : 0 | Spartak '04 |
17.10
Plana
Bambi
0
0
|
17.10.2015 | Plana | 0 : 0 | Bambi | |||||
17.10
Sloga
Pinkum
|
17.10.2015 | Sloga | : | Pinkum | |||||
17.10
Stari Grad
Jasenica 1911
|
17.10.2015 | Stari Grad | : | Jasenica 1911 | |||||
17.10
Presing
Kostolac 2008
2
2
|
17.10.2015 | Presing | 2 : 2 | Kostolac 2008 | |||||
17.10
Petlić
Đokić
1
3
|
17.10.2015 | Petlić | 1 : 3 | Đokić |
17.10
Potisje
Sloga
4
1
|
17.10.2015 | Potisje | 4 : 1 | Sloga | |||||
17.10
Horgoš 1911
Tisa
8
1
|
17.10.2015 | Horgoš 1911 | 8 : 1 | Tisa | |||||
17.10
12:00
AFK
Tornjoš
6
1
|
17.10.2015 12:00 | AFK | 6 : 1 | Tornjoš |
17.10
10:00
Plana
Bambi
4
2
|
17.10.2015 10:00 | Plana | 4 : 2 | Bambi | |||||
17.10
10:00
Sloga
Pinkum
|
17.10.2015 10:00 | Sloga | : | Pinkum | |||||
17.10
10:00
Stari Grad
Jasenica 1911
|
17.10.2015 10:00 | Stari Grad | : | Jasenica 1911 | |||||
17.10
10:00
Presing
Kostolac 2008
4
1
|
17.10.2015 10:00 | Presing | 4 : 1 | Kostolac 2008 | |||||
17.10
10:00
Petlić
Đokić
3
0
|
17.10.2015 10:00 | Petlić | 3 : 0 | Đokić |
17.10
17:30
Altina
Forza
1
1
|
17.10.2015 17:30 | Altina | 1 : 1 | Forza |
17.10
16:30
BSK
Klub 11
2
0
|
17.10.2015 16:30 | BSK | 2 : 0 | Klub 11 |
17.10
18:30
OKK Junior
Radnik
84
60
|
17.10.2015 18:30 | OKK Junior | 84 : 60 | Radnik | |||||
17.10
19:00
Knjaževac
Dimitrovgrad
98
48
|
17.10.2015 19:00 | Knjaževac | 98 : 48 | Dimitrovgrad | |||||
17.10
17:30
Sokobanja
Radan
82
69
|
17.10.2015 17:30 | Sokobanja | 82 : 69 | Radan | |||||
17.10
16:30
Kuršumlija
Jastrebac
69
60
|
17.10.2015 16:30 | Kuršumlija | 69 : 60 | Jastrebac |
17.10
19:00
Crnokosa
Prva Petoletka
114
68
|
17.10.2015 19:00 | Crnokosa | 114 : 68 | Prva Petoletka | |||||
17.10
18:00
Klik
Zekas 75
86
90
|
17.10.2015 18:00 | Klik | 86 : 90 | Zekas 75 | |||||
17.10
19:00
Student BB
Ub
78
93
|
17.10.2015 19:00 | Student BB | 78 : 93 | Ub |
17.10
12:00
Torlak Aboca
Grocka
76
52
|
17.10.2015 12:00 | Torlak Aboca | 76 : 52 | Grocka | |||||
17.10
Slodes
Barajevo
93
85
|
17.10.2015 | Slodes | 93 : 85 | Barajevo |
17.10
20:00
Sveti Đorđe
Stara Pazova
96
69
|
17.10.2015 20:00 | Sveti Đorđe | 96 : 69 | Stara Pazova | |||||
17.10
19:00
Akademik
Sloven
61
63
|
17.10.2015 19:00 | Akademik | 61 : 63 | Sloven | |||||
17.10
19:00
Topola
Hajduk
91
79
|
17.10.2015 19:00 | Topola | 91 : 79 | Hajduk | |||||
17.10
17:00
Vrbas
Kris Kros
72
69
|
17.10.2015 17:00 | Vrbas | 72 : 69 | Kris Kros | |||||
17.10
20:00
Crvenka
Futog Tehnomer
56
103
|
17.10.2015 20:00 | Crvenka | 56 : 103 | Futog Tehnomer | |||||
17.10
20:00
Radnički
Jedinstvo
76
67
|
17.10.2015 20:00 | Radnički | 76 : 67 | Jedinstvo |
17.10
Morava
Čačak 94
86
61
|
17.10.2015 | Morava | 86 : 61 | Čačak 94 | |||||
17.10
Sloga
Mileševac
65
87
|
17.10.2015 | Sloga | 65 : 87 | Mileševac |
17.10
Ras
Zvezda
119
67
|
17.10.2015 | Ras | 119 : 67 | Zvezda |
17.10
16:30
Bagljaš
Kadet
72
87
|
17.10.2015 16:30 | Bagljaš | 72 : 87 | Kadet | |||||
17.10
17:00
Karađorđevo
Budućnost
71
93
|
17.10.2015 17:00 | Karađorđevo | 71 : 93 | Budućnost | |||||
17.10
17:00
Feniks
Velika Kikinda
88
76
|
17.10.2015 17:00 | Feniks | 88 : 76 | Velika Kikinda | |||||
17.10
17:30
Sloboda NS
Vojvodina NM
107
63
|
17.10.2015 17:30 | Sloboda NS | 107 : 63 | Vojvodina NM | |||||
17.10
19:15
Sivac
SO Koš
93
103
|
17.10.2015 19:15 | Sivac | 93 : 103 | SO Koš |
17.10
19:00
Vojka
Jadran
69
78
|
17.10.2015 19:00 | Vojka | 69 : 78 | Jadran | |||||
17.10
19:00
Jedinstvo
Omladinac
78
102
|
17.10.2015 19:00 | Jedinstvo | 78 : 102 | Omladinac |
17.10
18:00
Sloga (D)
Basket
95
81
|
17.10.2015 18:00 | Sloga (D) | 95 : 81 | Basket |
17.10
Vlasotince
Vukovi Merošina
76
63
|
17.10.2015 | Vlasotince | 76 : 63 | Vukovi Merošina | |||||
17.10
Hajduk Veljko
BSK Junior
68
51
|
17.10.2015 | Hajduk Veljko | 68 : 51 | BSK Junior | |||||
17.10
Đerdap
Hisar
77
73
|
17.10.2015 | Đerdap | 77 : 73 | Hisar | |||||
17.10
Jug
Bor RTB
79
53
|
17.10.2015 | Jug | 79 : 53 | Bor RTB | |||||
17.10
Zicer
Mladost
78
70
|
17.10.2015 | Zicer | 78 : 70 | Mladost |
17.10
17:00
Cibona
Partizan NIS
63
57
|
17.10.2015 17:00 | Cibona | 63 : 57 | Partizan NIS | |||||
17.10
19:00
Krka
Metalac Farmakom
70
75
|
17.10.2015 19:00 | Krka | 70 : 75 | Metalac Farmakom | |||||
17.10
21:00
Budućnost VOLI
Cedevita
76
66
|
17.10.2015 21:00 | Budućnost VOLI | 76 : 66 | Cedevita |
17.10
19:00
Napredak Rubin
Beovuk 72
83
71
|
17.10.2015 19:00 | Napredak Rubin | 83 : 71 | Beovuk 72 | |||||
17.10
19:30
Sloga
Mladost
62
52
|
17.10.2015 19:30 | Sloga | 62 : 52 | Mladost | |||||
17.10
20:30
Spartak
Smederevo
74
85
|
17.10.2015 20:30 | Spartak | 74 : 85 | Smederevo | |||||
17.10
19:00
Borac
Vršac
96
63
|
17.10.2015 19:00 | Borac | 96 : 63 | Vršac | |||||
17.10
20:30
Konstantin
Jagodina
80
70
|
17.10.2015 20:30 | Konstantin | 80 : 70 | Jagodina |
17.10
19:00
Napredak
Pirot
80
85
|
17.10.2015 19:00 | Napredak | 80 : 85 | Pirot | |||||
17.10
20:00
Srem
Vojvodina
68
64
|
17.10.2015 20:00 | Srem | 68 : 64 | Vojvodina | |||||
17.10
19:00
Mladost
Dynamic BG
65
84
|
17.10.2015 19:00 | Mladost | 65 : 84 | Dynamic BG | |||||
17.10
19:00
Proleter
Zdravlje Leskovac
94
88
|
17.10.2015 19:00 | Proleter | 94 : 88 | Zdravlje Leskovac | |||||
17.10
18:00
Plana
Zlatibor
79
69
|
17.10.2015 18:00 | Plana | 79 : 69 | Zlatibor |
17.10
18:00
Zrinjski
Kakanj
71
78
|
17.10.2015 18:00 | Zrinjski | 71 : 78 | Kakanj | |||||
17.10
18:00
Sloboda
Leotar Swisslion
86
59
|
17.10.2015 18:00 | Sloboda | 86 : 59 | Leotar Swisslion | |||||
17.10
18:00
Mladost
Radnik BN Basket
94
83
|
17.10.2015 18:00 | Mladost | 94 : 83 | Radnik BN Basket | |||||
17.10
18:00
Bošnjak
Student
77
75
|
17.10.2015 18:00 | Bošnjak | 77 : 75 | Student |
17.10
14:30
Mileševac
Ljubovija
35
94
|
17.10.2015 14:30 | Mileševac | 35 : 94 | Ljubovija |
17.10
14:00
Actavis academy
Hajduk Veljko
97
38
|
17.10.2015 14:00 | Actavis academy | 97 : 38 | Hajduk Veljko | |||||
17.10
14:00
Topličanin 2012
Pazar
26
101
|
17.10.2015 14:00 | Topličanin 2012 | 26 : 101 | Pazar |
17.10
18:00
Vojvodina
Šumadija
78
75
|
17.10.2015 18:00 | Vojvodina | 78 : 75 | Šumadija | |||||
17.10
16:30
Student
Novosadska ŽKA
83
73
|
17.10.2015 16:30 | Student | 83 : 73 | Novosadska ŽKA | |||||
17.10
17:30
Vršac
Spartak
65
41
|
17.10.2015 17:30 | Vršac | 65 : 41 | Spartak | |||||
17.10
19:00
Crvena zvezda
Vrbas Medela
69
55
|
17.10.2015 19:00 | Crvena zvezda | 69 : 55 | Vrbas Medela | |||||
17.10
19:30
Radivoj Korać
Bor
103
26
|
17.10.2015 19:30 | Radivoj Korać | 103 : 26 | Bor | |||||
17.10
17:00
Radnički
Kraljevo
67
60
|
17.10.2015 17:00 | Radnički | 67 : 60 | Kraljevo |
17.10
18:30
Pirot
SFS Borac
2
3
|
17.10.2015 18:30 | Pirot | 2 : 3 | SFS Borac | |||||
17.10
18:00
Topličanin
Hajduk Veljko
3
1
|
17.10.2015 18:00 | Topličanin | 3 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
17.10
19:30
Dubočica
Timok
3
0
|
17.10.2015 19:30 | Dubočica | 3 : 0 | Timok | |||||
17.10
20:00
Mladost
Toplički Vitezovi
0
3
|
17.10.2015 20:00 | Mladost | 0 : 3 | Toplički Vitezovi |
17.10
19:00
FAP Livnica
Gračac
3
2
|
17.10.2015 19:00 | FAP Livnica | 3 : 2 | Gračac | |||||
17.10
18:00
Putevi
Napredak 037
0
3
|
17.10.2015 18:00 | Putevi | 0 : 3 | Napredak 037 | |||||
17.10
13:00
Partizan
Antena
0
3
|
17.10.2015 13:00 | Partizan | 0 : 3 | Antena |
17.10
20:00
Futog
Mladost-Expans
3
1
|
17.10.2015 20:00 | Futog | 3 : 1 | Mladost-Expans |
17.10
19:30
Mladenovac
Karađorđe
3
2
|
17.10.2015 19:30 | Mladenovac | 3 : 2 | Karađorđe | |||||
17.10
19:00
VGSK
BMR Petlovača 1947
3
0
|
17.10.2015 19:00 | VGSK | 3 : 0 | BMR Petlovača 1947 | |||||
17.10
14:00
Loznica
Rudar
3
0
|
17.10.2015 14:00 | Loznica | 3 : 0 | Rudar | |||||
17.10
18:00
Zaslon
Jedinstvo
3
1
|
17.10.2015 18:00 | Zaslon | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.10
16:40
Lucky Star
Šumadija
3
2
|
17.10.2015 16:40 | Lucky Star | 3 : 2 | Šumadija |
17.10
Knez Lazar
Zvečan
3
0
|
17.10.2015 | Knez Lazar | 3 : 0 | Zvečan |
17.10
14:00
Vranje
Mladost
3
0
|
17.10.2015 14:00 | Vranje | 3 : 0 | Mladost | |||||
17.10
14:00
Surdulica
MOK Topličanin 97
1
3
|
17.10.2015 14:00 | Surdulica | 1 : 3 | MOK Topličanin 97 | |||||
17.10
14:00
Topličanin 2
Morava
0
3
|
17.10.2015 14:00 | Topličanin 2 | 0 : 3 | Morava |
17.10
Šid
Botafogo
3
0
|
17.10.2015 | Šid | 3 : 0 | Botafogo | |||||
17.10
Novi Sad 2
Sombor
0
3
|
17.10.2015 | Novi Sad 2 | 0 : 3 | Sombor | |||||
17.10
Dunav Voley 2
Merkur
3
2
|
17.10.2015 | Dunav Voley 2 | 3 : 2 | Merkur |
17.10
Banat
Bečej 2
3
0
|
17.10.2015 | Banat | 3 : 0 | Bečej 2 | |||||
17.10
Kikinda
Srem Iton 2
3
0
|
17.10.2015 | Kikinda | 3 : 0 | Srem Iton 2 | |||||
17.10
Mladost
Klek Srbijašume 2
3
1
|
17.10.2015 | Mladost | 3 : 1 | Klek Srbijašume 2 | |||||
17.10
Borac 2
Sloven
3
2
|
17.10.2015 | Borac 2 | 3 : 2 | Sloven |
17.10
18:00
Pelagićevo
Crvena zvijezda
3
1
|
17.10.2015 18:00 | Pelagićevo | 3 : 1 | Crvena zvijezda | |||||
17.10
18:00
Jahorina
Tempo
3
2
|
17.10.2015 18:00 | Jahorina | 3 : 2 | Tempo | |||||
17.10
18:00
Modriča Optima
Drina
3
0
|
17.10.2015 18:00 | Modriča Optima | 3 : 0 | Drina | |||||
17.10
18:00
Gradiška
Maglić
0
3
|
17.10.2015 18:00 | Gradiška | 0 : 3 | Maglić |
17.10
17:00
Bavanište
Železničar
0
3
|
17.10.2015 17:00 | Bavanište | 0 : 3 | Železničar | |||||
17.10
16:00
Jagodina
Kosovska Mitrovica
1
3
|
17.10.2015 16:00 | Jagodina | 1 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
17.10
19:00
Smederevo Carina
Novi Sad
3
1
|
17.10.2015 19:00 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Novi Sad | |||||
17.10
19:00
Mladi radnik
Spartak
3
0
|
17.10.2015 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Spartak |
17.10
19:00
Omladinac
Jedinstvo 2
1
3
|
17.10.2015 19:00 | Omladinac | 1 : 3 | Jedinstvo 2 | |||||
17.10
17:00
Vršac
Žabalj Volej
0
3
|
17.10.2015 17:00 | Vršac | 0 : 3 | Žabalj Volej |
17.10
17:00
Putevi Trendteks
Gimnazijalac
0
3
|
17.10.2015 17:00 | Putevi Trendteks | 0 : 3 | Gimnazijalac | |||||
17.10
15:00
Mokra Gora
Crnokosa
3
2
|
17.10.2015 15:00 | Mokra Gora | 3 : 2 | Crnokosa | |||||
17.10
18:00
Zlatibor
Trstenik
3
1
|
17.10.2015 18:00 | Zlatibor | 3 : 1 | Trstenik |
17.10
17:00
Srbijanka 014
Mali Zvornik
3
0
|
17.10.2015 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Mali Zvornik | |||||
17.10
19:00
Ub
Spartak
3
2
|
17.10.2015 19:00 | Ub | 3 : 2 | Spartak | |||||
17.10
16:00
Zaslon
Lazarevac
1
3
|
17.10.2015 16:00 | Zaslon | 1 : 3 | Lazarevac | |||||
17.10
16:00
Mladi Radnik
Roda
0
3
|
17.10.2015 16:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Roda |
17.10
18:00
Majdanpek FBC
Paraćin
3
0
|
17.10.2015 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Paraćin | |||||
17.10
18:00
Bor
Jagodina
2
3
|
17.10.2015 18:00 | Bor | 2 : 3 | Jagodina | |||||
17.10
17:00
Leskovac 98
Surdulica
3
0
|
17.10.2015 17:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Surdulica | |||||
17.10
18:00
Vranje
Kuršumlija
3
0
|
17.10.2015 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Kuršumlija |
17.10
Tajm
Sloboda S
3
1
|
17.10.2015 | Tajm | 3 : 1 | Sloboda S | |||||
17.10
Sjenica
Stars
3
0
|
17.10.2015 | Sjenica | 3 : 0 | Stars | |||||
17.10
Priboj
Libero ČA
3
0
|
17.10.2015 | Priboj | 3 : 0 | Libero ČA | |||||
17.10
Zlatar
Lotus
3
0
|
17.10.2015 | Zlatar | 3 : 0 | Lotus | |||||
17.10
Forma
Arilje
3
0
|
17.10.2015 | Forma | 3 : 0 | Arilje | |||||
17.10
Bambi volej
Lučani
3
0
|
17.10.2015 | Bambi volej | 3 : 0 | Lučani |
17.10
12:00
Mladost
Tehničar
3
0
|
17.10.2015 12:00 | Mladost | 3 : 0 | Tehničar |
17.10
Radan
Pusta Reka
3
1
|
17.10.2015 | Radan | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
17.10
Vlasina
Leskovac 98 2
3
0
|
17.10.2015 | Vlasina | 3 : 0 | Leskovac 98 2 | |||||
17.10
ŽOK Topličanin
Panda
0
3
|
17.10.2015 | ŽOK Topličanin | 0 : 3 | Panda | |||||
17.10
Topličanin
Morava
3
1
|
17.10.2015 | Topličanin | 3 : 1 | Morava |
17.10
CVS
Volejstars
0
3
|
17.10.2015 | CVS | 0 : 3 | Volejstars | |||||
17.10
Panonija
Apatin
3
0
|
17.10.2015 | Panonija | 3 : 0 | Apatin | |||||
17.10
Subotica
Hajduk
1
3
|
17.10.2015 | Subotica | 1 : 3 | Hajduk |
17.10
Banat
Žitište
2
3
|
17.10.2015 | Banat | 2 : 3 | Žitište | |||||
17.10
Kikinda
MD Zrenjanin 2
1
3
|
17.10.2015 | Kikinda | 1 : 3 | MD Zrenjanin 2 | |||||
17.10
Krajišnik
Volejstars
3
0
|
17.10.2015 | Krajišnik | 3 : 0 | Volejstars | |||||
17.10
Radnički
Klek Srbijašume 2
2
3
|
17.10.2015 | Radnički | 2 : 3 | Klek Srbijašume 2 | |||||
17.10
Hercegovina
Proleter
3
0
|
17.10.2015 | Hercegovina | 3 : 0 | Proleter |
17.10
Star
Jedinstvo 3
3
1
|
17.10.2015 | Star | 3 : 1 | Jedinstvo 3 | |||||
17.10
Maks
Lavovi 07
2
3
|
17.10.2015 | Maks | 2 : 3 | Lavovi 07 | |||||
17.10
FOK 2
Beočin Metal
3
1
|
17.10.2015 | FOK 2 | 3 : 1 | Beočin Metal | |||||
17.10
Eaton Srem Tempo 3
Trijumf 2013
3
0
|
17.10.2015 | Eaton Srem Tempo 3 | 3 : 0 | Trijumf 2013 |
17.10
Futog vest
VST
0
3
|
17.10.2015 | Futog vest | 0 : 3 | VST | |||||
17.10
BiT
NS Volej tim
2
3
|
17.10.2015 | BiT | 2 : 3 | NS Volej tim | |||||
17.10
Dunav Volej
Partizan
3
2
|
17.10.2015 | Dunav Volej | 3 : 2 | Partizan | |||||
17.10
Slavija
Novi Sad
3
2
|
17.10.2015 | Slavija | 3 : 2 | Novi Sad | |||||
17.10
NS Tim
Grbić
3
1
|
17.10.2015 | NS Tim | 3 : 1 | Grbić |
17.10
NS Volej
Libero
2
3
|
17.10.2015 | NS Volej | 2 : 3 | Libero | |||||
17.10
Lavice 07
Smeč
2
3
|
17.10.2015 | Lavice 07 | 2 : 3 | Smeč |
17.10
18:00
Balkana
Hercegovac
0
3
|
17.10.2015 18:00 | Balkana | 0 : 3 | Hercegovac | |||||
17.10
18:00
Stakorina
Crvena zvijezda
3
1
|
17.10.2015 18:00 | Stakorina | 3 : 1 | Crvena zvijezda | |||||
17.10
18:00
Jahorina
Laktaši
2
3
|
17.10.2015 18:00 | Jahorina | 2 : 3 | Laktaši | |||||
17.10
18:00
HE Drini
Glasinac
3
0
|
17.10.2015 18:00 | HE Drini | 3 : 0 | Glasinac | |||||
17.10
18:00
Slavija
Maglić
2
3
|
17.10.2015 18:00 | Slavija | 2 : 3 | Maglić |
17.10
19:00
Železničar
Vizura
1
3
|
17.10.2015 19:00 | Železničar | 1 : 3 | Vizura | |||||
17.10
19:00
Jedinstvo (U)
TENT
1
3
|
17.10.2015 19:00 | Jedinstvo (U) | 1 : 3 | TENT | |||||
17.10
19:00
Jedinstvo (SP)
MD Zrenjanin
3
1
|
17.10.2015 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | MD Zrenjanin |
17.10
19:00
Valjevo
Futog
0
3
|
17.10.2015 19:00 | Valjevo | 0 : 3 | Futog | |||||
17.10
20:00
Milenijum
Student
0
3
|
17.10.2015 20:00 | Milenijum | 0 : 3 | Student | |||||
17.10
15:00
FOK
Smederevo
3
1
|
17.10.2015 15:00 | FOK | 3 : 1 | Smederevo | |||||
17.10
20:00
Srem Eaton Tempo
Ivanjica
3
0
|
17.10.2015 20:00 | Srem Eaton Tempo | 3 : 0 | Ivanjica |
17.10
19:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
34
24
|
17.10.2015 19:00 | Jedinstvo | 34 : 24 | Crvena zvezda | |||||
17.10
19:00
ŽSK
Apatin
32
27
|
17.10.2015 19:00 | ŽSK | 32 : 27 | Apatin | |||||
17.10
19:00
Inđija
Metalac
24
23
|
17.10.2015 19:00 | Inđija | 24 : 23 | Metalac |
17.10
19:00
Bela Palanka
Mladost 1949
45
28
|
17.10.2015 19:00 | Bela Palanka | 45 : 28 | Mladost 1949 | |||||
17.10
19:00
BSK Heba
Aleksinac
27
26
|
17.10.2015 19:00 | BSK Heba | 27 : 26 | Aleksinac | |||||
17.10
19:00
Planinka PV
Rembas
44
18
|
17.10.2015 19:00 | Planinka PV | 44 : 18 | Rembas |
17.10
20:00
Novi Pazar
Župa 54
31
26
|
17.10.2015 20:00 | Novi Pazar | 31 : 26 | Župa 54 | |||||
17.10
19:00
Metalac
Lokomotiva
29
34
|
17.10.2015 19:00 | Metalac | 29 : 34 | Lokomotiva | |||||
17.10
18:00
Priboj
Arilje
29
22
|
17.10.2015 18:00 | Priboj | 29 : 22 | Arilje |
17.10
18:00
PKB
Rekreativo
24
26
|
17.10.2015 18:00 | PKB | 24 : 26 | Rekreativo | |||||
17.10
17:00
Sindjelić
Mačva
21
21
|
17.10.2015 17:00 | Sindjelić | 21 : 21 | Mačva |
17.10
19:00
Radnički 1958
Mladost TSK
26
30
|
17.10.2015 19:00 | Radnički 1958 | 26 : 30 | Mladost TSK | |||||
17.10
19:30
Radnički (JT)
Crvenka 2
39
27
|
17.10.2015 19:30 | Radnički (JT) | 39 : 27 | Crvenka 2 | |||||
17.10
17:00
Srem SM
Beočin
35
28
|
17.10.2015 17:00 | Srem SM | 35 : 28 | Beočin |
17.10
18:30
Radnički
Gučevo
52
21
|
17.10.2015 18:30 | Radnički | 52 : 21 | Gučevo | |||||
17.10
16:00
Dorćol
Umčari
26
27
|
17.10.2015 16:00 | Dorćol | 26 : 27 | Umčari | |||||
17.10
20:30
Jedinstvo 1974
Metaloplastika 2
29
27
|
17.10.2015 20:30 | Jedinstvo 1974 | 29 : 27 | Metaloplastika 2 |
17.10
20:00
Đerdap
Knjaževac
26
26
|
17.10.2015 20:00 | Đerdap | 26 : 26 | Knjaževac | |||||
17.10
16:30
Majdanpek
Brestovac
40
24
|
17.10.2015 16:30 | Majdanpek | 40 : 24 | Brestovac | |||||
17.10
19:00
Paraćin
Rudar
32
26
|
17.10.2015 19:00 | Paraćin | 32 : 26 | Rudar |
17.10
16:30
ŽSK 2
Partizan
30
29
|
17.10.2015 16:30 | ŽSK 2 | 30 : 29 | Partizan |
17.10
19:00
Dolovo
Budućnost
25
23
|
17.10.2015 19:00 | Dolovo | 25 : 23 | Budućnost | |||||
17.10
16:00
Crepaja
Omladinac (I)
10
13
|
17.10.2015 16:00 | Crepaja | 10 : 13 | Omladinac (I) | |||||
17.10
14:00
Radnički
Jabuka 2
33
22
|
17.10.2015 14:00 | Radnički | 33 : 22 | Jabuka 2 | |||||
17.10
16:00
Omladinac (D)
Glogonj
25
22
|
17.10.2015 16:00 | Omladinac (D) | 25 : 22 | Glogonj |
17.10
14:00
Jedinstvo
Naftagas
26
22
|
17.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 26 : 22 | Naftagas | |||||
17.10
17:00
Partizan
Zrenjanin
32
28
|
17.10.2015 17:00 | Partizan | 32 : 28 | Zrenjanin |
17.10
15:45
Osipaonica
Smederevo 2
21
26
|
17.10.2015 15:45 | Osipaonica | 21 : 26 | Smederevo 2 | |||||
17.10
Morava 2
Sloga 2
27
22
|
17.10.2015 | Morava 2 | 27 : 22 | Sloga 2 |
17.10
18:00
Kotor Varoš
Hercegovina
21
24
|
17.10.2015 18:00 | Kotor Varoš | 21 : 24 | Hercegovina | |||||
17.10
18:00
Bijeljina
Golić Šarić
28
23
|
17.10.2015 18:00 | Bijeljina | 28 : 23 | Golić Šarić | |||||
17.10
18:00
Kozara Mlijekoprodukt
Mladost
24
26
|
17.10.2015 18:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 24 : 26 | Mladost |
17.10
19:00
Sloga
Jugović
23
20
|
17.10.2015 19:00 | Sloga | 23 : 20 | Jugović | |||||
17.10
17:30
Crvena Zvezda
Rudar
29
24
|
17.10.2015 17:30 | Crvena Zvezda | 29 : 24 | Rudar | |||||
17.10
18:30
Metaloplastika
Morava
29
27
|
17.10.2015 18:30 | Metaloplastika | 29 : 27 | Morava |
17.10
19:00
Zlatar
Šamot 65
20
38
|
17.10.2015 19:00 | Zlatar | 20 : 38 | Šamot 65 | |||||
17.10
19:00
Dubočica 54
Vrbas
28
27
|
17.10.2015 19:00 | Dubočica 54 | 28 : 27 | Vrbas | |||||
17.10
18:00
Crvenka
Kolubara
30
24
|
17.10.2015 18:00 | Crvenka | 30 : 24 | Kolubara | |||||
17.10
19:00
Mokra Gora
Dinamo
29
33
|
17.10.2015 19:00 | Mokra Gora | 29 : 33 | Dinamo |
17.10
16:00
Mladi Radnik
Radnički
36
25
|
17.10.2015 16:00 | Mladi Radnik | 36 : 25 | Radnički | |||||
17.10
15:30
Mačva
Mladost
32
24
|
17.10.2015 15:30 | Mačva | 32 : 24 | Mladost | |||||
17.10
21:00
ORK Beograd
Avala
31
31
|
17.10.2015 21:00 | ORK Beograd | 31 : 31 | Avala | |||||
17.10
15:30
Metalac 2015
Loznica grad
22
39
|
17.10.2015 15:30 | Metalac 2015 | 22 : 39 | Loznica grad |
17.10
19:30
Vrbas
Ravangrad
27
12
|
17.10.2015 19:30 | Vrbas | 27 : 12 | Ravangrad |
17.10
16:00
Napredak 12
Župa
10
23
|
17.10.2015 16:00 | Napredak 12 | 10 : 23 | Župa |
17.10
18:00
Rtanj
Radan
31
27
|
17.10.2015 18:00 | Rtanj | 31 : 27 | Radan |
17.10
18:00
Apatin
Mladost
23
24
|
17.10.2015 18:00 | Apatin | 23 : 24 | Mladost |
17.10
12:00
Dubočica
Paraćin
24
16
|
17.10.2015 12:00 | Dubočica | 24 : 16 | Paraćin |
17.10
15:00
Mladost
Lehel
31
3
|
17.10.2015 15:00 | Mladost | 31 : 3 | Lehel |
17.10
17:00
Rusin
Hajduk
14
11
|
17.10.2015 17:00 | Rusin | 14 : 11 | Hajduk |
17.10
20:00
Jedinstvo
Mira
27
22
|
17.10.2015 20:00 | Jedinstvo | 27 : 22 | Mira | |||||
17.10
20:00
Katarina
Ilidža
26
27
|
17.10.2015 20:00 | Katarina | 26 : 27 | Ilidža | |||||
17.10
20:00
Izviđač
Lokomotiva
34
29
|
17.10.2015 20:00 | Izviđač | 34 : 29 | Lokomotiva | |||||
17.10
20:00
Krivaja
Zrinjski
28
25
|
17.10.2015 20:00 | Krivaja | 28 : 25 | Zrinjski | |||||
17.10
20:00
Bihać
Rogatica
38
19
|
17.10.2015 20:00 | Bihać | 38 : 19 | Rogatica |
17.10
19:00
Jagodina
Minaqua Vojvodina
28
21
|
17.10.2015 19:00 | Jagodina | 28 : 21 | Minaqua Vojvodina | |||||
17.10
18:00
Sloga
Izvor Bukovička Banja
26
29
|
17.10.2015 18:00 | Sloga | 26 : 29 | Izvor Bukovička Banja | |||||
17.10
18:00
Kikinda
Kučevo
27
23
|
17.10.2015 18:00 | Kikinda | 27 : 23 | Kučevo |
17.10
19:00
VA Cattaro
Primorac
5
8
|
17.10.2015 19:00 | VA Cattaro | 5 : 8 | Primorac |
17.10
20:00
Viking
Leteći Holandjanin
2
6
|
17.10.2015 20:00 | Viking | 2 : 6 | Leteći Holandjanin | |||||
17.10
20:00
Apa Futsal
Srbobran
1
0
|
17.10.2015 20:00 | Apa Futsal | 1 : 0 | Srbobran |
17.10
18:00
Sofić Konjic
Jošavka
7
3
|
17.10.2015 18:00 | Sofić Konjic | 7 : 3 | Jošavka | |||||
17.10
18:00
Kaskada
Seljak
8
9
|
17.10.2015 18:00 | Kaskada | 8 : 9 | Seljak | |||||
17.10
18:00
Brotnjo Premier SK
Bosna Kompred
1
0
|
17.10.2015 18:00 | Brotnjo Premier SK | 1 : 0 | Bosna Kompred | |||||
17.10
18:00
Čelinac
Zrinjski
4
4
|
17.10.2015 18:00 | Čelinac | 4 : 4 | Zrinjski | |||||
17.10
18:00
Tango
Leotar
3
1
|
17.10.2015 18:00 | Tango | 3 : 1 | Leotar |