XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 750 utakmica za dan
Nedelja, 20 Septembar 2015

Fudbal

20.09.2015 20:00 Partizan 0 : 0 Radnički (N)
20.09.2015 16:00 Slavija 2 : 1 Čelik
20.09.2015 16:00 Radnik 0 : 3 Sarajevo
20.09.2015 16:00 Željezničar 3 : 2 Drina
20.09.2015 16:00 Ozren 2 : 0 Jedinstvo (Ž)
20.09.2015 16:00 Omarska 2 : 1 Sloga (D)
20.09.2015 16:00 Borac 4 : 0 Liješće
20.09.2015 16:00 Župa 0 : 1 Mladost (DS)
20.09.2015 16:00 Proleter 3 : 0 Napredak
20.09.2015 16:00 Mladost (R) 4 : 0 Ilićka 01
20.09.2015 16:00 Jedinstvo (Br) 3 : 1 Lokomotiva
20.09.2015 11:00 Gomjenica 3 : 0 OFK Ravan
20.09.2015 16:00 Sloga DIPO 4 : 0 Budućnost
20.09.2015 16:00 Hajduk 0 : 2 Sloga
20.09.2015 16:00 Naša krila 5 : 1 OFK Pridjel
20.09.2015 16:00 Posavina 0 : 6 Mineral
20.09.2015 16:00 Vranjak 3 : 0 Polet 1926
20.09.2015 16:00 Birač 3 : 0 Zadrugar
20.09.2015 16:00 Podrinje 0 : 0 Guber
20.09.2015 16:00 OFK Trnovica 2 : 0 Jedinstvo
20.09.2015 16:00 Majevica 0 : 4 Milići
20.09.2015 16:00 Omladinac 0 : 2 Knežopoljac
20.09.2015 16:00 Plamen 3 : 1 Mrakovica
20.09.2015 16:00 Partizan 6 : 2 Berek 1975
20.09.2015 16:00 Brzi 2 : 1 Slaven
20.09.2015 16:00 Radnik Urije 4 : 0 Kozara
20.09.2015 16:00 Sloga 3 : 4 Bratstvo
20.09.2015 16:00 Kladari 8 : 1 Sloboda
20.09.2015 16:00 Torpedo 2 : 0 Milan
20.09.2015 16:00 Borac (M) 1 : 0 Bratstvo
20.09.2015 16:00 Biseri 0 : 3 Tamaris
20.09.2015 16:00 Ratar 1 : 4 Kozara
20.09.2015 16:00 Gomionica 2 : 3 Borac
20.09.2015 16:00 Gorica 0 : 0 Sloga-Nektar
20.09.2015 16:00 Šnjegotina 5 : 3 Rekreativo
20.09.2015 16:00 Čelinac 3 : 0 Polet-Krajišnik
20.09.2015 17:00 Sloboda 4 : 1 Sloga
20.09.2015 17:00 Crvena Zvijezda 1 : 2 Crkvina
20.09.2015 17:00 Rudar 2 : 1 Kladari
20.09.2015 17:00 Pelagićevo 5 : 0 Mladost
20.09.2015 17:00 Ukrina 2 : 1 Bratstvo
20.09.2015 17:00 Jedinstvo 0 : 4 Bosna
20.09.2015 17:00 Zvijezda 3 : 1 Borac
20.09.2015 16:00 Sveti Jovan 1 : 0 Grčica
20.09.2015 16:00 Mladost (S) 3 : 1 Mladost (T)
20.09.2015 16:00 Mladost 2003 0 : 1 Omladinac
20.09.2015 16:00 Gredice 4 : 1 OFK Brezik
20.09.2015 16:00 Slijepčevići 2 : 0 Jugović
20.09.2015 16:00 OFK Krbeti 1 : 0 Sava 04
20.09.2015 16:00 Obilić 3 : 0 Mladost (L)
20.09.2015 16:00 Međaši 0 : 2 Sloga 94
20.09.2015 16:00 Novo doba 3 : 2 SFK Akademac UIS
20.09.2015 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Sloboda
20.09.2015 16:00 BSK Ledinci 0 : 3 Semberija
20.09.2015 16:00 Majevica 2 : 1 Priboj
20.09.2015 16:00 Miloš Obilić 1 : 1 Drina
20.09.2015 16:00 Jardan 1 : 0 Budućnost (S)
20.09.2015 16:00 Jasenica 0 : 2 Budućnost (P)
20.09.2015 16:00 Srpski Soko 2 : 1 Tabanci
20.09.2015 16:00 Jadar 0 : 2 Branjevo
20.09.2015 16:00 Moštanica 0 : 3 Rudar
20.09.2015 16:00 Rasavci 3 : 2 Podgrmeč
20.09.2015 16:00 Polet 0 : 2 Omladinac
20.09.2015 16:00 Borac 9 : 3 Stevan Dukić
20.09.2015 16:00 Obradovac 4 : 1 Jablanica
20.09.2015 16:00 Kalemi 5 : 0 Bratstvo
20.09.2015 16:00 Novi Napredak 1 : 1 Romanovci
20.09.2015 16:00 Vrbas 2 : 1 Biseri
20.09.2015 16:00 Bratstvo 0 : 1 Budućnost
20.09.2015 16:00 Mladost 2 : 0 Omladinac
20.09.2015 16:00 Vučijak 3 : 1 Trebavac
20.09.2015 16:00 Skugrić 1964 3 : 0 Sloga 73
20.09.2015 16:00 Polet 5 : 0 Jedinstvo
20.09.2015 16:00 Sloga 3 : 4 Zvijezda
20.09.2015 16:00 Sutjeska 1 : 4 Mladost
20.09.2015 11:00 Bobetino Brdo 5 : 0 Čelik
20.09.2015 11:00 Sloboda 0 : 2 Zadrugar
20.09.2015 11:00 Jedinstvo 3 : 3 Borac
20.09.2015 11:00 Budućnost Red Star 0 : 4 Crvena zvijezda
20.09.2015 16:00 OFK Bor 1 : 3 Tabane 1970
20.09.2015 16:00 Moravac Orion 0 : 1 Radnički (P)
20.09.2015 16:00 Temnić 1924 2 : 0 Radnički (S)
20.09.2015 16:00 Železničar 3 : 1 Vršac
20.09.2015 16:00 Borac (S) 4 : 0 Bačka 1901
20.09.2015 16:00 Dunav 2 : 1 Senta
20.09.2015 16:00 Crvena zvezda 5 : 2 Radnički (O)
20.09.2015 11:00 Žarkovo 0 : 0 Teleoptik
20.09.2015 16:00 Budućnost 4 : 3 Sopot
20.09.2015 16:00 Brodarac 1947 4 : 0 BASK
20.09.2015 11:00 Dorćol 0 : 2 IMT
20.09.2015 16:00 Turbina 2 : 0 Srem
20.09.2015 11:00 Polet (LJ) 3 : 0 Jedinstvo Putevi
20.09.2015 16:00 Zvižd 0 : 1 Smederevo 1924
20.09.2015 16:00 Bošnjane 1 : 1 Žitorađa
20.09.2015 16:00 Rembas 0 : 2 Kopaonik
20.09.2015 16:00 Morava 1 : 3 Kosanica
20.09.2015 16:00 Župa 2 : 0 Juhor
20.09.2015 16:00 Poljoprivrednik 1 : 1 Levač
20.09.2015 16:00 Sloga (Ć) 0 : 2 Jedinstvo (P)
20.09.2015 16:00 Šarbanovac 1 : 0 Bukovik
20.09.2015 16:00 Radnički (L) 3 : 2 Bučje
20.09.2015 16:00 Rudar Alpos 1 : 0 Kablovi
20.09.2015 16:00 Pukovac 2 : 0 Zaplanjac
20.09.2015 16:00 Ropotovo 5 : 4 Lužnica
20.09.2015 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Mladost (M)
20.09.2015 16:00 ŽAK 5 : 1 Polet
20.09.2015 16:00 Slavia 6 : 0 Mladost (L)
20.09.2015 15:30 Tekstilac 2 : 0 ŽAK
20.09.2015 15:30 Mladost (T) 2 : 4 Srbobran
20.09.2015 15:30 Bačka (P) 3 : 2 OFK Vrbas
20.09.2015 16:00 Borac 7 : 1 Jugović
20.09.2015 16:00 Budućnost (SN) 1 : 2 Slavija
20.09.2015 16:00 Kupinovo 2 : 0 Hajduk (B)
20.09.2015 16:00 Torlak 0 : 1 PKB
20.09.2015 11:00 Prva Iskra 5 : 1 Borac
20.09.2015 10:00 Grafičar 4 : 0 Baćevac
20.09.2015 16:00 BSK Batajnica 3 : 1 Hajduk
20.09.2015 16:00 Sremčica 0 : 0 Lokomotiva
20.09.2015 16:00 Lepušnica 0 : 0 Zvezdara
20.09.2015 16:00 Napredak 2 : 2 GFK Jasenica 1911
20.09.2015 16:00 Proleter 1 : 1 Šapine
20.09.2015 16:00 Omladinac 2 : 1 Morava
20.09.2015 16:00 Zadrugar 0 : 0 Rađevac
20.09.2015 16:00 OFK Osečina 4 : 0 Brezovica
20.09.2015 16:00 Zlatar 0 : 2 Radnički Stobex
20.09.2015 16:00 Polimlje 1 : 1 Sloga (S)
20.09.2015 16:00 Slavija (K) 0 : 0 Tutin
20.09.2015 16:00 Karađorđe 4 : 1 Braća Vuković
20.09.2015 16:00 Polet (T) 0 : 1 Sloboda (Č)
20.09.2015 15:30 Partizan 3 : 1 OFK Tekstilac
20.09.2015 15:30 Mladi radnik 0 : 1 Dragocvet
20.09.2015 15:30 Kušiljevo 8 : 0 Mladost (K)
20.09.2015 15:30 Napredak (Z) 2 : 3 Budućnost
20.09.2015 15:30 Bratstvo 1 : 0 Mladost (J)
20.09.2015 15:30 Sloga 2 : 0 BSK
20.09.2015 15:30 Napredak (D) 3 : 1 OFK Bratstvo
20.09.2015 16:30 Sloga 0 : 1 Ribnik
20.09.2015 16:30 Mladi radnik 1 : 0 Naupare
20.09.2015 16:30 Gradina 1 : 1 Šanac
20.09.2015 16:30 Čitluk 6 : 1 Trajal
20.09.2015 16:30 Vinogradar 2 : 1 13. April
20.09.2015 16:30 Mačkovac 2 : 0 Gornji Stepoš
20.09.2015 16:30 Mladost 5 : 1 Jastrebac
20.09.2015 16:00 Real 0 : 1 Partizanski put
20.09.2015 16:00 Jug Bogdan 0 : 5 Jastrebac
20.09.2015 16:00 Kosovac 2 : 6 Svetlost
20.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 0 Dunđerski
20.09.2015 16:00 NS Tatko 3 : 1 Pobeda
20.09.2015 16:00 Orljane 3 : 1 Palilula
20.09.2015 16:00 Koprijan 1975 3 : 5 Radnički 1947 (Č)
20.09.2015 16:00 Doljevac 0 : 3 Rasovača
20.09.2015 16:00 Mladost (Batuš.) 3 : 2 Polet
20.09.2015 16:00 Jedinstvo (B) 3 : 6 Naša krila 1936
20.09.2015 11:00 Sloga 7 : 0 Radnički
20.09.2015 16:00 BSK 1 : 1 Majdanpek
20.09.2015 16:00 Branik 1 : 1 Polom
20.09.2015 16:00 Slatina 3 : 0 Poreč
20.09.2015 16:00 Blizna 3 : 1 Ključ
20.09.2015 16:00 Krivelj 0 : 0 Deli Jovan
20.09.2015 16:00 ŠSK 2 : 0 Midžor
20.09.2015 16:00 Polet 5 : 1 Sloga
20.09.2015 16:00 Svrljiška Topla 1 : 7 Grlište
20.09.2015 16:00 Trebič 2 : 0 Omladinac
20.09.2015 16:00 OFK Knjaz 3 : 2 Vratarnica
20.09.2015 16:00 Padež 2 : 1 Jedinstvo
20.09.2015 16:00 Zadrugar 2 : 0 Spartak
20.09.2015 16:00 Gnjilan 2 : 1 Tanasko Rajić
20.09.2015 15:30 Trešnjevka 0 : 1 Levosoje
20.09.2015 15:30 Lugina 2 : 0 Čelik
20.09.2015 15:30 Pavlovac 4 : 1 Vihor
20.09.2015 15:30 Ternoci 3 : 0 Levosoje Talenat
20.09.2015 15:30 OFK Alakince 1 : 1 Pčinja
20.09.2015 16:00 Kumarevo 2 : 1 Mladi Borac
20.09.2015 16:00 Progres 2 : 0 Jedinstvo GS
20.09.2015 16:00 Mladost V 2 : 1 GFK Dubočica
20.09.2015 16:00 Železničar 1 : 1 Sloboda D.B
20.09.2015 16:00 Brza 0 : 0 Zloćudovo
20.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 1 Sloga (L)
20.09.2015 16:00 Plantaža 0 : 2 Umac
20.09.2015 16:00 Šumadija 2 : 1 Čekmin
20.09.2015 16:00 Vučje 3 : 5 Radnički (P)
20.09.2015 16:00 Radnički 1 : 3 Proleter
20.09.2015 OFK Niš 5 : 0 Budućnost
20.09.2015 16:00 Mladost 0 : 2 Morava
20.09.2015 16:00 Vrtište 4 : 6 Brzi Brod
20.09.2015 16:00 Crvena zastava 2 : 1 Vulkan
20.09.2015 16:00 Sloboda 0 : 0 Jedinstvo (GM)
20.09.2015 16:00 Rudar 5 : 0 Aluminjum
20.09.2015 16:00 Borac (S) 1 : 0 Jugoslavija
20.09.2015 16:00 Vladimirovac 0 : 3 Mladost (O)
20.09.2015 16:00 Vulturul 1 : 1 Dinamo 1945
20.09.2015 16:00 Crvena zvezda 0 : 4 Budućnost (A)
20.09.2015 16:00 Sloga (BNS) 1 : 0 Mladost (V)
20.09.2015 16:00 Terekveš 1 : 1 Lipar
20.09.2015 16:00 Omladinac (D) 1 : 3 OFK Šikara
20.09.2015 16:00 Hajduk 2 : 1 Kula
20.09.2015 16:00 Rusin 2 : 1 Omladinac (B)
20.09.2015 16:00 Bajša 0 : 2 Njegoš
20.09.2015 16:00 Bačka 1 : 1 Vinogradar
20.09.2015 16:00 Proleter 2 : 2 Krivaja
20.09.2015 16:00 Eđšeg 0 : 2 Radnički 1905
20.09.2015 16:00 Sloga 2 : 0 Panonija IM Topola
20.09.2015 16:30 OFK Brestač 3 : 7 Graničar 1924
20.09.2015 16:30 Jadran 2 : 1 Ljukovo
20.09.2015 16:30 Hajduk 1925 Podunavac 3 : 0 Hrtkovci
20.09.2015 16:30 Hajduk (D) 0 : 1 Podrinje
20.09.2015 16:30 Jedinstvo (M) 1 : 0 Sloven
20.09.2015 16:30 Napredak (P) 1 : 5 Rudar
20.09.2015 16:00 Krila Krajine 5 : 2 Kulpin
20.09.2015 Hercegovac 4 : 2 Kulpin
20.09.2015 Miletić 1 : 2 Krila Krajine
20.09.2015 Proleter 2 : 0 Borac
20.09.2015 Napredak 0 : 2 Budućnost
20.09.2015 Vojvodina 0 : 2 Hajduk
20.09.2015 Jedinstvo 1 : 2 Sutjeska
20.09.2015 Stari Grad 1 : 3 Mladost
20.09.2015 Titel 2 : 0 Tvrdjava
20.09.2015 10:00 Radnički 5 : 0 Veliki Borak
20.09.2015 16:00 Strelac 2 : 1 TEK Sloga
20.09.2015 16:00 OFK Borac 1 : 1 Borac
20.09.2015 16:00 Polet 4 : 0 Mladost (Č)
20.09.2015 16:00 Zmaj 1953 1 : 3 Borac
20.09.2015 16:00 Institut 0 : 0 Poštar Zvezdara
20.09.2015 16:00 Sindjelić 2012 0 : 2 13. maj
20.09.2015 16:00 Banja 2 : 2 PKB Kovilovo
20.09.2015 16:00 Komgrap 1 : 1 Brodarac
20.09.2015 16:00 Velika Krsna 1 : 0 Boleč
20.09.2015 16:00 Pudarci 0 : 3 Avala 1939
20.09.2015 16:00 OFK Leštane 1 : 1 Vinča
20.09.2015 16:00 Ropočevo 2 : 1 Pinosava
20.09.2015 16:00 Kovačevac 0 : 1 Dunavac
20.09.2015 Omladinac 3 : 2 Osipaonica
20.09.2015 Sloboda 4 : 0 Bačinac
20.09.2015 Sloga 3 : 0 Železničar
20.09.2015 7. Juli 2 : 0 Udarnik
20.09.2015 Budućnost 2 : 1 Borac (R)
20.09.2015 Šumadija 5 : 1 SASK
20.09.2015 Pobeda 3 : 2 Bresje Superior
20.09.2015 16:00 Borac 0 : 1 Trgovački
20.09.2015 16:00 Rudar 1 : 0 Mlava
20.09.2015 16:00 Petar Dobrnjac 3 : 1 Napredak
20.09.2015 16:00 Integral 2 : 4 Makce
20.09.2015 16:00 Sloga (B) 2 : 0 Đerdap
20.09.2015 16:00 Vojvoda Milenko 2 : 0 Sloga (Ć)
20.09.2015 16:00 Mladost 2 : 0 Dizel
20.09.2015 16:00 Krilaš 4 : 1 Železničar
20.09.2015 16:00 Aranđelovac 2 : 4 Šumadija
20.09.2015 16:00 Šatornja 2 : 2 Šumadinac
20.09.2015 16:00 Prvi srpski ustanak 2 : 0 Banja
20.09.2015 16:00 Vitlina-Bokanja 1 : 1 Pobeda
20.09.2015 16:00 Vinča 0 : 3 ŽSK
20.09.2015 16:00 Lepenica 1 : 4 Borac
20.09.2015 16:00 BSK 3 : 2 Junkovac
20.09.2015 16:00 Jedinstvo (Š) 2 : 2 Mačva 2005
20.09.2015 16:00 Antimon 2 : 0 Mladost (P)
20.09.2015 16:00 Lipolist 1 : 3 Radnički Šabački
20.09.2015 16:00 Drina 3 : 0 BMR Petlovača
20.09.2015 16:00 Borac (L) 0 : 2 Hajduk Stanko
20.09.2015 16:00 Jedinstvo (Z) 0 : 4 Borac (V)
20.09.2015 16:00 Real 3 : 0 OFK Ras
20.09.2015 16:00 Ibar 1 : 1 Radnik
20.09.2015 16:00 Borac 3 : 2 Pazar Juniors 2011
20.09.2015 16:00 Stubal 1 : 2 Budućnost
20.09.2015 16:00 Granit 0 : 3 Radnički
20.09.2015 16:00 Polet 3 : 2 Ribnica
20.09.2015 16:00 Gruža 1 : 0 Mataruge
20.09.2015 Čaglavica 2 : 2 Radnički
20.09.2015 Gracko 1 : 2 Gračanica
20.09.2015 15:30 Polet 2 : 3 Hajduk
20.09.2015 15:30 Moravac 1 : 5 Rudar (SR)
20.09.2015 15:30 Mladost (S) 1 : 1 Rudar Stenjevac
20.09.2015 15:30 Napredak (Sv) 2 : 0 Supska
20.09.2015 15:30 Šumadija 2 : 3 Omladinski
20.09.2015 15:30 Javor 3 : 0 Napredak Stubica
20.09.2015 15:30 Budućnost 2 : 1 Ursule
20.09.2015 15:30 Blagotin 3 : 1 Sloga
20.09.2015 15:30 Kolare 0 : 1 Osaonica
20.09.2015 15:30 Crni Vrh 2 : 1 Kupinovac
20.09.2015 15:30 Morava 2 : 0 Napredak (SL)
20.09.2015 15:30 Mladost (D) 3 : 0 Mladost (G)
20.09.2015 15:30 Resavac 6 : 0 Juhor
20.09.2015 16:30 Trudbenik 0 : 2 Rubin (Z)
20.09.2015 16:30 Mladost 3 : 2 Stari Trstenik
20.09.2015 16:30 Rubin (DS) 2 : 2 Sloga
20.09.2015 16:30 Donji Kopaonik 5 : 2 Polet 57
20.09.2015 16:30 Beli Orlovi 3 : 0 Varvarin
20.09.2015 11:00 Polet 2 : 1 Gredetin
20.09.2015 16:00 Sloga (K) 2 : 1 Jastrebac (T)
20.09.2015 11:00 Crvena zvezda 3 : 2 Jedinstvo GVD
20.09.2015 11:00 Planinac 2015 0 : 1 Ratar
20.09.2015 16:00 Tempo 7 : 0 OFK Sloga
20.09.2015 16:00 Marina Kutina 3 : 0 Klisura
20.09.2015 16:00 Moravac (Č) 2 : 1 Moravac (ZT)
20.09.2015 16:00 Napredak 5 : 2 Lokomotiva
20.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 8 Mala Vrbica
20.09.2015 16:00 Velika Vrbica 2 : 2 Lovćen
20.09.2015 16:00 Milutinovac 0 : 5 Rtkovo
20.09.2015 16:00 Egeta 2 : 3 Kladušnica
20.09.2015 16:00 Koča Andjelković 3 : 1 Pontes
20.09.2015 16:00 Timok 1928 2 : 1 Velika Jasikova
20.09.2015 16:00 Polet 1959 2 : 1 Graničar
20.09.2015 16:00 Temac 1 : 1 Mladost
20.09.2015 16:00 Dragoš 2 : 0 Sloga
20.09.2015 16:00 Pobeda 2 : 2 Jerma
20.09.2015 16:00 Mladost (B) 5 : 3 Moravac
20.09.2015 16:00 Jedinstvo (G) 5 : 1 Bratstvo
20.09.2015 11:00 Lemind 1953 2 : 1 Napredak
20.09.2015 16:00 BSK 2 : 1 Marjan MB
20.09.2015 16:00 Morava 0 : 2 OFK Morava
20.09.2015 16:00 Mladost (DL) 0 : 1 Real
20.09.2015 16:00 Polet 6 : 0 Navalin
20.09.2015 16:00 Potporanj 0 : 4 Hajdučica
20.09.2015 16:00 Karaš (J) 2 : 1 Partizan (K)
20.09.2015 16:00 Vojvodina (S) 2 : 1 Jedinstvo
20.09.2015 16:00 Vojvodina (CC) 0 : 1 Borac (VG)
20.09.2015 16:00 Karaš (K) 2 : 0 Ševac
20.09.2015 16:00 Borac (VS) 3 : 2 Dunav
20.09.2015 16:00 Banat (I) 2 : 0 Ratar
20.09.2015 16:00 Napredak 0 : 1 Jedinstvo
20.09.2015 16:00 Terekveš 5 : 0 Budućnost
20.09.2015 16:00 Proleter 3 : 1 2. Oktobar
20.09.2015 16:00 1.Oktobar 2 : 1 Bega
20.09.2015 16:00 Vojvodina (NM) 1 : 3 Vojvodina (B)
20.09.2015 16:00 Omladinac 2 : 2 Delija
20.09.2015 16:00 Proleter 3 : 0 Rusanda
20.09.2015 16:00 Potisje 1 : 2 ASK
20.09.2015 16:00 Omladinac 3 : 4 Naftagas
20.09.2015 16:00 ŽFK Banat 2 : 0 OFK Gradnulica
20.09.2015 16:00 Jedinstvo 0 : 2 MSK
20.09.2015 16:00 Lehel 0 : 0 OFK Klek
20.09.2015 16:00 KFK Kula 1 : 4 Partizan
20.09.2015 16:00 OFK Metalac 0 : 3 Aleksa Šantić
20.09.2015 16:00 Telečka 0 : 4 Graničar
20.09.2015 16:00 Dunav 6 : 1 Dinamo
20.09.2015 16:00 Đurđin 4 : 1 Dušan Silni
20.09.2015 16:00 Bratstvo 0 : 4 Elektrovojvodina
20.09.2015 16:00 Lokomotiva 2 : 3 Solid
20.09.2015 16:00 Palić 0 : 4 Čantavir
20.09.2015 16:00 Bikovo 0 : 1 Udarnik Višnjevac
20.09.2015 16:00 Žednik 0 : 1 Hajduk
20.09.2015 16:30 Borac (M) 2 : 0 Sloga
20.09.2015 16:30 Noćaj 0 : 3 Napredak
20.09.2015 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Graničar
20.09.2015 16:30 Sloboda 3 : 1 Borac (S)
20.09.2015 16:30 Borac (K) 2 : 2 PSK Putinci
20.09.2015 16:30 Fruškogorac 2 : 0 Obilić 1993
20.09.2015 16:30 Hajduk 1932 1 : 5 Omladinac
20.09.2015 16:00 Iskra 8 : 1 Budućnost
20.09.2015 16:00 Mladost 4 : 0 Hajduk
20.09.2015 16:00 Obilić (Zmajevo) 2 : 1 Jedinstvo
20.09.2015 16:00 Bačka 4 : 0 Obilić (Vilovo)
20.09.2015 16:00 Sloga 1 : 1 Mladost Radost
20.09.2015 16:00 Krivanj 4 : 0 Bački Hajduk
20.09.2015 16:00 Labudnjača 0 : 3 Bačka
20.09.2015 16:00 Borac 3 : 1 Neštin
20.09.2015 16:00 Soko 4 : 1 Maglić
20.09.2015 16:00 Naša Zvezda 0 : 1 Slavija
20.09.2015 16:00 Sremac 1 : 3 Centar
20.09.2015 16:00 Fruškogorac 3 : 3 Tatra
20.09.2015 10:00 Kabel - Štrand 2 : 5 Bačka
20.09.2015 16:00 Sparta 1 : 1 Dedinje
20.09.2015 16:00 Rekreativo 011 1 : 1 Sveti Stefan
20.09.2015 16:00 Crvenka 2 : 3 Mladost
20.09.2015 16:00 Atakante 1 : 1 Busije
20.09.2015 10:00 Šećeranac Ada 2 : 0 Studenski Grad
20.09.2015 16:00 Šumadinac 2 : 0 BUSK
20.09.2015 16:00 OFK Petrovčić 1 : 3 Posavac
20.09.2015 Bašin 2 : 4 Udarnik
20.09.2015 Budućnost 1 : 5 Vodice
20.09.2015 16:00 Jasenica 0 : 3 Polet
20.09.2015 16:00 Mladost 1948 0 : 7 Obilić
20.09.2015 16:00 Vihor 1 : 1 Kurjače
20.09.2015 16:00 Borac (K) 2 : 2 Mlava (B)
20.09.2015 16:00 Jedinstvo (D) 3 : 1 Žitkovica
20.09.2015 16:00 Napredak (P) 2 : 0 Polet (B)
20.09.2015 16:00 Desine 3 : 2 Napredak (B)
20.09.2015 16:00 Rudar 3 : 1 Omladinac (Š)
20.09.2015 16:00 Sloga 1952 1 : 3 Radnik
20.09.2015 16:00 Polet 1 : 3 Radnički
20.09.2015 16:00 Omladinac (S) 3 : 0 Napredak
20.09.2015 16:00 Bata Bulić 4 : 1 Dragoš
20.09.2015 16:00 Mladost 2 : 2 BSK
20.09.2015 11:00 Karađorđe Vučić 1 : 2 Bare
20.09.2015 16:00 Mladost Crni Kao 1 : 6 Lokomotiva
20.09.2015 16:00 Kotlenik 0 : 4 Crvena zvezda
20.09.2015 16:00 Marjan 3 : 1 BSK
20.09.2015 16:00 Mladost MG 4 : 0 Sloga
20.09.2015 16:00 Grivac 0 : 2 Mladost (R)
20.09.2015 16:00 Jasenica 1 : 1 Budućnost
20.09.2015 16:00 Kopljari 3 : 2 Sloga
20.09.2015 16:00 Proleter 2 : 0 B 2000
20.09.2015 16:00 Šumadinac (S) 6 : 0 Žabare
20.09.2015 16:00 Misača 2 : 5 Ranilović
20.09.2015 16:00 Šumadinac (N) 9 : 1 Šamot
20.09.2015 16:00 Vlašić 2 : 1 Radnički
20.09.2015 16:00 Sloga 3 : 2 OFK Jelen
20.09.2015 16:00 Dobrava 1 : 0 Vojvoda Stepa Step.
20.09.2015 16:00 Mrovska 1 : 2 Rankovac
20.09.2015 16:00 Cerić 4 : 3 Jevremovac
20.09.2015 16:00 Pričinović 1 : 1 Karađorđe
20.09.2015 16:00 Cer 5 : 0 Velika Reka
20.09.2015 16:00 Cerova 3 : 1 Krasava
20.09.2015 16:00 Sloga (LŠ) 1 : 1 Vidojevica
20.09.2015 11:00 Crnča 2 : 6 Čobanče
20.09.2015 11:00 Studenac 1 : 0 Gučevo
20.09.2015 16:00 Sloga (S) 3 : 1 Borac
20.09.2015 16:00 Jedinstvo 5 : 0 Stolice
20.09.2015 16:00 Borac 0 : 3 Gorki
20.09.2015 16:00 Partizan 3 : 0 Proleter
20.09.2015 16:00 Duško 4 : 1 Mladost (MM)
20.09.2015 16:00 Drina 0 : 1 Majur
20.09.2015 16:00 Mladi Borac 2 : 1 Budućnost (Z)
20.09.2015 16:00 Cer 9 : 1 Torpedo 1924
20.09.2015 16:00 Omladinac 2013 2 : 0 Sloga
20.09.2015 11:00 Jadar 2013 3 : 2 Milenko Pavlović
20.09.2015 16:00 Liplje 0 : 3 Komanice
20.09.2015 16:00 Ribnikar 5 : 0 Gradac
20.09.2015 16:00 Mladost 1 : 6 Iskra
20.09.2015 16:00 Popadić 1 : 0 Borac
20.09.2015 16:00 Kolubara 2 3 : 0 Rajac
20.09.2015 16:00 Proleter 0 : 2 Polet (DL)
20.09.2015 16:00 Gunjevac 3 : 0 Polet (T)
20.09.2015 16:00 Dimitrije Tucović 1 : 2 Stepanje
20.09.2015 16:00 Kutlovo 3 : 1 Hajduk
20.09.2015 16:00 Azbest 2 : 2 Košutnjak
20.09.2015 16:00 OFK Žeželj 5 : 1 21. oktobar
20.09.2015 16:00 Šumadija 1934 3 : 0 Zastava
20.09.2015 16:00 Seljak 3 : 1 Divostin
20.09.2015 16:00 Šumadija 3 : 3 Magnohrom
20.09.2015 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Lazac
20.09.2015 16:00 Budućnost 0 : 0 Napredak
20.09.2015 16:00 Morava 0 : 3 Kraljevo Hajduk
20.09.2015 16:00 Borac 2 : 2 Proleter
20.09.2015 16:00 Mladost 1 : 0 Tavnik
20.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 1 Velereč 94
20.09.2015 16:00 Mladost 09 3 : 0 Šilopaj
20.09.2015 16:00 Brezak 2 : 2 Ozrem PMH
20.09.2015 16:00 Jablanica 3 : 0 Sparta Grabovica
20.09.2015 16:00 Šumadija 5 : 1 Ozremica
20.09.2015 16:00 Budućnost 3 : 4 Skobalj
20.09.2015 16:00 Železničar 1 : 3 Vučak
20.09.2015 16:00 Hajduk Veljko 1934 1 : 0 Vrbovac
20.09.2015 16:00 Jezava 4 : 2 OFK Slavija
20.09.2015 16:00 Petrijevac 1 : 1 Kolarac
20.09.2015 16:00 Crvena zvezda 2 : 1 Drugovac
20.09.2015 16:00 Omladinac 0 : 2 Lunjevac
20.09.2015 16:00 Podunavac 4 : 0 Landol
20.09.2015 11:00 Prilike 4 : 1 Jelica
20.09.2015 16:00 Vrelo 2 : 6 Bjelica
20.09.2015 16:00 Jedinstvo 3 : 3 Brezova
20.09.2015 16:00 Jedinstvo (M) 0 : 5 Slavija
20.09.2015 16:00 Graničar 0 : 1 Čoka
20.09.2015 16:00 Jedinstvo (SK) 4 : 4 Jadran
20.09.2015 16:00 Tisa B 2 : 1 Šampion
20.09.2015 16:00 Tisa (P) 3 : 1 Tromedja
20.09.2015 16:00 Horgoš 1911 1 : 2 Hajduk
20.09.2015 16:00 Urovica 3 : 1 Smedovac
20.09.2015 16:00 Ratar 2 : 4 Malajnica
20.09.2015 16:00 Polet 4 : 0 Slatina
20.09.2015 16:00 Kovilovo 1 : 0 OFK Tamnič
20.09.2015 16:00 Rečka 1 : 0 Graničar
20.09.2015 13:00 Gavrilo Princip 0 : 3 Čačak 94
20.09.2015 13:00 Rakova 3 : 0 Polet
20.09.2015 13:00 Zadrugar 4 : 0 Malba
20.09.2015 13:00 Morava 4 : 0 Vujan
20.09.2015 16:00 Omladinac 3 : 3 Posavina
20.09.2015 16:00 OFK Urovci 2 : 0 Jedinstvo
20.09.2015 16:00 Vukićevica 1 : 2 Belo Polje
20.09.2015 16:00 Krtinska 5 : 1 Partizan-Draževac
20.09.2015 16:00 Borac 1 : 0 Duboko
20.09.2015 16:00 Zvezda-Konatice 2 : 1 Ljubinić
20.09.2015 16:00 Rvati 1 : 1 Trstenica
20.09.2015 16:00 Lisović 0 : 1 Beljina
20.09.2015 16:00 Rušanj 1 : 0 Velika Mostanica
20.09.2015 16:00 Vranić 1 : 0 Guncate
20.09.2015 16:00 Bistrica 2 : 1 Vreoci
20.09.2015 16:00 Rudar 0 : 4 OFK Burovo
20.09.2015 16:00 Budućnost 2 : 0 Sloboda
20.09.2015 16:00 Polet 1 : 1 Sloga
20.09.2015 16:00 BSK 2 : 0 Borac
20.09.2015 16:30 OFK Rogača 1 : 5 Vis
20.09.2015 16:30 Sibnica 4 : 5 Rudar 2012
20.09.2015 14:00 Vojvoda 3 : 0 Stojnik
20.09.2015 16:00 Napredak 3 : 0 Ivanča
20.09.2015 16:00 Sloga 2 : 3 Šepšin
20.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 2 Šumadija 1962
20.09.2015 16:00 OFK Student 3 : 5 Markovac
20.09.2015 16:00 Zemljoradnik 4 : 1 Mladost
20.09.2015 16:00 ISK Izvor 1 : 0 Razvitak
20.09.2015 16:00 Popovac 1 : 1 Vihor
20.09.2015 16:00 Buljane 6 : 1 Sloboda
20.09.2015 16:00 OFK Borac 3 : 0 Jedinstvo
20.09.2015 16:00 Heroj 6 : 2 Železničar
20.09.2015 15:30 Mladi radnik 2 : 4 Beljanica
20.09.2015 15:30 Resavac 3 : 1 Planinac
20.09.2015 15:30 Zelenika 2 : 2 15. Avgust 1950
20.09.2015 16:00 Šantarovac 0 : 2 Jedinstvo
20.09.2015 16:00 Hajduk 6 : 0 Belica
20.09.2015 16:00 Omladinac 2 : 1 Partizan
20.09.2015 16:00 Trnava 0 : 0 Sloboda
20.09.2015 16:00 Crnovršanin 2 : 0 OFK Borac
20.09.2015 16:00 Morava 1 : 2 Bresje
20.09.2015 16:30 Stragari 1 : 0 Morava
20.09.2015 16:30 Parcane 2 : 0 Kostrež
20.09.2015 16:30 Mladost 4 : 3 OFK Marenovo
20.09.2015 16:30 Gradac 3 : 0 Ušće
20.09.2015 11:00 Rudar 2 : 2 Atletiko
20.09.2015 11:00 Mladost 1 : 2 Moravac
20.09.2015 16:00 KSK Konak 1926 3 : 6 OFK Stajićevo
20.09.2015 16:00 Tamiš 9 : 0 Tisa 1933
20.09.2015 16:00 ZŠF Petlić 6 : 0 Borac
20.09.2015 16:00 Zlatica 3 : 0 Mladost
20.09.2015 16:30 Sloga 2 : 1 Vojvodina
20.09.2015 16:30 Jedinstvo (K) 1 : 1 Graničar
20.09.2015 16:30 Jedinstvo (R) 3 : 1 Fruška Gora
20.09.2015 16:30 Mladost (P) 1 : 3 Sremac
20.09.2015 16:30 Polet 1 : 3 Car Uroš
20.09.2015 16:30 Planinac 1 : 3 27. Oktobar
20.09.2015 16:30 Mladost (B) 4 : 0 Fruškogorac
20.09.2015 Jednota 0 : 4 Hajduk
20.09.2015 OFK Bačinci 2 : 1 Jedinstvo (Lj)
20.09.2015 Sremac 3 : 3 Bratstvo
20.09.2015 OFK Bingula 1 : 1 OFK Bikić
20.09.2015 Sinđelić 5 : 2 Graničar
20.09.2015 Omladinac 2 : 0 Borac
20.09.2015 16:30 Mladost 3 : 2 Srem
20.09.2015 16:30 Sloven 1 : 2 Sremac
20.09.2015 16:30 Vitez 1 : 4 Lovac
20.09.2015 16:30 Šumar 2 : 3 Graničar
20.09.2015 16:30 Sremac 0 : 3 Sloga (Č)
20.09.2015 16:30 OFK Bosut 2 : 0 Poletarac
20.09.2015 16:30 Napredak 0 : 1 BSK
20.09.2015 16:30 Borac (R) 2 : 1 Srem
20.09.2015 16:30 Grgurevci 0 : 0 Sloga (Z)
20.09.2015 16:30 Planinac 1 : 0 Borac (VR)
20.09.2015 16:30 Borac 1 : 0 Krušedol
20.09.2015 16:30 Dunav 1 : 3 Fruškogorac
20.09.2015 16:30 Železničar 2 : 1 Sloga
20.09.2015 16:30 Polet 8 : 1 Borac
20.09.2015 16:00 Metalac 1 : 2 Dunavac
20.09.2015 16:00 Ljubičevo 1 : 1 Sloga (Du)
20.09.2015 16:00 Sloga (L) 2 : 0 Stig 1955
20.09.2015 16:00 Proleter 1 : 2 Zemljoradnik
20.09.2015 16:00 Pobeda 3 : 0 Sloga (Dr)
20.09.2015 10:00 Maskar 5 : 0 Krćevac 04
20.09.2015 11:00 Galeb 0 : 2 Miloš Pocerac 2013
20.09.2015 11:00 Jedinstvo 1 : 2 Sava
20.09.2015 11:00 Mladost 1 : 4 Žabar
20.09.2015 11:00 Korman 0 : 1 Zablaće
20.09.2015 16:00 Skupljen 2013 1 : 1 Petrovac 74
20.09.2015 16:00 Krnule 09 0 : 4 Sloga 1949
20.09.2015 16:00 Hajduk 0 : 3 Torpedo
20.09.2015 16:00 Verko 0 : 5 Mladost (B)
20.09.2015 16:00 Provo 2015 5 : 0 Jedinstvo 2014
20.09.2015 16:00 Polet 6 : 1 Sloga Trgošped
20.09.2015 11:00 Šipurske livade 6 : 0 Volujac
20.09.2015 11:00 Mladost (S) 1 : 1 Maovi MH
20.09.2015 11:00 Premijer 0 : 2 Stojan Lazarac
20.09.2015 11:00 Letnjikovac 0 : 1 OFK Šabac
20.09.2015 16:00 Mladost 2 : 0 Babajić
20.09.2015 16:00 Stari drugari 3 : 2 Toplica
20.09.2015 16:00 Vojvode 2 : 0 Gornji Lajkovac
20.09.2015 16:00 Gornji Mušić 3 : 0 Orao
20.09.2015 16:00 Tolić 1 : 1 Paštrić
20.09.2015 16:00 Strmovo 1968 4 : 4 Ratkovac
20.09.2015 16:00 Nepričava 4 : 0 Sloga
20.09.2015 13:00 Pambukovica 4 : 0 Sloga
20.09.2015 16:00 OFK Paljuvi 0 : 3 Čučuge
20.09.2015 16:00 Šarbane 1 : 0 Kalenić
20.09.2015 13:00 Dokmir 3 : 1 Zvizdar
20.09.2015 16:00 Strelac 001 1 : 3 Sloga
20.09.2015 16:00 Vukona 2 : 3 Omladinac
20.09.2015 16:00 OFK Takovo 0 : 0 Kolubara
20.09.2015 13:00 Vrelo 1 : 2 Vrelo Sport
20.09.2015 16:00 Erdoglija 0 : 0 Šumarice 2008
20.09.2015 16:00 Bukorovac 0 : 0 Dobrača
20.09.2015 16:00 Mladost Teferič 2 : 4 Borac
20.09.2015 16:00 Popovići 2 : 0 Zgodačica
20.09.2015 16:00 Mladost 1981 2 : 1 Jovo Kursula
20.09.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Stara Čaršija
20.09.2015 16:00 Musina reka 0 : 4 Progorelica
20.09.2015 16:00 Mineral 2015 2 : 0 BSK 2014
20.09.2015 10:00 OFK Homolje 5 : 1 Zvezda
20.09.2015 16:00 Slavija 2 : 3 Sloga
20.09.2015 16:00 Jednota 1950 4 : 1 Borac
20.09.2015 16:00 Mladost 1 : 3 Proleter
20.09.2015 16:30 Obilic 1 : 6 Zupski Biser
20.09.2015 16:00 Napredak 4 : 0 Veteran
20.09.2015 16:00 Karađorđe 2013 2 : 3 Udarnik
20.09.2015 16:00 Šumadija 2 : 0 Mladost
20.09.2015 15:30 Žika Marković Uča 7 : 1 Usije
20.09.2015 15:30 OFK Vinci 0 : 4 Mrčkovac
20.09.2015 15:30 Mladost 3 : 0 Barič
20.09.2015 16:00 Lazarevac 0 : 2 20. Oktobar
20.09.2015 16:00 Mladi Borac 7 : 0 Proleter
20.09.2015 15:00 Cetinje 6 : 2 Berane
20.09.2015 15:00 Grafičar 1 : 1 Radnički
20.09.2015 15:00 Igalo 2 : 3 Jedinstvo
20.09.2015 15:00 Jezero 1 : 4 Bratstvo
20.09.2015 15:00 Kom 2 : 0 Brskovo
20.09.2015 12:30 Slatke Male 8 : 0 Sloga 036
20.09.2015 10:00 Bukovička Banja 0 : 8 Radnički 2013
20.09.2015 16:00 Radnički 1919 1 : 5 Rad
20.09.2015 11:00 Jagodina 3 : 2 OFK Beograd
20.09.2015 11:00 Lokomotiva 2 : 0 Mačva
20.09.2015 Vojvodina 2 : 0 Crvena zvezda
20.09.2015 11:00 Borac 3 : 1 Rad
20.09.2015 10:00 Inđija 3 : 0 Radnički (SM)
20.09.2015 10:00 Proleter 0 : 2 OFK Hajduk
20.09.2015 10:00 Veternik 0 : 1 Radnički (NP)
20.09.2015 10:00 Sloga 3 : 2 Proleter (BK)
20.09.2015 10:00 Banat 4 : 0 Begej
20.09.2015 10:00 Bačka (BP) 1 : 3 Hajduk Junior
20.09.2015 10:00 TSC 1 : 3 Spartak
20.09.2015 16:00 Radnički 1926 1 : 1 Karadjordje
20.09.2015 16:00 Smederevo 1924 3 : 0 Homoljac
20.09.2015 16:00 Rudar 0 : 2 Mihajlovac 1934
20.09.2015 16:00 Morava 3 : 0 Šumadija
20.09.2015 11:30 BSK Borča 3 : 3 Bežanija
20.09.2015 11:00 IM Rakovica 6 : 0 Jedinstvo
20.09.2015 10:00 Kolubara 1 : 1 Sindjelić
20.09.2015 10:00 Balkan 0 : 2 IMT
20.09.2015 15:30 PKB 1 : 3 Brodarac 1947
20.09.2015 16:00 Vrcin 2 : 4 Srem
20.09.2015 12:00 Mladi borac 4 : 1 Omladinac
20.09.2015 10:00 Vršac 3 : 0 Dolovo
20.09.2015 13:30 Jagodina 1 : 3 OFK Beograd
20.09.2015 13:00 Teleoptik 2 : 1 Spartak
20.09.2015 Vojvodina 1 : 1 Crvena zvezda
20.09.2015 16:00 Zemun 0 : 3 Rad
20.09.2015 12:00 Radnički (NP) 0 : 7 Vojvodina
20.09.2015 16:30 Donji Srem 0 : 3 Indeks
20.09.2015 12:00 Radnički (SM) 1 : 0 RFK N.S. 1921
20.09.2015 12:00 Vršac 2 : 0 Mladost
20.09.2015 12:00 Proleter 2006 1 : 5 Radnički (K)
20.09.2015 12:00 Vrbas 0 : 2 TSC
20.09.2015 12:00 Hajduk Junior 2 : 0 Bačka 1901
20.09.2015 09:00 Sindjelić 0 : 1 Teleoptik
20.09.2015 10:00 Radnički 1 : 0 Voždovac
20.09.2015 13:30 IM Rakovica 0 : 21 Studentski Grad
20.09.2015 13:00 Kolubara 0 : 4 Borča
20.09.2015 10:00 Dominus 3 : 2 Lokomotiva
20.09.2015 12:00 Šumadija 1903 2 : 0 Novi Pazar
20.09.2015 10:30 Trudbenik 2 : 3 Milenium
20.09.2015 12:00 Žarkovo 3 : 2 Radnički (O)
20.09.2015 14:00 Bežanija 1 : 1 PKB Kovilovo
20.09.2015 19:00 Brodarac 1947 0 : 1 Balkan
20.09.2015 12:00 Loznica 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
20.09.2015 12:00 OFK Šabac 0 : 1 Mačva
20.09.2015 12:00 Železničar 1 : 0 Radnički Šabački
20.09.2015 12:00 Jedinstvo 0 : 1 Savacium
20.09.2015 16:00 Sloga (B) 1 : 2 Petlić 2006
20.09.2015 16:00 VGSK 3 : 1 AF Duljaj
20.09.2015 11:30 Obilić 4 : 1 Vinogradar
20.09.2015 13:00 Apolon 2010 1 : 2 Dorćol
20.09.2015 11:00 Hajduk 1 : 1 Avala
20.09.2015 16:00 Beograd 1929 2 : 1 Zuce
20.09.2015 10:00 Radnički (NP) 0 : 5 Vojvodina
20.09.2015 14:30 Donji Srem 0 : 3 Indeks
20.09.2015 10:00 Radnički (SM) 2 : 3 RFK N.S. 1921
20.09.2015 10:00 Vrbas 3 : 6 TSC
20.09.2015 10:00 Hajduk Junior 2 : 2 Bačka 1901
20.09.2015 10:00 Vršac 9 : 0 Mladost
20.09.2015 10:00 Proleter 2006 4 : 2 Vršac united
20.09.2015 16:00 Šumadija 1903 1 : 5 Kiker
20.09.2015 12:00 Sloga 1 : 2 Pazar Juniors
20.09.2015 Slavija 0 : 3 Bane
20.09.2015 16:00 AS 1 : 0 Šumadija 1903
20.09.2015 12:00 Apolon 4 3 : 0 Bane
20.09.2015 Sloga 0 : 0 Apolon
20.09.2015 10:00 Rad 3 : 0 Teleoptik
20.09.2015 13:30 BSK 0 : 0 Dominus
20.09.2015 11:00 Bežanija 0 : 2 Lokomotiva
20.09.2015 13:00 Studentski Grad 4 : 1 BSK 1925
20.09.2015 12:00 Sindjelić 5 : 1 Internacional
20.09.2015 10:00 Loznica 3 : 3 Budućnost Krušik 2014
20.09.2015 10:00 OFK Šabac 6 : 0 Mačva
20.09.2015 10:00 Železničar 1 : 4 Donjošorac
20.09.2015 10:00 Jedinstvo 3 : 1 Savacijum
20.09.2015 16:00 Karađorđe (T) 3 : 2 Smederevo 1924
20.09.2015 16:00 Pinkum 0 : 5 Obilić
20.09.2015 15:00 Borac O. 0 : 4 Novi Beograd
20.09.2015 10:00 Borac P. 0 : 8 Vranić
20.09.2015 14:30 Banat 12 : 0 Ševac
20.09.2015 10:00 Omladinac (D) 0 : 10 Proleter (M)
20.09.2015 10:00 Vladimirovac 9 : 2 Borac (P)
20.09.2015 13:00 Balkan 2 : 2 Sremčica
20.09.2015 11:00 Homoljac 4 : 1 Šapine
20.09.2015 11:00 Borac 1 : 4 Basarac
20.09.2015 09:00 Radnički 1926 3 : 0 RSK
20.09.2015 11:00 Slavija 0 : 4 Petar Urošev
20.09.2015 10:00 Potisje 4 : 7 Čoka
20.09.2015 13:00 Zemun B 4 : 0 Institut
20.09.2015 10:00 Studentski Grad 12 : 1 Šumadinac
20.09.2015 10:00 Posavina 5 : 3 Budućnost
20.09.2015 10:00 Pobeda 0 : 12 Zadrugar
20.09.2015 10:00 Jedinstvo 2 : 1 Strelac
20.09.2015 10:00 Skela 0 : 3 Prva Iskra
20.09.2015 10:00 Belo Polje 6 : 4 Polet
20.09.2015 10:00 Jevremovac 4 : 3 Radnički Šabački
20.09.2015 10:00 Rađevac 8 : 1 OFK Atletiko
20.09.2015 10:00 BMR Petlovača 3 : 5 Karađorđe
20.09.2015 10:00 POFK Letnjikovac 0 : 9 Mačva 2005
20.09.2015 10:00 Lipolist 1 : 3 Mladost (P)
20.09.2015 13:30 Trijumf 1 : 4 Šumadija 1903
20.09.2015 11:00 Morava 0 : 7 Krstarica
20.09.2015 16:00 Rosulja 2014 0 : 4 Jedinstvo 2014
20.09.2015 10:00 Radnički 2012 10 : 0 Knjaževac 2015
20.09.2015 15:30 Napredak 2 : 0 Lavice Dubočica
20.09.2015 16:30 Jagodina : sokolice
20.09.2015 09:00 BSK Borča 3 : 2 Zemun
20.09.2015 15:30 IMT 1 : 5 Sindjelić 2012
20.09.2015 09:00 Bežanija 3 : 2 Radnički (NB)
20.09.2015 12:30 Internacional 3 : 1 Balkan
20.09.2015 13:00 OLE 7 : 0 Sindjelić
20.09.2015 11:00 Napredak 2 : 1 Sremčica
20.09.2015 08:45 Milenium 1 : 1 Baćevac
20.09.2015 10:00 Senta 5 : 1 Subotica '04
20.09.2015 09:00 Spartak '03 1 : 3 Spartak '04
20.09.2015 10:00 Ribnica 8 : 0 Radnički 2
20.09.2015 10:00 Šampion 0 : 2 Jedinstvo
20.09.2015 10:00 Železničar 10 : 0 OFK Osečina
20.09.2015 10:00 OFK Senjak 0 : 3 Omladinac
20.09.2015 10:00 Budućnost Krušik 1 3 : 1 Radnički 1
20.09.2015 15:30 Forza 1 : 2 Teleoptik
20.09.2015 15:30 Altina 0 : 1 Kolubara
20.09.2015 13:30 Dominus 1 : 3 Ada
20.09.2015 14:30 011 2 : 0 Teleoptik
20.09.2015 19:00 Plavi 2000 2 : 1 Policajac

Rukomet

20.09.2015 17:30 Crvena Zvezda 31 : 27 Radnički
20.09.2015 19:00