XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2015 17:00 IMT - Radnički (NB) 1:1
2 23.08.2015 17:00 Crvena zvezda - IMT 0:0
3 29.08.2015 16:30 IMT - Žarkovo 2:0
4 06.09.2015 16:30 Budućnost - IMT 1:1
5 12.09.2015 16:00 IMT - Brodarac 1947 1:0
6 20.09.2015 11:00 Dorćol - IMT 0:2
7 26.09.2015 15:30 IMT - Turbina 2:1
8 04.10.2015 15:30 Srem - IMT 0:1
9 10.10.2015 14:30 IMT - IMR 4:2
10 17.10.2015 14:30 IMT - BASK 0:2
11 24.10.2015 13:30 Sopot - IMT 0:2
12 31.10.2015 13:30 IMT - Teleoptik 0:0
13 08.11.2015 13:30 Radnički (O) - IMT 1:0
14 14.11.2015 13:00 IMT - GSP Polet 4:1
15 22.11.2015 13:00 Stepojevac Vaga - IMT 3:1
16 12.03.2016 14:30 Radnički (NB) - IMT 1:0
17 19.03.2016 14:30 IMT - Crvena zvezda 2:1
18 27.03.2016 11:00 Žarkovo - IMT 2:2
19 02.04.2016 15:30 IMT - Budućnost 1:1
20 10.04.2016 16:00 Brodarac 1947 - IMT 2:1
21 13.04.2016 16:00 IMT - Dorćol 4:0
22 17.04.2016 16:00 Turbina - IMT 1:2
23 23.04.2016 16:00 IMT - Srem 1:0
24 30.04.2016 16:30 IMR - IMT 4:3
25 07.05.2016 10:00 BASK - IMT 3:0
26 14.05.2016 16:30 IMT - Sopot 1:0
27 18.05.2016 16:30 Teleoptik - IMT 4:1
28 21.05.2016 16:30 IMT - Radnički (O) 0:2
29 29.05.2016 17:00 GSP Polet - IMT 2:0
30 05.06.2016 17:00 IMT - Stepojevac Vaga 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Budućnost 30 17 9 4 60
2 Teleoptik 30 17 9 4 60
3 Brodarac 1947 30 16 8 6 56
4 Žarkovo 30 14 9 7 51
5 Radnički (NB) 30 14 7 9 49
6 IMT 30 14 6 10 48
7 Dorćol 30 12 6 12 42
8 Radnički (O) 30 12 5 13 41
9 IMR 30 11 7 12 40
10 Stepojevac Vaga 30 11 5 14 38
11 Sopot 30 10 5 15 35
12 GSP Polet 30 8 6 16 30
13 BASK 30 8 6 16 30
14 Crvena zvezda 30 8 6 16 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Turbina 30 8 5 17 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Srem 30 7 7 16 28
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu