XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 549 utakmica za dan
Nedelja, 20 Mart 2016

Fudbal

20.03.2016 15:00 Javor Matis 1 : 0 Metalac
20.03.2016 19:00 Čukarički 1 : 2 Partizan
20.03.2016 15:00 Borac 0 : 0 Rad
20.03.2016 14:30 Dinamo 1 : 0 Loznica
20.03.2016 14:30 Borac 3 : 2 Mladost (DS)
20.03.2016 14:30 Omarska 3 : 0 Modriča
20.03.2016 14:30 Ozren 2 : 0 Liješće
20.03.2016 14:30 Jedinstvo (Ž) 2 : 0 Sloga (T)
20.03.2016 14:30 Mladost (R) 0 : 2 Podrinje
20.03.2016 14:30 Proleter 2 : 0 Ilićka 01
20.03.2016 14:30 Sloga Junajted 1 : 0 Radnički (K)
20.03.2016 14:30 Progres 2 : 1 Sloga DIPO
20.03.2016 14:30 Dubrave 1 : 0 FSA
20.03.2016 14:30 Hajduk 2 : 0 Budućnost
20.03.2016 14:30 Vranjak 6 : 1 Rudanka
20.03.2016 14:30 Posavina 1 : 3 Skugrić
20.03.2016 14:30 Naša krila 4 : 1 Ozren
20.03.2016 14:30 Sloga 1 : 0 Polet 1926
20.03.2016 14:30 OFK Trnovica 0 : 0 Milići
20.03.2016 14:30 Podrinje 3 : 0 Proleter
20.03.2016 14:30 Birač 2 : 1 OFK Šekovići
20.03.2016 14:30 Zadrugar 1 : 2 Guber
20.03.2016 14:30 Knežopoljac 1 : 0 Berek 1975
20.03.2016 14:30 Slaven 1 : 1 Mrakovica
20.03.2016 14:30 Kozara 1 : 2 Omladinac
20.03.2016 14:30 Bratstvo 1 : 3 Plamen
20.03.2016 14:30 Radnik Urije 0 : 2 Brzi
20.03.2016 15:00 Borac (M) 3 : 1 Ratar
20.03.2016 15:00 Kladari 3 : 0 Borac (Š)
20.03.2016 15:00 Mladi Krajišnik 0 : 1 Kozara
20.03.2016 15:00 Sloboda 0 : 0 Tamaris
20.03.2016 15:00 Milan 2 : 1 Bratstvo
20.03.2016 14:30 Sloga-Nektar 0 : 3 Gomionica
20.03.2016 14:30 Vrbas 0 : 0 Krajina
20.03.2016 15:30 Rekreativo 6 : 1 Borac
20.03.2016 14:30 Polet-Krajišnik 3 : 1 Mladost
20.03.2016 14:30 Džaja 3 : 8 Gorica
20.03.2016 14:30 Čelinac 5 : 0 Šnjegotina
20.03.2016 14:30 Mladost 1 : 0 Crkvina
20.03.2016 14:30 Kladari 1 : 0 Sloboda
20.03.2016 14:30 Bratstvo 0 : 1 Sloga
20.03.2016 14:30 Bosna 11 : 2 Crvena Zvijezda
20.03.2016 14:30 Borac 1 : 1 Rudar
20.03.2016 14:30 Zvijezda 3 : 0 Pelagićevo
20.03.2016 14:30 Jedinstvo 0 : 3 Ukrina
20.03.2016 14:00 Sloga 94 0 : 0 Sloboda
20.03.2016 14:00 Semberija 5 : 2 SFK Akademac UIS
20.03.2016 14:00 Balatun 2 : 1 Međaši
20.03.2016 14:00 Priboj 2 : 1 Novo doba
20.03.2016 14:00 Drina 2 : 1 Jedinstvo
20.03.2016 14:00 Miloš Obilić 0 : 0 BSK Ledinci
20.03.2016 14:00 Majevica 0 : 5 Sloga
20.03.2016 15:30 Stevan Dukić 2 : 2 Omladinac
20.03.2016 15:30 Romanovci 2 : 1 Vilusi
20.03.2016 15:30 Kalemi 2 : 1 Obradovac
20.03.2016 Zadrugar 1 : 1 Borac (K)
20.03.2016 4. Juli 3 : 1 Željezničar
20.03.2016 Borac (L) 2 : 0 Borac 1975
20.03.2016 Hajduk 1 : 1 Vučijak
20.03.2016 27. Juli 3 : 0 BSK
20.03.2016 OFK Zborište 3 : 3 Radnički
20.03.2016 11:00 Car Konstantin 3 : 2 Timočanin
20.03.2016 15:00 Radnički (P) 4 : 0 Dunav
20.03.2016 15:00 Radan 0 : 2 Moravac Orion
20.03.2016 15:00 Temnić 1924 6 : 2 Jedinstvo (B)
20.03.2016 14:30 Senta 1 : 0 Železničar
20.03.2016 14:30 Dolina 2 : 2 Borac (S)
20.03.2016 14:30 Srem 0 : 2 Žarkovo
20.03.2016 14:30 Turbina 2 : 1 Budućnost
20.03.2016 11:00 Dorćol 0 : 1 Brodarac 1947
20.03.2016 14:30 Polet (LJ) 6 : 1 Zvižd
20.03.2016 14:30 Mihajlovac 1934 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
20.03.2016 14:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Smederevo 1924
20.03.2016 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Mokra Gora
20.03.2016 15:00 Lugomir 1 : 0 Bošnjane
20.03.2016 15:00 Kopaonik 0 : 0 Jedinstvo (M)
20.03.2016 15:00 Juhor 1 : 1 SFS Borac
20.03.2016 15:00 Levač 4 : 3 FUD
20.03.2016 15:00 Sloga (Ć) 2 : 0 Morava
20.03.2016 15:00 Poljoprivrednik 0 : 1 Župa
20.03.2016 15:00 Bučje 0 : 1 Šarbanovac
20.03.2016 15:00 Kablovi 3 : 0 Hajduk Veljko
20.03.2016 15:00 Rudar (P) 2 : 1 Bukovik
20.03.2016 15:00 Zaplanjac 2 : 2 Brodoremont
20.03.2016 15:00 Moravica 2 : 1 Radnički (L)
20.03.2016 15:00 Napredak 0 : 1 Pukovac
20.03.2016 15:00 Budućnost (P) 2 : 0 Bobište
20.03.2016 15:00 Jablanica 1 : 1 Nebeski Andjeli
20.03.2016 15:00 Mladost (M) 1 : 0 Budućnost (O)
20.03.2016 15:00 Vlasina 1 : 0 Pusta Reka
20.03.2016 14:30 Crvena zvezda (RS) 2 : 1 Jedinstvo (BK)
20.03.2016 14:30 Zadrugar 1 : 1 Tavankut
20.03.2016 14:30 Tisa (A) 2 : 2 Sloga (Č)
20.03.2016 10:00 Subotica 0 : 2 Bečej 1918
20.03.2016 14:30 Bačka (P) 0 : 2 Bratstvo 1946
20.03.2016 14:30 Budućnost (G) 1 : 1 Kabel
20.03.2016 14:30 Hajduk (B) 0 : 3 Borac
20.03.2016 14:30 LSK Laćarak 1 : 0 Crvena Zvezda
20.03.2016 14:30 Kupinovo 0 : 0 Budućnost (SN)
20.03.2016 14:30 Borac 1 : 4 Torlak
20.03.2016 14:30 Baćevac 0 : 0 Jedinstvo
20.03.2016 14:30 Vrčin 2 : 0 PKB
20.03.2016 14:30 Zvezdara 2 : 3 Grafičar
20.03.2016 14:30 Lepušnica 0 : 2 Balkan
20.03.2016 14:30 Sremčica 0 : 0 BSK Batajnica
20.03.2016 14:30 Napredak 1 : 2 RSK
20.03.2016 14:30 Omladinac 0 : 0 Gruža
20.03.2016 14:30 Sloga 1 : 1 VGSK
20.03.2016 14:30 Proleter 3 : 1 Radnički 1926
20.03.2016 14:30 Borac 2 : 1 Morava
20.03.2016 14:30 Šapine 4 : 1 Homoljac
20.03.2016 14:30 OFK Osečina 1 : 0 Polimlje
20.03.2016 14:30 Zadrugar 1 : 1 Zlatibor
20.03.2016 14:30 Rađevac 2 : 1 Budućnost
20.03.2016 14:30 Provo 2 : 0 Brezovica
20.03.2016 14:30 Slavija (K) 2 : 2 Karađorđe
20.03.2016 14:30 Omladinac (NS) 1 : 1 Polet (T)
20.03.2016 14:30 Dragačevo 0 : 1 Orlovac
20.03.2016 15:00 Mladost (K) 3 : 2 Partizan
20.03.2016 15:00 Budućnost 0 : 0 Dragocvet
20.03.2016 15:00 OFK Batinac 1 : 0 OFK Tekstilac
20.03.2016 15:00 Mladost (J) 5 : 3 Mladi radnik
20.03.2016 15:00 BSK 0 : 5 Kušiljevo
20.03.2016 15:00 OFK Bratstvo 2 : 0 Napredak (Z)
20.03.2016 15:00 Napredak (D) 1 : 1 Morava 1918
20.03.2016 15:00 Sloga 3 : 2 Bratstvo
20.03.2016 14:30 Sloga 3 : 1 Mačkovac
20.03.2016 14:30 Vinogradar 4 : 2 Mladost
20.03.2016 14:30 Čitluk 3 : 0 Blagotin
20.03.2016 14:30 Gradina 3 : 3 Parunovac
20.03.2016 14:30 Mladi radnik 0 : 0 Jastrebac
20.03.2016 14:30 Ribnik 4 : 1 Gornji Stepoš
20.03.2016 14:30 Naupare 2 : 2 13. April
20.03.2016 14:30 Šanac 0 : 1 Trajal
20.03.2016 15:00 Mladost 1982 1 : 4 Topličanin
20.03.2016 15:00 Jastrebac 3 : 0 Partizanski put
20.03.2016 15:00 Svetlost 3 : 0 Borac
20.03.2016 15:00 Dunđerski 4 : 2 Real
20.03.2016 15:00 Pobeda 1 : 1 Kaćuša
20.03.2016 15:00 NS Tatko 2 : 3 Polet
20.03.2016 15:00 Omladinac 1 : 3 Trbunje
20.03.2016 15:00 Kosovac 4 : 1 Jug Bogdan
20.03.2016 15:00 Polet 1 : 2 Orljane
20.03.2016 15:00 Morava 5 : 1 Zemljoradnik
20.03.2016 15:00 Malošište 7 : 0 Koprijan 1975
20.03.2016 15:00 Jedinstvo (B) 0 : 1 Mladost (Batuš.)
20.03.2016 15:00 Blizna 2 : 2 Nemetali
20.03.2016 15:00 Slatina 4 : 1 Krivelj
20.03.2016 15:00 Branik 0 : 1 Ključ
20.03.2016 15:00 BSK 2 : 2 Poreč
20.03.2016 11:00 Sloga 1 : 1 Čubra
20.03.2016 15:00 Radnički 0 : 1 Majdanpek
20.03.2016 Grlište 4 : 0 Midžor
20.03.2016 Osnić 1 : 0 Mladost (S)
20.03.2016 Malinik 4 : 0 ŠSK
20.03.2016 Omladinac 2 : 0 Polet
20.03.2016 OFK Knjaz 0 : 1 BSK
20.03.2016 15:00 Trebič 1 : 2 Rgotina
20.03.2016 14:00 Levosoje 2 : 2 Mladost (B)
20.03.2016 14:00 Čelik 3 : 2 Bukuroca
20.03.2016 14:00 Corrotica 3 : 1 Trešnjevka
20.03.2016 14:30 Vihor 2 : 4 Samolica
20.03.2016 14:30 OFK Alakince 10 : 0 Mladost (S)
20.03.2016 14:00 Ternoci 8 : 2 Pavlovac
20.03.2016 14:30 Sloboda D.B 0 : 0 Jedinstvo GS
20.03.2016 14:30 Zloćudovo 3 : 1 Mladi Borac
20.03.2016 14:30 Sloga (L) 3 : 1 Progres
20.03.2016 14:30 Umac 4 : 0 Mladost V
20.03.2016 14:30 Čekmin 2 : 0 Železničar
20.03.2016 14:30 Radnički (P) 3 : 1 Brza
20.03.2016 14:30 Vučje 4 : 3 Omladinac
20.03.2016 14:30 Šumadija 4 : 1 Plantaža
20.03.2016 15:00 Radnički 4 : 1 Crvena zastava
20.03.2016 15:00 Vrtište 3 : 2 Sloboda
20.03.2016 15:00 Mladost 1 : 0 Rudar
20.03.2016 15:00 Proleter 1 : 1 Vulkan
20.03.2016 15:00 Mramor 0 : 1 Brzi Brod
20.03.2016 15:00 Budućnost 3 : 2 Morava
20.03.2016 15:00 Mladost (O) 3 : 0 Partizan (G)
20.03.2016 15:00 Budućnost (A) 1 : 0 Vojvodina
20.03.2016 15:00 Mladost (V) 1 : 0 BAK
20.03.2016 15:00 Sloga (BNS) 3 : 2 Vladimirovac
20.03.2016 15:00 Crvena zvezda 2 : 1 Vulturul
20.03.2016 15:00 Borac Aleksandrovo 2 : 1 Polet
20.03.2016 15:00 Napredak 1 : 3 Bilećanin
20.03.2016 15:00 Banat 0 : 0 Roham
20.03.2016 15:00 Mladost 6 : 0 Krajina
20.03.2016 15:00 Borac 3 : 2 OFK Šikara
20.03.2016 15:00 Kula 1 : 1 Lipar
20.03.2016 15:00 BSK 3 : 0 Omladinac (D)
20.03.2016 15:00 Kordun 1 : 1 Polet
20.03.2016 15:00 Omladinac (B) 3 : 0 Graničar (G)
20.03.2016 15:00 Rusin 3 : 1 Hajduk
20.03.2016 15:30 Krivaja 0 : 2 Vinogradar
20.03.2016 15:30 Radnički 1905 0 : 2 Potisje
20.03.2016 15:30 Sloga 3 : 0 Jadran
20.03.2016 15:30 Eđšeg 3 : 2 Tornjoš
20.03.2016 14:30 OFK Zeka Buljubaša 0 : 3 Partizan
20.03.2016 14:30 Ljukovo 1 : 0 Graničar 1924
20.03.2016 14:30 Hrtkovci 2 : 4 Donji Petrovci
20.03.2016 14:30 Napredak (P) 0 : 4 Hajduk 1925 Podunavac
20.03.2016 14:30 Jedinstvo (M) 1 : 2 Hajduk (D)
20.03.2016 15:00 Borac 4 : 0 Hercegovac
20.03.2016 15:00 Budućnost 1 : 4 Krila Krajine
20.03.2016 15:00 Hajduk 5 : 0 Kulpin
20.03.2016 15:00 Sutjeska 1 : 0 Miletić
20.03.2016 15:00 Mladost 3 : 1 Proleter
20.03.2016 15:00 Titel 5 : 0 Vojvodina
20.03.2016 15:00 Stari Grad 5 : 0 Jedinstvo
20.03.2016 15:30 Susek 0 : 3 Mladost
20.03.2016 15:30 TSK 1 : 0 Železničar
20.03.2016 15:30 Vinogradar 1 : 0 OFK Futog
20.03.2016 15:30 Petrovaradin 0 : 0 OFK Sirig
20.03.2016 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Fruškogorski partizan
20.03.2016 14:30 Polet 2 : 4 Mladost (B)
20.03.2016 14:30 OFK Borac 1 : 2 OFK Zabrežje
20.03.2016 14:30 Strelac 4 : 0 Mladost (Č)
20.03.2016 10:00 Radnički 0 : 1 Budućnost
20.03.2016 14:30 Veliki Borak 1 : 1 TEK Sloga
20.03.2016 14:30 Banja 1 : 0 Komgrap
20.03.2016 14:30 Sindjelić 2012 1 : 4 Brodarac
20.03.2016 14:30 Institut 0 : 0 PKB Kovilovo
20.03.2016 14:30 Zmaj 1953 4 : 0 13. maj
20.03.2016 14:30 Ropočevo 1 : 1 Boleč
20.03.2016 14:30 OFK Leštane 3 : 1 Dunavac
20.03.2016 10:00 Selo Mladenovac 1 : 2 Pinosava
20.03.2016 14:30 Pudarci 0 : 1 Kosmaj
20.03.2016 14:30 Velika Krsna 0 : 0 Vinča
20.03.2016 14:30 Trgovački 0 : 0 Napredak
20.03.2016 14:30 Makce 0 : 1 Mlava
20.03.2016 14:30 Sloga (Ć) 1 : 2 Borac
20.03.2016 14:30 Dizel 0 : 0 Polet
20.03.2016 14:30 Železničar 1 : 1 Rudar
20.03.2016 14:30 Krilaš 0 : 0 Petar Dobrnjac
20.03.2016 14:30 Mladost 1 : 0 Integral
20.03.2016 14:30 Vojvoda Milenko 1 : 0 Sloga (B)
20.03.2016 14:30 Aranđelovac 2 : 1 Vinča
20.03.2016 10:00 Vitlina-Bokanja 1 : 0 Lepenica
20.03.2016 14:30 Prvi srpski ustanak 0 : 0 BSK
20.03.2016 14:30 Karađorđe 1 : 2 Junkovac
20.03.2016 14:30 Šatornja 0 : 3 Borac
20.03.2016 10:00 Šumadija 2 : 1 ŽSK
20.03.2016 14:30 Trnava 6 : 1 Banja
20.03.2016 14:00 Prvi partizan 4 : 0 Napredak
20.03.2016 14:00 Ariljska rampa 1 : 0 Polet
20.03.2016 14:00 Jedinstvo 0 : 1 Sevojno
20.03.2016 14:00 Savinac 3 : 1 Jasen
20.03.2016 14:00 Železničar 0 : 0 Višesava
20.03.2016 14:00 Čajetina 9 : 0 Perućac
20.03.2016 15:00 Mladost (PP) 2 : 1 Borac (L)
20.03.2016 15:00 Drina 3 : 0 Jedinstvo (Z)
20.03.2016 15:00 Lipolist 1 : 0 Sinđelić
20.03.2016 15:00 Antimon 0 : 1 Podrinje
20.03.2016 15:00 Jedinstvo (Š) 2 : 0 Borac (V)
20.03.2016 15:00 Mladost (P) 1 : 0 Radnički Šabački
20.03.2016 15:00 Kolubara 0 : 0 Tvrdojevac
20.03.2016 15:00 Tulari 3 : 0 Polet
20.03.2016 15:00 Trlić 3 : 3 Mladost
20.03.2016 15:00 OFK Divci 2 : 1 Joševa
20.03.2016 15:00 ZSK 3 : 3 Pepeljevac
20.03.2016 15:00 Kačer 1 : 0 Banjani
20.03.2016 15:00 Tešnjar 2 : 0 OFK Jabučje
20.03.2016 15:00 Pobeda 1 : 1 Kolonija
20.03.2016 15:00 Sloboda 2 : 1 Maršić
20.03.2016 15:00 Borac 3 : 2 Ćava
20.03.2016 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Mladost
20.03.2016 15:00 Budućnost 0 : 1 Vinogradi DB
20.03.2016 15:00 Partizan 1 : 0 Srbija
20.03.2016 15:00 Sušica 7 : 0 Šumadinac
20.03.2016 15:00 Real 4 : 2 Granit
20.03.2016 15:00 Stubal 1 : 0 Polet
20.03.2016 15:00 Borac 4 : 1 Gruža
20.03.2016 15:00 Ibar 0 : 0 Mataruge
20.03.2016 15:00 OFK Ras 1 : 1 Radnički
20.03.2016 15:00 Rudar 2 : 2 Budućnost
20.03.2016 15:00 Radnik 2 : 1 Pazar Juniors 2011
20.03.2016 15:00 Omladinac 2 : 0 Polet
20.03.2016 15:00 Rudar Stenjevac 3 : 1 Rudar (SR)
20.03.2016 15:00 Omladinski 2 : 2 Moravac
20.03.2016 15:00 Istok 63 1 : 1 Rudar (P)
20.03.2016 15:00 Napredak Stubica 4 : 3 Mladost (S)
20.03.2016 15:00 Javor 1 : 0 Napredak (Sv)
20.03.2016 15:00 Osaonica 4 : 0 Budućnost
20.03.2016 15:00 Kupinovac 1 : 0 Sloga
20.03.2016 15:00 Napredak (SL) 0 : 2 Ursule
20.03.2016 15:00 Mladost (G) 2 : 0 Blagotin
20.03.2016 15:00 Šumadinac 4 : 4 Kolare
20.03.2016 15:00 Juhor 2 : 1 Crni Vrh
20.03.2016 15:00 Resavac 2 : 1 Morava
20.03.2016 14:30 OFK Gnjila 2 : 2 Donji Kopaonik
20.03.2016 14:30 Rubin (DS) 3 : 0 Beli Orlovi
20.03.2016 14:30 Mladost 1 : 0 Kamenorezac 76
20.03.2016 14:30 Trudbenik 0 : 2 14. Oktobar
20.03.2016 14:30 Omladinac 1 : 2 Sloga
20.03.2016 14:30 Rubin (Z) 1 : 0 Stari Trstenik
20.03.2016 11:00 Feniks 2012 1 : 1 Jastrebac (T)
20.03.2016 15:00 OFK Rutevac 1908 1 : 8 Sloga (K)
20.03.2016 15:00 OFK Sloga 4 : 1 Pobeda 1976
20.03.2016 11:00 Tempo 2 : 5 Planinac 2015
20.03.2016 14:30 Mladost (DL) 4 : 0 Moravac
20.03.2016 14:30 Morava 1 : 2 Navalin
20.03.2016 14:30 Jedinstvo (Š) 2 : 0 Real
20.03.2016 14:30 BSK 4 : 1 OFK Bobište
20.03.2016 11:00 Lemind 1953 2 : 2 OFK Morava
20.03.2016 14:30 Jedinstvo (G) 1 : 2 Gradac
20.03.2016 14:30 Mladost (B) 2 : 3 Marjan MB
20.03.2016 15:00 Hajdučica 0 : 1 Jedinstvo
20.03.2016 15:00 Borac (VG) 0 : 0 Partizan (K)
20.03.2016 15:00 Ševac 1 : 0 Potporanj
20.03.2016 15:00 Dunav 3 : 1 Karaš (J)
20.03.2016 15:00 Ratar 2 : 5 Vojvodina (S)
20.03.2016 15:00 Banat (I) 1 : 0 Vojvodina (CC)
20.03.2016 15:00 Borac (VS) 3 : 0 Karaš (K)
20.03.2016 15:00 OFK Metalac 0 : 1 Graničar
20.03.2016 15:00 Jedinstvo (R) 0 : 1 Hajduk Junior
20.03.2016 15:00 Partizan 2 : 3 Aleksa Šantić
20.03.2016 Đurđin 1 : 1 Bikovo
20.03.2016 Palić 1 : 3 Žednik
20.03.2016 Lokomotiva 0 : 0 Hajduk
20.03.2016 Bratstvo 1 : 4 Udarnik Višnjevac
20.03.2016 Elektrovojvodina 5 : 2 Solid
20.03.2016 Napredak 1 : 0 Borac (M)
20.03.2016 Graničar 3 : 1 Radnički
20.03.2016 Borac (S) 4 : 2 Sloga
20.03.2016 PSK Putinci 0 : 1 Mitros
20.03.2016 Obilić 1993 4 : 1 Noćaj
20.03.2016 Omladinac 1 : 1 Jedinstvo
20.03.2016 Hajduk 1932 1 : 8 Sloboda
20.03.2016 Fruškogorac 1 : 3 Borac (K)
20.03.2016 10:00 Kabel - Štrand 2 : 4 Tatra
20.03.2016 15:00 Fruškogorac 1 : 1 Centar
20.03.2016 15:00 Sremac 3 : 0 Borac
20.03.2016 15:00 Vlašić 1 : 2 Cerić
20.03.2016 15:00 Mrovska 1 : 1 Pričinović
20.03.2016 15:00 Trešnjevka 3 : 3 Dušan Silni
20.03.2016 15:00 Dobrava 2 : 1 Mladost 2013
20.03.2016 15:00 Sloga 3 : 1 Karađorđe
20.03.2016 15:00 Cer 10 : 0 Studenac
20.03.2016 11:00 Crnča 2 : 2 Sloga (S)
20.03.2016 15:00 Mladost (DB) 0 : 2 Jedinstvo
20.03.2016 15:00 Sloga (LŠ) 4 : 2 Stolice
20.03.2016 15:00 Cerova 4 : 1 Borac
20.03.2016 15:00 Velika Reka 2 : 0 Gučevo
20.03.2016 15:00 Krasava 1 : 1 Čobanče
20.03.2016 15:00 Vidojevica 3 : 0 Milan Orlić
20.03.2016 15:00 Borac 2 : 1 Cer
20.03.2016 15:00 Mladi Borac 2 : 0 Milicionar
20.03.2016 15:00 Drina 1 : 3 Omladinac 2013
20.03.2016 15:00 Duško 1 : 1 Sloga
20.03.2016 15:00 Partizan 3 : 3 Budućnost (PD)
20.03.2016 15:00 Gorki 1 : 1 Torpedo 1924
20.03.2016 15:00 Proleter 2 : 1 Budućnost (Z)
20.03.2016 15:00 Mladost (MM) 1 : 2 Majur
20.03.2016 15:00 Zvezda-Konatice 1 : 0 Posavina
20.03.2016 15:00 Borac 1 : 2 Rvati
20.03.2016 15:00 Krtinska 3 : 0 Trstenica
20.03.2016 15:00 Vukićevica 1 : 0 Ljubinić
20.03.2016 15:00 OFK Urovci 4 : 1 Duboko
20.03.2016 15:00 Omladinac 5 : 1 Partizan-Draževac
20.03.2016 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Belo Polje
20.03.2016 15:00 Mladost 5 : 0 Vihor
20.03.2016 15:00 Sloboda 7 : 1 Razvitak
20.03.2016 15:00 Jedinstvo 1 : 6 Zemljoradnik
20.03.2016 15:00 Železničar 0 : 3 ISK Izvor
20.03.2016 15:00 Budućnost 2 : 0 Popovac
20.03.2016 15:00 Heroj 0 : 3 OFK Borac
20.03.2016 14:30 Morava 0 : 3 Vinogradar
20.03.2016 14:30 Stevka Božurevka 1 : 0 Stragari
20.03.2016 14:30 Omladinac 2 : 1 Stara Čaršija
20.03.2016 14:30 Rujišnik 0 : 2 Jugovići
20.03.2016 11:00 Rudar 1 : 5 Badince
20.03.2016 10:00 Jašunja 1 : 2 Turekovac
20.03.2016 11:00 Gornje Sinkovce 2 : 4 Milanovo
20.03.2016 15:30 Vojvodina 1 : 1 Fruška Gora
20.03.2016 15:30 Sremac 2 : 2 Graničar
20.03.2016 15:30 Car Uroš 1 : 1 Sloga
20.03.2016 15:30 27. Oktobar 0 : 4 Jedinstvo (K)
20.03.2016 15:30 Fruškogorac 0 : 0 Jedinstvo (R)
20.03.2016 15:30 Mladost (B) 4 : 0 Mladost (P)
20.03.2016 15:30 Planinac 3 : 0 Polet
20.03.2016 BSK 2 : 0 Sloga (Č)
20.03.2016 Srem 1 : 1 Sloboda
20.03.2016 Sloga (Z) 2 : 0 Sremac
20.03.2016 Borac (VR) 1 : 1 OFK Bosut
20.03.2016 Planinac 0 : 2 Napredak
20.03.2016 Grgurevci 4 : 0 Borac (R)
20.03.2016 14:30 Dunavac 3 : 0 Stig 1955
20.03.2016 14:30 Dunav 2 : 0 Metalac
20.03.2016 14:30 Zemljoradnik 5 : 0 Ljubičevo
20.03.2016 14:30 Sloga (Dr) 1 : 3 Sloga (L)
20.03.2016 14:30 Pobeda 0 : 0 Sopot
20.03.2016 14:30 Proleter 0 : 1 Mip Majdan
20.03.2016 15:30 Štitari 1 : 1 Vitanovac 08
20.03.2016 15:30 Modrica 1 : 3 Zdravinje
20.03.2016 15:30 Polet 3 : 0 Jablanica
20.03.2016 15:30 Mladost 2015 2 : 4 Polet
20.03.2016 15:30 Grkljane 0 : 2 Mudrakovac
20.03.2016 14:30 Sečica 3 : 0 Trešnjica
20.03.2016 Bakionica 2 : 2 Pobeda
20.03.2016 12:30 Duškovci 0 : 4 Gorobilje
20.03.2016 Ježevica 4 : 0 Glumač
20.03.2016 Blagaja 2 : 7 Avijatičar Vranjani
20.03.2016 Lazarica 5 : 0 Plavi Tok
20.03.2016 Lauš 3 : 1 Dobrinjac
20.03.2016 Omladinac 4 : 1 Borac
20.03.2016 15:00 Ibar 0 : 0 Berane
20.03.2016 15:00 Brskovo 0 : 1 Bratstvo
20.03.2016 15:00 Kom 1 : 0 Jedinstvo
20.03.2016 15:00 Jezero 1 : 2 Cetinje
20.03.2016 15:00 Igalo 0 : 1 Grafičar
20.03.2016 14:00 Crvena zvezda 0 : 2 Spartak
20.03.2016 16:00 Sloga Radnički 10 : 0 Mačva
20.03.2016 14:30 Požarevac 0 : 3 Vojvodina
20.03.2016 14:00 Napredak 0 : 2 Mašinac
20.03.2016 12:00 Jerina 0 : 3 Sloga 036
20.03.2016 12:00 Karađorđe 0 : 1 Požega
20.03.2016 Jagodina 3 : 1 Vojvodina
20.03.2016 13:00 Mačva 2 : 1 Jagodina
20.03.2016 11:00 Radnički 1923 0 : 3 Lokomotiva
20.03.2016 13:00 Rad 4 : 3 Radnički (N)
20.03.2016 10:00 Proleter 1 : 0 Inđija
20.03.2016 10:00 Radnički (SM) 1 : 0 Veternik
20.03.2016 10:00 OFK Hajduk 1 : 1 Vojvodina
20.03.2016 10:00 Radnički (NP) 1 : 1 Donji Srem
20.03.2016 10:00 Omladinac (NB) 4 : 1 Sloga
20.03.2016 12:00 Vršac 0 : 3 Begej
20.03.2016 13:00 Bačka 1901 1 : 2 Bačka (BP)
20.03.2016 10:00 Radnički (S) 1 : 0 TSC
20.03.2016 10:00 Spartak 3 : 0 ČSK Pivara
20.03.2016 15:00 Javor 0 : 0 Mladost
20.03.2016 12:00 Šumadija 1903 0 : 1 FAP
20.03.2016 10:00 Sloga (K) 2 : 0 Metalac (K)
20.03.2016 10:00 Sloga (P) 1 : 1 Jedinstvo Putevi
20.03.2016 11:00 Rudar 3 : 0 Sloga (BB)
20.03.2016 14:00 Radnički (O) 3 : 0 Sindjelić
20.03.2016 11:30 BSK Borča 5 : 0 Jedinstvo
20.03.2016 14:30 Policajac 0 : 6 Zemun
20.03.2016 10:00 Trudbenik 1 : 3 PKB
20.03.2016 11:00 Prva Iskra 1 : 2 IMT
20.03.2016 09:00 OFK Beograd MO 4 : 0 IMT MO
20.03.2016 09:00 Sinđelić MO 0 : 0 Bežanija MO
20.03.2016 10:00 Voždovac MO 5 : 1 Lokomotiva MO
20.03.2016 11:00 Internacional MO 2 : 1 BSK Borča MO
20.03.2016 12:00 BASK MO 1 : 1 011 MO
20.03.2016 12:15 Brodarac MO 4 : 1 Radnički (NB) MO
20.03.2016 15:00 Rad 3 : 1 Radnički (N)
20.03.2016 13:00 Zemun 0 : 1 Napredak
20.03.2016 12:00 Mladost 1 : 4 Proleter 2006
20.03.2016 10:00 Radnički (K) 1 : 2 Kikinda 1909
20.03.2016 12:00 Vrbas 1 : 2 Spartak
20.03.2016 12:00 Bečej 1918 5 : 3 Hajduk Junior
20.03.2016 11:00 Bačka 1901 0 : 0 Bačka (BP)
20.03.2016 13:00 Voždovac 3 : 0 Sindjelić
20.03.2016 09:00 011 0 : 3 Teleoptik
20.03.2016 14:00 BASK 1 : 0 Radnički
20.03.2016 10:00 Studentski Grad 0 : 3 Internacional
20.03.2016 09:00 Borča 3 : 1 BSK 1925
20.03.2016 14:30 Šumadija 1903 5 : 0 Junior
20.03.2016 11:00 Novi Pazar 4 : 0 Tutin
20.03.2016 15:00 Balkan 0 : 3 IMT
20.03.2016 11:00 Radnički (O) 2 : 0 Bežanija
20.03.2016 14:00 Mladenovac 5 : 0 Brodarac 1947
20.03.2016 14:00 Mačva 1 : 0 Drina
20.03.2016 10:00 Tornjoš 3 : 0 Subotica
20.03.2016 10:00 Vinogradar 1 : 5 Senta
20.03.2016 11:30 Obilić 3 : 1 AFK
20.03.2016 10:00 Vinca 6 : 1 Hajduk
20.03.2016 11:00 Zuce 1 : 2 Dorćol
20.03.2016 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Pinosava
20.03.2016 10:00 Vrbas 0 : 5 Spartak
20.03.2016 10:00 Bečej 1918 1 : 1 Hajduk Junior
20.03.2016 09:00 Bačka 1901 3 : 1 Bačka (BP)
20.03.2016 10:00 Mladost 0 : 11 Proleter 2006
20.03.2016 10:00 Dinamo 1945 5 : 0 Radnički (Z)
20.03.2016 10:00 Vršac united 0 : 6 Kikinda 1909
20.03.2016 11:00 Šumadija 1903 2 : 0 Slavija
20.03.2016 13:00 Radnički 1923 3 : 2 AS
20.03.2016 11:00 Novi Pazar 1 : 2 Apolon 4
20.03.2016 13:00 Sloga 3 : 0 Kosmet
20.03.2016 12:00 Mačva 2 : 0 Drina
20.03.2016 09:30 Obilić 0 : 9 Spartak
20.03.2016 10:00 Belo Polje 4 : 2 Skela
20.03.2016 10:00 Polet 1 : 3 Jedinstvo
20.03.2016 10:00 Omladinac 13 : 0 Pobeda
20.03.2016 14:30 Prva Iskra 2 : 7 Posavina
20.03.2016 10:00 Strelac 0 : 1 Radnički
20.03.2016 10:00 Zadrugar 1 : 3 Budućnost
20.03.2016 12:00 Lavice Dubočica 0 : 0 Napredak

Košarka

20.03.2016 18:00 Srem 70 : 71 Proleter
20.03.2016 18:00 Beko 77 : 98 Plana
20.03.2016 19:00 Mladost 92 : 85 Široki
20.03.2016 19:00 Građanski 80 : 66 Student
20.03.2016 18:00 Zone Boys 85 : 87 OKK Junior
20.03.2016 19:00 Ub 91 : 71 Svilajnac Kompo
20.03.2016 18:00 Student BB 82 : 81 Šabac
20.03.2016 17:20 Zemun 73 : 74 Zvezdara
20.03.2016 12:15 Milan Trivić 58 : 59 Grocka
20.03.2016 19:20 Borac 65 : 89 Žarkovo
20.03.2016 16:00 Čačak 94 65 : 74 GM-032
20.03.2016 17:00 Mileševac 97 : 79 Morava
20.03.2016 17:00 Bor RTB 71 : 79 Hajduk Veljko
20.03.2016 19:30 Mladost 90 : 93 Đerdap
20.03.2016 15:00 Zicer 81 : 63 Jug
20.03.2016 13:00 Paraćin 51 : 74 Ljubovija

Odbojka

20.03.2016 18:00 Radnički 0 : 3 Crvena Zvezda 0:2
20.03.2016 19:00 Ribnica 0 : 3 Vojvodina NS Seme 0:2
20.03.2016 19:00 Spartak 3 : 2 Novi Pazar 1:1
20.03.2016 20:00 Borac 3 : 1 Jagodina
20.03.2016 16:00 SFS Borac 0 : 3 Milenijum
20.03.2016 17:00 Topličanin 2 : 3 Dubočica
20.03.2016 17:00 Pirot 3 : 0 Mladost
20.03.2016 18:00 Desetka 2 : 3 Timok
20.03.2016 14:00 Napredak 037 3 : 0 Drina
20.03.2016 14:30 Antena 3 : 2 Užice
20.03.2016 15:00 Gračanica 3 : 0 Rudar
20.03.2016 16:00 Student 1 : 3 Futog
20.03.2016 13:00 Jagodina 3 : 0 Kuršumlija
20.03.2016 16:00 Desetka 3 : 0 Surdulica
20.03.2016 Čoka 3 : 1 Panonija
20.03.2016 Mačva 0 : 3 Srem 022
20.03.2016 Mitrovica 1 : 3 Prvi Tempo
20.03.2016 Radinci Volej 3 : 0 Mladost
20.03.2016 Sloga 3 : 0 Sirmium

Rukomet

20.03.2016 18:00 Požarevac 28 : 26 Radnički
20.03.2016 19:00 Aleksinac 30 : 24 Žitorađa
20.03.2016 19:00 Vranje 1957 33 : 25 Planinka PV
20.03.2016 18:00 Novi Pazar 29 : 20 Mladost
20.03.2016 18:00 Spartak 26 : 22 Jadran
20.03.2016 15:00 Srem 36 : 28 Radnički
20.03.2016 17:00 Laki 31 : 26 Petrovaradin

Vaterpolo

20.03.2016 Stari Grad 13 : 7 Zemun

Futsal

20.03.2016 19:00 Hajduk 4 : 3 Srbobran
20.03.2016 18:00 Forum 5 : 2 Telep
20.03.2016 19:00 Fontana 4 : 7 Ekonomac 2
20.03.2016 18:00 Krčagovo 4 : 6 Ivanjica
20.03.2016 21:15 Euromotus 19 : 1 Samo pravo
20.03.2016 17:30 Kolubara 4 : 7 Intelektualac
20.03.2016 19:00 Kraljevićevo 4 : 2 TFK
20.03.2016 18:00 Zufo 6 : 4 Ekonomist
20.03.2016 Babušnica 2011 13 : 11 Aleksinac
20.03.2016 Akademac 4 : 3 Rota
20.03.2016 17:00 Bosna Kompred 7 : 2 Jošavka
20.03.2016 17:00 Sofić Konjic 5 : 2 Kaskada
20.03.2016 20:00 Obilić 3 : 0 Slavija
20.03.2016 21:00 Doboj 1 : 1 Derventa
20.03.2016 20:00 Glavica 8 : 5 Kotor Varoš
20.03.2016 20:00 Brod 3 : 0 Starčevica

Ragbi 13

20.03.2016 12:00 Dorćol 86 : 4 Radnički
20.03.2016 15:00 Novi Beograd 30 : 26 Voždovac