XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 269 utakmica za dan
Nedelja, 13 Mart 2016

Fudbal

13.03.2016 17:00 Metalac 2 : 2 Rad
13.03.2016 15:00 Željezničar 2 : 1 Mladost
13.03.2016 15:00 Slavija 0 : 0 Travnik
13.03.2016 14:00 Mladost 3 : 1 Sloboda (NG)
13.03.2016 14:00 Sloga (T) 3 : 3 Željezničar
13.03.2016 14:00 Liješće 1 : 1 Ljubić
13.03.2016 14:00 Mladost (DS) 1 : 1 Omarska
13.03.2016 14:00 Župa 1 : 0 Borac
13.03.2016 14:00 Mladost (BS) 0 : 0 Rudar
13.03.2016 14:00 Radnički (K) 1 : 0 Napredak
13.03.2016 14:00 Budućnost 1 : 4 Karanovac
13.03.2016 14:00 Sloga DIPO 3 : 2 Naprijed
13.03.2016 11:00 Gomjenica 3 : 1 Progres
13.03.2016 14:00 Mineral 1 : 2 Hajduk
13.03.2016 14:00 Ozren 2 : 3 Sloga
13.03.2016 14:00 Skugrić 3 : 2 Naša krila
13.03.2016 14:00 Rudanka 3 : 2 Posavina
13.03.2016 14:00 Crvena zvijezda 2 : 3 Vranjak
13.03.2016 14:00 Budućnost 2 : 0 Trebava
13.03.2016 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Zadrugar
13.03.2016 14:00 OFK Šekovići 0 : 6 Bratstvo
13.03.2016 14:00 Proleter 1 : 0 Birač
13.03.2016 14:00 Milići 2 : 2 Podrinje
13.03.2016 14:00 Majevica 1 : 0 OFK Trnovica
13.03.2016 14:00 Gomionica 1 : 1 Šnjegotina
13.03.2016 14:00 Gorica 1 : 1 Omladinac
13.03.2016 11:00 Krajina 5 : 1 Rekreativo
13.03.2016 11:00 Sloga-Nektar 1 : 2 Vrbas
13.03.2016 17:00 Sloboda 5 : 1 Ukrina
13.03.2016 17:00 Pelagićevo 3 : 0 Jedinstvo
13.03.2016 14:00 Rudar 2 : 3 Zvijezda
13.03.2016 17:00 Crvena Zvijezda 3 : 3 Borac
13.03.2016 17:00 Sloga 2 : 1 Bosna
13.03.2016 17:00 Crkvina 2 : 0 Bratstvo
13.03.2016 17:00 Kladari 2 : 2 Mladost
13.03.2016 15:30 Borac 1 : 3 Kalemi
13.03.2016 15:30 Vilusi 1 : 1 Novi Napredak
13.03.2016 15:30 Polet 2 : 3 Romanovci
13.03.2016 15:30 13 Skojevki 4 : 1 Stevan Dukić
13.03.2016 14:30 Željezničar 2 : 1 4. Juli
13.03.2016 15:00 Moravac Orion 0 : 0 Temnić 1924
13.03.2016 15:00 OFK Bor 0 : 0 Radan
13.03.2016 11:00 Car Konstantin 3 : 2 Tabane 1970
13.03.2016 14:30 Borac (S) 1 : 2 Cement
13.03.2016 14:30 Železničar 2 : 1 Dolina
13.03.2016 14:30 Budućnost 2 : 0 Dorćol
13.03.2016 11:00 Žarkovo 2 : 1 Turbina
13.03.2016 14:30 Crvena zvezda 3 : 0 Srem
13.03.2016 14:30 Stepojevac Vaga 0 : 2 BASK
13.03.2016 14:30 GSP Polet 0 : 2 Sopot
13.03.2016 15:00 Bošnjane 2 : 1 Župa
13.03.2016 15:00 Morava 2 : 1 Poljoprivrednik
13.03.2016 15:00 Rembas 3 : 1 Sloga (Ć)
13.03.2016 15:00 Jedinstvo (M) 1 : 0 Kosanica
13.03.2016 15:00 Lugomir 2 : 0 Kopaonik
13.03.2016 15:00 Šarbanovac 0 : 0 Pukovac
13.03.2016 15:00 Rudar Alpos 0 : 2 Rtanj
13.03.2016 15:00 Radnički (L) 3 : 2 Đerdap
13.03.2016 15:00 Brodoremont 3 : 0 Moravica
13.03.2016 15:00 Bukovik 3 : 0 Zaplanjac
13.03.2016 15:00 Hajduk Veljko 2 : 1 Rudar (P)
13.03.2016 15:00 Bučje 3 : 1 Kablovi
13.03.2016 15:00 Vranjska Banja 2 : 0 Jedinstvo (P)
13.03.2016 15:00 Ropotovo 1 : 2 Vlasina
13.03.2016 14:30 ŽAK 0 : 3 Radnički (K)
13.03.2016 14:30 Slavia 0 : 0 Vršac United
13.03.2016 14:30 Polet 0 : 1 Sloga
13.03.2016 14:30 Tekstilac 0 : 2 Bratstvo 1946
13.03.2016 14:30 Mladost (T) 0 : 3 Bačka (P)
13.03.2016 14:30 Tavankut 1 : 0 Srbobran
13.03.2016 14:30 Borac 0 : 0 LSK Laćarak
13.03.2016 14:30 ŽSK 0 : 8 Slavija
13.03.2016 10:00 Kabel 4 : 0 Jedinstvo (SP)
13.03.2016 10:00 Torlak 1 : 2 BSK Batajnica
13.03.2016 10:00 Grafičar 6 : 1 Lepušnica
13.03.2016 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Zvezdara
13.03.2016 14:30 PKB 0 : 0 Hajduk
13.03.2016 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Vrčin
13.03.2016 14:30 Borac 2 : 2 Baćevac
13.03.2016 15:00 Partizan 1 : 1 Bratstvo
13.03.2016 15:00 Napredak (Z) 2 : 1 Napredak (D)
13.03.2016 15:00 Kušiljevo 1 : 2 OFK Bratstvo
13.03.2016 15:00 Mladi radnik 1 : 0 BSK
13.03.2016 15:00 OFK Tekstilac 2 : 1 Mladost (J)
13.03.2016 15:00 Dragocvet 1 : 2 OFK Batinac
13.03.2016 15:00 Mladost (K) 1 : 1 Budućnost
13.03.2016 15:00 Nemetali 3 : 6 Majdanpek
13.03.2016 15:00 Polom 0 : 3 Radnički
13.03.2016 15:00 Krivelj 4 : 0 Zlot
13.03.2016 15:00 Blizna 0 : 5 Slatina
13.03.2016 15:00 Vladimirovac 1 : 1 Crvena zvezda
13.03.2016 15:00 Vojvodina 3 : 1 Mladost (V)
13.03.2016 15:00 Borac (S) 3 : 1 Budućnost (A)
13.03.2016 15:00 Partizan (G) 1 : 5 Dinamo 1945
13.03.2016 15:00 Jugoslavija 1 : 0 Mladost (O)
13.03.2016 14:30 Polet 2 : 0 Crvena zvezda
13.03.2016 14:30 Vojvodina 1928 1 : 0 Mladost
13.03.2016 14:30 Zadrugar 4 : 1 Proleter 2006
13.03.2016 14:30 Roham 0 : 4 Naftagas
13.03.2016 14:30 Radnički 1911 1 : 2 Banat
13.03.2016 14:30 Borac Aleksandrovo 2 : 1 Napredak
13.03.2016 14:30 Terekveš 2 : 0 Mladost
13.03.2016 14:30 Hajduk 3 : 1 Stanišić
13.03.2016 14:30 Omladinac (D) 1 : 1 Kordun
13.03.2016 14:30 Lipar 2 : 0 BSK
13.03.2016 14:30 OFK Šikara 1 : 0 Kula
13.03.2016 15:00 Jadran 8 : 0 Eđšeg
13.03.2016 15:00 Proleter 1 : 1 Sloga
13.03.2016 15:00 Bačka 2 : 0 Radnički 1905
13.03.2016 15:00 Bajša 2 : 3 Obilić
13.03.2016 15:00 Preporod 0 : 0 Krivaja
13.03.2016 14:30 Hajduk 1925 Podunavac 5 : 0 Jedinstvo (M)
13.03.2016 14:30 Jadran 2 : 0 Napredak (P)
13.03.2016 14:30 OFK Brestač 0 : 0 Sloven
13.03.2016 14:30 Donji Petrovci 5 : 1 Podrinje
13.03.2016 14:30 Graničar 1924 1 : 0 Hrtkovci
13.03.2016 14:30 OFK Zeka Buljubaša 0 : 1 Ljukovo
13.03.2016 15:00 Hercegovac 2 : 1 Jedinstvo
13.03.2016 15:00 Napredak 0 : 1 Titel
13.03.2016 15:00 Miletić 2 : 1 Mladost
13.03.2016 15:00 Kulpin 0 : 4 Sutjeska
13.03.2016 15:00 Krila Krajine 0 : 2 Hajduk
13.03.2016 15:00 Borac 3 : 0 Budućnost
13.03.2016 14:30 Mladost (B) 1 : 3 TEK Sloga
13.03.2016 10:00 Borac 2 : 1 Veliki Borak
13.03.2016 14:30 Budućnost 3 : 1 Napredak
13.03.2016 11:00 Polet 0 : 0 Šumadija
13.03.2016 14:30 Borac 3 : 0 Pionir
13.03.2016 11:00 13. maj 1 : 3 Poštar Zvezdara
13.03.2016 14:30 PKB Kovilovo 2 : 0 Zmaj 1953
13.03.2016 14:30 Dunav 1 : 1 Institut
13.03.2016 14:30 Komgrap 1 : 3 Sindjelić 2012
13.03.2016 14:30 Pinosava 0 : 0 Pudarci
13.03.2016 14:30 Dunavac 4 : 3 Selo Mladenovac
13.03.2016 14:30 Kovačevac 0 : 3 OFK Leštane
13.03.2016 14:30 Ropočevo 0 : 4 Mladenovac
13.03.2016 14:30 Omladinac 3 : 1 Šumadija
13.03.2016 14:30 Budućnost 2 : 1 Pobeda
13.03.2016 14:30 7. Juli 3 : 0 Mladi borac
13.03.2016 14:30 Sloga 0 : 2 Mladi radnik
13.03.2016 14:30 Sloboda 2 : 1 Bresje Superior
13.03.2016 14:30 Osipaonica 1 : 1 SASK
13.03.2016 14:30 Bačinac 0 : 3 Borac (R)
13.03.2016 14:30 Železničar 2 : 0 Udarnik
13.03.2016 15:00 Polet 4 : 4 Šumadija
13.03.2016 15:00 Napredak (Sv) 3 : 1 Radnički
13.03.2016 15:00 Mladost (S) 5 : 3 Javor
13.03.2016 15:00 Moravac 1 : 0 Istok 63
13.03.2016 15:00 Hajduk 0 : 0 Omladinski
13.03.2016 15:00 Omladinac 1 : 1 Rudar Stenjevac
13.03.2016 15:00 Budućnost 1 : 2 Mladost (D)
13.03.2016 15:00 Morava 1 : 0 Vinorača
13.03.2016 15:00 Crni Vrh 1 : 5 Resavac
13.03.2016 15:00 Kolare 1 : 2 Juhor
13.03.2016 15:00 Blagotin 2 : 1 Šumadinac
13.03.2016 15:00 Ursule 1 : 0 Mladost (G)
13.03.2016 15:00 Sloga 2 : 1 Napredak (SL)
13.03.2016 15:00 Osaonica 1 : 0 Kupinovac
13.03.2016 15:00 Crvena zvezda 3 : 1 Borac
13.03.2016 15:00 Gredetin 1 : 0 OFK Rutevac 1908
13.03.2016 11:00 Jastrebac (T) 0 : 0 Jedinstvo GVD
13.03.2016 15:00 OFK Draževac 2 : 3 Feniks 2012
13.03.2016 14:30 Borac (M) 0 : 2 Borac (K)
13.03.2016 14:30 Sloboda 6 : 0 Fruškogorac
13.03.2016 14:30 Jedinstvo 6 : 0 Hajduk 1932
13.03.2016 14:30 Noćaj 0 : 2 Omladinac
13.03.2016 14:30 Sloga 0 : 2 PSK Putinci
13.03.2016 14:30 Radnički 1 : 2 Borac (S)
13.03.2016 14:30 Napredak 0 : 1 Graničar
13.03.2016 15:00 Posavina 1 : 1 Belo Polje
13.03.2016 15:00 Duboko 0 : 1 Omladinac
13.03.2016 15:00 Ljubinić 2 : 6 OFK Urovci
13.03.2016 15:00 Trstenica 2 : 0 Vukićevica
13.03.2016 15:00 Zvezda-Konatice 2 : 2 Borac
13.03.2016 15:30 Štitari 0 : 5 Mladost VPD
13.03.2016 14:30 Brskovo 0 : 0 Berane
13.03.2016 14:30 Kom 0 : 0 Ibar
13.03.2016 14:30 Jezero 1 : 2 Jedinstvo
13.03.2016 14:30 Igalo 1 : 1 Radnički
13.03.2016 14:30 Grafičar 1 : 2 Cetinje
13.03.2016 14:30 Lovćen 4 : 0 Cvetex
13.03.2016 14:30 Ekonomist 0 : 3 Breznica
13.03.2016 12:00 Lokomotiva 1 : 2 Rad
13.03.2016 11:00 Mačva 3 : 2 Čukarički
13.03.2016 12:00 BASK 0 : 1 Voždovac
13.03.2016 10:00 Zemun 0 : 0 Bežanija
13.03.2016 09:30 Brodarac 2 1 : 1 BSK Borča
13.03.2016 15:30 Radnički (NB) 1 : 1 Radnički (O)
13.03.2016 09:00 IMT 1 : 0 BSK 1925
13.03.2016 15:30 Iskra 2 : 3 Budućnost
13.03.2016 15:30 Dečić 5 : 0 Mornar
13.03.2016 15:30 Rudar 3 : 0 Bokelj
13.03.2016 13:00 Napredak 0 : 5 Partizan
13.03.2016 15:00 Spartak 0 : 1 Čukarički
13.03.2016 09:00 Internacional 1 : 5 Borča
13.03.2016 13:00 Teleoptik 0 : 0 BASK
13.03.2016 11:00 IMT 4 : 1 PKB Kovilovo
13.03.2016 10:00 Budućnost 5 : 2 Strelac
13.03.2016 10:00 Jedinstvo 4 : 1 Belo Polje
13.03.2016 10:00 Pobeda 1 : 5 Polet

Košarka

13.03.2016 18:00 Jagodina 66 : 101 FMP
13.03.2016 19:00 Tamiš 78 : 58 Mladost
13.03.2016 19:00 Mladost 85 : 79 Leotar Swisslion
13.03.2016 13:00 Radnik 71 : 65 Morava
13.03.2016 18:00 Železničar 73 : 65 Radnički 1950
13.03.2016 18:00 Zlatar 79 : 80 Ub
13.03.2016 16:30 Astra 99 : 90 Zemun
13.03.2016 14:20 Borac 80 : 72 Vitez
13.03.2016 14:30 Žitko Basket 84 : 70 Žarkovo
13.03.2016 19:00 Hajduk 60 : 50 Odžaci
13.03.2016 18:00 Rađevac 78 : 74 Student 014
13.03.2016 20:00 Železničar 57 : 51 M015
13.03.2016 18:00 GM-032 54 : 64 Sloga
13.03.2016 16:00 Play Off 79 : 76 Užice
13.03.2016 12:00 Paraćin 82 : 50 Hajduk Veljko
13.03.2016 17:00 Radivoj Korać 63 : 41 Kvarner
13.03.2016 19:30 Medveščak 58 : 74 Budućnost

Odbojka

13.03.2016 18:00 Radnički 2 : 3 Novi Pazar
13.03.2016 17:00 Timok 3 : 1 SFS Borac
13.03.2016 17:00 Toplički Vitezovi 3 : 0 Desetka
13.03.2016 12:00 Lotus 0 : 3 FAP Livnica
13.03.2016 17:00 Srem 3 : 1 Proleter
13.03.2016 14:00 Vojvodina 2 3 : 0 Vrbas
13.03.2016 12:00 Zvečan 0 : 3 Gračanica
13.03.2016 16:30 Topličanin 2 1 : 3 MOK Topličanin 97
13.03.2016 16:00 Beograd 2 : 3 FOK
13.03.2016 18:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Ivanjica
13.03.2016 15:00 Kuršumlija 0 : 3 Desetka
13.03.2016 17:00 Pirot 2 : 3 Bor
13.03.2016 Sirmium 3 : 1 Mačva
13.03.2016 Mladost 0 : 3 Sloga
13.03.2016 Prvi Tempo 3 : 1 Radinci Volej
13.03.2016 Srem 022 0 : 3 Mitrovica

Rukomet

13.03.2016 00:00 Maks Strumica 20 : 30 Nexe
13.03.2016 18:30 Metaloplastika 27 : 26 Partizan
13.03.2016 19:30 Crvena Zvezda 28 : 26 Požarevac
13.03.2016 Metalac 31 : 36 Kolubara
13.03.2016 19:00 Bela Palanka 38 : 27 Hajduk Veljko
13.03.2016 18:00 Žitorađa 41 : 29 Rembas
13.03.2016 19:00 Trepča 30 : 23 Omladinac
13.03.2016 18:30 Arilje 26 : 29 Novi Pazar
13.03.2016 18:00 Napredak 30 : 24 Metalac
13.03.2016 17:00 Zrinjski 26 : 20 Vogošća
13.03.2016 20:00 Vrbas 33 : 25 Spartak

Vaterpolo

13.03.2016 Taš 4 : 16 Beograd

Futsal

13.03.2016 12:30 Flash Bečej 7 : 8 Mašinac
13.03.2016 20:30 Kalča Memoris 8 : 5 Niš 92
13.03.2016 17:30 Telep 4 : 4 Viking
13.03.2016 18:00 Kikinda 5 : 11 Forum
13.03.2016 14:30 Ekonomac 2 4 : 1 RB-Radio 014
13.03.2016 BSK 2 : 4 Jastrebac
13.03.2016 Vinter sport 5 : 2 Prokuplje
13.03.2016 Bor 12 : 2 Timok
13.03.2016 12:15 Grocanski 2 : 12 Euromotus
13.03.2016 21:15 Samo pravo 2 : 11 Kolubara
13.03.2016 17:30 Miners 8 : 1 Akademac
13.03.2016 14:45 Zrinjski 2 : 2 Mostar SG
13.03.2016 19:00 Brotnjo Premier SK 3 : 2 Leotar
13.03.2016 17:00 Jošavka 2 : 4 Tango
13.03.2016 15:00 Brčko Zdravlje 7 : 2 Ljubić
13.03.2016 15:00 Slavija 0 : 3 Nevesinje
13.03.2016 18:00 Ljubinje 5 : 7 Obilić
13.03.2016 19:30 Derventa 7 : 2 Glavica

Ragbi 13

13.03.2016 16:00 Crvena Zvezda 56 : 4 Tašmajdan
13.03.2016 14:00 Partizan 30 : 20 Dorćol
13.03.2016 13:45 Radnički 42 : 10 Radnički
13.03.2016 19:00 Zemun 8 : 62 Novi Beograd

Hokej

13.03.2016 13:30 Slavija E 4 : 3 Metalurg
13.03.2016 08:30 Vukovi Stari Grad 3 : 5 Spartak
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu