XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2015 17:00 Kopaonik - Lugomir 1:0
2 23.08.2015 17:00 Bošnjane - Lugomir 0:0
3 30.08.2015 16:30 Lugomir - Jedinstvo (M) 1:1
4 05.09.2015 16:30 Žitorađa - Lugomir 2:0
5 13.09.2015 16:00 Lugomir - SFS Borac 0:0
6 19.09.2015 16:00 FUD - Lugomir 4:0
7 27.09.2015 15:30 Lugomir - Rembas 0:0
8 04.10.2015 15:30 Morava - Lugomir 4:1
9 11.10.2015 15:00 Lugomir - Župa 5:2
10 18.10.2015 15:00 Poljoprivrednik - Lugomir 0:1
11 25.10.2015 14:00 Lugomir - Sloga (Ć) 0:2
12 31.10.2015 14:00 Jedinstvo (P) - Lugomir 2:0
13 08.11.2015 13:30 Lugomir - Levač 2:1
14 15.11.2015 13:30 Juhor - Lugomir 1:0
15 22.11.2015 13:00 Lugomir - Kosanica 2:0
16 13.03.2016 15:00 Lugomir - Kopaonik 2:0
17 20.03.2016 15:00 Lugomir - Bošnjane 1:0
18 27.03.2016 15:00 Jedinstvo (M) - Lugomir 0:3
19 03.04.2016 16:00 Lugomir - Žitorađa 2:1
20 09.04.2016 16:00 SFS Borac - Lugomir 1:0
21 13.04.2016 16:00 Lugomir - FUD 2:0
22 17.04.2016 16:30 Rembas - Lugomir 1:0
23 24.04.2016 16:30 Lugomir - Morava 2:0
24 30.04.2016 16:30 Župa - Lugomir 2:0
25 08.05.2016 16:30 Lugomir - Poljoprivrednik 2:0
26 15.05.2016 16:30 Sloga (Ć) - Lugomir 0:0
27 18.05.2016 17:00 Lugomir - Jedinstvo (P) 0:2
28 22.05.2016 17:00 Levač - Lugomir 2:1
29 29.05.2016 17:30 Lugomir - Juhor 3:2
30 05.06.2016 17:30 Kosanica - Lugomir 5:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Jedinstvo (P) 30 25 2 3 77
2 Kosanica 30 15 5 10 50
3 SFS Borac 30 12 7 11 43
4 Levač 30 12 7 11 43
5 Sloga (Ć) 30 11 8 11 41
6 Lugomir 30 12 5 13 41
7 Kopaonik 30 10 10 10 40
8 Poljoprivrednik (-1) 30 12 4 14 39
9 Juhor 30 11 6 13 39
10 Žitorađa 30 11 5 14 38
11 Župa 30 10 8 12 38
12 Bošnjane 30 11 5 14 38
13 Rembas 30 10 8 12 38
14 Jedinstvo (M) (-1) 30 11 6 13 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga FUD (-1) 30 11 5 14 37
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Morava 30 8 5 17 29
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu