XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 600 utakmica za dan
Subota, 30 April 2016

Fudbal

30.04.2016 16:30 ČSK Pivara 3 : 0 Donji Srem
30.04.2016 16:30 Loznica 2 : 0 Inđija
30.04.2016 16:30 Proleter 2 : 2 Kolubara
30.04.2016 16:30 Dinamo 1 : 3 Zemun
30.04.2016 17:00 Olimpic 2 : 1 Široki Brijeg
30.04.2016 17:00 Sloboda 0 : 2 Drina
30.04.2016 17:00 Mladost 2 : 1 Travnik
30.04.2016 17:00 Velež 0 : 3 Sarajevo
30.04.2016 17:00 Željezničar 0 : 0 Zrinjski
30.04.2016 17:00 Vitez 1 : 0 Čelik
30.04.2016 17:00 Radnik 2 : 0 Rudar
30.04.2016 17:00 Borac 2 : 1 Slavija
30.04.2016 16:30 Borac 3 : 5 Kozara
30.04.2016 16:30 Krupa 2 : 0 Zvijezda 09
30.04.2016 16:30 Mladost (VO) 0 : 0 Tekstilac
30.04.2016 16:30 Vlasenica 2 : 3 Drina HE
30.04.2016 16:30 Sloboda (MG) 0 : 1 Sutjeska
30.04.2016 16:30 Sloboda (NG) 2 : 2 Leotar
30.04.2016 16:30 Proleter 4 : 3 Željezničar
30.04.2016 16:30 Ozren 1 : 3 Omarska
30.04.2016 16:30 Ljubić 3 : 1 Borac
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (Ž) 2 : 2 BSK
30.04.2016 16:30 Sloga (T) 0 : 3 Sloga (S)
30.04.2016 16:30 Sloga (D) 3 : 0 Župa
30.04.2016 16:30 Liješće 0 : 2 Mladost (DS)
30.04.2016 16:30 Laktaši 0 : 0 Modriča
30.04.2016 16:30 Famos 1 : 0 Rudar
30.04.2016 16:30 Proleter 3 : 0 Jedinstvo (Bč)
30.04.2016 16:30 Sloga Junajted 3 : 1 Mladost (R)
30.04.2016 16:30 Napredak 5 : 2 Jedinstvo (Br)
30.04.2016 16:30 Mladost (BS) 2 : 2 Mladost (G)
30.04.2016 16:30 Ilićka 01 1 : 1 Podrinje
30.04.2016 16:30 Lokomotiva 3 : 0 Glasinac 2011
30.04.2016 16:30 Mladost 0 : 2 Karanovac
30.04.2016 16:30 OFK Brdo 1 : 0 Naprijed
30.04.2016 16:30 Dubrave 1 : 2 Progres
30.04.2016 16:30 Lijevče 2 : 0 Sloga DIPO
30.04.2016 16:30 OFK Lauš 3 : 1 OFK Ravan
30.04.2016 16:30 Hajduk 3 : 3 Skugrić
30.04.2016 16:30 Rudanka 2 : 4 Ozren
30.04.2016 16:30 Crvena zvijezda 4 : 1 Polet 1926
30.04.2016 16:30 Budućnost 0 : 1 Mineral
30.04.2016 16:30 Trebava 3 : 2 OFK Pridjel
30.04.2016 16:30 Vranjak 3 : 0 Sloga
30.04.2016 16:30 Posavina 3 : 4 Naša krila
30.04.2016 16:30 Milići 0 : 1 OFK Šekovići
30.04.2016 16:30 Majevica 3 : 1 Jedinstvo
30.04.2016 16:30 Lokanj 1 : 1 Guber
30.04.2016 16:30 Partizan 2 : 0 Zadrugar
30.04.2016 16:30 OFK Trnovica 1 : 0 Bratstvo
30.04.2016 16:30 Podrinje 6 : 0 Birač
30.04.2016 16:30 Velež 3 : 0 Rudo
30.04.2016 16:30 Knežopoljac 2 : 1 Plamen
30.04.2016 16:30 Omladinac 0 : 5 Partizan
30.04.2016 16:30 Berek 1975 4 : 0 Radnik Urije
30.04.2016 16:30 Kozara 1 : 3 Bratstvo
30.04.2016 17:00 Borac (M) 0 : 2 Milan
30.04.2016 16:30 Mladost 2 : 1 Gomionica
30.04.2016 16:30 Borac 3 : 1 Gorica
30.04.2016 16:30 Sloga-Nektar 2 : 0 Šnjegotina
30.04.2016 16:30 Vrbas 1 : 2 Čelinac
30.04.2016 16:30 Rekreativo 0 : 0 Omladinac
30.04.2016 16:30 Polet-Krajišnik 3 : 1 Džaja
30.04.2016 17:00 Crvena Zvijezda 3 : 2 Sloboda
30.04.2016 17:00 Sloga 6 : 0 Rudar
30.04.2016 17:00 Crkvina 5 : 3 Pelagićevo
30.04.2016 17:00 Mladost 3 : 0 Jedinstvo
30.04.2016 17:00 Kladari 5 : 0 Ukrina
30.04.2016 17:00 Bratstvo 3 : 4 Zvijezda
30.04.2016 17:00 Bosna 3 : 5 Borac
30.04.2016 16:30 Mladost (T) 0 : 5 Mladost (S)
30.04.2016 17:00 Omladinac 1 : 0 Mladost 2003
30.04.2016 17:00 OFK Brezik 1 : 1 Gredice
30.04.2016 17:00 Jugović 1 : 0 Slijepčevići
30.04.2016 16:00 Mladost (L) 2 : 1 Obilić
30.04.2016 16:30 Drina 5 : 2 Sloga 94
30.04.2016 16:30 Miloš Obilić 2 : 1 Priboj
30.04.2016 16:30 Majevica 3 : 3 Balatun
30.04.2016 16:30 Sloga 4 : 0 Semberija
30.04.2016 16:30 BSK Ledinci 3 : 0 Sloboda
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 5 : 2 SFK Akademac UIS
30.04.2016 17:00 Srpski Soko 0 : 1 Budućnost (P)
30.04.2016 17:00 Jardan 1 : 1 Polet
30.04.2016 16:30 Blatna 3 : 1 Željezničar
30.04.2016 16:30 Kiseljak 3 : 1 Moštanica
30.04.2016 16:30 Svodna 1 : 3 Rasavci
30.04.2016 16:30 Rudar 1 : 3 Podgrmeč
30.04.2016 16:30 Željezničar 1 : 1 Vučijak
30.04.2016 16:30 Borac (K) 7 : 0 BSK
30.04.2016 16:30 Polet 2 : 3 Radnički
30.04.2016 16:30 Zadrugar 2 : 2 OFK Zborište
30.04.2016 16:30 4. Juli 3 : 1 27. Juli
30.04.2016 16:30 Borac (L) 3 : 4 Hajduk
30.04.2016 16:30 Trebavac 3 : 0 Vučijak
30.04.2016 14:00 Modran 0 : 2 Brodac
30.04.2016 17:00 Drina 0 : 3 Kolektiv
30.04.2016 17:00 Sloga 1 : 3 Bjeloševac
30.04.2016 17:00 OFK Janja 2009 0 : 3 VSK
30.04.2016 17:00 Mladost 0 : 0 Tavna
30.04.2016 17:00 Glogovac 1 : 2 OFK Batković
30.04.2016 11:00 Sloga 2 : 3 Kovačići 08
30.04.2016 11:00 Polet 4 : 0 Buk
30.04.2016 11:30 Čengić 2 : 2 Napredak
30.04.2016 11:00 Borac 6 : 0 Nacional
30.04.2016 11:00 Polet 5 : 0 Lazarevica
30.04.2016 16:30 Timočanin 5 : 0 Radnički (S)
30.04.2016 16:30 Ozren 1 : 1 Timok
30.04.2016 16:30 Radan 0 : 0 Radnički (P)
30.04.2016 16:30 Temnić 1924 0 : 1 Tabane 1970
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (B) 4 : 0 Car Konstantin
30.04.2016 16:30 Moravac Orion 1 : 2 Trstenik PPT
30.04.2016 16:30 OFK Bor 0 : 5 Dunav
30.04.2016 16:30 Sinđelić 3 : 0 Sloga (D)
30.04.2016 16:30 Radnički (NP) 0 : 0 Dolina
30.04.2016 16:30 Cement 0 : 3 Senta
30.04.2016 16:30 Sloga 0 : 0 TSC
30.04.2016 16:30 Odžaci 2 : 0 Omladinac
30.04.2016 16:30 Banat 2 : 0 Vršac
30.04.2016 16:30 Radnički (Š) 0 : 1 Radnički (SM)
30.04.2016 16:30 IMR 4 : 3 IMT
30.04.2016 11:00 Dorćol 1 : 1 Teleoptik
30.04.2016 16:30 Crvena zvezda 0 : 0 Radnički (NB)
30.04.2016 16:00 Sloga (P) 0 : 0 Polet (LJ)
30.04.2016 16:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Karađorđe
30.04.2016 16:00 Mačva 5 : 1 Mihajlovac 1934
30.04.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Šumadija 1903
30.04.2016 16:00 Mokra Gora 2 : 0 Zvižd
30.04.2016 16:00 FAP 3 : 0 Sloga (K)
30.04.2016 16:00 Smederevo 1924 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
30.04.2016 16:00 Šumadija (A) 1 : 2 Železničar
30.04.2016 16:30 Bošnjane 0 : 2 Levač
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 0 Juhor
30.04.2016 16:30 Sloga (Ć) 2 : 0 Kosanica
30.04.2016 16:30 Poljoprivrednik 2 : 1 Kopaonik
30.04.2016 16:30 Župa 2 : 0 Lugomir
30.04.2016 16:30 Morava 1 : 1 Jedinstvo (M)
30.04.2016 16:30 Rembas 2 : 1 Žitorađa
30.04.2016 16:30 FUD 3 : 3 SFS Borac
30.04.2016 16:30 Šarbanovac 1 : 0 Moravica
30.04.2016 16:30 Đerdap 1 : 1 Zaplanjac
30.04.2016 16:30 Rtanj 3 : 1 Rudar (P)
30.04.2016 16:30 Pukovac 4 : 0 Bučje
30.04.2016 16:30 Svrljig 3 : 1 Hajduk Veljko
30.04.2016 16:30 Rudar Alpos 2 : 1 Bukovik
30.04.2016 16:30 Radnički (L) 3 : 1 Brodoremont
30.04.2016 16:30 Vranjska Banja 3 : 1 Balkanski
30.04.2016 16:30 Vlasina 2 : 0 Mladost (M)
30.04.2016 16:30 Sloga (L) 5 : 1 Jablanica
30.04.2016 16:30 Morava 3 : 0 Budućnost (P)
30.04.2016 11:00 Jedinstvo (P) 3 : 1 Lužnica
30.04.2016 16:30 Pusta Reka 4 : 0 Nebeski Andjeli
30.04.2016 16:30 Ropotovo 2 : 0 Budućnost (O)
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (NB) 5 : 1 Sloga
30.04.2016 16:30 Proleter (BK) 7 : 0 Mladost (L)
30.04.2016 16:30 Vršac United 2 : 0 Crvena zvezda (RS)
30.04.2016 16:30 Radnički (K) 0 : 1 Radnički Zrenjanin
30.04.2016 16:30 Budućnost 8 : 0 Polet
30.04.2016 16:30 Kozara 7 : 0 Radnički (S)
30.04.2016 16:30 Radnički (S) 0 : 2 Srbobran
30.04.2016 16:30 Bratstvo 1946 13 : 0 Polet (S)
30.04.2016 16:30 Bečej 1918 3 : 2 ŽAK
30.04.2016 16:30 OFK Mladost APA 1 : 4 Sloga (Č)
30.04.2016 16:30 Veternik 0 : 0 Hajduk (B)
30.04.2016 16:30 Sloga 0 : 0 Jedinstvo (SP)
30.04.2016 16:30 Budućnost (SN) 3 : 0 Jugović
30.04.2016 16:30 Sremac 2 : 1 Kabel
30.04.2016 16:30 Crvena Zvezda 7 : 1 ŽSK
30.04.2016 16:30 Borac 4 : 2 Mladost (BJ)
30.04.2016 16:30 PKB 0 : 1 Balkan
30.04.2016 11:00 Hajduk 1 : 2 Lokomotiva
30.04.2016 16:00 Rudar 0 : 0 Napredak
30.04.2016 16:00 Homoljac 2 : 1 RSK
30.04.2016 16:00 Morava 1 : 1 Gruža
30.04.2016 16:00 Zadrugar 4 : 2 Sloga 1940 (BB)
30.04.2016 16:00 Radnički (V) 2 : 0 Jedinstvo 1945
30.04.2016 16:00 Provo 2 : 3 Spartak 1924
30.04.2016 16:00 Budućnost 3 : 3 Ribnica
30.04.2016 16:00 Zlatibor 2 : 0 Sloga (S)
30.04.2016 16:00 Takovo 2 : 0 Jošanica
30.04.2016 16:00 Ovčar 3 : 0 Omladinac (NS)
30.04.2016 16:00 Orlovac 2 : 0 Bane
30.04.2016 16:00 Tutin 0 : 0 Karađorđe
30.04.2016 16:00 Braća Vuković 1 : 1 Sloboda (Č)
30.04.2016 17:00 Partizan 8 : 0 BSK
30.04.2016 17:00 OFK Bratstvo 1 : 2 Mladost (J)
30.04.2016 17:00 Napredak (D) 4 : 1 OFK Batinac
30.04.2016 17:00 Sloga 3 : 1 Budućnost
30.04.2016 17:00 Bratstvo 3 : 1 Mladost (K)
30.04.2016 17:00 Morava 1918 4 : 1 Dragocvet
30.04.2016 17:00 Napredak (Z) 6 : 2 OFK Tekstilac
30.04.2016 17:00 Kušiljevo 1 : 0 Mladi radnik
30.04.2016 16:30 Borac 3 : 3 Kaćuša
30.04.2016 16:30 Partizanski put 0 : 3 Polet
30.04.2016 16:30 Topličanin 6 : 0 Trbunje
30.04.2016 16:30 Dobrič 3 : 2 Jug Bogdan
30.04.2016 16:30 Mladost 1982 0 : 1 Kosovac
30.04.2016 16:30 Jastrebac 5 : 1 Omladinac
30.04.2016 16:30 Svetlost 2 : 1 NS Tatko
30.04.2016 16:30 Dunđerski 3 : 0 Pobeda
30.04.2016 16:30 Naša krila 1936 2 : 1 Morava
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (B) 2 : 2 Polet
30.04.2016 16:30 Mladost (Batuš.) 3 : 0 Mladost 1976 (Bilj.)
30.04.2016 16:30 Ključ 2 : 0 Nemetali
30.04.2016 16:30 Deli Jovan 1 : 0 Poreč
30.04.2016 16:30 Krivelj 1 : 1 Čubra
30.04.2016 16:30 Blizna 1 : 1 Polom
30.04.2016 16:30 Slatina 3 : 2 Majdanpek
30.04.2016 16:30 Zlot 3 : 2 Radnički
30.04.2016 16:30 Branik 3 : 0 Rudna Glava
30.04.2016 16:30 BSK 2 : 0 Sloga
30.04.2016 Omladinac 0 : 3 Rudar
30.04.2016 Vratarnica 0 : 6 Malinik
30.04.2016 OFK Knjaz 0 : 0 Osnić
30.04.2016 16:30 Trebič 0 : 2 Grlište
30.04.2016 16:30 Rgotina 4 : 3 Sloga
30.04.2016 BSK 3 : 0 Midžor
30.04.2016 16:30 Svrljiška Topla 1 : 0 Mladost (S)
30.04.2016 Polet 3 : 4 ŠSK
30.04.2016 16:30 Jedinstvo GS 6 : 0 Železničar
30.04.2016 16:30 GFK Dubočica 2 : 0 Brza
30.04.2016 16:30 Palilulac 0 : 2 Radnički
30.04.2016 16:30 Proleter 1 : 3 OFK Niš
30.04.2016 16:30 Mramor 5 : 6 Mladost
30.04.2016 16:30 Budućnost 5 : 0 Vrtište
30.04.2016 16:30 Morava 2 : 0 Crvena zastava
30.04.2016 16:30 Brzi Brod 5 : 1 Sloboda
30.04.2016 16:30 Vulkan 3 : 4 Rudar
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (GM) 3 : 0 Aluminjum
30.04.2016 17:00 Borac (S) 5 : 1 Partizan (U)
30.04.2016 17:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Vulturul
30.04.2016 17:00 Mladost (O) 2 : 0 Crvena zvezda
30.04.2016 17:00 Dinamo 1945 2 : 1 Sloga (BNS)
30.04.2016 16:30 Roham 1 : 4 Polet
30.04.2016 16:30 Bilećanin 0 : 0 Vojvodina 1928
30.04.2016 16:30 Kikinda 1909 1 : 0 Begej
30.04.2016 16:30 Banat 1 : 2 Mladost
30.04.2016 16:30 Naftagas 1 : 0 Proleter 2006
30.04.2016 16:30 Radnički 1918 3 : 1 Hajduk
30.04.2016 17:00 Radnički 1905 0 : 6 Njegoš
30.04.2016 17:00 Panonija IM Topola 1 : 2 Obilić
30.04.2016 17:00 Tornjoš 0 : 3 Preporod
30.04.2016 17:00 Proleter 2 : 0 Bajša
30.04.2016 17:00 Potisje 5 : 3 Bačka
30.04.2016 16:00 OFK Brestač 0 : 2 Partizan
30.04.2016 16:00 Donji Petrovci 1 : 2 1. Maj Ruma
30.04.2016 16:00 Graničar 1924 1 : 0 Jadran
30.04.2016 16:00 OFK Zeka Buljubaša 1 : 3 Hajduk 1925 Podunavac
30.04.2016 16:00 Ljukovo 0 : 1 Hajduk (D)
30.04.2016 16:00 Hrtkovci 7 : 0 Jedinstvo (M)
30.04.2016 16:00 Podrinje 0 : 1 Napredak (P)
30.04.2016 16:00 Sloven 1 : 0 Rudar
30.04.2016 17:00 Železničar 2 : 3 OFK Futog
30.04.2016 17:00 Šajkaš 1908 0 : 0 OFK Sirig
30.04.2016 17:00 Mladost 5 : 1 Fruškogorski partizan
30.04.2016 17:00 Proleter 2 : 1 Jedinstvo
30.04.2016 17:00 Susek 1 : 4 Petrovaradin
30.04.2016 17:00 TSK 0 : 0 Sofeks
30.04.2016 16:30 Mladost (Č) 1 : 5 Mladost (B)
30.04.2016 16:30 OFK Zabrežje 2 : 4 Budućnost
30.04.2016 16:30 Mladost (C) 0 : 3 Borac
30.04.2016 16:30 Šumadija 6 : 2 Veliki Borak
30.04.2016 16:30 Komgrap 7 : 0 13. maj
30.04.2016 16:30 Policajac 6 : 2 Pionir
30.04.2016 16:30 Milutinac 3 : 0 Institut
30.04.2016 16:30 Mladenovac 1 : 3 Avala 1939
30.04.2016 16:00 Sloboda 3 : 1 Omladinac
30.04.2016 16:00 Bačinac 1 : 3 7. Juli
30.04.2016 16:00 Železničar 2 : 0 Trgovački
30.04.2016 16:00 Krilaš 4 : 1 Dizel
30.04.2016 16:00 Mladost 3 : 1 Sloga (Ć)
30.04.2016 13:30 Sloga (B) 1 : 2 Makce
30.04.2016 16:00 Integral 1 : 2 Napredak
30.04.2016 16:00 Polet 3 : 2 Borac
30.04.2016 16:00 Šatornja 2 : 1 Aranđelovac
30.04.2016 10:00 Šumadija 4 : 1 Karađorđe
30.04.2016 16:00 Šumadinac 1 : 2 Prvi srpski ustanak
30.04.2016 16:30 Prvi partizan 6 : 1 Jasen
30.04.2016 14:00 Sevojno 4 : 3 Višesava
30.04.2016 16:30 Ariljska rampa 1 : 0 Čajetina
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 1 : 3 Crnokosa
30.04.2016 16:30 Savinac 1 : 3 Železničar
30.04.2016 16:00 Mladost (PP) 2 : 1 Podrinje
30.04.2016 17:00 Sinđelić 3 : 2 Borac (V)
30.04.2016 17:00 Jedinstvo (Š) 1 : 2 Jadar
30.04.2016 16:30 Junior Novo Naselje 2 : 1 Kačer
30.04.2016 16:30 Jadran 3 : 4 Pobeda
30.04.2016 16:30 Sloga (D) 0 : 1 Ćava
30.04.2016 16:30 Vinogradi DB 2 : 2 Mladost
30.04.2016 17:00 Goč 2 : 0 Real
30.04.2016 17:00 Rudar 4 : 2 Borac
30.04.2016 17:00 Radnik 5 : 0 Stubal
30.04.2016 17:00 Budućnost 3 : 2 Polet
30.04.2016 17:00 Radnički 3 : 0 Gruža
30.04.2016 16:30 Slatina 2 : 1 Majdan
30.04.2016 16:30 Lunjevica 0 : 1 Backovac Junajted
30.04.2016 17:00 Polet 2 : 5 Istok 63
30.04.2016 17:00 Napredak Stubica 1 : 0 Omladinski
30.04.2016 17:00 Javor 2 : 3 Supska
30.04.2016 17:00 Radnički 1 : 5 Rudar Stenjevac
30.04.2016 17:00 Šumadija 2 : 1 Omladinac
30.04.2016 17:00 Napredak (Sv) 3 : 1 Rudar (SR)
30.04.2016 17:00 Mladost (S) 2 : 3 Hajduk
30.04.2016 17:00 Rudar (P) 3 : 1 Moravac
30.04.2016 17:00 Budućnost 1 : 3 Šumadinac
30.04.2016 17:00 Juhor 5 : 2 Mladost (G)
30.04.2016 17:00 Resavac 3 : 0 Napredak (SL)
30.04.2016 17:00 Vinorača 10 : 4 Kupinovac
30.04.2016 17:00 Mladost (D) 2 : 1 Osaonica
30.04.2016 17:00 Morava 1 : 2 Sloga
30.04.2016 17:00 Crni Vrh 3 : 2 Ursule
30.04.2016 17:00 Kolare 6 : 2 Blagotin
30.04.2016 16:30 Varvarin 4 : 1 14. Oktobar
30.04.2016 16:30 Polet 3 : 1 OFK Sloga
30.04.2016 16:30 Tempo 2 : 8 Jedinstvo GVD
30.04.2016 16:30 Napredak 2012 1 : 3 OFK Draževac
30.04.2016 16:30 Omladinac 1 : 6 Napredak
30.04.2016 16:30 Pontes 3 : 0 Lokomotiva
30.04.2016 16:30 Koča Andjelković 4 : 1 Kladušnica
30.04.2016 16:30 Milutinovac 1 : 9 Lovćen
30.04.2016 16:30 Velika Vrbica 2 : 1 Mala Vrbica
30.04.2016 16:30 Velika Jasikova 2 : 1 Timok 1928
30.04.2016 16:30 Kosovo 2 : 0 Lovac
30.04.2016 16:30 Kastrum 4 : 2 Šljivar
30.04.2016 16:30 Nacional 3 : 1 Deli Jovan
30.04.2016 16:30 Graničar 8 : 0 Polet 1959
30.04.2016 16:30 Navalin 7 : 3 OFK Bobište
30.04.2016 16:30 Sušica 2012 2 : 3 Marjan MB
30.04.2016 16:30 Jedinstvo (Š) 3 : 0 Bratstvo
30.04.2016 16:30 BSK 1 : 1 Mladost (B)
30.04.2016 16:30 Lemind 1953 3 : 0 Jedinstvo (G)
30.04.2016 17:00 Mika Antić 4 : 3 Tempo
30.04.2016 16:30 Terekveš 10 : 2 Napredak
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 4 : 2 Proleter
30.04.2016 16:30 2. Oktobar 0 : 0 Vojvodina (NM)
30.04.2016 16:30 Bega 0 : 2 Omladinac
30.04.2016 16:30 Vojvodina (B) 5 : 1 Delija
30.04.2016 16:30 OFK Klek 1 : 0 OFK Gradnulica
30.04.2016 16:30 Lehel 2 : 2 Naftagas
30.04.2016 16:30 ŽFK Banat 0 : 2 Rusanda
30.04.2016 16:30 Omladinac 1 : 0 Potisje
30.04.2016 16:30 Crvenka 5 : 1 Partizan
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 1947 2 : 3 Jedinstvo (R)
30.04.2016 16:00 Mitros 1 : 0 Borac (M)
30.04.2016 16:00 Sloga 2 : 0 Noćaj
30.04.2016 16:00 Radnički 2 : 1 Jedinstvo
30.04.2016 16:00 Napredak 1 : 2 Sloboda
30.04.2016 16:00 Graničar 1 : 1 Borac (K)
30.04.2016 16:00 Borac (S) 2 : 2 Fruškogorac
30.04.2016 16:00 PSK Putinci 3 : 0 Hajduk 1932
30.04.2016 16:00 Obilić 1993 5 : 0 Omladinac
30.04.2016 17:00 Krivanj 0 : 2 Slavija
30.04.2016 17:00 Naša Zvezda 3 : 1 Maglić
30.04.2016 17:00 Soko 1 : 3 Neštin
30.04.2016 17:00 Borac 3 : 2 Bačka
30.04.2016 17:00 Labudnjača 2 : 2 Bački Hajduk
30.04.2016 16:30 Mladost 3 : 1 Dunavac
30.04.2016 16:00 Mladi proleter 3 : 0 Dedinje
30.04.2016 10:00 Sparta 1 : 0 Heroj Polet
30.04.2016 16:00 Cerovac 3 : 0 Vodice
30.04.2016 16:00 Jedinstvo (Lj) 3 : 1 Braničevo
30.04.2016 16:00 Polet (V) 3 : 0 Mlava (B)
30.04.2016 16:00 Polet 2 : 0 Radnik
30.04.2016 17:00 Dušan Silni 1 : 0 Karađorđe
30.04.2016 17:00 Cerić 5 : 1 Rankovac
30.04.2016 17:00 Dobrava 3 : 2 OFK Jelen
30.04.2016 17:00 Milicionar 5 : 1 Torpedo 1924
30.04.2016 16:30 Crvena Jabuka 2 : 0 Stepanje
30.04.2016 16:30 Radnik 2 : 1 Polet (T)
30.04.2016 17:00 Grdica 2 : 0 Tavnik
30.04.2016 17:00 Partizan 2 : 1 Kraljevo Hajduk
30.04.2016 16:00 Velereč 94 2 : 5 Brezak
30.04.2016 16:00 Ozrem PMH 4 : 1 Šumadija
30.04.2016 16:00 Sparta Grabovica 5 : 3 Ozremica
30.04.2016 16:00 Hajduk Veljko 1934 0 : 3 Železničar
30.04.2016 16:30 Ratar 0 : 3 Urovica
30.04.2016 14:00 OFK Sikole 3 : 5 Polet
30.04.2016 16:30 Smedovac 5 : 2 Kovilovo
30.04.2016 16:30 Miloševo 3 : 0 Srbovo
30.04.2016 11:00 Malajnica 7 : 1 Rečka
30.04.2016 16:30 Slatina 2 : 4 Graničar
30.04.2016 16:30 Banaćanin 4 : 1 Baličevac
30.04.2016 16:00 Prijevor 5 : 0 Prijatelji
30.04.2016 16:30 Barajevo 4 : 1 Velika Mostanica
30.04.2016 17:00 Rudar 4 : 3 Bistrica
30.04.2016 17:00 Vreoci 2 : 8 Budućnost
30.04.2016 17:00 OFK Burovo 8 : 3 Polet
30.04.2016 16:30 Mladost (MI) 0 : 3 OFK Rogača
30.04.2016 16:30 Stojnik 3 : 0 OFK Slatina
30.04.2016 17:00 Jedinstvo 5 : 1 Omladinac
30.04.2016 16:30 Veternica 0 : 3 Badince
30.04.2016 16:30 Nomanica 0 : 0 Radnik 2013
30.04.2016 16:30 Turekovac 6 : 1 Gornje Sinkovce
30.04.2016 16:30 Grdanica 024 0 : 3 Moravac
30.04.2016 16:30 Bratstvo 1 : 2 Milanovo
30.04.2016 17:00 Sloga 2 : 1 Graničar
30.04.2016 17:00 Mladost 1 : 1 Janošik
30.04.2016 17:00 Gaj 0 : 0 Naša Krajina
30.04.2016 17:00 Dobrica 6 : 1 Solunac
30.04.2016 16:30 KSK Konak 1926 2 : 3 Mladost
30.04.2016 16:30 Sloga 1 : 2 OFK Stajićevo
30.04.2016 Borac 1 : 5 Hajduk
30.04.2016 Omladinac 2 : 1 Graničar
30.04.2016 Sinđelić 0 : 6 OFK Bikić
30.04.2016 OFK Bingula 3 : 0 Bratstvo
30.04.2016 Sremac 4 : 3 Jedinstvo (Lj)
30.04.2016 OFK Bačinci 3 : 2 Jednota
30.04.2016 16:30 Kameni 3 : 0 Sloven
30.04.2016 16:30 Srem 8 : 2 Vitez
30.04.2016 16:30 Sremac 2 : 2 Šumar
30.04.2016 16:30 Lovac 1 : 1 Graničar
30.04.2016 16:00 Sloboda 4 : 3 OFK Bosut
30.04.2016 16:00 Sloga (Č) 3 : 0 Napredak
30.04.2016 16:00 Poletarac 3 : 1 Borac (R)
30.04.2016 16:00 BSK 3 : 0 Grgurevci
30.04.2016 16:00 Srem 0 : 1 Planinac
30.04.2016 16:00 Sloga (Z) 3 : 0 Borac (VR)
30.04.2016 16:30 Dunavac 3 : 1 Ljubičevo
30.04.2016 16:30 Metalac 1 : 0 Sloga (L)
30.04.2016 16:30 Sloga (Du) 1 : 3 Sopot
30.04.2016 16:30 Vukan 4 : 2 Brana Paunović
30.04.2016 16:30 Manastirica 5 : 1 Udarnik 2015
30.04.2016 16:30 Omladinac B 0 : 1 Jedinstvo
30.04.2016 16:30 Mladost (R) 3 : 2 Melnica
30.04.2016 16:30 Burovac 1 : 0 7. juli
30.04.2016 16:30 Dobrnje 0 : 3 Veliko Laole
30.04.2016 Jedinstvo 0 : 0 Mladost
30.04.2016 Kotlenik 1 : 2 Omladinac
30.04.2016 Gorski Car 0 : 3 Brezovac
30.04.2016 17:00 Maovi MH 2 : 3 OFK Varna
30.04.2016 17:00 Napredak (BP) 1 : 2 Sloboda
30.04.2016 17:00 Stojan Lazarac 1 : 0 Premijer
30.04.2016 16:30 Šumarice 2008 2 : 2 Erdoglija
30.04.2016 17:00 Bogutovačka Banja 0 : 1 Mlada krila
30.04.2016 16:00 Zvezda 6 : 2 Best
30.04.2016 16:00 Borac 3 : 0 Mladost
30.04.2016 16:00 Budućnost 5 : 3 OFK Selište
30.04.2016 16:30 Zdravinje 3 : 4 Zmajevac
30.04.2016 Modrica 0 : 0 Mladost 2015
30.04.2016 16:30 Knez Lazar 2 : 0 Gaglovo
30.04.2016 Budućnost 4 : 2 Jednota 1950
30.04.2016 Sloga 0 : 1 Mladost
30.04.2016 Borac 3 : 0 Proleter
30.04.2016 17:00 Budućnost 0 : 3 Moravac
30.04.2016 17:00 Borac 6 : 2 Sloga
30.04.2016 17:00 Pomoravlje 2 : 2 Slavija 1915
30.04.2016 17:00 Sečica 3 : 2 Glumač
30.04.2016 17:00 Gorobilje 0 : 1 Avijatičar Vranjani
30.04.2016 14:30 Pobeda 1 : 0 Plavi Tok
30.04.2016 17:00 Trešnjica 1 : 2 Dobrinjac
30.04.2016 14:30 Bakionica 0 : 3 Borac
30.04.2016 17:00 Duškovci 7 : 3 Omladinac
30.04.2016 15:00 Ježevica 7 : 2 Lauš
30.04.2016 17:00 Blagaja 1 : 4 Lazarica
30.04.2016 16:00 Šumadija 0 : 4 Udarnik
30.04.2016 10:00 Feniks 0 : 3 Veteran
30.04.2016 17:00 Proleter 5 : 0 Draževac-Tornado
30.04.2016 17:00 Skela 6 : 0 Baljevac
30.04.2016 17:00 Rekreativo 3 : 1 Zadrugar
30.04.2016 17:00 Sloga 4 : 0 Barič-Munja
30.04.2016 17:30 Mladost 6 : 0 Lipar
30.04.2016 17:30 Dobra Voda 3 : 0 Dražmirovac
30.04.2016 17:30 Oniks 4 : 0 OFK Dragoševac
30.04.2016 16:30 Mornar 3 : 0 Iskra
30.04.2016 16:30 Zeta 2 : 0 Lovćen
30.04.2016 16:30 OFK Petrovac 1 : 1 Grbalj
30.04.2016 16:30 Mladost 2 : 0 Dečić
30.04.2016 16:30 Rudar 0 : 1 Sutjeska
30.04.2016 16:30 Budućnost 4 : 2 Bokelj
30.04.2016 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Igalo
30.04.2016 Obilić 3 : 1 Šumadija 1903
30.04.2016 Lavice-Dubočica 8 : 1 Polet
30.04.2016 Jagodina 3 : 1 Kolibri
30.04.2016 Fruškogorac 0 : 6 Trijumf
30.04.2016 13:00 Slatke Male 10 : 1 Una Fortuna 04
30.04.2016 17:00 Modriča 0 : 6 SFK 2000
30.04.2016 17:00 Gradina 2 : 0 Banjaluka
30.04.2016 16:00 Mostar 1 : 0 Radnik Bumerang
30.04.2016 17:00 Lokomotiva 4 : 0 Mladost
30.04.2016 Proleter 0 : 5 Mladost Poljavnice
30.04.2016 14:00 Čelik 2 : 0 Sloga Kakmuž-Petrovo
30.04.2016 11:00 Brodarac 3 : 0 Jagodina
30.04.2016 16:00 OFK Beograd 1 : 1 Lokomotiva
30.04.2016 14:00 Novi Pazar 3 : 1 Radnički (N)
30.04.2016 16:30 Moravac Orion 0 : 2 Partizan
30.04.2016 11:00 Radnički 1923 1 : 3 Rad
30.04.2016 Rad 0 : 3 Crvena zvezda
30.04.2016 Brodarac 2 : 1 Vojvodina
30.04.2016 12:00 Široki Brijeg 4 : 0 Drina
30.04.2016 12:00 Travnik 1 : 1 Olimpic
30.04.2016 12:00 Sarajevo 3 : 1 Sloboda
30.04.2016 12:00 Zrinjski 7 : 0 Mladost
30.04.2016 12:00 Čelik 7 : 0 Velež
30.04.2016 12:00 Rudar Prijedor 0 : 2 Željezničar
30.04.2016 12:00 Slavija 2 : 1 Vitez
30.04.2016 12:00 Borac 3 : 1 Radnik
30.04.2016 10:00 Radnički 1 : 1 Loznica
30.04.2016 10:00 Jedinstvo 2 : 0 Železničar
30.04.2016 10:30 Radnički (SM) 1 : 6 OFK Hajduk
30.04.2016 10:00 Veternik 1 : 0 Radnički (NP)
30.04.2016 10:00 Mihajlovac 1934 5 : 2 Železničar Kusadak
30.04.2016 11:00 Sloboda (Č) 1 : 2 Javor
30.04.2016 11:00 Rudar 1 : 3 Sloga (P)
30.04.2016 10:00 Polet 0 : 2 Mladost
30.04.2016 13:00 Sloboda (U) 3 : 2 Jedinstvo Putevi
30.04.2016 12:00 Sindjelić 1 : 0 Jedinstvo
30.04.2016 10:00 Siti Sport Klub 4 : 1 Policajac
30.04.2016 11:00 Dolina 0 : 2 Unirea
30.04.2016 11:00 Borac (S) 2 : 6 Omladinac
30.04.2016 11:00 Dunavac Grocka 5 : 2 Buducnost
30.04.2016 16:00 Šumadija 3 : 5 Bačinac
30.04.2016 18:30 Kom 4 : 1 Ibar
30.04.2016 18:30 Bratstvo 6 : 0 Cetinje
30.04.2016 13:15 Brodarac 3 : 0 Jagodina
30.04.2016 16:00 Novi Pazar 3 : 0 Radnički (N)
30.04.2016 11:00 OFK Hajduk 4 : 1 Rad
30.04.2016 Brodarac 2 : 1 Vojvodina
30.04.2016 12:00 Hajduk junior 3 : 1 Radnički
30.04.2016 12:00 Inđija 2 : 1 Donji Srem
30.04.2016 12:00 Nacional 1 : 0 Junior
30.04.2016 12:00 Novi Pazar 0 : 1 Apolon 4
30.04.2016 14:00 Rudar 0 : 1 Bane
30.04.2016 10:00 Avala 3 : 0 Jedinstvo
30.04.2016 12:00 Zuce 2 : 3 Sremcica
30.04.2016 10:00 Jedinstvo 7 : 0 Budućnost
30.04.2016 14:00 Posavina 0 : 3 Crvena zastava
30.04.2016 12:00 POFK Savacium 8 : 4 Mačva 2005
30.04.2016 10:00 Radnički Stobex 3 : 3 Rađevac
30.04.2016 10:00 Široki Brijeg 2 : 1 Sloboda
30.04.2016 10:00 Olimpic 4 : 1 Mladost
30.04.2016 10:00 Drina 0 : 1 Velež
30.04.2016 10:00 Travnik 0 : 0 Željezničar
30.04.2016 10:00 Sarajevo 6 : 0 Vitez
30.04.2016 10:00 Zrinjski 5 : 0 Radnik
30.04.2016 10:00 Čelik 3 : 0 Borac
30.04.2016 10:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Slavija
30.04.2016 Velež 3 : 0 Famos
30.04.2016 Romanija 0 : 3 Glasinac
30.04.2016 Mladost (R) 1 : 5 Rudo
30.04.2016 12:00 Igalo 6 : 1 Radnicki
30.04.2016 11:00 Jedinstvo 5 : 0 Graficar
30.04.2016 16:30 Brskovo 0 : 2 Jezero
30.04.2016 10:00 Radnički 1 : 1 Kikinda 1909
30.04.2016 10:00 Inđija 4 : 4 Donji Srem
30.04.2016 10:00 Indeks 1 : 3 Radnički (SM)
30.04.2016 13:00 Sloga 2 : 3 Tutin
30.04.2016 13:00 Kiker 8 : 0 Slavija
30.04.2016 15:00 Sindjelić 3 : 0 Bežanija
30.04.2016 10:00 Napredak 3 : 0 Omladinac
30.04.2016 Jedinstvo 4 : 2 Udarnik
30.04.2016 10:00 OFK Osečina 0 : 5 Budućnost Krušik 2014
30.04.2016 10:00 Donjošorac 7 : 0 Drina
30.04.2016 10:00 Savacijum 1 : 2 Loznica
30.04.2016 OŠ Karađorđe 2009 2 : 4 Šumadija
30.04.2016 14:00 Cepelin 026 2 : 1 Plana
30.04.2016 12:00 Budućnost D. 8 : 0 Borac P.
30.04.2016 11:00 Hajdučica 3 : 3 Pavliš
30.04.2016 11:00 Pavliš 8 : 3 Jedinstvo (V)
30.04.2016 11:00 Polet 3 : 1 Banat
30.04.2016 16:00 Belo Polje 3 : 0 Budućnost
30.04.2016 11:00 Borac 5 : 1 Provo
30.04.2016 10:00 Karađorđe 2 : 1 Lipolist
30.04.2016 Mladost (R) 13 : 1 Rudo
30.04.2016 Romanija 4 : 1 Glasinac
30.04.2016 Morava 0 : 0 Jagodina
30.04.2016 10:00 POFK Savacium 7 : 0 Mačva 2005
30.04.2016 10:00 OFK Šabac 14 : 0 POFK Letnjikovac
30.04.2016 13:30 OFK Beograd 3 : 0 Radnički Obrenovac
30.04.2016 10:00 Sindjelić 2012 0 : 0 Dominus
30.04.2016 10:00 Budućnost (D) 0 : 6 Studentski Grad
30.04.2016 11:00 OFK Beograd (B) 9 : 1 Atakante
30.04.2016 12:00 Duboko 1 : 0 Zvezda
30.04.2016 10:00 Radnicki Obrenovac 1 : 1 Belo Polje
30.04.2016 11:00 Urovci 1 : 3 Buducnost
30.04.2016 11:00 Pobeda 2 : 0 Sloga
30.04.2016 10:00 Zadrugar 1 : 0 Polet
30.04.2016 09:00 Omladinac 1 : 1 Posavina
30.04.2016 12:00 Ljubinic 1 : 10 Skela
30.04.2016 09:00 Feniks 4 : 1 Duboko
30.04.2016 09:50 Sloga 0 : 3 Obrenovac 1905
30.04.2016 10:40 Posavina 1 : 1 Radnički

Košarka

30.04.2016 20:00 Crvena zvezda Telekom 93 : 74 Mega Leks 2:0

Odbojka

30.04.2016 17:30 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Vizura 2:2

Rukomet

30.04.2016 Hisar 38 : 25 Topličanin 2
30.04.2016 14:30 Štrpce 25 : 20 Goč Merkur
30.04.2016 18:00 Vogošća 10 : 0 Igman
30.04.2016 18:00 Gradačac 25 : 35 Čelik
30.04.2016 18:00 Gračanica 27 : 30 Bosna
30.04.2016 18:00 Sloboda 21 : 33 Sloga
30.04.2016 18:00 Derventa 34 : 26 Zrinjski
30.04.2016 18:00 Bosna 40 : 35 Maglaj
30.04.2016 18:00 Konjuh 33 : 35 Izviđač
30.04.2016 18:00 Prijedor 31 : 37 Krajina
30.04.2016 20:00 Mira 24 : 25 Grude
30.04.2016 20:00 Izviđač 38 : 23 Krivaja
30.04.2016 20:00 Katarina 23 : 28 Bihać
30.04.2016 20:00 Jedinstvo 31 : 21 Rogatica
30.04.2016 20:00 Ilidža 32 : 20 Zrinjski
30.04.2016 20:00 Lokomotiva 31 : 25 Goražde

Futsal

30.04.2016 19:00 Vranje 2 : 5 Ekonomac

Američki fudbal

30.04.2016 20:30 SBB Vukovi 77 : 0 Imperatori