XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.08.2014 17:00 Voždovac - Partizan 1:3
2 16.08.2014 19:00 Radnički (N) - Partizan 1:4
3 24.08.2014 19:00 Partizan - Donji Srem 3:0
4 31.08.2014 17:00 Rad - Partizan 0:4
5 13.09.2014 19:30 Partizan - Čukarički 4:2
6 21.09.2014 16:00 Radnički 1923 - Partizan 0:3
7 29.09.2014 16:30 Partizan - OFK Beograd 1:1
8 05.10.2014 15:00 Mladost - Partizan 1:2
9 18.10.2014 19:00 Partizan - Crvena zvezda 1:0
10 26.10.2014 17:00 Jagodina - Partizan 1:0
11 02.11.2014 19:00 Partizan - Vojvodina 1:0
12 09.11.2014 13:00 Spartak - Partizan 0:3
13 23.11.2014 17:00 Partizan - Napredak 3:1
14 30.11.2014 13:00 Novi Pazar - Partizan 1:1
15 07.12.2014 15:00 Partizan - Borac 5:1
16 21.02.2015 16:00 Partizan - Voždovac 3:3
17 28.02.2015 17:00 Partizan - Radnički (N) 0:0
18 07.03.2015 17:00 Donji Srem - Partizan 1:2
19 14.03.2015 17:00 Partizan - Rad 2:0
20 22.03.2015 17:00 Čukarički - Partizan 2:2
21 04.04.2015 18:00 Partizan - Radnički 1923 2:1
22 13.04.2015 16:00 OFK Beograd - Partizan 1:3
23 19.04.2015 18:00 Partizan - Mladost 3:0
24 25.04.2015 18:00 Crvena zvezda - Partizan 0:0
25 29.04.2015 18:30 Partizan - Jagodina 1:0
26 03.05.2015 19:00 Vojvodina - Partizan 0:4
27 09.05.2015 19:00 Partizan - Spartak 1:0
28 13.05.2015 18:00 Napredak - Partizan 0:2
29 16.05.2015 17:00 Partizan - Novi Pazar 1:1
30 24.05.2015 17:00 Borac - Partizan 3:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Partizan 30 21 8 1 71
2 Plasman u evropska takmičenja Crvena zvezda 30 19 7 4 64
3 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 30 16 9 5 57
4 Plasman u evropska takmičenja Vojvodina 30 16 4 10 52
5 Novi Pazar 30 13 8 9 47
6 Rad 30 13 4 13 43
7 Mladost 30 11 7 12 40
8 OFK Beograd 30 10 9 11 39
9 Radnički (N) 30 9 10 11 37
10 Jagodina 30 10 5 15 35
11 Spartak 30 9 7 14 34
12 Voždovac 30 9 7 14 34
13 Borac 30 8 9 13 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Napredak 30 8 7 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Donji Srem 30 6 8 16 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Radnički 1923 30 4 7 19 19
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu