XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 482 utakmica za dan
Subota, 13 Septembar 2014

Fudbal

13.09.2014 16:30 Spartak 2 : 0 Jagodina
13.09.2014 17:00 Napredak 0 : 0 Crvena zvezda
13.09.2014 16:30 Novi Pazar 1 : 2 Mladost
13.09.2014 19:30 Borac 1 : 1 OFK Beograd
13.09.2014 19:30 Voždovac 0 : 1 Radnički 1923
13.09.2014 19:30 Partizan 4 : 2 Čukarički
13.09.2014 16:30 Donji Srem 1 : 1 Rad
13.09.2014 16:30 Sindjelić 2 : 4 Radnik
13.09.2014 16:30 Mačva 1 : 1 Jedinstvo Putevi
13.09.2014 16:30 Javor Matis 2 : 0 Proleter
13.09.2014 16:30 Bačka (BP) 0 : 1 Sloga (PM)
13.09.2014 16:30 Inđija 1 : 0 Bežanija
13.09.2014 19:00 Metalac (GM) 1 : 1 BSK Borča
13.09.2014 16:30 Kolubara 2 : 1 Sloga (K)
13.09.2014 16:30 Sloboda 0 : 2 Moravac Orion
13.09.2014 16:00 Železničar 1 : 0 Loznica
13.09.2014 16:00 Jošanica 3 : 1 Šumadija
13.09.2014 16:00 Bane 0 : 1 Smederevo 1924
13.09.2014 16:00 Šumadija 1903 1 : 0 Jedinstvo
13.09.2014 16:00 Sloga (P) 3 : 1 Pobeda
13.09.2014 16:00 GFK Jasenica 1911 1 : 4 Rudar
13.09.2014 16:00 Karađorđe 1 : 2 Zvižd
13.09.2014 16:00 Đerdap 2 : 1 Ozren
13.09.2014 16:00 Radan 3 : 0 Timočanin
13.09.2014 16:00 Dinamo 2 : 0 Sloga
13.09.2014 16:00 Sinđelić 3 : 2 Hajduk Veljko
13.09.2014 16:00 Radnički (S) 3 : 1 Dinamo
13.09.2014 16:00 Tekstilac 1 : 1 Radnički (SM)
13.09.2014 16:00 Vršac 0 : 1 Dunav
13.09.2014 16:00 Radnički (NP) 5 : 1 Sloga
13.09.2014 16:00 Radnički (Š) 3 : 1 Cement
13.09.2014 16:00 IM Rakovica 0 : 0 Zemun
13.09.2014 16:00 IMT 0 : 3 Turbina
13.09.2014 16:00 Rudar (Baljevac) 1 : 3 Partizan
13.09.2014 16:00 Trepča 3 : 0 Rudar (Bresnica)
13.09.2014 16:00 VGSK 2 : 1 Morava
13.09.2014 16:00 Sloga (B) 0 : 2 Homoljac
13.09.2014 16:00 Radnički (V) 1 : 0 Sevojno
13.09.2014 16:00 Zlatar 1 : 0 Sloga (S)
13.09.2014 16:00 Jedinstvo 1945 0 : 0 Ribnica
13.09.2014 16:00 Sloga 1940 1 : 1 FAP
13.09.2014 16:00 Zlatibor 0 : 1 Zadrugar
13.09.2014 16:00 Žitorađa 0 : 0 Jedinstvo
13.09.2014 16:00 SFS Borac 8 : 0 Rembas
13.09.2014 16:00 Rtanj 3 : 1 Rudar Alpos
13.09.2014 16:00 Napredak 2 : 0 Pukovac
13.09.2014 16:00 Bučje 0 : 0 Rudar (B)
13.09.2014 16:00 Svrljig 5 : 1 Rudar (P)
13.09.2014 16:00 Brestovac 1946 5 : 2 BSK Bogovina
13.09.2014 16:00 Nebeski andjeli 1 : 2 Lužnica
13.09.2014 16:00 Sloga 1 : 0 Vlasina
13.09.2014 16:00 Balkanski 2 : 0 Jedinstvo (B)
13.09.2014 16:00 Mladost 4 : 1 Budućnost
13.09.2014 16:00 Sremac Vojka 1 : 2 Ljukovo
13.09.2014 16:00 Crvena zvezda 2 : 1 Jugović
13.09.2014 16:00 Sloga 2 : 2 LSK Laćarak
13.09.2014 16:00 Kupinovo 1 : 0 Borac
13.09.2014 16:00 ŽSK 2 : 0 Index
13.09.2014 16:00 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Hajduk
13.09.2014 16:00 Jadran 3 : 1 ŽAK
13.09.2014 16:00 Borac 1 : 3 Tisa
13.09.2014 16:00 Polet 1 : 2 OFK Odžaci
13.09.2014 16:00 Sloboda 1 : 2 Radnički (S)
13.09.2014 16:00 Mladost (L) 4 : 1 Jedinstvo (BK)
13.09.2014 16:00 Sloga 2 : 1 Radnički (K)
13.09.2014 16:00 Proleter 0 : 0 Vršac United
13.09.2014 16:00 OFK Kikinda 1 : 0 Jedinstvo (NB)
13.09.2014 16:00 Budućnost 2 : 0 Kozara
13.09.2014 16:30 Borac 6 : 1 Sloboda
13.09.2014 16:30 Šumadinac 2 : 4 Sloga (D)
13.09.2014 16:30 Jadran 4 : 1 Mladost (P)
13.09.2014 16:00 Rubribreza 2 : 3 OFK Jabučje
13.09.2014 16:00 Junior Novo Naselje 1 : 1 Banjani
13.09.2014 16:00 Kačer 2 : 0 Joševa
13.09.2014 16:00 Mačva 2005 1 : 0 Borac (V)
13.09.2014 16:00 Jadar 0 : 1 Gučevo
13.09.2014 16:00 Karađorđe 1 : 4 Šatornja
13.09.2014 16:00 Radnički 1926 5 : 1 Zadrugar (T)
13.09.2014 16:00 OFK Tekstilac 0 : 2 Kušiljevo
13.09.2014 16:00 Morava 1918 3 : 1 Morava
13.09.2014 17:00 Obilić 0 : 4 Vojvodina
13.09.2014 17:00 Bečej 1918 4 : 1 Mladost
13.09.2014 17:00 Tvrdjava 0 : 0 Sutjeska
13.09.2014 16:00 Mladost 1 : 2 Susek
13.09.2014 16:00 Veternik 1 : 0 Fruškogorski partizan
13.09.2014 16:00 Šajkaš 1908 3 : 2 Tatra
13.09.2014 16:00 OFK Futog 1 : 1 TSK
13.09.2014 Partizan 2 : 0 Radnički
13.09.2014 Sloven 0 : 0 Hajduk 1925 Podunavac
13.09.2014 16:00 Njegoš 2 : 3 Krivaja
13.09.2014 16:00 Čoka 0 : 3 Eđšeg
13.09.2014 16:00 Potisje 0 : 4 Obilić
13.09.2014 16:00 Radnički 1905 2 : 1 Vinogradar
13.09.2014 16:00 Sloga 4 : 1 Hajduk
13.09.2014 16:00 Mladost 1 : 0 Kordun
13.09.2014 16:00 Stanišić 1 : 0 Omladinac (D)
13.09.2014 16:00 Omladinac (D) 2 : 2 Jugoslavija
13.09.2014 16:30 Radnički Zrenjanin 3 : 0 Krajina
13.09.2014 16:00 Dunav-Sv.Stefan 0 : 1 Banja (VB)
13.09.2014 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 1 Zmaj 1953
13.09.2014 16:00 Policajac 0 : 0 BSK 1925
13.09.2014 16:00 Milutinac 5 : 0 Komgrap
13.09.2014 16:00 OFK Zabrežje 2 : 1 Šumadija (Š)
13.09.2014 16:00 Napredak (M) 2 : 2 Prva Iskra
13.09.2014 16:00 Mladost (Č) 2 : 0 Budućnost (Z)
13.09.2014 16:00 Mladost (C) 1 : 1 Strelac
13.09.2014 16:30 Orljane 3 : 0 Radnički 1947 (Č)
13.09.2014 16:30 Palilula 5 : 0 Naisus
13.09.2014 16:30 Borac (T) 1 : 6 Radnički 1924 (K)
13.09.2014 16:30 Morava 2 : 1 Rutevac
13.09.2014 16:00 Budućnost 6 : 0 Umac
13.09.2014 16:00 Spartak 1 : 3 Padež
13.09.2014 16:00 Zlot 4 : 1 Poreč
13.09.2014 16:00 OFK 019 Zaječar 3 : 0 Vratarnica
13.09.2014 16:00 Malinik 1 : 1 Omladinac
13.09.2014 16:00 Pčinja 3 : 0 Biljači
13.09.2014 16:00 Ursule 2 : 1 Blagotin
13.09.2014 16:00 Zenit 1 : 3 Crni Vrh
13.09.2014 Podrinje 1 : 0 Obilić 1993
13.09.2014 16:00 Radnički 1918 5 : 2 OFK Šikara
13.09.2014 16:30 Magnohrom 4 : 1 Šumadija
13.09.2014 16:30 Čibukovac 3 : 2 Zvezda
13.09.2014 16:00 Majur 1 : 5 Milicionar
13.09.2014 16:30 Varvarin 2 : 1 Rubin (DS)
13.09.2014 16:30 Ratajac 4 : 1 Sloga
13.09.2014 16:30 Centar 0 : 2 Bačka
13.09.2014 16:30 Omladinac 2 : 2 RFK NS 1921
13.09.2014 16:00 OFK Draževac 0 : 2 OFK Rutevac 1908
13.09.2014 16:00 OFK Sloga 1 : 0 Polet (V)
13.09.2014 16:00 Kraljevo 1 : 1 Napredak 2012
13.09.2014 16:30 Napredak 1 : 4 Delija
13.09.2014 16:00 Trnava 4 : 0 Žabare
13.09.2014 16:00 Mladi rudar 6 : 0 Jasenica
13.09.2014 16:00 Rade Milošević 0 : 0 Borac
13.09.2014 16:30 Soko 3 : 1 Mladost
13.09.2014 16:00 Žitkovica 6 : 0 Vihor
13.09.2014 16:00 Proleter 0 : 7 Toplica
13.09.2014 16:00 AZ Borac 2014 8 : 0 Sečanica
13.09.2014 16:00 Studenski Grad 0 : 0 Šumadinac (B)
13.09.2014 16:30 Nepričava 0 : 5 Lajkovac
13.09.2014 16:30 Trešnjica 3 : 1 Duškovci
13.09.2014 16:00 Avalski venac 1 : 4 Heroj Polet
13.09.2014 16:00 Rongo Siti 0 : 1 Sloboda
13.09.2014 16:00 Šljivar 0 : 3 Lovac
13.09.2014 16:00 Kastrum 4 : 3 Polet 1959
13.09.2014 16:00 Nacional 2 : 3 Deli Jovan
13.09.2014 16:00 Sloga 4 : 1 Jelica
13.09.2014 16:30 Mekiš 0 : 0 Doljevac 1971
13.09.2014 16:30 Sloboda 2 : 1 Tomislavci
13.09.2014 16:30 Mićunovo 3 : 0 Njegoš B
13.09.2014 16:00 Hajduk 2 : 2 Palilulac
13.09.2014 16:00 Bukovik 2 : 0 Omladinac
13.09.2014 16:00 Mladost 0 : 4 Slemen
13.09.2014 16:00 Sloboda 2013 0 : 2 Napredak 1976
13.09.2014 16:00 Sloga (R) 3 : 0 Verko
13.09.2014 16:00 Dragojevac 1 : 2 Mladost 2013
13.09.2014 11:00 Sinošević 2 : 9 Šipurske livade
13.09.2014 16:00 OFK Varna 5 : 2 Zablaće
13.09.2014 16:00 Badince 1 : 2 Ofk Bratstvo
13.09.2014 16:00 Grdanica 024 1 : 1 Nomanica
13.09.2014 16:00 OFK Bobište 4 : 1 Jašunja
13.09.2014 16:00 Milanovo 2 : 1 Atletiko
13.09.2014 16:00 Veliko Trnjane 3 : 2 Veternica 1926
13.09.2014 16:00 Melnica 2 : 0 Vukan
13.09.2014 16:00 Mladost (R) 0 : 0 Mladost (L)
13.09.2014 16:00 Brana Paunović 1 : 2 Manastirica
13.09.2014 16:00 Sloga 1952 3 : 1 Soko
13.09.2014 16:00 Laolac 4 : 1 BSK
13.09.2014 16:00 Dobrnje 2 : 0 Burovac
13.09.2014 16:00 Barajevo 1 : 2 Beljina
13.09.2014 16:30 Mlada krila 3 : 0 Bogutovačka Banja
13.09.2014 16:30 Jovo Kursula 0 : 4 Popovići
13.09.2014 16:30 Miločajac 0 : 3 Borac
13.09.2014 16:00 Kolonija 2 : 1 Šantarovac
13.09.2014 16:00 Mladost (G) 1 : 0 Granit
13.09.2014 16:00 Rudar 5 : 3 Prva Iskra
13.09.2014 16:00 Vidojevica 2 : 1 Jelav
13.09.2014 17:00 Morava 3 : 4 Topoljak
13.09.2014 14:00 Sloga (DB) 1 : 5 Azbukovica
13.09.2014 14:00 OFK Donja Ljuboviđa 0 : 6 Crnča
13.09.2014 16:00 Omladinac 1 : 2 Mladost (MM)
13.09.2014 16:00 Crvena Zvezda 0 : 1 Naša Krajina
13.09.2014 16:00 Solunac 0 : 1 Graničar
13.09.2014 16:30 Sibnica 0 : 4 Vojvoda
13.09.2014 16:00 Dobrič 1974 1 : 6 Baličevac 1974
13.09.2014 16:00 POFK Letnjikovac 3 : 1 Metaloplastika
13.09.2014 16:00 Sloga 2 : 2 Zadrugar
13.09.2014 16:00 Napredak (Š) 5 : 0 Maovi
13.09.2014 16:00 Mladost 3 : 2 Sloga
13.09.2014 16:30 Gaglovo 3 : 4 Meševo
13.09.2014 16:30 Globoder 3 : 1 Mladost VPD
13.09.2014 16:30 Vratare 0 : 3 Čarapan
13.09.2014 16:30 Zmajevac 1 : 1 Zdravinje
13.09.2014 16:30 Vitanovac 08 2 : 1 Modrica
13.09.2014 16:30 Bukovica 3 : 0 Polet (K)
13.09.2014 16:30 Drugari 3 : 1 Štitari
13.09.2014 16:00 Kobilje 1 : 2 Stig (C)
13.09.2014 16:00 Radnik 7 : 0 Sloga
13.09.2014 16:00 Berane 2 : 3 Grbalj
13.09.2014 16:00 Lovćen 1 : 1 Zeta
13.09.2014 16:00 Mladost 0 : 0 Budućnost
13.09.2014 16:00 Mornar 1 : 0 Bokelj
13.09.2014 16:00 Rudar 2 : 1 Mogren
13.09.2014 16:00 Sutjeska 1 : 1 OFK Petrovac
13.09.2014 16:00 Travnik 2 : 2 Drina
13.09.2014 19:00 Čelik 1 : 1 Sarajevo
13.09.2014 18:00 Zrinjski 3 : 0 Zvijezda Gradačac
13.09.2014 16:30 Radnik 2 : 0 Sloboda
13.09.2014 19:00 Željezničar 2 : 1 Vitez
13.09.2014 16:30 Leotar 2 : 0 Napredak
13.09.2014 16:30 Sutjeska 4 : 0 Sloboda (MG)
13.09.2014 16:30 Kozara 2 : 0 Sloboda (NG)
13.09.2014 16:30 Proleter 0 : 2 Vlasenica
13.09.2014 16:30 Mladost 2 : 1 Drina HE
13.09.2014 16:30 Krupa 1 : 0 Tekstilac
13.09.2014 16:30 Mladost (R) 1 : 1 Rudar
13.09.2014 16:30 Famos 0 : 1 Glasinac 2011
13.09.2014 16:30 Mladost (BS) 3 : 3 Jedinstvo
13.09.2014 16:30 Lokomotiva 3 : 1 Sloga Junajted
13.09.2014 16:30 BSK 2 : 1 Liješće
13.09.2014 16:30 Modriča 0 : 0 Jedinstvo
13.09.2014 16:30 Borac (Š) 2 : 1 Župa Superpetrol
13.09.2014 16:30 Ozren 4 : 2 Ljubić
13.09.2014 16:30 Mineral 1 : 1 Mladost
13.09.2014 16:30 Borac (KD) 4 : 2 Omarska
13.09.2014 16:30 Sloga 3 : 2 Laktaši
13.09.2014 16:30 Mladost (KV) 1 : 4 Brdo
13.09.2014 16:30 Lijevče 2 : 0 Progres
13.09.2014 16:30 Sloga (S) 2 : 2 Lauš
13.09.2014 16:30 Naprijed Horizont 1 : 7 Karanovac
13.09.2014 Trebava 5 : 1 Crvena zvijezda (O)
13.09.2014 Željezničar 2 : 2 Posavina
13.09.2014 16:30 Borac 1926 0 : 8 Željezničar
13.09.2014 16:30 Mladost 2 : 0 Šnjegotina
13.09.2014 16:30 Omladinac 0 : 0 Krajina
13.09.2014 16:30 Borac (ID) 2 : 3 Čelinac
13.09.2014 16:30 Ratar 2 : 1 Borac (M)
13.09.2014 16:30 Milići 3 : 0 Srpski Soko
13.09.2014 16:30 Budućnost (P) 3 : 0 Tabanci
13.09.2014 16:00 Skela 3 : 0 Baljevac
13.09.2014 16:00 Proleter 1 : 4 Tornado
13.09.2014 16:00 Partizan 2 : 2 Ljubinić
13.09.2014 16:00 Sloga 4 : 1 Zadrugar
13.09.2014 15:30 Šabac 3 : 0 Gradac
13.09.2014 14:30 Una Fortuna 2 : 3 Užice
13.09.2014 10:00 Čukarički 2 : 0 Partizan
13.09.2014 12:00 OFK Beograd 3 : 0 Metalac
13.09.2014 11:00 Napredak 1 : 2 Spartak
13.09.2014 10:00 Radnički (SM) 0 : 3 Indeks
13.09.2014 10:00 Proleter (NS) 1 : 1 Donji Srem
13.09.2014 10:00 Radnički (NP) 0 : 1 Vojvodina
13.09.2014 10:00 Radnički (S) 1 : 0 Proleter 2006
13.09.2014 10:00 ČSK Pivara 2 : 3 Inđija
13.09.2014 10:00 ŽAK 1 : 7 OFK Hajduk
13.09.2014 10:00 Banat 2 : 2 Kabel
13.09.2014 Borac : Dinamo
13.09.2014 Timočanin (K) 2 : 2 Car Konstantin
13.09.2014 Jedinstvo : Radnički (S)
13.09.2014 Timok 2 : 2 Radnički (N) 2
13.09.2014 16:00 Sloboda 1 : 3 Metalac
13.09.2014 16:00 Sloga 3 : 0 Goc
13.09.2014 16:00 Sumadija 1 : 0 Polet
13.09.2014 16:00 Javor 0 : 3 Buducnost
13.09.2014 09:00 Zemun 2 : 1 Lokomotiva
13.09.2014 10:00 Jedinstvo 0 : 0 Radnički (NB)
13.09.2014 10:00 Internacional 2 : 3 Policajac
13.09.2014 12:00 Brodarac 2 1 : 4 Mladenovac
13.09.2014 13:00 BASK 3 : 0 Bežanija
13.09.2014 16:00 Žarkovo 3 : 0 PKB
13.09.2014 12:00 Mladi radnik 19 : 1 Železničar
13.09.2014 13:00 Dolovo 1 : 3 Borac (St)
13.09.2014 14:00 Sloga (BNS) 5 : 0 Strela
13.09.2014 15:00 Obilić 2 : 2 Vojvodina
13.09.2014 15:00 Bečej 4 : 0 Mladost
13.09.2014 15:00 Tvrđava 5 : 0 Sutjeska
13.09.2014 16:00 Vojvodina 7 : 0 Borac (Sakule)
13.09.2014 16:00 Glogonj 1 : 3 Spartak
13.09.2014 16:00 Unirea 0 : 3 Slavija
13.09.2014 16:00 Široki Brijeg 5 : 0 Mladost
13.09.2014 11:00 Cetinje 0 : 5 Jedinstvo
13.09.2014 16:00 Bratstvo 0 : 5 OFK Petrovac
13.09.2014 15:00 OFK Beograd 2 : 1 Sloga
13.09.2014 13:30 Napredak 3 : 1 Spartak
13.09.2014 11:00 Teleoptik 0 : 1 Radnički 1923
13.09.2014 12:00 Mladost Bambi 3 : 1 TSC
13.09.2014 12:00 OFK Hajduk 2 : 2 Proleter 2006
13.09.2014 12:00 Inđija 2 : 2 Novi Sad
13.09.2014 12:00 Bačka (BP) 4 : 0 Radnički (S)
13.09.2014 12:00 Spartak 0 : 2 Vršac
13.09.2014 12:00 Indeks 2 : 1 Bačka 1901
13.09.2014 12:00 Vojvodina 3 : 0 Bečej 1918
13.09.2014 12:00 Vrbas 4 : 3 Kikinda
13.09.2014 16:00 Šumadija 1903 1 : 1 Bane
13.09.2014 11:00 Novi Pazar 5 : 1 Vrnjačka Banja
13.09.2014 16:00 Kiker 1 : 1 Sloga
13.09.2014 16:00 Rudar 3 : 3 AS
13.09.2014 17:30 Dolina 0 : 2 Jedinstvo Stević
13.09.2014 13:00 Mladost (V) 0 : 12 Dinamo 1945
13.09.2014 11:00 Subotica 5 : 0 Olimpia
13.09.2014 13:00 Jošanica ND : Pazar Juniors 2011
13.09.2014 Banja 0 : 11 Siti Sport Klub
13.09.2014 16:30 Brodarac1947 0 : 2 Studentski Grad
13.09.2014 Komgrap 0 : 1 GSP Polet
13.09.2014 Zvezdara 1 : 0 PKB Kovilovo
13.09.2014 Mladenovac 9 : 0 Palilulac
13.09.2014 Radnik 2 : 0 Hajduk Veljko
13.09.2014 Moravac Orion 1 : 2 Real Niš
13.09.2014 Kruševac 2 : 7 Dinamo
13.09.2014 Radnički P 1 : 1 Topličanin
13.09.2014 Bor 2 : 1 Nacional
13.09.2014 Dubočica 1923 0 : 2 Palilulac
13.09.2014 Jagodina 2 3 : 0 Napredak
13.09.2014 Timok 6 : 0 Radnički (N) 2
13.09.2014 10:00 Baćevac 0 : 3 Zmaj 1953
13.09.2014 10:00 Radnički (O) 7 : 2 Železnik Lasta
13.09.2014 12:00 Budućnost (D) 6 : 1 Heroj 1925
13.09.2014 12:30 Novi Beograd 2 : 2 IMT
13.09.2014 13:00 Milenium 4 : 0 Srem
13.09.2014 14:00 Sinđelić 2012 0 : 6 Bežanija
13.09.2014 13:00 IM Rakovica 0 : 3 BSK 1925
13.09.2014 14:00 Široki Brijeg 8 : 1 Mladost
13.09.2014 10:00 Mladost Bambi 0 : 1 TSC
13.09.2014 10:00 OFK Hajduk 3 : 0 Proleter 2006
13.09.2014 10:00 Inđija 4 : 0 Novi Sad
13.09.2014 10:00 Bačka (BP) 3 : 0 Radnički (S)
13.09.2014 10:00 Spartak 6 : 0 Vršac
13.09.2014 10:00 Indeks 4 : 0 Bačka 1901
13.09.2014 10:00 FK Vojvodina 9 : 0 Bečej 1918
13.09.2014 10:00 Vrbas 8 : 0 Kikinda
13.09.2014 11:00 Real 6 : 0 Timok
13.09.2014 14:00 Napredak 1 : 1 SFS Borac
13.09.2014 11:00 Timočanin 0 : 5 Red Star
13.09.2014 11:00 Jagodina 10 : 0 Kruševac
13.09.2014 11:00 Bor 1 : 2 Radnički (N)
13.09.2014 16:00 Petlić 1 : 3 Sloga (PM)
13.09.2014 16:00 Zvižd 2 : 4 Obilić
13.09.2014 Horgoš 1911 2 : 2 AFK
13.09.2014 10:00 Potisje 1 : 2 Bačka
13.09.2014 10:00 Tisa 3 : 1 Tornjoš
13.09.2014 12:00 Vladimirovac 0 : 3 Karaš (J)
13.09.2014 12:00 Sloga 13 : 1 Ševac
13.09.2014 11:00 Hajdučica 2 : 6 Vršac
13.09.2014 11:00 Partizan (U) 8 : 0 Polet
13.09.2014 10:00 Spartak 7 : 1 Proleter (M)
13.09.2014 09:30 Dinamo 14 : 0 Polet
13.09.2014 11:00 Dolina 6 : 2 Vojvodina
13.09.2014 10:00 Mika Antić 1 : 12 Radnički (K)
13.09.2014 10:00 Banat 3 : 0 Vršac United
13.09.2014 10:00 Železničar 8 : 0 Proleter (BK)
13.09.2014 10:00 BAK 1 : 2 Petar Urošev
13.09.2014 11:00 Dinamo 1945 8 : 0 BSK Bavanište
13.09.2014 10:00 Mladi radnik 18 : 1 Železničar
13.09.2014 10:00 Morava 1 : 0 Udarnik
13.09.2014 10:00 Napredak 9 : 0 Sloga
13.09.2014 11:00 Kiker 1 : 0 Apolon
13.09.2014 11:00 Apolon 4 2 : 0 Radnički
13.09.2014 11:00 Vrnjačka Banja 0 : 3 Bubamara
13.09.2014 16:00 Šampion 5 : 0 Radnički
13.09.2014 16:00 Mačva 1 : 7 Savacijum
13.09.2014 16:00 Budućnost Krušik 2014 5 : 0 Senjak
13.09.2014 16:00 Železničar 0 : 2 Šabac
13.09.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Loznica
13.09.2014 16:30 Dragačevo 5 : 0 Mladost (L)
13.09.2014 16:30 Borac 2 0 : 1 Mladost Radost
13.09.2014 10:00 Borac 2 : 5 Radnički
13.09.2014 10:00 Donjošorac 6 : 0 Jevremovac
13.09.2014 10:00 Mladost : OFK Atletiko
13.09.2014 09:00 Lepušnica 2 : 3 Sinđelić
13.09.2014 10:00 Crvena Zvezda MML 0 : 4 Internacional
13.09.2014 13:00 PKB 2 : 0 FSFV
13.09.2014 16:30 PKB Kovilovo 5 : 1 Trudbenik
13.09.2014 10:00 Kolubara 4 : 0 Sremcica
13.09.2014 10:00 Futsal Kolubara 3 : 1 Radnički
13.09.2014 13:00 Mladenovac 2 : 1 Stepojevac Vaga
13.09.2014 14:00 Lokomotiva 7 : 2 Fer Plej
13.09.2014 09:30 Subotica 4 : 3 Čoka
13.09.2014 10:00 TSC 3 : 0 Obilić
13.09.2014 Zeleznicar 0 : 10 Budućnost-Krušik 1
13.09.2014 Jedinstvo 1 4 : 0 Omladinac
13.09.2014 OFK Osecina 4 : 0 Jedinstvo 2
13.09.2014 Ribnica 5 : 3 Polet
13.09.2014 16:30 Bubamara 0 : 3 Borac 1
13.09.2014 16:30 Guča 1 : 1 Borac 2
13.09.2014 16:30 Gaučosi 3 : 0 Takovo
13.09.2014 16:30 Kiker 5 : 1 Mladost
13.09.2014 16:30 Čačak 94 0 : 0 Metalac
13.09.2014 16:30 Sloboda 2 : 4 Kinder
13.09.2014 11:00 Kosmet 8 : 3 OFK Vlada Dimitrijević
13.09.2014 11:00 Rudar 3 : 2 OFK Vlada Dimitrijević
13.09.2014 11:00 Trepča 6 : 2 Rudar
13.09.2014 11:00 Pazar Juniors 7 : 1 Sport Klub 99
13.09.2014 11:00 Kosmet 2 : 2 Pazar Juniors
13.09.2014 11:00 Bane 2 : 0 Sport Klub 99
13.09.2014 11:00 Kolasin 0 : 4 Bane
13.09.2014 11:00 Sport Klub 99 0 : 4 ND 2011
13.09.2014 11:00 OFK Ras 3 : 4 Tutin
13.09.2014 OFK Beograd 9 : 0 Sindjelić
13.09.2014 Crvena zvezda 10 : 0 Bežanija
13.09.2014 Čukarički 3 : 1 Zemun
13.09.2014 BSK Borča 0 : 8 Partizan
13.09.2014 Kolubara 5 : 1 Teleoptik
13.09.2014 Rad 3 : 1 Radnički Obrenovac
13.09.2014 Voždovac 5 : 0 BASK
13.09.2014 BSK 1925 13 : 1 Milutinac
13.09.2014 Budućnost (D) 0 : 3 Dominus
13.09.2014 10:00 Institut 2 : 0 Sindjelić 2012
13.09.2014 Studentski Grad 2 : 3 Šumadinac
13.09.2014 Radnicki (NB) 1 : 4 Tempo
13.09.2014 Fer Plej 06 1 : 1 Srem Jakovo
13.09.2014 Ada 4 : 3 Brodarac
13.09.2014 IMT 2 : 0 Zmaj 1953
13.09.2014 Torlak 0 : 2 Lepušnica
13.09.2014 GSP Polet 3 : 3 Rušanj
13.09.2014 Crvena Zvezda MML 0 : 6 Hajduk
13.09.2014 Internacional 3 : 0 Zmajevi
13.09.2014 Banja 1 : 6 Poštar
13.09.2014 OLE 4 : 0 Balkan
13.09.2014 Zvezdara 1 : 2 Atakante
13.09.2014 Resnik 4 : 1 Sremčica
13.09.2014 FSFV 5 : 0 Sećeranac Ada
13.09.2014 Policajac 1 : 1 Napredak
13.09.2014 Milenium 0 : 2 Železničar
13.09.2014 Borac 2 : 3 Lokomotiva
13.09.2014 13:00 Vrčin 3 : 3 Kosmaj
13.09.2014 Bežanija 0 : 4 Crvena zvezda
13.09.2014 OFK Beograd 1 : 0 Selo Mladenovac
13.09.2014 BSK 1925 0 : 2 Fair Play 06
13.09.2014 Voždovac 0 : 13 Rad
13.09.2014 Crvena zvezda 6 : 1 Dominus
13.09.2014 Teleoptik 2 : 1 Fair Play 06
13.09.2014 Voždovac 0 : 0 Vrčin
13.09.2014 OFK Beograd 3 : 3 Rad

Rukomet

13.09.2014 19:00 ŽSK 31 : 27 Metalac
13.09.2014 18:00 Mladost 26 : 27 Apatin
13.09.2014 19:00 Inđija 22 : 23 Jedinstvo
13.09.2014 19:00 Hercegovina 29 : 17 Nova Pazova
13.09.2014 19:30 Jabuka 39 : 11 Radnički (K)
13.09.2014 17:00 : Kikinda
13.09.2014 19:00 Somborelektro 23 : 30 Kljajićevo
13.09.2014 18:00 Budućnost 26 : 21 Omladinac (D)
13.09.2014 18:00 Spartak 37 : 27 Glogonj
13.09.2014 18:00 Unirea 26 : 21 Crepaja
13.09.2014 18:00 Mladost (O) 16 : 21 Mladost (V)
13.09.2014 18:00 Gaj 7 : 36 Dolovo
13.09.2014 19:00 Vojput 2 30 : 18 Rusin
13.09.2014 19:00 Borac 36 : 14 Sonta
13.09.2014 19:00 Sombor 19 : 32 Graničar (G)
13.09.2014 19:00 Prigrevica 34 : 21 Grafičar (B)
13.09.2014 Partizan (H) 10 : 27 Partizan (I)
13.09.2014 Jedinstvo 21 : 34 Crvena Zvezda 2
13.09.2014 Senta 17 : 27 Naftagas
13.09.2014 Napredak : Vojvoda Stepa
13.09.2014 19:00 Zrinjski 23 : 40 Bosna (S)
13.09.2014 19:00 Gradačac 27 : 32 Vogošća
13.09.2014 19:00 Čelik 29 : 26 Konjuh
13.09.2014 19:00 Prijedor 24 : 20 Derventa
13.09.2014 19:00 Lokomotiva 31 : 28 Sloboda
13.09.2014 19:00 Izviđač 34 : 24 Gračanica
13.09.2014 19:00 Bosna (V) 36 : 29 Krivaja
13.09.2014 20:15 Metalurg 35 : 22 Radnički
13.09.2014 16:00 MKB-MVM Veszprém 31 : 23 Vardar
13.09.2014 Pančevo 24 : 22 Mladost (NP)
13.09.2014 Pančevo 24 : 22 Mladost
13.09.2014 Radnički 32 : 12 Apatin
13.09.2014 Sloven 30 : 25 Ravangrad
13.09.2014 Petrovaradin 28 : 23 Spartak
13.09.2014 Temerin 27 : 23 Srem
13.09.2014 Vrbas 33 : 22 Halas Jožef
13.09.2014 Želja 30 : 38 Jadran
13.09.2014 Mladost 22 : 13 Miletić
13.09.2014 Jabuka 95 16 : 30 Partizan
13.09.2014 Tikvara 42 : 23 Dolovo
13.09.2014 Laki 34 : 17 Naftagas
13.09.2014 Gradnulica 27 : 13 Jedinstvo
13.09.2014 Sloga 58 : 0 Aleksandrovo
13.09.2014 Eret : Rusin
13.09.2014 Radnički 42 : 7 Odžaci
13.09.2014 Cepelin 30 : 22 Železničar 2
13.09.2014 Klenak 09 40 : 15 Hajduk
13.09.2014 Deronje 24 : 26 Sonta
13.09.2014 Temerin 2 28 : 18 Mladost 2

Ragbi 13

13.09.2014 Soko 18 : 0 Voždovac