XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 559 utakmica za dan
Subota, 20 Septembar 2014

Fudbal

20.09.2014 16:00 Radnički (N) 3 : 0 Rad
20.09.2014 19:00 Čukarički 1 : 1 Donji Srem
20.09.2014 15:00 OFK Beograd 1 : 0 Voždovac
20.09.2014 16:00 Mladost 2 : 1 Borac
20.09.2014 18:00 Crvena zvezda 2 : 0 Novi Pazar
20.09.2014 16:00 Jagodina 1 : 1 Napredak
20.09.2014 19:00 Vojvodina 5 : 2 Spartak
20.09.2014 16:30 Radnik 1 : 0 Moravac Orion
20.09.2014 16:30 Sloga (K) 0 : 1 Sloboda
20.09.2014 16:30 BSK Borča 3 : 1 Kolubara
20.09.2014 16:30 Bežanija 0 : 2 Metalac (GM)
20.09.2014 16:30 Sloga (PM) 1 : 1 Inđija
20.09.2014 16:30 Proleter 1 : 0 Bačka (BP)
20.09.2014 16:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Javor Matis
20.09.2014 16:30 Sindjelić 1 : 1 Mačva
20.09.2014 16:00 Loznica 2 : 0 Zvižd
20.09.2014 16:00 Rudar 2 : 0 Karađorđe
20.09.2014 16:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 GFK Jasenica 1911
20.09.2014 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Sloga (P)
20.09.2014 16:00 Smederevo 1924 0 : 0 Šumadija 1903
20.09.2014 16:00 Šumadija 2 : 1 Bane
20.09.2014 16:00 Železničar 5 : 0 Jošanica
20.09.2014 16:00 Ozren 3 : 2 Hajduk Veljko
20.09.2014 16:00 Sloga 1 : 1 Sinđelić
20.09.2014 16:00 Radnički (P) 0 : 0 Dinamo
20.09.2014 16:00 Timočanin 1 : 0 Tabane 1970
20.09.2014 16:00 Trstenik PPT 0 : 0 Radan
20.09.2014 16:00 OFK Bor 2 : 1 Car Konstantin
20.09.2014 16:00 Timok 4 : 0 Kopaonik
20.09.2014 16:00 Dinamo 0 : 2 Cement
20.09.2014 16:00 Banat 0 : 0 Radnički (Š)
20.09.2014 16:00 Sloga 2 : 0 Bačka 1901
20.09.2014 16:00 ČSK Pivara 5 : 2 Radnički (NP)
20.09.2014 16:00 Radnički (SM) 1 : 1 Vršac
20.09.2014 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Senta
20.09.2014 16:00 Brodarac 1947 1 : 0 Budućnost
20.09.2014 16:00 Teleoptik 1 : 0 IMT
20.09.2014 11:00 GSP Polet 0 : 2 BASK
20.09.2014 16:00 Sopot 2 : 0 Železnik Lasta
20.09.2014 16:00 Zemun 2 : 0 Dorćol
20.09.2014 16:00 Takovo 2 : 2 Rudar (Bresnica)
20.09.2014 16:00 Mokra Gora 2 : 0 Dragačevo
20.09.2014 16:00 Partizan 0 : 0 Braća Vuković
20.09.2014 16:00 Omladinac 2 : 1 Rudar (Baljevac)
20.09.2014 16:00 Metalac 3 : 0 Vodojaža
20.09.2014 16:00 Morava 2 : 0 Basarac
20.09.2014 16:00 Gruža 1 : 0 Šumadinac (B)
20.09.2014 16:00 Sevojno 0 : 0 Zadrugar
20.09.2014 16:00 FAP 2 : 0 Brezovica
20.09.2014 16:00 Ribnica 2 : 1 Polimlje
20.09.2014 16:00 Radjevac 2 : 2 Jedinstvo 1945
20.09.2014 16:00 Radnički (V) 1 : 0 Zlatar
20.09.2014 16:00 FUD 1 : 0 SFS Borac
20.09.2014 16:00 Jedinstvo 6 : 0 Jedinstvo (M)
20.09.2014 16:00 Rudar (P) 3 : 1 Brestovac 1946
20.09.2014 16:00 Rudar (B) 4 : 1 Moravica
20.09.2014 16:00 Nemetali 1 : 9 Napredak
20.09.2014 16:00 Rtanj 0 : 0 Bukovik
20.09.2014 16:00 Lužnica 2 : 1 Jedinstvo (B)
20.09.2014 16:00 Pusta Reka 2 : 2 Balkanski
20.09.2014 16:00 SFK Morava 4 : 0 BSK Bujanovac
20.09.2014 16:00 SFK Moravac 3 : 1 Jedinstvo (BP)
20.09.2014 16:00 Nebeski andjeli 3 : 0 Bobište
20.09.2014 16:00 Jugović 2 : 0 Sloga
20.09.2014 16:00 Omladinac 4 : 1 Sremac Vojka
20.09.2014 16:00 Mladost 1 : 0 Kabel
20.09.2014 16:00 ŽAK 0 : 0 TSC
20.09.2014 16:00 OFK Vrbas 6 : 0 Bačka (P)
20.09.2014 16:00 Srbobran 1 : 1 OFK Mladost APA
20.09.2014 16:00 Radnički (S) 0 : 1 Kozara
20.09.2014 16:00 Jedinstvo (NB) 1 : 1 Železničar
20.09.2014 16:00 Vršac United 1 : 2 OFK Kikinda
20.09.2014 16:00 Radnički (K) 2 : 0 Crvena Zvezda (RS)
20.09.2014 16:00 Jedinstvo (BK) 3 : 3 Sloga
20.09.2014 16:00 Sloboda 2 : 2 Mladost (L)
20.09.2014 16:00 Radnički (NB) 4 : 0 PKB
20.09.2014 16:00 Lokomotiva 0 : 0 Jedinstvo
20.09.2014 16:00 Gruža 2 : 0 Granit
20.09.2014 16:00 Goč 2 : 0 Ribnica
20.09.2014 16:30 Sloga (D) 0 : 2 Maršić
20.09.2014 16:30 Sloboda 1 : 1 Kolonija
20.09.2014 16:00 Spartak 1924 5 : 0 ZSK
20.09.2014 16:00 Pepeljevac 3 : 1 Kačer
20.09.2014 16:00 Banjani 1 : 3 Trlić
20.09.2014 16:00 OFK Jabučje 1 : 3 Junior Novo Naselje
20.09.2014 16:00 Sindjelić 2 : 2 Podrinje
20.09.2014 16:00 Jadar 4 : 0 Borac (L)
20.09.2014 16:00 Karađorđe 7 : 1 Prvi srpski ustanak
20.09.2014 16:00 Polet (SD) 3 : 1 Đerdap
20.09.2014 16:00 Glavaš 3 : 1 SASK
20.09.2014 15:30 OFK Tekstilac 0 : 3 Morava 1918
20.09.2014 16:00 Jug Bogdan 2 : 3 Borac
20.09.2014 16:00 Trbunje 3 : 3 Kaćuša
20.09.2014 16:00 Polet 2 : 2 Dunđerski
20.09.2014 16:00 Topličanin 7 : 0 Nikodije Stojanović Tatko
20.09.2014 16:30 Blagotin 3 : 2 Mladi radnik
20.09.2014 16:00 Proleter 1 : 1 Budućnost
20.09.2014 16:00 Vojvodina 0 : 1 Bečej 1918
20.09.2014 16:00 Sofeks 3 : 0 Jedinstvo
20.09.2014 16:00 OFK Slavija 3 : 0 Dinamo
20.09.2014 16:00 Fruškogorski partizan 0 : 2 Šajkaš 1908
20.09.2014 16:00 Mladost 5 : 2 Vinogradar
20.09.2014 16:30 Rudar 2 : 0 Hajduk 1932
20.09.2014 16:30 1. Maj 7 : 0 Hrtkovci
20.09.2014 16:30 Partizan 3 : 0 Hajduk (D)
20.09.2014 16:00 Sloga 1 : 0 Bajša
20.09.2014 16:00 Obilić 4 : 2 Bačka
20.09.2014 16:00 Panonija IM Topola 1 : 3 Olimpija
20.09.2014 16:00 Krivaja 1 : 0 Palić
20.09.2014 16:00 Polet (K) 8 : 0 Rusin
20.09.2014 16:00 BAK 3 : 2 Mladost (O)
20.09.2014 16:00 Omladinac (D) 2 : 1 Mladost (V)
20.09.2014 16:00 Begej 4 : 1 Vojvodina (NM)
20.09.2014 16:00 Krajina 1 : 2 Crvena zvezda
20.09.2014 16:00 Naftagas 0 : 2 Radnički Zrenjanin
20.09.2014 16:00 Bilećanin 1 : 4 Omladinac
20.09.2014 16:00 PKB Kovilovo 1 : 2 Borac (O)
20.09.2014 11:00 Komgrap 2 : 0 Sindjelić 2012(U)
20.09.2014 16:00 Vinča 5 : 1 Dunavac (G)
20.09.2014 16:00 Palilula 1 : 1 Radnički 1947 (Č)
20.09.2014 16:00 Zaplanjac 9 : 0 Knežica
20.09.2014 16:00 Koprijan 1975 2 : 0 Rutevac
20.09.2014 16:00 Tanasko Rajić 2 : 0 Gnjilan
20.09.2014 16:00 Spartak 0 : 3 Zadrugar
20.09.2014 16:00 Aluminjum 1 : 3 Budućnost (PK)
20.09.2014 16:00 Malinik 0 : 1 Rudar
20.09.2014 16:00 Levosoje Talenat 0 : 8 Čelik
20.09.2014 16:00 Biljači 1 : 4 Pavlovac
20.09.2014 16:00 Partizan (U) 2 : 4 Vojvodina (CC)
20.09.2014 15:30 Resavac 4 : 0 Napredak
20.09.2014 15:30 Napredak (Sv) 1 : 2 Javor
20.09.2014 15:30 Resavac 0 : 1 OFK Batinac
20.09.2014 15:30 Rudar (P) 2 : 1 Polet
20.09.2014 Železničar 2 : 1 Sloga
20.09.2014 16:00 Crvenka 3 : 1 Rastina 1918
20.09.2014 16:00 Jedinstvo 1947 1 : 5 Radnički 1918
20.09.2014 16:00 Šumadija 2 : 1 Proleter
20.09.2014 16:00 Grdica 0 : 3 Stubal
20.09.2014 16:00 Magnohrom 7 : 0 Morava (M)
20.09.2014 Sušica 2012 6 : 5 Navalin
20.09.2014 Jedinstvo 2 : 1 Gradac
20.09.2014 Bratstvo 4 : 0 OFK Morava
20.09.2014 16:00 Radnički Šabački 4 : 0 Mladi Borac
20.09.2014 16:00 Milicionar 5 : 2 Duško
20.09.2014 16:30 Kostrež 3 : 4 Rubin (Z)
20.09.2014 16:00 Napredak 2012 0 : 1 Sloga
20.09.2014 16:00 Jedinstvo GVD 0 : 3 Gredetin
20.09.2014 16:30 Delija 5 : 0 2. Oktobar
20.09.2014 16:30 Napredak 1 : 2 Jedinstvo
20.09.2014 16:00 Proleter 2 : 0 Kopljari
20.09.2014 16:00 Trnava 2 : 1 Mladost
20.09.2014 16:00 Hercegovac 3 : 0 Neštin
20.09.2014 16:00 Polet (V) 5 : 0 Napredak (B)
20.09.2014 16:00 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 Sloga (Ć)
20.09.2014 16:00 Orao 5 : 4 Vojvode
20.09.2014 15:30 Bresje Superior 10 : 1 Jasenica
20.09.2014 16:00 Lajkovac 8 : 2 Sloga
20.09.2014 16:00 Mladost 3 : 1 Nepričava
20.09.2014 16:00 Ratkovac 4 : 0 Strmovo 1968
20.09.2014 16:00 Heroj Polet 1 : 0 OFK Mladost
20.09.2014 16:00 Jerma 1 : 2 Veliki Suvodol
20.09.2014 16:00 Mladost 3 : 2 Rongo Siti
20.09.2014 16:00 Zvezda 3 : 1 Temac
20.09.2014 16:00 Dušan Silni 0 : 10 Elektrovojvodina
20.09.2014 16:00 Rudar 4 : 3 OFK Stublenica
20.09.2014 16:00 Kalenić 2 : 6 Polet
20.09.2014 16:00 Graničar 0 : 4 Timok
20.09.2014 16:00 Deli Jovan 2 : 0 Grlište
20.09.2014 16:00 Kosovo 2 : 0 Šljivar
20.09.2014 15:30 Cerovac 2013 2 : 0 Budućnost
20.09.2014 15:30 Proleter 2 : 3 Radnik
20.09.2014 16:00 Bjelica 2 : 3 Jedinstvo
20.09.2014 16:00 Moravac (ZT) 4 : 1 Toplica
20.09.2014 16:00 Grkinja 1 : 2 Dušnik
20.09.2014 16:00 Doljevac 1971 1 : 1 Moravac (Č)
20.09.2014 16:00 Crvena zvezda 1 : 0 Marjan
20.09.2014 16:00 OFK Slavija 0 : 10 Jezava
20.09.2014 16:00 Badljevica 3 : 0 Lunjevac
20.09.2014 16:00 Omladinac (S) 0 : 3 Crvena zvezda
20.09.2014 16:00 Tomislavci 3 : 0 Pobeda
20.09.2014 16:00 Sloboda 3 : 0 Mićunovo
20.09.2014 16:00 Torpedo 1 : 8 Dragojevac
20.09.2014 16:00 Žika 2013 3 : 3 Skupljen 2013
20.09.2014 Pocerina 7 : 0 Sinošević
20.09.2014 16:00 Bojić 6 : 0 Grušić
20.09.2014 16:00 Proleter 0 : 1 Jednota 1950
20.09.2014 16:00 Rudar 2 : 1 Polet
20.09.2014 16:00 Mladi radnik 7 : 1 Lazarevac
20.09.2014 16:00 TEK Sloga 2 : 0 OFK Radnički
20.09.2014 16:00 Šumadija 1 : 13 Bistrica
20.09.2014 16:00 OFK Burovo 7 : 1 Budućnost
20.09.2014 15:30 Zlatica Taun 0 : 0 Radnik
20.09.2014 16:00 Nomanica 0 : 2 OFK Bobište
20.09.2014 16:00 Napredak 5 : 0 Grdanica 024
20.09.2014 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Gornje Krajince
20.09.2014 16:00 Ofk Bratstvo 10 : 2 Vlasina 2014
20.09.2014 16:00 Radnik 2013 2 : 2 BSK
20.09.2014 16:00 DB Junajted 1 : 2 Tolisavac - VT
20.09.2014 16:00 Krasava 5 : 3 Bratstvo
20.09.2014 16:00 Manastirica 5 : 1 Jedinstvo
20.09.2014 16:00 Vukan 0 : 1 Mladost (R)
20.09.2014 16:00 Bata Bulić 2 : 1 Melnica
20.09.2014 16:00 Soko 2 : 0 Laolac
20.09.2014 16:00 Omladinac B 3 : 5 7. juli
20.09.2014 16:00 BSK 2014 0 : 2 Mlada krila
20.09.2014 16:00 Popovići 1 : 2 Miločajac
20.09.2014 16:00 Stara Čaršija 2 : 1 Jovo Kursula
20.09.2014 16:00 Bresje 4 : 2 Kolonija
20.09.2014 16:00 Posavina 1 : 2 Omladinac
20.09.2014 16:00 TE Gučevo 4 : 1 Rudar
20.09.2014 16:00 Granit 1 : 2 Hajduk
20.09.2014 Sindjelić 1 : 2 Beljanica
20.09.2014 16:00 Planinac 4 : 2 Zelenika
20.09.2014 17:00 Stara Čaršija 2 : 1 Sloboda 1948
20.09.2014 17:00 Rujišnik 2 : 2 Jugovići
20.09.2014 17:00 Topoljak 4 : 0 Vinogradar
20.09.2014 13:00 Crnča 0 : 3 Lonjin
20.09.2014 13:00 Grabovica 9 : 2 OFK Donja Ljuboviđa
20.09.2014 13:00 Vrhpolje 5 : 3 Sloga (DB)
20.09.2014 16:00 Mladost (MM) 5 : 1 Šumice
20.09.2014 16:00 Naša Krajina 2 : 2 Solunac
20.09.2014 16:00 Banat 3 : 1 Sloga
20.09.2014 16:00 Gaj 0 : 3 Janošik
20.09.2014 16:00 Sloga 2012 0 : 2 Vojvoda
20.09.2014 16:00 Mladost : Mladost
20.09.2014 16:00 Meteor 3 : 0 Badnjevac
20.09.2014 16:00 Belfast 0 : 3 Dobrič 1974
20.09.2014 16:00 Omladinac 2013 4 : 2 Culjković
20.09.2014 16:00 Maovi 2 : 2 Torpedo 1924
20.09.2014 16:00 Zadrugar 2 : 1 Napredak (Š)
20.09.2014 16:00 Metaloplastika 1 : 0 Sloga
20.09.2014 16:00 Dušan Silni 9 : 0 Jedinstvo
20.09.2014 16:00 Miloš Pocerac 2013 2 : 3 OFK Jelen
20.09.2014 16:00 Budućnost 10 : 3 Laznica
20.09.2014 15:30 Velika Morava 2 : 0 Mladost
20.09.2014 16:30 Gaglovo 0 : 3 Globoder
20.09.2014 16:30 Lipovac 3 : 4 Bukovica
20.09.2014 16:30 Zdravinje 9 : 2 Jablanica
20.09.2014 16:30 Trmčari 1 : 1 Zmajevac
20.09.2014 16:00 Borac 6 : 0 Krćevac 04
20.09.2014 16:00 Mladost 1 : 2 Budućnost
20.09.2014 15:30 Mladost 0 : 1 Beočić
20.09.2014 15:30 Šumadinac 9 : 1 Polet
20.09.2014 16:00 OFK Mladenovac 3 : 0 Omladinac
20.09.2014 Kotlenik 2 : 0 Polet
20.09.2014 Omladinac 2 : 0 Mladi Radnik
20.09.2014 15:00 Cetinje 1 : 0 Ibar
20.09.2014 15:00 Radnički 2 : 0 Jedinstvo
20.09.2014 16:00 Drina 0 : 0 Vitez
20.09.2014 16:00 Sloboda 1 : 2 Željezničar
20.09.2014 16:00 Zvijezda Gradačac 1 : 1 Radnik
20.09.2014 16:00 Velež 2 : 0 Slavija
20.09.2014 16:00 Mladost 0 : 2 Široki Brijeg
20.09.2014 17:00 Sarajevo 4 : 2 Olimpic
20.09.2014 16:00 Travnik 1 : 0 Čelik
20.09.2014 16:00 Napredak 3 : 1 Tekstilac
20.09.2014 16:00 Podrinje 1 : 1 Krupa
20.09.2014 16:00 Drina HE 1 : 3 Rudar Prijedor
20.09.2014 16:00 Vlasenica 2 : 1 Mladost
20.09.2014 16:00 Sloboda (NG) 4 : 3 Proleter
20.09.2014 16:00 Leotar 2 : 1 Sutjeska
20.09.2014 16:00 Glasinac 2011 1 : 0 Velež
20.09.2014 16:00 Rudar 1 : 1 Famos
20.09.2014 16:00 Ljubić 1 : 0 Mineral
20.09.2014 16:00 Župa Superpetrol 3 : 2 Ozren
20.09.2014 16:00 BSK 1 : 1 Modriča
20.09.2014 16:00 Mladost (S) 8 : 2 Gomionica
20.09.2014 16:00 Karanovac 4 : 1 Budućnost
20.09.2014 16:00 Lauš 7 : 0 Naprijed Horizont
20.09.2014 16:00 FSA 2 : 4 Sloga (S)
20.09.2014 16:00 Progres 4 : 0 Potkozarje
20.09.2014 16:00 Brdo 4 : 4 Lijevče
20.09.2014 16:00 Trebava 4 : 1 Crvena zvijezda (G)
20.09.2014 16:00 Bratstvo 2 : 2 Guber
20.09.2014 16:00 Jablanica 0 : 4 Ratar
20.09.2014 16:00 Akademac-UIS 3 : 2 Jedinstvo
20.09.2014 16:00 Sloga 94 4 : 0 Magnojević 01
20.09.2014 16:00 Radnik 2 : 0 Blatna
20.09.2014 16:00 Petka 0 : 3 Sloga
20.09.2014 16:00 Zadrugar 0 : 5 Skela
20.09.2014 16:00 Ljubinić 4 : 0 Sloga
20.09.2014 16:00 Tornado 7 : 0 Rekreativo
20.09.2014 16:00 Baljevac 0 : 3 Proleter
20.09.2014 16:00 Mašinac 4 : 0 Požarevac
20.09.2014 15:30 Lemind Lavice 4 : 1 Železničar Pančevo
20.09.2014 12:00 Radnički 2013 2 : 2 Fruškogorac
20.09.2014 11:00 Jagodina 1 : 5 Kolibri
20.09.2014 16:00 Mladost 4 : 0 Čelik
20.09.2014 15:30 SFK 2000 6 : 0 Radnik Etno Selo
20.09.2014 11:00 Karađorđe 2 : 1 Una Fortuna
20.09.2014 11:00 Gradac 0 : 0 Slatke Male
20.09.2014 16:00 Šumadija 1903 5 : 1 Šabac
20.09.2014 13:00 Obilić 4 : 1 Metalmania
20.09.2014 15:30 Polet 8 : 0 Radnički 1919
20.09.2014 15:00 Sremice 0 : 3 Rubin
20.09.2014 11:00 Radnički 1923 0 : 2 Čukarički
20.09.2014 13:00 Indeks 0 : 2 Kabel
20.09.2014 10:00 OFK Hajduk 5 : 1 Banat
20.09.2014 10:00 Inđija 6 : 0 ŽAK
20.09.2014 10:00 Proleter 2006 1 : 2 ČSK Pivara
20.09.2014 10:00 Donji Srem 5 : 1 Radnički (NP)
20.09.2014 10:00 Radnički (SM) 3 : 1 Proleter (NS)
20.09.2014 Radnički (N) 2 1 : 0 Radnik
20.09.2014 11:00 Palilulac 1 : 2 Jedinstvo
20.09.2014 11:00 Dinamo 2 : 2 Radnički (P)
20.09.2014 Hajduk Veljko 2 : 3 Moravac Orion
20.09.2014 16:00 Sloga 5 : 0 FAP
20.09.2014 16:00 Buducnost 2 : 0 Mladost
20.09.2014 16:00 Metalac 2 : 0 Sloga
20.09.2014 10:00 Kolubara 4 : 0 Policajac
20.09.2014 11:30 Radnički (O) 1 : 0 BASK
20.09.2014 12:00 Mladenovac 1 : 0 Internacional
20.09.2014 12:00 Voždovac 2 : 0 Žarkovo
20.09.2014 12:00 Proleter 12 : 0 Budućnost
20.09.2014 12:00 Železničar 0 : 10 7. Juli
20.09.2014 10:00 Bačka 1901 5 : 0 Senta
20.09.2014 11:30 Proleter (BK) 6 : 2 Partizan (G)
20.09.2014 16:30 Borac (St) 3 : 0 Sloga (BNS)
20.09.2014 14:00 Proleter 9 : 0 Budućnost
20.09.2014 14:00 Vojvodina 1 : 7 Bečej
20.09.2014 15:00 Spartak 13 : 0 Unirea
20.09.2014 12:00 Glogonj 6 : 0 Borac (Sakule)
20.09.2014 16:00 Omladinac (O) 1 : 1 Vojvodina
20.09.2014 14:00 Badljevica 3 : 0 Lunjevac
20.09.2014 14:00 Petrijevac 0 : 3 Drugovac
20.09.2014 14:00 Omladinac 0 : 2 Crvena zvezda
20.09.2014 16:00 Borac 4 : 0 Radnik
20.09.2014 10:00 Cetinje 1 : 2 Bratstvo
20.09.2014 15:00 Mladost 8 : 0 Rudar
20.09.2014 15:00 Sutjeska 2 : 1 Zeta
20.09.2014 15:00 Ibar 0 : 0 Kom
20.09.2014 12:00 Bečej 1918 2 : 0 Vrbas
20.09.2014 12:00 Bačka 1901 0 : 7 Vojvodina
20.09.2014 12:00 Vršac 3 : 0 Indeks
20.09.2014 12:00 Radnički (S) 0 : 2 Spartak
20.09.2014 12:00 Novi Sad 3 : 1 Bačka (BP)
20.09.2014 12:00 Proleter 2006 3 : 1 Inđija
20.09.2014 12:00 Mladost Bambi 2 : 1 OFK Hajduk
20.09.2014 16:00 AS 3 : 0 Šumadija 1903
20.09.2014 11:00 Sloga 2 : 0 Rudar
20.09.2014 16:00 Vrnjačka Banja 1 : 2 Kiker
20.09.2014 13:00 Bane 0 : 2 Novi Pazar
20.09.2014 16:00 Dolina 2 : 2 Dinamo
20.09.2014 12:30 Trepča : Jošanica ND
20.09.2014 12:00 Loznica 3 : 0 Radnički
20.09.2014 12:00 Savacium 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
20.09.2014 Palilulac 0 : 7 Brodarac1947
20.09.2014 Studentski Grad 3 : 0 Komgrap
20.09.2014 Trudbenik 2 : 1 Zvezdara
20.09.2014 Siti Sport Klub 1 : 0 PKB
20.09.2014 PKB Kovilovo 4 : 1 Mladenovac
20.09.2014 GSP Polet 3 : 0 Banja
20.09.2014 Radnički (N) 2 2 : 0 Radnik
20.09.2014 Napredak 3 : 2 Timok
20.09.2014 Palilulac 1 : 3 Jagodina 2
20.09.2014 Nacional 3 : 0 Dubočica 1923
20.09.2014 Topličanin 3 : 0 Bor
20.09.2014 Dinamo 4 : 0 Radnički P
20.09.2014 Real Niš 4 : 0 Kruševac
20.09.2014 Hajduk Veljko : Moravac Orion
20.09.2014 10:00 IMT 4 : 0 Sinđelić 2012
20.09.2014 12:00 Budućnost (D) 0 : 5 IM Rakovica
20.09.2014 14:30 Zmaj 1953 2 : 3 Radnički (O)
20.09.2014 09:30 Železnik Lasta 2 : 1 Borac Ostružnica
20.09.2014 10:00 Srem 2 : 4 Novi Beograd
20.09.2014 10:00 BSK 1925 1 : 1 Milenium
20.09.2014 13:00 Bežanija 10 : 2 Baćevac
20.09.2014 14:00 Borac 2 : 0 Radnik
20.09.2014 09:30 Brodarac 1947 1 : 2 BASK
20.09.2014 10:00 Budućnost 0 : 4 BSK
20.09.2014 10:00 IM Rakovica 1 : 2 Boleč
20.09.2014 13:00 Bežanija 7 : 0 Železnik Lasta
20.09.2014 14:00 Srem 10 : 0 Grafičar
20.09.2014 10:00 TSC 1 : 0 Kikinda
20.09.2014 10:00 Bečej 1918 0 : 4 Vrbas
20.09.2014 10:00 Bačka 1901 0 : 8 FK Vojvodina
20.09.2014 10:00 Vršac 1 : 2 Indeks
20.09.2014 10:00 Radnički (S) 0 : 5 Spartak
20.09.2014 10:00 Novi Sad 2 : 7 Bačka (BP)
20.09.2014 10:00 Proleter 2006 1 : 0 Inđija
20.09.2014 10:00 Mladost Bambi 0 : 1 OFK Hajduk
20.09.2014 11:00 Kopernikus Železničar 6 : 0 Timočanin
20.09.2014 11:00 SFS Borac 1 : 2 Radnički (P)
20.09.2014 11:00 Timok 2 : 1 Hajduk Veljko
20.09.2014 16:00 AF Duljaj 2 : 1 Petlić
20.09.2014 16:00 Obilić 4 : 0 Karađorđe
20.09.2014 16:00 Mihajlovac 1934 1 : 1 Zvižd
20.09.2014 16:00 Semendria 1924 0 : 3 GFK Jasenica 1911
20.09.2014 16:00 Rudar 2 : 3 Badnjevac
20.09.2014 16:00 Presing 0 : 2 Šumadija
20.09.2014 16:00 Sloga (PM) 2 : 0 Pinkum
20.09.2014 11:00 Karaš (J) 4 : 0 Polet
20.09.2014 10:00 Jugoslavija 2 : 0 Borac (P)
20.09.2014 09:30 Stenli 4 : 4 Dinamo
20.09.2014 10:30 Proleter (M) 4 : 1 Smederevo 1924
20.09.2014 15:00 Borac 2 : 5 Dinamo 1945
20.09.2014 10:00 Banat 2 : 1 Železničar
20.09.2014 10:00 Proleter 3 : 0 Budućnost
20.09.2014 10:00 Železničar 4 : 0 7. Juli
20.09.2014 10:00 Plana 3 : 0 Vodice
20.09.2014 11:00 Šumadija 1903 3 : 1 Sloga
20.09.2014 11:00 Bubamara 1 : 0 AS
20.09.2014 11:00 Radnički 7 : 0 Vrnjačka Banja
20.09.2014 11:00 Apolon 2 : 0 Apolon 4
20.09.2014 16:00 Šabac 5 : 0 Jedinstvo
20.09.2014 16:00 Senjak 2 : 1 Železničar
20.09.2014 10:00 Savacijum 2 : 2 Budućnost Krušik 2014
20.09.2014 16:00 Mačva 2005 6 : 2 Mačva
20.09.2014 16:30 Mladost (L) 0 : 2 Mladost Radost
20.09.2014 16:30 Dragačevo 2 : 0 Takovo
20.09.2014 10:00 Jedinstvo 0 : 1 OFK Atletiko
20.09.2014 10:00 POFK Savacium : Donjošorac
20.09.2014 12:00 Radnički : Jelen
20.09.2014 11:00 Homoljac 13 : 0 RSK
20.09.2014 10:00 Senta 2 : 1 Spartak
20.09.2014 09:00 Avala 1 : 2 Beograd 1929
20.09.2014 10:00 Internacional 1 : 1 Hajduk
20.09.2014 10:00 PKB 0 : 2 Balkan
20.09.2014 10:30 Trudbenik 5 : 1 Lepušnica
20.09.2014 Sremcica 1 : 4 Turbina
20.09.2014 Radnički 2 : 0 Lokomotiva
20.09.2014 Fer Plej 0 : 5 Obrenovac 1905
20.09.2014 Stepojevac Vaga 0 : 2 Futsal Kolubara
20.09.2014 10:00 Arena Su 13 : 0 Obilić
20.09.2014 10:00 Čoka 1 : 1 TSC
20.09.2014 Sampion 5 : 2 Zeleznicar
20.09.2014 Jedinstvo 2 6 : 0 Ribnica
20.09.2014 12:00 Budućnost-Krušik 2 3 : 0 OFK Osecina
20.09.2014 10:00 Omladinac 2 : 3 Radnicki
20.09.2014 Budućnost-Krušik 1 2 : 3 Jedinstvo 1
20.09.2014 16:30 Metalac 2 : 0 Sloboda
20.09.2014 16:30 Mladost 1 : 2 Čačak 94
20.09.2014 16:30 Borac 2 2 : 8 Gaučosi
20.09.2014 16:30 Borac 1 6 : 1 Guča
20.09.2014 16:30 Srpski Orlovi 0 : 5 Bubamara
20.09.2014 11:00 Pazar Juniors 3 : 1 Rudar
20.09.2014 11:00 OFK Ras 0 : 1 Trepča
20.09.2014 11:00 ND 2011 0 : 1 Kosmet
20.09.2014 11:00 Tutin 6 : 0 Kolasin
20.09.2014 BASK 0 : 4 Crvena zvezda
20.09.2014 Radnički Obrenovac 0 : 6 OFK Beograd
20.09.2014 Bežanija 0 : 6 Kolubara
20.09.2014 Partizan 2 : 0 Čukarički
20.09.2014 Sindjelić 2 : 3 BSK Borča
20.09.2014 Teleoptik 3 : 4 Rad
20.09.2014 Zemun 1 : 2 Voždovac
20.09.2014 Sindjelić 2012 0 : 10 Ada
20.09.2014 Zmaj 1953 0 : 4 Radnicki (NB)
20.09.2014 Milutinac 2 : 0 Budućnost (D)
20.09.2014 Dominus 3 : 1 Fer Plej 06
20.09.2014 Studentski Grad 0 : 5 BSK 1925
20.09.2014 Šumadinac 1 : 1 Brodarac
20.09.2014 Srem Jakovo 5 : 3 IMT
20.09.2014 Rušanj 0 : 8 Internacional
20.09.2014 Banja 4 : 0 Crvena Zvezda MML
20.09.2014 Zmajevi 4 : 1 Zvezdara
20.09.2014 Poštar 0 : 3 Balkan
20.09.2014 Hajduk 1 : 2 PKB Kovilovo
20.09.2014 Atakante 2 : 4 Torlak
20.09.2014 Lepušnica 1 : 3 OLE
20.09.2014 Sremčica 0 : 7 FSFV
20.09.2014 Napredak 3 : 0 Borac
20.09.2014 Sećeranac Ada 7 : 0 Milenium
20.09.2014 Lokomotiva 2 : 2 Resnik
20.09.2014 Železničar 7 : 1 Policajac
20.09.2014 10:00 Kosmaj 1 : 3 OFK Beograd B
20.09.2014 13:00 Obrenovac 1905 1 : 3 011 B
20.09.2014 16:30 Boleč 3 : 0 Sopot
20.09.2014 Luk 0 : 8 Podrinje
20.09.2014 Sity Sport Club 1 : 4 Bežanija
20.09.2014 Rad 11 : 2 BSK 1925
20.09.2014 Selo Mladenovac 0 : 5 Crvena zvezda
20.09.2014 Fair Play 06 7 : 0 Vinča
20.09.2014 OFK Beograd 5 : 0 Voždovac
20.09.2014 Dominus 6 : 1 Teleoptik
20.09.2014 Vrčin 1 : 4 Crvena zvezda
20.09.2014 Rad 4 : 0 Fair Play 06
20.09.2014 OFK Beograd 1 : 0 Voždovac

Rukomet

20.09.2014 19:00 Jugović 30 : 35 Železničar 1949
20.09.2014 18:00 Partizan 33 : 30 Planinka Prolom voda
20.09.2014 18:30 Metaloplastika 24 : 22 Rudar
20.09.2014 17:30 Crvena Zvezda 29 : 26 Požarevac
20.09.2014 19:00 Napredak 32 : 24 PKB
20.09.2014 19:00 Dinamo 23 : 22 Zlatar
20.09.2014 18:00 Sloga 36 : 12 Jagodina
20.09.2014 20:00 Vrbas 33 : 24 Metalac
20.09.2014 19:00 Mokra Gora 27 : 24 Morava
20.09.2014 19:00 BSK Heba 30 : 24 Vranje 1957
20.09.2014 19:00 ORK Vlasotince 17 : 27 Dubočica 54
20.09.2014 Mladost 1949 32 : 31 Hajduk Veljko
20.09.2014 20:30 Metalac 24 : 23 Nova Pazova
20.09.2014 19:00 Jedinstvo 33 : 33 Hercegovina
20.09.2014 17:00 Vladimirovac 36 : 21 Mladost
20.09.2014 19:00 ŽSK 39 : 29 Banatski Karlovac
20.09.2014 Sportski Centar Voždovac 2012 35 : 25 Loznica
20.09.2014 Studentski grad 15 : 30 Obilić
20.09.2014 Primus 30 : 19 Sloga
20.09.2014 Novi Beograd 26 : 21 Rekreativo
20.09.2014 Partizan 2 27 : 30 Bask Soko
20.09.2014 Smederevo 29 : 28 Sindjelić
20.09.2014 19:00 Potisje Pleteks 30 : 34 Radnički (JT)
20.09.2014 19:00 Radnički (K) 33 : 38 Vrbas Karneks 2
20.09.2014 Jedinstvo 1974 20 : 25 Metaloplastika 2
20.09.2014 Kosmaj : Mačva
20.09.2014 Zemun 1957 32 : 24 Dorćol
20.09.2014 Ub 28 : 22 Prva Iskra Barič
20.09.2014 Mladost 16 : 40 Radnički
20.09.2014 Omladinac (I) 41 : 9 Gaj
20.09.2014 Dolovo 44 : 15 Spartak
20.09.2014 Glogonj 20 : 29 Mladost (O)
20.09.2014 Omladinac (D) 23 : 25 Mladost (V)
20.09.2014 19:00 Rusin 25 : 35 Grafičar (B)
20.09.2014 19:00 Sonta 30 : 25 Sombor
20.09.2014 19:00 Vojput 2 23 : 35 Dalmatinac
20.09.2014 Partizan (I) 24 : 40 Gradnulica
20.09.2014 Naftagas : Napredak
20.09.2014 Crvena Zvezda 2 34 : 20 Senta
20.09.2014 Partizan (H) 20 : 31 Jedinstvo
20.09.2014 19:00 Krivaja 41 : 35 Zrinjski
20.09.2014 19:00 Sloboda 26 : 22 Izviđač
20.09.2014 19:00 Derventa 28 : 23 Lokomotiva
20.09.2014 19:00 Konjuh 30 : 23 Prijedor
20.09.2014 15:00 Meshkov Brest 28 : 29 Zagreb
20.09.2014 16:00 MKB-MVM Veszprém 33 : 21 Metalurg
20.09.2014 18:00 Tatran Prešov 36 : 30 Vojvodina
20.09.2014 18:00 Kikinda 26 : 19 Železničar
20.09.2014 Požarevac 18 : 17 Mladi Radnik
20.09.2014 Voždovac 1955 40 : 26 ORK Loznica
20.09.2014 Sloga 40 : 17 Radnički
20.09.2014 Kučevo 34 : 25 ORK Beograd
20.09.2014 Loznica grad 27 : 21 Junior 2
20.09.2014 Mladost 29 : 20 Halas Jožef
20.09.2014 Srem 26 : 29 Vrbas
20.09.2014 Spartak 17 : 20 Temerin
20.09.2014 Ravangrad 28 : 26 Petrovaradin
20.09.2014 Apatin 15 : 29 Sloven
20.09.2014 Pančevo 28 : 17 Radnički
20.09.2014 Jadran 25 : 16 Jedinstvo
20.09.2014 Naftagas 24 : 22 Gradnulica
20.09.2014 Dolovo 25 : 20 Laki
20.09.2014 Partizan 28 : 32 Tikvara
20.09.2014 Miletić 28 : 8 Jabuka 95
20.09.2014 Želja 29 : 33 Mladost
20.09.2014 Niška Banja 43 : 24 Žitorađa
20.09.2014 Vlasotince 18 : 21 Radan
20.09.2014 Remesiana 12 : 20 Dubočica
20.09.2014 Morava Han 16 : 39 Naisa 2
20.09.2014 Aleksinac 18 : 35 Jastrebac
20.09.2014 Mladost 22 : 16 Sloga
20.09.2014 Mokrin 28 : 9 Obilić
20.09.2014 Lehel 4 : 29 Senta
20.09.2014 Rusin 18 : 29 Mladost 2
20.09.2014 Sonta 23 : 28 Temerin 2
20.09.2014 Hajduk 14 : 20 Deronje
20.09.2014 Železničar 2 21 : 39 Klenak 09
20.09.2014 Odžaci 22 : 25 Cepelin
20.09.2014 Eret : Radnički

Futsal

20.09.2014 19:30 Bečej 2 : 1 Vranje
20.09.2014 19:00 SAS 4 : 2 Nova Pazova
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu