XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 145 utakmica za dan
Sreda, 13 Maj 2015

Fudbal

13.05.2015 17:00 Radnički (N) 1 : 0 Borac
13.05.2015 17:00 Novi Pazar 1 : 0 Voždovac
13.05.2015 18:00 Napredak 0 : 2 Partizan
13.05.2015 17:00 Spartak 3 : 2 Donji Srem
13.05.2015 19:00 Vojvodina 2 : 0 Rad
13.05.2015 16:00 Jagodina 0 : 1 Čukarički
13.05.2015 18:00 Crvena zvezda 1 : 2 Radnički 1923
13.05.2015 17:00 Mladost 4 : 2 OFK Beograd
13.05.2015 17:00 Radnik 2 : 0 Inđija
13.05.2015 17:00 Bačka (BP) 3 : 1 Metalac (GM)
13.05.2015 17:00 Javor Matis 2 : 0 Kolubara
13.05.2015 17:00 Mačva 2 : 3 Sloboda
13.05.2015 17:00 Sindjelić 3 : 2 Moravac Orion
13.05.2015 17:00 Jedinstvo Putevi 3 : 1 Sloga (K)
13.05.2015 17:00 Proleter 0 : 1 BSK Borča
13.05.2015 17:00 Sloga (PM) 2 : 3 Bežanija
13.05.2015 16:30 Rudar (Bresnica) 3 : 3 Trepča
13.05.2015 16:30 Zlatar 3 : 0 Radjevac
13.05.2015 16:30 Lepušnica 1 : 3 Baćevac
13.05.2015 16:30 Vrčin 1 : 0 Jedinstvo
13.05.2015 16:30 Stepojevac Vaga 1 : 0 PKB
13.05.2015 16:30 Boleč 1 : 3 Sremčica
13.05.2015 16:30 Grafičar 0 : 0 Balkan Mirijevo
13.05.2015 16:30 Lokomotiva 3 : 0 Železničar
13.05.2015 16:30 Radnički (NB) 1 : 0 Zvezdara
13.05.2015 16:30 Vinča 1 : 3 Šumadija
13.05.2015 16:30 Banja 6 : 4 Junkovac
13.05.2015 16:30 Vitlina-Bokanja 2 : 1 Partizan (D)
13.05.2015 16:30 Borac 1 : 2 Karađorđe
13.05.2015 16:30 BSK 1 : 1 Omladinac
13.05.2015 16:30 Šumadinac (N) 2 : 1 Šatornja
13.05.2015 16:30 Prvi srpski ustanak 4 : 2 Šumadinac (S)
13.05.2015 17:30 OFK Bratstvo 2 : 3 Kušiljevo
13.05.2015 17:30 Mladi radnik 2 : 0 Mladost (D)
13.05.2015 17:30 Bratstvo 10 : 4 Napredak (Z)
13.05.2015 17:30 Sloga (V) 3 : 2 Napredak (D)
13.05.2015 17:30 Mladost (K) 1 : 2 Morava
13.05.2015 17:30 Budućnost 3 : 2 OFK Tekstilac
13.05.2015 17:30 Sloga (DV) 2 : 1 Morava 1918
13.05.2015 17:30 Mladost (J) 2 : 1 BSK
13.05.2015 16:30 Dunđerski 3 : 0 Kaćuša
13.05.2015 16:30 Nikodije Stojanović Tatko 2 : 1 Svetlost
13.05.2015 16:30 Topličanin 7 : 0 Borac
13.05.2015 16:30 Polet 3 : 7 Dobrič
13.05.2015 16:30 Mladost 1982 3 : 0 Omladinac
13.05.2015 16:30 Trbunje 3 : 1 Kosovac
13.05.2015 16:30 Partizanski put 1 : 5 Jastrebac
13.05.2015 16:30 Jug Bogdan 2 : 1 Real
13.05.2015 17:00 Jastrebac 2 : 2 Mačkovac
13.05.2015 17:00 Naupare 2 : 4 Mladost
13.05.2015 17:00 Sloga (D) 3 : 5 13. April
13.05.2015 17:00 Sloga (Ć) 3 : 0 Gornji Stepoš
13.05.2015 17:00 Čitluk 2 : 1 Mladi radnik
13.05.2015 17:00 Šanac 3 : 0 Trudbenik
13.05.2015 17:00 Vinogradar 8 : 1 Omladinac
13.05.2015 17:00 Gradina 1 : 3 Bošnjane
13.05.2015 17:00 Jedinstvo 1936 0 : 2 Blagotin
13.05.2015 17:00 Mladost 1 : 0 OFK Futog
13.05.2015 17:30 Vulturul 1 : 1 Jugoslavija
13.05.2015 17:30 Jedinstvo Stević 2 : 3 Vojvodina
13.05.2015 17:30 Partizan (G) 1 : 0 BAK
13.05.2015 17:30 Crvena zvezda 3 : 2 Sloga (BNS)
13.05.2015 17:30 Hajdučica 1 : 4 Polet
13.05.2015 17:30 Radnički (B) 1 : 0 Omladinac (D)
13.05.2015 17:30 Mladost (O) 1 : 0 Mladost (V)
13.05.2015 17:30 Budućnost (A) 1 : 0 Slavija
13.05.2015 16:30 Begej 2 : 0 Zadrugar
13.05.2015 16:30 Vojvodina (B) 6 : 2 Krajina
13.05.2015 16:30 Radnički 1911 4 : 1 Naftagas
13.05.2015 16:30 Vojvodina 1928 5 : 0 Napredak
13.05.2015 16:30 Vojvodina (NM) 6 : 1 Bilećanin
13.05.2015 16:30 Crvena zvezda 2 : 0 Borac
13.05.2015 16:30 Radnički Zrenjanin 1 : 1 ŽAK
13.05.2015 16:30 Mladost 2 : 3 Omladinac
13.05.2015 16:30 Morava 0 : 0 Budućnost (P)
13.05.2015 16:30 OFK Brzi Brod 2 : 4 Aluminjum
13.05.2015 16:30 Proleter (DV) 0 : 3 Jedinstvo
13.05.2015 16:30 Palilulac 2 : 2 Vrtište
13.05.2015 16:30 Budućnost (PK) 1 : 2 Crvena zastava
13.05.2015 16:30 Proleter (M) 4 : 1 Rudar
13.05.2015 16:30 Mladost 3 : 1 Radnički 1936
13.05.2015 17:00 Zvečan 2 : 0 Kopaonik
13.05.2015 17:00 Železničar 1 : 0 Fruškogorac
13.05.2015 16:30 Sloga 2 : 1 Ratar
13.05.2015 16:30 Pobeda 1976 2 : 5 Polet (V)
13.05.2015 16:30 Kraljevo 6 : 3 Vukašinovac
13.05.2015 16:30 Crvena Zvezda 4 : 1 Jedinstvo GVD
13.05.2015 16:30 Polet (R) 1 : 1 Jastrebac
13.05.2015 16:30 OFK Draževac 6 : 1 Gredetin
13.05.2015 17:00 Graničar 3 : 0 Samarinovac
13.05.2015 17:00 Srbovo 1 : 0 Smedovac
13.05.2015 17:00 Urovica 1 : 0 OFK Sikole
13.05.2015 17:00 Polet 4 : 0 OFK Tamnič
13.05.2015 17:00 Malajnica 1 : 5 BSK 1934
13.05.2015 17:00 Miloševo 5 : 0 Ratar
13.05.2015 17:00 Kovilovo 0 : 1 Čubra
13.05.2015 17:00 Egeta 6 : 1 Velika Vrbica
13.05.2015 17:00 Brezova 3 : 2 Dedinje Junajted
13.05.2015 17:00 Rudar 2012 1 : 7 OFK Rogača
13.05.2015 17:00 OFK Slatina 3 : 8 Mladost
13.05.2015 17:00 Ropočevo 3 : 4 Drlupa
13.05.2015 17:00 Bratstvo 1 : 3 Jezero
13.05.2015 17:00 Zabjelo 2 : 1 Radnički
13.05.2015 17:00 Ibar 2 : 1 Jedinstvo
13.05.2015 17:00 Arsenal 3 : 0 Cetinje
13.05.2015 17:00 Iskra 0 : 1 Kom
13.05.2015 17:00 Dečić 2 : 1 Igalo
13.05.2015 17:00 Zvijezda Gradačac 2 : 1 Drina
13.05.2015 17:00 Sloboda 2 : 0 Borac
13.05.2015 17:00 Vitez 3 : 1 Velež
13.05.2015 17:00 Željezničar 4 : 0 Mladost
13.05.2015 17:00 Radnik 0 : 2 Sarajevo
13.05.2015 18:30 Zrinjski 5 : 0 Travnik
13.05.2015 17:00 Slavija 0 : 1 Čelik
13.05.2015 18:00 Široki Brijeg 1 : 1 Olimpic
13.05.2015 16:30 Gomionica 2 : 4 Karanovac
13.05.2015 16:30 Sloga (T) 2 : 2 Lauš
13.05.2015 16:30 Mladost (S) 4 : 1 FSA
13.05.2015 16:30 Ravan 3 : 1 Progres
13.05.2015 16:30 Budućnost 2 : 0 Brdo
13.05.2015 16:30 Naprijed Horizont 2 : 0 Dubrave
13.05.2015 16:30 Sloga (S) 4 : 1 Mladost (KV)
13.05.2015 16:30 Potkozarje 4 : 2 Lijevče
13.05.2015 17:30 Dinamo 3 : 0 Slavija
13.05.2015 10:00 Crvena zvezda 2 : 3 Partizan
13.05.2015 12:00 Vojvodina 6 : 0 Kikinda
13.05.2015 11:00 Bane 0 : 3 AS
13.05.2015 Kosmet 3 : 0 Pionir 028
13.05.2015 11:00 ND 2011 0 : 3 Pazar Juniors
13.05.2015 16:00 Zemun 2 : 4 Crvena zvezda
13.05.2015 13:00 Partizan 9 : 0 Kolubara
13.05.2015 17:30 Borac 1 : 1 Zuce
13.05.2015 17:30 Sinđelić 2 : 3 BUSK

Rukomet

13.05.2015 19:00 Spartak Vojput 30 : 19 Metaloplastika
13.05.2015 20:00 Jugović 23 : 28 Partizan
13.05.2015 19:00 Planinka 39 : 21 Kolubara
13.05.2015 18:30 Železničar 1949 27 : 22 Požarevac
13.05.2015 19:00 Rudar 23 : 21 Crvena Zvezda
13.05.2015 19:00 Hajduk Veljko 31 : 28 ORK Vlasotince
13.05.2015 19:00 Trepča 20 : 27 Šamot 65
13.05.2015 19:00 Radnički 1958 35 : 26 Hajduk
13.05.2015 20:00 Hidroelektrana 29 : 19 Arilje 2
13.05.2015 Metalac 25 : 27 Mladost (NP)
13.05.2015 Topličanin 21 : 35 Kučevo
13.05.2015 Bor RTB 19 : 29 Pančevo
GAJA14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
simeontm i još 3 korisnika su tipovali utakmicu