XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 189 utakmica za dan
Sreda, 20 Maj 2015

Fudbal

20.05.2015 20:30 Čukarički 1 : 0 Partizan
20.05.2015 17:00 Timočanin 1 : 0 Ozren
20.05.2015 16:30 Radnički (P) 1 : 1 Trstenik PPT
20.05.2015 17:00 Sloga 3 : 1 OFK Bor
20.05.2015 16:30 Hajduk Veljko 1 : 3 Timok
20.05.2015 17:00 Sinđelić 4 : 2 Đerdap
20.05.2015 17:00 Dinamo 2 : 1 Radnički (S)
20.05.2015 16:30 Tabane 1970 1 : 1 Kopaonik
20.05.2015 16:30 Radan 2 : 1 Car Konstantin
20.05.2015 16:30 ČSK Pivara 3 : 1 Dinamo
20.05.2015 16:30 Sloga 1 : 0 Dunav
20.05.2015 16:30 Banat 1 : 2 Radnički (SM)
20.05.2015 16:30 Cement 1 : 0 Dolina
20.05.2015 16:30 Radnički (Š) 7 : 1 Radnički (S)
20.05.2015 16:30 Bačka 1901 2 : 0 Senta
20.05.2015 16:30 Radnički (NP) 8 : 0 Tekstilac
20.05.2015 16:30 PIK Prigrevica 2 : 2 Vršac
20.05.2015 16:30 GSP Polet 0 : 0 Brodarac 1947
20.05.2015 16:30 Teleoptik 2 : 0 Žarkovo
20.05.2015 16:30 Turbina 3 : 1 Sopot
20.05.2015 16:30 Budućnost 1 : 2 Zemun
20.05.2015 16:30 Radnički (O) 5 : 1 Hajduk
20.05.2015 16:30 IMT 0 : 2 IM Rakovica
20.05.2015 16:30 BASK 1 : 1 Dorćol
20.05.2015 16:30 Srem 0 : 1 Železnik Lasta
20.05.2015 17:00 Dragocvet 2 : 3 Župa
20.05.2015 17:00 FUD 1 : 0 Lugomir
20.05.2015 17:00 Rembas 0 : 3 Jedinstvo
20.05.2015 17:00 Levač 0 : 0 Temnić 1924
20.05.2015 17:00 Juhor 2 : 2 Kosanica
20.05.2015 17:00 Trajal 2 : 4 Žitorađa
20.05.2015 17:00 Poljoprivrednik 4 : 1 Jedinstvo (M)
20.05.2015 17:00 Dunav 2 : 1 Rudar Alpos
20.05.2015 17:00 Brodoremont 1 : 0 Rudar (B)
20.05.2015 17:00 Rudar (P) 2 : 1 Pukovac
20.05.2015 17:00 BSK Bogovina 8 : 0 Nemetali
20.05.2015 17:00 Brestovac 1946 0 : 3 Rtanj
20.05.2015 17:00 Svrljig 2 : 0 Bukovik
20.05.2015 17:00 Kablovi 2 : 0 Napredak
20.05.2015 17:00 Moravica 3 : 1 Bučje
20.05.2015 17:00 SFK Morava 4 : 3 Lužnica
20.05.2015 17:00 Pusta Reka 3 : 0 Vlasina
20.05.2015 17:00 Jedinstvo (B) 6 : 0 Sloboda
20.05.2015 17:00 Balkanski 2 : 0 Nebeski andjeli
20.05.2015 17:00 Mladost 3 : 0 Bobište
20.05.2015 17:00 BSK Bujanovac 3 : 2 Sloga
20.05.2015 17:00 Jedinstvo (BP) 0 : 2 Jablanica
20.05.2015 16:30 LSK Laćarak 2 : 0 Budućnost
20.05.2015 16:30 Borac 3 : 5 Jugović
20.05.2015 10:00 Index 0 : 4 Ljukovo
20.05.2015 16:30 Hajduk 3 : 1 Omladinac
20.05.2015 16:30 Jedinstvo (SP) 4 : 0 Mladost
20.05.2015 16:30 ŽSK 3 : 0 Kabel
20.05.2015 16:30 Kupinovo 3 : 1 Sremac Vojka
20.05.2015 16:30 Sloga 4 : 0 Crvena zvezda
20.05.2015 16:30 Preporod 6 : 3 ŽAK
20.05.2015 16:30 OFK Odžaci 4 : 0 OFK Vrbas
20.05.2015 16:30 Tavankut 1 : 0 Srbobran
20.05.2015 16:30 TSC 3 : 1 Tisa
20.05.2015 10:00 Subotica 7 : 1 Jadran
20.05.2015 16:30 Mladost (T) 9 : 1 Borac
20.05.2015 16:30 Polet 4 : 3 Zadrugar
20.05.2015 16:30 Bačka (P) 3 : 2 OFK Mladost APA
20.05.2015 16:30 Vršac United 2 : 3 Radnički (S)
20.05.2015 16:30 Jedinstvo (NB) 5 : 1 Borac (Sakule)
20.05.2015 16:30 Borac (Starčevo) 2 : 2 Radnički (K)
20.05.2015 16:30 Kozara 3 : 4 Jedinstvo (BK)
20.05.2015 16:30 Budućnost 1 : 1 Sloboda
20.05.2015 16:30 Železničar 1 : 0 Mladost (L)
20.05.2015 16:30 OFK Kikinda 0 : 0 Sloga
20.05.2015 16:30 Proleter 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
20.05.2015 16:30 Kačer 4 : 1 OFK Divci
20.05.2015 17:00 Tvrdjava 4 : 1 Maglić
20.05.2015 17:00 Bečej 1918 3 : 2 Borac
20.05.2015 17:00 Obilić 1 : 0 Stari Grad
20.05.2015 17:00 Kulpin 2 : 2 Budućnost
20.05.2015 17:00 Titel 3 : 0 Mladost Radost
20.05.2015 17:00 Krila Krajine 5 : 1 Proleter
20.05.2015 17:00 Vojvodina 4 : 3 Hajduk
20.05.2015 17:00 Mladost 3 : 1 Sutjeska
20.05.2015 17:30 TSK 2 : 3 Susek
20.05.2015 17:30 OFK Slavija 3 : 0 Tatra
20.05.2015 17:30 Sofeks 1 : 1 Fruškogorski partizan
20.05.2015 17:30 Petrovaradin 0 : 1 OFK Sirig
20.05.2015 17:30 Jedinstvo 3 : 1 Mladost
20.05.2015 17:30 Dinamo 1 : 5 Vinogradar
20.05.2015 17:30 Proleter 0 : 4 Veternik
20.05.2015 17:30 OFK Futog 3 : 2 Šajkaš 1908
20.05.2015 17:30 Njegoš 3 : 2 Obilić
20.05.2015 17:30 Sloga 4 : 2 Eđšeg
20.05.2015 17:30 Vinogradar 3 : 2 Panonija IM Topola
20.05.2015 17:30 Radnički 1905 4 : 0 Krivaja
20.05.2015 17:30 Bajša 9 : 0 Palić
20.05.2015 17:30 Bačka 1 : 0 Olimpija
20.05.2015 17:30 Potisje 3 : 1 Čoka
20.05.2015 17:30 Vulturul 1 : 0 BAK
20.05.2015 17:00 Palilula 4 : 5 Borac (T)
20.05.2015 17:00 Naisus 2 : 1 Rutevac
20.05.2015 16:30 Poreč 3 : 0 Majdanpek
20.05.2015 17:30 Partizan 3 : 0 Napredak
20.05.2015 17:30 Ursule 2 : 1 Morava
20.05.2015 17:30 Kolare 2 : 1 Zenit
20.05.2015 17:30 Juhor 4 : 2 Vinorača
20.05.2015 17:30 Vinogradar 3 : 2 Resavac
20.05.2015 17:30 Blagotin 5 : 0 Crni Vrh
20.05.2015 17:30 Kupinovac 2 : 1 Mladost
20.05.2015 17:30 Radnički 4 : 3 Javor
20.05.2015 17:30 Hajduk 6 : 1 Napredak (St)
20.05.2015 17:30 Polet 3 : 2 OFK Batinac
20.05.2015 17:30 Rudar (P) 7 : 3 Moravac
20.05.2015 17:30 Rudar (S) 2 : 2 Napredak (Sv)
20.05.2015 17:30 Šumadija 3 : 2 Istok 63
20.05.2015 17:30 Mladost (S) 2 : 1 Resavac
20.05.2015 17:30 Drina 3 : 2 Budućnost
20.05.2015 17:30 Radnički Šabački 4 : 2 Sloga
20.05.2015 17:30 Gorki 7 : 1 Milicionar
20.05.2015 17:30 Mladi Borac 2 : 3 Radnik
20.05.2015 17:30 Napredak 3 : 2 Cer
20.05.2015 17:30 Partizan 2 : 0 Proleter
20.05.2015 17:30 Duško 1 : 2 Budućnost
20.05.2015 17:30 Čobanče 3 : 2 Mladost (DB)
20.05.2015 17:30 Sloga (LŠ) 5 : 2 7. Juli
20.05.2015 17:30 Stolice 1 : 0 Sloga (S)
20.05.2015 17:30 Velika Reka 1 : 1 Cer
20.05.2015 11:00 Studenac 3 : 1 Borac
20.05.2015 17:00 Bačka 1 : 0 RFK NS 1921
20.05.2015 17:00 Fruškogorac 2 : 4 Omladinac
20.05.2015 17:00 Sremac Beomal 3 : 3 Čenej
20.05.2015 17:00 Železničar 6 : 1 Centar
20.05.2015 17:00 Srbovo 0 : 2 Urovica
20.05.2015 17:30 Jezava 1 : 2 Vučak
20.05.2015 17:30 Hajduk Veljko 1934 1 : 1 Skobalj
20.05.2015 16:30 Vrbovac 2 : 5 Borac 1932
20.05.2015 17:30 Omladinac (S) 5 : 3 Badljevica
20.05.2015 17:30 Karađorđe 4 : 0 Galeb
20.05.2015 17:30 Jevremovac 3 : 0 Vojvoda Stepa Stepanović
20.05.2015 17:30 Mladost (PP) 3 : 1 Pričinović
20.05.2015 17:30 Vlašić 4 : 0 Sloga Trgošped
20.05.2015 17:30 Mladost (Z) 2 : 1 Trešnjevka
20.05.2015 17:30 Radnički (K) 3 : 3 Cerić
20.05.2015 17:30 Mrovska 2 : 0 Volujac
20.05.2015 17:30 Sloga (K) 1 : 1 Dobrava
20.05.2015 17:00 Dunavac 3 : 0 Stig 1955
20.05.2015 16:00 Radnički 1 : 1 Zvijezda Brgule
20.05.2015 16:30 Potkozarje 3 : 0 Sloga (T)
20.05.2015 17:00 FSA 6 : 3 Ravan
20.05.2015 17:00 LASK Crvena zvezda 3 : 1 Napredak
20.05.2015 11:00 Novi Pazar 2 : 3 OFK Beograd
20.05.2015 13:00 Brodarac 1 : 1 Crvena zvezda
20.05.2015 09:00 Internacional 0 : 1 Voždovac
20.05.2015 09:30 Radnički (NB) 3 : 0 Kolubara
20.05.2015 10:00 Jedinstvo 1 : 2 BASK
20.05.2015 11:00 Lokomotiva 2 : 2 Bežanija
20.05.2015 16:00 Policajac 5 : 0 PKB
20.05.2015 17:30 Mladenovac 1 : 3 Radnički (O)
20.05.2015 18:00 Zemun 5 : 0 Sinđelić
20.05.2015 17:30 C.zvezda 1 : 3 Sloga (BNS)
20.05.2015 12:00 Vojvodina 3 : 0 Proleter 2006
20.05.2015 10:00 Borac Ostružnica 4 : 1 Budućnost (D)
20.05.2015 11:00 Radnički (O) 4 : 3 IM Rakovica
20.05.2015 12:00 Železnik Lasta 6 : 3 Srem
20.05.2015 12:00 Bežanija 5 : 3 Heroj 1925
20.05.2015 10:00 FK Vojvodina 6 : 0 Proleter 2006
20.05.2015 Mokra Gora 8 : 2 Granit
20.05.2015 13:00 Trudbenik 3 : 3 Palilulac
20.05.2015 14:00 Sinđelić 7 : 1 Avala
20.05.2015 17:00 Vinča 0 : 1 Internacional
20.05.2015 17:00 Hajduk 2 : 5 Crvena Zvezda MML
20.05.2015 17:00 PKB Kovilovo 9 : 0 Balkan
20.05.2015 18:00 Lepušnica 1 : 3 PKB
20.05.2015 Požega 2 : 2 Šumadija 1903
20.05.2015 17:00 Institut 1 : 2 BSK 1925
20.05.2015 17:30 Radnicki (NB) 2 : 0 Budućnost (D)
20.05.2015 19:45 Ada 6 : 4 Studentski Grad
20.05.2015 19:30 IMT 2 : 5 Fer Plej 06
20.05.2015 20:30 Tempo 3 : 2 Srem Jakovo
20.05.2015 10:00 Atakante 3 : 0 Rušanj
20.05.2015 10:00 Torlak 3 : 0 Crvena Zvezda MML
20.05.2015 11:30 Balkan 4 : 0 Hajduk
20.05.2015 12:00 Internacional 3 : 0 GSP Polet
20.05.2015 12:00 Zvezdara 2 : 5 PKB Kovilovo
20.05.2015 13:00 OLE 3 : 0 Banja
20.05.2015 17:00 Zmajevi 3 : 2 Poštar

Košarka

20.05.2015 Partizan NIS 89 : 80 Konstantin
20.05.2015 Tamiš 58 : 81 FMP
20.05.2015 Metalac Farmakom 83 : 57 Vojvodina Srbijagas
20.05.2015 Mega Leks 86 : 90 Crvena zvezda Telekom

Rukomet

20.05.2015 19:00 Priboj 30 : 25 Župa 54
20.05.2015 18:30 Radnički (K) 26 : 28 Potisje Pleteks
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu