XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 461 utakmica za dan
Subota, 9 Maj 2015

Fudbal

09.05.2015 17:00 OFK Beograd 0 : 0 Radnički (N)
09.05.2015 17:00 Radnički 1923 2 : 3 Mladost
09.05.2015 17:00 Donji Srem 1 : 2 Vojvodina
09.05.2015 19:00 Partizan 1 : 0 Spartak
09.05.2015 17:00 Voždovac 1 : 0 Napredak
09.05.2015 19:00 Borac 1 : 0 Novi Pazar
09.05.2015 17:00 Bežanija 0 : 0 Radnik
09.05.2015 17:00 BSK Borča 3 : 2 Sloga (PM)
09.05.2015 17:00 Sloga (K) 3 : 2 Proleter
09.05.2015 17:00 Moravac Orion 2 : 1 Jedinstvo Putevi
09.05.2015 17:00 Sloboda 1 : 0 Sindjelić
09.05.2015 17:00 Kolubara 1 : 0 Mačva
09.05.2015 19:00 Metalac (GM) 1 : 3 Javor Matis
09.05.2015 17:00 Inđija 2 : 0 Bačka (BP)
09.05.2015 16:30 Loznica 2 : 0 Bane
09.05.2015 16:30 Šumadija 0 : 0 Polet
09.05.2015 16:30 Smederevo 1924 2 : 2 GFK Jasenica 1911
09.05.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Karađorđe
09.05.2015 16:30 Budućnost Krušik 2014 3 : 1 Rudar
09.05.2015 16:30 Sloga 2 : 1 Timočanin
09.05.2015 16:30 Sinđelić 5 : 0 OFK Bor
09.05.2015 16:30 Dinamo 2 : 0 Timok
09.05.2015 16:30 Tabane 1970 0 : 1 Đerdap
09.05.2015 16:30 Sloga 4 : 1 Dinamo
09.05.2015 16:30 Banat 0 : 2 ČSK Pivara
09.05.2015 16:30 Cement 0 : 1 Dunav
09.05.2015 16:30 Radnički (Š) 0 : 3 Radnički (SM)
09.05.2015 16:30 Bačka 1901 4 : 0 Dolina
09.05.2015 16:30 Radnički (NP) 6 : 0 Radnički (S)
09.05.2015 16:30 Vršac 5 : 1 Tekstilac
09.05.2015 16:30 Teleoptik 1 : 0 Brodarac 1947
09.05.2015 16:30 IMT 0 : 5 Zemun
09.05.2015 11:30 BASK 3 : 0 Hajduk
09.05.2015 16:30 Takovo 1 : 1 Vodojaža
09.05.2015 15:00 Metalac 1 : 1 Braća Vuković
09.05.2015 16:30 Omladinac 3 : 0 Trepča
09.05.2015 16:30 Partizan 1 : 0 Rudar (Bresnica)
09.05.2015 16:30 Mokra Gora 2 : 1 Slavija
09.05.2015 16:30 Gruža 0 : 1 Borac
09.05.2015 16:30 Morava 2 : 1 Homoljac
09.05.2015 16:30 Sevojno 2 : 0 OFK Osečina
09.05.2015 16:30 Radnički (V) 1 : 1 Polimlje
09.05.2015 16:30 Ribnica 0 : 1 Zlatibor
09.05.2015 16:30 FUD 2 : 1 Župa
09.05.2015 16:30 Levač 3 : 2 Lugomir
09.05.2015 16:30 SFS Borac 0 : 2 Temnić 1924
09.05.2015 16:30 BSK Bogovina 5 : 1 Rudar (B)
09.05.2015 16:30 Brestovac 1946 0 : 3 Pukovac
09.05.2015 16:30 Svrljig 7 : 0 Nemetali
09.05.2015 16:30 Bučje 7 : 3 Napredak
09.05.2015 16:30 Pusta Reka 5 : 2 SFK Morava
09.05.2015 16:30 Jedinstvo (B) 5 : 1 SFK Moravac
09.05.2015 16:30 Balkanski 4 : 2 Vlasina
09.05.2015 16:30 Jedinstvo (SP) 0 : 0 Ljukovo
09.05.2015 16:30 ŽSK 2 : 1 Omladinac
09.05.2015 16:30 Sloga 3 : 0 Kabel
09.05.2015 16:30 Crvena zvezda 0 : 1 Sremac Vojka
09.05.2015 16:30 TSC 2 : 0 OFK Vrbas
09.05.2015 16:30 Polet 4 : 1 Jadran
09.05.2015 16:30 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Radnički (S)
09.05.2015 16:30 Kozara 1 : 2 Borac (Sakule)
09.05.2015 16:30 Budućnost 5 : 2 Radnički (K)
09.05.2015 16:30 OFK Kikinda 2 : 1 Sloboda
09.05.2015 16:30 Proleter 3 : 1 Mladost (L)
09.05.2015 16:30 Balkan Mirijevo 3 : 0 Lokomotiva
09.05.2015 16:30 Baćevac 1 : 3 Vrčin
09.05.2015 17:00 Karađorđe 1 : 1 Pazar Juniors 2011
09.05.2015 16:30 Jadran 0 : 0 Jedinstvo
09.05.2015 16:30 Jasen 1 : 0 Crnokosa
09.05.2015 16:00 Spartak 1924 4 : 0 Pepeljevac
09.05.2015 16:00 Junior Novo Naselje 1 : 0 Rubribreza
09.05.2015 17:00 Sindjelić 0 : 2 Drina
09.05.2015 16:30 Aranđelovac 3 : 0 BSK
09.05.2015 16:30 Radnički 1926 2 : 1 Polet (SD)
09.05.2015 16:30 Đerdap 3 : 0 Trgovački
09.05.2015 16:00 Glavaš 0 : 3 Jedinstvo (K)
09.05.2015 17:00 Morava 1918 4 : 0 Mladost (J)
09.05.2015 17:00 OFK Tekstilac 1 : 0 Sloga (DV)
09.05.2015 16:30 Kaćuša 1 : 1 Nikodije Stojanović Tatko
09.05.2015 16:30 Bečej 1918 8 : 1 Maglić
09.05.2015 16:30 Obilić 1 : 1 Tvrdjava
09.05.2015 16:30 Krila Krajine 1 : 2 Budućnost
09.05.2015 16:30 Vojvodina 3 : 0 Mladost Radost
09.05.2015 17:00 OFK Slavija 3 : 0 Susek
09.05.2015 17:00 Sofeks 0 : 0 TSK
09.05.2015 17:00 OFK Futog 2 : 0 Vinogradar
09.05.2015 17:00 Šajkaš 1908 2 : 4 Veternik
09.05.2015 17:00 Partizan 1 : 0 Hajduk 1932
09.05.2015 17:00 1. Maj 3 : 0 Rudar
09.05.2015 17:00 Njegoš 2 : 4 Sloga
09.05.2015 17:00 Potisje 10 : 0 Palić
09.05.2015 17:00 Čoka 2 : 1 Olimpija
09.05.2015 17:00 Mladost 7 : 1 Terekveš
09.05.2015 17:00 Graničar (G) 2 : 1 Polet (K)
09.05.2015 17:00 BAK 2 : 1 Crvena zvezda
09.05.2015 16:30 Bilećanin 3 : 1 Crvena zvezda
09.05.2015 16:30 Naftagas 2 : 3 Vojvodina 1928
09.05.2015 16:30 Krajina 4 : 2 Radnički 1911
09.05.2015 16:30 Begej 7 : 0 Vojvodina (B)
09.05.2015 16:30 PKB Kovilovo 0 : 1 BSK 1925
09.05.2015 16:30 Milutinac 2 : 1 Brodarac
09.05.2015 16:30 Policajac 3 : 1 Poštar Zvezdara
09.05.2015 16:30 OFK Zabrežje 2 : 3 Budućnost (Z)
09.05.2015 16:30 Mladost (C) 3 : 1 Šumadija (Š)
09.05.2015 16:30 Mladost (Č) 0 : 0 Napredak (M)
09.05.2015 16:30 Palilula 3 : 2 Rasovača
09.05.2015 16:30 Knežica 2 : 2 Morava
09.05.2015 16:30 Naisus 5 : 3 Naša krila 1936
09.05.2015 16:30 Vladimir Durković 0 : 3 Tanasko Rajić
09.05.2015 16:30 Mladost 3 : 2 Spartak
09.05.2015 16:30 Rudna Glava 3 : 1 Blizna
09.05.2015 16:30 Aluminjum 3 : 3 OFK Niš
09.05.2015 16:30 Midžor 4 : 2 Omladinac
09.05.2015 16:30 Rgotina 0 : 4 Rudar
09.05.2015 16:30 Vratarnica 2 : 1 Sloga
09.05.2015 17:00 Pčinja 3 : 0 Čelik
09.05.2015 17:00 Levosoje Talenat 3 : 0 Mladost (S)
09.05.2015 17:00 Partizan (U) 2 : 0 Vladimirovac
09.05.2015 17:00 Rudar (P) 4 : 0 Napredak (St)
09.05.2015 17:00 Resavac 1 : 1 Istok 63
09.05.2015 17:00 Podrinje 1 : 0 OFK Brestač
09.05.2015 17:00 Partizan 2 : 3 Real
09.05.2015 16:30 Sušica 2012 2 : 1 Kumarevo 65
09.05.2015 16:30 Bratstvo 1 : 1 Jedinstvo
09.05.2015 17:00 Radnički Šabački 3 : 0 Budućnost
09.05.2015 17:00 Majur 6 : 1 Proleter
09.05.2015 17:00 Kostrež 2 : 4 Mladost (DK)
09.05.2015 17:00 Ratajac 2 : 0 14. Oktobar
09.05.2015 17:00 Varvarin 5 : 0 Donji Kopaonik
09.05.2015 16:30 Tempo 2 : 2 OFK Draževac
09.05.2015 16:30 Jedinstvo GVD 4 : 2 Polet (R)
09.05.2015 16:30 Vukašinovac 3 : 0 Crvena Zvezda
09.05.2015 16:30 Polet (V) 7 : 0 Napredak 2012
09.05.2015 16:30 Ratar 3 : 2 Pobeda 1976
09.05.2015 16:30 Ranilović 3 : 2 Kopljari
09.05.2015 16:30 Jasenica 4 : 2 Radoje Domanović
09.05.2015 16:30 Napredak 1927 2 : 1 BSK 1924
09.05.2015 17:00 Soko 3 : 4 Borac 46
09.05.2015 16:30 Žitkovica 9 : 1 Dunavac
09.05.2015 17:00 Tornjoš 1 : 1 Tisa B
09.05.2015 16:00 Popadić 3 : 1 Tolić
09.05.2015 16:00 Toplica 6 : 0 Orao
09.05.2015 16:00 Proleter 2 : 5 Gornji Lajkovac
09.05.2015 16:00 Vojvode 3 : 1 Mladost
09.05.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 4 Stari drugari
09.05.2015 16:30 OFK Bagremar 1 : 0 Košutnjak
09.05.2015 16:30 AZ Borac 2014 4 : 0 Delijski Vis
09.05.2015 10:00 Obilić 2 : 1 Studenski Grad
09.05.2015 16:30 Busije 5 : 6 Šumadinac (B)
09.05.2015 16:30 Sparta 1 : 2 Pionir
09.05.2015 Mladost 4 : 2 Sloga
09.05.2015 Ratkovac 6 : 3 Lajkovac
09.05.2015 16:30 Mladi rudar 1 : 2 Šumadija
09.05.2015 17:00 OFK Sikole 0 : 1 Polet
09.05.2015 16:30 Avala 1939 2 : 1 Heroj Polet
09.05.2015 16:30 Sloboda 4 : 4 Jerma
09.05.2015 16:30 Veliki Suvodol 0 : 2 Mladost
09.05.2015 16:30 Rongo Siti 0 : 1 Zvezda
09.05.2015 17:00 Elektrovojvodina 1 : 1 Lokomotiva
09.05.2015 16:30 Kladušnica 0 : 3 Koča Andjelković
09.05.2015 16:00 Crvena Jabuka 1 : 5 Tvrdojevac
09.05.2015 16:30 Deli Jovan 4 : 0 Graničar
09.05.2015 16:30 Nacional 2 : 3 Kosovo
09.05.2015 16:30 Kastrum 3 : 1 Šljivar
09.05.2015 Moravac (Č) 2 : 1 Mekiš
09.05.2015 Doljevac 1971 5 : 1 Dušnik
09.05.2015 16:30 Crvena zvezda 2 : 0 Kusovac
09.05.2015 16:00 Omladinac (S) 0 : 1 Lunjevac
09.05.2015 16:30 Mićunovo 0 : 3 Sloboda
09.05.2015 16:30 Bukovik 1 : 1 Hajduk
09.05.2015 16:30 Mladost 3 : 3 Sloga
09.05.2015 17:00 Mladost (PP) 3 : 0 Karađorđe
09.05.2015 17:00 Mladost 2013 4 : 1 Verko
09.05.2015 17:00 Polet 3 : 0 Žika 2013
09.05.2015 17:00 Bojić 3 : 0 Sinošević
09.05.2015 17:00 Pocerina 2 : 0 OFK Varna
09.05.2015 17:00 Proleter 0 : 3 Naša Zvezda
09.05.2015 17:30 OFK Burovo 4 : 2 Lazarevac
09.05.2015 17:30 Šumadija 4 : 2 BSK
09.05.2015 17:30 TEK Sloga 3 : 1 Sloboda
09.05.2015 17:30 Mladi radnik 0 : 4 Rudar
09.05.2015 Jedinstvo 10 : 0 Vlasina 2014
09.05.2015 Gornje Krajince 0 : 0 OFK Bobište
09.05.2015 Napredak 5 : 0 Nomanica
09.05.2015 Ofk Bratstvo 0 : 1 Grdanica 024
09.05.2015 Milanovo 3 : 2 BSK
09.05.2015 Radnik 2013 6 : 1 Veternica 1926
09.05.2015 Veliko Trnjane 1 : 3 Turekovac
09.05.2015 14:30 DB Junajted 0 : 2 Tolisavac - VT
09.05.2015 17:00 Krasava 3 : 0 Bratstvo
09.05.2015 16:30 Mladost (R) 3 : 0 Jedinstvo
09.05.2015 16:30 Melnica 3 : 2 Brana Paunović
09.05.2015 16:30 Bata Bulić 0 : 0 Manastirica
09.05.2015 16:30 Vukan 1 : 0 Mladost (L)
09.05.2015 16:30 Omladinac B 2 : 3 Dobrnje
09.05.2015 16:30 Soko 1 : 1 BSK
09.05.2015 17:00 Mlada krila 1 : 3 Mladost
09.05.2015 17:00 Bogutovačka Banja 1 : 1 Žiča
09.05.2015 17:00 Popovići 0 : 2 Borac
09.05.2015 17:00 Bresje 4 : 1 OFK Borac
09.05.2015 16:30 Belo Polje 1 : 2 Rvati
09.05.2015 16:30 Šamot 1 : 2 Trešnjevica
09.05.2015 16:30 Tulež 3 : 0 Venčani
09.05.2015 16:30 Prvi srpski ustanak II 2 : 2 Brezovac
09.05.2015 Mladost (G) 2 : 1 Mladost (DD)
09.05.2015 Vidojevica 7 : 0 TE Gučevo
09.05.2015 Rudar 4 : 2 Hajduk
09.05.2015 17:00 Sindjelić 4 : 3 Mladi radnik
09.05.2015 17:00 Stevka Božurevka 0 : 6 Mladost
09.05.2015 17:00 Topoljak 0 : 3 Stara Čaršija
09.05.2015 Stojan Lazarac 2 : 1 Sloboda
09.05.2015 Omladinac 3 : 2 Napredak (BP)
09.05.2015 17:00 Gaj 2 : 2 Solunac
09.05.2015 17:00 Sibnica 5 : 6 Drlupa
09.05.2015 17:00 Vis 3 : 1 Sloga 2012
09.05.2015 16:30 Feniks 0 : 5 Meteor
09.05.2015 16:30 Badnjevac 4 : 0 Šumadija
09.05.2015 17:00 POFK Letnjikovac 0 : 4 Culjković
09.05.2015 17:00 Metaloplastika 3 : 1 Napredak (Š)
09.05.2015 17:00 Zadrugar 3 : 3 Torpedo 1924
09.05.2015 17:00 Dušan Silni 6 : 1 Mladost
09.05.2015 17:00 OFK Jelen 3 : 0 Miloš Pocerac 2013
09.05.2015 Zadrugar 5 : 1 Zvezda
09.05.2015 OFK Homolje 1 : 4 Jasenovac
09.05.2015 Budućnost 6 : 2 Borac
09.05.2015 Mladost 10 : 0 OFK Selište
09.05.2015 Desine 3 : 0 Carevac
09.05.2015 Globoder 4 : 3 Padež
09.05.2015 Gaglovo 2 : 0 Srnje
09.05.2015 17:00 Zmajevac 3 : 1 Vitanovac 08
09.05.2015 17:00 Trmčari 1 : 1 Polet (Š)
09.05.2015 17:00 Zdravinje 1 : 4 Bukovica
09.05.2015 16:30 OFK Jarmenovci 0 : 0 Borac
09.05.2015 16:30 Sloga 0 : 2 Radnik
09.05.2015 16:30 Stig (C) 0 : 2 Kobilje
09.05.2015 16:30 Radnik 6 : 0 Strelac 001
09.05.2015 16:00 Mladost 1 : 2 Polet
09.05.2015 16:30 OFK Mladenovac 2 : 0 Ivanča
09.05.2015 Omladinac 3 : 1 Polet
09.05.2015 Kotlenik 2 : 5 Jedinstvo
09.05.2015 17:00 Berane 2 : 2 Mornar
09.05.2015 17:00 Bokelj 0 : 0 OFK Petrovac
09.05.2015 17:00 Zeta 2 : 1 Grbalj
09.05.2015 17:00 Mogren 0 : 2 Lovćen
09.05.2015 17:00 Rudar 0 : 1 Sutjeska
09.05.2015 17:00 Mladost 1 : 2 Budućnost
09.05.2015 17:00 Drina 3 : 0 Olimpic
09.05.2015 17:00 Čelik 5 : 3 Široki Brijeg
09.05.2015 17:00 Travnik 2 : 0 Slavija
09.05.2015 17:00 Sarajevo 1 : 0 Zrinjski
09.05.2015 17:00 Velež 0 : 3 Željezničar
09.05.2015 20:00 Borac 2 : 1 Vitez
09.05.2015 17:00 Zvijezda Gradačac 0 : 0 Sloboda
09.05.2015 16:00 Napredak 2 : 1 Kozara
09.05.2015 16:00 Sutjeska 1 : 2 Proleter
09.05.2015 16:00 Leotar 1 : 0 Mladost
09.05.2015 16:00 Vlasenica 0 : 0 Tekstilac
09.05.2015 16:00 Drina HE 1 : 0 Podrinje
09.05.2015 16:00 Rudar 5 : 0 Lokomotiva
09.05.2015 16:00 Glasinac 2011 2 : 0 Sloga Junajted
09.05.2015 16:00 Modriča 2 : 1 Ozren
09.05.2015 16:00 BSK 3 : 0 Mineral
09.05.2015 16:00 Ljubić 1 : 1 Laktaši
09.05.2015 16:00 Lijevče 4 : 3 Gomionica
09.05.2015 16:00 Mladost (KV) 5 : 0 Potkozarje
09.05.2015 16:00 Brdo 1 : 0 Naprijed Horizont
09.05.2015 16:00 Lauš 1 : 3 Mladost (S)
09.05.2015 16:00 Karanovac 5 : 3 Sloga (T)
09.05.2015 16:30 Trebava 2 : 2 Željezničar
09.05.2015 16:00 Bratstvo 3 : 1 Jedinstvo (R)
09.05.2015 16:00 Srpska Varoš 4 : 2 Zadrugar
09.05.2015 16:30 Borac (ID) 3 : 1 Rekreativo
09.05.2015 16:00 Omladinac 3 : 0 Gorica
09.05.2015 16:30 Mladost 1 : 1 Polet Krajišnik
09.05.2015 17:00 Crni vrh 0 : 8 Kladari
09.05.2015 17:30 Strmovo 0 : 1 Borac
09.05.2015 17:30 Petka 3 : 5 Dimitrije Tucović
09.05.2015 16:30 Rekreativo 3 : 0 Skela
09.05.2015 16:30 Proleter 6 : 1 Partizan
09.05.2015 16:30 Baljevac 0 : 1 Sloga
09.05.2015 16:30 Tornado 3 : 0 Zadrugar
09.05.2015 17:00 Crnovršanin 2 : 0 Mladost
09.05.2015 17:00 OFK Dragoševac 4 : 2 Oniks
09.05.2015 16:30 Kolibri 7 : 0 Železničar Pančevo
09.05.2015 Radnički 1919 3 : 0 Metalmania
09.05.2015 16:30 Rubin 1 : 10 Polet
09.05.2015 16:00 Sremice 1 : 5 Bačka Žabalj
09.05.2015 13:30 Čukarički 3 : 0 Radnički (N)
09.05.2015 10:00 Inđija 3 : 2 Indeks
09.05.2015 10:00 OFK Hajduk 5 : 1 Proleter 2006
09.05.2015 10:00 Banat 0 : 3 Vojvodina
09.05.2015 10:00 ŽAK 0 : 2 Donji Srem
09.05.2015 10:00 ČSK Pivara 1 : 1 Radnički (SM)
09.05.2015 10:00 Radnički (S) 3 : 1 Proleter (NS)
09.05.2015 10:00 Vršac United 0 : 1 Radnički (NP)
09.05.2015 Jedinstvo 3 : 1 Radnički (N) 2
09.05.2015 Timok 1 : 2 Dinamo
09.05.2015 Timočanin (K) 0 : 4 Moravac Orion
09.05.2015 Radnički (P) : Borac
09.05.2015 Metalac 5 : 1 Goc
09.05.2015 10:00 Policajac 1 : 3 Bežanija
09.05.2015 10:00 Jedinstvo 1 : 1 Žarkovo
09.05.2015 15:45 Brodarac 2 11 : 0 PKB
09.05.2015 17:00 Mladenovac 0 : 3 Radnički (NB)
09.05.2015 17:00 BASK 0 : 3 Sinđelić
09.05.2015 Železničar 5 : 1 Vodice
09.05.2015 16:00 Udarnik 7 : 3 Glavaš
09.05.2015 10:00 Olimpia 4 : 0 Senta
09.05.2015 14:30 Bečej 11 : 0 Maglić
09.05.2015 14:30 Obilić 6 : 0 Tvrđava
09.05.2015 14:30 Krila Krajine 1 : 0 Budućnost
09.05.2015 14:30 Vojvodina 1 : 5 Mladost Radost
09.05.2015 14:00 Vojvodina 4 : 0 Unirea
09.05.2015 16:00 Radnički (B) 0 : 2 Spartak
09.05.2015 10:00 Omladinac (O) 10 : 1 Borac (Sakule)
09.05.2015 14:00 Lunjevac : Kolarac
09.05.2015 14:00 Petrijevac : Drugovac
09.05.2015 16:00 Čukarički 4 : 0 Radnički (N)
09.05.2015 11:00 Sloga 3 : 0 Radnički 1923
09.05.2015 12:00 Bačka 1901 1 : 0 TSC
09.05.2015 12:00 Kikinda 2 : 1 Radnički (S)
09.05.2015 12:00 Vrbas 1 : 5 Novi Sad
09.05.2015 Indeks 3 : 0 Mladost Bambi
09.05.2015 12:00 Spartak 0 : 1 OFK Hajduk
09.05.2015 12:00 Bačka (BP) 0 : 1 Inđija
09.05.2015 Vrnjačka Banja 2 : 0 Šumadija 1903
09.05.2015 14:00 Sloga 0 : 3 Dinamo 1945
09.05.2015 12:00 Železničar 2 : 2 Dinamo
09.05.2015 Nacional AG 15 : 0 Jošanica ND
09.05.2015 12:00 Jedinstvo 2 : 1 Železničar
09.05.2015 10:00 Banja 2 : 3 Trudbenik
09.05.2015 16:00 Siti Sport Klub 1 : 2 Studentski Grad
09.05.2015 10:00 Železnik Lasta 1 : 6 Bežanija
09.05.2015 12:00 Sinđelić 2012 0 : 14 IM Rakovica
09.05.2015 12:30 Zmaj 1953 7 : 0 Heroj 1925
09.05.2015 16:00 Borac Ostružnica 4 : 3 Srem
09.05.2015 11:00 Bežanija 5 : 0 IM Rakovica
09.05.2015 13:30 Brodarac 1947 9 : 0 Budućnost
09.05.2015 10:00 BSK 11 : 0 Grafičar
09.05.2015 10:00 TSC 5 : 0 Inđija
09.05.2015 10:00 OFK Hajduk 4 : 1 Bačka (BP)
09.05.2015 10:00 Mladost Bambi 0 : 3 Spartak
09.05.2015 10:00 Novi Sad 0 : 4 FK Vojvodina
09.05.2015 10:00 Radnički (S) 4 : 2 Vrbas
09.05.2015 10:00 Vršac 3 : 1 Kikinda
09.05.2015 10:00 Bačka 1901 0 : 0 Bečej 1918
09.05.2015 11:00 Timok : SFS Borac
09.05.2015 11:00 Jagodina : Red Star
09.05.2015 11:00 Real : Napredak
09.05.2015 11:00 Kopernikus Železničar : Bor
09.05.2015 11:00 Timočanin : Kruševac
09.05.2015 10:00 Tisa 2 : 5 Šampion
09.05.2015 16:30 Hajdučica 5 : 3 Vulturul
09.05.2015 17:00 Borac (P) 10 : 2 Polet
09.05.2015 12:00 Dolina 3 : 2 Proleter (M)
09.05.2015 10:00 Dinamo 3 : 0 Borac (S)
09.05.2015 10:00 Smederevo 1924 3 : 0 Spartak
09.05.2015 10:00 Borac 2 : 4 Radnički (K)
09.05.2015 17:00 BSK Bavanište 0 : 3 Petar Urošev
09.05.2015 10:00 Morava 9 : 0 Budućnost
09.05.2015 14:00 Železničar 3 : 0 Vodice
09.05.2015 14:00 Šumadija 1 : 2 Napredak
09.05.2015 14:00 Udarnik 3 : 0 Glavaš
09.05.2015 09:30 Pobeda 2 : 5 Plana
09.05.2015 16:00 Kiker 2 : 0 Šumadija 1903
09.05.2015 10:00 Apolon 0 : 1 Pazar Juniors
09.05.2015 Apolon 4 2 : 0 Radnički 1923
09.05.2015 13:00 PKB 0 : 3 Hajduk
09.05.2015 09:00 Internacional 6 : 0 Lepušnica
09.05.2015 14:00 FSFV 1 : 0 Beograd 1929
09.05.2015 10:00 Vinča 1 : 0 Trudbenik
09.05.2015 13:00 Balkan 1 : 2 Crvena Zvezda MML
09.05.2015 13:00 Palilulac 0 : 2 PKB Kovilovo
09.05.2015 10:00 Lokomotiva 7 : 0 Stepojevac Vaga
09.05.2015 10:00 Kolubara 5 : 0 Fer Plej
09.05.2015 15:00 Sremcica 0 : 3 Obrenovac 1905
09.05.2015 10:00 Arena Su 1 : 3 Bačka 1901
09.05.2015 09:30 Spartak '02 9 : 0 Obilić
09.05.2015 Radnicki 14 : 0 Zeleznicar
09.05.2015 Jedinstvo 1 1 : 0 OFK Osecina
09.05.2015 Budućnost-Krušik 1 4 : 0 Ribnica
09.05.2015 Budućnost-Krušik 2 4 : 0 Sampion
09.05.2015 Jedinstvo 2 3 : 0 Polet
09.05.2015 09:00 Bežanija 0 : 4 Zemun
09.05.2015 12:00 Rad 2 : 0 BASK
09.05.2015 12:00 Crvena zvezda 4 : 0 Radnički Obrenovac
09.05.2015 09:00 Čukarički 7 : 0 BSK Borča
09.05.2015 09:00 Radnicki (NB) 5 : 2 Studentski Grad
09.05.2015 10:00 Institut 3 : 0 Milutinac
09.05.2015 10:00 Sindjelić 2012 0 : 6 Zmaj 1953
09.05.2015 09:30 Brodarac 1 : 1 Srem Jakovo
09.05.2015 Ada 1 : 1 Dominus
09.05.2015 10:00 Torlak 4 : 3 Hajduk
09.05.2015 11:00 Zvezdara 3 : 4 Banja
09.05.2015 17:00 Lepušnica 3 : 5 Zmajevi
09.05.2015 10:00 Sremčica 0 : 5 Sećeranac Ada
09.05.2015 10:00 Resnik 0 : 4 Milenium
09.05.2015 14:00 FSFV 5 : 0 Napredak
09.05.2015 12:30 011 B 6 : 3 Vinča
09.05.2015 Dominus 0 : 3 OFK Beograd
09.05.2015 17:00 Borac 6 : 3 Kolonija

Košarka

09.05.2015 Partizan NIS 82 : 61 Metalac Farmakom
09.05.2015 Tamiš 61 : 102 Mega Leks
09.05.2015 FMP 72 : 79 Vojvodina Srbijagas

Rukomet

09.05.2015 18:30 Metaloplastika 34 : 27 Radnički
09.05.2015 19:00 Spartak Vojput 33 : 31 Jugović
09.05.2015 19:00 Planinka 25 : 23 Železničar 1949
09.05.2015 18:00 Crvenka Jaffa 32 : 23 Zlatar
09.05.2015 19:00 Metalac 36 : 26 Napredak
09.05.2015 19:00 Morava 24 : 31 Dinamo
09.05.2015 19:00 Vrbas 35 : 32 Crvena Zvezda
09.05.2015 20:00 Topličanin 34 : 23 ORK Bor
09.05.2015 19:00 Vranje 1957 48 : 26 Knjaževac
09.05.2015 15:30 Mladost 1949 31 : 38 ORK Bela Palanka
09.05.2015 19:00 Metalac 27 : 30 Lavovi BP
09.05.2015 19:00 Mladost 26 : 27 Inđija
09.05.2015 19:00 Banatski Karlovac 33 : 29 Hercegovina
09.05.2015 19:00 ŽSK 32 : 25 Nova Pazova
09.05.2015 19:00 Vladimirovac 25 : 28 Jedinstvo
09.05.2015 19:00 Apatin 22 : 24 Proleter
09.05.2015 20:00 Sloga 27 : 18 Loznica
09.05.2015 19:00 Rekreativo 28 : 28 Obilić
09.05.2015 Bask Soko 26 : 22 Sportski Centar Voždovac 2012
09.05.2015 20:30 Sindjelić 26 : 24 Studentski grad
09.05.2015 Smederevo 32 : 32 Primus
09.05.2015 20:45 Partizan 2 35 : 41 Novi Beograd
09.05.2015 18:00 Mladost 32 : 25 Trepča
09.05.2015 17:00 Šamot 65 34 : 15 Beli andjeo
09.05.2015 19:00 Priboj 22 : 24 Lokomotiva
09.05.2015 20:00 Jabuka 32 : 22 Radnički 1958
09.05.2015 Aleksinac 23 : 23 Hisar
09.05.2015 Radan 34 : 12 Progres
09.05.2015 17:00 Niška Banja 32 : 23 Pirot
09.05.2015 Kosmaj : Ub
09.05.2015 19:30 Jedinstvo 1974 42 : 35 Mladost
09.05.2015 15:00 Štrpce Tandems 24 : 34 Karađorđe
09.05.2015 18:00 Budućnost 29 : 33 Mladost (V)
09.05.2015 Omladinac (D) 39 : 18 Gaj
09.05.2015 Naftagas 30 : 27 Partizan (I)
09.05.2015 Vojvoda Stepa 39 : 23 Crvena Zvezda 2
09.05.2015 Gradnulica 45 : 7 Partizan (H)
09.05.2015 Napredak : Senta
09.05.2015 19:00 Crvena Zvezda 19 : 40 Jagodina
09.05.2015 19:00 Železničar 25 : 31 Knjaz Miloš
09.05.2015 16:30 Junior 25 : 26 Medicinar
09.05.2015 19:00 Radnički (S) 29 : 33 Kikinda
09.05.2015 18:00 Radnički KG 35 : 20 Proleter SP
09.05.2015 17:00 Mira : Lokomotiva
09.05.2015 17:00 Ilidža : Borac
09.05.2015 17:00 Izviđač : Katarina
09.05.2015 17:00 Zrinjski : Krivaja
09.05.2015 17:00 Vrbas : Bihać
09.05.2015 17:00 Goražde : Grude
09.05.2015 Pančevo 35 : 28 Topličanin
09.05.2015 Žitorađa 31 : 24 Morava Han
09.05.2015 Remesiana 31 : 21 Aleksinac
09.05.2015 Vlasotince 19 : 19 Jastrebac
09.05.2015 Paraćin 14 : 39 Naisa 2
09.05.2015 Niška Banja 36 : 18 Dubočica

Američki fudbal

09.05.2015 Sharks Šabac 19 : 2 Knights Klek

Ragbi 15

09.05.2015 17:00 Rad Mozzart 19 : 5 Partizan