XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 479 utakmica za dan
Nedelja, 23 Novembar 2014

Fudbal

23.11.2014 17:00 Partizan 3 : 1 Napredak
23.11.2014 13:00 Čukarički 0 : 3 Jagodina
23.11.2014 13:00 OFK Beograd 2 : 1 Mladost
23.11.2014 13:00 Sloga (PM) 1 : 1 Proleter
23.11.2014 13:00 Polet 0 : 1 Loznica
23.11.2014 13:00 Karađorđe 2 : 1 Šumadija 1903
23.11.2014 13:00 Pobeda 1 : 0 Šumadija
23.11.2014 13:00 Dinamo 1 : 0 Radan
23.11.2014 13:00 Sinđelić 0 : 1 Car Konstantin
23.11.2014 13:00 Hajduk Veljko 2 : 0 Kopaonik
23.11.2014 13:00 Dunav 1 : 0 Radnički (SM)
23.11.2014 13:00 BASK 0 : 0 Brodarac 1947
23.11.2014 13:00 Radnički (O) 1 : 0 Železnik Lasta
23.11.2014 13:00 Budućnost 0 : 1 Dorćol
23.11.2014 13:00 Turbina 0 : 0 IM Rakovica
23.11.2014 11:00 Žarkovo 2 : 0 Sopot
23.11.2014 13:00 Braća Vuković 4 : 2 Takovo
23.11.2014 13:00 Dragačevo 5 : 2 Rudar (Baljevac)
23.11.2014 13:00 Rudar (Bresnica) 0 : 0 Vodojaža
23.11.2014 13:00 Slavija 3 : 0 Polet
23.11.2014 13:00 Basarac 0 : 0 RSK
23.11.2014 13:00 Borac 2 : 2 VGSK
23.11.2014 13:00 Homoljac 2 : 0 Mladi radnik (R)
23.11.2014 13:00 Napredak 2 : 1 Železničar (P)
23.11.2014 13:00 Sloboda 0 : 0 Obilić
23.11.2014 13:00 Mihajlovac 1934 0 : 1 Gruža
23.11.2014 13:00 Brezovica 3 : 1 Polimlje
23.11.2014 13:00 Zadrugar 2 : 1 OFK Osečina
23.11.2014 13:00 Radnički Stobeks 4 : 3 Sloga (S)
23.11.2014 13:00 Trajal 2 : 1 Župa
23.11.2014 13:00 Juhor 5 : 0 Jedinstvo (M)
23.11.2014 13:00 Levač 1 : 4 Žitorađa
23.11.2014 13:00 Dragocvet 1 : 8 Temnić 1924
23.11.2014 13:00 Lugomir 2 : 3 Jedinstvo
23.11.2014 13:00 Kablovi 4 : 1 Rudar Alpos
23.11.2014 13:00 Brodoremont 3 : 1 Rtanj
23.11.2014 13:00 BSK Bujanovac 3 : 0 Lužnica
23.11.2014 13:00 Mladost 5 : 0 Jedinstvo (BP)
23.11.2014 13:00 Ropotovo 2 : 2 Nebeski andjeli
23.11.2014 13:00 Hajduk 3 : 1 Sremac Vojka
23.11.2014 10:00 Index 1 : 1 Kabel
23.11.2014 13:00 Borac 3 : 1 Mladost
23.11.2014 13:00 LSK Laćarak 0 : 1 Omladinac
23.11.2014 13:00 Mladost (T) 6 : 0 Bačka (P)
23.11.2014 10:00 Subotica 0 : 0 OFK Mladost APA
23.11.2014 13:00 Tavankut 4 : 0 Borac
23.11.2014 13:00 OFK Odžaci 3 : 2 Jadran
23.11.2014 13:00 Preporod 0 : 3 Tisa
23.11.2014 13:00 Železničar 5 : 0 Proleter
23.11.2014 13:00 Borac (Starčevo) 6 : 0 Mladost (L)
23.11.2014 13:00 Borac (Sakule) 4 : 1 Radnički (K)
23.11.2014 13:00 PKB 1 : 2 Lepušnica
23.11.2014 13:00 Crvena zvezda 1 : 1 Jedinstvo
23.11.2014 13:00 Sremčica 0 : 0 Baćevac
23.11.2014 10:00 Železničar 2 : 1 Stepojevac Vaga
23.11.2014 13:00 Jedinstvo 1 : 3 Arsenal
23.11.2014 13:00 Korićani 1 : 0 Ćava
23.11.2014 13:00 Kolonija 2 : 2 Vinogradi DB
23.11.2014 13:00 Šumadinac 1 : 1 Mladost (P)
23.11.2014 13:00 Maršić 1 : 0 Jadran
23.11.2014 13:00 Mladost 1 : 0 Kačer
23.11.2014 13:00 Tulari 0 : 2 Trlić
23.11.2014 13:00 ZSK 2 : 2 Junior Novo Naselje
23.11.2014 13:00 Sovljak 3 : 0 Rubribreza
23.11.2014 13:00 Joševa 2 : 1 OFK Divci
23.11.2014 13:00 BMR Petlovača 3 : 0 Sindjelić
23.11.2014 13:00 Borac (L) 1 : 0 Hajduk Stanko
23.11.2014 13:00 Podrinje 6 : 0 Drina
23.11.2014 13:00 Antimon 2 : 1 Jedinstvo (MZ)
23.11.2014 13:00 Borac (V) 0 : 1 Provo
23.11.2014 13:00 Mladost (P) 1 : 1 Jedinstvo (Š)
23.11.2014 13:00 Karađorđe 1 : 2 Junkovac
23.11.2014 13:00 Aranđelovac 2 : 1 Šumadija
23.11.2014 13:00 Omladinac 1 : 0 ŽSK
23.11.2014 13:00 Šatornja 2 : 0 Vinča
23.11.2014 13:00 Šumadinac (S) 3 : 2 Banja
23.11.2014 13:00 Prvi srpski ustanak 5 : 2 Vitlina-Bokanja
23.11.2014 13:00 Šumadinac (N) 2 : 4 Borac
23.11.2014 13:00 Petar Dobrnjac 2 : 1 Makce
23.11.2014 13:00 Mlava (B) 1 : 1 Vojvoda Milenko
23.11.2014 13:00 Krilaš 1 : 1 Rudar (K)
23.11.2014 13:00 Trgovački 3 : 2 Sloga (B)
23.11.2014 13:00 Mladost (B) 3 : 0 Radnički 1926
23.11.2014 13:00 Napredak 1936 0 : 2 Šapine
23.11.2014 11:00 Železničar (S) 2 : 0 Glavaš
23.11.2014 13:00 Mladi borac 1 : 1 Udarnik
23.11.2014 13:00 Šumadija 3 : 3 7. Juli
23.11.2014 13:00 SASK 4 : 1 Jedinstvo (K)
23.11.2014 13:00 Železničar (K) 3 : 0 Vodice
23.11.2014 13:00 Budućnost (R) 0 : 3 Proleter
23.11.2014 13:00 Osipaonica 3 : 1 Budućnost (MK)
23.11.2014 13:00 Pobeda 3 : 0 Sloga (M)
23.11.2014 13:00 Budućnost 1 : 0 Kušiljevo
23.11.2014 13:00 Mladost (K) 1 : 2 Sloga (DV)
23.11.2014 13:00 Sloga (V) 3 : 0 Mladost (J)
23.11.2014 13:00 Bratstvo 3 : 4 BSK
23.11.2014 13:00 Mladi radnik 2 : 3 Morava 1918
23.11.2014 13:00 OFK Bratstvo 0 : 1 OFK Tekstilac
23.11.2014 13:00 Mladost (D) 0 : 1 Morava
23.11.2014 13:00 Napredak (Z) 4 : 1 Napredak (D)
23.11.2014 13:00 Borac 1 : 1 Kaćuša
23.11.2014 13:00 Dobrič 0 : 3 Pobeda
23.11.2014 13:00 Omladinac 7 : 3 Dunđerski
23.11.2014 13:00 Kosovac 0 : 3 Nikodije Stojanović Tatko
23.11.2014 13:00 Jastrebac 0 : 1 Topličanin
23.11.2014 13:00 Real 3 : 0 Polet
23.11.2014 13:00 Partizanski put 4 : 6 Trbunje
23.11.2014 13:00 Vinogradar 1 : 0 Mačkovac
23.11.2014 13:00 Šanac 4 : 1 Gradina
23.11.2014 13:00 Čitluk 2 : 0 Jedinstvo 1936
23.11.2014 13:00 Sloga (Ć) 5 : 2 Blagotin
23.11.2014 13:00 Sloga (D) 3 : 1 Bošnjane
23.11.2014 13:00 Naupare 4 : 1 Omladinac
23.11.2014 13:00 Jastrebac 6 : 2 Trudbenik
23.11.2014 13:00 Mladost 2 : 1 Mladi radnik
23.11.2014 13:00 13. April 2 : 1 Gornji Stepoš
23.11.2014 13:30 Krila Krajine 1 : 1 Mladost
23.11.2014 13:30 Titel 1 : 0 Sutjeska
23.11.2014 13:30 Kulpin 1 : 3 Hajduk
23.11.2014 13:30 Borac 4 : 1 Stari Grad
23.11.2014 Hrtkovci 2 : 0 Radnički
23.11.2014 Hajduk 1932 1 : 3 PSK Putinci
23.11.2014 Jadran 0 : 2 Sloven
23.11.2014 Napredak 1 : 4 Budućnost
23.11.2014 Sremac Graničar 1924 1 : 0 Hajduk (D)
23.11.2014 Hajduk 1925 Podunavac 5 : 0 OFK Zeka Buljubaša
23.11.2014 13:00 Bačka 2 : 1 Njegoš
23.11.2014 13:00 Bajša 4 : 0 Potisje
23.11.2014 13:00 Vinogradar 3 : 1 Olimpija
23.11.2014 13:00 Proleter 11 : 0 Palić
23.11.2014 13:30 Radnički (B) 2 : 2 Jugoslavija
23.11.2014 13:30 Hajdučica 4 : 1 Mladost (O)
23.11.2014 13:30 Crvena zvezda 0 : 2 Budućnost (A)
23.11.2014 13:30 Partizan (G) 2 : 5 Slavija
23.11.2014 13:30 Jedinstvo Stević 2 : 0 Mladost (V)
23.11.2014 13:30 Vulturul 6 : 0 Omladinac (D)
23.11.2014 13:30 Vojvodina 1 : 4 Polet
23.11.2014 13:00 Crvena zvezda 1 : 1 Zadrugar
23.11.2014 13:00 Vojvodina (NM) 0 : 4 Radnički Zrenjanin
23.11.2014 13:00 Vojvodina 1928 1 : 0 Mladost
23.11.2014 13:00 Radnički 1911 4 : 0 Omladinac
23.11.2014 13:00 Vojvodina (B) 1 : 6 ŽAK
23.11.2014 13:30 Orljane 4 : 0 Borac (T)
23.11.2014 13:30 Morava 0 : 3 Mladost (B)
23.11.2014 13:30 Naša krila 1936 4 : 2 Rasovača
23.11.2014 13:30 Radnički 1924 (K) 5 : 0 Jedinstvo
23.11.2014 13:30 Mladi radnik 1 : 0 Radnički 1947 (Č)
23.11.2014 13:00 Jedinstvo (GS) 2 : 1 Čekmin
23.11.2014 13:00 Progres 3 : 1 Plantaža
23.11.2014 13:00 Mladi borac 2 : 4 Zloćudovo
23.11.2014 13:00 Mladost 2 : 1 Šumadija
23.11.2014 13:00 Jedinstvo (G) 3 : 2 OFK Brza
23.11.2014 13:00 Radnički 4 : 3 Sloga
23.11.2014 13:00 Budućnost (PK) 2 : 1 Budućnost (P)
23.11.2014 13:00 Palilulac 3 : 0 Proleter (M)
23.11.2014 13:00 Proleter (DV) 5 : 2 Mladost
23.11.2014 13:00 OFK Brzi Brod 9 : 4 Rudar
23.11.2014 13:00 Morava 5 : 0 Crvena zastava
23.11.2014 13:30 Borac 0 : 3 Radnički
23.11.2014 13:30 Trebič 6 : 0 Mladost
23.11.2014 13:30 Omladinac 3 : 1 OFK Knjaz
23.11.2014 13:30 Svrljiška topla 0 : 1 Polet
23.11.2014 13:30 Sloga 1 : 4 ŠSK
23.11.2014 13:00 Mladost (B) 3 : 0 Bukuroca
23.11.2014 13:00 OFK Alakince 3 : 0 Čelik
23.11.2014 13:00 Trešnjevka 2 : 5 Pčinja
23.11.2014 13:00 Mladost (S) 2 : 3 Vranjska Banja
23.11.2014 13:00 Oskar 1 : 2 Izmornik
23.11.2014 13:00 Kriva Reka 3 : 0 Morava
23.11.2014 13:00 Mineralac 1 : 3 Kusce
23.11.2014 13:00 Glama 3 : 3 Sloga
23.11.2014 13:30 Vladimirovac 0 : 1 Ševac
23.11.2014 OFK Brestač 2 : 0 Napredak
23.11.2014 Noćaj 3 : 0 Sloga
23.11.2014 10:00 Fruška Gora 1 : 4 Graničar (K)
23.11.2014 ČSK 1939 0 : 1 Borac (K)
23.11.2014 Fruškogorac 2 : 4 Podrinje
23.11.2014 Jedinstvo (P) 0 : 1 Graničar (G)
23.11.2014 Borac (M) 3 : 1 Obilić 1993
23.11.2014 Moravac 2 : 2 Sušica 2012
23.11.2014 OFK Morava 6 : 1 Polet
23.11.2014 Gradac 1 : 1 Omladinac
23.11.2014 Navalin 0 : 2 Kumarevo 65
23.11.2014 Mladost (B) 3 : 2 Mladost (DL)
23.11.2014 Marjan MB 1 : 4 Sloboda
23.11.2014 13:00 Partizan 1 : 4 Budućnost
23.11.2014 13:00 Napredak 3 : 2 Duško
23.11.2014 13:00 Mladi Borac 2 : 0 Majur
23.11.2014 13:00 Drina 4 : 1 Proleter
23.11.2014 13:00 Sloga 4 : 2 Cer
23.11.2014 13:00 Velika Reka 2 : 5 Mladost (DB)
23.11.2014 13:00 Stolice 2 : 1 Studenac
23.11.2014 13:00 Sloga (LŠ) 1 : 1 Borac
23.11.2014 13:00 Čobanče 0 : 4 Cer
23.11.2014 13:00 7. Juli 0 : 2 Sloga (S)
23.11.2014 13:00 Milan Orlić 3 : 3 Cerova
23.11.2014 13:00 Čenej 0 : 2 Bačka
23.11.2014 13:00 Železničar 2 : 0 Sremac Beomal
23.11.2014 11:00 Sloga 4 : 0 Polet (R)
23.11.2014 13:00 Crvena Zvezda 2 : 3 OFK Sloga
23.11.2014 13:00 Kraljevo 1 : 2 OFK Draževac
23.11.2014 11:00 Ratar 0 : 1 Jastrebac
23.11.2014 11:00 OFK Rutevac 1908 3 : 0 Vukašinovac
23.11.2014 11:00 B 2000 4 : 0 Žabare
23.11.2014 13:00 Kopljari 1 : 0 Misača
23.11.2014 13:00 Radoje Domanović 0 : 2 Mladi rudar
23.11.2014 13:00 Proleter 2 : 2 Sloga
23.11.2014 13:00 Maskar 1 : 1 Mladost
23.11.2014 13:00 Jasenica 3 : 7 Trnava
23.11.2014 13:00 Ranilović 6 : 3 Plaskovac
23.11.2014 13:00 Budućnost 3 : 0 Morava (M)
23.11.2014 13:00 Morava (K) 2 : 1 Zadrugar
23.11.2014 13:00 Premeća 2 : 1 Rakova
23.11.2014 13:00 Strelac 3 : 1 Planinac
23.11.2014 13:00 Prijatelji 0 : 2 BIP
23.11.2014 13:00 Lugovi 3 : 0 Vujan
23.11.2014 13:00 21. oktobar 2 : 1 OFK Bagremar
23.11.2014 13:00 Šumarice 2008 1 : 2 Kutlovo
23.11.2014 13:00 Hajduk 1 : 1 Seljak
23.11.2014 13:00 Kremenac 2 : 1 Košutnjak
23.11.2014 13:00 Botunje 3 : 0 Mladost Teferič
23.11.2014 13:00 Azbest 4 : 5 Srbija
23.11.2014 13:00 Žeželj 1 : 3 Zastava
23.11.2014 13:00 Sloga 0 : 1 Šumadija 1934
23.11.2014 15:00 Provalija 2 : 2 Rongo Siti
23.11.2014 13:00 Velika reka 1 : 4 Egeta
23.11.2014 13:00 Mala Vrbica 2 : 0 Pontes
23.11.2014 13:00 Rtkovo 0 : 0 Lokomotiva
23.11.2014 13:00 Lovćen 2 : 1 Kladušnica
23.11.2014 13:00 Omladinac 4 : 1 Velika Vrbica
23.11.2014 13:00 Kotlenik 1 : 3 Karađorđe
23.11.2014 13:00 Kusovac 0 : 1 Sloga
23.11.2014 13:00 Bare 0 : 3 Marjan
23.11.2014 13:00 Mladost MG 1 : 0 Beli Orlovi
23.11.2014 13:00 Mladost (R) 3 : 2 Grivac
23.11.2014 13:00 BSK 2 : 3 Lokomotiva
23.11.2014 13:30 Sloga 3 : 0 Omladinac
23.11.2014 13:30 Sloboda 2013 4 : 0 Jedinstvo 1952
23.11.2014 13:00 Radnički (K) 3 : 0 Galeb
23.11.2014 13:00 Mladost (Z) 0 : 2 Mrovska
23.11.2014 13:00 Vlašić 0 : 3 Sloga (K)
23.11.2014 13:00 Karađorđe 3 : 0 Cerić
23.11.2014 13:00 Jevremovac 2 : 1 Trešnjevka
23.11.2014 13:00 Pričinović 1 : 0 Sloga Trgošped
23.11.2014 13:00 Napredak (P) 3 : 0 Metalac
23.11.2014 13:00 Proleter 0 : 4 Sloga (D)
23.11.2014 13:00 Napredak 1947 3 : 4 Dunavac
23.11.2014 13:00 Zemljoradnik 3 : 0 Stig 1955
23.11.2014 13:00 Sopot 1 : 1 Pobeda
23.11.2014 13:00 Dunav 3 : 1 Ljubičevo
23.11.2014 13:00 Dragojevac 7 : 1 Žika 2013
23.11.2014 13:00 Jedinstvo 2 : 4 OFK Borac
23.11.2014 13:00 Mladost 4 : 1 Sloboda
23.11.2014 13:00 Buljane 2 : 0 Omladinski
23.11.2014 13:00 ISK Izvor 1 : 1 Heroj
23.11.2014 13:00 Rakac Stave 2 : 1 Paune
23.11.2014 13:00 Lukavac 0 : 2 Mladost (VK)
23.11.2014 13:00 Dupljaj 2 : 0 Zadrugar
23.11.2014 13:00 Mladi radnik 2 : 0 Kotešica
23.11.2014 11:00 Bujačić 1 : 2 Mali korak
23.11.2014 11:00 Žabari 1 : 3 OFK Povlen
23.11.2014 13:00 Zvezda 3 : 0 Rvati
23.11.2014 13:00 Posavina 3 : 4 Jedinstvo
23.11.2014 13:00 Duboko 2 : 0 Vukićevica
23.11.2014 13:00 Borac 2 : 5 Polet
23.11.2014 13:00 Omladinac 0 : 0 Belo Polje
23.11.2014 13:00 Krtinska 5 : 0 Poljane
23.11.2014 13:00 OFK Urovci 5 : 1 Trstenica
23.11.2014 17:00 Mladost 2 : 2 Rujišnik
23.11.2014 11:00 Polet (Š) 0 : 0 Drugari
23.11.2014 13:00 Mladost (R) 3 : 0 Mladi Gorani
23.11.2014 13:00 Baštovan 4 : 10 Garevina
23.11.2014 13:00 Kom 0 : 0 Dečić
23.11.2014 13:00 Ibar 2 : 0 Jezero
23.11.2014 13:00 Arsenal 0 : 0 Zabjelo
23.11.2014 13:00 Jedinstvo 0 : 0 Cetinje
23.11.2014 13:00 Iskra 1 : 0 Igalo
23.11.2014 13:00 Bratstvo 4 : 0 Radnički
23.11.2014 13:30 Slavija 6 : 1 Drina
23.11.2014 13:30 Željezničar 2 : 1 Čelik
23.11.2014 11:00 Borac 2 : 0 Brodarac
23.11.2014 11:00 Radnički 1923 2 : 2 Spartak
23.11.2014 11:00 Partizan 3 : 0 Metalac
23.11.2014 11:00 Vojvodina 3 : 3 Crvena zvezda
23.11.2014 Radnički (S) : Moravac Orion
23.11.2014 09:00 Radnički (NB) 4 : 0 PKB
23.11.2014 10:00 Policajac 3 : 1 Sinđelić
23.11.2014 13:00 Lokomotiva 1 : 2 Voždovac
23.11.2014 12:00 Sloga 6 : 1 Jedinstvo
23.11.2014 12:00 Pobeda 4 : 3 Šumadija
23.11.2014 12:00 Udarnik 1 : 0 Mladi borac
23.11.2014 11:30 Krila Krajine 1 : 1 Mladost
23.11.2014 Titel 1 : 3 Sutjeska
23.11.2014 Kulpin 1 : 5 Hajduk
23.11.2014 Borac 1 : 0 Stari Grad
23.11.2014 13:30 Glogonj 4 : 1 Omladinac (O)
23.11.2014 13:00 Dinamo 10 : 2 Unirea
23.11.2014 Zeta 6 : 0 Cetinje
23.11.2014 Rudar 0 : 2 Grbalj
23.11.2014 Mornar 0 : 0 Kom
23.11.2014 OFK Petrovac 0 : 1 Lovćen
23.11.2014 Budućnost 7 : 0 Mogren
23.11.2014 Berane 0 : 2 Sutjeska
23.11.2014 Bokelj 3 : 3 Mladost
23.11.2014 13:00 Mačva 1 : 1 Spartak
23.11.2014 13:00 Partizan 9 : 0 Sloga
23.11.2014 11:00 Vojvodina 0 : 3 Crvena zvezda
23.11.2014 13:00 Dinamo 1945 2 : 0 Železničar
23.11.2014 12:00 Radnik 1 : 1 Dubočica 1923
23.11.2014 10:00 Grafičar 1 : 5 BSK
23.11.2014 11:00 Real 3 : 1 Trstenik PPT
23.11.2014 11:00 Radnički (N) 3 : 2 Napredak
23.11.2014 11:00 Kruševac 1 : 0 Hajduk Veljko
23.11.2014 11:00 Sloga : Timok
23.11.2014 11:00 Red Star 3 : 0 Dinamo
23.11.2014 Bačka 3 : 0 Šampion
23.11.2014 14:00 Borac (S) 0 : 1 Jugoslavija
23.11.2014 10:00 Sloga 2 : 0 Jedinstvo
23.11.2014 10:00 Glavaš 0 : 3 Morava
23.11.2014 10:00 Pobeda 3 : 0 Šumadija
23.11.2014 10:00 Udarnik 6 : 0 Mladi borac
23.11.2014 12:30 Rudar (B) 4 : 1 Granit
23.11.2014 11:00 Trepča 6 : 0 Sport Klub 1999
23.11.2014 11:00 Tutin : Granit
23.11.2014 11:00 Kosmet 1 : 1 Trepča
23.11.2014 10:00 Jevremovac : Jelen
23.11.2014 10:00 BMR Petlovača 1 : 4 OFK Šabac
23.11.2014 Kolasin 0 : 3 Tutin
23.11.2014 Trepča 2 : 0 Sport Klub 99
23.11.2014 OFK Ras 3 : 0 ND 2011
23.11.2014 11:00 Brodarac 1 : 4 Institut

Košarka

23.11.2014 19:00 Partizan NIS 73 : 64 Cibona
23.11.2014 15:00 Beovuk 72 77 : 61 Kolubara LA 2003
23.11.2014 16:00 Klik 105 : 78 Užice
23.11.2014 18:00 Rađevac 20 : 0 Mionica
23.11.2014 17:00 Kopaonik 68 : 77 Basket
23.11.2014 16:30 Požarevac 94 : 54 Bane
23.11.2014 11:15 Milan Trivić 2 67 : 73 Borča
23.11.2014 13:30 Selekta 96 : 90 Sloboda NS
23.11.2014 20:30 Bagljaš 94 : 86 Sport Key Plus
23.11.2014 17:00 BSK Junior 20 : 0 Vukovi Merošina
23.11.2014 20:00 Ub 91 : 94 Železničar
23.11.2014 14:30 Vitez 68 : 69 Zvezdara
23.11.2014 13:15 Milan Trivić 69 : 51 Žarkovo
23.11.2014 18:00 Topola 65 : 77 Sveti Đorđe
23.11.2014 19:00 Akademik 79 : 73 Železničar
23.11.2014 18:00 Radnik 78 : 54 Dimitrovgrad
23.11.2014 18:00 Jablanica 93 : 78 Jastrebac
23.11.2014 17:00 Šabac 71 : 55 Vršac Swisslion
23.11.2014 19:30 Gimnazijalac Partizan 77 : 44 Paraćin
23.11.2014 17:00 Velika Kikinda 69 : 56 Sivac
23.11.2014 16:00 Play Off 59 : 53 Karaburma
23.11.2014 19:30 Kraljevo 100 : 52 Time Out
23.11.2014 18:00 Jedinstvo 100 : 69 Željezničar

Odbojka

23.11.2014 16:30 Novi Sad 3 : 1 VGSK
23.11.2014 15:00 Gračanica 1 : 3 Brezovica
23.11.2014 12:00 Libero Ča 0 : 3 Napredak 037
23.11.2014 17:00 Desetka 2 : 3 Toplički Vitezovi
23.11.2014 18:00 Topličanin 1 : 3 Jagodina
23.11.2014 16:00 Borac 3 : 0 Dubočica
23.11.2014 15:30 Vojvodina 2 3 : 0 Futog
23.11.2014 19:30 Hercegovina 0 : 3 Proleter
23.11.2014 15:30 Knez Lazar 2 : 3 Partizan 2012
23.11.2014 13:30 Blok Aut 3 : 0 Stig
23.11.2014 12:00 Busije 0 : 3 Crnjanski
23.11.2014 17:00 Carina Smederevo 2 0 : 3 As
23.11.2014 17:00 Sombor 1 : 3 Kulpin
23.11.2014 16:00 Radan 3 : 1 Flaka
23.11.2014 13:30 Junior 0 : 3 Mladost (V)
23.11.2014 19:30 Banat 1 : 3 Sloven
23.11.2014 14:30 Stampedo 3 : 1 Caribrod
23.11.2014 16:00 Knjaževac 3 : 0 Timok 2
23.11.2014 14:00 Mladost 0 : 3 Derventa
23.11.2014 16:00 Laktaši 3 : 1 Jahorina
23.11.2014 13:00 Ukrina 0 : 3 Kozara
23.11.2014 14:00 Panter 0 : 3 Inova
23.11.2014 14:00 Libero ČA 3 : 1 Zlatibor
23.11.2014 16:00 Desetka 3 : 0 Mladost
23.11.2014 17:00 Ruma 3 : 0 Eaton Srem Tempo 2
23.11.2014 17:00 Vrbas 2 : 3 Slavija
23.11.2014 10:00 Tehničar 3 : 0 Gimnazijalac 2
23.11.2014 17:00 Trstenik 3 : 0 Mladost
23.11.2014 16:00 Novi Pazar 3 : 0 Volej stars junior
23.11.2014 16:30 Bane 3 : 0 Zvečan
23.11.2014 18:30 Raška 0 : 3 Kosovska Mitrovica
23.11.2014 13:00 Priboj 3 : 0 Čačak
23.11.2014 13:00 Tara 2 0 : 3 Bambi volej
23.11.2014 15:00 Lučani 0 : 3 Stars
23.11.2014 15:00 Smeč SV 3 : 1 Karadjordje
23.11.2014 15:00 Jedinstvo 0 : 3 VGSK
23.11.2014 17:00 Ribnica 3 : 0 Rađevac
23.11.2014 16:15 Novi Sad 3 : 1 NS Volej tim
23.11.2014 18:00 NIS Spartak 2 3 : 0 Merkur
23.11.2014 18:30 Gox-IN 0 : 3 Volejstars
23.11.2014 17:00 Hercegovina 3 : 0 Volejstars
23.11.2014 19:00 Banat 3 : 1 Krajišnik
23.11.2014 19:45 Odbojka 013 3 : 0 MD Zrenjanin 2
23.11.2014 16:00 Jedinstvo 3 3 : 1 Star
23.11.2014 14:00 Radan 3 : 2 Morava
23.11.2014 15:00 Pusta Reka 3 : 0 Vlasina
23.11.2014 12:00 BSK 3 : 0 Mladost 2
23.11.2014 11:00 ŽOK 030 3 : 0 Poreč
23.11.2014 14:00 Knjaževac 1 : 3 Timok
23.11.2014 19:30 As Batajnica 3 : 0 Obilić
23.11.2014 12:00 Student 2 1 : 3 Aleksinac
23.11.2014 10:00 Millennium 2 0 : 3 Stampedo
23.11.2014 20:30 NS Volej Tim 2 1 : 3 Futog 2
23.11.2014 16:30 Omladinac 2 3 : 1 Dunav
23.11.2014 18:00 Mladost 0 : 3 Sloga
23.11.2014 15:00 Radinci Volej 3 : 0 Sirmium
23.11.2014 16:00 Elan Volej 0 : 3 Vrbas 2
23.11.2014 11:00 Vollejstar 3 : 2 Subotica

Rukomet

23.11.2014 17:00 Kolubara 28 : 31 Železničar 1949
23.11.2014 19:00 Planinka Prolom voda 21 : 22 Jugović
23.11.2014 19:00 Knjaževac 36 : 37 Vranje 1957
23.11.2014 19:30 ORK Bela Palanka 37 : 26 Mladost 1949
23.11.2014 18:00 Proleter 33 : 23 Mladost
23.11.2014 17:00 Vladimirovac 27 : 29 ŽSK
23.11.2014 18:00 Sportski Centar Voždovac 2012 34 : 26 Sloga
23.11.2014 17:30 Studentski grad 22 : 22 Rekreativo
23.11.2014 20:00 Primus 33 : 27 Bask Soko
23.11.2014 18:00 Novi Pazar 30 : 29 Radnički 2
23.11.2014 19:00 Trepča 32 : 28 Mladost
23.11.2014 19:00 Prva Petoletka 28 : 25 Knez Lazar
23.11.2014 19:00 Lokomotiva 18 : 33 Priboj
23.11.2014 18:30 Arilje 36 : 29 Župa 54
23.11.2014 18:00 Radnički (JT) 39 : 20 Vrbas Karneks 2
23.11.2014 19:30 Kikinda 35 : 27 Sivac 69
23.11.2014 15:00 Srem Sm 40 : 17 Crvenka II
23.11.2014 19:00 Radnički (K) 36 : 37 Hajduk
23.11.2014 19:30 Mačva 32 : 27 Jedinstvo 1974
23.11.2014 19:30 Metaloplastika 2 34 : 23 Umčari
23.11.2014 15:00 Štrpce Tandems 36 : 30 Goč Merkur
23.11.2014 18:00 Karađorđe 30 : 28 Sloga
23.11.2014 18:00 Omladinac 35 : 23 Užice
23.11.2014 18:00 Zlatar 2 32 : 28 Hidroelektrana
23.11.2014 18:00 Omladinac (I) 31 : 20 Unirea
23.11.2014 13:30 Glogonj 35 : 34 Gaj
23.11.2014 16:30 Mladost (O) 31 : 20 Omladinac (D)
23.11.2014 19:30 Ruma 28 : 22 Sloga
23.11.2014 15:00 Drina 30 : 23 Kozara Mlijekoprodukt
23.11.2014 19:00 Železničar 33 : 24 Crvena Zvezda
23.11.2014 18:30 Mladi Radnik 27 : 23 ORK Loznica
23.11.2014 17:30 Mačva 29 : 30 Junior 2
23.11.2014 19:00 Vrbas 25 : 21 Mladost
23.11.2014 17:30 Srem 28 : 26 Petrovaradin
23.11.2014 19:00 Spartak 28 : 22 Sloven
23.11.2014 16:00 Metalac 30 : 26 Prijepolje
23.11.2014 13:00 Sloga 18 : 24 Čačak
23.11.2014 18:00 Dolovo 21 : 20 Jabuka 95
23.11.2014 20:30 Temerin 2 42 : 14 Rusin
23.11.2014 17:00 Sonta 16 : 27 Klenak 09
23.11.2014 11:00 Hajduk 13 : 25 Cepelin
23.11.2014 17:00 Železničar 2 27 : 44 Radnički

Vaterpolo

23.11.2014 19:15 Radnički Kon Tiki 8 : 10 Partizan Raiffeisen
23.11.2014 20:00 Vojvodina 8 : 3 Primorac
23.11.2014 18:00 PVK Bečej 11 : 13 Vojvodina

Futsal

23.11.2014 20:00 Nova Pazova 2 : 6 Kopernikus
23.11.2014 18:00 Novi Pazar 3 : 4 Fontana
23.11.2014 18:00 Ljubinje 11 : 9 Slavija
23.11.2014 12:30 Starčevica 3 : 3 Gradiška
23.11.2014 17:00 Teslić 3 : 10 Ljubić
23.11.2014 17:00 Glasinac 7 : 6 Brčko Zdravlje
23.11.2014 18:00 Partenon 2 : 5 Mašinac
23.11.2014 16:30 RB 3 : 4 Užice Krčagovo
23.11.2014 20:00 Metalac Kolorado 5 : 1 Ivanjica
23.11.2014 17:00 Bor 10 : 5 Akademac
23.11.2014 19:30 Deus Futsal 4 : 2 Leteći Holandjanin
23.11.2014 18:00 Šampion 4 : 4 Srbobran
23.11.2014 20:00 Tango Liman 5 : 2 Kikinda
23.11.2014 18:30 Tvrdjava 5 : 0 Hajduk
23.11.2014 20:00 Orao Čaršija 3 : 3 Olimp
23.11.2014 20:00 Ekonomist 4 : 7 Banjica
23.11.2014 13:30 Babušnica 2011 5 : 4 Zufo
23.11.2014 20:30 Jastrebac 4 : 2 BSK

FFA

23.11.2014 10:00 Soko 3 : 2 Radnički
23.11.2014 13:00 Real 2 : 2 Red Star
23.11.2014 14:00 Radnički 3 : 0 Soko A

Hokej

23.11.2014 17:30 Vitez 2 : 5 Beostar