XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 511 utakmica za dan
Subota, 25 April 2015

Fudbal

25.04.2015 16:00 Radnički (N) 2 : 0 Napredak
25.04.2015 16:00 Spartak 0 : 2 Novi Pazar
25.04.2015 17:30 Vojvodina 1 : 3 Borac
25.04.2015 16:00 Jagodina 1 : 2 Voždovac
25.04.2015 18:00 Crvena zvezda 0 : 0 Partizan
25.04.2015 16:00 Mladost 0 : 0 Donji Srem
25.04.2015 16:00 Radnički 1923 0 : 1 Čukarički
25.04.2015 16:00 Radnik 2 : 0 Javor Matis
25.04.2015 16:00 Mačva 0 : 0 Bačka (BP)
25.04.2015 16:00 Sindjelić 0 : 1 Inđija
25.04.2015 16:00 Jedinstvo Putevi 0 : 1 Metalac (GM)
25.04.2015 16:00 Proleter 0 : 2 Kolubara
25.04.2015 16:00 Sloga (PM) 0 : 0 Sloboda
25.04.2015 16:00 Bežanija 0 : 0 Moravac Orion
25.04.2015 16:00 BSK Borča 2 : 2 Sloga (K)
25.04.2015 16:00 Loznica 1 : 0 Jošanica
25.04.2015 16:00 Šumadija 1 : 1 Šumadija 1903
25.04.2015 16:00 Smederevo 1924 3 : 1 Sloga (P)
25.04.2015 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Polet
25.04.2015 16:00 Budućnost Krušik 2014 5 : 2 Karađorđe
25.04.2015 16:00 Rudar 0 : 1 Zvižd
25.04.2015 16:00 Sloga 2 : 2 Ozren
25.04.2015 16:00 Hajduk Veljko 1 : 3 Radnički (P)
25.04.2015 16:30 Sinđelić 2 : 0 Timočanin
25.04.2015 16:00 Tabane 1970 2 : 0 OFK Bor
25.04.2015 16:00 Kopaonik 1 : 0 Radnički (S)
25.04.2015 16:00 Banat 2 : 1 Dinamo
25.04.2015 16:00 Cement 1 : 1 Sloga
25.04.2015 16:00 Radnički (Š) 0 : 5 ČSK Pivara
25.04.2015 16:00 Bačka 1901 3 : 0 Dunav
25.04.2015 16:00 Radnički (NP) 3 : 1 Radnički (SM)
25.04.2015 16:00 Vršac 0 : 0 Radnički (S)
25.04.2015 16:00 Tekstilac 0 : 6 Senta
25.04.2015 16:00 IMT 2 : 1 Žarkovo
25.04.2015 16:00 BASK 0 : 0 Sopot
25.04.2015 16:00 Takovo 2 : 1 Polet
25.04.2015 16:00 Metalac 0 : 1 Sloboda
25.04.2015 16:00 Omladinac 1 : 2 Braća Vuković
25.04.2015 16:00 Partizan 0 : 0 Dragačevo
25.04.2015 16:00 Mokra Gora 2 : 1 Trepča
25.04.2015 16:00 Gruža 3 : 0 VGSK
25.04.2015 16:00 Morava 0 : 2 Borac
25.04.2015 16:00 Sevojno 0 : 0 Zlatar
25.04.2015 16:00 Radnički (V) 2 : 0 OFK Osečina
25.04.2015 16:00 Ribnica 2 : 1 Sloga 1940
25.04.2015 16:00 FAP 2 : 2 Zlatibor
25.04.2015 16:30 SFS Borac 2 : 0 Lugomir
25.04.2015 16:30 BSK Bogovina 2 : 0 Brodoremont
25.04.2015 16:30 Brestovac 1946 0 : 3 Dunav
25.04.2015 16:30 Svrljig 3 : 1 Rudar (B)
25.04.2015 16:30 Bučje 2 : 1 Rtanj
25.04.2015 16:30 Napredak 0 : 3 Bukovik
25.04.2015 16:30 Pusta Reka 0 : 3 Lužnica
25.04.2015 16:30 Jedinstvo (B) 3 : 1 Ropotovo
25.04.2015 16:30 Balkanski 4 : 0 SFK Morava
25.04.2015 16:30 Jedinstvo (BP) 1 : 0 Sloboda
25.04.2015 16:30 Sloga 3 : 0 Bobište
25.04.2015 16:00 Jedinstvo (SP) 0 : 0 LSK Laćarak
25.04.2015 16:00 ŽSK 1 : 2 Jugović
25.04.2015 16:00 Sloga 2 : 1 Omladinac
25.04.2015 16:00 Crvena zvezda 0 : 0 Mladost
25.04.2015 16:00 Sremac Vojka 2 : 0 Kabel
25.04.2015 16:00 TSC 1 : 1 OFK Odžaci
25.04.2015 16:00 Polet 1 : 0 Srbobran
25.04.2015 16:00 Kozara 1 : 0 Jedinstvo (NB)
25.04.2015 16:00 Budućnost 2 : 0 Vršac United
25.04.2015 16:00 OFK Kikinda 1 : 2 Radnički (K)
25.04.2015 16:00 Proleter 2 : 0 Jedinstvo (BK)
25.04.2015 16:00 Sloga 3 : 1 Mladost (L)
25.04.2015 16:00 Balkan Mirijevo 3 : 0 Zvezdara
25.04.2015 16:30 Jadran 3 : 5 Ćava
25.04.2015 16:00 Jasen 1 : 5 Budućnost
25.04.2015 16:00 OFK Jabučje 1 : 0 Trlić
25.04.2015 16:00 Banjani 1 : 0 Kačer
25.04.2015 16:00 Pepeljevac 1 : 1 Tulari
25.04.2015 16:00 Spartak 1924 4 : 1 Sovljak
25.04.2015 17:00 Gučevo 1 : 1 Antimon
25.04.2015 17:00 Mačva 2005 0 : 2 Mladost (P)
25.04.2015 16:00 Aranđelovac 5 : 2 Prvi srpski ustanak
25.04.2015 16:00 Karađorđe 3 : 1 Šumadinac (N)
25.04.2015 16:00 Polet (SD) 3 : 2 Napredak 1936
25.04.2015 16:00 Glavaš 3 : 1 Vodice
25.04.2015 16:30 Topličanin 3 : 0 Dunđerski
25.04.2015 16:30 Polet 3 : 2 Pobeda
25.04.2015 16:30 Jug Bogdan 2 : 1 Dobrič
25.04.2015 16:30 Obilić 1 : 2 Maglić
25.04.2015 16:30 Krila Krajine 0 : 3 Borac
25.04.2015 16:30 Vojvodina 6 : 0 Stari Grad
25.04.2015 16:30 Mladost 2 : 1 Veternik
25.04.2015 16:30 Fruškogorski partizan 2 : 2 OFK Futog
25.04.2015 16:30 OFK Slavija 4 : 2 Jedinstvo
25.04.2015 Sloven 1 : 1 Partizan
25.04.2015 16:00 Njegoš 1 : 0 Proleter
25.04.2015 17:00 Radnički 1905 0 : 2 Obilić
25.04.2015 17:00 Potisje 3 : 5 Panonija IM Topola
25.04.2015 17:00 Čoka 0 : 3 Krivaja
25.04.2015 17:00 Olimpija 11 : 1 Palić
25.04.2015 16:30 Mladost 2 : 2 Sloga
25.04.2015 16:30 Graničar (G) 2 : 2 Rusin
25.04.2015 16:30 Polet (K) 2 : 0 Kula
25.04.2015 17:00 BAK 4 : 0 Radnički (B)
25.04.2015 16:00 Bilećanin 3 : 2 Mladost
25.04.2015 16:00 Naftagas 0 : 1 Crvena zvezda
25.04.2015 16:00 Krajina 1 : 0 Vojvodina (NM)
25.04.2015 16:00 Begej 3 : 0 Vojvodina 1928
25.04.2015 16:00 Milutinac 1 : 2 13. maj
25.04.2015 16:00 Policajac 3 : 1 Banja (VB)
25.04.2015 11:00 Poštar Zvezdara 3 : 0 Brodarac
25.04.2015 16:00 OFK Zabrežje 5 : 3 Strelac
25.04.2015 16:00 Mladost (C) 1 : 2 Rušanj
25.04.2015 16:00 Mladost (Č) 1 : 3 Prva Iskra
25.04.2015 16:30 Orljane 2 : 4 Rutevac
25.04.2015 16:30 Koprijan 1975 1 : 2 Radnički 1924 (K)
25.04.2015 16:30 Naša krila 1936 6 : 0 Mladi radnik
25.04.2015 16:30 Morava 2 : 1 Malošište
25.04.2015 16:30 Borac (T) 6 : 2 Zemljoradnik
25.04.2015 16:30 Mladost (B) 1 : 2 Naisus
25.04.2015 16:30 Rasovača 5 : 2 Knežica
25.04.2015 16:30 Zaplanjac 7 : 2 Radnički 1947 (Č)
25.04.2015 16:30 Palilula 2 : 0 Jedinstvo
25.04.2015 16:30 Vladimir Durković 2 : 0 Padež
25.04.2015 16:00 Rudna Glava 0 : 4 Krivelj
25.04.2015 16:30 Aluminjum 2 : 1 Palilulac
25.04.2015 16:30 Midžor 2 : 2 Trebič
25.04.2015 16:30 Rgotina 2 : 2 Omladinac
25.04.2015 16:30 Vratarnica 4 : 1 Svrljiška topla
25.04.2015 13:00 OFK Alakince 5 : 0 Levosoje Talenat
25.04.2015 16:00 Pčinja 0 : 3 Vranjska Banja
25.04.2015 Sloga 3 : 0 Morava
25.04.2015 17:00 Partizan (U) 3 : 1 Jedinstvo (V)
25.04.2015 17:00 Rudar (P) 5 : 0 Hajduk
25.04.2015 17:00 Resavac 3 : 2 Moravac
25.04.2015 16:30 Radnički 1918 5 : 0 Jedinstvo (R)
25.04.2015 17:00 Partizan 0 : 0 Tavnik
25.04.2015 16:30 Sušica 2012 2 : 2 Morava (G)
25.04.2015 16:30 Bratstvo 3 : 1 Gradac
25.04.2015 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Navalin
25.04.2015 17:00 Majur 2 : 1 Radnik
25.04.2015 16:30 Kostrež 1 : 2 Stari Trstenik
25.04.2015 16:30 Ratajac 3 : 1 Mladost (DK)
25.04.2015 16:30 Varvarin 3 : 1 14. Oktobar
25.04.2015 16:30 Železničar 2 : 0 Borac
25.04.2015 16:00 Proleter 3 : 1 Radoje Domanović
25.04.2015 16:00 Napredak 1927 0 : 3 Rade Milošević
25.04.2015 16:30 Soko 1 : 3 Bačka
25.04.2015 16:00 Žitkovica 5 : 0 Napredak (B)
25.04.2015 16:00 Jedinstvo (Lj) 5 : 1 Polet (V)
25.04.2015 16:00 Toplica 3 : 1 Tolić
25.04.2015 16:00 Proleter 2 : 6 Popadić
25.04.2015 16:00 Vojvode 6 : 2 Orao
25.04.2015 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Mladost
25.04.2015 16:00 Stari drugari 2 : 0 Gornji Mušić
25.04.2015 16:30 Šumarice 2008 0 : 3 Azbest
25.04.2015 16:30 Košutnjak 5 : 0 Zastava
25.04.2015 16:30 AZ Borac 2014 2 : 0 Čegar 1946 (DM)
25.04.2015 11:00 Obilić 5 : 1 Posavac
25.04.2015 16:00 Busije 1 : 0 OFK Petrovčić
25.04.2015 16:00 Mladi rudar 1 : 2 Ozremica
25.04.2015 16:30 OFK Sikole 1 : 2 Miloševo
25.04.2015 16:00 Avalski venac 3 : 3 Hajduk
25.04.2015 16:30 Veliki Suvodol 2 : 1 Jerma
25.04.2015 16:30 Rongo Siti 2 : 1 Mladost
25.04.2015 17:00 Elektrovojvodina 3 : 0 Čantavir
25.04.2015 16:00 Crvena Jabuka 1 : 4 Gunjevac
25.04.2015 16:30 Nacional 3 : 2 Polet 1959
25.04.2015 16:30 Kastrum 3 : 0 Lovac
25.04.2015 16:30 Šljivar 3 : 1 Kosovo
25.04.2015 17:00 Jedinstvo 4 : 0 Bjelica
25.04.2015 16:00 Doljevac 1971 2 : 1 Mekiš
25.04.2015 16:00 Grkinja 0 : 3 Moravac (Č)
25.04.2015 15:30 Omladinac (S) 2 : 6 Podunavac
25.04.2015 15:30 Badljevica 1 : 1 Kolarac
25.04.2015 16:00 Tomislavci 3 : 1 Sokolac
25.04.2015 16:00 Mićunovo 3 : 0 Pobeda
25.04.2015 16:00 Sloboda 3 : 0 Njegoš B
25.04.2015 16:00 Mladost 2 : 1 Sloboda 2013
25.04.2015 16:00 Hajduk 1 : 2 Sloga
25.04.2015 17:00 Mladost (PP) 8 : 1 Galeb
25.04.2015 17:00 Dragojevac 5 : 1 Torpedo
25.04.2015 17:00 Skupljen 2013 4 : 0 Žika 2013
25.04.2015 17:00 Pocerina 3 : 2 Grušić
25.04.2015 17:00 Rankovac 15 : 2 Mladost (S)
25.04.2015 17:00 OFK Burovo 3 : 3 Bistrica
25.04.2015 17:00 Šumadija 2 : 0 OFK Radnički
25.04.2015 17:00 TEK Sloga 4 : 1 Lazarevac
25.04.2015 17:00 Radnik 1 : 0 Zlatica Taun
25.04.2015 OFK Bobište 4 : 0 Vlasina 2014
25.04.2015 Jedinstvo 6 : 3 Nomanica
25.04.2015 Gornje Krajince 4 : 2 Grdanica 024
25.04.2015 Napredak 4 : 0 Badince
25.04.2015 Ofk Bratstvo 1 : 2 Jašunja
25.04.2015 Milanovo 4 : 1 Turekovac
25.04.2015 Radnik 2013 1 : 2 Atletiko
25.04.2015 Veliko Trnjane 3 : 0 Rudar 1973
25.04.2015 16:30 DB Junajted 0 : 3 Krasava
25.04.2015 16:00 Melnica 0 : 2 Jedinstvo
25.04.2015 16:00 Bata Bulić 4 : 3 Mladost (R)
25.04.2015 16:00 Vukan 4 : 3 Brana Paunović
25.04.2015 16:00 Omladinac B 1 : 6 Sloga 1952
25.04.2015 16:00 Soko 3 : 3 Dobrnje
25.04.2015 17:00 Bogutovačka Banja 1 : 2 Mladost
25.04.2015 17:00 Stara Čaršija 2 : 0 Miločajac
25.04.2015 17:00 Popovići 3 : 0 Mladost 1981
25.04.2015 17:00 Bresje 2 : 2 Trnava
25.04.2015 16:00 Belo Polje 5 : 2 Vukićevica
25.04.2015 16:00 Tulež 1 : 2 Trešnjevica
25.04.2015 16:00 Prvi srpski ustanak II 2 : 2 Šamot
25.04.2015 17:00 Mladost (G) 1 : 0 Jelav
25.04.2015 Vidojevica 5 : 0 Mladost (DD)
25.04.2015 Rudar 3 : 0 TE Gučevo
25.04.2015 17:00 Planinac 1 : 8 Beljanica
25.04.2015 16:00 Topoljak 0 : 2 Mladost
25.04.2015 16:00 Rujišnik 0 : 3 Stara Čaršija
25.04.2015 16:30 Omladinac 3 : 2 Sloboda
25.04.2015 17:00 Naša Krajina 0 : 3 Graničar
25.04.2015 17:00 Stojnik 3 : 0 OFK Slatina
25.04.2015 13:00 Feniks 1 : 2 Karadjordje 2013
25.04.2015 16:00 Badnjevac 1 : 0 Meteor
25.04.2015 17:00 Metaloplastika 2 : 0 POFK Letnjikovac
25.04.2015 17:00 Zadrugar 5 : 4 Sloga
25.04.2015 17:00 Omladinac 2013 1 : 1 Torpedo 1924
25.04.2015 16:00 Mladost 2 : 3 Napredak
25.04.2015 Zadrugar 6 : 1 Best
25.04.2015 OFK Homolje 3 : 0 Laznica
25.04.2015 Budućnost 9 : 2 Zvezda
25.04.2015 Mladost 4 : 4 Jasenovac
25.04.2015 16:30 Zmajevac 2 : 0 Pepeljevac 1947
25.04.2015 16:30 Trmčari 3 : 0 Jablanica
25.04.2015 16:00 OFK Jarmenovci 1 : 1 ZT Gorovič
25.04.2015 16:00 Radnik 4 : 1 Brgule
25.04.2015 16:00 OFK Mladenovac 3 : 0 Markovac
25.04.2015 16:30 Berane 0 : 1 Bokelj
25.04.2015 16:30 Zeta 4 : 0 Mornar
25.04.2015 16:30 Mogren 1 : 1 OFK Petrovac
25.04.2015 16:30 Rudar 2 : 0 Grbalj
25.04.2015 16:30 Mladost 1 : 0 Lovćen
25.04.2015 16:30 Drina 0 : 1 Čelik
25.04.2015 19:30 Borac 1 : 1 Radnik
25.04.2015 16:30 Zvijezda Gradačac 1 : 2 Željezničar
25.04.2015 16:30 Sloboda 1 : 0 Vitez
25.04.2015 15:30 Napredak 0 : 1 Sutjeska
25.04.2015 15:30 Leotar 1 : 0 Kozara
25.04.2015 15:30 Sloboda (NG) 3 : 0 Mladost
25.04.2015 15:30 Vlasenica 0 : 2 Rudar Prijedor
25.04.2015 15:30 Drina HE 5 : 1 Krupa
25.04.2015 15:30 Podrinje 0 : 0 Tekstilac
25.04.2015 15:30 Rudar 2 : 0 Velež
25.04.2015 15:30 Glasinac 2011 3 : 0 Mladost (BS)
25.04.2015 15:30 BSK 1 : 2 Borac (Š)
25.04.2015 15:30 Ljubić 1 : 0 Borac (KD)
25.04.2015 15:30 Mladost (KV) 1 : 0 Gomionica
25.04.2015 15:30 Progres 0 : 1 Sloga (S)
25.04.2015 15:30 FSA 1 : 0 Naprijed Horizont
25.04.2015 15:30 Lauš 0 : 0 Budućnost
25.04.2015 15:30 Karanovac 7 : 0 Ravan
25.04.2015 15:30 Trebava 5 : 2 Polet 1926
25.04.2015 15:30 Bratstvo 2 : 0 Podrinje
25.04.2015 15:30 Srpska Varoš 4 : 1 Lokanj
25.04.2015 16:00 Omladinac 0 : 1 Željezničar
25.04.2015 16:00 Jablanica 2 : 2 Mladost (G)
25.04.2015 15:30 Knežopoljac 4 : 0 Željezničar
25.04.2015 15:30 Bratstvo 0 : 3 Slaven
25.04.2015 15:30 Radnik Urije 0 : 3 Berek 1975
25.04.2015 15:30 Kozara 1 : 0 Plamen
25.04.2015 15:30 Sloga 1 : 1 Gomjenica
25.04.2015 15:30 Brzi 1 : 2 Mrakovica
25.04.2015 16:00 Međaši 4 : 3 Magnojević 01
25.04.2015 16:00 Akademac-UIS 2 : 3 Semberija
25.04.2015 15:30 Podgrmeč 2 : 2 Rasavci
25.04.2015 15:30 Moštanica 0 : 3 Partizan
25.04.2015 15:30 Blatna 2 : 4 Radnik
25.04.2015 15:30 Rudar 6 : 0 Kiseljak
25.04.2015 15:30 Svodna 3 : 0 Omladinac
25.04.2015 17:00 Strmovo 0 : 0 Šumadinac
25.04.2015 17:00 Petka 5 : 0 20. Oktobar
25.04.2015 16:00 Proleter 3 : 2 Skela
25.04.2015 16:00 Baljevac 2 : 0 Rekreativo
25.04.2015 16:00 Tornado 3 : 0 Partizan
25.04.2015 16:00 Ljubinić 6 : 2 Zadrugar
25.04.2015 16:00 Požarevac 2 : 1 Trijumf
25.04.2015 13:00 Lemind Lavice 3 : 2 Mačva
25.04.2015 11:00 Gradac 0 : 7 Una Fortuna
25.04.2015 10:00 OFK Hajduk 8 : 0 Indeks
25.04.2015 10:00 Kabel 1 : 0 Inđija
25.04.2015 10:00 Banat 3 : 0 Proleter 2006
25.04.2015 10:00 Radnički (S) 1 : 2 Donji Srem
25.04.2015 10:00 Vršac United 2 : 2 Radnički (SM)
25.04.2015 10:00 Proleter (NS) 1 : 2 Radnički (NP)
25.04.2015 Radnički (N) 2 3 : 0 Palilulac
25.04.2015 Timok 2 : 0 Car Konstantin
25.04.2015 Radnički (P) 3 : 0 Hajduk Veljko
25.04.2015 Borac : Moravac Orion
25.04.2015 Rudar 3 : 1 Sloga
25.04.2015 10:00 Jedinstvo 3 : 0 PKB
25.04.2015 10:00 Zemun 1 : 1 Radnički (O)
25.04.2015 Borac 0 : 3 7. Juli
25.04.2015 Proleter 3 : 0 Sloboda
25.04.2015 Osipaonica 7 : 0 Podunavac
25.04.2015 Železničar 6 : 0 Jedinstvo
25.04.2015 16:00 Šumadija 1 : 3 Budućnost
25.04.2015 11:30 Pobeda 0 : 4 Sloga
25.04.2015 16:00 C.zvezda 3 : 0 Dolovo
25.04.2015 14:00 Sloga (BNS) 3 : 0 Partizan (G)
25.04.2015 14:30 Obilić 4 : 0 Maglić
25.04.2015 14:30 Krila Krajine 0 : 1 Borac
25.04.2015 14:30 Vojvodina 1 : 3 Stari Grad
25.04.2015 Dinamo 3 : 0 Glogonj
25.04.2015 Radnički (B) 3 : 0 Unirea
25.04.2015 16:00 Omladinac (O) 6 : 0 Slavija
25.04.2015 Borac (Sakule) 0 : 3 Spartak
25.04.2015 13:30 Petrijevac : Omladinac
25.04.2015 13:30 Badljevica : Drugovac
25.04.2015 12:00 Železničar 1 : 4 Mačva
25.04.2015 16:00 Cetinje 0 : 5 Lovćen
25.04.2015 16:00 Dečić 5 : 1 Kom
25.04.2015 16:00 Ibar 2 : 0 Grbalj
25.04.2015 11:00 Mogren 1 : 3 Zeta
25.04.2015 12:00 Bečej 1918 1 : 0 TSC
25.04.2015 12:00 Vrbas 0 : 3 Vršac
25.04.2015 12:00 Indeks 1 : 3 Novi Sad
25.04.2015 12:00 Spartak 2 : 2 Proleter 2006
25.04.2015 12:00 Bačka (BP) 8 : 0 Mladost Bambi
25.04.2015 12:00 Inđija 1 : 3 OFK Hajduk
25.04.2015 11:00 Šumadija 1903 1 : 4 Novi Pazar
25.04.2015 Bane 3 : 1 Kiker
25.04.2015 Sloga 1 : 0 AS
25.04.2015 11:00 Sloga 5 : 4 Jedinstvo Stević
25.04.2015 14:00 Dinamo 4 : 3 Dolina
25.04.2015 18:00 Dinamo 1945 1 : 2 Jedinstvo Stević
25.04.2015 18:00 Mladost (V) 0 : 5 Železničar
25.04.2015 10:00 Senta 2 : 0 Subotica
25.04.2015 11:00 Šabac 1 : 0 Loznica
25.04.2015 13:00 Mladenovac 3 : 2 Zvezdara
25.04.2015 14:30 Brodarac1947 1 : 2 Trudbenik
25.04.2015 15:30 Banja 4 : 1 Palilulac
25.04.2015 10:00 Baćevac 0 : 12 Srem
25.04.2015 12:00 Sinđelić 2012 0 : 8 BSK 1925
25.04.2015 12:30 Novi Beograd 3 : 1 Budućnost (D)
25.04.2015 14:00 Borac Ostružnica 1 : 4 Bežanija
25.04.2015 16:00 Milenium 0 : 1 IM Rakovica
25.04.2015 10:00 Boleč 1 : 5 Srem
25.04.2015 13:00 Železnik Lasta 1 : 3 Brodarac 1947
25.04.2015 17:00 Bežanija 0 : 1 GSP Polet
25.04.2015 11:00 BASK 4 : 2 Budućnost
25.04.2015 11:00 Timok : Sloga
25.04.2015 11:00 Jagodina : Dinamo
25.04.2015 11:00 Real : SFS Borac
25.04.2015 11:00 Kopernikus Železničar : Red Star
25.04.2015 11:00 Timočanin : Napredak
25.04.2015 15:00 Hajdučica 6 : 2 Ševac
25.04.2015 11:00 Polet 0 : 10 Spartak
25.04.2015 10:00 Smederevo 1924 1 : 7 Proleter (M)
25.04.2015 15:00 BSK Bavanište 1 : 8 Radnički (K)
25.04.2015 10:00 BAK 3 : 1 Proleter (BK)
25.04.2015 18:00 Vršac United 7 : 2 Mika Antić
25.04.2015 Borac 1 : 4 7. Juli
25.04.2015 Železničar 8 : 1 Budućnost
25.04.2015 Proleter 3 : 0 Sloboda
25.04.2015 14:00 Železničar 9 : 1 Jedinstvo
25.04.2015 14:00 Šumadija 10 : 2 Budućnost
25.04.2015 14:00 Udarnik 3 : 1 Napredak
25.04.2015 09:30 Pobeda 4 : 0 Sloga
25.04.2015 10:00 Plana 16 : 0 Glavaš
25.04.2015 12:00 Pazar Juniors 7 : 1 Šumadija 1903
25.04.2015 Kiker 1 : 1 Radnički 1923
25.04.2015 13:00 Apolon 0 : 0 Apolon 4
25.04.2015 14:00 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 1 Rudar (B)
25.04.2015 Pazar Juniors 3 : 0 Granit
25.04.2015 12:00 FSFV 2 : 0 Balkan
25.04.2015 14:00 PKB 0 : 1 Beograd 1929
25.04.2015 14:30 Avala 1 : 2 Crvena Zvezda MML
25.04.2015 16:00 Trudbenik 2 : 3 Sinđelić
25.04.2015 16:30 Vinča 10 : 0 Lepušnica
25.04.2015 16:00 Crvena Zvezda MML 5 : 1 PKB
25.04.2015 Mladenovac 2 : 1 Turbina
25.04.2015 Obrenovac 1905 5 : 1 Fer Plej
25.04.2015 Sremcica 0 : 3 Futsal Kolubara
25.04.2015 Lokomotiva 2 : 2 Radnički
25.04.2015 10:00 Subotica 4 : 2 Tavankut
25.04.2015 10:00 Bačka 1901 3 : 2 Senta
25.04.2015 Jedinstvo 1 4 : 0 Zeleznicar
25.04.2015 11:00 Budućnost-Krušik 1 1 : 1 Radnicki
25.04.2015 Omladinac 4 : 0 OFK Osecina
25.04.2015 Budućnost-Krušik 2 12 : 0 Ribnica
25.04.2015 Polet 0 : 14 Sampion
25.04.2015 Kinder 0 : 5 Kiker
25.04.2015 ND 2011 0 : 2 Bane
25.04.2015 09:00 Voždovac 5 : 0 Sindjelić
25.04.2015 12:00 Crvena zvezda 0 : 3 Partizan
25.04.2015 13:00 Čukarički 5 : 0 Radnički Obrenovac
25.04.2015 10:00 IMT 3 : 0 Milutinac
25.04.2015 10:00 Sindjelić 2012 5 : 0 Šumadinac
25.04.2015 12:00 Radnicki (NB) 4 : 6 Dominus
25.04.2015 11:00 Budućnost (D) 0 : 7 BSK 1925
25.04.2015 12:30 Brodarac 2 : 0 Tempo
25.04.2015 10:00 Institut 2 : 0 Srem Jakovo
25.04.2015 15:00 OLE 5 : 1 Zmajevi
25.04.2015 17:00 Lepušnica 2 : 2 Poštar
25.04.2015 10:00 Sremčica 0 : 1 Napredak
25.04.2015 10:00 Resnik 0 : 1 Železničar
25.04.2015 16:30 Borac 0 : 2 Sećeranac Ada
25.04.2015 09:00 Obrenovac 1905 1 : 3 Vinča
25.04.2015 11:00 Sopot 5 : 1 Boleč
25.04.2015 13:30 Vrčin 1 : 3 Zemun B
25.04.2015 14:00 OFK Beograd B 6 : 0 Dunav VS
25.04.2015 Podrinje 6 : 0 Luk
25.04.2015 Cer 2 : 6 Loznica 05
25.04.2015 Jadar (GD) 4 : 0 Banja Koviljača
25.04.2015 08:30 Vinča 0 : 6 OFK Beograd
25.04.2015 09:30 BSK 1925 0 : 7 Voždovac
25.04.2015 09:30 Sity Sport Club 2 : 0 Selo Mladenovac
25.04.2015 10:30 Crvena zvezda 4 : 1 Zemun
25.04.2015 10:30 Bežanija 0 : 2 Fair Play 06
25.04.2015 08:30 Fair Play 06 0 : 2 Teleoptik
25.04.2015 11:30 Rad 1 : 1 OFK Beograd
25.04.2015 11:30 Teleoptik 1 : 2 OFK Beograd
25.04.2015 08:30 Fair Play 06 3 : 1 Vrčin
25.04.2015 10:30 Crvena zvezda 11 : 1 Voždovac
25.04.2015 11:30 Dominus 0 : 6 Rad

Košarka

25.04.2015 19:00 Vladimirci 71 : 91 Radnički VA Bodža
25.04.2015 18:30 Ivanjica 92 : 73 M015
25.04.2015 18:00 Mileševac 81 : 93 Klik
25.04.2015 Kadet 74 : 78 Sport Key Plus
25.04.2015 SO Koš 78 : 101 Crvenka Dunav
25.04.2015 Vojvodina NM 89 : 117 Budućnost
25.04.2015 Karađorđevo 77 : 79 Sloboda NS
25.04.2015 Kikinda 85 : 73 Sivac
25.04.2015 Bagljaš 20 : 0 Selekta
25.04.2015 Mladost Veternik 0 : 20 Feniks
25.04.2015 Vojka 99 : 39 Pink
25.04.2015 Dinamo 110 : 64 Omladinac
25.04.2015 Ru koš 0 : 20 Družina Kozlovac
25.04.2015 Radnički 84 : 78 Nova Pazova
25.04.2015 18:00 Zlatibor 100 : 87 Priboj
25.04.2015 18:00 Borac 71 : 87 Žarkovo
25.04.2015 19:20 Astra 54 : 91 Zvezdara
25.04.2015 13:15 Milan Trivić 61 : 75 Beko
25.04.2015 19:00 Odžaci 91 : 104 Hajduk
25.04.2015 16:30 Jug 62 : 78 Prokuplje
25.04.2015 13:00 Jastrebac 80 : 70 Dimitrovgrad
25.04.2015 20:00 Radnik 91 : 77 Mladost Vesna

Odbojka

25.04.2015 18:00 Radnik 2 : 3 Modriča Optima
25.04.2015 18:00 Vizura 3 : 1 Spartak 1:0
25.04.2015 17:00 HE na Drini 2 : 3 Radnik

Rukomet

25.04.2015 20:00 Železničar 1949 41 : 28 Kolubara
25.04.2015 16:30 Planinka 25 : 21 Rudar
25.04.2015 18:00 PKB 29 : 34 Crvena Zvezda
25.04.2015 18:00 Sloga 37 : 18 Vrbas
25.04.2015 19:00 Dinamo 28 : 21 Mokra Gora
25.04.2015 19:00 Napredak 24 : 32 Morava
25.04.2015 19:00 Zlatar 36 : 30 Metalac
25.04.2015 Vranje 1957 36 : 28 ORK Bor
25.04.2015 Dubočica 54 25 : 29 Topličanin
25.04.2015 Žitorađa 44 : 30 Knjaževac
25.04.2015 Hajduk Veljko 24 : 22 Jastrebac
25.04.2015 Mladost 1949 37 : 36 BSK Heba
25.04.2015 19:30 ORK Bela Palanka 32 : 19 ORK Vlasotince
25.04.2015 19:00 ŽSK 30 : 28 Inđija
25.04.2015 18:00 Vladimirovac 30 : 28 Hercegovina
25.04.2015 Rekreativo 23 : 22 Loznica
25.04.2015 21:01 Bask Soko 29 : 27 Sloga
25.04.2015 Sindjelić 20 : 30 Obilić
25.04.2015 20:01 Smederevo 25 : 26 Sportski Centar Voždovac 2012
25.04.2015 20:30 Partizan 2 31 : 31 Studentski grad
25.04.2015 17:31 Novi Beograd 27 : 30 Primus
25.04.2015 17:00 Radnički 2 35 : 35 Mladost
25.04.2015 19:00 Potisje Pleteks 30 : 21 Vrbas Karneks 2
25.04.2015 Radan 33 : 28 Železničar 2
25.04.2015 Niška Banja 21 : 40 Hisar
25.04.2015 Pirot 40 : 20 Progres
25.04.2015 19:30 Mačva 34 : 22 Radnički
25.04.2015 15:30 Dorćol 41 : 31 Prva Iskra Barič
25.04.2015 Zemun 1957 : Kosmaj
25.04.2015 19:00 Bane 28 : 24 Karađorđe
25.04.2015 17:00 Budućnost 44 : 32 Spartak
25.04.2015 17:00 Unirea 31 : 8 Gaj
25.04.2015 17:00 Crepaja 25 : 19 Mladost (O)
25.04.2015 20:30 Omladinac (I) 25 : 29 Mladost (V)
25.04.2015 17:00 Glogonj 18 : 32 Dolovo
25.04.2015 17:00 Omladinac (D) : Banatski Karlovac
25.04.2015 Vojvoda Stepa 36 : 22 Partizan (I)
25.04.2015 Gradnulica 29 : 29 Naftagas
25.04.2015 Napredak : Partizan (H)
25.04.2015 Senta 32 : 25 Jedinstvo
25.04.2015 19:00 Kotor Varoš 27 : 23 Kozara Mlijekoprodukt
25.04.2015 19:00 Železničar 21 : 37 Jagodina
25.04.2015 19:00 Radnički (S) 24 : 24 Knjaz Miloš
25.04.2015 18:00 Naisa 29 : 28 Kikinda
25.04.2015 17:30 Minaqua 31 : 24 Proleter SP
25.04.2015 17:00 Ilidža : Lokomotiva
25.04.2015 17:00 Izviđač : Mira
25.04.2015 17:00 Zrinjski : Borac
25.04.2015 17:00 Vrbas : Katarina
25.04.2015 17:00 Goražde : Krivaja
25.04.2015 17:00 Grude : Bihać
25.04.2015 Naftagas 28 : 20 Partizan
25.04.2015 Žitorađa 23 : 20 Remesiana
25.04.2015 Vlasotince 31 : 24 Morava Han
25.04.2015 Paraćin 23 : 17 Aleksinac
25.04.2015 Niška Banja 28 : 36 Jastrebac
25.04.2015 Radan 31 : 15 Dubočica

Futsal

25.04.2015 19:00 Novi Pazar 3 : 0 Vinter sport
25.04.2015 20:00 Centar 4 : 1 Nevesinje
25.04.2015 20:00 Brotnjo 4 : 4 Mostar Stari Grad
25.04.2015 20:00 Bosna Kompred 5 : 7 Zrinjski
25.04.2015 16:00 Sokrates 1 : 4 Leotar
25.04.2015 20:00 Seljak 5 : 1 Čelinac

Ragbi 13

25.04.2015 Tašmajdan 18 : 0 Radnički (N)
25.04.2015 16:00 Bijeli Zečevi 24 : 14 Novi Gromovi

Američki fudbal

25.04.2015 Knights Klek 0 : 20 Celtis Sombor
25.04.2015 Hawks Obrenovac 8 : 27 Black Hornets
Vasin i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nenad Milosevic i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu