XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 491 utakmica za dan
Nedelja, 12 April 2015

Fudbal

12.04.2015 15:30 Železničar 0 : 0 Šumadija
12.04.2015 16:00 Dolina 0 : 2 Senta
12.04.2015 16:00 Dunav 0 : 0 Vršac
12.04.2015 11:00 Žarkovo 3 : 1 Železnik Lasta
12.04.2015 16:00 Turbina 0 : 1 IMT
12.04.2015 16:00 Budućnost 1 : 2 Radnički (O)
12.04.2015 15:30 Dragačevo 3 : 1 Rudar (Bresnica)
12.04.2015 15:30 Braća Vuković 1 : 0 Slavija
12.04.2015 15:30 Vodojaža 2 : 0 Omladinac
12.04.2015 15:30 Polet 1 : 0 Tutin
12.04.2015 15:30 Orlovac 3 : 0 Metalac
12.04.2015 15:30 Borac 1 : 1 Homoljac
12.04.2015 15:30 Basarac 1 : 0 Napredak
12.04.2015 15:30 Šumadinac (B) 2 : 2 Morava
12.04.2015 15:30 Mladi radnik (R) 1 : 2 Mihajlovac 1934
12.04.2015 15:30 Železničar (P) 0 : 0 Gruža
12.04.2015 15:30 Obilić 6 : 0 Lepenica
12.04.2015 15:30 Brezovica 0 : 0 Zadrugar
12.04.2015 15:30 Polimlje 1 : 0 FAP
12.04.2015 15:30 OFK Osečina 2 : 0 Ribnica
12.04.2015 16:00 Župa 1 : 0 Kosanica
12.04.2015 16:00 Dragocvet 1 : 1 Poljoprivrednik
12.04.2015 16:00 Rembas 3 : 2 SFS Borac
12.04.2015 16:00 Levač 2 : 1 Juhor
12.04.2015 16:00 Rudar Alpos 2 : 1 Rtanj
12.04.2015 16:00 Pukovac 2 : 1 Napredak
12.04.2015 16:00 Brodoremont 0 : 0 Kablovi
12.04.2015 16:00 Rudar (P) 1 : 2 Svrljig
12.04.2015 16:00 Sloboda 1 : 1 Bobište
12.04.2015 16:00 Vlasina 1 : 2 Sloga
12.04.2015 16:00 Ropotovo 1 : 4 BSK Bujanovac
12.04.2015 16:00 Budućnost 4 : 0 Mladost
12.04.2015 16:00 LSK Laćarak 0 : 2 Sloga
12.04.2015 16:00 Borac 3 : 1 Kupinovo
12.04.2015 16:00 Hajduk 2 : 3 Jedinstvo (SP)
12.04.2015 16:00 Tisa 5 : 1 Borac
12.04.2015 16:00 Preporod 0 : 4 Bačka (P)
12.04.2015 16:00 OFK Odžaci 3 : 1 Polet
12.04.2015 16:00 Tavankut 1 : 1 Mladost (T)
12.04.2015 16:00 Borac (Sakule) 1 : 0 Crvena Zvezda (RS)
12.04.2015 16:00 Borac (Starčevo) 0 : 3 Železničar
12.04.2015 16:00 Sremčica 4 : 1 Železničar
12.04.2015 16:00 PKB 2 : 1 Radnički (NB)
12.04.2015 16:00 Jedinstvo 3 : 0 Lokomotiva
12.04.2015 16:00 Vrčin 2 : 1 Boleč
12.04.2015 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 3 Mataruge
12.04.2015 16:30 Borac 0 : 1 Budućnost
12.04.2015 16:30 Radnik 4 : 0 Lazac
12.04.2015 16:30 Polet 2 : 2 Granit
12.04.2015 16:00 Korićani 1 : 1 Arsenal
12.04.2015 16:00 Jedinstvo 0 : 0 Kolonija
12.04.2015 16:00 Vinogradi DB 4 : 1 Sušica
12.04.2015 16:00 Mladost (P) 4 : 0 Jadran
12.04.2015 15:00 Omladinac 1 : 3 Višesava
12.04.2015 15:00 Napredak 1 : 4 Prvi partizan
12.04.2015 15:00 GP Zlatibor 0 : 1 Polet
12.04.2015 15:00 Jedinstvo 1 : 2 Perućac
12.04.2015 15:00 Železničar 0 : 2 Budućnost
12.04.2015 15:00 Crnokosa 1 : 2 Ariljska rampa
12.04.2015 16:00 OFK Divci 3 : 1 Mladost
12.04.2015 16:00 Tešnjar 5 : 1 Kolubara
12.04.2015 16:00 Joševa 1 : 0 Kačer
12.04.2015 16:00 Sovljak 3 : 1 ZSK
12.04.2015 16:30 Borac (L) 0 : 2 Sindjelić
12.04.2015 16:30 BMR Petlovača 3 : 1 Jadar
12.04.2015 16:30 Hajduk Stanko 3 : 0 Borac (V)
12.04.2015 16:30 Drina 0 : 3 Mladost (P)
12.04.2015 16:30 Lipolist 3 : 0 Jedinstvo (Š)
12.04.2015 15:30 Borac 4 : 0 Banja
12.04.2015 15:30 BSK 0 : 0 ŽSK
12.04.2015 15:30 Šumadinac (N) 1 : 2 Šumadija
12.04.2015 15:30 Prvi srpski ustanak 3 : 1 Junkovac
12.04.2015 15:30 Šumadinac (S) 1 : 2 Partizan (D)
12.04.2015 15:30 Šatornja 4 : 0 Karađorđe
12.04.2015 15:30 Omladinac 0 : 0 Aranđelovac
12.04.2015 15:30 Krilaš 2 : 0 Zadrugar (T)
12.04.2015 15:30 Mlava (B) 2 : 2 Trgovački
12.04.2015 15:30 Makce 3 : 1 Đerdap
12.04.2015 15:30 Vojvoda Milenko 4 : 2 Napredak 1936
12.04.2015 15:30 Rudar (K) 0 : 0 Šapine
12.04.2015 15:30 Sloga (B) 2 : 1 Mlava (ML)
12.04.2015 15:30 Integral 1 : 1 Radnički 1926
12.04.2015 15:30 Budućnost (MK) 2 : 0 Vodice
12.04.2015 15:30 Sloga (M) 4 : 0 Jedinstvo (K)
12.04.2015 15:30 Pobeda 1 : 0 7. Juli
12.04.2015 15:30 Osipaonica 1 : 0 Udarnik
12.04.2015 15:30 Budućnost (R) 0 : 1 Železničar (S)
12.04.2015 15:30 Železničar (K) 0 : 0 Mladi borac
12.04.2015 16:00 Mladost 1982 2 : 4 Dunđerski
12.04.2015 16:00 Partizanski put 2 : 1 Kaćuša
12.04.2015 16:00 Real 1 : 3 Borac
12.04.2015 16:00 Jastrebac 1 : 0 Dobrič
12.04.2015 16:00 Kosovac 9 : 1 Omladinac
12.04.2015 16:00 Sloga (Ć) 2 : 0 Mačkovac
12.04.2015 16:00 Čitluk 1 : 2 Sloga (D)
12.04.2015 16:00 Šanac 3 : 0 Naupare
12.04.2015 16:00 Vinogradar 0 : 0 Jastrebac
12.04.2015 16:00 Gradina 4 : 3 Mladost
12.04.2015 16:00 Jedinstvo 1936 0 : 3 13. April
12.04.2015 16:00 Bošnjane 4 : 3 Mladi radnik
12.04.2015 16:00 Omladinac 3 : 1 Trudbenik
12.04.2015 16:00 Maglić 0 : 4 Mladost Radost
12.04.2015 16:00 Budućnost 3 : 0 Proleter
12.04.2015 16:00 Stari Grad 2 : 0 Hajduk
12.04.2015 16:00 Borac 2 : 6 Sutjeska
12.04.2015 16:00 Kulpin 3 : 1 Titel
12.04.2015 16:30 Susek 0 : 3 Mladost
12.04.2015 16:30 OFK Sirig 2 : 1 Vinogradar
12.04.2015 16:30 Tatra 2 : 3 Šajkaš 1908
12.04.2015 16:30 TSK 1 : 2 OFK Futog
12.04.2015 16:30 Petrovaradin 0 : 2 Jedinstvo
12.04.2015 16:30 Bajša 0 : 1 Sloga
12.04.2015 16:30 Bačka 3 : 2 Obilić
12.04.2015 16:00 Hajduk 2 : 2 Sloga
12.04.2015 16:00 Kordun 3 : 1 Mladost
12.04.2015 16:00 Lipar 1 : 0 Dunav
12.04.2015 16:00 BSK 2 : 1 Terekveš
12.04.2015 16:00 Omladinac (D) 1 : 0 Stanišić
12.04.2015 16:00 Kula 0 : 2 Rusin
12.04.2015 16:00 Jugoslavija 1 : 0 Omladinac (D)
12.04.2015 16:00 Polet 1 : 0 Mladost (V)
12.04.2015 13:30 Sloga (BNS) 0 : 0 Slavija
12.04.2015 16:00 Vojvodina 2 : 0 Mladost (O)
12.04.2015 16:00 Vulturul 1 : 0 Radnički (B)
12.04.2015 16:00 Jedinstvo Stević 1 : 1 Hajdučica
12.04.2015 16:00 Partizan (G) 3 : 5 Crvena zvezda
12.04.2015 16:00 Zadrugar 5 : 1 Borac
12.04.2015 16:00 Napredak 1 : 0 Omladinac
12.04.2015 16:00 Vojvodina (B) 2 : 4 Vojvodina (NM)
12.04.2015 16:00 Radnički 1911 2 : 0 Vojvodina 1928
12.04.2015 16:00 Dunav-Sv.Stefan 1 : 1 Resnik
12.04.2015 16:00 Borac (O) 1 : 0 PKB Kovilovo
12.04.2015 16:00 Sindjelić 2012(U) 4 : 0 Komgrap
12.04.2015 13:00 Brodarac 3 : 1 Banja (VB)
12.04.2015 16:00 Veliki Borak 1 : 0 Strelac
12.04.2015 10:00 Radnički (R) 1 : 0 Rušanj
12.04.2015 16:00 Mladost (B) 0 : 3 Prva Iskra
12.04.2015 16:00 Pudarci 0 : 2 Torlak
12.04.2015 16:00 Podunavac (R) 1 : 3 Selo Mladenovac
12.04.2015 16:00 Pinosava 0 : 1 Heroj 1925
12.04.2015 16:00 Dunavac (G) 3 : 3 Vinča
12.04.2015 16:00 Vlaška 1 : 2 Kosmaj
12.04.2015 16:00 OFK Leštane 4 : 1 Kovačevac
12.04.2015 16:00 Mladost (B) 1 : 0 Malošište
12.04.2015 16:00 Čekmin 3 : 2 Šumadija
12.04.2015 16:00 OFK Brza 2 : 0 Vučje
12.04.2015 16:00 Sloga 3 : 0 Zloćudovo
12.04.2015 16:00 Radnički 2 : 1 Plantaža
12.04.2015 16:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Železničar
12.04.2015 16:00 Mladost 2 : 2 Jedinstvo (GS)
12.04.2015 16:00 Umac 4 : 0 Budućnost
12.04.2015 16:00 Mladi borac 0 : 1 Progres
12.04.2015 16:00 Budućnost (PK) 1 : 5 OFK Brzi Brod
12.04.2015 16:00 Proleter (M) 4 : 4 Morava
12.04.2015 16:00 Mladost 2 : 0 Aluminjum
12.04.2015 16:00 Rudar 0 : 2 Jedinstvo
12.04.2015 16:00 Crvena zastava 0 : 3 Vrtište
12.04.2015 15:00 Mladost (B) 3 : 0 Mladost (S)
12.04.2015 15:00 Čelik 3 : 0 Levosoje Talenat
12.04.2015 15:00 Pavlovac 2 : 2 Biljači
12.04.2015 15:00 Vranjska Banja 4 : 1 Ternoci
12.04.2015 15:00 Ugljare 0 : 1 Radnički
12.04.2015 15:00 Čaglavica 1 : 3 Polet
12.04.2015 16:00 Partizan (K) 3 : 1 Dunav
12.04.2015 16:00 Karaš (J) 2 : 2 Borac (VS)
12.04.2015 16:00 Ratar 0 : 2 Borac (VG)
12.04.2015 16:00 Vojvodina (S) 1 : 1 Vojvodina (CC)
12.04.2015 16:00 Ševac 2 : 0 Jedinstvo (V)
12.04.2015 16:00 Vladimirovac 3 : 0 Potporanj
12.04.2015 16:00 Borac (P) 0 : 3 BSK Bavanište
12.04.2015 16:00 Proleter 1 : 3 Dolovo
12.04.2015 16:00 Stari Tamiš 1 : 0 Kolonija
12.04.2015 16:00 Budućnost (BB) 0 : 3 Strela
12.04.2015 16:00 Plavi Dunav 1932 0 : 3 Dinamo 1945
12.04.2015 16:00 Omladinac (O) 3 : 1 Pobeda
12.04.2015 16:00 Polet 3 : 0 Glogonj
12.04.2015 16:00 Tempo 2 : 0 Unirea
12.04.2015 16:00 Dinamo 3 : 1 OFK Šikara
12.04.2015 16:00 Jedinstvo (R) 2 : 4 OFK Metalac
12.04.2015 16:00 Omladinac 2 : 0 Lehel
12.04.2015 16:00 Banat 1 : 0 Borac
12.04.2015 16:00 OFK Klek 0 : 4 Proleter 2006
12.04.2015 16:00 ŽFK Banat Bagljaš 0 : 0 ASK
12.04.2015 16:00 OFK Gradnulica 0 : 0 Naftagas
12.04.2015 16:00 Rusanda 0 : 0 Potisje
12.04.2015 16:30 Šumadija 1 : 1 Magnohrom
12.04.2015 16:30 Real 3 : 1 Morava (M)
12.04.2015 16:30 Tavnik 1 : 3 Stubal
12.04.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Morava (S)
12.04.2015 16:30 Zvezda 1 : 1 Čibukovac
12.04.2015 16:30 Vrnjci 1 : 3 Partizan
12.04.2015 16:30 Proleter 3 : 1 Napredak
12.04.2015 16:00 Mladost (DL) 3 : 1 Morava (G)
12.04.2015 16:00 Sloboda 1 : 0 Kumarevo 65
12.04.2015 16:00 Marjan MB 2 : 6 Omladinac
12.04.2015 16:00 Mladost (B) 1 : 1 Polet
12.04.2015 16:00 Navalin 0 : 1 Gradac
12.04.2015 16:30 Mladi Borac 1 : 0 Budućnost
12.04.2015 16:30 Napredak 1 : 5 Gorki
12.04.2015 16:30 Partizan 0 : 4 Radnički Šabački
12.04.2015 16:30 Duško 2 : 0 Drina
12.04.2015 16:30 Budućnost 3 : 1 Radnik
12.04.2015 16:30 Proleter 2 : 3 Cer
12.04.2015 16:30 Velika Reka 2 : 1 Sloga (LŠ)
12.04.2015 11:00 Studenac 3 : 1 Čobanče
12.04.2015 16:30 Jedinstvo 3 : 1 7. Juli
12.04.2015 16:30 Mladost (B) 4 : 0 Milan Orlić
12.04.2015 16:30 Borac 3 : 0 Cerova
12.04.2015 16:30 Cer 1 : 1 Sloga (S)
12.04.2015 16:00 Rubin (Z) 7 : 0 Kostrež
12.04.2015 16:00 Beli Orlovi 3 : 1 Sloga
12.04.2015 16:00 Ribnik 2 : 0 Rubin (DS)
12.04.2015 16:00 Donji Kopaonik 3 : 0 Župski biseri
12.04.2015 16:00 Polet 57 4 : 0 14. Oktobar
12.04.2015 15:30 Borac 1 : 0 Fruškogorac
12.04.2015 15:30 Čenej 1 : 0 Centar
12.04.2015 16:00 Jastrebac 1 : 1 Sloga
12.04.2015 16:00 Jedinstvo GVD 4 : 0 Tempo
12.04.2015 16:00 OFK Rutevac 1908 3 : 2 OFK Draževac
12.04.2015 16:00 Polet (V) 5 : 1 OFK Sloga
12.04.2015 11:00 Ratar 1 : 0 Polet (R)
12.04.2015 16:00 Pobeda 1976 3 : 2 Crvena Zvezda
12.04.2015 16:00 Polet 4 : 1 2. Oktobar
12.04.2015 16:00 Beloševac 0 : 3 Ribnikar
12.04.2015 16:00 Borac 0 : 0 Rajac
12.04.2015 11:00 Žabare 1 : 0 Trnava
12.04.2015 15:30 Plaskovac 5 : 1 Mladost
12.04.2015 15:30 Ranilović 4 : 1 Sloga
12.04.2015 15:30 Jasenica 1 : 1 Mladi rudar
12.04.2015 15:30 Proleter 1 : 2 B 2000
12.04.2015 15:30 Radoje Domanović 1 : 1 Kopljari
12.04.2015 15:30 Mladost 2 : 0 Omladinac (Š)
12.04.2015 15:30 Radnički 2 : 0 Polet
12.04.2015 15:30 Rudar 4 : 0 Dragoš
12.04.2015 16:00 Bački Hajduk 2 : 0 Hercegovac
12.04.2015 16:00 Slavija 0 : 0 Mladost
12.04.2015 16:00 Krivanj 0 : 2 Bačka
12.04.2015 16:00 Borac 46 4 : 2 Vajska
12.04.2015 15:30 Sloga (D) 0 : 3 Napredak (B)
12.04.2015 15:30 Vihor 1 : 2 Žitkovica
12.04.2015 15:30 Napredak 1934 2 : 2 Kurjače
12.04.2015 15:30 Borac (K) 5 : 1 Dunavac
12.04.2015 15:30 Jedinstvo (D) 3 : 1 Dizel
12.04.2015 Čačak 94 1 : 2 Morava (K)
12.04.2015 Budućnost 4 : 3 Premeća
12.04.2015 Čačak 94 0 : 1 Strelac
12.04.2015 Morava (M) 3 : 0 Prijatelji
12.04.2015 Zadrugar 2 : 1 Lugovi
12.04.2015 11:00 Rakova 2 : 0 Kej
12.04.2015 BIP 1 : 1 Vujan
12.04.2015 16:30 Jedinstvo 0 : 5 Tornjoš
12.04.2015 16:30 Šampion 1 : 0 Tisa B
12.04.2015 16:00 Vojvode 3 : 2 Toplica
12.04.2015 16:00 Paštrić 1 : 2 Popadić
12.04.2015 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Orao
12.04.2015 16:00 Stari drugari 0 : 1 Gornji Lajkovac
12.04.2015 16:00 Gornji Mušić 3 : 3 Mladost
12.04.2015 16:00 Hajduk 0 : 3 OFK Bagremar
12.04.2015 16:00 21. oktobar 2 : 1 Botunje
12.04.2015 16:00 Kutlovo 1 : 0 Azbest
12.04.2015 16:00 Seljak 2 : 1 Žeželj
12.04.2015 16:00 Mladost Teferič 0 : 2 Šumadija 1934
12.04.2015 16:00 Srbija 2 : 1 Zastava
12.04.2015 16:00 Olimpija 0 : 2 Bega
12.04.2015 16:00 1.Oktobar 3 : 1 Proleter
12.04.2015 16:00 Terekves 5 : 1 Budućnost
12.04.2015 16:00 Sloga 1948 (M) 3 : 1 Vulkan 1963
12.04.2015 16:00 Mladost 1954 (DM) 1 : 2 Sečanica
12.04.2015 16:00 Morava 1949 3 : 0 Čegar 1946 (DM)
12.04.2015 16:00 Supovac 2 : 2 Mladost (DK)
12.04.2015 16:00 Stevan Nešticki 0 : 1 Delijski Vis
12.04.2015 16:00 Institut 3 : 0 Posavac
12.04.2015 16:00 Borac (P) 5 : 0 OFK Petrovčić
12.04.2015 16:00 Šumadinac (B) 3 : 1 Studenski Grad
12.04.2015 Mladost 2 : 0 Ratkovac
12.04.2015 16:00 Pobeda 2 : 8 Glumač
12.04.2015 16:00 Borac 3 : 1 Blagaja
12.04.2015 16:00 Ježevica 4 : 0 Gorobilje
12.04.2015 16:00 Trešnjica 2 : 4 Dobrinjac
12.04.2015 16:00 Avijatičar 5 : 1 Duškovci
12.04.2015 16:00 Lazarica 4 : 1 Sečica
12.04.2015 16:00 Plavi Tok 0 : 5 Savinac 1933
12.04.2015 15:30 Majdan 0 : 1 Ozrem PMH
12.04.2015 15:30 Takovski Ustanak 2 : 2 Jablanica
12.04.2015 15:30 Omladinac 1 : 1 Ozremica
12.04.2015 15:30 Šumadija 5 : 1 Brezak
12.04.2015 16:00 Samarinovac 0 : 0 BSK 1934
12.04.2015 16:00 OFK Tamnič 1 : 2 Ratar
12.04.2015 16:00 Smedovac 3 : 0 Kovilovo
12.04.2015 16:00 Graničar 0 : 2 Miloševo
12.04.2015 16:00 Srbovo 0 : 4 Malajnica
12.04.2015 16:00 Urovica 1 : 0 Polet
12.04.2015 16:00 OFK Mladost 2 : 3 Avala 1939
12.04.2015 16:30 Žednik 4 : 0 Čantavir
12.04.2015 Đurđin 2 : 1 Hajduk
12.04.2015 Solid 3 : 2 Lokomotiva
12.04.2015 Bikovo 0 : 1 Bratstvo
12.04.2015 16:00 Polet 4 : 3 Gunjevac
12.04.2015 16:00 Proleter 3 : 0 Crvena Jabuka
12.04.2015 16:00 OFK Stublenica 1 : 3 Dimitrije Tucović
12.04.2015 16:00 Polet 1 : 3 Tvrdojevac
12.04.2015 16:00 Omladinac 3 : 0 Rudar
12.04.2015 16:00 Stepanje 1 : 0 Kalenić
12.04.2015 16:30 Sloga 2 : 3 Gradina
12.04.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Vrelo
12.04.2015 16:30 Radnički 2 : 5 Bjelica
12.04.2015 16:30 Jelica 3 : 1 Prilike
12.04.2015 11:00 Karađorđe 3 : 0 Lokomotiva
12.04.2015 15:30 Pobeda 3 : 0 Grivac
12.04.2015 15:30 BSK 2 : 1 Marjan
12.04.2015 15:30 Mladost (R) 2 : 2 Sloga
12.04.2015 15:30 Mladost MG 4 : 0 Kotlenik
12.04.2015 15:30 Bare 2 : 0 Kusovac
12.04.2015 15:30 OFK Slavija 0 : 4 Hajduk Veljko 1934
12.04.2015 15:30 Skobalj 1 : 2 Vučak
12.04.2015 15:30 Petrijevac 0 : 3 Podunavac
12.04.2015 16:30 Vlašić 5 : 3 Galeb
12.04.2015 16:30 Mladost (Z) 0 : 0 Mladost (PP)
12.04.2015 16:30 Radnički (K) 2 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
12.04.2015 16:30 Mrovska 2 : 3 Karađorđe
12.04.2015 16:30 Sloga (K) 2 : 0 Jevremovac
12.04.2015 16:30 Dobrava 4 : 2 Pričinović
12.04.2015 16:30 Volujac 5 : 2 Sloga Trgošped
12.04.2015 16:30 Cerić 2 : 1 Trešnjevka
12.04.2015 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Zlatica
12.04.2015 16:00 Proleter 2 : 0 Tamiš
12.04.2015 16:00 Mladost 4 : 0 Sloga
12.04.2015 16:00 MSK 7 : 0 OFK Stajićevo
12.04.2015 15:30 Metalac 3 : 0 Ljubičevo
12.04.2015 15:30 Sloga (L) 2 : 1 Pobeda
12.04.2015 15:30 Dunav 2 : 7 Napredak (P)
12.04.2015 15:30 Sopot 2 : 1 Proleter
12.04.2015 15:30 Zemljoradnik 3 : 1 Napredak 1947
12.04.2015 16:30 Sloga (R) 4 : 1 Torpedo
12.04.2015 16:30 Polet 2 : 1 Verko
12.04.2015 16:30 Krnule 09 0 : 4 Mladost (B)
12.04.2015 16:30 Skupljen 2013 3 : 0 Hajduk
12.04.2015 16:00 Sloga 0 : 2 Budućnost
12.04.2015 17:00 Mladi borac 1 : 2 Lazarevac
12.04.2015 11:00 Vreoci 2 : 1 BSK
12.04.2015 17:00 Rudar 3 : 1 Sloboda
12.04.2015 Jedinstvo 4 : 1 Sremski vitezovi
12.04.2015 27. Oktobar 3 : 0 Planinac
12.04.2015 Polet 1 : 4 Sloga
12.04.2015 Fruškogorac 4 : 0 Mladost (P)
12.04.2015 Mladost (B) 2 : 0 Car Uroš
12.04.2015 Sremac 0 : 1 Vojvodina
12.04.2015 OFK Kraljevci 0 : 5 Borac
12.04.2015 15:30 Lovac 4 : 1 Graničar
12.04.2015 15:30 Mladost 2 : 1 Srem
12.04.2015 15:30 Vitez 2 : 3 Šumar
12.04.2015 15:30 Sloboda 3 : 0 Kameni
12.04.2015 15:30 Sremac 5 : 1 Sloven
12.04.2015 OFK Bikić 0 : 1 OFK Bačinci
12.04.2015 Graničar 1 : 4 Omladinac (M)
12.04.2015 Bratstvo 2 : 2 Jedinstvo
12.04.2015 Borac 0 : 1 Omladinac (B)
12.04.2015 OFK Bingula 2 : 3 Sinđelić
12.04.2015 Sremac 1 : 2 Jednota
12.04.2015 Napredak 2 : 0 Hajduk
12.04.2015 16:00 Paune 0 : 2 Mali korak
12.04.2015 16:00 OFK Povlen 3 : 4 Kotešica
12.04.2015 11:00 Žabari 3 : 1 Zadrugar
12.04.2015 16:00 Mladi radnik 2 : 2 Mladost (VK)
12.04.2015 16:00 Dupljaj 1 : 3 Rakac Stave
12.04.2015 15:30 Radnik 3 : 1 7. juli
12.04.2015 15:30 Soko 0 : 4 Sloga 1952
12.04.2015 15:30 BSK 3 : 1 Laolac
12.04.2015 16:00 Lisović 0 : 3 Barajevo
12.04.2015 16:00 OFK Borac 2 : 0 OFK Meljak
12.04.2015 16:30 Progorelica 2 : 2 Mladost
12.04.2015 16:30 Žiča 4 : 2 Omladinac
12.04.2015 16:30 Borac 1 : 1 Miločajac
12.04.2015 16:30 Zgodačica 0 : 1 Mladost 1981
12.04.2015 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Sloboda
12.04.2015 16:30 Šantarovac 4 : 2 Kolonija
12.04.2015 16:30 Morava (R) 1 : 1 Trnava
12.04.2015 16:30 OFK Borac 1 : 1 Osaonica
12.04.2015 16:00 Poljane 0 : 5 Polet
12.04.2015 16:00 Trstenica 0 : 2 Vukićevica
12.04.2015 16:00 OFK Urovci 4 : 2 Jedinstvo
12.04.2015 16:00 Krtinska 2 : 0 Rvati
12.04.2015 16:00 Omladinac 2 : 1 Posavina
12.04.2015 16:00 Borac 1 : 0 Duboko
12.04.2015 Luk 5 : 1 Jelav
12.04.2015 Hajduk 2 : 1 Prva Iskra
12.04.2015 16:30 Sindjelić 5 : 1 15. Avgust 1950
12.04.2015 16:30 Resava 0 : 3 Rudar
12.04.2015 16:00 Omladinac 0 : 1 Sloboda 1948
12.04.2015 16:00 Stevka Božurevka 3 : 3 Borjak 2013
12.04.2015 16:00 Stragari 0 : 4 Kamenorezac 76
12.04.2015 Mladost (O) 0 : 1 Mladost (MM)
12.04.2015 16:00 Banat 3 : 0 Janošik
12.04.2015 14:00 Vojvoda 4 : 1 Sibnica
12.04.2015 13:00 OFK Slatina 2 : 4 Rudar 2012
12.04.2015 16:30 Ropočevo 3 : 1 Sloga 2012
12.04.2015 16:30 Mladost : OFK Rogača
12.04.2015 15:30 Proleter 4 : 4 Sloga
12.04.2015 15:30 BSK 4 : 2 Budućnost
12.04.2015 15:30 Jedinstvo 1 : 3 Napredak
12.04.2015 10:00 Borac 1 : 0 Jasenovac
12.04.2015 Gradac 2 : 3 Mladost
12.04.2015 OFK Orašje 1 : 5 Borac
12.04.2015 Pobeda 1 : 1 Velika Morava
12.04.2015 Čukarički 1 : 2 Parcane
12.04.2015 Pek 1 : 3 Desine
12.04.2015 Srednjevo 1 : 3 Kumane
12.04.2015 Sloga-TOP 5 : 1 Carevac
12.04.2015 Pečanica 3 : 0 Mladi Borac
12.04.2015 Ram 2 : 0 Graničar 2013
12.04.2015 Meševo 4 : 1 Gaglovo
12.04.2015 Mladost VPD 4 : 3 Globoder
12.04.2015 Čarapan 5 : 2 Vratare
12.04.2015 Kruševica 0 : 3 Padež
12.04.2015 Konjuh 2 : 0 Srnje
12.04.2015 Pasjak 3 : 0 Rasinac
12.04.2015 16:00 Zdravinje 1 : 1 Zmajevac
12.04.2015 16:00 Grkljane 2 : 3 Jablanica
12.04.2015 16:00 Modrica 4 : 0 Vitanovac 08
12.04.2015 16:00 Lipovac 3 : 1 Polet (Š)
12.04.2015 16:00 Polet (K) 1 : 4 Bukovica
12.04.2015 16:00 Štitari 5 : 1 Drugari
12.04.2015 11:00 Kolubara 2 : 1 Sloga
12.04.2015 13:00 Strelac 001 0 : 2 Vrelo
12.04.2015 16:00 Vukona 2 : 0 Brgule
12.04.2015 Sloga 0 : 2 OFK Paljuvi
12.04.2015 Dokmir 1 : 2 Zvizdar
12.04.2015 Šarbane 1 : 0 Čučuge
12.04.2015 Murgaš 2012 1 : 1 Pambukovica
12.04.2015 16:00 Mladost (R) 2 : 3 Baštovan
12.04.2015 16:00 OFK Student 3 : 2 Omladinac
12.04.2015 16:00 Borac 2 : 3 Markovac
12.04.2015 16:00 Sloga 0 : 3 Šumadija 1962
12.04.2015 16:00 Napredak (D) 5 : 0 Ivanča
12.04.2015 16:00 Bratstvo 1 : 0 Arsenal
12.04.2015 16:00 Iskra 2 : 0 Ibar
12.04.2015 16:00 Dečić 2 : 0 Zabjelo
12.04.2015 16:00 Igalo 1 : 0 Jezero
12.04.2015 16:00 Kom 0 : 1 Radnički
12.04.2015 16:00 Cetinje 1 : 1 Jedinstvo
12.04.2015 16:30 Radnik 2 : 0 Vitez
12.04.2015 15:30 Tamaris 0 : 1 Torpedo
12.04.2015 15:30 Borac (M) 3 : 0 Ratar
12.04.2015 15:30 Mladost (B) 4 : 1 Mladost (G)
12.04.2015 15:30 Kozara 0 : 3 Sloga DIPO
12.04.2015 15:30 Biseri 6 : 2 Mladi Krajišnik
12.04.2015 16:00 Budućnost (S) 2 : 0 Jasenica
12.04.2015 16:00 Srpski Soko 0 : 2 Milići
12.04.2015 16:00 Jadar 2 : 1 Polet
12.04.2015 16:00 Tabanci 1 : 2 Budućnost (P)
12.04.2015 15:30 Skugrić 1964 0 : 0 Trebavac
12.04.2015 15:30 13 Skojevki 0 : 0 Bratstvo (K)
12.04.2015 15:30 Romanovci 2 : 0 Obradovac
12.04.2015 15:30 Bratstvo (O) 0 : 2 Kalemi
12.04.2015 15:30 Polet 2 : 1 Omladinac
12.04.2015 15:30 Laminci 2 : 0 Vilusi
12.04.2015 15:30 Borac 0 : 3 Stevan Dukić
12.04.2015 Stanovi 0 : 1 Sloboda
12.04.2015 Zadrugar 3 : 0 Budućnost Red Star
12.04.2015 17:00 Dimitrije Tucović 1 : 3 Petka
12.04.2015 17:00 20. Oktobar 0 : 2 Sloga
12.04.2015 12:00 Šumadija 1903 12 : 0 Slatke Male
12.04.2015 11:00 Karađorđe 3 : 0 Užice
12.04.2015 10:00 Banat 1 : 1 OFK Hajduk
12.04.2015 10:00 Proleter (NS) 3 : 0 Radnički (SM)
12.04.2015 Car Konstantin 1 : 0 Timočanin (K)
12.04.2015 12:00 Glavaš 1 : 1 Sloga
12.04.2015 13:30 Slavija 0 : 4 Hajduk Veljko
12.04.2015 13:30 Badljevica 3 : 0 Drugovac
12.04.2015 15:30 Mogren 1 : 3 Kom
12.04.2015 15:30 Sutjeska 5 : 4 Grbalj
12.04.2015 15:30 Mladost 1 : 2 Zeta
12.04.2015 15:30 Bokelj 9 : 0 Rudar
12.04.2015 15:30 Berane 6 : 0 Mornar
12.04.2015 15:30 Budućnost 3 : 1 OFK Petrovac
12.04.2015 Rudar 3 : 0 Šumadija 1903
12.04.2015 13:00 Nacional AG 2 : 2 Tutin
12.04.2015 11:00 SFS Borac : Trstenik PPT
12.04.2015 11:00 Dinamo : Timočanin
12.04.2015 11:00 Sloga : Kopernikus Železničar
12.04.2015 11:00 Radnički (N) : Real
12.04.2015 10:00 AFK 3 : 0 Horgoš 1911
12.04.2015 10:00 Šampion 1 : 2 Sloga
12.04.2015 10:00 Slavija 1 : 4 Potisje
12.04.2015 10:00 Glavaš 1 : 3 Sloga
12.04.2015 11:00 Sloga 0 : 2 Bubamara
12.04.2015 10:00 Futsal Kolubara 3 : 0 Fer Plej
12.04.2015 10:00 Obilić 0 : 14 Arena Su

Futsal

12.04.2015 19:00 Seljak 6 : 2 Kaskada
12.04.2015 Šampion 2 : 2 Kikinda
12.04.2015 Ekonomist 10 : 3 Babušnica 2011