XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 31.08.2013 16:30 Trbunje - Kosanica 0:5
2 08.09.2013 16:30 Kosanica - Kosovac 3:0
3 14.09.2013 16:00 Jug Bogdan - Kosanica 1:0
4 22.09.2013 16:00 Kosanica - Omladinac 3:0
5 29.09.2013 15:30 Pobeda - Kosanica 0:6
6 06.10.2013 15:30 Kosanica - Borac 4:1
7 13.10.2013 15:00 Dunđerski - Kosanica 0:1
8 19.10.2013 15:00 Polet - Kosanica 0:2
9 27.10.2013 14:00 Kosanica - Svetlost 4:2
10 03.11.2013 14:00 N.S. Tatko - Kosanica 0:5
11 10.11.2013 13:30 Kosanica - Dobrič 4:0
12 17.11.2013 13:30 Jastrebac - Kosanica 0:6
13 24.11.2013 13:00 Kosanica - Partizanski put 2:0
14 30.03.2014 15:00 Kosanica - Trbunje 5:0
15 06.04.2014 15:30 Kosovac - Kosanica 0:7
16 13.04.2014 16:00 Kosanica - Jug Bogdan 7:0
17 07.05.2014 16:30 Omladinac - Kosanica 0:5
18 27.04.2014 16:30 Kosanica - Pobeda 11:0
19 04.05.2014 16:30 Borac - Kosanica 0:2
20 11.05.2014 17:00 Kosanica - Dunđerski 3:1
21 25.05.2014 17:00 Kosanica - Polet 7:0
22 01.06.2014 17:00 Svetlost - Kosanica 2:4
23 08.06.2014 17:00 Kosanica - N.S. Tatko 15:0
24 11.06.2014 17:00 Dobrič - Kosanica 0:2
25 15.06.2014 17:00 Kosanica - Jastrebac 3:1
26 22.06.2014 17:30 Partizanski put - Kosanica 2:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu Zonu FSRIS "Istok" Kosanica 26 25 0 1 75
2 Jastrebac 26 20 1 5 61
3 Dobrič 26 14 4 8 46
4 Dunđerski 26 14 1 11 43
5 Svetlost 26 12 5 9 41
6 Jug Bogdan 26 13 2 11 41
7 Kosovac 26 11 2 13 35
8 Borac (-1) 26 10 5 11 34
9 Partizanski put 26 10 4 12 34
10 Polet 26 10 3 13 33
11 Trbunje (-3) 26 10 0 16 27
12 Pobeda 26 8 2 16 26
13 N.S. Tatko 26 4 4 18 16
14 Omladinac (-1) 26 3 3 20 11
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu