XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2013 17:30 IMT - Baćevac 3:1
3 31.08.2013 16:30 IMT - Grafičar 2:1
4 08.09.2013 10:00 Železničar - IMT 0:1
5 11.09.2013 16:30 IMT - Radnički (R) 2:0
6 15.09.2013 16:00 Zvezdara - IMT 0:1
7 21.09.2013 16:00 IMT - PKB 2:0
9 06.10.2013 15:30 IMT - Balkan Mirijevo 2:0
10 09.10.2013 15:30 IMT - Palilulac 2:0
11 13.10.2013 15:00 Sremčica - IMT 0:3
12 19.10.2013 15:00 IMT - Vrčin 1:0
13 26.10.2013 11:00 GSP Polet - IMT 1:0
14 02.11.2013 14:00 IMT - Resnik 1:1
15 10.11.2013 13:00 Crvena zvezda (MML) - IMT 0:3
16 16.11.2013 13:00 IMT - Lepušnica 3:2
17 23.11.2013 13:00 Radnički (NB) - IMT 0:4
18 15.03.2014 15:00 Baćevac - IMT 1:3
20 30.03.2014 10:00 Grafičar - IMT 1:0
21 02.04.2014 16:00 IMT - Železničar 0:2
22 06.04.2014 10:00 Radnički (R) - IMT 1:2
23 12.04.2014 17:00 IMT - Zvezdara 3:0
24 19.04.2014 17:00 PKB - IMT 1:0
26 26.04.2014 17:00 Balkan Mirijevo - IMT 0:3
27 03.05.2014 17:30 Palilulac - IMT 0:2
28 10.05.2014 17:30 IMT - Sremčica 3:1
29 28.05.2014 17:30 Vrčin - IMT 0:1
30 31.05.2014 17:30 IMT - GSP Polet 0:0
31 04.06.2014 17:30 Resnik - IMT 1:5
32 07.06.2014 17:30 IMT - Crvena zvezda (MML) 5:2
33 11.06.2014 17:30 Lepušnica - IMT 0:1
34 15.06.2014 17:30 IMT - Radnički (NB) 2:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd IMT 30 23 3 4 72
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd GSP Polet 30 19 6 5 63
3 Crvena zvezda (MML) 30 18 5 7 59
4 Železničar 30 13 8 9 47
5 Baćevac 30 13 7 10 46
6 Radnički (NB) 30 13 6 11 45
7 PKB 30 12 7 11 43
8 Zvezdara 30 10 11 9 41
9 Sremčica 30 12 5 13 41
10 Lepušnica 30 10 8 12 38
11 Palilulac 30 10 6 14 36
12 Vrčin 30 9 6 15 33
13 Balkan Mirijevo 30 7 12 11 33
14 Grafičar 30 6 9 15 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "A" Resnik 30 7 3 20 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "B" Radnički (R) 30 5 4 21 19
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu