XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2013 17:00 Rubin (DS) - Donji Kopaonik 1:2
2 01.09.2013 16:30 Rubin (Z) - Donji Kopaonik 3:1
3 07.09.2013 16:30 Donji Kopaonik - Ribnik 1:0
4 15.09.2013 16:30 Mladost (T) - Donji Kopaonik 2:4
5 21.09.2013 16:30 Donji Kopaonik - Župski biseri 3:2
6 28.09.2013 15:30 14. Oktobar - Donji Kopaonik 2:1
7 05.10.2013 15:30 Donji Kopaonik - Beli Orlovi 8:2
8 13.10.2013 15:30 Ušće - Donji Kopaonik 1:7
9 19.10.2013 14:30 Donji Kopaonik - Mladi radnik 1:1
10 27.10.2013 13:30 Omladinac - Donji Kopaonik 1:0
11 02.11.2013 13:30 Donji Kopaonik - Sloga 2:0
12 10.11.2013 13:30 Mladost (DK) - Donji Kopaonik 3:2
13 16.11.2013 13:00 Donji Kopaonik - Blagotin 5:1
14 16.03.2014 14:30 Donji Kopaonik - Rubin (DS) 1:1
15 23.03.2014 14:30 Donji Kopaonik - Rubin (Z) 4:2
16 30.03.2014 14:30 Ribnik - Donji Kopaonik 3:0
17 06.04.2014 15:30 Donji Kopaonik - Mladost (T) 5:0
18 13.04.2014 16:00 Župski biseri - Donji Kopaonik 1:0
19 30.04.2014 16:30 Donji Kopaonik - 14. Oktobar 4:0
20 27.04.2014 16:30 Beli Orlovi - Donji Kopaonik 2:1
21 04.06.2014 17:30 Donji Kopaonik - Ušće 6:0
22 11.05.2014 17:00 Mladi radnik - Donji Kopaonik 3:0
23 25.05.2014 17:00 Donji Kopaonik - Omladinac 2:0
24 01.06.2014 17:30 Sloga - Donji Kopaonik 1:6
25 08.06.2014 17:30 Donji Kopaonik - Mladost (DK) 3:0
26 15.06.2014 17:30 Blagotin - Donji Kopaonik 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Mladi radnik 26 18 5 3 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Omladinac 26 16 4 6 52
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Blagotin 26 14 6 6 48
4 Donji Kopaonik 26 15 2 9 47
5 Rubin (DS) 26 13 7 6 46
6 Župski biseri 26 15 1 10 46
7 Ribnik 26 12 1 13 37
8 Mladost (DK) (-1) 26 11 1 14 33
9 Rubin (Z) 26 8 5 13 29
10 14. Oktobar 26 8 2 16 26
11 Beli Orlovi (-2) 26 9 1 16 26
12 Klub se ugasio Ušće (-2) 26 8 3 15 25
13 Sloga (-2) 26 8 2 16 24
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Varvarin Mladost (T) 26 6 2 18 20