XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 24.08.2013 17:00 Blagotin - Ribnik 1:0
2 01.09.2013 16:30 Mladost (T) - Blagotin 0:5
3 07.09.2013 16:30 Blagotin - Župski biseri 3:1
4 15.09.2013 16:30 14. Oktobar - Blagotin 0:3
5 21.09.2013 16:30 Blagotin - Beli Orlovi 3:0
6 29.09.2013 12:30 Ušće - Blagotin 0:0
7 05.10.2013 15:30 Blagotin - Mladi radnik 4:4
8 13.10.2013 15:30 Omladinac - Blagotin 3:1
9 19.10.2013 14:30 Blagotin - Sloga 2:1
10 27.10.2013 13:30 Mladost (DK) - Blagotin 2:0
11 02.11.2013 13:30 Blagotin - Rubin (Z) 1:1
12 09.11.2013 13:30 Blagotin - Rubin (DS) 2:2
13 16.11.2013 13:00 Donji Kopaonik - Blagotin 5:1
14 16.03.2014 14:30 Ribnik - Blagotin 0:0
15 22.03.2014 14:30 Blagotin - Mladost (T) 3:0
16 30.03.2014 14:30 Župski biseri - Blagotin 3:1
17 05.04.2014 15:30 Blagotin - 14. Oktobar 4:2
18 13.04.2014 16:00 Beli Orlovi - Blagotin 2:2
19 30.04.2014 16:30 Blagotin - Ušće 4:0
20 27.04.2014 16:30 Mladi radnik - Blagotin 1:0
21 03.05.2014 16:30 Blagotin - Omladinac 6:1
22 11.05.2014 17:00 Sloga - Blagotin 2:6
23 24.05.2014 17:00 Blagotin - Mladost (DK) 8:2
24 01.06.2014 17:30 Rubin (Z) - Blagotin 2:4
25 08.06.2014 17:30 Rubin (DS) - Blagotin 4:1
26 15.06.2014 17:30 Blagotin - Donji Kopaonik 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Mladi radnik 26 18 5 3 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Omladinac 26 16 4 6 52
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Blagotin 26 14 6 6 48
4 Donji Kopaonik 26 15 2 9 47
5 Rubin (DS) 26 13 7 6 46
6 Župski biseri 26 15 1 10 46
7 Ribnik 26 12 1 13 37
8 Mladost (DK) (-1) 26 11 1 14 33
9 Rubin (Z) 26 8 5 13 29
10 14. Oktobar 26 8 2 16 26
11 Beli Orlovi (-2) 26 9 1 16 26
12 Klub se ugasio Ušće (-2) 26 8 3 15 25
13 Sloga (-2) 26 8 2 16 24
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Varvarin Mladost (T) 26 6 2 18 20
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu