XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 127 utakmica za dan
Subota, 8 Februar 2014

Košarka

08.02.2014 18:00 Radnički 93 : 82 Pirot
08.02.2014 19:30 Spartak 95 : 90 Beovuk 72
08.02.2014 20:00 Vojvodina 69 : 73 Kolubara LA 2003
08.02.2014 19:00 Napredak Maksi Ko 68 : 76 Morava
08.02.2014 16:00 Jagodina 84 : 65 Železničar
08.02.2014 20:00 Mladost (Z) 79 : 70 Mladost (Č)
08.02.2014 18:00 Temnić 66 : 73 Novi Pazar
08.02.2014 17:00 Sloga (D) 83 : 96 Svilajnac
08.02.2014 19:00 Dimitrovgrad 74 : 88 Radnik
08.02.2014 19:00 OKK Junior 86 : 79 Sokobanja
08.02.2014 19:00 Jedinstvo 62 : 79 Stara Pazova
08.02.2014 19:00 Dunav 74 : 47 Mladost Teletehnika
08.02.2014 19:00 Hajduk 109 : 97 Sveti Đorđe
08.02.2014 19:00 Ruma 91 : 86 Nova Pazova
08.02.2014 20:00 Velika Kikinda 71 : 82 Vrbas
08.02.2014 13:30 Astra 69 : 72 Viva Basket
08.02.2014 20:30 Žitko Basket 90 : 98 BKK Radnički
08.02.2014 18:00 Žarkovo 78 : 73 Slodes
08.02.2014 17:00 Beko 52 : 65 Zvezdara
08.02.2014 Play off 76 : 55 M015
08.02.2014 Mionica 83 : 66 Čačak Basket Tim
08.02.2014 Čačak 94 79 : 61 Vladimirci
08.02.2014 Ivanjica 78 : 56 Užice
08.02.2014 Mladost Vesna 81 : 68 Radan
08.02.2014 Negotin 57 : 70 Jastrebac
08.02.2014 Đerdap 56 : 71 Hajduk Veljko
08.02.2014 BSK Junior 79 : 85 Zone Boys
08.02.2014 Hisar 86 : 83 Vlasotince
08.02.2014 Basket Top 65 : 81 Požarevac
08.02.2014 Sloga (PM) 57 : 68 Korićani
08.02.2014 Goč 0 : 20 Stragari
08.02.2014 Župa 49 : 77 Paraćin
08.02.2014 Mladost 87 : 79 Starinski
08.02.2014 Šumarice 85 : 83 Trepča
08.02.2014 Ušće 83 : 69 Bane
08.02.2014 Crvenka 89 : 82 Budućnost
08.02.2014 Kadet 20 : 0 Apatin
08.02.2014 Mladost Veternik 91 : 80 SO Koš
08.02.2014 Sloboda NS 57 : 53 Futog Tehnomer
08.02.2014 Feniks 85 : 71 Sport Key Plus
08.02.2014 Vojka 104 : 59 Družina Kozlovac
08.02.2014 Omladinac 72 : 61 Banatski Karlovac
08.02.2014 Dinamo 81 : 90 LSK
08.02.2014 Kris Kros 82 : 55 Indians Basket
08.02.2014 BNS 87 : 51 Radnički
08.02.2014 17:00 Radnički 77 : 88 Crvena Zvezda
08.02.2014 18:00 Vršac 88 : 43 Vojvodina Nis Gas
08.02.2014 19:30 Radivoj Korać 70 : 62 Šumadija
08.02.2014 19:00 Vrbas Medela 82 : 56 Stara Pazova
08.02.2014 16:30 Student Radnički 58 : 61 Spartak
08.02.2014 15:30 Proleter (NS) 37 : 95 Topolčanka
08.02.2014 16:00 All Star 59 : 70 Loznica

Odbojka

08.02.2014 19:00 Spartak (LJ) 3 : 0 Ribnica
08.02.2014 18:00 Partizan Vizura 3 : 1 Radnički
08.02.2014 19:00 Jedinstvo 1 : 3 Mladi radnik
08.02.2014 18:00 Timok 0 : 3 Inđija
08.02.2014 19:30 Borac 2 : 3 Kosovska Mitrovica
08.02.2014 18:00 Novi Pazar-Junior 3 : 2 VGSK
08.02.2014 19:00 Smederevo 3 : 0 Dunav Volley
08.02.2014 19:00 Putevi 2 : 3 Klek Srbijašume
08.02.2014 19:00 Mladenovac 0 : 3 Železničar
08.02.2014 19:00 Železničar 3 : 1 Smeč 5
08.02.2014 17:00 Dinamo 3 : 0 Jedinstvo (U)
08.02.2014 19:00 Radnički (K) 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
08.02.2014 18:03 Varadin 3 : 0 Crnokosa
08.02.2014 17:00 Mladost 3 : 0 Student
08.02.2014 20:02 Futog 2 : 3 Radnički Beograd
08.02.2014 18:00 Ub 3 : 0 Zaslon
08.02.2014 12:00 Proleter 3 : 2 Ribnica
08.02.2014 16:00 Tamnava Voćar 1 : 3 Rađevac
08.02.2014 17:00 Mali Zvornik 3 : 0 Valjevo
08.02.2014 18:00 VA 014 3 : 1 Osečina
08.02.2014 12:30 As 3 : 0 Dunav

Rukomet

08.02.2014 18:00 Vojvodina 28 : 24 Nexe
08.02.2014 16:00 Meshkov 34 : 28 Lovćen
08.02.2014 19:00 Morava 26 : 29 Jugović Unimet
08.02.2014 19:00 Napredak 16 : 28 Metaloplastika
08.02.2014 19:30 Kolubara 33 : 27 Rudar
08.02.2014 18:00 Radnički 23 : 24 Železničar 1949
08.02.2014 19:00 ŽSK 26 : 27 Crvena Zvezda
08.02.2014 20:00 Nova Pazova 26 : 31 Titel Džon Dir
08.02.2014 19:00 Jedinstvo 27 : 24 Mladost
08.02.2014 20:45 Primus Car Dušan 23 : 22 Sindjelić
08.02.2014 18:00 Žitorađa 22 : 24 Jastrebac
08.02.2014 19:00 Planinka 37 : 25 Hajduk Veljko
08.02.2014 18:00 Dubočica 54 41 : 35 BSK Heba
08.02.2014 15:30 Radnički 2 32 : 27 Mladost
08.02.2014 19:00 Trepča 23 : 29 Mokra Gora
08.02.2014 19:00 Zlatar 30 : 28 Sloga
08.02.2014 16:00 Priboj 19 : 17 Župa 54
08.02.2014 19:00 Radnički (S) 30 : 31 Radnički (KG)
08.02.2014 18:00 Kikinda 24 : 19 Knjaz Miloš
08.02.2014 20:15 Vojvodina 36 : 28 Junior
08.02.2014 19:00 Železničar 32 : 25 Crvena Zvezda
08.02.2014 18:00 Radnički 32 : 13 Jabuka 95
08.02.2014 15:30 Srem 22 : 27 Temerin
08.02.2014 18:00 Ravangrad 25 : 14 Mladost
08.02.2014 16:00 Mladi Radnik 22 : 26 Požarevac
08.02.2014 18:30 Medicinar 31 : 28 Loznica grad
08.02.2014 20:15 Radnički 26 : 24 Milenium
08.02.2014 Župa 33 : 21 Sloga
08.02.2014 16:00 Metalac 31 : 20 Sočanica

Vaterpolo

08.02.2014 PVK Bečej 13 : 8 Beograd
08.02.2014 Valis 8 : 12 Partizan 2
08.02.2014 Rasina 8 : 10 Stari Grad

Futsal

08.02.2014 19:00 SAS 2 : 2 Kopernikus
08.02.2014 19:00 Fontana 4 : 2 Ekonomac 2
08.02.2014 16:30 Mašinac 4 : 3 Krčagovo
08.02.2014 15:00 Raška 3 : 4 Užice
08.02.2014 17:00 Metalac Kolorado 4 : 3 Partenon
08.02.2014 19:30 Župski Rubin 11 : 1 Kareli

FFA

08.02.2014 Proleter 7 : 3 Sloga
08.02.2014 Proleter 4 : 4 Vršac "A"
08.02.2014 Sloga 7 : 4 Vršac "B"
08.02.2014 OFK Banat "B" 1 : 5 OFK Banat "A"
08.02.2014 Vršac "A" 0 : 3 OFK Banat "B"
08.02.2014 Vršac "B" 3 : 8 Proleter
08.02.2014 Proleter 1 : 5 OFK Banat "A"
08.02.2014 OFK Banat "B" 3 : 0 Proleter
08.02.2014 KMF Chempions 2 : 4 Dribling A
08.02.2014 Dribling A 0 : 3 Bačka 1901 A
08.02.2014 ŠF Kanjiža 1 : 1 KMF Chempions
08.02.2014 ŠF Kanjiža 1 : 0 Bačka 1901 B
08.02.2014 ŠF Kanjiža 0 : 1 Potisje
08.02.2014 Subotica B 4 : 0 ŠF Kanjiža
08.02.2014 Bačka 1901 A 3 : 1 Potisje

Hokej

08.02.2014 16:00 Partizan 14 : 8 Tisza Volán
1:2
Gol
1:2
Gol
1:2
Gol
1:2
Gol
1:0
(Dokmir)
Nenad Milosevic i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
missM i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Nikola313 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu