13.08
17:00
Bratstvo 1946
Omladinac
2
1
|
13.08.2016 17:00 | Bratstvo 1946 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
13.08
17:00
Radnički (Š)
Bačka 1901
2
0
|
13.08.2016 17:00 | Radnički (Š) | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
13.08
17:00
Sloga
Železničar
1
1
|
13.08.2016 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Železničar | |||||
13.08
17:00
Cement
Radnički (SM)
0
0
|
13.08.2016 17:00 | Cement | 0 : 0 | Radnički (SM) | |||||
13.08
17:00
Vršac
TSC
1
0
|
13.08.2016 17:00 | Vršac | 1 : 0 | TSC | |||||
13.08
17:00
Radnički (NP)
Crvena zvezda (NS)
3
1
|
13.08.2016 17:00 | Radnički (NP) | 3 : 1 | Crvena zvezda (NS) |
13.08
17:30
Loznica
Smederevo 1924
0
1
|
13.08.2016 17:30 | Loznica | 0 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
13.08
17:30
Zlatibor (Č)
Jedinstvo Putevi
1
0
|
13.08.2016 17:30 | Zlatibor (Č) | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
13.08
17:30
Budućnost Krušik 2014
Karađorđe (T)
1
0
|
13.08.2016 17:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Karađorđe (T) | |||||
13.08
17:30
Radnički 1923
Sloga (P)
0
0
|
13.08.2016 17:30 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
13.08
17:30
Šapine
FAP
2
1
|
13.08.2016 17:30 | Šapine | 2 : 1 | FAP |
13.08
17:00
Dunav
Moravac Orion
0
3
|
13.08.2016 17:00 | Dunav | 0 : 3 | Moravac Orion | |||||
13.08
17:00
Jedinstvo (P)
Ozren
0
1
|
13.08.2016 17:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 1 | Ozren | |||||
13.08
17:00
Radnički (S)
OFK Sinđelić
0
0
|
13.08.2016 17:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
13.08
17:00
Tabane 1970
Radan
3
2
|
13.08.2016 17:00 | Tabane 1970 | 3 : 2 | Radan | |||||
13.08
17:00
Sloga (D)
Timok
2
2
|
13.08.2016 17:00 | Sloga (D) | 2 : 2 | Timok |
13.08
17:00
Sopot
BSK Batajnica
3
1
|
13.08.2016 17:00 | Sopot | 3 : 1 | BSK Batajnica | |||||
13.08
17:00
Teleoptik
IMT
0
1
|
13.08.2016 17:00 | Teleoptik | 0 : 1 | IMT | |||||
13.08
10:00
BASK
Radnički (O)
0
0
|
13.08.2016 10:00 | BASK | 0 : 0 | Radnički (O) | |||||
13.08
11:00
GSP Polet
Stepojevac Vaga
0
0
|
13.08.2016 11:00 | GSP Polet | 0 : 0 | Stepojevac Vaga |
13.08
17:00
Sloga (Č)
Polet (K)
4
0
|
13.08.2016 17:00 | Sloga (Č) | 4 : 0 | Polet (K) | |||||
13.08
17:00
Mladost APA
Mladost (T)
3
3
|
13.08.2016 17:00 | Mladost APA | 3 : 3 | Mladost (T) | |||||
13.08
17:00
Srbobran
Potisje
1
0
|
13.08.2016 17:00 | Srbobran | 1 : 0 | Potisje | |||||
13.08
17:00
Bečej 1918
Budućnost (G)
1
2
|
13.08.2016 17:00 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Budućnost (G) | |||||
13.08
17:00
OFK Vrbas
Tekstilac
2
0
|
13.08.2016 17:00 | OFK Vrbas | 2 : 0 | Tekstilac |
13.08
17:00
Kozara
Slavia
4
0
|
13.08.2016 17:00 | Kozara | 4 : 0 | Slavia | |||||
13.08
17:00
Proleter (BK)
Radnički (K)
1
0
|
13.08.2016 17:00 | Proleter (BK) | 1 : 0 | Radnički (K) | |||||
13.08
17:00
Jedinstvo (NB)
Vršac united
1
0
|
13.08.2016 17:00 | Jedinstvo (NB) | 1 : 0 | Vršac united | |||||
13.08
17:00
Dinamo 1945
Polet (N)
3
0
|
13.08.2016 17:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Polet (N) | |||||
13.08
17:00
Vojvodina 1928
Radnički (S)
2
1
|
13.08.2016 17:00 | Vojvodina 1928 | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
13.08
17:00
Sloboda
Dolina
2
0
|
13.08.2016 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | Dolina | |||||
13.08
17:00
Sloga
Jedinstvo (BK)
4
0
|
13.08.2016 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Jedinstvo (BK) |
13.08
17:00
Veternik
Jedinstvo (SP)
0
3
|
13.08.2016 17:00 | Veternik | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
13.08
17:00
ŽSK
Slavija
2
6
|
13.08.2016 17:00 | ŽSK | 2 : 6 | Slavija | |||||
13.08
17:00
Sremac Vojka
Mladost (BJ)
0
0
|
13.08.2016 17:00 | Sremac Vojka | 0 : 0 | Mladost (BJ) |
13.08
17:30
Takovo
Sušica
1
1
|
13.08.2016 17:30 | Takovo | 1 : 1 | Sušica | |||||
13.08
17:30
Sloboda (Č)
Dragačevo
2
0
|
13.08.2016 17:30 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Dragačevo | |||||
13.08
17:30
Sloga
Tutin
0
0
|
13.08.2016 17:30 | Sloga | 0 : 0 | Tutin | |||||
13.08
17:30
Radnički (K)
Trepča
1
0
|
13.08.2016 17:30 | Radnički (K) | 1 : 0 | Trepča |
13.08
17:30
Šumadija (A)
Šumadija (T)
1
1
|
13.08.2016 17:30 | Šumadija (A) | 1 : 1 | Šumadija (T) | |||||
13.08
17:30
VGSK
Zvižd
3
2
|
13.08.2016 17:30 | VGSK | 3 : 2 | Zvižd |
13.08
17:30
Jedinstvo 1945
Radjevac
0
2
|
13.08.2016 17:30 | Jedinstvo 1945 | 0 : 2 | Radjevac | |||||
13.08
17:30
Spartak 1924
OFK Divci
2
1
|
13.08.2016 17:30 | Spartak 1924 | 2 : 1 | OFK Divci |
13.08
17:00
Đerdap
Zaplanjac
2
0
|
13.08.2016 17:00 | Đerdap | 2 : 0 | Zaplanjac | |||||
13.08
17:00
BSK
Bukovik
0
2
|
13.08.2016 17:00 | BSK | 0 : 2 | Bukovik | |||||
13.08
17:00
Napredak
Rtanj
0
3
|
13.08.2016 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Rtanj |
13.08
17:00
OFK Kosanica
Sloga
3
2
|
13.08.2016 17:00 | OFK Kosanica | 3 : 2 | Sloga | |||||
13.08
17:00
Morava 1918
Juhor
0
0
|
13.08.2016 17:00 | Morava 1918 | 0 : 0 | Juhor | |||||
13.08
17:00
OFK Topličanin
Rembas
2
0
|
13.08.2016 17:00 | OFK Topličanin | 2 : 0 | Rembas |
13.08
17:00
Lužnica
Morava (VH)
4
2
|
13.08.2016 17:00 | Lužnica | 4 : 2 | Morava (VH) | |||||
13.08
17:00
Sloga (L)
Jedinstvo (P)
3
0
|
13.08.2016 17:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
13.08
17:00
Pčinja
Budućnost (O)
2
1
|
13.08.2016 17:00 | Pčinja | 2 : 1 | Budućnost (O) | |||||
13.08
17:00
Balkanski
Jedinstvo (GM)
0
0
|
13.08.2016 17:00 | Balkanski | 0 : 0 | Jedinstvo (GM) |
13.08
17:00
Avala
Vrčin
4
2
|
13.08.2016 17:00 | Avala | 4 : 2 | Vrčin | |||||
13.08
17:00
Lokomotiva
Milutinac
1
1
|
13.08.2016 17:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Milutinac | |||||
13.08
17:00
Balkan Mirijevo
Turbina
2
0
|
13.08.2016 17:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | Turbina |
13.08
17:30
Obilić
Panonija IM Topola
0
0
|
13.08.2016 17:30 | Obilić | 0 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
13.08
17:30
Jadran (F)
Krivaja
3
1
|
13.08.2016 17:30 | Jadran (F) | 3 : 1 | Krivaja |
13.08
17:30
Proleter 2006
OFK Kikinda
3
1
|
13.08.2016 17:30 | Proleter 2006 | 3 : 1 | OFK Kikinda | |||||
13.08
17:30
Naftagas (E)
Borac
5
0
|
13.08.2016 17:30 | Naftagas (E) | 5 : 0 | Borac | |||||
13.08
17:30
Bilećanin
Krajina
1
1
|
13.08.2016 17:30 | Bilećanin | 1 : 1 | Krajina |
13.08
17:30
Partizan
Hrtkovci
1
0
|
13.08.2016 17:30 | Partizan | 1 : 0 | Hrtkovci | |||||
13.08
17:30
Sloven
Budućnost
1
2
|
13.08.2016 17:30 | Sloven | 1 : 2 | Budućnost | |||||
13.08
17:30
Podrinje
Hajduk
0
0
|
13.08.2016 17:30 | Podrinje | 0 : 0 | Hajduk |
13.08
17:30
Sindjelić
Radnički Šabački
1
0
|
13.08.2016 17:30 | Sindjelić | 1 : 0 | Radnički Šabački | |||||
13.08
17:30
Mačva 2005
Borac (V)
0
1
|
13.08.2016 17:30 | Mačva 2005 | 0 : 1 | Borac (V) | |||||
13.08
17:30
Majur
Mladi Borac
5
2
|
13.08.2016 17:30 | Majur | 5 : 2 | Mladi Borac |
13.08
17:30
Budućnost
Prvi partizan
0
0
|
13.08.2016 17:30 | Budućnost | 0 : 0 | Prvi partizan |
13.08
17:00
15. Avgust 1950
Supska
2
1
|
13.08.2016 17:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 1 | Supska | |||||
13.08
17:00
Istok 63
Rudar
1
2
|
13.08.2016 17:00 | Istok 63 | 1 : 2 | Rudar | |||||
13.08
17:00
Napredak (S)
Omladinski
3
2
|
13.08.2016 17:00 | Napredak (S) | 3 : 2 | Omladinski | |||||
13.08
17:00
Šumadija
Rudar Stenjevac
4
2
|
13.08.2016 17:00 | Šumadija | 4 : 2 | Rudar Stenjevac | |||||
13.08
17:00
Moravac
Javor
4
5
|
13.08.2016 17:00 | Moravac | 4 : 5 | Javor | |||||
13.08
17:00
Radnički (T)
Borac 1805
3
1
|
13.08.2016 17:00 | Radnički (T) | 3 : 1 | Borac 1805 | |||||
13.08
17:00
Mladost (S)
Omladinac
2
0
|
13.08.2016 17:00 | Mladost (S) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
13.08
17:00
Moravac 2015
Zemljoradnik
6
4
|
13.08.2016 17:00 | Moravac 2015 | 6 : 4 | Zemljoradnik |
13.08
17:00
Grbalj
Iskra
1
1
|
13.08.2016 17:00 | Grbalj | 1 : 1 | Iskra | |||||
13.08
19:30
OFK Petrovac
Budućnost
0
2
|
13.08.2016 19:30 | OFK Petrovac | 0 : 2 | Budućnost | |||||
13.08
17:00
Jedinstvo
Dečić
0
1
|
13.08.2016 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Dečić | |||||
13.08
17:00
Lovćen
Rudar
0
0
|
13.08.2016 17:00 | Lovćen | 0 : 0 | Rudar | |||||
13.08
17:00
Mladost
Sutjeska
2
1
|
13.08.2016 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Sutjeska | |||||
13.08
17:00
Bokelj
Zeta
0
1
|
13.08.2016 17:00 | Bokelj | 0 : 1 | Zeta |
13.08
19:00
OFK Bačka
Spartak ŽK
1
3
|
13.08.2016 19:00 | OFK Bačka | 1 : 3 | Spartak ŽK |
13.08
17:30
ČSK Pivara
Inđija
2
0
|
13.08.2016 17:30 | ČSK Pivara | 2 : 0 | Inđija | |||||
13.08
17:30
Sindjelić
BSK Borča
2
0
|
13.08.2016 17:30 | Sindjelić | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
13.08
17:30
OFK Beograd
OFK Odžaci
0
2
|
13.08.2016 17:30 | OFK Beograd | 0 : 2 | OFK Odžaci | |||||
13.08
17:30
Kolubara
Budućnost
0
1
|
13.08.2016 17:30 | Kolubara | 0 : 1 | Budućnost | |||||
13.08
17:30
Jagodina
Radnički
1
0
|
13.08.2016 17:30 | Jagodina | 1 : 0 | Radnički | |||||
13.08
17:30
Mačva
Sloboda
2
1
|
13.08.2016 17:30 | Mačva | 2 : 1 | Sloboda |
13.08
18:30
Manchester City
Sunderland
2
1
|
13.08.2016 18:30 | Manchester City | 2 : 1 | Sunderland | |||||
13.08
16:00
Burnley
Swansea
0
1
|
13.08.2016 16:00 | Burnley | 0 : 1 | Swansea | |||||
13.08
16:00
Crystal Palace
WBA
0
1
|
13.08.2016 16:00 | Crystal Palace | 0 : 1 | WBA | |||||
13.08
16:00
Everton
Tottenham
1
1
|
13.08.2016 16:00 | Everton | 1 : 1 | Tottenham | |||||
13.08
16:00
Middlesbrough
Stoke
1
1
|
13.08.2016 16:00 | Middlesbrough | 1 : 1 | Stoke | |||||
13.08
16:00
Southampton
Watford
1
1
|
13.08.2016 16:00 | Southampton | 1 : 1 | Watford | |||||
13.08
13:30
Hull
Leicester
2
1
|
13.08.2016 13:30 | Hull | 2 : 1 | Leicester |
13.08
17:00
Bordeaux
Saint-Étienne
3
2
|
13.08.2016 17:00 | Bordeaux | 3 : 2 | Saint-Étienne | |||||
13.08
20:00
Montpellier
Angers
1
0
|
13.08.2016 20:00 | Montpellier | 1 : 0 | Angers | |||||
13.08
20:00
Dijon
Nantes
0
1
|
13.08.2016 20:00 | Dijon | 0 : 1 | Nantes | |||||
13.08
20:00
Caen
Lorient
3
2
|
13.08.2016 20:00 | Caen | 3 : 2 | Lorient | |||||
13.08
20:00
Metz
Lille
3
2
|
13.08.2016 20:00 | Metz | 3 : 2 | Lille |
13.08
11:00
Napredak
Brodarac
1
2
|
13.08.2016 11:00 | Napredak | 1 : 2 | Brodarac | |||||
13.08
10:00
Voždovac
Lokomotiva
2
1
|
13.08.2016 10:00 | Voždovac | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
13.08
11:00
Rad
Radnički (V)
1
0
|
13.08.2016 11:00 | Rad | 1 : 0 | Radnički (V) | |||||
13.08
13:00
Mačva
Radnički (N)
1
3
|
13.08.2016 13:00 | Mačva | 1 : 3 | Radnički (N) | |||||
13.08
11:00
Crvena zvezda
Jagodina
3
1
|
13.08.2016 11:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Jagodina | |||||
13.08
13:00
Radnički (P)
Čukarički
0
2
|
13.08.2016 13:00 | Radnički (P) | 0 : 2 | Čukarički | |||||
13.08
10:00
OFK Beograd
Partizan
2
1
|
13.08.2016 10:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Partizan |
13.08
10:00
Studentski Grad
Zemun
1
1
|
13.08.2016 10:00 | Studentski Grad | 1 : 1 | Zemun | |||||
13.08
13:30
Rad
Novi Pazar
2
0
|
13.08.2016 13:30 | Rad | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
13.08
13:00
Kiker
Moravac Orion
0
3
|
13.08.2016 13:00 | Kiker | 0 : 3 | Moravac Orion | |||||
13.08
13:00
Crvena zvezda
Jagodina
9
1
|
13.08.2016 13:00 | Crvena zvezda | 9 : 1 | Jagodina |
13.08
Spartak Prozivka
Jezero
19
10
|
13.08.2016 | Spartak Prozivka | 19 : 10 | Jezero | |||||
13.08
Požarevac
Senta
5
6
|
13.08.2016 | Požarevac | 5 : 6 | Senta |
13.08
Jagodina
KVK Radnički
13
17
|
13.08.2016 | Jagodina | 13 : 17 | KVK Radnički | |||||
13.08
Kraljevo
Paraćin
10
10
|
13.08.2016 | Kraljevo | 10 : 10 | Paraćin |