XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 774 utakmica za dan
Subota, 24 Oktobar 2015

Fudbal

24.10.2015 15:00 OFK Beograd 1 : 0 Metalac
24.10.2015 17:00 Crvena zvezda 4 : 2 Borac
24.10.2015 15:00 Radnički (N) 1 : 0 Rad
24.10.2015 18:00 Radnik 2 : 0 Novi Pazar
24.10.2015 18:00 Javor Matis 1 : 1 Jagodina
24.10.2015 14:30 Inđija 4 : 0 ČSK Pivara
24.10.2015 14:30 Radnički 1923 0 : 1 Donji Srem
24.10.2015 14:30 Bačka (BP) 3 : 1 Loznica
24.10.2015 14:30 Kolubara 2 : 1 Sloboda
24.10.2015 14:30 Zemun 0 : 1 Napredak
24.10.2015 14:30 Sloga (PM) 1 : 1 Proleter
24.10.2015 14:30 Sindjelić 3 : 0 Dinamo
24.10.2015 14:30 BSK Borča 1 : 3 Bežanija
24.10.2015 17:00 Borac 0 : 2 Široki Brijeg
24.10.2015 14:30 Radnik 2 : 1 Slavija
24.10.2015 14:30 Vitez 3 : 1 Rudar
24.10.2015 14:30 Velež 0 : 1 Zrinjski
24.10.2015 13:30 Mladost 2 : 1 Sarajevo
24.10.2015 14:30 Sloboda 2 : 0 Travnik
24.10.2015 14:30 Olimpic 4 : 0 Drina
24.10.2015 14:00 Vlasenica 0 : 2 Tekstilac
24.10.2015 14:00 Leotar 0 : 0 Mladost
24.10.2015 14:00 Zvijezda 09 3 : 0 Borac
24.10.2015 14:00 Drina HE 1 : 2 Sloboda (NG)
24.10.2015 14:00 Sutjeska 2 : 1 Kozara
24.10.2015 14:00 Laktaši 3 : 0 Željezničar
24.10.2015 14:00 Sloga (D) 3 : 0 Mladost (DS)
24.10.2015 14:00 Ljubić 2 : 0 BSK
24.10.2015 14:00 Proleter 3 : 0 Omarska
24.10.2015 14:00 Ilićka 01 2 : 0 Glasinac 2011
24.10.2015 14:00 Napredak 1 : 1 Mladost (G)
24.10.2015 14:00 OFK Lauš 2 : 2 Željezničar
24.10.2015 14:00 Lijevče 6 : 0 Budućnost
24.10.2015 14:00 FSA 2 : 0 Sloga DIPO
24.10.2015 14:00 Dubrave 3 : 1 Gomjenica
24.10.2015 14:00 OFK Brdo 3 : 3 Progres
24.10.2015 14:00 Mladost 2 : 0 Naprijed
24.10.2015 14:00 Polet 1926 0 : 0 Skugrić
24.10.2015 14:00 OFK Pridjel 8 : 0 Crvena zvijezda
24.10.2015 14:00 Guber 3 : 0 Milići
24.10.2015 14:00 Bratstvo 1 : 1 Lokanj
24.10.2015 14:30 Mladi Krajišnik 4 : 0 Ratar
24.10.2015 14:00 Sloga-Nektar 6 : 1 Džaja
24.10.2015 14:00 Borac 0 : 4 Čelinac
24.10.2015 14:00 Mladost 3 : 1 Šnjegotina
24.10.2015 14:00 Sloga 94 3 : 3 Balatun
24.10.2015 14:00 Radnik 3 : 2 Rasavci
24.10.2015 14:00 Stevan Dukić 2 : 2 Bratstvo
24.10.2015 14:00 Polet 2 : 1 Obradovac
24.10.2015 14:00 Crni vrh 8 : 1 Bratstvo
24.10.2015 14:00 Timok 3 : 1 Timočanin
24.10.2015 14:00 Tabane 1970 2 : 0 Ozren
24.10.2015 14:00 Trstenik PPT 1 : 1 Temnić 1924
24.10.2015 14:00 Dunav 3 : 1 Jedinstvo (B)
24.10.2015 14:00 Sloga (D) 1 : 1 Moravac Orion
24.10.2015 14:00 Sinđelić 3 : 0 OFK Bor
24.10.2015 14:00 TSC 2 : 0 Dolina
24.10.2015 14:00 Omladinac 2 : 1 Cement
24.10.2015 14:00 Bačka 1901 3 : 2 Sloga
24.10.2015 14:00 Vršac 0 : 3 Odžaci
24.10.2015 14:00 Radnički (SM) 3 : 2 Dunav
24.10.2015 14:00 Železničar 2 : 0 Banat
24.10.2015 10:00 BASK 0 : 1 IMR
24.10.2015 13:30 Sopot 0 : 2 IMT
24.10.2015 13:30 Teleoptik 3 : 0 Srem
24.10.2015 11:00 GSP Polet 1 : 2 Dorćol
24.10.2015 13:30 Radnički (NB) 1 : 2 Budućnost
24.10.2015 13:30 Smederevo 1924 0 : 0 Polet (LJ)
24.10.2015 13:30 FAP 1 : 1 Šumadija (A)
24.10.2015 13:30 Mokra Gora 3 : 0 Železničar
24.10.2015 13:30 Jedinstvo 0 : 3 Budućnost Krušik 2014
24.10.2015 13:30 Mačva 1 : 0 Sloga (K)
24.10.2015 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Zvižd
24.10.2015 13:30 Sloga (P) 1 : 0 Šumadija 1903
24.10.2015 13:30 Karađorđe 1 : 0 Mihajlovac 1934
24.10.2015 14:00 Kosanica 2 : 0 Levač
24.10.2015 14:00 Žitorađa 3 : 2 Župa
24.10.2015 14:00 SFS Borac 3 : 2 Morava
24.10.2015 14:00 FUD 1 : 0 Rembas
24.10.2015 14:00 Brodoremont 1 : 0 Svrljig
24.10.2015 14:00 Lužnica 4 : 2 Sloga (L)
24.10.2015 14:00 Nebeski Andjeli 2 : 1 Jedinstvo (P)
24.10.2015 14:00 Sloga 0 : 1 ŽAK
24.10.2015 14:00 Mladost (L) 3 : 0 Sloboda
24.10.2015 14:00 Radnički Zrenjanin 8 : 0 Proleter (BK)
24.10.2015 14:00 Jedinstvo (BK) 4 : 0 Vršac United
24.10.2015 14:00 Radnički (S) 3 : 2 Slavia
24.10.2015 14:00 Kozara 1 : 0 Budućnost
24.10.2015 13:30 Srbobran 2 : 2 OFK Vrbas
24.10.2015 13:30 Polet (S) 2 : 2 Radnički (S)
24.10.2015 13:30 ŽAK 0 : 2 Bratstvo 1946
24.10.2015 13:30 Sloga (Č) 3 : 2 Mladost (T)
24.10.2015 14:00 OFK Mladost APA 2 : 0 Bečej 1918
24.10.2015 14:00 Slavija 1 : 0 Veternik
24.10.2015 14:00 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Hajduk (B)
24.10.2015 14:00 Jugović 4 : 0 Sloga
24.10.2015 14:00 ŽSK 5 : 1 Budućnost (SN)
24.10.2015 14:00 Mladost (BJ) 1 : 0 Sremac
24.10.2015 13:30 Morava 0 : 1 Basarac
24.10.2015 13:30 GFK Jasenica 1911 3 : 2 RSK
24.10.2015 13:30 Rudar 2 : 0 Omladinac
24.10.2015 13:30 Budućnost 1 : 4 Zlatibor
24.10.2015 13:30 Radnički (V) 3 : 2 Zlatar
24.10.2015 13:30 Jedinstvo 1945 2 : 0 OFK Osečina
24.10.2015 13:30 Ovčar 0 : 0 Karađorđe
24.10.2015 13:30 Takovo 3 : 0 Slavija (K)
24.10.2015 13:30 Trepča 9 : 3 Omladinac (NS)
24.10.2015 14:00 Budućnost 2 : 1 OFK Bratstvo
24.10.2015 14:00 Trbunje 5 : 0 Kaćuša
24.10.2015 14:00 Polet 1 : 3 Malošište
24.10.2015 14:00 Mladost 1976 (Bilj.) 1 : 0 Radnički 1924
24.10.2015 15:00 Rudna Glava 2 : 1 Slatina
24.10.2015 14:00 Rudar 1 : 0 Malinik
24.10.2015 14:00 Midžor 5 : 0 Trebič
24.10.2015 14:00 Mladost (S) 1 : 3 Rgotina
24.10.2015 15:00 Zvezda 9 : 0 Željuša
24.10.2015 15:00 Mladost 3 : 0 Borac
24.10.2015 15:00 Vladimir Durković 2 : 1 Zadrugar
24.10.2015 13:30 Mladost (S) 3 : 4 Biljači
24.10.2015 13:30 Pčinja 3 : 0 Mladost (B)
24.10.2015 13:30 Levosoje Talenat 0 : 6 Čelik
24.10.2015 Palilulac 1 : 4 Vrtište
24.10.2015 OFK Niš 3 : 0 Mladost
24.10.2015 14:00 Dinamo 1945 9 : 0 Partizan (U)
24.10.2015 14:00 Jedinstvo Stević 5 : 2 Mladost (V)
24.10.2015 14:00 Banat 2 : 1 Polet
24.10.2015 14:00 Kikinda 1909 3 : 3 Naftagas
24.10.2015 14:00 Napredak 2 : 2 Proleter 2006
24.10.2015 14:00 Borac Aleksandrovo 1 : 2 Mladost
24.10.2015 14:00 Bilećanin 1 : 0 Begej
24.10.2015 14:00 Radnički 1911 0 : 1 Crvena zvezda
24.10.2015 14:00 Roham 3 : 2 Krajina
24.10.2015 14:00 Zadrugar 1 : 0 Vojvodina 1928
24.10.2015 14:00 Radnički 1918 1 : 4 Rusin
24.10.2015 14:00 Polet 2 : 0 Graničar (G)
24.10.2015 14:30 Njegoš 2 : 2 Obilić
24.10.2015 14:30 Krivaja 1 : 0 Panonija IM Topola
24.10.2015 14:30 Preporod 2 : 1 Sloga
24.10.2015 14:30 Potisje 5 : 0 Proleter
24.10.2015 14:00 Podrinje 3 : 2 Partizan
24.10.2015 14:00 1. Maj Ruma 0 : 0 Jadran
24.10.2015 14:00 Proleter 3 : 0 Napredak
24.10.2015 14:30 OFK Futog 1 : 0 Omladinac
24.10.2015 14:30 OFK Sirig 1 : 0 Index
24.10.2015 14:30 Fruškogorski partizan 5 : 1 Železničar
24.10.2015 14:30 Jedinstvo 1 : 4 Šajkaš 1908
24.10.2015 14:30 Petrovaradin 2 : 0 Mladost
24.10.2015 14:30 Vinogradar 1 : 1 Proleter
24.10.2015 14:30 Sofeks 2 : 1 Susek
24.10.2015 13:30 TEK Sloga 2 : 2 OFK Zabrežje
24.10.2015 13:30 Napredak 3 : 0 Polet
24.10.2015 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 2 Komgrap
24.10.2015 13:30 Milutinac 3 : 0 Sindjelić 2012
24.10.2015 13:30 Avala 1939 3 : 0 Kovačevac
24.10.2015 13:30 Šumadinac 2 : 1 Lepenica
24.10.2015 13:30 Karađorđe 1 : 0 Prvi srpski ustanak
24.10.2015 14:30 Soko 2 : 9 Prvi partizan
24.10.2015 14:30 Čajetina 5 : 1 Jasen
24.10.2015 15:00 Mačva 2005 3 : 0 Jedinstvo (Z)
24.10.2015 15:00 Jadar 2 : 0 Borac (L)
24.10.2015 14:30 Kolubara 2 : 0 Junior Novo Naselje
24.10.2015 14:30 Trlić 0 : 0 OFK Divci
24.10.2015 14:30 Tulari 3 : 1 ZSK
24.10.2015 14:30 Tvrdojevac 7 : 1 Kačer
24.10.2015 14:30 Polet 1 : 3 Tešnjar
24.10.2015 14:30 Mladost 0 : 1 OFK Jabučje
24.10.2015 14:30 Sovljak 1 : 0 Banjani
24.10.2015 14:30 Joševa 0 : 2 Pepeljevac
24.10.2015 Pobeda 0 : 3 Budućnost
24.10.2015 Jedinstvo 3 : 1 Jadran
24.10.2015 Sloboda 5 : 2 Partizan
24.10.2015 Kolonija 1 : 1 Sušica
24.10.2015 Maršić 4 : 2 Šumadinac
24.10.2015 Ćava 1 : 2 Srbija
24.10.2015 Mladost 1 : 0 Vodojaža
24.10.2015 Vinogradi DB 1 : 2 Sloga (D)
24.10.2015 15:00 Borac 0 : 3 Budućnost
24.10.2015 15:00 Maršić 0 : 3 Partizan
24.10.2015 15:00 Ćava 2 : 3 Sušica
24.10.2015 15:00 Sloga (D) 0 : 2 Vodojaža
24.10.2015 15:00 Radnički 2 : 0 Real
24.10.2015 15:00 Goč 2 : 1 Stubal
24.10.2015 Gračanica 8 : 1 Ugljare
24.10.2015 Sitnica 3 : 0 Brezovica
24.10.2015 15:00 Miokovci 2 : 0 Slatina
24.10.2015 15:00 Napredak 5 : 0 Backovac Junajted
24.10.2015 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Majdan
24.10.2015 15:00 Spartak 1 : 1 Omladinac
24.10.2015 15:00 Mladost 2 : 2 Donja Vrbava
24.10.2015 14:00 Supska 1 : 1 Istok 63
24.10.2015 14:00 Rudar (SR) 3 : 1 Radnički
24.10.2015 14:00 Rudar (P) 0 : 2 Mladost (S)
24.10.2015 13:30 Sokolovi 6 : 4 Rasina
24.10.2015 13:30 Sebečevac 3 : 0 Borac
24.10.2015 13:30 BSK 2 : 0 Žabare
24.10.2015 13:30 Čarapan 3 : 2 Bukovica
24.10.2015 13:30 Sloga 6 : 0 Dvorane
24.10.2015 15:00 OFK Rutevac 1908 3 : 1 OFK Sloga
24.10.2015 15:00 Feniks 2012 5 : 2 Borac
24.10.2015 15:00 Jastrebac (T) 2 : 1 Planinac 2015
24.10.2015 15:30 Grkinja 2 : 4 Toplica
24.10.2015 15:30 Klisura 0 : 9 Moravac (ZT)
24.10.2015 14:00 Velika Jasikova 3 : 1 Kastrum
24.10.2015 14:00 Šljivar 1 : 2 Deli Jovan
24.10.2015 15:00 Rongo Siti 0 : 3 Sloga
24.10.2015 15:00 Mladost 1 : 3 Jerma
24.10.2015 15:00 Veliki Suvodol 1 : 2 Lokomotiva
24.10.2015 14:00 Jedinstvo (Š) 3 : 0 Lemind 1953
24.10.2015 14:00 Sušica 2012 3 : 0 Mladost (B)
24.10.2015 14:00 OFK Bobište 0 : 1 OFK Morava
24.10.2015 14:00 Strela 5 : 1 Proleter
24.10.2015 14:00 Kolonija 4 : 2 BSK Bavanište
24.10.2015 14:00 Budućnost 3 : 1 Omladinac
24.10.2015 14:00 Spartak 2 : 2 Stari Tamiš
24.10.2015 14:00 Polet 7 : 1 Mika Antić
24.10.2015 14:00 Glogonj 1 : 0 Omladinac
24.10.2015 14:00 KFK Kula 0 : 4 Crvenka
24.10.2015 14:30 Elektrovojvodina 11 : 0 Hajduk
24.10.2015 14:30 Dušan Silni 0 : 2 Žednik
24.10.2015 14:00 Mitros 2 : 0 Sloboda
24.10.2015 14:00 Centar 1 : 3 Bačka
24.10.2015 13:30 Heroj Polet 3 : 0 Mladost
24.10.2015 13:30 Sparta 3 : 1 Crvenka
24.10.2015 13:30 Mladi proleter 4 : 0 Rekreativo 011
24.10.2015 13:30 Polet (V) 3 : 2 Jedinstvo (Lj)
24.10.2015 13:30 Rade Milošević 5 : 1 Bata Bulić
24.10.2015 15:00 Jevremovac 5 : 2 Vlašić
24.10.2015 15:00 OFK Jelen 2 : 0 Pričinović
24.10.2015 14:00 Gučevo 2 : 4 Cer
24.10.2015 14:00 Čobanče 4 : 0 Borac
24.10.2015 15:00 Majur 9 : 0 Sloga
24.10.2015 14:30 Rudar 2 : 2 Crvena Jabuka
24.10.2015 14:30 Rubribreza 3 : 1 Dimitrije Tucović
24.10.2015 OFK Bagremar 1 : 3 OFK Žeželj
24.10.2015 14:00 Mladost 09 2 : 5 Brezak
24.10.2015 13:30 Kolarac 1 : 3 Lunjevac
24.10.2015 13:30 Badljevica 1 : 1 Landol
24.10.2015 13:30 Petrijevac 1 : 4 Podunavac
24.10.2015 13:30 Crvena zvezda 4 : 0 Omladinac
24.10.2015 14:30 Sloga 1 : 3 LFK Mladost
24.10.2015 13:30 Čoka 1 : 3 Hajduk
24.10.2015 13:30 OFK Mladost 0 : 0 Hajduk
24.10.2015 13:30 Partizan 3 : 1 Podunavac
24.10.2015 14:00 AZ Borac 2014 2 : 1 Mladost
24.10.2015 14:00 Proleter DV 2 : 0 Morava
24.10.2015 14:00 Moravac 1948 4 : 1 Čegar 2013
24.10.2015 14:00 Delijski Vis 1 : 3 Supovac
24.10.2015 14:00 Sloga 1948 5 : 1 Durlan siti
24.10.2015 14:00 Čegar 1946 3 : 1 Stevan Nešticki
24.10.2015 15:00 Jugovići 2 : 4 Rad
24.10.2015 15:00 Sloga 1 : 1 Arbanasce
24.10.2015 15:30 Sloboda 2013 0 : 8 Slemen
24.10.2015 15:30 Bukovik 4 : 1 Jedinstvo 1953
24.10.2015 14:00 Tomislavci 1 : 5 Bačka B
24.10.2015 14:00 Sloboda 4 : 3 Borac
24.10.2015 15:00 Mladost (G) 3 : 0 OFK Slatina
24.10.2015 15:00 Sibnica 1 : 5 Vojvoda
24.10.2015 14:00 Beljanica 3 : 0 Planinac
24.10.2015 14:00 Sindjelić 5 : 1 15. Avgust 1950
24.10.2015 14:30 Vinogradar 2 : 3 Mladi Radnik
24.10.2015 14:30 Sinđelić 1934 6 : 2 Jedinstvo
24.10.2015 15:30 Topoljak 3 : 0 Sloboda 1948
24.10.2015 15:30 Mladost 1 : 3 Jugovići
24.10.2015 15:30 Stara Čaršija 0 : 0 Borjak 2013
24.10.2015 13:30 OFK Marenovo 2 : 1 Ušće
24.10.2015 13:30 Velika Morava 0 : 3 Gradac
24.10.2015 14:00 Nomanica 1 : 6 Badince
24.10.2015 14:00 Veternica 4 : 4 Rudar
24.10.2015 14:00 Gornje Krajince 3 : 0 Radnik 2013
24.10.2015 14:00 Pomoravlje 2 : 0 Todorovce
24.10.2015 14:00 Turekovac 2 : 2 Grdanica 024
24.10.2015 14:00 Jedinstvo 4 : 0 Gornje Sinkovce
24.10.2015 14:00 Moravac 3 : 0 Jašunja
24.10.2015 14:00 Mladost 2 : 2 Dobrica
24.10.2015 14:00 Sloga 3 : 0 Solunac
24.10.2015 14:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Naša Krajina
24.10.2015 14:00 Graničar 3 : 0 Janošik
24.10.2015 13:30 Manastirica 1 : 4 Mladost (R)
24.10.2015 13:30 Vukan 3 : 0 Melnica
24.10.2015 13:30 Burovac 4 : 1 BSK
24.10.2015 13:30 Zabrđe 1936 0 : 3 Veliko Laole
24.10.2015 14:00 Polet 1 : 4 Omladinac
24.10.2015 13:30 ZT Gorovič : Radoje Domanović
24.10.2015 13:30 Kralj Petar I 1 : 1 Mladost (J)
24.10.2015 13:30 Borac 3 : 4 Maskar
24.10.2015 13:30 Tulež 1 : 1 Brezovac
24.10.2015 15:00 OFK Varna 1 : 1 Šipurske livade
24.10.2015 15:00 Bojić 1 : 6 Pocerina
24.10.2015 16:30 TE Gučevo 3 : 2 Jadar 1961
24.10.2015 16:30 Mladost (B) 1 : 0 Prva Iskra
24.10.2015 16:30 Mladost (G) 2 : 4 Rudar
24.10.2015 16:30 Granit 3 : 0 Sloga
24.10.2015 16:30 Jelav 3 : 3 Hajduk
24.10.2015 16:30 Luk 1 : 1 Mladost (DD)
24.10.2015 15:00 Napredak (BP) 3 : 0 Bair
24.10.2015 15:00 Šumice 1 : 4 Stojan Lazarac
24.10.2015 15:00 Omladinac 0 : 2 Napredak (MB)
24.10.2015 15:00 Sloboda 5 : 1 Premijer
24.10.2015 Ratkovac 1 : 3 Strmovo 1968
24.10.2015 15:00 Mlada krila 3 : 0 BSK 2014
24.10.2015 15:00 Bogutovačka Banja 1 : 0 Mineral 2015
24.10.2015 10:00 Borac 7 : 7 Budućnost
24.10.2015 13:30 Zvezda 3 : 0 OFK Selište
24.10.2015 13:30 Best 1 : 11 Mladost
24.10.2015 13:30 Proleter 1 : 3 Udarnik
24.10.2015 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Mladost
24.10.2015 13:30 Napredak 2 : 1 BSK
24.10.2015 13:00 Mladi Borac 0 : 4 Dunavac
24.10.2015 13:00 Pek 2 : 2 Pečanica
24.10.2015 13:00 Sirakovo 1 : 5 Radnički
24.10.2015 13:00 Baštovan 2015 0 : 1 Sloga
24.10.2015 13:00 Kumane 4 : 2 Ram
24.10.2015 13:30 BSK 2015 2 : 2 Neresnica
24.10.2015 13:30 Radenka 3 : 0 Homolje
24.10.2015 13:30 Sloga 2 : 2 Zvižd Omladinac
24.10.2015 13:30 Budućnost Sena 2 : 1 Pobeda
24.10.2015 13:30 Zmajevac 8 : 1 Polet
24.10.2015 13:30 Padež 4 : 1 Meševo
24.10.2015 13:30 Dedina 5 : 1 Vratare
24.10.2015 13:30 Gaglovo 6 : 0 Pasjak 2013
24.10.2015 15:30 Kruševica : Dušan Ristić
24.10.2015 13:30 Knez Lazar 12 : 1 Pepeljevac 1947
24.10.2015 Sloga 5 : 0 Polet
24.10.2015 14:30 Sečica 9 : 2 Duškovci
24.10.2015 14:30 Bakionica 0 : 3 Ježevica
24.10.2015 14:30 Trešnjica 5 : 1 Blagaja
24.10.2015 14:30 Pobeda 3 : 4 Lazarica
24.10.2015 14:30 Gorobilje 2 : 2 Lauš
24.10.2015 14:30 Glumač 3 : 4 Omladinac
24.10.2015 14:30 Avijatičar Vranjani 7 : 0 Borac
24.10.2015 14:30 Plavi Tok 1 : 2 Dobrinjac
24.10.2015 13:30 Mladost 1 : 2 Veterani Brusa
24.10.2015 13:30 Ratajac 2 : 3 Vražogrnac
24.10.2015 13:30 Feniks 0 : 2 Karađorđe 2013
24.10.2015 14:00 Skela 0 : 3 Sloga
24.10.2015 14:00 Proleter 1 : 0 Barič-Munja
24.10.2015 14:00 Roma-Iverić 2 : 7 Zadrugar
24.10.2015 14:00 Draževac-Tornado 3 : 0 Baljevac
24.10.2015 14:00 Petka 4 : 1 Šumadinac
24.10.2015 14:00 Strmovo 0 : 3 Mladi Borac
24.10.2015 14:00 Požarevac 2 : 0 Napredak
24.10.2015 Obilić 0 : 0 Fruškogorac
24.10.2015 13:00 Požega 4 : 2 Radnički 2013
24.10.2015 Levač : Majdanpek
24.10.2015 15:00 Mladost 5 : 3 Gradina
24.10.2015 15:00 Modriča 1 : 0 Radnik Bumerang
24.10.2015 15:00 Lokomotiva 1 : 4 Banjaluka
24.10.2015 15:00 SFK 2000 10 : 0 Mostar
24.10.2015 16:00 Čelik 1 : 4 Mladost Poljavnice
24.10.2015 16:00 Proleter 10 : 0 Sokolac
24.10.2015 13:00 Čukarički 2 : 0 Rad
24.10.2015 11:00 Novi Pazar 0 : 2 Partizan
24.10.2015 11:00 Brodarac 0 : 0 Napredak
24.10.2015 15:00 Lokomotiva 2 : 1 Radnički (N)
24.10.2015 12:00 Široki Brijeg 2 : 2 Borac
24.10.2015 12:00 Slavija 2 : 2 Radnik
24.10.2015 12:00 Rudar Prijedor 4 : 2 Vitez
24.10.2015 12:00 Čelik 1 : 5 Željezničar
24.10.2015 12:00 Zrinjski 1 : 0 Velež
24.10.2015 12:00 Sarajevo 6 : 0 Mladost
24.10.2015 12:00 Travnik 1 : 5 Sloboda
24.10.2015 12:00 Drina 2 : 2 Olimpic
24.10.2015 10:00 Radnički (NP) 3 : 1 Radnički (SM)
24.10.2015 10:00 Vojvodina 2 : 1 Veternik
24.10.2015 09:30 Proleter 2006 8 : 1 Sloga
24.10.2015 10:00 Hajduk Junior 3 : 0 Bačka 1901
24.10.2015 10:00 ČSK Pivara 2 : 0 Bačka (BP)
24.10.2015 14:30 Železničar Kusadak 2 : 4 Mihajlovac 1934
24.10.2015 14:30 Sloga (PM) 2 : 2 Smederevo 1924
24.10.2015 13:30 Sloga (BB) 2 : 0 Javor
24.10.2015 13:30 Budućnost 0 : 1 Sloboda (U)
24.10.2015 13:30 Polet 1 : 2 Jedinstvo Putevi
24.10.2015 13:30 Metalac (GM) 1 : 0 FAP
24.10.2015 12:00 Rudar 3 : 0 Mladost
24.10.2015 13:30 Sloboda (Č) 2 : 1 Šumadija 1903
24.10.2015 10:00 Sloga (P) 0 : 1 Sloga (K)
24.10.2015 14:00 IM Rakovica 1 : 2 Žarkovo
24.10.2015 11:30 Siti Sport Klub 1 : 1 BSK Borča
24.10.2015 10:00 Kolubara 5 : 0 Policajac
24.10.2015 11:00 Dolina 2 : 3 Borac (S)
24.10.2015 11:00 Slavija 6 : 2 Unirea
24.10.2015 11:00 Glogonj 7 : 4 Omladinac
24.10.2015 11:00 Budućnost (A) 8 : 3 C.zvezda
24.10.2015 11:00 Partizan (G) 3 : 9 Borac (P)
24.10.2015 11:00 Strela 2 : 4 Stari Tamiš
24.10.2015 10:00 Radnički NBG 2 : 1 Bežanija
24.10.2015 10:00 Internacional 0 : 0 Zemun
24.10.2015 10:00 011 1 : 0 Lokomotiva
24.10.2015 10:00 BSK Borča 3 : 2 IMT
24.10.2015 10:00 Brodarac 1 : 1 OFK Beograd
24.10.2015 10:00 BASK 2 : 0 Sinđelić
24.10.2015 10:00 Rad 3 : 3 Voždovac
24.10.2015 09:30 BSK 1925 0 : 2 Brodarac 1947
24.10.2015 10:00 Turbina 3 : 2 Trudbenik
24.10.2015 12:00 Zvezdara 0 : 2 Vrcin
24.10.2015 11:30 Sopot 1 : 5 Dunavac Grocka
24.10.2015 14:30 Omladinac 3 : 1 Zmaj 1953
24.10.2015 20:30 011 4 : 0 Grafičar
24.10.2015 14:00 Sloboda : Budućnost
24.10.2015 14:00 Borac 1932 0 : 3 Mladi radnik 1940
24.10.2015 14:00 SASK : 7. Juli
24.10.2015 12:00 : Pobeda
24.10.2015 14:00 : Šumadija
24.10.2015 14:30 Udarnik 0 : 11 Sloga
24.10.2015 15:00 Čukarički 1 : 0 Rad
24.10.2015 13:30 Brodarac 3 : 0 Napredak
24.10.2015 13:30 Teleoptik 4 : 2 Radnički (N)
24.10.2015 10:00 Indeks 7 : 0 Radnički (NP)
24.10.2015 12:00 Inđija 1 : 2 Vojvodina
24.10.2015 12:00 TSC 1 : 0 Spartak
24.10.2015 12:00 Radnički (S) 2 : 4 Hajduk Junior
24.10.2015 18:30 011 1 : 2 Lokomotiva
24.10.2015 20:00 Voždovac 2 : 1 Dominus
24.10.2015 15:00 Internacional 2 : 2 BSK 1925
24.10.2015 Bane 0 : 0 Šumadija 1903
24.10.2015 13:00 Tutin 2 : 2 Apolon 4
24.10.2015 Novi Pazar 3 : 2 Junior
24.10.2015 Nacional 3 : 6 Kiker
24.10.2015 11:00 Sloga 2 : 1 Radnički 1923
24.10.2015 10:00 PKB 0 : 1 Trudbenik
24.10.2015 10:00 Mladenovac 4 : 0 Budućnost
24.10.2015 11:30 PKB Kovilovo 2 : 10 Radnički (O)
24.10.2015 19:30 Brodarac 1947 3 : 4 Bežanija
24.10.2015 12:00 Drina 1 : 3 Jedinstvo
24.10.2015 14:30 Petlić 2006 1 : 4 Šumadija
24.10.2015 14:30 AF Đokić 2 : 1 AF Duljaj
24.10.2015 14:30 Sloga (PM) 1 : 3 Obilić
24.10.2015 14:30 Smederevo 1924 2 : 1 Mihajlovac 1934
24.10.2015 10:00 AFK 2 : 1 Tornjoš
24.10.2015 12:00 Subotica 1 : 0 Njerš Ištvan
24.10.2015 12:00 Senta 5 : 1 Obilić
24.10.2015 10:00 Avala 3 : 0 Vinca
24.10.2015 11:30 Borac 2 : 1 Sremcica
24.10.2015 Dolina 7 : 0 Polet
24.10.2015 Vojvodina 4 : 5 Vršac United
24.10.2015 10:00 Jugoslavija 0 : 2 Dinamo 1945
24.10.2015 14:00 Posavina 0 : 3 Budućnost
24.10.2015 10:00 Jedinstvo 4 : 1 Zadrugar
24.10.2015 12:00 OFK Atletiko 0 : 3 Rađevac
24.10.2015 12:00 POFK Savacium 4 : 1 Donjošorac
24.10.2015 12:00 Mačva 2005 3 : 0 Radnički
24.10.2015 10:00 Široki Brijeg 4 : 1 Borac
24.10.2015 10:00 Slavija 1 : 2 Radnik
24.10.2015 10:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Vitez
24.10.2015 10:00 Čelik 0 : 1 Željezničar
24.10.2015 10:00 Zrinjski 2 : 0 Velež
24.10.2015 10:00 Sarajevo 2 : 1 Mladost
24.10.2015 10:00 Travnik 0 : 1 Sloboda
24.10.2015 10:00 Drina 1 : 2 Olimpic
24.10.2015 Velež 2 : 1 Glasinac
24.10.2015 12:00 Indeks 0 : 0 Radnički (NP)
24.10.2015 10:00 Inđija 0 : 8 Vojvodina
24.10.2015 10:00 TSC 0 : 0 Spartak
24.10.2015 10:00 Radnički (S) 5 : 2 Hajduk Junior
24.10.2015 Tutin 3 : 0 Novi Pazar
24.10.2015 13:30 Slavija 0 : 0 Apolon
24.10.2015 11:00 Bane 3 : 0 Sloga
24.10.2015 Apolon 4 2 : 0 Pazar Juniors
24.10.2015 slobodan tim : Kosmet
24.10.2015 09:30 Dominus 0 : 6 Brodarac
24.10.2015 08:30 Internacional 1 : 3 Radnički (NB)
24.10.2015 12:00 BSK 1925 4 : 0 Radnički (O)
24.10.2015 12:00 Osipaonica 3 : 0 Proleter
24.10.2015 12:00 Sloboda : Budućnost
24.10.2015 12:00 Borac 1932 0 : 13 Mladi radnik 1940
24.10.2015 12:00 SASK : 7. Juli
24.10.2015 12:00 Budućnost 0 : 2 Železničar Kusadak
24.10.2015 12:30 Omladinac 2 : 8 Akademija fudbala Djokić
24.10.2015 12:30 Udarnik 6 : 0 Sloga
24.10.2015 10:00 Mladi borac 4 : 1 Napredak
24.10.2015 10:00 Bresje Superior 5 : 4 Jedinstvo
24.10.2015 10:00 Drina 0 : 2 Jedinstvo
24.10.2015 13:30 Zvižd 2 : 6 Presing
24.10.2015 13:30 Obilić 4 : 0 GFK Jasenica 1911
24.10.2015 13:30 Petlić 2006 3 : 0 Bačinac
24.10.2015 13:30 Plana 7 : 0 Cepelin 026
24.10.2015 14:00 Borac P. 1 : 5 Borac O.
24.10.2015 10:00 Vranić 7 : 1 IMT
24.10.2015 Radnički (K) 2 : 0 Dinamo 1945
24.10.2015 10:00 BAK 2 : 0 Spartak
24.10.2015 Borac 6 : 0 Proleter (BK)
24.10.2015 BSK 2 : 7 Jedinstvo Stević
24.10.2015 Polet 5 : 1 Ševac
24.10.2015 Pavliš 3 : 9 Vulturul
24.10.2015 Sloga (P) 6 : 1 Vršac
24.10.2015 11:00 Jedinstvo (V) 0 : 15 Banat
24.10.2015 10:00 Subotica 2 : 6 Njerš Ištvan
24.10.2015 10:00 Senta 16 : 0 Obilić
24.10.2015 Sloga (BNS) 11 : 0 Karlsdorf
24.10.2015 Borac (P) 2 : 4 Omladinac (D)
24.10.2015 Vladimirovac 7 : 0 Vojvodina (S)
24.10.2015 09:00 Beograd 1929 2 : 1 Pionir
24.10.2015 10:00 Palilulac 1 : 6 Torlak
24.10.2015 13:00 PKB PS 2 : 0 Sremčica
24.10.2015 14:30 Dorćol 3 : 1 Balkan
24.10.2015 Mika Antić 4 : 2 Slavija
24.10.2015 Polet 3 : 0 Mladost (V)
24.10.2015 10:00 Institut 5 : 0 13. Maj
24.10.2015 15:00 Studentski Grad 1 : 0 Tempo
24.10.2015 10:00 Zmaj 1953 0 : 1 BSK 1925
24.10.2015 10:00 Jedinstvo (Š) : Mladost (P)
24.10.2015 Velež 0 : 0 Glasinac
24.10.2015 Hercegovac 1 : 1 Han Pijesak
24.10.2015 13:30 Trijumf 0 : 1 Sloga 036
24.10.2015 11:00 Požarevac 3 : 4 Jerina
24.10.2015 14:00 Mačvanka 9 : 0 Užice
24.10.2015 15:00 Krstarica 2 : 0 Lavice Dubočica
24.10.2015 14:00 Knjaževac 2015 1 : 1 Mašinac
24.10.2015 15:00 Rosulja 2014 0 : 3 Jagodina
24.10.2015 10:00 Stajićevo 0 : 7 Kikinda
24.10.2015 Obilić : Rad
24.10.2015 10:00 OFK Atletiko : Rađevac
24.10.2015 10:00 POFK Savacium : Donjošorac
24.10.2015 10:00 Karađorđe : POFK Letnjikovac
24.10.2015 10:00 Mačva 2005 : Radnički (K)
24.10.2015 09:00 Čukarički 0 : 3 OFK Beograd
24.10.2015 09:00 Voždovac 1 : 3 Zemun
24.10.2015 09:30 Partizan 5 : 0 Teleoptik
24.10.2015 13:00 Radnički Obrenovac 0 : 8 Rad
24.10.2015 16:00 Brodarac 0 : 3 BSK Borča
24.10.2015 10:00 Fer Plej 06 2 : 0 Dominus
24.10.2015 12:30 Studentski Grad 3 : 1 Bežanija
24.10.2015 14:00 Srem Jakovo 0 : 6 Sindjelić 2012
24.10.2015 09:30 PKB Kovilovo 0 : 4 DIF
24.10.2015 10:00 Internacional 2 : 1 OLE
24.10.2015 09:00 Borac 4 : 1 Sećeranac Ada
24.10.2015 14:00 Baćevac 0 : 3 Sremčica
24.10.2015 09:00 Lokomotiva (B) 6 : 1 Hajduk
24.10.2015 12:30 Poštar 2 : 3 Petlić
24.10.2015 17:45 Brodarac 1947 2 : 2 Atakante
24.10.2015 10:00 Spartak '03 0 : 1 Bačka 1901
24.10.2015 Petlić 3 : 0 Presing
24.10.2015 Kostolac 2008 2 : 0 Stari Grad
24.10.2015 Jasenica 1911 2 : 0 Sloga
24.10.2015 Pinkum 2 : 1 Plana
24.10.2015 Bambi 6 : 2 Kolonija
24.10.2015 09:00 Potisje 2 : 2 Horgoš 1911
24.10.2015 Tisa 1 : 9 AFK
24.10.2015 10:00 Petlić 1 : 1 Presing
24.10.2015 10:00 Kostolac 2008 0 : 1 Stari Grad
24.10.2015 10:00 Jasenica 1911 0 : 2 Sloga
24.10.2015 10:00 Pinkum 0 : 3 Plana
24.10.2015 10:00 Bambi 10 : 1 Kolonija
24.10.2015 09:00 OFK Beograd 5 : 0 BSK
24.10.2015 09:00 Rad 3 : 0 BSK
24.10.2015 16:00 Klub 11 0 : 2 Radnički

Košarka

24.10.2015 17:00 Olimpija 63 : 67 Budućnost VOLI
24.10.2015 19:00 Partizan NIS 69 : 70 Krka
24.10.2015 21:00 Igokea 75 : 58 Sutjeska
24.10.2015 19:30 Sloga 75 : 70 OKK Beograd
24.10.2015 19:00 Spartak 58 : 69 Tamiš
24.10.2015 19:00 Borac 77 : 72 Mladost
24.10.2015 20:30 Konstantin 93 : 84 Smederevo
24.10.2015 16:00 Jagodina 67 : 98 Vršac
24.10.2015 20:15 Pirot 72 : 60 Niš
24.10.2015 18:00 Zlatibor 70 : 74 Dunav
24.10.2015 18:00 Zdravlje Leskovac 68 : 70 Plana
24.10.2015 15:00 Dynamic BG 79 : 71 Proleter
24.10.2015 19:00 Sloboda 74 : 85 Srem
24.10.2015 19:00 Napredak 86 : 77 Beko
24.10.2015 18:00 Student 74 : 56 Radnik BN Basket
24.10.2015 17:30 Rtanj 93 : 78 Kuršumlija
24.10.2015 20:00 Dimitrovgrad 69 : 71 Sokobanja
24.10.2015 18:00 Zekas 75 79 : 67 Student BB
24.10.2015 13:00 Polet 87 : 92 Klik
24.10.2015 19:00 Zlatar 85 : 73 Priboj
24.10.2015 20:30 Svilajnac Kompo 53 : 87 Radnički 1950
24.10.2015 18:00 Šabac 59 : 82 Novi Pazar
24.10.2015 19:00 Crnokosa 93 : 77 Železničar
24.10.2015 19:20 Grocka 54 : 56 Zvezdara
24.10.2015 14:30 BKK Radnički 77 : 79 Kolubara LA 2003
24.10.2015 12:00 Torlak Aboca 80 : 76 Žarkovo
24.10.2015 18:00 Stara Pazova 77 : 72 Železničar
24.10.2015 18:00 Jedinstvo 82 : 65 Odžaci
24.10.2015 15:30 Futog Tehnomer 95 : 71 Radnički
24.10.2015 19:00 Hajduk 71 : 83 Vrbas
24.10.2015 20:00 Sloven 81 : 94 Topola
24.10.2015 19:00 Vladimirci 65 : 99 Loznica
24.10.2015 20:00 Student 014 77 : 93 Radnički VA
24.10.2015 13:30 M015 75 : 77 Mladost 2014
24.10.2015 20:10 Umka 2009 67 : 81 Viva
24.10.2015 19:20 Borča 79 : 78 Novi Beograd 7
24.10.2015 20:00 Dunav 2014 111 : 72 Sivac
24.10.2015 20:00 Velika Kikinda 61 : 68 Sloboda NS
24.10.2015 19:30 Budućnost 20 : 0 Feniks
24.10.2015 13:30 Mladost Veternik 109 : 69 Karađorđevo
24.10.2015 19:00 Omladinac 107 : 39 Pink
24.10.2015 17:00 Partizan 78 : 85 Dinamo
24.10.2015 18:00 Kopaonik 64 : 55 Napredak Junior
24.10.2015 15:30 Basket 94 : 64 Sloga (PM)
24.10.2015 16:30 Vlasotince 92 : 91 Hajduk Veljko
24.10.2015 19:30 Kraljevo 98 : 73 Vojvodina
24.10.2015 20:00 Bor 57 : 79 Radnički
24.10.2015 17:00 Vrbas Medela 54 : 77 Radivoj Korać
24.10.2015 16:30 Spartak 78 : 65 Crvena zvezda
24.10.2015 18:00 Novosadska ŽKA 66 : 60 Vršac
24.10.2015 17:00 Šumadija 68 : 63 Student
24.10.2015 15:30 Jedinstvo 38 : 80 Karaburma
24.10.2015 13:00 Užice 45 : 71 Železničar
24.10.2015 20:00 Radnik 47 : 76 Actavis academy
24.10.2015 18:00 Play Off 100 : 43 Sloboda
24.10.2015 18:00 Rudar Sport 65 : 63 Mladi Krajišnik
24.10.2015 18:00 RMU Banovići 85 : 93 Jedinstvo BHT
24.10.2015 18:00 Orlovi 47 : 70 Željezničar

Odbojka

24.10.2015 19:00 Klek Srbijašume 3 : 2 Radnički
24.10.2015 19:00 Novi Pazar 3 : 0 Ribnica
24.10.2015 19:00 Železničar 3 : 2 Borac
24.10.2015 17:00 VA 014 1 : 3 Mladi radnik
24.10.2015 20:00 Novi Sad 0 : 3 Jedinstvo
24.10.2015 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Smederevo Carina
24.10.2015 19:00 Bavanište 3 : 2 Jagodina
24.10.2015 17:30 Desetka 1 : 3 Dubočica
24.10.2015 19:00 Gračac 3 : 0 Drina
24.10.2015 16:00 Užice 3 : 0 Partizan 2012
24.10.2015 12:00 Antena 3 : 2 Lotus
24.10.2015 14:00 Napredak 037 3 : 0 Partizan
24.10.2015 19:00 FAP Livnica 1 : 3 Putevi
24.10.2015 18:00 Hercegovina 3 : 0 Kulpin
24.10.2015 17:00 Mladost-Expans 3 : 2 Srem
24.10.2015 19:00 Bečej 1 : 3 Futog
24.10.2015 16:00 Proleter 0 : 3 Vojvodina 2
24.10.2015 15:00 Dunav Volley 3 : 0 Vrbas
24.10.2015 19:30 Karađorđe 1 : 3 Šumadija
24.10.2015 15:45 Jedinstvo 2 : 3 Lucky Star
24.10.2015 16:00 Rudar 3 : 1 Zaslon
24.10.2015 17:00 BMR Petlovača 1947 0 : 3 Loznica
24.10.2015 16:00 Kneginja Milica Trstenik 1 : 3 Knez Lazar
24.10.2015 16:00 Tehničar 0 : 3 Gračanica
24.10.2015 14:00 Mladost 0 : 3 Surdulica
24.10.2015 18:00 Radan 1 : 3 Vranje
24.10.2015 19:00 Vest 0 : 3 Novi Sad 2
24.10.2015 18:00 Partizan 3 : 0 Stražilovo
24.10.2015 15:00 Banat 1 : 3 Kikinda
24.10.2015 18:00 Drina 3 : 2 Gradiška
24.10.2015 18:00 Tempo 3 : 1 Modriča Optima
24.10.2015 18:00 Crvena zvijezda 2 : 3 Jahorina
24.10.2015 18:00 Majevica 3 : 0 Pelagićevo
24.10.2015 19:00 Vizura 3 : 2 Crvena zvezda
24.10.2015 20:00 MD Zrenjanin 2 : 3 Kraguj Volejform
24.10.2015 18:00 Dinamo 1 : 3 Jedinstvo (SP)
24.10.2015 20:00 TENT 2 : 3 NIS Spartak
24.10.2015 19:00 Železničar 3 : 0 Jedinstvo (U)
24.10.2015 18:00 Smederevo 0 : 3 Srem Eaton Tempo
24.10.2015 18:00 Futog 1 : 3 Beograd
24.10.2015 18:00 Žabalj Volej 2 : 3 Eaton Srem Tempo 2
24.10.2015 14:45 Mladost 3 : 2 Odbojka 013
24.10.2015 16:00 Trstenik 1 : 3 Ekonomac
24.10.2015 17:00 Tutin Dalas 3 : 0 Zlatibor
24.10.2015 17:00 Putevi Trendteks 3 : 0 Mokra Gora
24.10.2015 16:00 Sterija 0 : 3 Roda
24.10.2015 16:30 Lazarevac 3 : 0 Mladi Radnik
24.10.2015 18:00 Mali Zvornik 0 : 3 Ub
24.10.2015 18:00 Paraćin 2 : 3 Kuršumlija
24.10.2015 15:45 Desetka 0 : 3 Leskovac 98
24.10.2015 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Bor
24.10.2015 Lučani 1 : 3 Tajm
24.10.2015 Arilje 0 : 3 Bambi volej
24.10.2015 Lotus 1 : 3 Forma
24.10.2015 Sloboda S 1 : 3 Sjenica
24.10.2015 17:00 Gimnazijalac 2 3 : 1 Kraljevo
24.10.2015 12:00 Panda 1 : 3 Topličanin
24.10.2015 11:00 ŽOK 030 2 : 3 Timok
24.10.2015 19:00 Gox-IN 0 : 3 Hajduk
24.10.2015 15:00 Apatin 3 : 1 Subotica
24.10.2015 16:30 Žitište 3 : 0 Proleter
24.10.2015 15:00 Klek Srbijašume 2 3 : 1 Hercegovina
24.10.2015 15:00 Volejstars 0 : 3 Radnički
24.10.2015 15:00 Banat 3 : 0 Kikinda
24.10.2015 13:00 Jedinstvo 3 3 : 0 Trijumf 2013
24.10.2015 Lavovi 07 3 : 0 Mladost
24.10.2015 18:00 Star 3 : 1 Maks
24.10.2015 15:00 VST 3 : 1 Grbić
24.10.2015 13:00 Partizan 3 : 0 Slavija
24.10.2015 15:45 Futog vest 3 : 0 BiT
24.10.2015 11:00 Vollejstar 3 : 0 Čoka
24.10.2015 17:00 Panonija 2 : 3 KI 0230
24.10.2015 10:30 Smeč 2 : 3 SK Volej
24.10.2015 16:00 Partizan 2 : 3 Volfland
24.10.2015 13:00 Soko 2 : 3 Voriors
24.10.2015 Radinci Volej 3 : 0 Mačva
24.10.2015 Mitrovica 3 : 0 Sloga
24.10.2015 Srem 022 3 : 0 Sirmium
24.10.2015 Prvi Tempo 3 : 0 Mladost
24.10.2015 11:15 Radnički Beograd 3 : 0 Resnik
24.10.2015 18:30 Kralj 2 3 : 0 Imlek
24.10.2015 14:00 21. maj 3 : 0 Akademija Singidunum
24.10.2015 18:00 Maglić 3 : 0 Balkana
24.10.2015 18:00 Glasinac 0 : 3 Slavija
24.10.2015 18:00 Laktaši 1 : 3 HE Drini
24.10.2015 18:00 Crvena zvijezda 2 : 3 Jahorina
24.10.2015 18:00 Hercegovac 3 : 0 Stakorina

Rukomet

24.10.2015 19:00 Jugović 31 : 26 Morava
24.10.2015 19:00 Rudar 36 : 29 Radnički
24.10.2015 18:00 Partizan 20 : 22 Crvena Zvezda
24.10.2015 19:30 Sloga 28 : 21 Požarevac
24.10.2015 19:30 Kolubara 36 : 21 Mokra Gora
24.10.2015 19:00 Vrbas 25 : 31 Crvenka
24.10.2015 19:00 Šamot 65 29 : 16 Dubočica 54
24.10.2015 20:00 Obilić 31 : 26 Zlatar
24.10.2015 19:00 Hercegovina 25 : 22 Inđija
24.10.2015 18:00 Apatin 17 : 24 Kikinda
24.10.2015 20:30 Jedinstvo 30 : 26 ŽSK
24.10.2015 19:00 Vranje 1957 34 : 27 Jastrebac
24.10.2015 19:00 Hajduk Veljko 25 : 21 Jagodina
24.10.2015 19:00 Rembas 32 : 38 ORK Bor
24.10.2015 19:30 Mladost 1949 25 : 38 BSK Heba
24.10.2015 19:00 Trepča 26 : 27 Arilje
24.10.2015 19:00 Mladost 24 : 28 Priboj
24.10.2015 19:00 Omladinac 24 : 27 Metalac
24.10.2015 19:00 Župa 54 29 : 30 Prva Petoletka
24.10.2015 19:00 Sloga 25 : 20 Studentski grad
24.10.2015 20:00 Loznica 31 : 18 PKB
24.10.2015 18:00 Mladost 25 : 25 Srem SM
24.10.2015 16:00 Metaloplastika 2 25 : 25 Smederevo
24.10.2015 21:30 Zemun 1957 29 : 25 Radnički
24.10.2015 19:00 Knjaževac 36 : 28 Majdanpek
24.10.2015 15:00 Radan 30 : 31 Pirot
24.10.2015 19:00 Vlasotince 32 : 28 Niška Banja
24.10.2015 18:00 Goč Merkur 21 : 26 Šamot 2
24.10.2015 12:30 Beli andjeo 30 : 24 Sloga 2
24.10.2015 19:00 Vojka 15 : 34 Putinci
24.10.2015 20:00 Titel 28 : 33 Bačka Palanka
24.10.2015 19:00 Dolovo 44 : 13 Gaj
24.10.2015 16:00 Crepaja 46 : 21 Unirea
24.10.2015 19:00 Jabuka 2 30 : 21 Omladinac (D)
24.10.2015 15:30 Senta 26 : 24 Gradnulica
24.10.2015 13:00 Osipaonica 25 : 31 Udarnik
24.10.2015 19:00 Derventa 24 : 28 Vogošća
24.10.2015 19:00 Sloboda 30 : 15 Bosna
24.10.2015 18:00 Gračanica 30 : 23 Konjuh
24.10.2015 20:00 Bosna 27 : 31 Maglaj
24.10.2015 14:00 Golić Šarić 32 : 29 Kozara Mlijekoprodukt
24.10.2015 17:00 Slavija 33 : 23 Kotor Varoš
24.10.2015 18:30 Minaqua Vojvodina 35 : 29 Kučevo
24.10.2015 18:30 Naisa 26 : 20 Medicinar
24.10.2015 19:00 Jagodina 24 : 29 Sloga
24.10.2015 18:00 Radnički (S) 17 : 33 Pančevo
24.10.2015 18:00 Pirot 18 : 32 Bor RTB
24.10.2015 17:00 Metalac 27 : 36 Požarevac
24.10.2015 18:00 Loznica grad 32 : 27 Petrovac
24.10.2015 17:30 Voždovac 1955 31 : 19 Metalac 2015
24.10.2015 18:00 Halas Jožef 23 : 25 Vrbas
24.10.2015 17:00 Sloven 27 : 25 Temerin
24.10.2015 13:15 Sočanica 36 : 17 Napredak 12
24.10.2015 14:30 Prijepolje 30 : 27 Čačak
24.10.2015 16:30 Izvor Bukovička Banja 2 38 : 14 Košutnjak
24.10.2015 17:00 Mladost 1949 34 : 27 Vranje
24.10.2015 13:00 Radan 24 : 31 Knjaževac
24.10.2015 14:00 Partizan 27 : 16 Želja
24.10.2015 20:00 Senta 19 : 32 Mokrin
24.10.2015 15:00 Mladost 29 : 19 Deronje
24.10.2015 16:30 Remesiana 22 : 18 Niška Banja
24.10.2015 Lehel 14 : 16 Aleksandrovo
24.10.2015 19:00 Radnički 43 : 14 Rusin
24.10.2015 20:00 Mira 32 : 19 Rogatica
24.10.2015 20:00 Zrinjski 24 : 25 Bihać
24.10.2015 20:00 Goražde 31 : 27 Krivaja
24.10.2015 20:00 Lokomotiva 23 : 36 Grude
24.10.2015 20:00 Jedinstvo 40 : 27 Katarina
24.10.2015 18:00 Borac 25 : 28 Borja
24.10.2015 17:00 Leotar 32 : 19 Radnik

Futsal

24.10.2015 15:00 Flash Bečej 6 : 5 Nova Pazova
24.10.2015 20:30 Ekonomac 5 : 2 Novi Pazar
24.10.2015 17:30 Telep 4 : 4 Hajduk
24.10.2015 19:00 Jastrebac 2 : 4 Pirot
24.10.2015 19:00 Prokuplje 5 : 0 Dolap
24.10.2015 19:00 Banjica 2 : 2 Bor
24.10.2015 16:00 Bečej 3 : 0 Kruna
24.10.2015 Karanovac 2 : 8 OŠ Karađorđe
24.10.2015 17:30 Kareli 3 : 0 Bajina Bašta
24.10.2015 13:00 Flach 1 : 3 Kosjerić
24.10.2015 20:00 Miners 1 : 6 Ekonomist
24.10.2015 18:30 Rota 2 : 2 Ozren
24.10.2015 16:30 Gurgusovac 6 : 3 Zufo