XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 886 utakmica za dan
Nedelja, 11 Oktobar 2015

Fudbal

11.10.2015 15:00 Liješće 5 : 1 Župa
11.10.2015 15:00 Sloga (T) 3 : 1 BSK
11.10.2015 15:00 Jedinstvo (Ž) 2 : 0 Borac
11.10.2015 15:00 Ozren 2 : 2 Proleter
11.10.2015 15:00 Radnički (K) 1 : 0 Mladost (G)
11.10.2015 15:00 Mladost (BS) 1 : 1 Jedinstvo (Br)
11.10.2015 15:00 Sloga Junajted 1 : 0 Jedinstvo (Bč)
11.10.2015 15:00 Proleter 2 : 0 Famos
11.10.2015 15:00 OFK Ravan 1 : 4 Željezničar
11.10.2015 15:00 Dubrave 3 : 0 Naprijed
11.10.2015 15:00 Skugrić 3 : 2 Hajduk
11.10.2015 15:00 Ozren 2 : 1 Rudanka
11.10.2015 15:00 Mineral 3 : 1 Budućnost
11.10.2015 15:00 Sloga 2 : 1 Vranjak
11.10.2015 15:00 Naša krila 4 : 2 Posavina
11.10.2015 15:00 OFK Šekovići 0 : 3 Milići
11.10.2015 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Majevica
11.10.2015 15:00 Zadrugar 0 : 0 Partizan
11.10.2015 15:00 Birač 1 : 5 Podrinje
11.10.2015 15:00 Velež 2 : 2 Romanija
11.10.2015 15:00 Knežopoljac 2 : 4 Kozara
11.10.2015 15:00 Slaven 3 : 0 Bratstvo
11.10.2015 15:00 Berek 1975 4 : 3 Sloga
11.10.2015 15:00 Mrakovica 1 : 0 Radnik Urije
11.10.2015 15:00 Omladinac 2 : 1 Brzi
11.10.2015 15:00 Plamen 1 : 1 Partizan
11.10.2015 15:00 Kozara 3 : 1 Mladost (B)
11.10.2015 15:00 Milan 5 : 1 Ratar
11.10.2015 15:00 Sloboda 6 : 2 Biseri
11.10.2015 15:00 Mladi Krajišnik 4 : 0 Borac (M)
11.10.2015 15:00 Kladari 2 : 1 Torpedo
11.10.2015 15:00 Polet-Krajišnik 3 : 0 Gomionica
11.10.2015 15:00 Rekreativo 1 : 0 Džaja
11.10.2015 15:00 Vrbas 0 : 1 Omladinac
11.10.2015 15:00 Krajina 3 : 0 Šnjegotina
11.10.2015 17:00 Bosna 3 : 0 Sloboda
11.10.2015 17:00 Bratstvo 2 : 1 Borac
11.10.2015 17:00 Kladari 5 : 2 Jedinstvo
11.10.2015 17:00 Mladost 0 : 3 Zvijezda
11.10.2015 17:00 Crkvina 4 : 1 Ukrina
11.10.2015 17:00 Sloga 5 : 0 Pelagićevo
11.10.2015 17:00 Crvena Zvijezda 1 : 2 Rudar
11.10.2015 15:00 Sava 04 1 : 2 Sveti Jovan
11.10.2015 15:00 Jugović 3 : 1 Mladost (L)
11.10.2015 15:00 OFK Brezik 3 : 1 Obilić
11.10.2015 15:00 Omladinac 5 : 0 OFK Krbeti
11.10.2015 15:00 Mladost (T) 2 : 2 Slijepčevići
11.10.2015 15:00 Grčica 0 : 0 Gredice
11.10.2015 15:00 Mladost (S) 4 : 4 Mladost 2003
11.10.2015 15:00 Balatun 1 : 3 Drina
11.10.2015 15:00 Semberija 0 : 2 Miloš Obilić
11.10.2015 15:00 Sloboda 4 : 2 Majevica
11.10.2015 15:00 SFK Akademac UIS 1 : 3 Sloga
11.10.2015 15:00 Međaši 0 : 5 BSK Ledinci
11.10.2015 15:00 Novo doba 1 : 0 Jedinstvo
11.10.2015 15:00 Budućnost (P) 10 : 0 Branjevo
11.10.2015 15:00 Budućnost (S) 4 : 0 Jadar
11.10.2015 15:00 Polet 2 : 0 Srpski Soko
11.10.2015 15:00 Jardan 2 : 0 Jasenica
11.10.2015 15:00 Svodna 2 : 1 Podgrmeč
11.10.2015 15:00 Kiseljak 0 : 3 Rasavci
11.10.2015 15:00 Vilusi 2 : 2 OFK Laminci
11.10.2015 15:00 Borac 1 : 5 Omladinac
11.10.2015 15:00 Novi Napredak 5 : 0 Jablanica
11.10.2015 15:30 Stevan Dukić 2 : 5 Novi Napredak
11.10.2015 15:30 13 Skojevki 2 : 1 Kalemi
11.10.2015 15:30 Omladinac 2 : 1 Obradovac
11.10.2015 15:30 OFK Laminci 6 : 3 Borac
11.10.2015 15:30 Polet 4 : 0 Vilusi
11.10.2015 Biseri 3 : 3 Budućnost
11.10.2015 Studenac 4 : 1 Bratstvo
11.10.2015 Vrbas 4 : 3 Crni vrh
11.10.2015 15:00 4. Juli 5 : 3 Hajduk
11.10.2015 15:00 Zadrugar 5 : 3 27. Juli
11.10.2015 15:00 Polet 2 : 1 OFK Zborište
11.10.2015 15:00 Borac (K) 3 : 0 Radnički
11.10.2015 15:00 Željezničar 2 : 1 BSK
11.10.2015 15:00 Borac 1975 1 : 2 Vučijak
11.10.2015 15:30 Omladinac 1 : 1 Sloga 73
11.10.2015 12:30 Mladost 0 : 1 Partizan
11.10.2015 15:30 Vučijak 1 : 5 Skugrić 1964
11.10.2015 15:00 Zvijezda 0 : 3 Polet
11.10.2015 11:00 Borac 1 : 4 Bobetino Brdo
11.10.2015 11:00 Zadrugar 0 : 2 Crvena zvijezda
11.10.2015 11:00 Čelik 5 : 1 Budućnost Red Star
11.10.2015 11:00 Sloboda 2 : 2 Jedinstvo
11.10.2015 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Stević Jovan
11.10.2015 15:00 Obarska 3 : 0 Ljeljenča
11.10.2015 15:00 Magnojević 2001 2 : 2 OFK Magnojević
11.10.2015 15:00 Proleter 2 : 6 Panteri
11.10.2015 15:00 Građanski 0 : 0 Sloboda
11.10.2015 15:00 Kolektiv 3 : 0 Modran
11.10.2015 15:00 Bjeloševac 1 : 6 Brodac
11.10.2015 15:00 VSK 1 : 2 Drina
11.10.2015 15:00 Tavna 5 : 0 Sloga
11.10.2015 15:00 OFK Batković 0 : 1 OFK Janja 2009
11.10.2015 15:00 Glogovac 3 : 3 Mladost
11.10.2015 10:30 Sloga 2 : 1 Buk
11.10.2015 10:30 Mladen Perić 0 : 1 Kovačići 08
11.10.2015 15:00 Borac 4 : 2 Lazarevica
11.10.2015 15:00 Čengić 1 : 3 Nacional
11.10.2015 15:00 Ljeskovac 1 : 1 Napredak
11.10.2015 15:00 Tabane 1970 2 : 0 Temnić 1924
11.10.2015 11:00 Car Konstantin 2 : 2 Jedinstvo (B)
11.10.2015 15:00 Železničar 1 : 2 Borac (S)
11.10.2015 14:30 Radnički (O) 2 : 2 Brodarac 1947
11.10.2015 14:30 Stepojevac Vaga 2 : 0 Žarkovo
11.10.2015 15:00 Levač 2 : 1 Bošnjane
11.10.2015 15:00 Juhor 3 : 5 Jedinstvo (P)
11.10.2015 15:00 Kopaonik 4 : 0 Poljoprivrednik
11.10.2015 15:00 Lugomir 5 : 2 Župa
11.10.2015 15:00 Jedinstvo (M) 2 : 2 Morava
11.10.2015 15:00 Moravica 1 : 1 Šarbanovac
11.10.2015 15:00 Zaplanjac 1 : 0 Đerdap
11.10.2015 15:00 Rudar (P) 3 : 1 Rtanj
11.10.2015 15:00 Kablovi 3 : 2 Napredak
11.10.2015 15:00 Bučje 2 : 4 Pukovac
11.10.2015 15:00 Bukovik 6 : 0 Rudar Alpos
11.10.2015 15:00 Mladost (M) 2 : 0 Vlasina
11.10.2015 15:00 Jablanica 0 : 1 Sloga (L)
11.10.2015 15:00 Budućnost (P) 2 : 3 Morava
11.10.2015 15:00 Crvena zvezda (RS) 4 : 0 Vršac United
11.10.2015 15:00 Polet 2 : 2 Budućnost
11.10.2015 15:00 Tisa (A) 2 : 0 Subotica
11.10.2015 15:00 Zadrugar 6 : 1 Bačka (P)
11.10.2015 15:00 Tavankut 2 : 0 Mladost (T)
11.10.2015 15:00 Hajduk (B) 1 : 2 Veternik
11.10.2015 15:00 Budućnost (G) 2 : 1 Kupinovo
11.10.2015 10:00 Kabel 3 : 2 Sremac
11.10.2015 11:00 Hajduk 2 : 1 Zvezdara
11.10.2015 14:30 Vrčin 2 : 2 Lepušnica
11.10.2015 14:30 Baćevac 1 : 1 Sremčica
11.10.2015 14:30 Borac 0 : 3 BSK Batajnica
11.10.2015 14:30 Jedinstvo 2 : 2 Balkan
11.10.2015 14:30 PKB 0 : 0 Grafičar
11.10.2015 14:30 Basarac 1 : 2 Napredak
11.10.2015 14:30 Homoljac 2 : 0 Gruža
11.10.2015 14:30 Šapine 2 : 0 RSK
11.10.2015 14:30 Borac 5 : 1 Omladinac
11.10.2015 14:30 Zlatibor 1 : 1 Sloga 1940 (BB)
11.10.2015 14:30 Radnički Stobex 2 : 0 Sloga (S)
11.10.2015 14:30 Brezovica 1 : 1 Ribnica
11.10.2015 14:30 Provo 5 : 1 Zlatar
11.10.2015 14:30 Rađevac 2 : 1 Spartak 1924
11.10.2015 14:30 Zadrugar 3 : 2 Jedinstvo 1945
11.10.2015 14:30 Braća Vuković 1 : 1 Jošanica
11.10.2015 14:30 Arsenal 2 : 3 Sloboda (Č)
11.10.2015 14:30 Tutin 4 : 1 Polet (T)
11.10.2015 14:30 Orlovac 2 : 0 Karađorđe
11.10.2015 14:30 Dragačevo 0 : 2 Bane
11.10.2015 14:30 BSK 2 : 3 Partizan
11.10.2015 14:30 Mladost (J) 3 : 1 OFK Bratstvo
11.10.2015 14:30 OFK Batinac 2 : 1 Napredak (D)
11.10.2015 14:30 Budućnost 1 : 0 Sloga
11.10.2015 14:30 Mladost (K) 1 : 4 Bratstvo
11.10.2015 14:30 Dragocvet 0 : 2 Morava 1918
11.10.2015 14:30 OFK Tekstilac 5 : 0 Napredak (Z)
11.10.2015 14:30 Mladi radnik 1 : 1 Kušiljevo
11.10.2015 15:30 Jastrebac 2 : 0 Sloga
11.10.2015 15:30 Gornji Stepoš 2 : 0 Parunovac
11.10.2015 15:30 13. April 4 : 1 Blagotin
11.10.2015 15:30 Trajal 5 : 3 Mladost
11.10.2015 15:30 Šanac 3 : 0 Mačkovac
11.10.2015 15:30 Naupare 0 : 0 Vinogradar
11.10.2015 15:30 Ribnik 1 : 0 Čitluk
11.10.2015 15:30 Mladi radnik 6 : 0 Gradina
11.10.2015 15:00 Jug Bogdan 7 : 1 Partizanski put
11.10.2015 15:00 Kosovac 0 : 7 Topličanin
11.10.2015 15:00 Omladinac 1 : 7 Dobrič
11.10.2015 15:00 NS Tatko 4 : 3 Mladost 1982
11.10.2015 15:00 Pobeda 2 : 8 Jastrebac
11.10.2015 15:00 Dunđerski 1 : 2 Svetlost
11.10.2015 15:30 Palilula 2 : 2 Malošište
11.10.2015 15:30 Rasovača 2 : 1 Radnički 1924
11.10.2015 15:30 Orljane 4 : 2 Doljevac
11.10.2015 15:30 Zemljoradnik 2 : 1 Koprijan 1975
11.10.2015 15:30 Nemetali 3 : 0 Ključ
11.10.2015 15:30 Čubra 3 : 4 Krivelj
11.10.2015 15:30 Polom 2 : 3 Blizna
11.10.2015 15:30 Majdanpek 2 : 0 Slatina
11.10.2015 15:30 Radnički 2 : 3 Zlot
11.10.2015 11:00 Sloga 1 : 0 BSK
11.10.2015 15:00 Malinik 5 : 1 Vratarnica
11.10.2015 15:00 Osnić 0 : 1 OFK Knjaz
11.10.2015 15:00 Grlište 2 : 2 Trebič
11.10.2015 15:00 Sloga 2 : 3 Rgotina
11.10.2015 15:00 ŠSK 7 : 0 Polet
11.10.2015 15:30 Jedinstvo 4 : 0 Željuša
11.10.2015 15:30 Napredak 3 : 1 Borac
11.10.2015 15:30 Padež 5 : 2 Zadrugar
11.10.2015 14:00 Lugina 1 : 1 Samolica
11.10.2015 14:00 Pavlovac 2 : 0 Bukuroca
11.10.2015 14:00 Ternoci 4 : 2 Mladost (B)
11.10.2015 15:00 Kumarevo 1 : 0 Mladost V
11.10.2015 15:00 Železničar 6 : 2 Progres
11.10.2015 15:00 Brza 5 : 3 Mladi Borac
11.10.2015 15:00 Omladinac 1 : 0 Jedinstvo GS
11.10.2015 15:00 Plantaža 1 : 0 GFK Dubočica
11.10.2015 15:00 Šumadija 1 : 0 Sloboda D.B
11.10.2015 15:00 Vučje 3 : 4 Zloćudovo
11.10.2015 15:00 Radnički (P) 0 : 1 Sloga (L)
11.10.2015 15:00 Čekmin 2 : 1 Umac
11.10.2015 15:00 Jedinstvo (GM) 4 : 0 Radnički
11.10.2015 15:00 Brzi Brod 7 : 0 Rudar
11.10.2015 15:00 Morava 1 : 0 Sloboda
11.10.2015 15:00 Budućnost 0 : 0 Crvena zastava
11.10.2015 15:00 Mramor 2 : 1 Vrtište
11.10.2015 15:00 Proleter 1 : 0 Mladost
11.10.2015 15:00 Budućnost (A) 3 : 2 Partizan (U)
11.10.2015 15:00 Mladost (O) 3 : 1 Sloga (BNS)
11.10.2015 15:00 Jugoslavija 2 : 1 Vladimirovac
11.10.2015 15:00 Partizan (G) 0 : 0 BAK
11.10.2015 15:00 Borac (S) 2 : 2 Vojvodina
11.10.2015 15:00 Kordun 0 : 3 Terekveš
11.10.2015 15:00 BSK 3 : 3 Omladinac (B)
11.10.2015 15:00 Kula 2 : 2 Rusin
11.10.2015 15:00 Borac 4 : 3 Stanišić
11.10.2015 15:00 OFK Šikara 3 : 2 Hajduk
11.10.2015 15:00 Lipar 3 : 0 Graničar (G)
11.10.2015 15:00 Omladinac (D) 1 : 4 Polet
11.10.2015 15:00 Vinogradar 3 : 1 Jadran
11.10.2015 15:00 Bajša 1 : 1 Proleter
11.10.2015 15:00 Bačka 1 : 1 Potisje
11.10.2015 15:30 Hrtkovci 2 : 1 Napredak (P)
11.10.2015 15:30 Ljukovo 5 : 0 Jedinstvo (M)
11.10.2015 15:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 1 Hajduk (D)
11.10.2015 15:30 Graničar 1924 1 : 3 Hajduk 1925 Podunavac
11.10.2015 15:30 Donji Petrovci 0 : 2 Jadran
11.10.2015 15:30 OFK Brestač 0 : 6 1. Maj Ruma
11.10.2015 Hajduk 2 : 1 Titel
11.10.2015 Krila Krajine 6 : 1 Vojvodina
11.10.2015 Kulpin 8 : 0 Napredak
11.10.2015 Miletić 2 : 2 Proleter
11.10.2015 14:30 Mladost (B) 4 : 0 Mladost (Č)
11.10.2015 14:30 Budućnost 3 : 1 OFK Zabrežje
11.10.2015 10:00 Borac 1 : 0 Mladost (C)
11.10.2015 14:30 Veliki Borak 1 : 1 Šumadija
11.10.2015 10:00 Radnički 4 : 0 Strelac
11.10.2015 14:30 Borac 3 : 1 Dunav
11.10.2015 14:30 PKB Kovilovo 0 : 1 Brodarac
11.10.2015 11:00 13. maj 1 : 1 Komgrap
11.10.2015 14:30 Pionir 4 : 3 Policajac
11.10.2015 14:30 Zmaj 1953 1 : 1 Sindjelić 2012
11.10.2015 14:30 Institut 0 : 3 Milutinac
11.10.2015 14:30 Boleč 3 : 2 Pinosava
11.10.2015 14:30 Vinča 2 : 0 Kovačevac
11.10.2015 14:30 Velika Krsna 2 : 1 OFK Leštane
11.10.2015 14:30 Pudarci 3 : 7 Selo Mladenovac
11.10.2015 Bresje Superior 1 : 2 Omladinac
11.10.2015 SASK 2 : 6 Mladi radnik
11.10.2015 Borac (R) 5 : 0 Mladi borac
11.10.2015 Udarnik 2 : 0 Pobeda
11.10.2015 Železničar 3 : 4 Šumadija
11.10.2015 Bačinac 2 : 1 Budućnost
11.10.2015 Osipaonica 2 : 1 7. Juli
11.10.2015 Sloboda 3 : 0 Sloga
11.10.2015 14:30 Rudar 2 : 1 Trgovački
11.10.2015 14:30 Petar Dobrnjac 1 : 0 Polet
11.10.2015 14:30 Integral 0 : 3 Borac
11.10.2015 14:30 Sloga (B) 6 : 0 Budućnost
11.10.2015 14:30 Vojvoda Milenko 0 : 1 Mlava
11.10.2015 14:30 Mladost 1 : 0 Napredak
11.10.2015 14:30 Krilaš 2 : 2 Makce
11.10.2015 14:30 Železničar 1 : 1 Đerdap
11.10.2015 14:30 Dizel 1 : 0 Sloga (Ć)
11.10.2015 14:30 Borac 3 : 0 Aranđelovac
11.10.2015 14:30 ŽSK 1 : 0 Junkovac
11.10.2015 14:30 Pobeda 0 : 3 BSK
11.10.2015 14:30 Banja 2 : 1 Lepenica
11.10.2015 14:30 Trnava 4 : 0 Vinča
11.10.2015 10:00 Šumadija 3 : 1 Prvi srpski ustanak
11.10.2015 14:30 Šatornja 2 : 1 Karađorđe
11.10.2015 15:30 Višesava 0 : 1 Prvi partizan
11.10.2015 15:30 Perućac 0 : 0 Sevojno
11.10.2015 15:30 Železničar 1 : 0 Ariljska rampa
11.10.2015 15:30 Savinac 2 : 0 Jedinstvo
11.10.2015 15:00 Borac (V) 4 : 1 Mladost (PP)
11.10.2015 15:00 Hajduk Stanko 3 : 2 Podrinje
11.10.2015 15:00 BMR Petlovača 1 : 0 Sinđelić
11.10.2015 15:00 Radnički Šabački 4 : 0 Jedinstvo (Z)
11.10.2015 15:00 Mladost (P) 2 : 1 Borac (L)
11.10.2015 15:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 Antimon
11.10.2015 15:30 Tvrdojevac 1 : 3 OFK Jabučje
11.10.2015 15:30 Sovljak 0 : 2 Joševa
11.10.2015 Vinogradi DB 3 : 4 Pobeda
11.10.2015 Sloga (D) 3 : 2 Mladost
11.10.2015 Vodojaža 1 : 0 Ćava
11.10.2015 15:00 Srbija 2 : 1 Maršić
11.10.2015 Šumadinac 0 : 3 Kolonija
11.10.2015 Sušica 2 : 1 Sloboda
11.10.2015 Partizan 1 : 0 Borac
11.10.2015 Jadran 3 : 2 Budućnost
11.10.2015 15:30 Ribnica 2 : 0 Real
11.10.2015 15:30 Budućnost 1 : 0 Gruža
11.10.2015 15:30 Pazar Juniors 2011 1 : 1 Polet
11.10.2015 15:30 Radnik 2 : 0 Granit
11.10.2015 15:30 Rudar 2 : 3 Stubal
11.10.2015 15:30 OFK Ras 1 : 1 Borac
11.10.2015 Gracko 2 : 1 Polet
11.10.2015 Ugljare 1 : 1 Brezovica
11.10.2015 14:30 Istok 63 3 : 2 Polet
11.10.2015 14:30 Omladinski 9 : 1 Napredak Stubica
11.10.2015 14:30 Rudar Stenjevac 7 : 0 Radnički
11.10.2015 14:30 Omladinac 3 : 2 Šumadija
11.10.2015 14:30 Hajduk 2 : 2 Mladost (S)
11.10.2015 14:30 Moravac 0 : 0 Rudar (P)
11.10.2015 14:30 Šumadinac 5 : 1 Budućnost
11.10.2015 14:30 Mladost (G) 1 : 1 Juhor
11.10.2015 14:30 Napredak (SL) 1 : 3 Resavac
11.10.2015 14:30 Kupinovac 2 : 4 Vinorača
11.10.2015 14:30 Osaonica 2 : 0 Mladost (D)
11.10.2015 14:30 Sloga 0 : 1 Morava
11.10.2015 14:30 Ursule 5 : 3 Crni Vrh
11.10.2015 14:30 Blagotin 4 : 1 Kolare
11.10.2015 15:30 Polet 57 5 : 4 14. Oktobar
11.10.2015 15:30 Sloga 0 : 2 Kamenorezac 76
11.10.2015 15:30 Stari Trstenik 1 : 2 Beli Orlovi
11.10.2015 15:30 Rubin (Z) 5 : 2 Donji Kopaonik
11.10.2015 15:30 Omladinac 5 : 0 Rubin (DS)
11.10.2015 15:30 Budućnost 1 : 3 Žabare
11.10.2015 15:30 BSK 7 : 1 Rasina
11.10.2015 15:30 Kupci 4 : 0 Kapidžija
11.10.2015 15:00 Jastrebac (T) 2 : 1 Crvena zvezda
11.10.2015 15:30 Toplica 4 : 0 Marina Kutina
11.10.2015 15:30 Knežica 0 : 5 Moravac (ZT)
11.10.2015 15:30 Grkinja 2 : 3 Moravac (Č)
11.10.2015 15:30 4. Juli 2 : 1 Dušnik
11.10.2015 15:00 Napredak 7 : 1 Milutinovac
11.10.2015 15:00 Lokomotiva 0 : 3 Kladušnica
11.10.2015 15:00 Rtkovo 2 : 1 Pontes
11.10.2015 15:00 Lovćen 6 : 1 Koča Andjelković
11.10.2015 15:00 Mala Vrbica 3 : 0 Egeta
11.10.2015 15:00 Omladinac 3 : 2 Velika Vrbica
11.10.2015 15:00 Kosovo 2 : 2 Polet 1959
11.10.2015 15:00 Timok 1928 2 : 2 Deli Jovan
11.10.2015 15:00 Lovac 1 : 1 Šljivar
11.10.2015 15:30 Sloga 5 : 1 Lokomotiva
11.10.2015 15:30 Temac 0 : 3 Dragoš
11.10.2015 11:00 Lemind 1953 7 : 1 Moravac
11.10.2015 15:00 BSK 2 : 3 Jedinstvo (G)
11.10.2015 15:00 Morava 0 : 3 Bratstvo
11.10.2015 15:00 Mladost (DL) 1 : 2 Marjan MB
11.10.2015 15:00 Polet 0 : 0 Gradac
11.10.2015 15:00 Navalin 2 : 0 OFK Morava
11.10.2015 15:00 Real 5 : 1 OFK Bobište
11.10.2015 15:00 Hajdučica 2 : 0 Dunav
11.10.2015 15:00 Ševac 2 : 1 Ratar
11.10.2015 15:00 Borac (VG) 8 : 2 Banat (I)
11.10.2015 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Borac (VS)
11.10.2015 15:00 Partizan (K) 2 : 2 Karaš (K)
11.10.2015 15:00 Potporanj 0 : 2 Vojvodina (CC)
11.10.2015 15:00 Karaš (J) 1 : 0 Vojvodina (S)
11.10.2015 15:00 Spartak 4 : 0 Tempo
11.10.2015 15:00 Vojvodina (B) 0 : 3 Napredak
11.10.2015 15:00 Bega 0 : 2 Delija
11.10.2015 15:00 2. Oktobar 3 : 3 Omladinac
11.10.2015 15:00 Budućnost 2 : 2 Vojvodina (NM)
11.10.2015 15:00 Jedinstvo 6 : 0 1.Oktobar
11.10.2015 15:00 Terekveš 2 : 1 Proleter
11.10.2015 15:00 MSK 1 : 0 Proleter
11.10.2015 15:00 OFK Gradnulica 2 : 1 OFK Klek
11.10.2015 15:00 Naftagas 3 : 1 Lehel
11.10.2015 15:00 ASK 2 : 6 Jedinstvo
11.10.2015 15:00 Rusanda 2 : 2 ŽFK Banat
11.10.2015 15:00 Potisje 0 : 0 Omladinac
11.10.2015 15:00 Hajduk Junior 7 : 1 Dunav
11.10.2015 15:00 Aleksa Šantić 5 : 1 Telečka
11.10.2015 15:00 Partizan 1 : 0 Crvenka
11.10.2015 15:00 Jedinstvo (R) 3 : 1 Jedinstvo 1947
11.10.2015 15:00 Udarnik Višnjevac 2 : 1 Đurđin
11.10.2015 15:00 Čantavir 2 : 0 Hajduk
11.10.2015 15:00 Solid 0 : 2 Žednik
11.10.2015 15:00 Bratstvo 3 : 6 Lokomotiva
11.10.2015 15:30 Obilić 1993 0 : 0 Borac (M)
11.10.2015 15:30 PSK Putinci 6 : 1 Omladinac
11.10.2015 15:30 Borac (S) 7 : 3 Hajduk 1932
11.10.2015 15:30 Graničar 0 : 3 Fruškogorac
11.10.2015 15:30 Napredak 5 : 1 Borac (K)
11.10.2015 15:30 Radnički 1 : 2 Sloboda
11.10.2015 15:30 Sloga 3 : 3 Jedinstvo
11.10.2015 15:30 Jedinstvo 8 : 1 Mladost Radost
11.10.2015 Mladost 3 : 1 Sloga
11.10.2015 15:30 Budućnost 3 : 5 Bačka
11.10.2015 15:30 Vojvodina 0 : 0 Obilić (Zmajevo)
11.10.2015 15:30 Iskra 9 : 0 Hajduk
11.10.2015 15:00 Maglić 0 : 3 Krivanj
11.10.2015 15:00 Neštin 1 : 2 Slavija
11.10.2015 15:00 Bačka 2 : 4 Naša Zvezda
11.10.2015 15:00 Bački Hajduk 2 : 1 Soko
11.10.2015 15:00 Labudnjača 3 : 0 Borac
11.10.2015 15:00 Tatra 6 : 1 Čenej
11.10.2015 15:00 Borac 1 : 3 Kabel - Štrand
11.10.2015 15:00 Sremac 3 : 9 Fruškogorac
11.10.2015 14:30 Minel 4 : 1 Mladost
11.10.2015 12:00 Dedinje 7 : 2 Crvenka
11.10.2015 14:30 Sparta 0 : 2 Mladi proleter
11.10.2015 14:30 Busije 2 : 2 BUSK
11.10.2015 14:30 Atakante 5 : 1 OFK Petrovčić
11.10.2015 10:00 Šećeranac Ada 0 : 3 Šumadinac
11.10.2015 Udarnik 2 : 0 Vodice
11.10.2015 Beli Orlovi 4 : 0 Proleter
11.10.2015 Bašin 0 : 6 Cerovac
11.10.2015 15:00 Jasenica 3 : 4 Mladost 1948
11.10.2015 14:30 Kurjače 1 : 1 Polet (B)
11.10.2015 14:30 Napredak 1934 2 : 1 Desine
11.10.2015 14:30 Braničevo 1 : 3 Napredak (P)
11.10.2015 14:30 Mlava (B) 3 : 3 Jedinstvo (D)
11.10.2015 14:30 Vihor 0 : 0 Jedinstvo (Lj)
11.10.2015 14:30 Borac (K) 5 : 3 Polet (V)
11.10.2015 14:30 Zadrugar 4 : 0 Dragoš
11.10.2015 14:30 Napredak 0 : 5 BSK
11.10.2015 14:30 Radnički 5 : 1 Mladost
11.10.2015 14:30 Radnik 2 : 1 Bata Bulić
11.10.2015 14:30 Omladinac (Š) 5 : 2 Omladinac (S)
11.10.2015 14:30 Rudar 7 : 0 Sloga 1952
11.10.2015 14:30 Sloga 4 : 2 Meteor
11.10.2015 14:30 BSK 0 : 0 Mladost (R)
11.10.2015 14:30 Crvena zvezda 7 : 1 Grivac
11.10.2015 14:30 Lokomotiva 2 : 0 Mladost MG
11.10.2015 14:30 Bare 0 : 4 Marjan
11.10.2015 14:30 Kusovac 5 : 3 Kotlenik
11.10.2015 11:00 Karađorđe Vučić 5 : 3 Mladost Crni Kao
11.10.2015 14:30 Ranilović 5 : 4 Jasenica
11.10.2015 11:00 Žabare 1 : 4 Šamot
11.10.2015 14:30 B 2000 2 : 1 Šumadinac (N)
11.10.2015 14:30 Partizan 6 : 0 Misača
11.10.2015 14:30 Sloga 3 : 2 Šumadinac (S)
11.10.2015 14:30 Budućnost 1 : 7 Proleter
11.10.2015 14:30 Kopljari 0 : 1 Mladi rudar
11.10.2015 15:00 Karađorđe 0 : 3 Vlašić
11.10.2015 15:00 Jevremovac 6 : 0 Mladost 2013
11.10.2015 15:00 Rankovac 1 : 0 Dušan Silni
11.10.2015 15:00 Vojvoda Stepa Step. 3 : 3 Cerić
11.10.2015 15:00 Radnički 7 : 1 Trešnjevka
11.10.2015 15:00 Sloga 3 : 2 Dobrava
11.10.2015 15:00 Borac 1 : 4 Cer
11.10.2015 15:00 Milan Orlić 1 : 3 Sloga (S)
11.10.2015 15:00 Krasava 3 : 4 Crnča
11.10.2015 15:00 Velika Reka 2 : 0 Mladost (DB)
11.10.2015 15:00 Cerova 6 : 2 Sloga (LŠ)
11.10.2015 15:00 Budućnost (PD) 7 : 2 Borac
11.10.2015 15:00 Torpedo 1924 1 : 0 Sloga
11.10.2015 15:00 Budućnost (Z) 6 : 2 Omladinac 2013
11.10.2015 15:00 Mladost (MM) 1 : 1 Cer
11.10.2015 15:00 Proleter 0 : 6 Mladi Borac
11.10.2015 15:00 Gorki 5 : 4 Drina
11.10.2015 15:00 Partizan 1 : 1 Duško
11.10.2015 15:30 Borac 2 : 3 Jadar 2013
11.10.2015 15:30 Iskra 5 : 3 Rajac
11.10.2015 15:30 Gradac 0 : 3 Kolubara 2
11.10.2015 15:30 Komanice 0 : 1 Popadić
11.10.2015 15:30 Milenko Pavlović 4 : 1 Mladost
11.10.2015 15:30 Liplje 5 : 2 Ribnikar
11.10.2015 15:30 OFK Stublenica 5 : 0 Crvena Jabuka
11.10.2015 15:30 Polet (T) 4 : 0 Dimitrije Tucović
11.10.2015 15:30 Proleter 2 : 4 Gunjevac
11.10.2015 15:00 Kremenac 1 : 3 Zastava
11.10.2015 15:00 21. oktobar 4 : 2 Divostin
11.10.2015 15:00 Košutnjak 1 : 1 Seljak
11.10.2015 15:00 Hajduk 2 : 5 Šumadija 1934
11.10.2015 15:00 Botunje 1 : 3 OFK Žeželj
11.10.2015 15:00 Takovski Ustanak 2 : 2 Sparta Grabovica
11.10.2015 15:00 Ozrem PMH 2 : 1 Ozremica
11.10.2015 15:00 Šilopaj 3 : 4 Šumadija
11.10.2015 15:00 Velereč 94 3 : 3 Jablanica
11.10.2015 15:00 Omladinac 7 : 1 Mladost 09
11.10.2015 14:30 Skobalj 2 : 2 Vrbovac
11.10.2015 14:30 Vučak 1 : 2 OFK Slavija
11.10.2015 14:30 Budućnost 0 : 3 Jezava
11.10.2015 14:30 Železničar 4 : 1 Hajduk Veljko 1934
11.10.2015 15:00 Gorušica 1 : 3 Jedinstvo
11.10.2015 15:00 Jelica 6 : 2 Vrelo
11.10.2015 15:00 Gradina 2 : 4 LFK Mladost
11.10.2015 11:00 Prilike 6 : 0 Sloga
11.10.2015 15:00 Tromedja 8 : 2 Jedinstvo (M)
11.10.2015 15:00 Šampion 0 : 2 Hajduk
11.10.2015 15:00 Jadran 2 : 2 Horgoš 1911
11.10.2015 15:00 Slavija 1 : 1 Tisa B
11.10.2015 15:00 Graničar 2 : 2 Jedinstvo (SK)
11.10.2015 14:30 OFK Mladost 3 : 0 Partizan
11.10.2015 14:30 Podunavac 1 : 5 Hajduk
11.10.2015 15:00 Morava 1 : 2 Mladost
11.10.2015 15:00 Proleter DV 3 : 1 Supovac
11.10.2015 15:00 Moravac 1948 7 : 0 Durlan siti
11.10.2015 15:00 Delijski Vis 0 : 1 Stevan Nešticki
11.10.2015 15:00 Sloga 1948 2 : 0 Čegar 1946
11.10.2015 15:30 Urovica 3 : 0 Ratar
11.10.2015 15:30 Polet 4 : 0 OFK Sikole
11.10.2015 15:30 Kovilovo 1 : 2 Smedovac
11.10.2015 15:30 Srbovo 0 : 3 Miloševo
11.10.2015 15:30 Rečka 2 : 4 Malajnica
11.10.2015 15:30 Graničar 0 : 2 Slatina
11.10.2015 16:00 Sloga 2 : 1 Mladost
11.10.2015 16:00 Omladinac (BL) 1 : 3 Rtanj
11.10.2015 13:00 Malba 3 : 2 Gavrilo Princip
11.10.2015 13:00 Polet 0 : 3 Vujan
11.10.2015 13:00 Čačak 94 0 : 1 Morava
11.10.2015 13:00 Rakova 1 : 4 Zadrugar
11.10.2015 15:00 Pobeda 2 : 1 Sloboda
11.10.2015 15:00 Tomislavci 1 : 2 Njegoš B
11.10.2015 14:30 Posavina 3 : 0 Ljubinić
11.10.2015 14:30 Duboko 5 : 0 Trstenica
11.10.2015 14:30 Partizan-Draževac 0 : 2 Rvati
11.10.2015 14:30 Belo Polje 4 : 4 Zvezda-Konatice
11.10.2015 14:30 Jedinstvo 0 : 2 Borac
11.10.2015 14:30 OFK Urovci 5 : 1 Vukićevica
11.10.2015 14:30 Velika Mostanica 5 : 0 Guncate
11.10.2015 14:30 Lisović 1 : 0 Vranić
11.10.2015 14:30 Rušanj 5 : 2 Barajevo
11.10.2015 15:00 Borac 5 : 0 Bistrica
11.10.2015 15:00 Sloga 3 : 4 OFK Radnički
11.10.2015 11:00 Vreoci 4 : 2 Polet
11.10.2015 15:00 Rudar 2 : 3 Budućnost
11.10.2015 12:00 Mladost (MI) 3 : 0 Stojnik
11.10.2015 12:00 Rudar 2012 3 : 0 OFK Slatina
11.10.2015 15:00 Vis 2 : 2 Popović
11.10.2015 15:00 Mladost (G) 0 : 3 Vojvoda
11.10.2015 14:30 Ivanča 0 : 3 Markovac
11.10.2015 14:30 Šumadija 1962 4 : 0 Borac
11.10.2015 14:30 Šepšin 4 : 0 Vlaška 1950
11.10.2015 14:30 Napredak 2 : 1 OFK Student
11.10.2015 14:30 Sloga 0 : 1 Omladinac
11.10.2015 15:00 Mladost 7 : 2 Železničar
11.10.2015 15:00 Jedinstvo 4 : 2 Budućnost
11.10.2015 15:00 Sloboda 3 : 3 Radnik
11.10.2015 15:00 Vihor 0 : 5 Heroj
11.10.2015 15:00 Razvitak 3 : 0 OFK Borac
11.10.2015 15:00 Zemljoradnik 3 : 1 Buljane
11.10.2015 15:00 ISK Izvor 0 : 2 Popovac
11.10.2015 14:30 Resava 2 : 2 15. Avgust 1950
11.10.2015 15:00 OFK Borac 1 : 3 Šantarovac
11.10.2015 15:00 Partizan 0 : 3 Morava
11.10.2015 15:00 Belica 1 : 3 Crnovršanin
11.10.2015 15:00 Jedinstvo 5 : 1 Trnava
11.10.2015 15:00 Hajduk 2 : 1 Omladinac
11.10.2015 15:30 Morava 2 : 1 Sloboda 1948
11.10.2015 15:30 Vinogradar 0 : 0 Rujišnik
11.10.2015 15:30 Velika Drenova 0 : 1 Jugovići
11.10.2015 15:30 Stragari 1 : 0 Borjak 2013
11.10.2015 15:30 Mladost 7 : 1 Velika Morava
11.10.2015 11:00 Atletiko 3 : 0 Veternica
11.10.2015 11:00 Rudar 3 : 3 Pomoravlje
11.10.2015 11:00 Gornje Sinkovce 2 : 4 Jašunja
11.10.2015 15:00 Pobeda 1 : 5 Vinogradar
11.10.2015 15:00 Banat 2 : 0 Omladinac
11.10.2015 15:00 Jedinstvo 0 : 2 Radnički 1927
11.10.2015 15:00 Borac 3 : 0 KSK Konak 1926
11.10.2015 15:00 Tisa 1933 2 : 11 Mladost
11.10.2015 15:00 OFK Stajićevo 0 : 1 ZŠF Petlić
11.10.2015 15:00 Sloga 0 : 1 Tamiš
11.10.2015 15:30 Vojvodina 1 : 0 27. Oktobar
11.10.2015 15:30 Car Uroš 1 : 0 Fruškogorac
11.10.2015 15:30 Sremac 1 : 2 Mladost (B)
11.10.2015 15:30 Fruška Gora 6 : 0 Planinac
11.10.2015 15:30 Graničar 0 : 0 Polet
11.10.2015 15:30 Sloga 3 : 0 Mladost (P)
11.10.2015 15:30 Jedinstvo (K) 0 : 3 Jedinstvo (R)
11.10.2015 Hajduk 7 : 1 Graničar
11.10.2015 OFK Bikić 4 : 0 Borac
11.10.2015 Bratstvo 2 : 5 Omladinac
11.10.2015 Jedinstvo (Lj) 0 : 2 Sinđelić
11.10.2015 Jednota 5 : 1 OFK Bingula
11.10.2015 OFK Bačinci : Sremac
11.10.2015 15:30 Sremac 2 : 4 Graničar
11.10.2015 15:30 Srem 4 : 0 Šumar
11.10.2015 15:30 Kameni 2 : 1 Vitez
11.10.2015 15:30 Mladost 3 : 0 Sloven
11.10.2015 15:30 Srem 2 : 1 Borac (VR)
11.10.2015 15:30 BSK 6 : 0 Planinac
11.10.2015 15:30 Poletarac 8 : 5 Grgurevci
11.10.2015 15:30 Sloga (Č) 3 : 1 Borac (R)
11.10.2015 15:30 Sloboda 6 : 1 Napredak
11.10.2015 15:30 Sremac 0 : 1 OFK Bosut
11.10.2015 15:30 Fruškogorac 3 : 0 Borac
11.10.2015 15:30 Krušedol 2 : 0 Polet
11.10.2015 15:30 ČSK Čortanovci 0 : 1 Železničar
11.10.2015 15:30 Borac 2 : 1 Dunav
11.10.2015 14:30 Dunavac 5 : 1 Zemljoradnik
11.10.2015 14:30 Dunav 2 : 1 Sloga (Dr)
11.10.2015 14:30 Stig 1955 2 : 1 Proleter
11.10.2015 14:30 Sloga (Du) 2 : 4 Mip Majdan
11.10.2015 14:30 Metalac 1 : 1 Sopot
11.10.2015 14:30 Ljubičevo 0 : 2 Sloga (L)
11.10.2015 14:30 Mladost (L) 4 : 0 Brana Paunović
11.10.2015 14:30 Soko 1 : 5 Veliko Laole
11.10.2015 10:00 Beli Orlovi 2 : 3 Mladost
11.10.2015 10:00 Mladost (R) 1 : 1 Radoje Domanović
11.10.2015 10:00 Jarmenovci 1 : 5 Mladost (J)
11.10.2015 14:30 Gorski Car 5 : 2 Venčani
11.10.2015 11:00 Miloš Pocerac 2013 5 : 1 Žabar
11.10.2015 11:00 Sava 3 : 2 Zablaće
11.10.2015 11:00 Galeb 4 : 1 Korman
11.10.2015 11:00 Jedinstvo 2 : 0 Mladost
11.10.2015 15:00 Sloga (R) 5 : 2 Sloga Trgošped
11.10.2015 15:00 Mladost (B) 2 : 1 Polet
11.10.2015 15:00 Torpedo 0 : 0 Provo 2015
11.10.2015 15:00 Petrovac 74 1 : 0 Verko
11.10.2015 15:00 Dragojevac 2 : 1 Hajduk
11.10.2015 15:00 Skupljen 2013 4 : 1 Krnule 09
11.10.2015 11:00 Volujac 1 : 6 OFK Varna
11.10.2015 11:00 Šipurske livade 6 : 0 Bojić
11.10.2015 11:00 Mladost (S) 2 : 5 Pocerina
11.10.2015 OFK Donja Ljuboviđa 2 : 2 Grabovica
11.10.2015 11:00 Tolisavac - VT 0 : 1 7. Juli
11.10.2015 14:30 Bratstvo 2 : 1 DB Junajted
11.10.2015 11:00 Mladost 0 : 7 Premijer
11.10.2015 14:30 Beloševac 2 : 1 Dupljaj
11.10.2015 14:30 Rakac Stave 1 : 1 Mladi radnik
11.10.2015 14:30 OFK Brđanac 3 : 1 Lukavac
11.10.2015 14:30 Žabari 2 : 0 Zadrugar
11.10.2015 11:00 Bujačić 1 : 0 Paune
11.10.2015 14:30 Kotešica 1 : 2 OFK Povlen
11.10.2015 15:30 Orao 1 : 8 Mladost
11.10.2015 15:30 Gornji Lajkovac 4 : 2 Paštrić
11.10.2015 15:30 Toplica 4 : 4 Tolić
11.10.2015 15:30 Babajić 1 : 5 Gornji Mušić
11.10.2015 15:30 Stari drugari 5 : 6 Vojvode
11.10.2015 Sloga 1 : 4 Mladost
11.10.2015 Nepričava 4 : 1 Strmovo 1968
11.10.2015 13:00 Čučuge 5 : 1 Zvizdar
11.10.2015 11:00 Sloga 3 : 2 Dokmir
11.10.2015 11:00 Murgaš 2012 1 : 1 Šarbane
11.10.2015 15:30 Pambukovica 0 : 2 OFK Paljuvi
11.10.2015 15:30 Sloga 1 : 2 Vrelo Sport
11.10.2015 11:00 Kolubara 0 : 3 Jedinstvo
11.10.2015 13:00 Omladinac 3 : 0 Brgule
11.10.2015 11:00 Strelac 001 0 : 2 Vrelo
11.10.2015 15:30 Vukona 1 : 4 OFK Takovo
11.10.2015 15:00 Dobrača 3 : 1 Borac
11.10.2015 15:00 Bukorovac 0 : 3 Erdoglija
11.10.2015 15:00 Šumarice 2008 1 : 5 Mladost Teferič
11.10.2015 11:00 Zgodačica 0 : 4 Stara Čaršija
11.10.2015 15:30 Lasta 2 : 0 Mladost 1981
11.10.2015 15:30 Morava 1 : 2 Popovići
11.10.2015 15:30 Studen Vitez 3 : 0 Progorelica
11.10.2015 15:30 Žiča 3 : 0 Mineral 2015
11.10.2015 15:30 Polet 2 : 3 Vitanovac 08
11.10.2015 15:30 Modrica 2 : 3 Lipovac
11.10.2015 15:30 Mladost VPD 8 : 2 Mladost 2015
11.10.2015 15:30 Štitari 0 : 2 Grkljane
11.10.2015 15:30 Zdravinje 5 : 1 Polet
11.10.2015 15:30 Jablanica 3 : 5 Zmajevac
11.10.2015 11:00 Meševo 6 : 0 Pasjak 2013
11.10.2015 11:00 Konjuh 5 : 1 Pepeljevac 1947
11.10.2015 15:00 Sloga 0 : 5 Proleter
11.10.2015 15:00 Budućnost 6 : 1 Mladost
11.10.2015 15:00 Slavija 1 : 0 Jednota 1950
11.10.2015 Moravac 5 : 0 Budućnost
11.10.2015 11:00 Slavija 1915 1 : 7 Pomoravlje
11.10.2015 15:30 Sečica 1 : 2 Ježevica
11.10.2015 15:30 Duškovci 5 : 3 Blagaja
11.10.2015 15:30 Bakionica 2 : 3 Lazarica
11.10.2015 13:00 Trešnjica 4 : 1 Lauš
11.10.2015 13:00 Pobeda 1 : 2 Omladinac
11.10.2015 15:30 Gorobilje 3 : 1 Borac
11.10.2015 13:00 Glumač 5 : 0 Dobrinjac
11.10.2015 15:30 Avijatičar Vranjani 13 : 0 Plavi Tok
11.10.2015 13:00 Garevina 2 : 3 Obilic
11.10.2015 15:00 Mladost 2 : 4 Zupski Biser
11.10.2015 14:30 Pobeda 3 : 0 Mladost
11.10.2015 14:30 Veteran 3 : 0 Šumadija
11.10.2015 14:30 Badnjevac 2 : 1 Karađorđe 2013
11.10.2015 14:30 Napredak 4 : 0 Feniks
11.10.2015 15:30 Usije 1 : 3 Mrčkovac
11.10.2015 15:30 Žika Marković Uča 6 : 0 Barič
11.10.2015 15:30 OFK Vinci 1 : 4 Mladost
11.10.2015 15:00 Dimitrije Tucović 11 : 1 Proleter
11.10.2015 15:00 20. Oktobar 4 : 1 Mladi Radnik
11.10.2015 15:00 Lazarevac 0 : 3 Strmovo
11.10.2015 15:00 Berane 3 : 4 Ibar
11.10.2015 15:00 Bratstvo 1 : 0 Brskovo
11.10.2015 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Kom
11.10.2015 15:00 Cetinje 1 : 0 Jezero
11.10.2015 15:00 Grafičar 0 : 3 Igalo
11.10.2015 11:00 Napredak 0 : 5 Spartak
11.10.2015 14:30 Požarevac 1 : 3 Mašinac
11.10.2015 15:00 Sloga Radnički 0 : 6 Vojvodina
11.10.2015 15:00 Crvena zvezda 11 : 1 Mačva
11.10.2015 15:30 Polet 2 : 0 Lavice-Dubočica
11.10.2015 11:00 Požega 1 : 0 Una Fortuna 04
11.10.2015 12:00 Slatke Male 5 : 1 Šabac
11.10.2015 15:00 Rad 2 : 0 Bistrica 021
11.10.2015 15:00 Radnički 1919 0 : 3 Sremice
11.10.2015 13:00 Bačka Žabalj 2 : 10 Metalmania
11.10.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 2 Jagodina
11.10.2015 Crvena zvezda 2 : 0 Rad
11.10.2015 13:00 Moravac Orion 1 : 0 Borac
11.10.2015 11:00 Mačva 1 : 5 Vojvodina
11.10.2015 11:00 Novi Pazar 4 : 3 Napredak
11.10.2015 OFK Beograd 4 : 1 Radnički (N)
11.10.2015 14:30 Radnički 2 : 2 Loznica
11.10.2015 10:00 Radnički (NP) 1 : 2 Inđija
11.10.2015 10:00 OFK Hajduk 0 : 2 Donji Srem
11.10.2015 10:00 Radnički (SM) 1 : 3 Vojvodina
11.10.2015 10:00 Proleter (BK) 1 : 1 Banat
11.10.2015 10:00 Omladinac (NB) 3 : 2 Dinamo 1945
11.10.2015 10:00 Spartak 3 : 0 Bačka 1901
11.10.2015 10:00 Bačka (BP) 0 : 2 TSC
11.10.2015 15:30 Karadjordje 2 : 0 Rudar
11.10.2015 15:30 Radnički 1926 4 : 0 Sloga (PM)
11.10.2015 11:00 Metalac (GM) 2 : 0 Šumadija 1903
11.10.2015 11:00 Zemun 2 : 0 Kolubara
11.10.2015 13:30 Voždovac 4 : 1 Siti Sport Klub
11.10.2015 10:00 Bežanija 2 : 0 IM Rakovica
11.10.2015 12:00 Srem 1 : 3 Studentski Grad
11.10.2015 10:00 Prva Iskra 1 : 3 PKB
11.10.2015 10:00 Turbina 3 : 0 Vrcin
11.10.2015 12:00 Mladi borac 1 : 3 Bresje Superior
11.10.2015 17:00 Iskra 1 : 1 Bokelj
11.10.2015 17:00 Sutjeska 5 : 3 Mornar
11.10.2015 17:00 Budućnost 5 : 2 Grbalj
11.10.2015 17:00 Mladost 7 : 0 OFK Petrovac
11.10.2015 12:00 Crvena zvezda 0 : 2 Rad
11.10.2015 14:00 Real Niš 3 : 1 Zemun
11.10.2015 13:00 Novi Pazar 1 : 1 Napredak
11.10.2015 OFK Beograd 8 : 1 Radnički (N)
11.10.2015 10:00 Radnički (K) 1 : 2 Vršac
11.10.2015 12:00 Dinamo 1945 5 : 2 Kikinda 1909
11.10.2015 12:00 Mladost 0 : 7 Radnički (Z)
11.10.2015 12:00 Bačka 1901 0 : 4 Spartak
11.10.2015 12:00 Bečej 1918 2 : 1 Radnički (S)
11.10.2015 12:00 Vrbas 1 : 5 Hajduk Junior
11.10.2015 10:00 Studentski Grad 0 : 1 Lokomotiva
11.10.2015 19:00 011 1 : 1 Kolubara
11.10.2015 16:30 Voždovac 21 : 0 IM Rakovica
11.10.2015 09:00 Teleoptik 3 : 0 BSK 1925
11.10.2015 08:30 IMT 2 : 4 Bežanija
11.10.2015 10:30 PKB Kovilovo 2 : 3 Trudbenik
11.10.2015 10:00 Mladenovac 2 : 1 Milenium
11.10.2015 10:00 Radnički (O) 8 : 0 Budućnost
11.10.2015 10:00 Balkan 0 : 2 Žarkovo
11.10.2015 14:00 Mačva 3 : 1 Jedinstvo
11.10.2015 12:00 Loznica 1 : 1 OFK Šabac
11.10.2015 15:30 Šumadija 2 : 0 AF Duljaj
11.10.2015 15:30 Zvižd 1 : 3 VGSK
11.10.2015 15:30 Sloga (B) 2 : 3 Mihajlovac 1934
11.10.2015 11:00 Zuce 8 : 1 Graficar
11.10.2015 11:00 Vinca 1 : 5 Apolon 2010
11.10.2015 10:00 Dorćol 3 : 2 Hajduk
11.10.2015 13:00 Banja 1 : 2 Beograd 1929
11.10.2015 10:00 Crvena zastava 2 : 3 Jedinstvo
11.10.2015 10:00 Vojvodina 5 : 0 Radnički (SM)
11.10.2015 10:00 Bačka 1901 1 : 1 Spartak
11.10.2015 10:00 Bečej 1918 1 : 0 Radnički (S)
11.10.2015 10:00 Vrbas 1 : 5 Hajduk Junior
11.10.2015 10:00 Vršac united 1 : 2 Vršac
11.10.2015 10:00 Dinamo 1945 1 : 1 Kikinda 1909
11.10.2015 10:00 Mladost 0 : 7 Radnički (Z)
11.10.2015 Šumadija 1903 0 : 3 Novi Pazar
11.10.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Apolon
11.10.2015 AS 1 : 0 Kosmet
11.10.2015 11:30 Dominus 1 : 6 Rad
11.10.2015 17:00 011 0 : 2 Teleoptik
11.10.2015 10:00 Partizan 6 : 0 Voždovac
11.10.2015 10:00 Crvena zvezda 0 : 1 Čukarički
11.10.2015 12:00 OFK Beograd 6 : 0 BSK
11.10.2015 13:00 Bežanija 1 : 2 Sindjelić
11.10.2015 13:00 Lokomotiva 0 : 3 Kolubara
11.10.2015 12:00 Mačva 0 : 4 Jedinstvo
11.10.2015 10:00 Loznica 1 : 2 OFK Šabac
11.10.2015 14:30 GFK Jasenica 1911 3 : 1 Presing
11.10.2015 14:30 Šumadija 2 : 2 Sloga (PM)
11.10.2015 14:30 AF Duljaj 8 : 0 Bačinac
11.10.2015 14:30 Smederevo 1924 2 : 3 Pinkum
11.10.2015 14:30 Karađorđe (T) 4 : 0 Plana
11.10.2015 10:00 Institut 4 : 0 Novi Beograd
11.10.2015 14:00 BASK 12 : 0 OFK Zabrežje
11.10.2015 10:00 Spartak 7 : 1 Subotica
11.10.2015 10:00 Arena Su 0 : 2 Senta
11.10.2015 11:30 Pionir 2 : 0 Sremčica
11.10.2015 10:30 PKB PS 5 : 0 Trudbenik
11.10.2015 11:00 Basarac 1 : 3 VGSK
11.10.2015 10:00 Slavija 1 : 5 Jedinstvo
11.10.2015 10:00 Sloga 1 : 10 Čoka
11.10.2015 10:00 Bačka 3 : 0 Potisje
11.10.2015 10:30 AFK 10 : 3 Tisa
11.10.2015 15:30 Studentski Grad 6 : 1 Zmaj 1953
11.10.2015 16:00 13. Maj 7 : 1 Milutinac
11.10.2015 13:00 Šumadinac 2 : 2 Tempo
11.10.2015 10:00 Strelac 2 : 1 Belo Polje
11.10.2015 10:00 Budućnost 3 : 1 Skela
11.10.2015 10:00 Posavina 3 : 0 Pobeda
11.10.2015 11:00 Hajduk 0 : 0 Mladost 2013
11.10.2015 11:00 Provo 2 : 1 Borac
11.10.2015 10:00 Radnički Šabački 1 : 3 Mačva 2005
11.10.2015 10:00 Karađorđe : Mladost (P)
11.10.2015 10:00 OFK Atletiko 11 : 1 Lipolist
11.10.2015 10:00 Jevremovac 3 : 3 BMR Petlovača
11.10.2015 16:00 Mačvanka 6 : 0 AS-07
11.10.2015 11:30 Majdanpek 3 : 0 Morava
11.10.2015 10:00 Sremice 2 : 0 Stajićevo
11.10.2015 10:00 Kolubara 3 : 1 Zemun
11.10.2015 19:30 Voždovac 0 : 7 Rad
11.10.2015 09:30 Dominus 1 : 3 Sindjelić 2012
11.10.2015 11:00 Olimpik 8 : 0 IMT
11.10.2015 10:00 Srem Jakovo 1 : 3 Bežanija
11.10.2015 13:00 Balkan 3 : 1 OLE
11.10.2015 10:00 Senta 0 : 3 Spartak '03
11.10.2015 10:00 OFK Osečina 0 : 6 Radnički 1
11.10.2015 10:00 Jedinstvo 2 : 0 Budućnost Krušik 1
11.10.2015 10:00 Radnički 2 0 : 7 OFK Senjak
11.10.2015 10:00 Budućnost Krušik 2 6 : 0 Železničar
11.10.2015 10:00 Ribnica 1 : 0 Šampion
11.10.2015 12:00 Kolubara 4 : 0 Dominus
11.10.2015 12:50 OFK Beograd 2 : 2 Altina
11.10.2015 13:00 BSK 0 : 7 Teleoptik
11.10.2015 13:40 Teleoptik 7 : 3 Kolubara
11.10.2015 11:00 Teleoptik 1 : 1 Dominus
11.10.2015 15:30 Radnički 4 : 2 011

Košarka

11.10.2015 17:00 Tajfun 61 : 80 Budućnost VOLI
11.10.2015 19:00 Cedevita 74 : 72 Crvena zvezda Telekom
11.10.2015 21:00 Olimpija 80 : 50 Krka
11.10.2015 16:00 Beovuk 72 75 : 86 Konstantin
11.10.2015 19:00 Jagodina 70 : 113 Borac
11.10.2015 19:00 Mladost Vesna 81 : 68 Sokobanja
11.10.2015 13:00 Radan 64 : 76 Knjaževac
11.10.2015 17:00 Dimitrovgrad 82 : 75 OKK Junior
11.10.2015 18:00 Radnik 70 : 77 Prokuplje
11.10.2015 19:00 Ub 81 : 88 Klik
11.10.2015 16:00 Polet 59 : 105 Radnički 1950
11.10.2015 18:00 Šabac 73 : 82 Crnokosa
11.10.2015 18:00 Grocka 59 : 71 Astra
11.10.2015 13:15 Milan Trivić 61 : 65 Kolubara LA 2003
11.10.2015 16:30 Kris Kros 50 : 73 Topola
11.10.2015 14:50 Zvezda 75 : 74 Cerak
11.10.2015 18:00 Vitez BGD 011 65 : 73 Viva
11.10.2015 16:20 Zvezdara 2 65 : 66 Novi Beograd 7
11.10.2015 20:10 Umka 2009 61 : 83 Borča
11.10.2015 18:15 SO Koš 83 : 120 Sport Key Plus
11.10.2015 20:00 Velika Kikinda 77 : 70 Karađorđevo
11.10.2015 18:00 Deč 123 : 61 Jedinstvo
11.10.2015 18:00 Partizan 78 : 68 Jadran
11.10.2015 18:00 Banat 54 : 49 Njegoš
11.10.2015 19:00 Titel 85 : 96 Partizan

Odbojka

11.10.2015 16:00 Goč 2 : 3 Knez Lazar
11.10.2015 13:00 Ribnica 2 3 : 2 Rudar
11.10.2015 12:00 Lotus 0 : 3 Priboj
11.10.2015 11:00 Kraljevo 1 : 3 Mladost
11.10.2015 12:00 Župa 1 : 3 Napredak 037
11.10.2015 19:00 Gimnazijalac 2 0 : 3 Tehničar
11.10.2015 16:45 Volej stars junior 3 : 0 Koteks

Rukomet

11.10.2015 18:00 Morava 19 : 19 Radnički
11.10.2015 18:00 Obilić 31 : 25 Proleter
11.10.2015 19:00 Jabuka 27 : 26 ŽSK
11.10.2015 16:00 Jagodina 26 : 30 Jastrebac
11.10.2015 19:00 Aleksinac 19 : 37 Bela Palanka
11.10.2015 19:00 Mladost 1949 26 : 26 Žitorađa
11.10.2015 16:00 Župa 54 33 : 27 Radnički 2
11.10.2015 19:30 Mačva 26 : 23 PKB
11.10.2015 16:30 Nova Pazova 27 : 30 Srem SM
11.10.2015 18:00 Crvenka 2 33 : 32 Mladost TSK
11.10.2015 19:00 Zemun 1957 29 : 18 Prva Iskra Barič
11.10.2015 18:30 Brestovac 23 : 22 Đerdap
11.10.2015 19:00 Knjaževac 24 : 34 Rtanj
11.10.2015 17:00 Hisar 27 : 25 Niška Banja
11.10.2015 14:00 Gaj 18 : 36 Crepaja
11.10.2015 18:00 Omladinac (I) 24 : 20 Omladinac (D)
11.10.2015 17:00 Obilić 28 : 23 Senta
11.10.2015 13:00 Smederevo 2 28 : 27 Udarnik
11.10.2015 13:30 Sloga 2 31 : 22 Osipaonica
11.10.2015 18:00 Metalac 2015 19 : 28 Petrovac
11.10.2015 18:00 Rudar 7 : 32 ORK Beograd
11.10.2015 18:00 Radnički 17 : 21 Vrbas
11.10.2015 19:00 Petrovaradin 20 : 26 Temerin
11.10.2015 19:00 Župa 24 : 21 Čačak
11.10.2015 17:00 Mladost 1949 22 : 22 Naisa 2
11.10.2015 18:00 Žitorađa 25 : 28 Rtanj
11.10.2015 17:00 Mladost 19 : 13 Naftagas
11.10.2015 17:30 Vlasotince 19 : 19 Dubočica
11.10.2015 17:00 Jedinstvo 19 : 29 Mladost
11.10.2015 15:00 Obilić 13 : 23 Gradnulica
11.10.2015 19:00 Radnički 25 : 20 Klenak 09

Vaterpolo

11.10.2015 19:30 Vojvodina 5 : 8 Jadran Carine
11.10.2015 19:15 Radnički 5 : 16 Jug CO
11.10.2015 19:00 Primorje EB 15 : 3 Partizan Raiffeisen
11.10.2015 19:00 HAVK Mladost 8 : 3 BVK Crvena zvezda

Futsal

11.10.2015 19:00 Niš 92 9 : 4 Flash Bečej
11.10.2015 16:30 FON 1 : 5 Smederevo
11.10.2015 20:00 Nova Pazova 3 : 10 Ekonomac
11.10.2015 18:00 Leteći Holandjanin