XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 09.10.2010 17:00 Partizan - Budućnost m:tel 78:79
2 13.10.2010 19:00 Partizan - Hemofarm Štada 77:66
3 16.10.2010 21:15 Široki TT Kabeli - Partizan 86:79
4 24.10.2010 17:00 Partizan - Cedevita 80:72
5 31.10.2010 19:00 Union Olimpija - Partizan 75:73
6 06.11.2010 17:00 Partizan - Zagreb CO 84:64
7 13.11.2010 16:00 CEZ Nymburk - Partizan 73:69
8 21.11.2010 17:00 Partizan - Crvena Zvezda 99:68
9 27.11.2010 17:00 Radnički - Partizan 89:85
10 05.12.2010 17:00 Partizan - Igokea 77:72
11 12.12.2010 17:00 Zadar - Partizan 91:88
12 18.12.2010 19:00 Partizan - Krka 75:50
13 28.12.2010 20:15 Cibona - Partizan 55:85
14 07.01.2011 17:00 Budućnost m:tel - Partizan 61:65
15 10.01.2011 18:00 Hemofarm Štada - Partizan 64:71
16 13.01.2011 18:00 Partizan - Široki TT Kabeli 93:43
17 16.01.2011 17:00 Cedevita - Partizan 88:84
18 22.01.2011 20:00 Partizan - Union Olimpija 61:50
19 30.01.2011 17:00 Zagreb CO - Partizan 69:77
20 06.02.2011 19:00 Partizan - CEZ Nymburk 86:75
21 20.02.2011 19:00 Crvena Zvezda - Partizan 68:76
22 27.02.2011 18:00 Partizan - Radnički 80:64
23 06.03.2011 17:00 Igokea - Partizan 88:86
24 09.03.2011 20:00 Partizan - Zadar 85:50
25 12.03.2011 20:00 Krka - Partizan 62:72
26 15.03.2011 20:15 Partizan - Cibona 89:74
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Plasman na Final Four Partizan 26 18 8 44
2 Prelazi u ligu višeg ranga Plasman na Final Four Union Olimpija 26 17 9 43
3 Prelazi u ligu višeg ranga Plasman na Final Four Krka 26 17 9 43
4 Prelazi u ligu višeg ranga Plasman na Final Four Budućnost m:tel 26 15 11 41
5 Zagreb CO 26 15 11 41
6 Hemofarm Štada 26 14 12 40
7 Cedevita 26 14 12 40
8 CEZ Nymburk 26 12 14 38
9 Široki TT Kabeli 26 12 14 38
10 Radnički 26 12 14 38
11 Igokea 26 11 15 37
12 Cibona 26 10 16 36
13 Crvena Zvezda 26 8 18 34
14 Zadar 26 7 19 33
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.