XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2010 17:00 Majdanpek - Radnički 4:0
2 22.08.2010 17:00 Radnički - Morava (Ć) 4:0
3 29.08.2010 16:30 Bor - Radnički 0:0
4 05.09.2010 16:30 Radnički - Juhor 3:1
5 15.09.2010 16:00 Rembas - Radnički 1:0
6 19.09.2010 16:00 Radnički - Trgovački 2:0
7 26.09.2010 15:30 Kablovi - Radnički 1:0
8 03.10.2010 15:30 Radnički - Đerdap 1:1
9 09.10.2010 15:00 SFS Borac - Radnički 1:0
10 17.10.2010 15:00 Radnički - Borac 1:1
11 24.10.2010 14:00 Trajal - Radnički 2:0
12 31.10.2010 14:00 Radnički - Pepeljevac 3:1
13 07.11.2010 13:30 Timočanin - Radnički 2:1
14 14.11.2010 13:30 Radnički - Slatina 2:0
15 21.11.2010 13:00 Župa - Radnički 3:2
16 20.03.2011 15:00 Radnički - Majdanpek 6:1
17 26.03.2011 15:00 Morava (Ć) - Radnički 0:0
18 03.04.2011 15:30 Radnički - Bor 2:0
19 10.04.2011 16:00 Juhor - Radnički 1:0
20 17.04.2011 16:00 Radnički - Rembas 2:1
21 20.04.2011 16:00 Trgovački - Radnički 2:1
22 24.04.2011 16:30 Radnički - Kablovi 2:1
23 30.04.2011 16:30 Đerdap - Radnički 5:0
24 08.05.2011 16:30 Radnički - SFS Borac 3:1
25 15.05.2011 16:30 Borac - Radnički 2:0
26 18.05.2011 16:30 Radnički - Trajal 1:1
27 22.05.2011 17:00 Pepeljevac - Radnički 3:2
28 29.05.2011 17:00 Radnički - Timočanin 1:1
29 05.06.2011 17:30 Slatina - Radnički 4:0
30 12.06.2011 17:30 Radnički - Župa 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Trgovački 30 16 2 12 50
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok"Plasman u visi rang nakon baraza Borac 30 15 5 10 50
3 Majdanpek (-1) 30 15 4 11 48
4 SFS Borac 30 12 9 9 45
5 Kablovi 30 14 3 13 45
6 Župa 30 12 7 11 43
7 Slatina 30 14 1 15 43
8 Morava (Ć) 30 13 4 13 43
9 Juhor 30 12 7 11 43
10 Đerdap 30 13 3 14 42
11 Timočanin 30 12 5 13 41
12 Rembas 30 11 8 11 41
13 Pepeljevac 30 13 2 15 41
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Zaječarska okružna liga Radnički 30 11 6 13 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Trajal 30 10 8 12 38
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Borska okružna liga Bor (-3) 30 6 8 16 23
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.