XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:00 Sloga (L) - Velika Drenova 1:0
2 25.08.2018 17:00 Kamenorezac 76 - Sloga (L) 1:7
3 02.09.2018 16:30 Sloga (L) - Garevina 2:2
4 09.09.2018 16:30 Sloga (L) - Sloga (D) 1:0
5 15.09.2018 16:00 Gradina - Sloga (L) 3:2
6 23.09.2018 15:30 Sloga (L) - 14. Oktobar 1:1
7 30.09.2018 15:30 Ušće - Sloga (L) 0:1
8 07.10.2018 15:00 Sloga (L) - Stari Trstenik 2:0
9 14.10.2018 15:00 Mladost - Sloga (L) 1:1
10 21.10.2018 15:00 Sloga (L) - Omladinac 2:0
11 28.10.2018 14:00 Polet 57 - Sloga (L) 0:0
12 04.11.2018 13:30 Sloga (L) - Beli Orlovi 5:1
13 11.11.2018 13:30 Rubin - Sloga (L) 1:1
14 18.11.2018 13:00 Sloga (L) - Borac 3:1
15 25.11.2018 13:00 Trudbenik - Sloga (L) 1:0
16 10.03.2019 15:00 Velika Drenova - Sloga (L) 2:1
17 17.03.2019 15:00 Sloga (L) - Kamenorezac 76 2:4
18 23.03.2019 15:30 Garevina - Sloga (L) 1:2
19 31.03.2019 16:00 Sloga (D) - Sloga (L) 0:0
20 07.04.2019 16:00 Sloga (L) - Gradina 0:1
21 14.04.2019 16:00 14. Oktobar - Sloga (L) 2:0
22 20.04.2019 16:30 Sloga (L) - Ušće 1:0
23 27.04.2019 16:30 Stari Trstenik - Sloga (L) 0:1
24 05.05.2019 17:00 Sloga (L) - Mladost 3:1
25 12.05.2019 17:00 Omladinac - Sloga (L) 2:4
26 15.05.2019 17:00 Sloga (L) - Polet 57 4:1
27 19.05.2019 17:00 Beli Orlovi - Sloga (L) 3:2
28 25.05.2019 17:30 Sloga (L) - Rubin 3:0
29 02.06.2019 17:30 Borac - Sloga (L) 3:2
30 09.06.2019 17:30 Sloga (L) - Trudbenik 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Gradina 30 22 1 7 67
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Trudbenik 30 18 5 7 59
3 14. Oktobar 30 17 5 8 56
4 Mladost 30 16 6 8 54
5 Sloga (L) 30 15 6 9 51
6 Stari Trstenik (-1) 30 16 4 10 51
7 Rubin (-1) 30 14 3 13 44
8 Garevina (-1) 30 12 5 13 40
9 Sloga (D) 30 12 4 14 40
10 Polet 57 (-1) 30 11 5 14 37
11 Ušće 30 10 4 16 34
12 Omladinac 30 9 6 15 33
13 Kamenorezac 76 30 9 5 16 32
14 Velika Drenova 30 9 4 17 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Varvarin Borac 30 10 0 20 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Trstenik Beli Orlovi (-1) 30 8 1 21 24
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.