XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 Budućnost (P) - Ropotovo 3:1
2 20.08.2016 17:00 Lužnica - Budućnost (P) 3:6
3 28.08.2016 16:30 Budućnost (P) - Morava (VH) 3:0
4 04.09.2016 16:30 Budućnost (P) - Sloga (L) 6:0
5 11.09.2016 16:00 OFK Brzi Brod - Budućnost (P) 1:1
6 18.09.2016 16:00 Budućnost (P) - Pčinja 1:0
7 25.09.2016 15:30 Mladost (M) - Budućnost (P) 0:2
8 02.10.2016 15:30 Budućnost (P) - Balkanski 5:1
9 09.10.2016 15:00 Vranjska Banja - Budućnost (P) 0:2
10 16.10.2016 15:00 Budućnost (P) - Pusta reka 4:1
11 23.10.2016 14:00 Jedinstvo (GM) - Budućnost (P) 1:4
12 30.10.2016 14:00 Budućnost (P) - GFK Dubočica 2:0
13 06.11.2016 13:30 Budućnost (O) - Budućnost (P) 0:0
14 13.11.2016 13:30 Budućnost (P) - Nebeski andjeli 3:1
15 20.11.2016 11:00 Jedinstvo (P) - Budućnost (P) 0:6
16 12.03.2017 14:00 Ropotovo - Budućnost (P) 2:2
17 19.03.2017 15:00 Budućnost (P) - Lužnica 4:0
18 25.03.2017 15:00 Morava (VH) - Budućnost (P) 1:0
19 01.04.2017 16:00 Sloga (L) - Budućnost (P) 0:0
20 09.04.2017 16:00 Budućnost (P) - OFK Brzi Brod 5:1
21 12.04.2017 16:00 Pčinja - Budućnost (P) 1:0
22 15.04.2017 16:30 Budućnost (P) - Mladost (M) 3:0
23 22.04.2017 16:30 Balkanski - Budućnost (P) 0:4
24 30.04.2017 16:30 Budućnost (P) - Vranjska Banja 5:1
25 06.05.2017 16:30 Pusta reka - Budućnost (P) 1:2
26 14.05.2017 16:30 Budućnost (P) - Jedinstvo (GM) 4:0
27 17.05.2017 17:00 GFK Dubočica - Budućnost (P) 2:2
28 21.05.2017 17:00 Budućnost (P) - Budućnost (O) 1:1
29 28.05.2017 17:30 Nebeski andjeli - Budućnost (P) 2:2
30 04.06.2017 17:30 Budućnost (P) - Jedinstvo (P) 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Budućnost (P) 30 21 7 2 70
2 Pčinja 30 19 1 10 58
3 Budućnost (O) (-1) 30 17 5 8 55
4 Pusta reka (-1) 30 14 4 12 45
5 GFK Dubočica 30 13 4 13 43
6 Vranjska Banja (-3) 30 13 5 12 41
7 OFK Brzi Brod 30 11 8 11 41
8 Lužnica 30 11 7 12 40
9 Nebeski andjeli 30 11 7 12 40
10 Sloga (L) 30 11 7 12 40
11 Balkanski 30 11 5 14 38
12 Morava (VH) (-1) 30 12 3 15 38
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Okružna liga Kosovskog Pomoravlja Ropotovo (-1) 30 10 8 12 37
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Pirotska okružna liga Jedinstvo (P) (-1) 30 10 6 14 35
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Jedinstvo (GM) (-2) 30 8 4 18 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Mladost (M) 30 4 7 19 19
Bojan Koturović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
DejanK i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DejanK je tipovao utakmicu
SportX i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SportX i još 1 korisnika su tipovali utakmicu